Radek Úlehla

Národnost
CZE
Ročník narození
1994 - 28 let
Aktuální klub
Sokol Pražský B
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
261
Procento vítězství
51.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 junioři U18 - základní část VYS 22 - 11.4 2.7 0.6 4.2/5.8 73.2 - -
2010/11 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 17 - 8.6 2.6 0.7 1.4/2.4 57.5 - -
2010/11 junioři U18 - play-off VYS 4 - 11.3 2.8 0.5 4.3/7.5 56.7 - -
2010/11 muži - Play-off Sokol Vyšehrad B 2 - 6.5 1.5 1 0.5/1 50.0 - -
2010/11 junioři U18 - Mistrovství ČR VYS 3 - 8.7 1.3 0.7 4/4 100.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část VYS 19 34.3 15.6 4.4 /10.9 1.2 3.2/4.9 65.6 2.9 13.1
2011/12 muži - základní část VYS 7 13.4 4.7 1.3 /3 0.3 1.3/1.9 69.2 1.6 5.7
2011/12 muži - skupina B Slovan Bohnice 8 - 7.4 1.6 1 1.1/2 56.3 - -
2011/12 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 10 - 13.6 3.7 1.5 1.7/2.5 68.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-out VYS 4 29.0 20.3 6 /9.8 1.3 4.5/6.8 66.7 1.0 19.5
2011/12 muži - play-out VYS 2 8.5 2.5 0.5 /2 0.5 0/0 0.0 1.0 1.5
2012/13 muži - základní část SP BASKET 8 12.9 1.6 0.5 /2.9 0 0.6/1.1 55.6 1.8 -1.1
2012/13 junioři U19 - základní část Sokol pražský 22 28.2 14.2 3.1 /7.5 1.4 3.8/4.8 79.2 2.5 12.1
2012/13 muži - play-off SP BASKET 1 27.0 7.0 1 /6 1 2/2 100.0 4.0 1.0
2012/13 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 29.7 16.7 4.7 /12.7 2 1.3/3 44.4 3.0 7.3
2013/14 muži - základní část SP BASKET 10 12.3 4.1 0.6 /2.2 0.6 1.1/1.3 84.6 2.0 2.9
2013/14 muži - Základní fáze Slovan Bohnice A 20 - 11.6 2.7 1.4 2.1/2.8 73.2 - -
2013/14 muži - 2. kolo Slovan Bohnice A 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 muži - play-off SP BASKET 2 11.5 3.0 0.5 /1.5 0 2/2 100.0 1.5 0.5
2014/15 muži - Základní část - skupina západ SP BASKET 14 14.1 5.4 1.1 /2.5 0.7 1/1.5 66.7 1.9 5.9
2014/15 muži - Základní fáze Meteor Praha A 11 - 12.4 2.8 1.9 1/1.7 57.9 - -
2014/15 muži - Skupina A1 SP BASKET 7 11.0 3.9 0.4 /1.3 0.9 0.4/1.1 37.5 2.1 0.6
2014/15 muži - Čtvrtfinále - play-off Meteor Praha A 2 - 26.0 8 2.5 2.5/5 50.0 - -
2014/15 muži - Semifinále - play-off Meteor Praha A 3 - 17.3 2 2.7 5.3/6.3 84.2 - -
2014/15 muži - Play-off SP BASKET 2 24.0 10.5 2 /3 1.5 2/2 100.0 4.0 7.5
2015/16 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 9 - 8.4 1.8 1.4 0.6/0.9 62.5 - -
2016/17 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 1 - 9.0 0 3 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - Play-off - Čtvrtfinále Sokol Pražský 1 2 - 12.5 3 1.5 2/4 50.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 13 - 10.2 2.2 1.5 1.4/2.7 51.4 - -
2017/18 muži - Play-off Sokol Pražský 1 9 - 14.3 2.6 2.2 2.6/3.7 69.7 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 8 16.4 5.1 0.5 /1.6 1.1 0.8/1.1 66.7 2.6 1.5
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SP BASKET 2 8.0 5.5 0.5 /1.5 1.5 0/0 0.0 1.5 1.5
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 13 - 10.8 1.7 1.8 2.1/2.6 79.4 - -
Průměr za kariéru 26.1 8.9 10.3 2.3 1.2 2.1/3.0 197.6 2.2 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 TJ Košíře 19. 1. 2022
2B body 4 Žižkov Falcons C 10. 1. 2022
3B body 5 Stavební fakulta A 29. 11. 2021
Body 19 Stavební fakulta A 29. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Sršni Sokol Písek 8. 1. 2011 2010/11
2B body 9 BA Sparta Praha 10. 10. 2011 2011/12
3B body 6 Sokol Žižkov B - TESLA 2. 5. 2018 2017/18
Obranné doskoky 12 BCM Nymburk 3. 12. 2011 2011/12
Útočné doskoky 5 Basketbal Olomouc 21. 2. 2014 2013/14
Doskoky celkem 14 BCM Nymburk 3. 12. 2011 2011/12
Body 33 JBC Brno 12. 1. 2013 2012/13
Užitečnost 30 BCM Loko Plzeň 15. 1. 2012 2011/12
Asistence 10 Kondoři Liberec 25. 3. 2012 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
8. 10. 2021 Základní fáze Žižkov Falcons C 6 1 0 4/4 100.0
11. 10. 2021 Základní fáze TJ Košíře 11 2 2 1/1 100.0
21. 10. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 8 0 2 2/2 100.0
1. 11. 2021 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 7 1 1 2/2 100.0
9. 11. 2021 Základní fáze VŠTJ Medicina A 2 1 0 0/0 0
15. 11. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 8 1 2 0/0 0
25. 11. 2021 Základní fáze BA Sparta A 12 3 2 0/0 0
29. 11. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 19 1 5 2/2 100.0
10. 12. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 3 0 1 0/0 0
13. 12. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 18 2 3 5/7 71.4
6. 1. 2022 Základní fáze Sokol Motol A 15 2 3 2/3 66.7
10. 1. 2022 Základní fáze Žižkov Falcons C 14 4 1 3/5 60.0
19. 1. 2022 Základní fáze TJ Košíře 17 4 1 6/8 75.0
Celkem 13 140 22 23 27/34 79.4
Průměr 13 10.8 1.7 1.8 2.1/2.6 79.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Stavební fakulta A 12 0:00 12.2 3.0 0.0 1.5 0.0 1.7/3.2 52.6 2.0
PCE 10 21:27 11.8 3.2 41.6 0.9 27.3 2.7/3.9 69.2 3.0
Sokol Žižkov B - TESLA 7 0:00 16.6 3.0 0.0 2.9 0.0 2.0/2.9 70.0 1.9
BA Sparta Praha 7 21:10 15.0 4.4 57.4 0.6 16.0 4.4/6.3 70.5 2.6
BCM Loko Plzeň 6 20:32 14.7 2.8 39.5 1.2 33.3 5.5/7.5 73.3 1.8
TJ ČZU Praha 7 0:00 11.7 2.6 0.0 1.1 0.0 3.1/4.4 71.0 1.4
Sršni Sokol Písek 6 20:49 13.3 2.5 51.7 1.2 25.9 4.8/6.5 74.4 3.2
Žižkov Falcons C 6 0:00 12.3 2.7 0.0 1.7 0.0 2.0/3.0 66.7 2.3
VŠTJ Medicina A 8 0:00 9.3 2.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.4 72.7 2.3
TJ Košíře 6 0:00 11.7 2.8 0.0 1.3 0.0 2.0/2.5 80.0 2.2
USK 7 15:42 9.4 2.4 54.8 0.6 21.1 2.9/3.4 83.3 3.3
BC Vysočina 6 20:43 10.7 2.5 57.7 1.2 31.8 2.2/3.7 59.1 2.5
CTS Basket 4 0:00 14.0 1.8 0.0 3.3 0.0 0.8/1.3 60.0 3.5
USK Praha B 5 2:41 11.2 1.2 0.0 1.6 400.0 4.0/4.6 87.0 1.6
BSK Fenix Modřany A 3 0:00 16.3 3.3 0.0 2.7 0.0 1.7/3.3 50.0 1.3
Sokol Kbely B 3 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.7
Sokol pražský 3 8:21 14.0 3.0 150.0 1.0 100.0 5.0/6.3 78.9 1.7
Slavoj Litoměřice 7 15:15 5.6 1.3 40.9 0.9 40.0 0.4/0.7 60.0 2.1
VYS 6 15:42 5.7 1.3 50.0 0.5 21.4 1.5/2.3 64.3 2.7
VYS 2 28:10 17.0 4.5 52.9 1.0 16.7 5.0/5.5 90.9 2.0
Sokol Motol A 3 0:00 10.7 1.0 0.0 2.7 0.0 0.7/1.7 40.0 1.7
Sokol H. Králové 4 19:19 6.5 1.3 35.7 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 3.8
Sokol Dolní Počernice A 4 0:00 6.3 1.3 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 4 6:33 6.3 0.8 75.0 1.0 80.0 1.8/1.8 100.0 2.0
PLZ 7 11:17 2.3 0.3 15.4 0.1 9.1 1.3/1.4 90.0 1.6
BK Opava 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
VSK Chemie 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
Sokol Pražský B 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Opava "B" 4 9:14 3.5 0.0 0.0 0.8 37.5 1.3/2.0 62.5 0.8
BA Sparta A 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 28:51 12.0 3.0 50.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
Slovan Bohnice A 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
TJ Třebíč 1 0:00 11.0 0.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ZLN 3 9:40 2.7 0.0 0.0 0.7 25.0 0.7/0.7 100.0 2.7
Sokol Písek 1 20:49 8.0 1.0 20.0 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Basketbal Olomouc 1 19:33 6.0 0.0 0.0 1.0 20.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Pražský C 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK 1 16:22 3.0 0.0 0.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
LJH 1 7:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Hradčany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -