1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
BC Loudilové
Kačeři A
6. 10. 2021
19:25
SOU Ohradní Lukáš Balog
Michal Bukovský
79
51
24
10
39
22
54
37
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Slovan Bohnice B
Sokol Motol B
5. 10. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jonáš Kavan
Jan Neubauer
65
82
21
23
30
35
47
58
Review
Základní fáze 1. kolo 2
VSK Iuridica A
Sršni D
5. 10. 2021
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Barbora Toboláková
Jan Jeřáb
62
54
11
4
33
28
46
39
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Technika Praha
Danube Mavericks
4. 10. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jakub Hejduk
Jan Sedláček
58
51
17
16
33
25
46
36
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Horní Počernice A
Stavební fakulta B
5. 10. 2021
20:15
Sokol Horní Počernice Pavel Týř
Michal Bukovský
58
91
17
13
34
37
49
60
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Vyšehrad C
Sokol Kbely C
5. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Lejčko
Vojta Schaffner
55
71
17
19
25
32
41
51
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Kačeři A
Sokol Motol B
11. 10. 2021
19:00
ZŠ Předškolní Daniel Čížek
Radomír Kohout
62
87
10
25
26
51
51
70
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Stavební fakulta B
Slovan Bohnice B
11. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Jakub Hejduk
Jan Sedláček
78
72
14
17
34
38
55
52
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BC Loudilové
VSK Iuridica A
13. 10. 2021
19:25
SOU Ohradní Pavel Týř
Miloslav Jon
69
83
21
18
35
33
59
57
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Sokol Kbely C
Technika Praha
22. 10. 2021
19:40
hala Třinecká Jakub Vampola
Daniel Čížek
69
54
17
19
33
30
52
46
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Danube Mavericks
Sokol Horní Počernice A
14. 10. 2021
20:00
Hala Královka, plocha B Pavel Týř
Jakub Petrák
74
55
18
19
41
36
61
44
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sršni D
Sokol Vyšehrad C
12. 10. 2021
20:40
SK Aritma Praha Linda Bendová
Dominik Kočovský
47
31
13
3
24
13
32
19
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Motol B
Stavební fakulta B
18. 10. 2021
18:40
Gym. Arabská Dominik Kočovský
Zuzana Kotrbatá
72
62
20
12
40
27
57
46
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Slovan Bohnice B
Danube Mavericks
19. 10. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jonáš Kavan
Jan Jeřáb
73
69
26
20
42
39
57
52
Review
Základní fáze 3. kolo 13
VSK Iuridica A
Kačeři A
19. 10. 2021
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Barbora Toboláková
Pavel Bohata
70
79
12
16
24
40
43
58
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Technika Praha
Sršni D
18. 10. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jakub Hejduk
Pavel Šenk
49
60
11
15
25
30
36
49
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Horní Počernice A
Sokol Kbely C
19. 10. 2021
20:15
Sokol Horní Počernice Lukáš Balog
Radomír Kohout
42
80
7
24
19
35
30
66
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Vyšehrad C
BC Loudilové
19. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Daniel Čížek
56
68
10
20
29
36
45
47
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Kačeři A
Stavební fakulta B
25. 10. 2021
19:00
ZŠ Předškolní Ondřej Svejkovský
Zuzana Kotrbatá
75
37
20
6
34
18
54
30
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BC Loudilové
Technika Praha
27. 10. 2021
19:25
SOU Ohradní Pavel Hendrich
Dominik Kočovský
83
46
24
7
41
26
60
37
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Sokol Kbely C
Slovan Bohnice B
27. 10. 2021
19:40
hala Třinecká Jakub Petrák
Martin Buršík
83
65
11
15
39
28
62
45
Review
Základní fáze 4. kolo 24
VSK Iuridica A
Sokol Vyšehrad C
26. 10. 2021
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren František Syrovátka
Matej Kovačovič
58
65
19
17
28
33
41
52
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Danube Mavericks
Sokol Motol B
4. 11. 2021
20:00
Hala Královka, plocha B Pavel Bohata
Radomír Kohout
70
69
14
10
30
26
39
43
60
60
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sršni D
Sokol Horní Počernice A
26. 10. 2021
20:40
SK Aritma Praha Pavel Týř
Marek Vošahlík
86
47
27
19
44
23
67
38
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Motol B
Sokol Kbely C
1. 11. 2021
18:40
Gym. Arabská Milan Kucharič
Vojta Schaffner
52
71
10
22
20
39
38
55
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Stavební fakulta B
Danube Mavericks
1. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Jakub Hejduk
Jakub Vampola
57
71
18
18
32
37
45
50
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Slovan Bohnice B
Sršni D
2. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Radek Lahoda
Radomír Kohout
78
51
19
11
36
30
39
36
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Technika Praha
VSK Iuridica A
1. 11. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Petr Šmůla
Michaela Tvrdíková
67
64
13
10
33
26
51
44
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Horní Počernice A
BC Loudilové
2. 11. 2021
20:15
Sokol Horní Počernice Barbora Toboláková
Miloslav Jon
40
96
9
25
18
48
28
72
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Vyšehrad C
Kačeři A
2. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad František Syrovátka
Jan Jeřáb
60
65
19
11
30
28
48
47
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Kačeři A
Danube Mavericks
8. 11. 2021
19:00
ZŠ Předškolní Jan Sedláček
Dominik Kočovský
51
62
10
17
24
30
35
49
Review
Základní fáze 6. kolo 34
BC Loudilové
Slovan Bohnice B
10. 11. 2021
19:25
SOU Ohradní Barbora Toboláková
Michal Bukovský
82
62
13
20
33
31
60
44
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Sokol Kbely C
Stavební fakulta B
10. 11. 2021
19:40
hala Třinecká Pavel Týř
Miloslav Jon
53
74
8
21
22
35
33
56
Review
Základní fáze 6. kolo 35
VSK Iuridica A
Sokol Horní Počernice A
9. 11. 2021
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren František Syrovátka
Lukáš Balog
82
61
26
13
50
32
71
45
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sršni D
Sokol Motol B
9. 11. 2021
20:40
SK Aritma Praha Jan Sedláček
Martin Buršík
67
61
22
14
35
33
54
48
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Vyšehrad C
Technika Praha
9. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Barbora Toboláková
Daniel Čížek
61
51
21
8
33
26
43
42
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Motol B
BC Loudilové
15. 11. 2021
18:40
Gym. Arabská Milan Kucharič
Daniel Čížek
57
61
15
10
26
18
29
35
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Stavební fakulta B
Sršni D
15. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Pavel Týř
Jan Sedláček
69
51
17
17
30
28
55
36
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Slovan Bohnice B
VSK Iuridica A
16. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Jeřáb
Dominik Kočovský
81
59
15
18
33
30
60
43
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Technika Praha
Kačeři A
15. 11. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jakub Hejduk
Pavel Bohata
60
63
19
15
32
33
48
52
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Horní Počernice A
Sokol Vyšehrad C
16. 11. 2021
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Radomír Kohout
58
66
13
12
23
37
38
50
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Danube Mavericks
Sokol Kbely C
13. 12. 2021
20:15
Hala Královka, plocha B Lukáš Balog
Radomír Kohout
67
65
17
13
40
25
52
47
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Kačeři A
Sokol Kbely C
22. 11. 2021
19:00
ZŠ Předškolní Petr Šmůla
Michal Bukovský
64
78
25
23
38
45
57
56
Review
Základní fáze 8. kolo 45
BC Loudilové
Stavební fakulta B
24. 11. 2021
19:25
SOU Ohradní Pavel Bohata
Radek Lahoda
54
60
15
7
28
22
41
41
Review
Základní fáze 8. kolo 46
VSK Iuridica A
Sokol Motol B
23. 11. 2021
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jakub Petrák
Daniel Čížek
69
75
15
18
39
45
58
59
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Technika Praha
Sokol Horní Počernice A
22. 11. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Michaela Tvrdíková
Radomír Kohout
68
62
14
19
32
29
48
53
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sršni D
Danube Mavericks
4. 1. 2022
20:40
SK Aritma Praha Jan Lejčko
Zuzana Kotrbatá
52
57
8
11
28
23
39
35
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Vyšehrad C
Slovan Bohnice B
23. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Jan Lejčko
61
71
18
19
38
32
55
56
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Motol B
Sokol Vyšehrad C
29. 11. 2021
18:40
Gym. Arabská Pavel Týř
Lukáš Balog
80
43
19
9
39
19
59
31
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Stavební fakulta B
VSK Iuridica A
29. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Jakub Vampola
Milan Kucharič
86
81
23
9
44
33
72
55
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Slovan Bohnice B
Technika Praha
30. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Balog
Jakub Hejduk
64
62
13
26
32
36
49
49
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Sokol Kbely C
Sršni D
5. 1. 2022
19:40
hala Třinecká Jonáš Kavan
Jakub Petrák
68
48
18
6
33
20
55
29
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Danube Mavericks
BC Loudilové
2. 12. 2021
20:00
Hala Královka, plocha B Ondřej Koc
František Syrovátka
54
76
16
17
35
35
47
55
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Horní Počernice A
Kačeři A
30. 11. 2021
20:15
Sokol Horní Počernice Barbora Toboláková
Vojta Schaffner
81
62
18
23
39
34
51
48
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Kačeři A
Sršni D
6. 12. 2021
19:00
ZŠ Předškolní Pavel Týř
Matěj Barták
65
54
6
14
25
30
42
38
Review
Základní fáze 10. kolo 56
BC Loudilové
Sokol Kbely C
8. 12. 2021
19:25
SOU Ohradní Jakub Vampola
Matěj Barták
68
54
23
14
36
33
54
42
Review
Základní fáze 10. kolo 57
VSK Iuridica A
Danube Mavericks
7. 12. 2021
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Roman Kejklíček
Daniel Čížek
81
73
18
16
35
36
53
56
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Technika Praha
Sokol Motol B
6. 12. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Sedláček
Radomír Kohout
51
61
12
16
27
30
33
46
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Horní Počernice A
Slovan Bohnice B
7. 12. 2021
20:15
Sokol Horní Počernice Pavel Týř
Miloslav Jon
68
79
17
23
31
45
54
66
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Vyšehrad C
Stavební fakulta B
7. 12. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Barbora Toboláková
Dominik Kočovský
56
70
11
26
23
42
38
53
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Motol B
Sokol Horní Počernice A
13. 12. 2021
18:40
Gym. Arabská Pavel Týř
Vojta Schaffner
70
71
16
22
38
43
56
60
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Stavební fakulta B
Technika Praha
13. 12. 2021
19:00
hala ČVUT Jan Sedláček
Martin Buršík
59
62
17
20
29
34
48
49
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Sokol Kbely C
VSK Iuridica A
15. 12. 2021
19:40
hala Třinecká Jonáš Kavan
Jakub Petrák
79
47
22
16
46
25
59
36
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Danube Mavericks
Sokol Vyšehrad C
16. 12. 2021
20:00
Hala Královka, plocha B Michal Bakajsa
Ondřej Koc
56
45
10
10
23
17
43
36
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Slovan Bohnice B
Kačeři A
6. 1. 2022
20:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Týř
Jonáš Kavan
78
70
24
14
47
36
66
50
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Sršni D
BC Loudilové
14. 12. 2021
20:40
SK Aritma Praha Pavel Týř
Ondřej Svejkovský
46
66
11
26
24
40
35
57
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Motol B
Slovan Bohnice B
10. 1. 2022
18:40
Gym. Arabská Jakub Vampola
Matěj Barták
69
48
23
16
38
28
57
39
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Kačeři A
BC Loudilové
10. 1. 2022
19:00
ZŠ Předškolní Milan Kucharič
Jan Sedláček
70
87
20
26
36
43
50
62
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Stavební fakulta B
Sokol Horní Počernice A
10. 1. 2022
19:00
hala ČVUT Michaela Tvrdíková
Zuzana Kotrbatá
74
89
21
23
40
37
57
64
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Sokol Kbely C
Sokol Vyšehrad C
12. 1. 2022
19:40
hala Třinecká Jakub Petrák
Miloslav Jon
71
44
19
12
33
20
49
32
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Danube Mavericks
Technika Praha
13. 1. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Jonáš Kavan
Marek Vošahlík
55
37
11
12
23
21
40
27
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sršni D
VSK Iuridica A
11. 1. 2022
20:40
SK Aritma Praha Jan Lejčko
Barbora Toboláková
71
58
14
12
28
28
48
45
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Motol B
Kačeři A
17. 1. 2022
18:40
Gym. Arabská Jakub Hejduk
Marek Vošahlík
72
58
17
23
43
36
58
50
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Slovan Bohnice B
Stavební fakulta B
18. 1. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Lejčko
Jan Jeřáb
71
85
15
21
44
32
62
56
Review
Základní fáze 13. kolo 78
VSK Iuridica A
BC Loudilové
18. 1. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Dominik Kočovský
Pavel Šenk
87
101
13
27
36
52
60
83
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Technika Praha
Sokol Kbely C
17. 1. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Petr Šmůla
Michal Bakajsa
40
67
8
21
24
35
27
50
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Horní Počernice A
Danube Mavericks
18. 1. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Marek Vondráček
Lukáš Balog
63
104
16
20
27
43
41
66
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Vyšehrad C
Sršni D
8. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Barbora Toboláková
Dominik Kočovský
56
71
16
15
29
39
46
56
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Kačeři A
VSK Iuridica A
7. 3. 2022
19:00
ZŠ Předškolní Jakub Vampola
Lukáš Balog
42
57
9
16
16
28
28
52
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Stavební fakulta B
Sokol Motol B
24. 1. 2022
19:00
hala ČVUT Vojta Schaffner
Zuzana Kotrbatá
55
71
13
17
26
34
37
55
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BC Loudilové
Sokol Vyšehrad C
26. 1. 2022
19:25
SOU Ohradní Ondřej Koc
Vojta Schaffner
84
56
24
21
42
23
66
44
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Sokol Kbely C
Sokol Horní Počernice A
26. 1. 2022
19:40
hala Třinecká Jonáš Kavan
Radek Lahoda
102
53
23
12
46
22
78
36
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Danube Mavericks
Slovan Bohnice B
7. 4. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Miloslav Jon
Martin Buršík
95
51
20
9
40
24
63
32
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sršni D
Technika Praha
25. 1. 2022
20:40
SK Aritma Praha Jan Lejčko
Jan Sedláček
60
67
17
18
35
35
51
53
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Motol B
Danube Mavericks
31. 1. 2022
18:40
Gym. Arabská Jakub Hejduk
Petr Šmůla
49
81
9
27
24
45
35
68
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Stavební fakulta B
Kačeři A
31. 1. 2022
19:00
hala ČVUT Pavel Týř
Lukáš Balog
88
85
15
14
38
33
66
53
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Slovan Bohnice B
Sokol Kbely C
1. 2. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Šenk
Dominik Kočovský
51
81
20
20
30
33
41
64
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Technika Praha
BC Loudilové
31. 1. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Milan Kucharič
Michal Bakajsa
59
65
16
20
35
29
49
45
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Horní Počernice A
Sršni D
1. 2. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Zuzana Kotrbatá
Miloslav Jon
51
55
14
14
30
32
44
42
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Vyšehrad C
VSK Iuridica A
1. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Sedláček
Jan Hošek
71
59
21
9
32
34
51
48
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Kačeři A
Sokol Vyšehrad C
7. 2. 2022
19:00
ZŠ Předškolní Petr Šmůla
Vojta Schaffner
55
59
20
17
34
28
49
45
Review
Základní fáze 16. kolo 93
BC Loudilové
Sokol Horní Počernice A
9. 2. 2022
19:25
SOU Ohradní Jakub Vampola
Daniel Čížek
80
67
21
23
49
38
66
51
Review
Základní fáze 16. kolo 92
VSK Iuridica A
Technika Praha
8. 2. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jonáš Kavan
Pavel Matys
63
94
15
30
32
54
44
75
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Sokol Kbely C
Sokol Motol B
9. 2. 2022
19:40
hala Třinecká Barbora Toboláková
Miloslav Jon
76
50
17
12
45
22
63
33
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Danube Mavericks
Stavební fakulta B
10. 2. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Jan Lejčko
Pavel Týř
76
33
13
0
26
11
55
17
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Sršni D
Slovan Bohnice B
8. 2. 2022
20:40
SK Aritma Praha Barbora Toboláková
Dominik Kočovský
65
42
18
17
30
27
57
40
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Motol B
Sršni D
14. 2. 2022
18:40
Gym. Arabská Jakub Vampola
Jan Jeřáb
46
60
9
14
25
23
35
39
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Stavební fakulta B
Sokol Kbely C
14. 2. 2022
19:00
hala ČVUT Barbora Toboláková
Zuzana Kotrbatá
61
64
8
16
21
30
41
49
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Slovan Bohnice B
BC Loudilové
15. 2. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Sedláček
Roman Kejklíček
56
97
15
26
28
51
32
83
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Danube Mavericks
Kačeři A
17. 3. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Zuzana Kotrbatá
Ondřej Koc
83
66
23
11
38
36
62
44
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Technika Praha
Sokol Vyšehrad C
14. 2. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Milan Kucharič
Matěj Záruba
60
48
15
8
26
16
43
29
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Horní Počernice A
VSK Iuridica A
15. 2. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Linda Bendová
Pavel Matys
70
94
20
29
37
53
60
67
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Kačeři A
Technika Praha
21. 2. 2022
19:00
ZŠ Předškolní Pavel Týř
Radomír Kohout
60
71
19
17
33
31
48
55
Review
Základní fáze 18. kolo 106
BC Loudilové
Sokol Motol B
23. 2. 2022
19:25
SOU Ohradní Pavel Týř
Miloslav Jon
59
46
18
7
32
20
43
40
Review
Základní fáze 18. kolo 105
VSK Iuridica A
Slovan Bohnice B
22. 2. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Zuzana Kotrbatá
Pavel Matys
89
80
23
16
40
35
70
64
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Sokol Kbely C
Danube Mavericks
25. 2. 2022
19:40
hala Třinecká Michal Bukovský
Jakub Vampola
65
60
27
12
38
33
50
49
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sršni D
Stavební fakulta B
22. 2. 2022
20:40
SK Aritma Praha Barbora Toboláková
Lukáš Balog
45
68
14
15
26
33
50
36
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Vyšehrad C
Sokol Horní Počernice A
22. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Daniel Čížek
64
72
12
19
29
29
48
52
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Motol B
VSK Iuridica A
28. 2. 2022
18:40
Gym. Arabská Pavel Šenk
Matej Kovačovič
55
79
10
22
29
38
41
54
Review
Základní fáze 19. kolo 111
Stavební fakulta B
BC Loudilové
28. 2. 2022
19:00
hala ČVUT Jakub Hejduk
Radomír Kohout
57
91
13
20
27
57
40
70
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Slovan Bohnice B
Sokol Vyšehrad C
1. 3. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice František Syrovátka
Daniel Čížek
47
69
10
13
18
32
37
43
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Sokol Kbely C
Kačeři A
2. 3. 2022
19:40
hala Třinecká Jonáš Kavan
Ondřej Koc
90
45
19
7
42
19
70
32
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Danube Mavericks
Sršni D
3. 3. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Jonáš Kavan
Pavel Týř
91
46
24
12
45
20
66
34
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Horní Počernice A
Technika Praha
1. 3. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Linda Bendová
Lukáš Balog
76
78
25
18
44
47
56
67
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Kačeři A
Sokol Horní Počernice A
21. 3. 2022
19:00
ZŠ Předškolní Vojta Schaffner
Radek Lochman
79
72
16
18
39
37
53
57
Review
Základní fáze 20. kolo 119
BC Loudilové
Danube Mavericks
23. 3. 2022
19:25
SOU Ohradní Pavel Týř
Vojta Schaffner
71
76
7
7
31
20
48
42
Review
Základní fáze 20. kolo 118
VSK Iuridica A
Stavební fakulta B
22. 3. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jakub Petrák
Lukáš Ulrych
81
73
15
13
31
19
63
62
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Technika Praha
Slovan Bohnice B
21. 3. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Martin Buršík
Jan Sedláček
77
61
15
17
34
37
61
49
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Sršni D
Sokol Kbely C
22. 3. 2022
20:40
SK Aritma Praha Linda Bendová
Zuzana Kotrbatá
62
58
13
16
34
28
43
46
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Vyšehrad C
Sokol Motol B
22. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Sedláček
Vojta Schaffner
65
56
17
17
30
28
48
40
Review
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Motol B
Technika Praha
28. 3. 2022
18:40
Gym. Arabská Jakub Hejduk
Radomír Kohout
39
61
5
15
13
29
24
47
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Stavební fakulta B
Sokol Vyšehrad C
28. 3. 2022
19:00
hala ČVUT Jan Sedláček
Radek Lochman
86
64
24
6
51
26
70
37
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Slovan Bohnice B
Sokol Horní Počernice A
29. 3. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Petrák
Radek Lochman
73
64
21
17
43
38
58
51
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Sokol Kbely C
BC Loudilové
13. 4. 2022
19:40
hala Třinecká Matej Kovačovič
Jakub Vampola
68
73
17
14
40
24
46
52
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Danube Mavericks
VSK Iuridica A
31. 3. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Jan Lejčko
Michal Bukovský
82
73
22
26
36
41
57
58
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Sršni D
Kačeři A
29. 3. 2022
20:40
SK Aritma Praha František Syrovátka
Ondřej Svejkovský
72
55
19
18
36
32
53
42
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Kačeři A
Slovan Bohnice B
4. 4. 2022
19:00
ZŠ Předškolní Ondřej Koc
Radomír Kohout
48
75
8
17
23
34
30
52
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BC Loudilové
Sršni D
6. 4. 2022
19:25
SOU Ohradní Dominik Kočovský
Vojta Schaffner
68
33
19
10
38
17
57
21
Review
Základní fáze 22. kolo 131
VSK Iuridica A
Sokol Kbely C
5. 4. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jakub Petrák
Pavel Šenk
69
91
14
21
36
49
60
66
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Technika Praha
Stavební fakulta B
4. 4. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Dominik Kočovský
Miloslav Jon
55
54
15
18
25
29
36
46
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Horní Počernice A
Sokol Motol B
5. 4. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Radomír Kohout
Pavel Matys
81
70
22
16
47
37
62
53
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Vyšehrad C
Danube Mavericks
5. 4. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jonáš Kavan
Dominik Kočovský
58
67
14
11
29
28
45
49
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adrian Kutný BC Loudilové 34 21 1.0 23.4 9.5 0.4 3.2/4.6 69.1 2.7
David Peka S.H.Počernice A 28 19 1.0 21.6 9.6 0.0 2.4/3.8 63.0 2.1
Martin Bašta Sokol Kbely C 31 17 1.0 22.3 2.2 4.8 3.6/4.3 84.9 1.9
Vladimír Jansa Sokol Kbely C 56 21 1.0 18.0 6.9 0.7 2.2/2.9 78.3 1.5
Vojtěch Šourek VSK Iuridica A 23 21 1.0 17.5 4.8 1.7 3.0/4.0 72.9 1.7
6 David Šír Danube Mavericks 32 21 1.0 16.4 5.5 1.0 2.6/5.1 50.0 2.4
Jakub Drapák BC Loudilové 35 19 1.0 18.1 5.1 1.8 2.6/3.3 80.6 3.1
Filip Mandel Stavební fakulta B 31 19 1.0 17.7 6.1 0.5 4.2/6.7 63.0 1.9
Ondřej Huml BC Loudilové 39 21 1.0 14.7 3.4 2.3 1.0/1.1 0.0* 2.2
Petr Tomášek VSK Iuridica A 34 20 1.0 15.2 1.5 3.4 2.0/3.4 58.2 1.5
Václav Sládek VSK Iuridica A 34 20 1.0 13.4 3.6 1.2 2.8/6.1 45.1 2.8
Karel Štrupl Sokol Kbely C 37 21 1.0 12.4 5.0 0.2 1.8/3.5 52.1 1.6
16 Jan Kuneš Sokol Motol B 31 21 1.0 12.2 3.7 1.1 1.3/2.5 52.8 2.5
Aaron Ifebe Kačeři A 25 19 1.0 13.2 2.6 2.1 1.8/2.8 63.0 2.3
Jiří Trachta S.H.Počernice A 25 20 1.0 12.5 5.3 0.3 1.0/1.7 0.0* 3.3
Štěpán Feit Stavební fakulta B 24 16 1.0 15.1 4.8 1.3 1.8/2.4 71.8 1.9
Filip Havlín Kačeři A 43 16 1.0 14.8 6.4 0.0 2.1/3.5 58.9 3.6
Patrik Výkruta Sršní D 32 18 1.0 12.8 4.4 0.7 2.1/4.0 51.4 2.5
Pavel Zácha Technika Praha 52 18 1.0 12.8 5.4 0.0 1.9/3.8 50.0 1.9
František Huptych Technika Praha 41 11 1.0 20.9 7.0 1.3 3.1/4.2 73.9 2.5
19 Tomáš Klapka Sokol Motol B 51 16 1.0 13.9 5.6 0.0 2.8/5.3 52.9 1.4
Petr Jeřábek Stavební fakulta B 25 19 1.0 11.5 1.9 2.5 0.2/0.6 0.0* 1.2
11 Štěpán Hampl Sokol Motol B 55 19 1.0 11.2 2.2 2.1 0.6/0.9 0.0* 1.9
Milan Valenta Technika Praha 41 18 1.0 11.8 5.0 0.2 1.3/2.4 52.3 1.4
Patrick Lamb S.H.Počernice A 39 13 1.0 16.3 5.2 1.0 2.8/4.3 66.1 1.4
Šimon Púčik Kačeři A 29 19 1.0 11.1 2.9 1.4 1.1/1.4 0.0* 3.0
Ondřej Hlásek Slovan Bohnice B 43 16 1.0 13.1 4.6 0.8 1.6/2.2 71.4 2.5
9 Petr Němeček Sokol Motol B 47 19 1.0 11.1 3.3 0.9 1.7/2.2 78.0 2.7
Anthony John Temperante S.H.Počernice A 43 16 1.0 13.0 3.3 1.4 2.4/3.4 69.1 2.4
Jan Urbánek Technika Praha 42 20 1.0 10.3 4.0 0.0 2.4/3.4 70.1 3.0
Adam Lejčar Sršní D 35 18 1.0 11.3 2.1 1.7 2.2/4.1 54.1 1.9
Marko Pejatovič BC Loudilové 30 16 1.0 12.6 4.3 1.3 0.4/1.5 0.0* 2.1
Shengwang Li Kačeři A 27 16 1.0 12.4 3.3 1.6 1.1/2.2 48.6 2.4
Emil Palatinus Slovan Bohnice B 52 15 1.0 12.9 4.9 0.1 3.0/3.7 80.4 2.1
Matěj Novák Stavební fakulta B 22 20 1.0 9.3 2.4 1.0 1.7/2.6 65.4 1.9
Pavel Tomčo Slovan Bohnice B 59 19 1.0 9.7 4.5 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.6
Petr Vopršál Sokol Motol B 28 17 1.0 10.5 3.8 0.4 1.6/2.7 60.9 0.8
Jaroslav Švorc Technika Praha 42 19 1.0 9.3 1.5 2.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Marek Výkruta Sršní D 33 17 1.0 10.2 4.0 0.0 2.2/3.5 64.4 1.4
Matěj Novák Stavební fakulta B 25 17 1.0 10.0 2.3 1.3 1.5/2.4 65.0 1.6
17 Stefano Lazzaroni Danube Mavericks 33 15 1.0 10.5 3.0 1.0 1.5/2.6 59.0 2.1
Michael Rameš Sokol Kbely C 38 18 1.0 8.7 2.2 0.7 2.1/3.8 53.6 2.2
Tomáš Korch Sokol Vyšehrad C 28 10 1.0 15.5 4.7 1.9 0.4/0.6 0.0* 1.9
Petr Ulrych Sokol Vyšehrad C 37 21 1.0 7.3 2.2 0.3 2.1/3.5 59.5 1.6
Tomáš Němec Sršní D 34 17 1.0 9.0 2.8 0.1 3.3/5.4 61.5 2.2
David Janowski Sokol Vyšehrad C 24 16 1.0 9.3 3.9 0.1 1.3/2.2 60.0 3.4
Róbert Jány Danube Mavericks 32 12 1.0 12.3 2.1 2.3 1.4/2.0 70.8 1.2
Nemanja Ninkovic Danube Mavericks 24 13 1.0 11.3 3.1 1.4 1.0/2.0 50.0 2.1
David Vosol Slovan Bohnice B 49 16 1.0 9.1 2.6 0.4 2.9/5.4 52.9 2.1
Martin Černý Slovan Bohnice B 48 16 1.0 8.9 3.8 0.2 0.7/0.8 0.0* 1.1
12 Jiří Jílek Danube Mavericks 30 18 1.0 7.8 2.7 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.5
Marek Černý Slovan Bohnice B 48 14 1.0 9.1 3.1 0.7 0.6/0.7 0.0* 1.6
Nicolas Guery Hercule Danube Mavericks 36 18 1.0 7.0 3.1 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.7
Daniel Bauer S.H.Počernice A 29 20 1.0 6.3 1.5 1.1 0.2/0.4 0.0* 1.4
Martin Sobotka Slovan Bohnice B 56 13 1.0 9.5 1.6 1.9 0.5/1.2 0.0* 1.0
Jan Zvolský BC Loudilové 34 18 1.0 6.8 2.9 0.1 0.6/1.9 0.0* 1.5
Roman Bašta Sokol Kbely C 56 19 1.0 6.4 2.2 0.3 1.1/2.1 53.8 0.3
Lukáš Slaboch Sokol Vyšehrad C 45 16 1.0 7.4 2.1 0.7 1.3/1.9 0.0* 1.8
Petr Štěp Slovan Bohnice B 36 19 1.0 5.9 2.6 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.5
14 Kryštof Zapletal Sokol Motol B 28 13 1.0 8.4 2.7 0.2 2.3/4.5 51.7 1.6
Jan Kadlec VSK Iuridica A 44 13 1.0 8.2 3.1 0.5 0.7/1.0 0.0* 2.3
Ivan Sabol Technika Praha 31 19 1.0 5.5 1.3 0.6 0.9/2.3 40.9 2.4
Jakub Drexler Kačeři A 25 14 1.0 7.4 1.5 1.1 0.9/1.4 0.0* 1.9
Ondřej Mrožík Sokol Vyšehrad C 35 19 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.3
Matěj Majer Sokol Vyšehrad C 22 10 1.0 9.9 2.8 1.1 1.0/2.0 50.0 1.3
Tomáš Mareš VSK Iuridica A 37 12 1.0 8.1 3.3 0.3 0.7/1.5 0.0* 1.0
Luděk Záviška S.H.Počernice A 34 19 1.0 5.1 1.4 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.9
Tomáš Kohout Stavební fakulta B 48 20 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.4
9 David Böhm Danube Mavericks 31 12 1.0 7.6 1.7 0.8 1.8/2.6 67.7 1.7
5 Petr Bittner Sokol Motol B 45 12 1.0 7.6 2.0 0.8 1.1/1.9 0.0* 2.0
Petr Šenfeld Sršní D 33 13 1.0 6.9 2.3 0.4 1.2/1.8 0.0* 1.7
33 Luis Manuel Baez Tejada Danube Mavericks 38 14 1.0 6.3 1.9 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.4
Richard Beneš Slovan Bohnice B 49 16 1.0 5.4 1.9 0.1 1.3/2.6 50.0 3.1
Tomáš Obadal Sršní D 40 15 1.0 5.5 1.3 0.9 0.2/0.4 0.0* 1.3
15 Jan Lomoz Sokol Motol B 55 16 1.0 5.1 1.8 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.5
Tomáš Písečný Sokol Kbely C 45 12 1.0 6.5 2.8 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.4
Jan Valuch Sršní D 32 10 1.0 7.7 2.8 0.0 2.1/4.1 51.2 1.9
Juraj Mihalik Technika Praha 31 14 1.0 5.4 0.9 1.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Jakub Kříž Sokol Vyšehrad C 38 18 1.0 4.1 1.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.4
Ondřej Botlík Sokol Vyšehrad C 35 10 1.0 7.3 2.7 0.2 1.3/2.4 54.2 2.4
Jan Vimr Kačeři A 29 19 1.0 3.8 1.4 0.3 0.2/0.5 0.0* 2.5
Tomáš Kotrč Stavební fakulta B 31 22 1.0 3.2 1.3 0.1 0.3/0.9 0.0* 3.6
Martin Ťažký VSK Iuridica A 26 3 1.0 22.7 7.3 2.0 2.0/3.7 54.5 1.7
Karel Nehasil Slovan Bohnice B 32 19 1.0 3.6 1.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.8
Troy Swingler Stavební fakulta B 23 6 1.0 11.3 3.5 0.7 2.3/3.0 77.8 2.3
David Pačes Kačeři A 22 21 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
2 Jan Pospíšil Danube Mavericks 37 19 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.5
0 Přemysl Herka Danube Mavericks 31 21 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.6
Pavel Indra VSK Iuridica A 46 5 1.0 12.6 5.2 0.0 2.2/3.4 64.7 1.6
Jakub Jedlinský VSK Iuridica A 34 9 1.0 6.9 1.1 1.3 0.7/0.9 0.0* 2.7
Petr Kratochvíl Sršní D 31 12 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.1
Jan Jaroch Sokol Kbely C 47 15 1.0 3.9 0.5 0.9 0.3/0.7 0.0* 2.0
Daniel Princ VSK Iuridica A 34 13 1.0 4.5 1.8 0.1 0.7/2.3 30.0 1.2
Martin Michalík Stavební fakulta B 29 15 1.0 3.9 1.0 0.5 0.3/0.4 0.0* 1.3
Lukáš Pytloun Kačeři A 29 16 1.0 3.4 1.1 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.5
Jakub Hais Kačeři A 28 6 1.0 8.7 3.2 0.0 2.3/3.0 77.8 3.2
Ondřej Krajdl Sokol Vyšehrad C 33 21 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.4
Jan Černý Sokol Vyšehrad C 39 4 1.0 13.0 4.8 0.8 1.3/2.3 55.6 3.3
Štěpán Masojídek BC Loudilové 37 13 1.0 3.9 1.2 0.5 0.0/0.4 0.0* 0.8
Dušan Jokič Sokol Vyšehrad C 31 7 1.0 6.9 2.3 0.3 1.4/2.9 50.0 3.1
Patrik Hron Sršní D 32 11 1.0 4.3 1.6 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.5
Petr Jirkovský VSK Iuridica A 33 17 1.0 2.8 1.2 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.8
4 Patrik Ramiandravola Danube Mavericks 34 17 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Lukáš Palas BC Loudilové 34 17 1.0 2.6 0.6 0.3 0.6/0.9 0.0* 0.9
Jiří Janeček S.H.Počernice A 24 18 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Matouš Cabálek BC Loudilové 27 8 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.4
Tomáš Novák VSK Iuridica A 40 9 1.0 4.3 1.1 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.3
Daniel Nahodil Sršní D 34 12 1.0 3.0 0.8 0.3 0.6/0.8 0.0* 1.6
Jan Růzha Slovan Bohnice B 28 17 1.0 2.1 0.8 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.6
Albert Němec Sršní D 32 15 1.0 2.3 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.3
Filip Váňa Sokol Vyšehrad C 38 17 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
Michal Kačaba VSK Iuridica A 26 2 1.0 17.0 2.0 3.5 2.5/4.0 62.5 1.0
Antonín Novotný VSK Iuridica A 32 5 1.0 6.4 2.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jan Bakule Sokol Vyšehrad C 26 4 1.0 7.8 3.0 0.5 0.3/1.8 0.0* 2.5
Petr Hurda BC Loudilové 44 10 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.2
Radek Kovač Sokol Vyšehrad C 28 2 1.0 15.5 5.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Hobza Technika Praha 31 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.7
13 Igor Varadilal Danube Mavericks 30 6 1.0 5.0 0.8 1.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Peter Dzuruš Technika Praha 32 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Kryštof Topor Kačeři A 29 15 1.0 2.0 0.7 0.1 0.1/0.5 0.0* 2.1
Jan Polák Sokol Kbely C 55 16 1.0 1.8 0.5 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.5
Georgiy Petrykin Kačeři A 22 8 1.0 3.6 1.1 0.3 0.6/1.6 0.0* 1.5
Jan Hofman Sokol Vyšehrad C 35 2 1.0 14.0 4.5 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
5 Andrew Phillips Danube Mavericks 33 9 1.0 3.1 0.1 0.8 0.6/0.9 0.0* 2.2
Václav Svoboda Sršní D 36 10 1.0 2.7 0.9 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.3
Tomáš Trnka Stavební fakulta B 33 8 1.0 3.3 1.4 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.8
Tomáš Hummel Sokol Kbely C 52 9 1.0 2.8 0.8 0.2 0.6/1.1 0.0* 2.1
Juraj Krúpa S.H.Počernice A 32 12 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.0
Štěpán Jansa Sokol Kbely C 23 3 1.0 8.0 2.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
7 Vít Hašek Danube Mavericks 36 5 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.6
21 Erik Jurado Danube Mavericks 30 3 1.0 7.3 2.3 0.7 0.7/1.0 0.0* 1.0
Martin Němec Sršní D 31 11 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Štěpán Soudek Kačeři A 24 11 1.0 1.9 0.6 0.2 0.1/0.2 0.0* 2.4
Lubor Viktorin Sokol Kbely C 56 14 1.0 1.5 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Pavel Heršálek VSK Iuridica A 35 7 1.0 3.0 1.1 0.1 0.3/0.9 0.0* 2.1
Radoslav Bobčík Sokol Kbely C 44 7 1.0 2.9 0.4 0.6 0.3/0.7 0.0* 0.4
3 Jakub Takáč Danube Mavericks 30 7 1.0 2.7 1.1 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.0
Tomáš Končický Sokol Kbely C 56 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Štěpán Rýdl Kačeři A 23 7 1.0 2.6 0.6 0.4 0.1/0.9 0.0* 0.4
Aleš Chán Sokol Vyšehrad C 43 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Matěj Šturma S.H.Počernice A 26 19 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Michal Štefaňák Sokol Vyšehrad C 42 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Martin Jiras BC Loudilové 33 9 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 2.0
Ludvík Tomášek Technika Praha 56 8 1.0 1.8 0.0 0.5 0.3/0.3 0.0* 1.6
Mario Cano Quintana Danube Mavericks 31 3 1.0 4.7 0.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Václav Krejčí BC Loudilové 35 4 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
12 Hynek Šindelář Sokol Motol B 44 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zdeněk Cimbura Sršní D 35 5 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 3.2
Martin Vyskočil Sokol Vyšehrad C 37 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tulga Batbold Kačeři A 24 2 1.0 5.5 1.0 0.5 2.0/4.0 50.0 4.5
Michael Reljić S.H.Počernice A 21 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Polák Sokol Kbely C 26 11 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.5
Tomáš Spanilý Sokol Kbely C 55 11 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
11 Pavel Bílek Danube Mavericks 32 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Raja Haddad Danube Mavericks 38 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Libor Vykydal Technika Praha 62 6 1.0 1.5 0.3 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.7
Dominik Socha Stavební fakulta B 30 1 1.0 9.0 1.0 1.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Jan Zalužanský Sokol Kbely C 25 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.0
Josef Babický Technika Praha 47 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
Radek Šejna Sršní D 35 3 1.0 2.7 0.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 2.0
Pavel Vinařský BC Loudilové 39 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
David Ryska Kačeři A 29 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Adam Provazník Kačeři A 27 1 1.0 7.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Van Minh Chu S.H.Počernice A 28 17 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
7 Miroslav Bazika Sokol Motol B 60 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
René Dubský Slovan Bohnice B 57 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Petr Opatřil Slovan Bohnice B 52 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Tomáš Hlavatý Sokol Vyšehrad C 43 16 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Milan Kašpárek Sokol Kbely C 60 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
18 Daniel Jakeš Sokol Motol B 59 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.7
Pavel Kroutil BC Loudilové 38 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
13 Jan Michálek Sokol Motol B 56 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Michal Horník Sokol Kbely C 56 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Milan Mach BC Loudilové 37 5 1.0 0.6 0.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
David Zhang Sokol Vyšehrad C 24 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Martin Kunc Sokol Vyšehrad C 39 15 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vojtěch Viktorin Sokol Kbely C 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Ondřej Procházka S.H.Počernice A 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Luka Lukašević Sokol Vyšehrad C 26 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Vojtěch Stejskal S.H.Počernice A 29 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Michal Kukura Technika Praha 33 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Marek Novotný Sokol Kbely C 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Procházka Sokol Kbely C 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kománek S.H.Počernice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
27 Lubomír Hornák Danube Mavericks 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štekl S.H.Počernice A 23 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Tomáš Kocourek Technika Praha 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubor Blažek Stavební fakulta B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bohata Sokol Kbely C 37 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Dejmek VSK Iuridica A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Daniel Smělý Sokol Motol B 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Danny Polách S.H.Počernice A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jirkovský VSK Iuridica A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Ludvík VSK Iuridica A 68 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Černý S.H.Počernice A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Žák Slovan Bohnice B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fukal Sokol Kbely C 56 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Filip Větrovský BC Loudilové 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dubský Slovan Bohnice B 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kryštof Nízký S.H.Počernice A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kyrián Sršní D 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čálek Stavební fakulta B 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ulrych Sokol Vyšehrad C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Koudela Sokol Kbely C 44 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Zapadlo BC Loudilové 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Shaya BC Loudilové 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fiala Stavební fakulta B 30 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Průša VSK Iuridica A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Zalužanský Sokol Kbely C 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Lejčar Sršní D 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fojt S.H.Počernice A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rajský BC Loudilové 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Boch S.H.Počernice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
77 Vladimír Šťastný Danube Mavericks 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Lhota Sokol Kbely C 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Florian Chabasse Technika Praha 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vopinka Sokol Motol B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Wichterle VSK Iuridica A 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas