Michal Šporn

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 26 let
Aktuální klub
Stavební fakulta A
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
210
Procento vítězství
60%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A BK Děčín 20 - 10.8 3.4 0.7 1.9/3.4 55.9 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A BK Děčín 10 - 2.7 0.6 0.3 0.6/1 60.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BK Děčín 6 - 10.0 1.8 1.8 0.8/1.5 55.6 - -
2010/11 junioři U18 - play-off BK Děčín 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - skupina A BK Děčín 13 - 4.4 0.5 1 0.3/0.5 66.7 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A BK Děčín 20 - 13.6 3.5 1.6 2/3.5 55.7 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off A BK Děčín 3 - 11.7 2.3 1.7 2/3.7 54.5 - -
2011/12 junioři U19 - play-off A BK Děčín 2 - 4.0 0.5 1 0/0 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - skupina A BK Děčín 16 - 7.2 1.3 1.1 1.3/2.3 58.3 - -
2012/13 junioři U19 - play-off BK Děčín 5 - 4.6 0.6 1 0.4/0.4 100.0 - -
2013/14 junioři U19 - skupina A BK Děčín 21 - 13.3 2.2 2 2.8/3.9 70.7 - -
2013/14 muži - základní část DEC 1 3.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -2.0
2013/14 junioři U19 - play-off A BK Děčín 2 - 16.5 3 2.5 3/4 75.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off BK Děčín 2 - 16.0 4 1.5 3.5/6.5 53.8 - -
2014/15 muži - skupina A Válečníci Děčín 11 - 3.6 0.8 0.5 0.4/0.5 66.7 - -
2014/15 muži - základní část Válečníci Děčín 2 - 4.0 0.5 /0.5 1 0/0 0.0 2.0 2.5
2014/15 Muži - Severočeská liga Válečníci Děčín 10 - 8.7 2 1.1 1.4/1.5 93.3 - -
2015/16 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 9 - 3.4 1 0.4 0.1/0.2 50.0 - -
2015/16 muži - Semifinále Stavební fakulta A 2 - 10.5 1.5 2.5 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - Play-off - Čtvrtfinále Stavební fakulta A 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 10 - 2.0 0.5 0.2 0.4/0.7 57.1 - -
2016/17 muži - Finále Stavební fakulta A 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - Play-off - Čtvrtfinále Stavební fakulta A 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 11 - 6.5 1.3 0.9 1.3/1.6 77.8 - -
2017/18 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 7.0 0 2 1/2 50.0 - -
2017/18 muži - základní část Stavební fakulta A 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 5.0 -1.0
2018/19 Muži - Oblastní přebor BK Děčín juniorka 3 - 9.0 1.7 1.7 0.7/2 33.3 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 7 - 3.0 0.6 0.4 0.6/1.3 44.4 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 7.0 2 1 0/1 0.0 - -
2018/19 Muži - Oblastní přebor 1.-3. BK Děčín juniorka 2 - 7.5 2 1 0.5/1 50.0 - -
2019/20 Muži - Severočeská liga mužů sk. B BK Děčín juniorka 2 - 8.0 2 1 1/2 50.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 5 - 1.6 0.2 0.4 0/0.4 0.0 - -
2019/20 Muži - Severočeská Liga 7. - 12. BK Děčín juniorka 1 - 20.0 8 0 4/5 80.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 3 - 6.0 1 1.3 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 17.5 0.0 7.6 1.7 1.0 1.2/1.9 117.4 2.3 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 VŠTJ Medicina A 30. 9. 2021
3B body 4 TJ ČZU Praha 4. 10. 2021
Body 14 TJ ČZU Praha 4. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sluneta Ústí n. L. 10. 10. 2010 2010/11
2B body 10 Slavoj Litoměřice 16. 1. 2011 2010/11
3B body 5 BK Brandýs 26. 10. 2013 2013/14
Obranné doskoky 2 BC Benešov 28. 10. 2014 2014/15
Útočné doskoky 1 LJH 23. 10. 2013 2013/14
Doskoky celkem 2 BC Benešov 28. 10. 2014 2014/15
Body 28 Jiskra Domažlice 7. 12. 2013 2013/14
Užitečnost 4 BC Benešov 28. 10. 2014 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2021 Základní fáze VŠTJ Medicina A 2 1 0 0/0 0
4. 10. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 14 1 4 0/0 0
14. 10. 2021 Základní fáze BA Sparta A 2 1 0 0/0 0
Celkem 3 18 3 4 / 0.0
Průměr 3 6.0 1.0 1.3 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov C 5 0:00 13.0 3.4 0.0 1.4 0.0 2.0/3.2 62.5 3.0
Jiskra Domažlice 4 0:00 16.0 2.5 0.0 3.0 0.0 2.0/3.3 61.5 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 17.7 6.3 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lions J. Hradec 4 0:00 13.0 2.3 0.0 2.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 12.5 3.0 0.0 1.3 0.0 2.8/4.0 68.8 3.0
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 11.3 3.8 0.0 0.3 0.0 3.0/4.3 70.6 2.3
BK Kladno 6 0:00 7.3 1.3 0.0 1.3 0.0 0.7/1.2 57.1 2.7
Sokol Žižkov 7 0:00 5.6 0.6 0.0 1.1 0.0 1.0/1.9 53.8 2.0
BK Klatovy 2 0:00 18.0 3.0 0.0 2.5 0.0 4.5/7.0 64.3 2.0
BK Klatovy 4 0:00 9.0 2.3 0.0 1.0 0.0 1.5/2.3 66.7 3.3
VŠTJ Medicina A 10 0:00 3.4 0.6 0.0 0.7 0.0 0.1/0.5 20.0 1.8
Slavia MBA Kroměříž 2 0:00 16.0 4.0 0.0 1.5 0.0 3.5/6.5 53.8 4.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 9.0 1.3 0.0 2.0 0.0 0.3/0.3 100.0 3.0
BK Medvědi Tábor 5 0:00 5.2 1.0 0.0 0.8 0.0 0.8/1.2 66.7 1.0
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/8.5 29.4 2.5
Slovan Varnsdorf A 1 0:00 23.0 7.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Žižkov Falcons C 5 0:00 4.6 0.6 0.0 1.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.8
TJ ČZU Praha 6 0:00 3.7 0.8 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.2
AŠ Mladá Boleslav U19B 2 0:00 9.5 1.0 0.0 1.0 0.0 4.5/5.0 90.0 4.5
Slavoj Litoměřice 5 0:00 3.8 0.4 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Fenix Modřany A 3 0:00 6.3 0.7 0.0 1.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.3
BCM Loko Plzeň 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.7
Sršni Sokol Písek B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
WBA 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
TJ Košíře 3 0:00 4.7 0.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.7 75.0 1.7
Sokol Motol A 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Sokol Žižkov 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Česká Lípa 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BA Louny 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice C 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BC Benešov 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Teplice A 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Baník Most 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Pražský B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BSK Č. Budějovice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov D 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
LJH 1 3:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -