Štěpán Feit

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 23 let
Aktuální klub
Stavební fakulta A
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
221
Procento vítězství
60.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší minižáci - základní část Sršni Sokol Písek 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo B Sršni Písek 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Sršni Písek 5 - 2.0 1 0 0/0.4 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Sršni Sokol Písek 8 - 7.1 3.4 0 0.4/1.4 27.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A Sršni Sokol Písek 8 - 8.9 4 0 0.9/2.9 30.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 5 - 7.2 3.4 0 0.4/1.4 28.6 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo C Sršni Písek 3 - 11.7 5.3 0 1/2.7 37.5 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sršni Sokol Písek 5 20.2 7.6 3.2 0 1.2/2.4 50.0 1.8 4.2
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sršni Písek 3 15.0 12.3 5.7 0 1/3.3 30.0 1.0 6.3
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Sršni Písek 2 14.5 10.0 3.5 0 3/5 60.0 - 10.5
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Sršni Sokol Písek 9 - 11.0 4.8 0 1.4/3 48.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Sršni Sokol Písek 13 - 20.8 9.8 0 1.3/3.2 41.5 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 9 - 8.6 4.1 0 0.3/1.2 27.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sršni Sokol Písek 8 - 12.5 5.4 0.1 1.4/1.9 73.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 1 - 13.0 6 0 1/3 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B Sršni Sokol Písek 3 24.7 12.7 5.7 0 1.3/2 66.7 2.3 11.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Sršni Sokol Písek 2 26.0 11.0 5 0 1/2 50.0 4.0 7.5
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Sokol Písek 3 19.3 2.0 0.7 0 0.7/1.3 50.0 1.3 1.3
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Sršni Sokol Písek 2 10.0 5.0 2 0 1/1 100.0 1.0 6.5
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A Sokol Písek 13 - 13.4 5.8 0.1 1.6/2.7 60.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Sokol Písek 10 - 12.4 5.4 0.3 0.7/1.5 46.7 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A Sokol Písek 3 22.0 6.7 3 0 0.7/3 22.2 3.7 1.0
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Písek 2 34.0 16.0 7 0.5 0.5/3 16.7 2.0 11.5
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 11 - 5.0 1.6 /1.6 0.5 0.1/0.7 12.5 2.6 1.7
2015/16 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 - 4.7 1.7 /1.7 0.3 0.3/0.7 50.0 1.3 3.0
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 16 10.1 2.8 0.8 /2.1 0.3 0.3/0.6 50.0 1.1 -0.8
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 9.0 1.3 0.7 /1.3 0 0/0 0.0 0.7 -0.7
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol Písek 16 9.8 1.7 0.6 /1.3 0.1 0.3/0.5 50.0 0.6 0.8
2017/18 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 7.0 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 0.7 -1.7
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 10 - 8.0 2.8 0.7 0.3/0.8 37.5 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 16 - 15.1 4.8 1.3 1.8/2.4 71.8 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 1 - 11.0 3 1 2/4 50.0 - -
2021/22 muži - Play-off Stavební fakulta A 2 - 14.0 4.5 1 2/2.5 80.0 - -
2022/23 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 6 - 2.8 0.8 0.3 0.2/0.3 50.0 - -
2022/23 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 9 - 10.8 3.1 1.2 0.9/1.9 47.1 - -
2022/23 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 1 - 20.0 6 2 2/4 50.0 - -
Průměr za kariéru 19.9 4.0 8.8 3.6 0.3 0.8/1.7 136.2 1.7 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sršní D 17. 10. 2022
2B body 6 Porg Basket 28. 11. 2022
3B body 3 Slovan Bohnice B 3. 10. 2022
Body 20 Porg Basket 28. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Lions J. Hradec 1. 11. 2014 2014/15
2B body 14 Baník Most 6. 10. 2013 2013/14
3B body 3 Sokol Kbely C 10. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 BK Loko Plzeň 11. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 1 USK 18. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 4 Sokol Pražský 18. 2. 2017 2016/17
Body 33 Baník Most 6. 10. 2013 2013/14
Užitečnost 9 BK Loko Plzeň 9. 12. 2017 2017/18
Asistence 1 BK Loko Plzeň 11. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 9. 2022 Základní fáze TJ ČZU Praha 4 2 0 0/0 0
3. 10. 2022 Základní fáze Slovan Bohnice B 13 2 3 0/0 0
7. 10. 2022 Základní fáze Žižkov Falcons B 0 0 0 0/0 0
10. 10. 2022 Základní fáze VSK MFF UK A 17 5 2 1/4 25.0
17. 10. 2022 Základní fáze Sršní D 9 2 1 2/2 100.0
24. 10. 2022 Základní fáze TJ Košíře B 19 5 3 0/0 0
7. 11. 2022 Základní fáze BA Sparta A 4 2 0 0/0 0
14. 11. 2022 Základní fáze TJ ČSA 3 0 1 0/0 0
21. 11. 2022 Základní fáze VSK Iuridica C 13 4 1 2/2 100.0
28. 11. 2022 Základní fáze Porg Basket 20 6 2 2/4 50.0
29. 11. 2022 Základní fáze VSK Iuridica A 3 0 1 0/1 0.0
5. 12. 2022 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 10 4 0 2/2 100.0
12. 12. 2022 Základní fáze TJ ČZU Praha 5 1 1 0/0 0
9. 1. 2023 Základní fáze Žižkov Falcons B 1 0 0 1/2 50.0
16. 1. 2023 Základní fáze VSK MFF UK A 10 5 0 0/0 0
24. 1. 2023 Základní fáze Sršní D 3 1 0 1/6 16.7
Celkem 16 134 39 15 11/23 47.8
Průměr 16 8.4 2.4 0.9 0.7/1.4 47.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 6 0:00 12.8 5.7 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Lions J. Hradec 4 0:00 16.0 6.3 0.0 0.0 0.0 3.5/6.3 56.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 11.4 5.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.6 38.5 1.8
TOROLA Snakes Ostrava 5 0:00 11.2 4.8 0.0 0.2 0.0 1.0/2.0 50.0 2.2
Slovan Bohnice B 4 0:00 13.0 2.3 0.0 2.3 0.0 1.8/2.5 70.0 0.8
Sokol Vyšehrad 3 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 -
BA Sparta 4 0:00 11.5 5.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 21.5 10.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 13.7 5.7 0.0 0.7 0.0 0.3/2.0 16.7 2.3
BA Sparta Praha 3 0:00 13.3 6.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Kačeři A 2 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BC Loudilové 3 0:00 11.7 3.3 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
Sokol Kbely C 3 0:00 10.3 2.3 0.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Sršní D 4 0:00 7.8 2.8 0.0 0.5 0.0 0.8/2.3 33.3 2.3
USK Praha 3 0:00 10.3 3.3 0.0 0.3 0.0 2.7/6.3 42.1 1.7
Sokol Motol A 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
Danube Mavericks 1 0:00 27.0 10.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
VSK MFF UK A 2 0:00 13.5 5.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Pelhřimov 1 0:00 24.0 9.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Synthesia Pardubice 5 6:14 4.6 1.2 40.0 0.6 33.3 0.4/0.8 50.0 1.6
Sokol Motol B 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
VSK Iuridica A 3 0:00 7.7 2.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.7
BK Pardubice 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
S.H.Počernice A 1 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Porg Basket 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
TJ Košíře B 1 0:00 19.0 5.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Technika Praha 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Děčín 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
VSK Iuridica C 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sl. MBA Kroměříž 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 0.7
KT 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
Sokol Pražský 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
BK Meteor A 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 10:25 5.5 1.5 75.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Královští Sokoli 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Loko Plzeň 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Kladno 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 3 3:48 3.0 1.0 75.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 6:48 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PCE 2 15:37 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 2 15:12 2.5 0.5 20.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Snakes Ostrava 3 9:04 1.3 0.7 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 23:23 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 8:19 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 7:20 1.0 0.0 0.0 0.3 20.0 0.0/0.7 0.0 0.3
TJ ČSA 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 15:51 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
TJ Košíře A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 28:48 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žižkov Falcons B 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -