Filip Němec

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 26 let
Aktuální klub
Stavební fakulta A
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
376
Procento vítězství
58.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A Slavoj Litoměřice 10 - 14.6 5.3 0.3 3.1/5.6 55.4 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A Slavoj Litoměřice 8 - 1.0 0.4 0 0.3/0.5 50.0 - -
2011/12 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 20 - 6.2 2.1 0.4 0.9/1 94.7 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 21 - 20.1 7 1 3/5.4 55.8 - -
2011/12 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 3 - 19.7 5.7 1.7 3.3/5.3 62.5 - -
2011/12 junioři U19 - play-off A Slavoj Litoměřice 4 - 6.8 1.8 1 0.3/0.5 50.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 5.3 1.5 0.8 0/0 0.0 - -
2012/13 muži - základní část Slavoj Litoměřice 1 9.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2012/13 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 22 - 15.0 4.4 1.6 1.5/2.5 63.0 - -
2012/13 junioři U19 - play-off Slavoj Litoměřice 5 - 9.2 3 0.8 0.8/2 40.0 - -
2013/14 muži - základní část Slavoj Litoměřice 5 1.8 0.4 0.2 /0.4 0 0/0 0.0 - 0.2
2013/14 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 7 - 6.0 1 1.3 0.1/0.6 25.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 22 30.5 11.4 3.4 /9.2 1.2 1/1.5 67.6 3.3 7.4
2013/14 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 26.0 10.7 3.3 /6.8 0.8 1.5/2 75.0 3.7 7.8
2014/15 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 21 - 7.2 2.4 0.6 0.6/1.1 54.2 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ Slavoj Litoměřice 14 5.2 1.1 0.2 /0.3 0.1 0.5/0.6 77.8 0.6 0.3
2014/15 muži - základní část Slavoj Litoměřice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2014/15 muži - Skupina A1 Slavoj Litoměřice 7 3.3 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 0.4 -1.0
2014/15 muži - Play-off Slavoj Litoměřice 4 4.8 1.0 0.5 /0.8 0 0/0 0.0 0.3 2.0
2015/16 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 20 - 7.2 2.1 0.7 0.9/1.5 56.7 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A Slavoj Litoměřice 15 5.9 1.9 0.7 /0.7 0.1 0.2/0.3 60.0 0.9 1.9
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo Slavoj Litoměřice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - Předkolo Play-off Slavoj Litoměřice 2 4.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 1.5
2015/16 muži - Play-off Slavoj Litoměřice 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - Final Four Slavoj Litoměřice 2 8.5 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2016/17 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 20 - 11.2 3.4 1.1 1.3/2.3 57.8 - -
2016/17 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 19 - 8.7 3.2 0.5 0.9/1.3 75.0 - -
2016/17 muži - základní část Slavoj BK Litoměřice B 1 - 14.0 4 /4 2 0/1 0.0 3.0 10.0
2016/17 muži - 3. kolo Stavební fakulta A 1 - 16.0 8 0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - Semifinále Stavební fakulta A 2 - 10.5 3 0.5 3/3.5 85.7 - -
2016/17 muži - play-off Slavoj BK Litoměřice B 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 muži - Finále Stavební fakulta A 2 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2016/17 muži - Play-off - Čtvrtfinále Stavební fakulta A 2 - 20.0 5 2.5 2.5/4 62.5 - -
2016/17 muži - Play-off - Semifinále Stavební fakulta A 3 - 13.0 2.7 2.3 0.7/1 66.7 - -
2017/18 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 20 - 7.1 1.9 1 0.4/0.9 44.4 - -
2017/18 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 20 - 9.6 2.2 1.4 1.2/1.9 62.2 - -
2017/18 muži - základní část Slavoj BK Litoměřice B 1 - 8.0 1 /1 2 0/0 0.0 3.0 5.0
2017/18 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 5.5 2 0.5 0/1 0.0 - -
2017/18 muži - Play-off Stavební fakulta A 2 - 13.5 4.5 1.5 0/1 0.0 - -
2018/19 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 13 - 3.3 0.8 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 20 - 14.2 4.7 1.2 1.5/2.3 63.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 18.0 6 2 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 3 - 2.3 0.7 0 1/1.3 75.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 3 - 5.7 2.3 0.3 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 10.0 2 2 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 9 - 9.3 2.7 0.9 1.3/1.8 75.0 - -
Průměr za kariéru 31.3 2.9 8.7 2.7 0.8 1.0/1.6 142.1 2.2 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BA Sparta A 14. 10. 2021
2B body 8 Sokol Žižkov B - TESLA 22. 11. 2021
3B body 2 Sokol Vyšehrad B 6. 12. 2021
Body 23 Sokol Žižkov B - TESLA 22. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 AŠ Mladá Boleslav 18. 12. 2010 2010/11
2B body 18 Sokol pražský B 15. 10. 2011 2011/12
3B body 5 Sokol pražský 21. 12. 2013 2013/14
Obranné doskoky 9 Sokol pražský 21. 12. 2013 2013/14
Útočné doskoky 6 Sokol pražský 21. 12. 2013 2013/14
Doskoky celkem 15 Sokol pražský 21. 12. 2013 2013/14
Body 42 Sokol Žižkov D 25. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 42 Sokol pražský 21. 12. 2013 2013/14
Asistence 3 BCM Mor. Ostrava 23. 11. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
4. 10. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 2 1 0 0/0 0
14. 10. 2021 Základní fáze BA Sparta A 10 3 0 4/4 100.0
18. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 5 1 1 0/0 0
25. 10. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 3 0 1 0/0 0
5. 11. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 3 0 1 0/0 0
16. 11. 2021 Základní fáze TJ Košíře 6 3 0 0/0 0
22. 11. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 23 8 1 4/4 100.0
29. 11. 2021 Základní fáze Sokol Pražský B 13 3 2 1/4 25.0
6. 12. 2021 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 19 5 2 3/4 75.0
Celkem 9 84 24 8 12/16 75.0
Průměr 9 9.3 2.7 0.9 1.3/1.8 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Košíře 11 0:00 11.6 3.5 0.0 1.1 0.0 1.3/1.8 70.0 2.7
AŠ Mladá Boleslav 5 0:00 15.8 5.4 0.0 0.4 0.0 3.8/6.2 61.3 1.8
BK Děčín 9 0:00 8.6 2.6 0.0 1.0 0.0 0.4/0.9 50.0 1.3
VŠTJ Medicina A 7 0:00 10.7 3.3 0.0 1.1 0.0 0.7/1.4 50.0 3.9
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 24.0 9.7 0.0 0.3 0.0 3.7/6.0 61.1 0.7
BSK Fenix Modřany A 7 0:00 10.3 2.7 0.0 1.1 0.0 1.4/2.0 71.4 3.1
Sokol Motol A 8 0:00 7.9 2.1 0.0 1.0 0.0 0.6/0.8 83.3 3.3
BK Klatovy 7 0:00 8.4 2.1 0.0 1.1 0.0 0.7/1.6 45.5 2.6
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 29.0 9.5 0.0 1.5 0.0 5.5/5.5 100.0 2.5
TJ ČZU Praha 8 0:00 7.3 2.4 0.0 0.6 0.0 0.6/1.1 55.6 3.1
SKB Rokycany 8 0:00 7.0 2.1 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Klatovy 3 0:00 17.7 5.0 0.0 1.7 0.0 2.7/4.3 61.5 3.7
Jiskra Domažlice 6 0:00 8.5 2.7 0.0 0.8 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Sokol Kbely 5 0:00 10.0 3.2 0.0 1.0 0.0 0.6/0.8 75.0 3.0
Sršni Sokol Písek 4 28:42 12.5 3.5 40.0 1.5 30.0 1.0/3.3 30.8 4.3
Sokol Žižkov D 2 0:00 25.0 11.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Sokol Dolní Počernice A 5 0:00 9.8 2.6 0.0 1.0 0.0 1.6/2.2 72.7 2.8
VYS 4 30:35 12.3 3.3 40.6 1.0 33.3 2.8/3.0 91.7 3.5
Lions J. Hradec 2 0:00 24.0 8.5 0.0 0.5 0.0 5.5/9.0 61.1 3.0
Sokol Žižkov B - TESLA 5 0:00 9.4 2.8 0.0 0.8 0.0 1.4/2.0 70.0 3.2
Jiskra Kyjov 5 0:00 9.2 3.0 0.0 0.8 0.0 0.8/2.0 40.0 2.0
Sokol Žižkov 4 0:00 11.3 4.3 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
BK Kladno 4 0:00 11.0 2.8 0.0 1.3 0.0 1.8/2.5 70.0 1.8
Sokol pražský 2 36:21 21.5 4.0 72.7 4.0 50.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Jiskra Domažlice 5 0:00 8.0 2.6 0.0 0.6 0.0 1.0/1.2 83.3 0.4
BK Klatovy 4 0:00 9.3 3.3 0.0 0.5 0.0 1.3/1.8 71.4 1.8
BK Medvědi Tábor 5 0:00 6.2 1.6 0.0 0.8 0.0 0.6/0.8 75.0 1.0
Sršni Sokol Písek B 1 0:00 31.0 12.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Žižkov Falcons C 3 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 11.3
Sokol Žižkov 6 0:00 5.0 1.5 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
BK Loko Plzeň 4 27:14 7.3 3.0 34.3 0.3 6.3 0.5/0.5 100.0 2.8
BSK Č. Budějovice 1 0:00 29.0 13.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Válečníci Děčín 4 0:00 7.0 2.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 2.5
GBA Sparta Praha 2 27:16 14.0 5.5 45.8 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Baník Most 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BC Benešov 7 0:00 3.9 1.0 0.0 0.4 0.0 0.6/0.9 66.7 1.7
BCM Loko Plzeň 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
BK Děčín 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.3 0.0 1.7/4.3 38.5 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 7 0:00 3.6 1.0 0.0 0.4 0.0 0.3/1.0 28.6 2.7
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
VYS 6 4:03 3.5 0.8 250.0 0.5 100.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Sokol Písek B 4 0:00 5.3 1.0 0.0 1.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
USK 2 30:20 9.5 2.5 27.8 0.5 16.7 3.0/3.0 100.0 4.5
Sokol Žižkov C 1 0:00 18.0 5.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
Sokol Kbely B 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
SKB Zlín 2 24:36 8.5 2.5 33.3 1.0 28.6 0.5/0.5 100.0 3.0
CTS Basket 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slovan Varnsdorf 3 0:00 4.3 1.7 166.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Sokol Pražský B 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Wolves Radotín 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Wolves Radotín 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sršni Sokol Písek 4 2:52 2.8 0.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 2.5
KK Val. Meziříčí 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BA Sparta A 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PCE 2 27:12 3.5 1.5 30.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
WBA 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 5.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 3 3:05 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK Praha B 2 6:03 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 7 2:14 0.3 0.1 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
BC Vysočina 3 0:53 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 -
ZLN 3 3:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Basketbal Olomouc 1 16:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava B 3 2:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
PLZ 4 0:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BCM Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 5 1:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -