BC Loudilové

Kategorie
Muži
Soutěž
Přebor B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 7. 2017
Lukáš Palas
palas.l31@gmail.com
607 963 221

Trenér

od: 29. 7. 2022
Lukáš Palas
palas.l31@gmail.com
607 963 221

1. asistent trenéra

od: 29. 7. 2022
Jan Zvolský
hzvolsky@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 29. 7. 2022
Filip Větrovský
filip.vetrovsky@gmail.com
725 586 476

Adresa

Loudilové o.s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Huml 1985 183 38 19 19.8 3.2 3.4 3.4/4.3 78.0 1.8
Matouš Cabálek 1997 160 26 19 8.4 3.3 0.0 1.8/3.1 59.3 3.0
Marko Pejatovič 1994 200 29 19 7.6 3.4 0.1 0.4/0.8 50.0 2.8
Igor Kürthy 1995 28 16 9.0 1.8 1.6 0.5/1.1 44.4 1.9
Ondřej Duka 1982 203 41 10 11.4 4.6 0.0 2.2/4.1 53.7 2.7
Dmitrij Lipovskij 1993 185 30 9 10.6 2.8 1.2 1.3/2.4 54.5 1.9
Martin Jiras 1991 188 32 14 4.2 0.5 1.0 0.2/0.3 75.0 2.1
Lukáš Palas 1990 180 33 19 3.1 0.3 0.6 0.7/1.0 68.4 0.6
Jimmy Shaya 1992 197 31 10 4.3 1.7 0.0 0.9/3.4 26.5 3.0
Pavel Vinařský 1985 196 38 15 1.9 0.7 0.1 0.1/0.1 50.0 0.9
Štěpán Masojídek 1987 189 36 13 1.6 0.5 0.2 0.2/0.8 27.3 1.0
Petr Hurda 1980 194 43 16 1.3 0.4 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0
Jan Meloun 1992 31 7 0.7 0.1 0.1 0.0/0.3 0.0 0.7
Milan Mach 1987 189 36 5 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Pavel Kroutil 1986 194 37 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 3.3
Jakub Zapadlo 1982 191 41 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Rajský 1989 201 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Krejčí 1989 195 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Větrovský 1983 183 40 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Drapák 1989 197 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Zvolský 1990 196 33 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adrian Kutný 1990 192 33 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Robert Shaya 1982 183 41 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
131 Přebor B (muži) Domácí 5. 4. 2023 Jižní Supi : 0 /0 %
123 Přebor B (muži) Hosté 30. 3. 2023 Aritma Praha 89:43 17 1 6/8 75%
118 Přebor B (muži) Domácí 22. 3. 2023 CTS Basket 80:65 15 14 8/12 66.7%
112 Přebor B (muži) Hosté 9. 3. 2023 BK Meteor Praha A 62:51 13 7 4/9 44.4%
105 Přebor B (muži) Domácí 1. 3. 2023 Meteor TLC A 56:53 18 6 2/5 40%
101 Přebor B (muži) Hosté 20. 2. 2023 Slovan Bohnice A 61:83 19 11 12/25 48%
92 Přebor B (muži) Domácí 15. 2. 2023 Sokol Pražský B 52:64 8 9 9/14 64.3%
90 Přebor B (muži) Hosté 2. 2. 2023 Danube Mavericks 64:66 15 6 18/30 60%
79 Přebor B (muži) Hosté 25. 1. 2023 Sokol Kbely C 36:70 16 11 5/5 100%
78 Přebor B (muži) Domácí 18. 1. 2023 Sokol Kbely B 66:76 21 4 12/20 60%
68 Přebor B (muži) Hosté 13. 1. 2023 Sokol Žižkov D 73:68 18 7 11/19 57.9%
65 Přebor B (muži) Hosté 12. 12. 2022 Jižní Supi 103:44 14 3 7/16 43.8%
57 Přebor B (muži) Domácí 7. 12. 2022 Aritma Praha 51:50 16 3 10/23 43.5%
52 Přebor B (muži) Hosté 30. 11. 2022 CTS Basket 71:65 23 3 10/16 62.5%
46 Přebor B (muži) Domácí 23. 11. 2022 BK Meteor Praha A 48:60 12 7 3/5 60%
39 Přebor B (muži) Hosté 14. 11. 2022 Meteor TLC A 71:69 25 5 4/6 66.7%
35 Přebor B (muži) Domácí 9. 11. 2022 Slovan Bohnice A 61:48 13 9 8/12 66.7%
26 Přebor B (muži) Hosté 31. 10. 2022 Sokol Pražský B 71:52 19 1 11/19 57.9%
24 Přebor B (muži) Domácí 26. 10. 2022 Danube Mavericks 74:81 15 12 8/18 44.4%
13 Přebor B (muži) Domácí 19. 10. 2022 Sokol Kbely C 79:69 23 6 15/22 68.2%
12 Přebor B (muži) Hosté 13. 10. 2022 Sokol Kbely B 93:45 15 3 6/18 33.3%
2 Přebor B (muži) Domácí 5. 10. 2022 Sokol Žižkov D 46:67 8 5 15/22 68.2%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2022
19:30
BC Loudilové
Sokol Žižkov D
46
67
12
17
28
27
36
45
Základní fáze Review
2. kolo 13. 10. 2022
20:00
Sokol Kbely B
BC Loudilové
93
45
14
9
39
22
64
36
Základní fáze Review
3. kolo 19. 10. 2022
19:30
BC Loudilové
Sokol Kbely C
79
69
25
19
46
40
65
55
Základní fáze Review
4. kolo 26. 10. 2022
19:30
BC Loudilové
Danube Mavericks
74
81
21
14
48
40
64
69
Základní fáze Review
5. kolo 31. 10. 2022
20:10
Sokol Pražský B
BC Loudilové
71
52
14
13
35
25
53
38
Základní fáze Review
6. kolo 9. 11. 2022
19:30
BC Loudilové
Slovan Bohnice A
61
48
21
8
35
20
47
38
Základní fáze Review
7. kolo 14. 11. 2022
20:30
Meteor TLC A
BC Loudilové
71
69
16
17
41
31
48
54
Základní fáze Review
8. kolo 23. 11. 2022
19:30
BC Loudilové
BK Meteor Praha A
48
60
10
14
29
25
30
43
Základní fáze Review
9. kolo 30. 11. 2022
20:15
CTS Basket
BC Loudilové
71
65
14
15
22
30
46
46
63
63
Základní fáze Review
10. kolo 7. 12. 2022
19:30
BC Loudilové
Aritma Praha
51
50
11
13
22
27
37
41
Základní fáze Review
11. kolo 12. 12. 2022
20:15
Jižní Supi
BC Loudilové
103
44
21
7
50
13
74
32
Základní fáze Review
12. kolo 13. 1. 2023
20:35
Sokol Žižkov D
BC Loudilové
73
68
24
20
16
20
13
11
20
17
Základní fáze Review
13. kolo 18. 1. 2023
19:30
BC Loudilové
Sokol Kbely B
66
76
16
27
37
41
50
59
Základní fáze Review
14. kolo 25. 1. 2023
20:20
Sokol Kbely C
BC Loudilové
36
70
2
16
17
32
25
55
Základní fáze Review
15. kolo 2. 2. 2023
20:00
Danube Mavericks
BC Loudilové
64
66
11
13
30
32
51
48
Základní fáze Review
16. kolo 15. 2. 2023
19:30
BC Loudilové
Sokol Pražský B
52
64
17
17
28
35
39
48
Základní fáze Review
17. kolo 20. 2. 2023
19:30
Slovan Bohnice A
BC Loudilové
61
83
21
21
33
42
46
62
Základní fáze Review
18. kolo 1. 3. 2023
19:30
BC Loudilové
Meteor TLC A
56
53
15
8
29
32
47
47
Základní fáze Review
19. kolo 9. 3. 2023
19:50
BK Meteor Praha A
BC Loudilové
62
51
19
14
33
23
44
41
Základní fáze Review
20. kolo 22. 3. 2023
19:30
BC Loudilové
CTS Basket
80
65
25
22
38
35
62
54
Základní fáze Review
21. kolo 30. 3. 2023
20:40
Aritma Praha
BC Loudilové
89
43
24
10
39
26
58
38
Základní fáze Review
22. kolo 5. 4. 2023
19:30
BC Loudilové
Jižní Supi
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 1.třída 1 41
2019/20 1.třída 5 30
2018/19 1.třída 9 32
2017/18 1.třída 5 36
2016/17 Přebor B 11 27
2015/16 Přebor B 7 31