Stavební fakulta B

Kategorie
Muži
Soutěž
Pohár mužů PBS | 1.třída

Základní informace

Trenér

od: 1. 10. 2018
Daniel Václavík
daniel.vaclavik@email.cz

1. asistent trenéra

od: 1. 10. 2018
Martin Čálek
cac_cz@yahoo.com
604 325 325

Technický zápis

od: 1. 10. 2018
Martin Čálek
cac_cz@yahoo.com
604 325 325

Technický zápis

od: 1. 10. 2018
Filip Mandel
filipmandel@gmail.com
721 003 719

Organizační pracovník

od: 22. 7. 2021
Tomáš Kotrč
tom@tomaskotrc.com
606 283 712

Adresa

VSK ČVUT Praha z.s.
Thákurova 7
16629 Praha 6

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Filip Mandel 1993 195 28 3 22.0 8.3 0.3 4.3/6.7 65.0 2.3
Štěpán Feit 2000 184 21 3 14.0 4.0 1.3 2.0/2.3 85.7 1.3
Matěj Novák 1999 22 3 10.7 2.7 1.0 2.3/3.3 70.0 1.7
Petr Jeřábek 1999 176 22 3 9.7 2.3 1.7 0.0/0.7 0.0 1.3
Matěj Novák 2002 170 19 3 9.3 2.7 0.7 2.0/2.3 85.7 1.7
Tomáš Kotrč 1993 193 28 3 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.7
Tomáš Kohout 1976 197 45 2 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Martin Michalík 1995 26 2 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Tomáš Trnka 1991 179 30 2 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Martin Čálek 1975 182 46 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lubor Blažek 1994 173 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Fiala 1994 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Socha 1994 183 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19 1.třída (muži) Hosté 25. 10. 2021 Kačeři Kunratice A 75:37 0 0 0/0 % 0
18 1.třída (muži) Hosté 18. 10. 2021 Sokol Motol B 72:62 20 5 7/3 70% 14
8 1.třída (muži) Domácí 11. 10. 2021 Slovan Bohnice B 78:72 24 5 15/2 88.2% 17
5 1.třída (muži) Hosté 5. 10. 2021 Sokol Horní Počernice A 58:91 31 5 14/9 60.9% 15
2 Pohár mužů PBS (muži) Hosté 30. 9. 2021 Porg Basket 48:53 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo
00:00
Stavební fakulta B
BK Meteor Praha A
Základní fáze Preview
1. kolo 30. 9. 2021
18:30
Porg Basket
Stavební fakulta B
48
53
12
12
27
26
36
37
Základní fáze Review
1. kolo 5. 10. 2021
20:15
Sokol Horní Počernice A
Stavební fakulta B
58
91
17
13
34
37
49
60
Základní fáze Review
2. kolo 11. 10. 2021
19:00
Stavební fakulta B
Slovan Bohnice B
78
72
14
17
34
38
55
52
Základní fáze Review
3. kolo 18. 10. 2021
18:40
Sokol Motol B
Stavební fakulta B
72
62
20
12
40
27
57
46
Základní fáze Review
4. kolo 25. 10. 2021
19:00
Kačeři Kunratice A
Stavební fakulta B
75
37
20
6
34
18
54
30
Základní fáze Review
5. kolo 1. 11. 2021
19:00
Stavební fakulta B
Danube Mavericks
Základní fáze Preview
6. kolo 10. 11. 2021
19:40
Sokol Kbely C
Stavební fakulta B
Základní fáze Preview
7. kolo 15. 11. 2021
19:00
Stavební fakulta B
Sršni D
Základní fáze Preview
8. kolo 24. 11. 2021
19:25
BC Loudilové
Stavební fakulta B
Základní fáze Preview
9. kolo 29. 11. 2021
19:00
Stavební fakulta B
VSK Iuridica A
Základní fáze Preview
10. kolo 7. 12. 2021
20:45
Sokol Vyšehrad C
Stavební fakulta B
Základní fáze Preview
11. kolo 13. 12. 2021
19:00
Stavební fakulta B
Technika Praha
Základní fáze Preview
12. kolo 10. 1. 2022
00:00
Stavební fakulta B
Sokol Horní Počernice A
Základní fáze Preview
13. kolo 17. 1. 2022
00:00
Slovan Bohnice B
Stavební fakulta B
Základní fáze Preview
14. kolo 24. 1. 2022
00:00
Stavební fakulta B
Sokol Motol B
Základní fáze Preview
15. kolo 31. 1. 2022
00:00
Stavební fakulta B
Kačeři Kunratice A
Základní fáze Preview
16. kolo 7. 2. 2022
00:00
Danube Mavericks
Stavební fakulta B
Základní fáze Preview
17. kolo 14. 2. 2022
00:00
Stavební fakulta B
Sokol Kbely C
Základní fáze Preview
18. kolo 21. 2. 2022
00:00
Sršni D
Stavební fakulta B
Základní fáze Preview
19. kolo 28. 2. 2022
00:00
Stavební fakulta B
BC Loudilové
Základní fáze Preview
20. kolo 21. 3. 2022
00:00
VSK Iuridica A
Stavební fakulta B
Základní fáze Preview
21. kolo 28. 3. 2022
00:00
Stavební fakulta B
Sokol Vyšehrad C
Základní fáze Preview
22. kolo 4. 4. 2022
00:00
Technika Praha
Stavební fakulta B
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 1.třída 11 24
2018/19 Přebor B 12 25
2017/18 1.třída 2 38
2016/17 2.třída C 1 42
2015/16 3.třída B 1 32