Přemysl Richtr

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 26 let
Aktuální klub
VŠTJ Medicina A
Výška
204 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
260
Procento vítězství
68.8%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část BK Pardubice 16 - 8.6 3.4 0.3 1.1/1.7 63.0 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina B BK Pardubice B 3 - 23.3 9.3 0 4.7/8 58.3 - -
2010/11 junioři U18 - základní část PCE 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2010/11 junioři U18 - skupina B Královští Sokoli 7 - 4.9 1.9 0.1 0.7/1.6 45.5 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BK Pardubice B 3 - 10.7 3 1.3 0.7/2.7 25.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BK Pardubice 3 - 3.0 1 0 1/1.3 75.0 - -
2010/11 kadeti U16 - Mistrovství ČR BK Pardubice 3 - 3.0 1 0.3 0/0 0.0 - -
2010/11 junioři U18 - Mistrovství ČR PCE 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část PCE 16 8.4 2.3 0.6 /1.4 0.3 0.4/0.6 77.8 0.8 2.2
2011/12 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 20 - 9.7 3.4 0.7 1.1/1.5 70.0 - -
2011/12 muži - základní část VM 2 - 11.5 4 0.5 2/2.5 80.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off BK Pardubice 2 - 7.0 3 0 1/1.5 66.7 - -
2011/12 kadeti U17 - Mistrovství ČR BK Pardubice 3 - 2.3 0.7 0.3 0/0.7 0.0 - -
2012/13 muži - základní VM 6 - 12.2 3.3 1.3 1.5/3.5 42.9 - -
2012/13 muži - skupina B PCE 2 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2012/13 junioři U19 - základní část PCE 20 19.4 7.9 2.6 /4.6 0.7 0.6/1.1 52.4 1.5 8.4
2012/13 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 20 - 14.4 5.2 0.9 1.4/2.2 65.1 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BK Pardubice 3 - 10.7 3.3 0.7 2/3.3 60.0 - -
2012/13 junioři U19 - play-off PCE 3 7.7 0.7 0 /0 0 0.7/1.3 50.0 0.3 0.3
2012/13 kadeti U17 - Mistrovství ČR BK Pardubice 3 25.7 6.7 3.3 0 0/0.3 0.0 2.3 7.3
2012/13 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 3 15.7 2.7 1.3 /2 0 0/0 0.0 1.7 4.0
2013/14 muži - skupina B BK Přelouč 15 - 6.3 2.5 0.1 0.9/1.5 56.5 - -
2013/14 junioři U19 - základní část PCE 12 14.0 6.7 2.3 /3.9 0.4 0.8/1.8 40.9 1.2 9.6
2014/15 muži - skupina B BK Přelouč 7 - 5.9 2 0.4 0.6/1 57.1 - -
2014/15 junioři U19 - základní část PCE 13 19.0 5.1 1.6 /2.9 0.4 0.7/1.4 50.0 2.2 6.0
2015/16 muži - základní VM 2 - 13.0 4 1.5 0.5/1 50.0 - -
2015/16 muži - skupina B BK Přelouč 4 - 12.0 5.5 0 1/3.5 28.6 - -
2015/16 muži - předkolo play-off VM 2 - 6.5 2.5 0 1.5/2 75.0 - -
2015/16 muži - play-off BK Přelouč 3 - 6.0 2 0.3 1/2 50.0 - -
2015/16 muži - čtvrtfinále VM 2 - 9.5 3.5 0.5 1/3 33.3 - -
2015/16 muži - final-four VM 1 - 4.0 0 1 1/2 50.0 - -
2015/16 muži - o 3. místo VM 1 - 19.0 3 4 1/2 50.0 - -
2016/17 muži - základní Sokol Vysoké Mýto 1 - 17.0 5 1 4/5 80.0 - -
2016/17 muži - skupina B BK Přelouč 15 - 10.9 4.3 0.5 1/2.3 44.1 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A SP BASKET 9 8.8 0.8 0 /0.6 0.2 0.1/0.2 50.0 0.8 2.0
2017/18 muži - skupina B BK Přelouč 9 - 6.7 2.3 0.4 0.7/1.8 37.5 - -
2017/18 muži - základní část BK Přelouč 3 - 5.3 2.7 /2.7 0 0/1.3 0.0 1.0 3.0
2018/19 muži - skupina B Sokol BK Chrudim 2 - 5.5 1.5 0.5 1/1 100.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze VŠTJ Medicina A 17 - 8.4 3.8 0.1 0.5/1.2 45.0 - -
2021/22 muži - Play-off VŠTJ Medicina A 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.0 4.5 7.7 2.8 0.4 0.9/1.6 183.0 1.5 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Žižkov B - TESLA 8. 2. 2022
2B body 7 Sokol Žižkov B - TESLA 4. 11. 2021
3B body 1 Žižkov Falcons C 25. 1. 2022
Body 16 Žižkov Falcons C 22. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Královští Sokoli 25. 10. 2010 2010/11
2B body 13 Královští Sokoli 4. 2. 2011 2010/11
3B body 5 BK Pardubice B 4. 11. 2012 2012/13
Obranné doskoky 8 BC Vysočina 17. 11. 2012 2012/13
Útočné doskoky 11 Slavoj Litoměřice 1. 3. 2014 2013/14
Doskoky celkem 15 Slavoj Litoměřice 1. 3. 2014 2013/14
Body 29 Královští Sokoli 4. 2. 2011 2010/11
Užitečnost 27 BC Vysočina 17. 11. 2012 2012/13
Asistence 3 Slavoj Litoměřice 24. 11. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 2 1 0 0/0 0
12. 10. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 6 3 0 0/0 0
22. 10. 2021 Základní fáze Žižkov Falcons C 16 7 0 2/3 66.7
26. 10. 2021 Základní fáze TJ Košíře 9 4 0 1/3 33.3
4. 11. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 15 7 0 1/2 50.0
16. 11. 2021 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 6 3 0 0/0 0
30. 11. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 6 3 0 0/0 0
14. 12. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 2 1 0 0/2 0.0
11. 1. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 2 1 0 0/0 0
21. 1. 2022 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 8 4 0 0/0 0
25. 1. 2022 Základní fáze Žižkov Falcons C 7 2 1 0/2 0.0
2. 2. 2022 Základní fáze TJ Košíře 12 6 0 0/0 0
8. 2. 2022 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 13 5 0 3/6 50.0
14. 2. 2022 Základní fáze Sokol Pražský B 15 7 0 1/1 100.0
22. 2. 2022 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 8 4 0 0/0 0
1. 3. 2022 Základní fáze Sokol Motol A 9 4 0 1/1 100.0
22. 3. 2022 Základní fáze TJ ČZU Praha 6 3 0 0/0 0
12. 4. 2022 Play-off TJ Košíře 8 4 0 0/0 0
20. 4. 2022 Play-off TJ Košíře 2 1 0 0/0 0
Celkem 19 152 70 1 9/20 45.0
Průměr 19 8.0 3.7 0.1 0.5/1.1 45.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 6 0:00 12.7 4.0 0.0 1.5 0.0 0.2/0.5 33.3 0.8
BC Nový Jičín 4 0:00 18.8 6.5 0.0 1.0 0.0 2.8/3.5 78.6 0.5
Sršni Sokol Písek 7 0:00 10.3 3.7 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 0.1
VYS 7 18:15 9.4 3.0 60.0 0.9 60.0 0.9/1.7 50.0 0.6
USK 9 0:00 6.7 2.4 0.0 0.3 0.0 0.8/1.2 63.6 1.9
WBA 5 0:00 11.6 4.2 0.0 0.8 0.0 0.8/2.2 36.4 2.6
Sokol Pražský 5 0:00 11.6 4.2 0.0 0.6 0.0 1.4/2.4 58.3 1.8
Královští Sokoli 2 0:00 27.5 11.0 0.0 0.0 0.0 5.5/9.5 57.9 2.5
TJ Jiskra Hořice 4 0:00 13.3 4.0 0.0 1.0 0.0 2.3/2.8 81.8 3.0
Tesla Pardubice 6 0:00 8.3 3.5 700.0 0.3 0.0 0.3/1.0 33.3 1.2
BCM Slez. Ostrava 9 0:00 5.3 2.1 0.0 0.1 0.0 0.8/1.8 43.8 1.2
Proton Zlín 4 15:05 11.0 3.0 85.7 1.3 125.0 1.3/2.3 55.6 1.3
Proton Zlín 6 0:00 6.8 2.3 0.0 0.5 0.0 0.7/1.2 57.1 0.3
BA Sparta Praha 5 13:54 8.0 1.8 69.2 1.0 55.6 1.4/1.8 77.8 0.4
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 9.3 3.0 0.0 0.8 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Slavoj Litoměřice 4 21:32 8.8 3.8 62.5 0.3 50.0 0.5/1.5 33.3 1.8
Sokol Darren Chrudim 4 0:00 8.5 3.5 0.0 0.3 0.0 0.8/2.8 27.3 1.8
USK 7 17:44 4.7 1.7 52.2 0.4 33.3 0.0/0.1 0.0 2.4
TJ Košíře 4 0:00 7.8 3.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 2.5
TJ Turnov 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
BK Vysoká n.L. 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.3 0.0 1.3/2.8 45.5 1.8
BC Vysočina 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Přelouč "B" 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Wolves Radotín 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BK Pardubice B 1 0:00 26.0 5.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Benešov 3 0:00 8.7 2.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
VYS 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BVK Holice 4 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.8 40.0 2.0
BC Vysočina 3 16:24 8.0 2.7 72.7 0.7 28.6 0.7/0.7 100.0 1.3
Žižkov Falcons C 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Sokol pražský 9 12:01 2.6 0.9 44.4 0.1 12.5 0.4/1.2 36.4 0.9
BCM Loko Plzeň 6 15:40 3.5 1.2 43.8 0.2 16.7 0.7/1.0 66.7 2.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.5
SKB Rokycany 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Sršni Sokol Písek 5 11:27 3.4 1.6 72.7 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.4
Sokol Žižkov 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.7
Jiskra Kyjov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
BCM Loko Plzeň 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Pražský B 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BSK Fenix Modřany A 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ ČZU Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Motol A 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Karviná 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Bra 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
NBK 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 6.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BK Žďár n. S. 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Tábor 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Stavební fakulta A 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 2:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 17:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 8:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -