Karel Mündel

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 26 let
Aktuální klub
Stavební fakulta A
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
309
Procento vítězství
36.6%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část USK 21 - 4.8 1.8 0 1.2/2.3 53.1 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina A BK Kladno 3 - 14.7 5.7 0.7 1.3/1.7 80.0 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A BK Kladno 18 - 6.7 2.6 0.1 1.2/2.1 55.3 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A2 (o 8. - 11. místo) BK Kladno 6 - 6.3 2.3 0.2 1.2/2.3 50.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off USK 3 - 8.0 3.3 0 1.3/3.3 40.0 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část USK 20 - 3.4 1 0.3 0.6/1.2 52.2 - -
2011/12 junioři U19 - skupina A BK Kladno 16 - 6.7 1.6 0.8 1.1/1.9 58.1 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A BK Kladno 1 - 12.0 3 0 6/8 75.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off USK 3 - 4.0 0.3 0.7 1.3/2.7 50.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-out A BK Kladno 2 - 11.5 4 1 0.5/2 25.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-out A BK Kladno 5 - 5.4 1.6 0.6 0.4/1.2 33.3 - -
2012/13 junioři U19 - skupina B BK Kladno 3 - 9.0 2 1.7 0/0 0.0 - -
2012/13 muži - Český pohár BK Kladno 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2012/13 muži - skupina A BK Kladno 17 - 1.3 0.1 0.4 0/0.1 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - skupina A BK Kladno 22 - 10.8 2.5 1.4 1.6/3 52.2 - -
2012/13 muži - Základní část Kla 14 - 3.5 0.6 0.5 0.9/1.6 54.5 - -
2012/13 muži - Play-out Kla 6 - 4.3 0.3 0.8 1.2/1.7 70.0 - -
2012/13 junioři U19 - play-out A BK Kladno 6 - 7.8 1 1.8 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část VYS 5 25.6 8.8 1.4 /4.2 1 3/3.8 78.9 2.2 4.0
2013/14 junioři U19 - skupina A BK Kladno 15 - 12.6 2.3 1.9 2.5/3.7 67.3 - -
2013/14 muži - Krajský přebor 1.třídy Kla 7 - 1.1 0.3 0.1 0.1/0.3 50.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-out A BK Kladno 4 - 17.0 3.5 2.8 1.8/2.5 70.0 - -
2014/15 muži - skupina A BK Kladno 18 - 0.8 0.1 0.2 0.1/0.2 66.7 - -
2014/15 muži - Krajský přebor mužů I.třídy Kla 5 - 4.2 0.8 0.4 1.4/1.6 87.5 - -
2015/16 muži - Základní fáze 2xpa Motol A 3 - 5.3 0.3 1.3 0.7/1 66.7 - -
2017/18 muži - Základní fáze USK Praha C 21 - 13.1 2.7 2 1.8/2.9 63.3 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 7 - 6.9 1.6 0.9 1.1/2.1 53.3 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 17 - 12.3 2.8 1.7 1.6/2.8 58.3 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 18 - 12.3 3.3 1.3 1.8/3.1 60.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 3 - 11.7 3.3 1 2/2.3 85.7 - -
2020/21 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 8 - 10.8 2.4 1.5 1.5/2.1 70.6 - -
Průměr za kariéru 27.3 0.4 7.4 1.8 0.9 1.2/2.0 170.6 2.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 TJ Košíře 16. 11. 2021
2B body 5 Žižkov Falcons C 8. 11. 2021
3B body 4 TJ Košíře 16. 11. 2021
Body 23 TJ Košíře 16. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BCM Nymburk 21. 12. 2013 2013/14
2B body 9 WBA 28. 10. 2010 2010/11
3B body 6 Thermia K. Vary (MS) 15. 12. 2012 2012/13
Obranné doskoky 7 USK 18. 1. 2014 2013/14
Útočné doskoky 2 BCM Nymburk 21. 12. 2013 2013/14
Doskoky celkem 8 USK 18. 1. 2014 2013/14
Body 28 Thermia K. Vary (MS) 15. 12. 2012 2012/13
Užitečnost 15 BCM Nymburk 21. 12. 2013 2013/14
Asistence 1 Sokol pražský 1. 2. 2014 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2021 Základní fáze VŠTJ Medicina A 9 1 2 1/1 100.0
4. 10. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 8 4 0 0/2 0.0
14. 10. 2021 Základní fáze BA Sparta A 11 1 2 3/5 60.0
18. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 5 1 1 0/0 0
25. 10. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 7 2 1 0/0 0
5. 11. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 8 2 1 1/2 50.0
8. 11. 2021 Základní fáze Žižkov Falcons C 15 5 1 2/2 100.0
16. 11. 2021 Základní fáze TJ Košíře 23 3 4 5/5 100.0
Celkem 8 86 19 12 12/17 70.6
Průměr 8 10.8 2.4 1.5 1.5/2.1 70.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 16 0:00 9.4 2.4 0.0 1.2 0.0 1.1/1.9 58.1 2.7
BK Klatovy 8 0:00 14.3 3.3 0.0 2.4 0.0 0.6/1.4 45.5 3.3
TJ Košíře 9 0:00 12.4 2.3 0.0 1.7 0.0 2.8/3.6 78.1 1.9
Žižkov Falcons C 7 0:00 13.4 2.7 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Jiskra Domažlice 8 0:00 11.1 2.4 0.0 1.1 0.0 3.0/4.5 66.7 2.8
VŠTJ Medicina A 8 0:00 10.1 2.5 0.0 1.3 0.0 1.4/2.3 61.1 2.1
BK Medvědi Tábor 10 0:00 7.7 2.0 0.0 0.8 0.0 1.3/2.5 52.0 2.1
Sokol Žižkov B - TESLA 5 0:00 14.8 3.2 0.0 2.2 0.0 1.8/2.6 69.2 2.8
Sokol Motol A 7 0:00 10.3 2.4 0.0 1.1 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
TJ ČZU Praha 7 0:00 10.0 2.9 0.0 0.9 0.0 1.7/3.0 57.1 1.3
BSK Fenix Modřany A 5 0:00 13.8 3.2 0.0 1.8 0.0 2.0/3.0 66.7 2.2
Baník Most 5 0:00 11.2 3.8 0.0 0.6 0.0 1.8/3.8 47.4 3.8
BK Děčín 6 0:00 7.3 2.2 0.0 0.5 0.0 1.5/2.8 52.9 2.3
Sokol Žižkov D 3 0:00 13.7 2.7 0.0 2.3 0.0 1.3/2.7 50.0 1.3
Sokol Kbely B 4 0:00 10.0 2.0 0.0 1.8 0.0 0.8/1.5 50.0 2.0
Stavební fakulta A 3 0:00 13.0 3.3 0.0 1.7 0.0 1.3/2.3 57.1 1.7
Sokol Dolní Počernice A 5 0:00 7.2 1.8 0.0 0.8 0.0 1.2/2.4 50.0 2.6
AŠ Mladá Boleslav U19B 2 0:00 17.5 3.0 0.0 3.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
BK Pardubice 6 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 2.3
WBA 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 3.5
BCM Slez. Ostrava 7 0:00 4.6 1.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.9 60.0 2.9
Čel 4 0:00 6.8 0.5 0.0 1.5 0.0 1.3/1.5 83.3 2.8
Sokol Vyšehrad B 4 0:00 6.8 1.8 0.0 0.8 0.0 1.0/1.5 66.7 3.3
Aritma Praha 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Sokol Pražský C 2 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Meteor TLC A 1 0:00 21.0 3.0 0.0 3.0 0.0 6.0/9.0 66.7 -
Sokol Pražský 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.5 0.0 0.3/1.8 14.3 3.0
VSK MFF UK A 2 0:00 9.5 1.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 3.5
S.H.Počernice A 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 3.8 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
ČBr 4 0:00 3.8 0.5 0.0 0.3 0.0 2.0/2.5 80.0 2.3
BCM Ústí n. L. 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Slavoj Litoměřice 5 0:00 2.6 0.6 0.0 0.2 0.0 0.8/1.6 50.0 3.2
USK 1 30:42 12.0 2.0 33.3 2.0 40.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BerB 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Sokol Kbely C 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CTS Basket 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta A 1 0:00 11.0 1.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
KolB 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
BCM Loko Plzeň 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Tábor 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Proton Zlín 4 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
BC Nový Jičín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Peč 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 2.0 0.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Měl 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Loko Plzeň 1 25:17 5.0 1.0 33.3 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol pražský 1 12:29 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Bol 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Bra 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Rokycany 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Réma 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCBenB 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0