Vojtěch Skalický

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
357
Procento vítězství
59.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší minižáci - SOP mladšího minižactva - Sever Sokol Nová Paka 20 - 7.4 3 0 1.4/2.5 57.1 - -
2010/11 Kvalifikace o účast na MČR mladších minižáků - Kvalifikace o účast na MČR mladšícch minižáků Sokol Nová Paka "B" 6 - 4.7 2 0 0.7/1.7 40.0 - -
2010/11 mladší minižáci - O Přeborníka oblasti Sokol Nová Paka 6 - 6.5 2.7 0 1.2/3.7 31.8 - -
2011/12 mladší žáci U14 - základní část Sokol Nová Paka 18 - 4.4 2 0 0.4/1.4 28.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - základní Baskeťáci TJ Sokol Josefov 1 - 10.0 4 0 2/4 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C Sokol Nová Paka 14 - 7.8 2.9 0 1.9/4.3 45.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga B Sokol Nová Paka 8 - 3.6 1.1 0.1 1/2 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - kvalicikace o MČR MČR 5 - 3.2 1.2 0 0.8/1.4 57.1 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo B Baskeťáci TJ Sokol Josefov 3 - 0.3 0 0 0.3/2 16.7 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 13.0 3.5 1 0 1.5/3.5 42.9 4.0 -5.0
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 6 - 1.3 0.5 0 0.3/0.5 66.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Kondoři Liberec 4 - 1.8 0.5 0 0.8/2 37.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Kondoři Liberec 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Kondoři Liberec 14 - 2.4 0.9 0.1 0.4/0.5 71.4 - -
2014/15 kadeti U17 - základní Sokol Nová Paka 22 - 6.3 2 0.4 1.2/1.9 61.9 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Kondoři Liberec 16 - 1.9 0.8 0.1 0.1/0.3 25.0 - -
2014/15 kadeti U17 - final4 Sokol Nová Paka 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Kondoři Liberec 3 16.0 5.7 2 0.3 0.7/1.7 40.0 2.7 4.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Kondoři Liberec 2 7.5 0.5 0 0 0.5/1 50.0 4.0 -4.0
2015/16 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 20 - 3.4 1.3 0.2 0.2/0.3 80.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 11 - 3.9 1.2 0.4 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 22 22.2 4.5 1.4 /3.2 0.4 0.6/1.1 54.2 2.8 3.3
2016/17 junioři U19 - play-out A Kondoři Liberec 10 - 2.0 0.7 0.1 0.3/0.5 60.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 16.3 1.3 0 /3.3 0.3 0.3/0.7 50.0 2.0 -3.7
2017/18 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 22 21.2 5.1 0.9 /2.1 0.8 0.9/1.2 73.1 2.3 3.0
2017/18 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 6 15.8 4.5 1 /2.3 0.5 1/1.7 60.0 1.3 3.8
2018/19 muži - skupina B BK Kondoři Liberec 20 - 9.3 2.1 1.5 0.8/1.2 65.2 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 22 25.8 9.5 2.1 /3.7 1.2 1.6/1.8 92.3 2.5 10.0
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Kondoři Liberec 2 - 9.0 1.5 /1.5 2 0/0 0.0 2.5 6.5
2018/19 muži - play-off B BK Kondoři Liberec 4 - 9.5 2.3 1 2/2.8 72.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 3 23.7 8.7 0.7 /3.7 1.7 2.3/2.7 87.5 2.7 6.7
2018/19 muži - play-off - 3. kolo BK Kondoři Liberec 3 - 7.7 1.7 1.3 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 muži - základní Sokol Nová Paka 11 - 12.1 2.6 1.8 1.4/2.5 55.6 - -
2020/21 muži - základní Sokol Nová Paka 2 - 9.0 2 0.5 3.5/4 87.5 - -
2021/22 muži - základní Sokol Nová Paka 20 - 12.5 3.1 1.2 2.9/4.1 71.6 - -
2021/22 muži - play-off Sokol Nová Paka 2 - 10.5 2.5 1 2.5/3.5 71.4 - -
Průměr za kariéru 28.5 5.3 5.9 1.7 0.5 1.0/1.6 158.5 2.0 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 TJ Tesla Pardubice "B" 5. 3. 2022 2021/22
2B body 10 BK Č. Lípa 10. 11. 2013 2013/14
3B body 5 Sokol Vysoké Mýto 17. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 Sokol pražský 3. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 9. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 Sokol pražský 3. 2. 2019 2018/19
Body 25 TJ Sokol BK Chrudim 3. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 25 SAM Brno 3. 3. 2019 2018/19
Asistence 6 USK 30. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Turnov 6 0:00 11.5 3.2 0.0 0.8 0.0 2.7/3.5 76.2 2.2
