Jiří Skokánek

Národnost
CZE
Ročník narození
1987 - 35 let
Aktuální klub
TJ HÁJE - JM A
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
283
Procento vítězství
60.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2004/05 starší dorostenci - Mistrovství ČR Sokol Vyšehrad 1 12.0 4.0 1 0 2/2 100.0 - 6.0
2008/09 muži - základní část VYS 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2008/09 muži - play - off VYS 2 - 2.0 0 0.5 0.5/1 50.0 - -
2010/11 muži - základní část VYS 19 - 5.1 1.3 0.3 1.6/2.4 65.2 - -
2010/11 muži - skupina A SKB Rokycany 14 - 11.5 2.9 0.9 3.2/4.9 66.2 - -
2010/11 muži - Český pohár VYS 1 - 7.0 2 0 3/6 50.0 - -
2010/11 muži - play-off A SKB Rokycany 2 - 12.5 4.5 0.5 2/3 66.7 - -
2010/11 muži - Finále play-off SKB Rokycany 5 - 8.6 2.2 0.4 3/4 75.0 - -
2011/12 muži - základní část VYS 24 16.5 4.0 1.2 /2.7 0.2 1.1/1.6 66.7 2.3 3.7
2011/12 muži - skupina A SKB Rokycany 18 - 15.0 4.2 0.6 4.7/6.4 73.3 - -
2011/12 muži - play-off A SKB Rokycany 3 - 17.7 6 0.7 3.7/4.7 78.6 - -
2011/12 muži - play-out VYS 6 25.2 7.7 2 /5 0.5 2.2/3.7 59.1 3.2 8.2
2012/13 muži - Český pohár SKB Rokycany 2 - 10.0 4 0 2/4.5 44.4 - -
2012/13 muži - skupina A SKB Rokycany 20 - 8.9 2.7 0.5 2.3/3.7 61.6 - -
2012/13 muži - play-off A SKB Rokycany 2 - 8.5 3.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2013/14 muži - skupina A SKB Rokycany 22 - 13.4 4.7 0.6 2.1/4 52.3 - -
2013/14 muži - Český pohár SKB Rokycany 2 - 14.5 5 0.5 3/7.5 40.0 - -
2014/15 muži - skupina A SKB Rokycany 22 - 7.2 2.5 0.3 1.4/2.6 51.7 - -
2014/15 muži - základní část SKB Rokycany 1 - 14.0 4 /4 2 0/0 0.0 5.0 9.0
2015/16 muži - skupina A SKB Rokycany 16 - 11.4 3.8 0.4 2.5/4.3 58.0 - -
2015/16 muži - základní část SKB Rokycany 2 - 10.5 3.5 /3.5 0.5 2/3 66.7 4.0 5.5
2015/16 muži - play-off SKB Rokycany 2 - 6.0 2 0 2/2.5 80.0 - -
2016/17 muži - skupina A SKB Rokycany 18 - 6.9 2.3 0.4 1.1/2.1 54.1 - -
2016/17 muži - základní část SKB Rokycany 1 - 16.0 1 /1 2 8/10 80.0 1.0 13.0
2017/18 muži - Základní fáze BC JETS Praha 16 - 7.1 2.1 0.2 2.3/4.3 52.2 - -
2018/19 muži - Základní fáze TJ HÁJE - JM A 20 - 14.9 4.6 1 3/5 59.0 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník TJ HÁJE - JM A 2 - 14.0 3.5 /3.5 1 4/8.5 47.1 1.0 8.5
2019/20 muži - Základní fáze TJ HÁJE - JM A 17 - 14.2 3.9 0.9 3.6/6.7 53.5 - -
2019/20 muži - Základní fáze TJ HÁJE - JM A 1 - 26.0 6 2 8/12 66.7 - -
2021/22 muži - Základní fáze TJ HÁJE - JM A 17 - 14.7 3.8 1.2 3.5/5.3 65.6 - -
2021/22 muži - Play-off TJ HÁJE - JM A 3 - 8.0 2 1 1/2.7 37.5 - -
Průměr za kariéru 21.7 2.0 10.1 3.0 0.6 2.4/4.0 137.0 2.2 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol Kbely B 31. 3. 2022
2B body 7 BK Meteor A 3. 2. 2022
3B body 4 Slovan Bohnice A 4. 4. 2022
Body 27 Slovan Bohnice A 4. 4. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Beroun 25. 9. 2010 2010/11
2B body 9 Thermia K. Vary 25. 1. 2014 2013/14
3B body 4 Slovan Bohnice A 4. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 7 BK Prostějov B 13. 11. 2011 2011/12
Útočné doskoky 2 Slavoj Litoměřice 25. 3. 2012 2011/12
Doskoky celkem 7 BK Prostějov B 13. 11. 2011 2011/12
Body 29 VSK Iuridica A 12. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 28 Slavoj Litoměřice 18. 4. 2012 2011/12
Asistence 4 BK Prostějov B 13. 11. 2011 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
7. 10. 2021 Základní fáze TJ ČSA 18 3 2 6/8 75.0
11. 10. 2021 Základní fáze VSK MFF UK A 15 4 1 4/8 50.0
4. 11. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov D 13 5 1 0/0 0
18. 11. 2021 Základní fáze Sokol Pražský C 21 5 2 5/6 83.3
22. 11. 2021 Základní fáze Meteor TLC A 20 6 1 5/8 62.5
25. 11. 2021 Základní fáze BK Meteor A 12 3 2 0/1 0.0
2. 12. 2021 Základní fáze CTS Basket 17 2 3 4/6 66.7
9. 12. 2021 Základní fáze Sokol Kbely B 4 1 0 2/2 100.0
12. 1. 2022 Základní fáze TJ ČSA 9 2 0 5/9 55.6
20. 1. 2022 Základní fáze VSK MFF UK A 8 2 1 1/4 25.0
27. 1. 2022 Základní fáze Aritma Praha 13 4 0 5/8 62.5
3. 2. 2022 Základní fáze BK Meteor A 14 7 0 0/0 0
22. 2. 2022 Základní fáze Sokol Pražský C 6 3 0 0/0 0
3. 3. 2022 Základní fáze Meteor TLC A 9 3 1 0/1 0.0
9. 3. 2022 Základní fáze Sokol Žižkov D 26 5 3 7/11 63.6
31. 3. 2022 Základní fáze Sokol Kbely B 18 5 0 8/10 80.0
4. 4. 2022 Základní fáze Slovan Bohnice A 27 4 4 7/8 87.5
25. 4. 2022 Play-off Slovan Bohnice A 8 2 1 1/4 25.0
28. 4. 2022 Play-off Slovan Bohnice A 3 0 1 0/2 0.0
12. 5. 2022 Play-off Sokol Pražský C 13 4 1 2/2 100.0
Celkem 20 274 70 24 62/98 63.3
Průměr 20 13.7 3.5 1.2 3.1/4.9 63.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slovan Bohnice A 7 0:00 12.3 2.7 0.0 1.4 0.0 2.6/4.6 56.3 1.6
Sršni Sokol Písek 7 0:00 11.1 3.4 0.0 0.7 0.0 2.1/3.0 71.4 2.3
Sokol Pražský C 5 0:00 13.2 3.8 0.0 0.8 0.0 3.2/4.8 66.7 1.2
TJ ČSA 5 0:00 12.6 2.8 0.0 1.2 0.0 3.4/6.8 50.0 2.6
Slavoj Litoměřice 6 17:53 10.3 2.8 70.8 0.3 33.3 3.7/5.8 62.9 2.5
BC Benešov 7 4:28 8.7 2.6 450.0 0.9 200.0 1.0/1.7 58.3 2.7
Sokol Kbely B 5 0:00 11.8 3.4 0.0 0.2 0.0 4.4/6.4 68.8 2.0
VSK Iuridica A 2 0:00 28.5 7.0 0.0 3.0 0.0 5.5/7.0 78.6 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 7 0:00 7.1 2.6 0.0 0.4 0.0 0.7/1.9 38.5 2.9
S.H.Počernice A 2 0:00 24.5 6.5 0.0 1.5 0.0 7.0/10.5 66.7 1.5
Sokol Žižkov 5 0:00 9.6 2.8 0.0 0.6 0.0 2.2/2.4 91.7 2.0
VSK MFF UK A 3 0:00 14.3 4.7 0.0 0.7 0.0 3.0/7.7 39.1 2.3
AŠ Mladá Boleslav 5 8:55 8.4 2.8 87.5 0.2 33.3 2.2/4.0 55.0 2.6
Meteor TLC A 3 0:00 13.7 4.0 0.0 1.0 0.0 2.7/6.0 44.4 2.3
Aritma Praha 3 0:00 13.0 3.3 0.0 0.7 0.0 4.3/8.0 54.2 1.3
Sokol Žižkov D 2 0:00 19.5 5.0 0.0 2.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
BK Dynamo Praha 2 0:00 18.5 5.5 0.0 1.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Sokol Motol B 2 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.0
VŠTJ Medicina A 2 0:00 15.5 3.5 0.0 1.0 0.0 5.5/10.0 55.0 3.0
Radotínský SK 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Klatovy 5 0:00 6.2 2.4 0.0 0.2 0.0 0.8/2.8 28.6 2.4
Jiskra Domažlice 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.3 0.0 3.0/4.3 69.2 2.0
Válečníci Děčín 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.3
Sokol Kbely 4 0:00 7.3 1.8 0.0 0.5 0.0 2.3/3.0 75.0 2.8
Technika Praha 2 0:00 14.0 4.0 0.0 0.5 0.0 4.5/5.5 81.8 1.5
VYS 2 0:00 13.5 4.5 225.0 1.0 100.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Loko Plzeň "D" 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
BK Meteor A 2 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Sokol H. Králové 5 3:14 5.2 1.4 140.0 0.6 60.0 0.6/0.8 75.0 1.6
Stavební fakulta A 3 0:00 8.3 2.7 400.0 0.7 200.0 1.0/3.7 27.3 2.3
CTS Basket 2 0:00 12.0 2.0 0.0 1.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
BK Tábor 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 6.3 1.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Slovan Varnsdorf 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Motol A 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Kbely C 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Sokol Písek B 1 0:00 16.0 1.0 100.0 2.0 100.0 8.0/10.0 80.0 1.0
BCBenB 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
ZLN 4 6:04 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
SP BASKET 4 5:47 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 2.0
Žižkov Falcons C 1 0:00 13.0 3.0 0.0 0.0 0.0 7.0/9.0 77.8 4.0
Tesla Pardubice 1 0:00 13.0 3.0 100.0 0.0 0.0 7.0/15.0 46.7 -
TJ ČZU Praha 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
BC Loudilové 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
LJH 3 3:48 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.3
BK Sokolov U 23 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
UNL 3 0:00 2.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Sokol Vyšehrad C 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK Opava "B" 2 10:03 1.5 0.5 20.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
TJ Košíře 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0