SK Týniště nad Orlicí 4 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.8
BK Přelouč 4 0:00 14.3 3.0 0.0 2.0 0.0 2.3/3.3 69.2 1.3
Sokol pražský 6 23:19 9.2 1.8 64.7 1.3 44.4 1.5/2.0 75.0 2.5
Kanonýři Josefov 5 0:00 9.0 1.4 0.0 1.4 0.0 2.0/2.8 71.4 1.8
USK 7 22:24 6.0 0.4 15.0 1.3 40.9 1.3/1.4 90.0 2.9
Sokol Vysoké Mýto 2 0:00 20.0 2.5 0.0 3.5 0.0 4.5/5.5 81.8 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův 6 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.7
TJ Sokol BK Chrudim 3 0:00 12.3 4.3 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
BCM Orli Prostějov 4 19:52 8.3 2.0 66.7 0.8 42.9 2.0/2.0 100.0 2.8
Slavoj Litoměřice 7 18:59 4.7 0.9 50.0 0.9 50.0 0.4/0.6 75.0 1.9
BK KARA Trutnov 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
PCE 4 22:34 8.0 2.3 56.3 1.0 23.5 0.5/0.5 100.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.5 200.0 1.0/1.8 57.1 2.0
Sokol Písek 4 24:44 8.0 1.0 66.7 1.5 37.5 1.5/2.3 66.7 2.0
BK Loko Plzeň 6 20:40 5.2 1.8 39.3 0.3 10.5 0.5/0.8 60.0 2.3
BA LYNX Liberec 4 0:00 7.5 0.5 0.0 1.8 0.0 1.3/1.5 83.3 2.0
Sokol Hradec Králové 4 0:00 7.3 2.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 1.5
TJ Svitavy 3 0:00 9.3 2.0 0.0 1.7 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0
TJ Tesla Pardubice "B" 2 0:00 14.0 3.5 0.0 0.5 0.0 5.5/6.5 84.6 2.0
TJ Jiskra Hořice 3 0:00 9.3 2.0 0.0 1.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.3
BK Loko Trutnov 2 0:00 13.5 4.0 0.0 0.5 0.0 4.0/5.5 72.7 1.0
Snakes Ostrava 4 22:31 6.8 2.0 72.7 0.3 20.0 2.0/3.0 66.7 2.5
ČT 4 0:00 6.3 2.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.3 66.7 1.3
Sokol Žižkov 3 0:00 7.7 1.7 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 22.0 5.0 0.0 3.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
BC Vysočina 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BK Pardubice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
BC Chrud. 4 0:00 5.0 1.3 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
SKB Česká Třebová 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.3
Snakes Ostrava 2 23:58 8.5 3.0 75.0 0.5 25.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Válečníci Děčín 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
VYS 4 0:00 4.3 0.8 0.0 0.8 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
NH Ostrava 2 30:35 8.0 2.5 45.5 0.5 14.3 1.5/2.0 75.0 3.5
Sokol BK Chrudim 2 0:00 7.5 0.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 15.0 3.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BA Sparta Praha 4 0:00 3.8 1.3 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 66.7 1.5
Bra 2 0:00 6.5 1.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 22:58 6.5 2.0 66.7 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pražský 2 19:53 6.5 1.0 28.6 1.0 66.7 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 0.7
Synthesia Pardubice 2 24:10 5.5 2.5 55.6 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Bizoni Náchod 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0 1.7
BK Loko Plzeň 2 27:04 5.5 2.0 50.0 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Pce 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sokol Hradec Králové 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sokol H. Králové 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
Basket Poděbrady 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BA Sparta Praha 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 5 17:42 1.2 0.2 7.7 0.2 16.7 0.2/0.8 25.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BC Nový Jičín 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 26:03 2.5 0.5 14.3 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 4.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 2 17:02 2.0 0.0 0.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Písek 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
Sršni Sokol Písek 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Žižkov 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 17:31 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -