1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
BK Motol B
Slovan Bohnice B
2. 10. 2023
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Martin Buršík
63
46
20
13
38
25
49
36
Review
Základní fáze 1. kolo 6
VSK PV A
Sokol Vyšehrad C
5. 10. 2023
18:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Lukáš Balog
Martin Buršík
49
39
12
10
26
18
36
32
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Stavební fakulta B
VSK Iuridica C
2. 10. 2023
19:00
hala ČVUT Richard Gottfried
Jan Neubauer
77
37
21
6
39
13
55
27
Review
Základní fáze 1. kolo 1
TJ Košíře B
Sokol Žižkov D
4. 10. 2023
20:15
Hala Šantrochova František Syrovátka
Albert Jilg
81
63
30
15
52
27
66
43
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Horní Počernice A
Technika Praha
3. 10. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Michal Bakajsa
Michal Bukovský
70
54
25
16
40
29
55
43
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Meteor TLC A
Sršni D
2. 10. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Milan Kucharič
Michal Bukovský
78
70
18
23
37
39
56
56
Review
Základní fáze 2. kolo 9
VSK Iuridica C
Meteor TLC A
9. 10. 2023
19:10
Sportovní centrum UK Milan Kucharič
Michal Bakajsa
57
87
12
13
27
31
46
60
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Slovan Bohnice B
Sokol Horní Počernice A
10. 10. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Michal Bakajsa
Jan Neubauer
73
86
18
28
30
44
45
69
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Technika Praha
Stavební fakulta B
9. 10. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jakub Petrák
Albert Jilg
75
29
24
5
49
16
61
20
Review
Základní fáze 2. kolo 7
TJ Košíře B
Sokol Vyšehrad C
10. 10. 2023
20:15
Hala Šantrochova Radek Lochman
Klaudia Aleksandra Karwowska
62
50
16
18
23
26
46
37
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Sršni D
VSK PV A
12. 10. 2023
20:15
Hala Šantrochova Radek Lochman
Lukáš Balog
64
50
17
12
34
27
51
41
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Sokol Žižkov D
BK Motol B
13. 10. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Petrák
Richard Gottfried
78
87
19
20
43
51
62
71
Review
Základní fáze 3. kolo 13
BK Motol B
TJ Košíře B
16. 10. 2023
18:40
Gym. Arabská Jakub Vampola
Michal Dub
79
75
23
12
42
36
66
62
Review
Základní fáze 3. kolo 17
VSK PV A
VSK Iuridica C
19. 10. 2023
18:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lochman
Milan Kucharič
56
71
14
11
27
32
40
47
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Stavební fakulta B
Slovan Bohnice B
16. 10. 2023
19:00
hala ČVUT Lukáš Balog
Lucie Moravcová
56
80
15
16
24
38
36
65
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Horní Počernice A
Sokol Žižkov D
17. 10. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Dominik Kočovský
83
55
18
18
37
34
65
41
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Meteor TLC A
Technika Praha
16. 10. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Richard Gottfried
Jakub Petrák
58
60
13
24
31
37
47
50
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Vyšehrad C
Sršni D
17. 10. 2023
20:45
Sokolovna Vyšehrad Richard Gottfried
Michal Bukovský
50
62
14
16
23
37
37
50
Review
Základní fáze 4. kolo 24
BK Motol B
Sokol Horní Počernice A
23. 10. 2023
18:40
Gym. Arabská Michal Dub
Klaudia Aleksandra Karwowska
67
78
16
16
31
37
55
57
Review
Základní fáze 4. kolo 20
VSK Iuridica C
Sokol Vyšehrad C
23. 10. 2023
19:10
Sportovní centrum UK Milan Kucharič
Jan Jeřáb
64
56
16
15
31
25
44
46
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Slovan Bohnice B
Meteor TLC A
24. 10. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Petrák
Jan Renc
73
79
16
23
39
48
51
60
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Technika Praha
VSK PV A
23. 10. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavel Týř
Martin Buršík
83
49
26
5
43
18
62
32
Review
Základní fáze 4. kolo 19
TJ Košíře B
Sršni D
24. 10. 2023
20:15
Hala Šantrochova Dominik Kočovský
Matěj Barták
57
69
10
17
22
38
44
54
Review
Základní fáze 4. kolo 23
Sokol Žižkov D
Stavební fakulta B
27. 10. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Beran
Klaudia Aleksandra Karwowska
74
81
23
18
36
40
59
53
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Sršni D
VSK Iuridica C
Bude upřesněno
-
Hala Šantrochova 0
20
*
Review
Základní fáze 5. kolo 28
VSK PV A
Slovan Bohnice B
2. 11. 2023
18:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Lucie Moravcová
Michal Bukovský
71
80
17
21
35
44
55
58
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Stavební fakulta B
BK Motol B
30. 10. 2023
19:00
hala ČVUT Marek Škořepa
Michal Bakajsa
70
78
21
22
29
36
44
51
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Horní Počernice A
TJ Košíře B
31. 10. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Milan Kucharič
Michal Bukovský
67
98
24
20
39
50
49
71
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Meteor TLC A
Sokol Žižkov D
30. 10. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Michal Bukovský
88
51
23
12
51
23
69
37
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Vyšehrad C
Technika Praha
31. 10. 2023
20:45
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Klaudia Aleksandra Karwowska
55
64
11
23
22
36
44
49
Review
Základní fáze 6. kolo 35
BK Motol B
Meteor TLC A
6. 11. 2023
18:40
Gym. Arabská Jaroslav Pazourek
Jan Jeřáb
70
57
19
14
31
33
50
39
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Sokol Žižkov D
VSK PV A
9. 11. 2023
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Michal Dub
Pavel Týř
75
59
25
19
39
34
56
44
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Slovan Bohnice B
Sokol Vyšehrad C
7. 11. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Michal Bakajsa
Ivo Melichárek
94
58
21
15
41
32
62
41
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Technika Praha
Sršni D
6. 11. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Matulka
65
42
13
18
30
26
47
33
Review
Základní fáze 6. kolo 31
TJ Košíře B
VSK Iuridica C
7. 11. 2023
20:15
Hala Šantrochova Richard Gottfried
Lukáš Ulrych
91
59
18
16
48
27
71
42
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Horní Počernice A
Stavební fakulta B
7. 11. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Lucie Moravcová
Jan Neubauer
68
76
20
18
42
40
58
58
Review
Základní fáze 7. kolo 39
VSK PV A
BK Motol B
16. 11. 2023
18:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Ondřej Svejkovský
Jakub Hejduk
63
58
12
12
33
27
40
43
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Stavební fakulta B
TJ Košíře B
13. 11. 2023
19:00
hala ČVUT Lucie Moravcová
Marek Škořepa
53
80
13
19
33
37
42
58
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Žižkov D
Sokol Vyšehrad C
16. 11. 2023
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Daniel Čížek
54
52
16
9
29
20
40
38
Review
Základní fáze 7. kolo 42
VSK Iuridica C
Technika Praha
13. 11. 2023
19:10
Sportovní centrum UK Dominik Kočovský
Jan Jeřáb
60
61
19
15
37
26
52
46
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Sršni D
Slovan Bohnice B
14. 11. 2023
20:15
Hala Šantrochova Ondřej Melzer
Dominik Kočovský
75
78
13
19
32
36
59
55
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Meteor TLC A
Sokol Horní Počernice A
13. 11. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Michal Bukovský
20
0
*
Review
Základní fáze 8. kolo 46
BK Motol B
Sokol Vyšehrad C
20. 11. 2023
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Michal Dub
82
55
24
13
44
27
65
40
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Stavební fakulta B
Meteor TLC A
20. 11. 2023
19:00
hala ČVUT Marek Škořepa
Martin Buršík
71
58
20
15
38
27
56
46
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Sokol Žižkov D
Sršni D
23. 11. 2023
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Lucie Moravcová
Miloslav Jon
52
92
16
21
31
47
37
73
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Slovan Bohnice B
VSK Iuridica C
21. 11. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Richard Gottfried
Jan Jeřáb
60
70
16
26
35
41
44
58
Review
Základní fáze 8. kolo 43
TJ Košíře B
Technika Praha
21. 11. 2023
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Balog
Martin Buršík
83
68
19
18
39
33
60
42
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Horní Počernice A
VSK PV A
21. 11. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Pavel Týř
František Syrovátka
61
64
13
14
21
40
48
56
Review
Základní fáze 9. kolo 50
VSK PV A
Stavební fakulta B
30. 11. 2023
18:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Marek Vondráček
Vojtěch Schaffner
61
72
12
24
31
42
42
56
Review
Základní fáze 9. kolo 53
VSK Iuridica C
Sokol Žižkov D
27. 11. 2023
19:10
Sportovní centrum UK Albert Jilg
Vojtěch Schaffner
76
61
22
12
38
31
60
44
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Technika Praha
Slovan Bohnice B
27. 11. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Lukáš Balog
Martin Buršík
77
66
23
10
47
27
64
45
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Sršni D
BK Motol B
28. 11. 2023
20:15
Hala Šantrochova Lucie Moravcová
Martin Buršík
79
60
18
16
32
33
46
61
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Meteor TLC A
TJ Košíře B
27. 11. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Richard Gottfried
Jakub Petrák
51
86
12
16
24
45
42
63
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Vyšehrad C
Sokol Horní Počernice A
28. 11. 2023
20:45
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Balog
Radek Lochman
65
71
14
26
32
44
49
59
Review
Základní fáze 10. kolo 57
BK Motol B
VSK Iuridica C
4. 12. 2023
18:40
Gym. Arabská Jan Jeřáb
Jakub Vampola
56
48
13
11
34
25
43
39
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Stavební fakulta B
Sokol Vyšehrad C
4. 12. 2023
19:00
hala ČVUT Richard Gottfried
Pavel Týř
66
53
17
9
32
23
50
32
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Sokol Žižkov D
Technika Praha
7. 12. 2023
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Klaudia Aleksandra Karwowska
55
79
16
19
27
45
35
56
Review
Základní fáze 10. kolo 55
TJ Košíře B
Slovan Bohnice B
5. 12. 2023
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Kalabza
Lukáš Ulrych
105
81
31
16
60
26
85
52
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Horní Počernice A
Sršni D
5. 12. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Lukáš Balog
Jan Jeřáb
68
73
11
17
32
45
55
59
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Meteor TLC A
VSK PV A
4. 12. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Milan Kucharič
Lukáš Balog
56
46
19
11
29
22
42
34
Review
Základní fáze 11. kolo 61
VSK PV A
TJ Košíře B
14. 12. 2023
18:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Richard Gottfried
Martin Buršík
54
80
16
22
31
44
38
68
Review
Základní fáze 11. kolo 64
VSK Iuridica C
Sokol Horní Počernice A
11. 12. 2023
19:10
Sportovní centrum UK Michal Bakajsa
Michal Bukovský
72
63
13
14
37
30
50
44
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Slovan Bohnice B
Sokol Žižkov D
12. 12. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Milan Kucharič
Jonáš Kavan
86
64
20
17
42
32
60
47
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Technika Praha
BK Motol B
11. 12. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavel Týř
Martin Buršík
79
74
16
19
31
36
62
57
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Sršni D
Stavební fakulta B
12. 12. 2023
20:15
Hala Šantrochova Pavel Týř
Jan Neubauer
77
57
21
14
42
27
68
44
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Vyšehrad C
Meteor TLC A
12. 12. 2023
20:45
Sokolovna Vyšehrad Michal Bakajsa
Pavel Bohata
55
66
12
14
29
30
38
54
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Sokol Žižkov D
TJ Košíře B
11. 1. 2024
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
Martin Buršík
59
100
16
25
37
50
49
77
Review
Základní fáze 12. kolo 70
VSK Iuridica C
Stavební fakulta B
8. 1. 2024
19:10
Sportovní centrum UK Lukáš Balog
Jan Hošek
62
77
15
20
17
41
38
59
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Slovan Bohnice B
BK Motol B
9. 1. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Týř
Marek Vondráček
70
55
22
14
17
11
16
13
15
17
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Technika Praha
Sokol Horní Počernice A
8. 1. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Richard Gottfried
Klaudia Aleksandra Karwowska
65
90
21
20
29
49
54
60
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Sršni D
Meteor TLC A
9. 1. 2024
20:15
Hala Šantrochova Milan Kucharič
Lukáš Ulrych
70
43
17
8
32
23
54
34
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Vyšehrad C
VSK PV A
9. 1. 2024
20:45
Sokolovna Vyšehrad Radek Lochman
Daniel Čížek
72
84
15
16
34
36
60
58
Review
Základní fáze 13. kolo 78
BK Motol B
Sokol Žižkov D
15. 1. 2024
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Jaroslav Pazourek
75
63
12
13
31
29
53
45
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Stavební fakulta B
Technika Praha
15. 1. 2024
19:00
hala ČVUT Daniel Čížek
Lucie Moravcová
79
63
14
24
33
41
63
47
Review
Základní fáze 13. kolo 74
VSK PV A
Sršni D
18. 1. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavel Týř
Pavel Bohata
55
50
15
14
31
26
43
36
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Horní Počernice A
Slovan Bohnice B
16. 1. 2024
20:15
Sokol Horní Počernice Miloslav Jon
Michal Bukovský
77
75
10
22
31
34
57
54
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Meteor TLC A
VSK Iuridica C
15. 1. 2024
20:30
ZŠ Hovorčovická Richard Gottfried
Michal Bukovský
57
52
9
12
23
30
41
42
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Vyšehrad C
TJ Košíře B
16. 1. 2024
20:45
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Jan Neubauer
54
83
19
14
34
41
40
61
Review
Základní fáze 14. kolo 80
Sokol Žižkov D
Sokol Horní Počernice A
25. 1. 2024
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Vojtěch Tesárek
Daniel Čížek
74
94
18
33
39
54
56
75
Review
Základní fáze 14. kolo 83
VSK Iuridica C
VSK PV A
22. 1. 2024
19:10
Sportovní centrum UK Jan Jeřáb
Vojtěch Schaffner
59
47
16
3
26
24
45
34
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Slovan Bohnice B
Stavební fakulta B
23. 1. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Kalabza
Vojtěch Schaffner
75
70
13
28
35
47
59
61
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Technika Praha
Meteor TLC A
22. 1. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavel Týř
Štěpán Beran
81
58
17
19
35
28
61
45
Review
Základní fáze 14. kolo 79
TJ Košíře B
BK Motol B
23. 1. 2024
20:15
Hala Šantrochova Pavel Týř
Radek Lochman
76
68
18
12
38
28
55
47
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Sršni D
Sokol Vyšehrad C
25. 1. 2024
20:15
Hala Šantrochova Martin Buršík
Lukáš Balog
70
82
22
10
35
34
49
51
Review
Základní fáze 15. kolo 87
VSK PV A
Technika Praha
1. 2. 2024
18:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavel Týř
Martin Buršík
51
78
16
16
28
34
41
56
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Stavební fakulta B
Sokol Žižkov D
29. 1. 2024
19:00
hala ČVUT Jan Matulka
Lucie Moravcová
68
49
14
14
29
20
49
37
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Sršni D
TJ Košíře B
30. 1. 2024
20:15
Hala Šantrochova Pavel Týř
Martin Buršík
64
82
14
22
32
42
46
66
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Horní Počernice A
BK Motol B
30. 1. 2024
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Hejduk
Michal Bukovský
69
59
13
20
32
28
55
41
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Meteor TLC A
Slovan Bohnice B
29. 1. 2024
20:30
ZŠ Hovorčovická Milan Kucharič
Michal Bukovský
61
75
19
23
30
40
49
54
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Vyšehrad C
VSK Iuridica C
30. 1. 2024
20:45
Sokolovna Vyšehrad Richard Gottfried
Klaudia Aleksandra Karwowska
62
98
20
24
34
47
52
76
Review
Základní fáze 16. kolo 92
BK Motol B
Stavební fakulta B
19. 2. 2024
18:40
Gym. Arabská Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
60
56
9
14
34
24
47
35
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Sokol Žižkov D
Meteor TLC A
22. 2. 2024
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lochman
Štěpán Beran
68
85
11
21
27
44
51
59
Review
Základní fáze 16. kolo 96
VSK Iuridica C
Sršni D
19. 2. 2024
19:10
Sportovní centrum UK Kateřina Křemenová
Jan Hošek
62
38
15
2
30
15
48
29
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Slovan Bohnice B
VSK PV A
20. 2. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Milan Kucharič
Klaudia Aleksandra Karwowska
50
67
7
19
22
31
30
48
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Technika Praha
Sokol Vyšehrad C
19. 2. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Milan Kucharič
Marek Vondráček
84
46
29
12
46
22
60
31
Review
Základní fáze 16. kolo 91
TJ Košíře B
Sokol Horní Počernice A
20. 2. 2024
20:15
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Richard Gottfried
80
77
17
14
41
38
61
56
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Stavební fakulta B
Sokol Horní Počernice A
26. 2. 2024
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Marek Škořepa
61
37
17
10
26
21
45
29
Review
Základní fáze 17. kolo 97
VSK Iuridica C
TJ Košíře B
26. 2. 2024
19:10
Sportovní centrum UK Milan Kucharič
Richard Gottfried
70
52
23
17
40
28
58
44
Review
Základní fáze 17. kolo 100
VSK PV A
Sokol Žižkov D
29. 2. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Jeřáb
Kateřina Křemenová
53
63
15
26
24
32
37
51
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Sršni D
Technika Praha
27. 2. 2024
20:15
Hala Šantrochova Richard Gottfried
Martin Buršík
66
79
15
20
38
46
54
63
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Meteor TLC A
BK Motol B
26. 2. 2024
20:30
ZŠ Hovorčovická Pavel Šenk
Michal Dub
55
44
13
14
28
21
47
28
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Vyšehrad C
Slovan Bohnice B
27. 2. 2024
20:45
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Balog
Radek Lochman
51
62
7
14
26
26
38
45
Review
Základní fáze 18. kolo 105
BK Motol B
VSK PV A
4. 3. 2024
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Jakub Vampola
63
60
18
13
31
30
52
40
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Slovan Bohnice B
Sršni D
5. 3. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Jeřáb
Matěj Barták
66
77
15
15
29
30
49
58
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Technika Praha
VSK Iuridica C
4. 3. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Lukáš Balog
Klaudia Aleksandra Karwowska
56
52
14
10
21
24
44
38
Review
Základní fáze 18. kolo 103
TJ Košíře B
Stavební fakulta B
5. 3. 2024
20:15
Hala Šantrochova Radek Lochman
Jaroslav Pazourek
73
85
15
26
38
42
51
68
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Horní Počernice A
Meteor TLC A
5. 3. 2024
20:15
Sokol Horní Počernice Jan Neubauer
Miloslav Jon
78
53
18
5
47
23
61
36
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Sokol Vyšehrad C
Sokol Žižkov D
5. 3. 2024
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Hošek
Lukáš Balog
48
76
8
21
21
34
36
55
Review
Základní fáze 19. kolo 110
VSK Iuridica C
Slovan Bohnice B
11. 3. 2024
19:10
Sportovní centrum UK Lukáš Balog
Michal Bukovský
91
71
31
15
50
34
65
50
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Technika Praha
TJ Košíře B
11. 3. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Richard Gottfried
Lucie Moravcová
68
78
21
20
32
43
54
56
Review
Základní fáze 19. kolo 113
VSK PV A
Sokol Horní Počernice A
14. 3. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Jeřáb
Kateřina Křemenová
60
65
22
19
38
34
42
46
Review
Základní fáze 19. kolo 111
Sršni D
Sokol Žižkov D
12. 3. 2024
20:15
Hala Šantrochova Radek Lochman
Michal Bakajsa
91
66
19
16
46
26
63
41
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Meteor TLC A
Stavební fakulta B
11. 3. 2024
20:30
ZŠ Hovorčovická Pavel Týř
Jan Jeřáb
76
48
24
14
47
22
60
38
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Vyšehrad C
BK Motol B
12. 3. 2024
20:45
Sokolovna Vyšehrad Lucie Moravcová
Michal Bukovský
68
74
26
10
41
32
53
56
Review
Základní fáze 20. kolo 118
BK Motol B
Sršni D
18. 3. 2024
18:40
Gym. Arabská Jan Neubauer
Miloslav Jon
62
58
11
20
27
38
46
48
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Stavební fakulta B
VSK PV A
18. 3. 2024
19:00
hala ČVUT Lucie Moravcová
Pavel Týř
58
37
11
11
25
24
43
30
Review
Základní fáze 20. kolo 119
Sokol Žižkov D
VSK Iuridica C
21. 3. 2024
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Richard Gottfried
Pavel Týř
88
64
25
25
43
35
67
49
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Slovan Bohnice B
Technika Praha
19. 3. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lucie Moravcová
Jan Musil
78
85
20
21
38
39
55
61
Review
Základní fáze 20. kolo 115
TJ Košíře B
Meteor TLC A
19. 3. 2024
20:15
Hala Šantrochova Petr Blahout
Lukáš Balog
80
54
27
16
46
28
68
42
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Horní Počernice A
Sokol Vyšehrad C
19. 3. 2024
20:15
Sokol Horní Počernice Milan Kucharič
Jan Renc
82
69
25
21
50
35
70
51
Review
Základní fáze 21. kolo 123
VSK Iuridica C
BK Motol B
25. 3. 2024
19:10
Sportovní centrum UK Lucie Moravcová
Michal Bukovský
56
89
14
35
26
54
42
72
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Slovan Bohnice B
TJ Košíře B
26. 3. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Kalabza
Jan Renc
97
94
32
24
44
52
70
76
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Technika Praha
Sokol Žižkov D
25. 3. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Lukáš Balog
Jan Neubauer
87
65
21
15
41
30
65
49
Review
Základní fáze 21. kolo 126
VSK PV A
Meteor TLC A
4. 4. 2024
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Milan Kucharič
Kateřina Křemenová
65
50
18
10
34
22
52
37
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Sršni D
Sokol Horní Počernice A
26. 3. 2024
20:15
Hala Šantrochova Michal Bakajsa
Michal Dub
79
81
18
17
35
38
54
57
73
73
Review
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Vyšehrad C
Stavební fakulta B
26. 3. 2024
20:45
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Pavel Šenk
54
74
18
19
27
43
40
62
Review
Základní fáze 22. kolo 131
BK Motol B
Technika Praha
8. 4. 2024
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Klaudia Aleksandra Karwowska
69
62
20
14
38
26
52
40
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Stavební fakulta B
Sršni D
8. 4. 2024
19:00
hala ČVUT Milan Kucharič
Michal Dub
73
60
9
18
29
35
53
50
Review
Základní fáze 22. kolo 132
Sokol Žižkov D
Slovan Bohnice B
4. 4. 2024
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Michal Bakajsa
Vojtěch Tesárek
103
78
29
17
51
33
73
56
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Meteor TLC A
Sokol Vyšehrad C
10. 4. 2024
19:15
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Michal Bukovský
69
64
20
19
37
37
55
52
Review
Základní fáze 22. kolo 127
TJ Košíře B
VSK PV A
2. 4. 2024
20:15
Hala Šantrochova Richard Gottfried
Klaudia Aleksandra Karwowska
95
49
18
14
48
20
73
37
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Horní Počernice A
VSK Iuridica C
2. 4. 2024
20:15
Sokol Horní Počernice Lukáš Kalabza
Michal Dub
73
67
20
10
30
28
53
48
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
1 Adrian Pufler Sokol Žižkov D 19 21 1.0 19.3 6.3 1.0 3.5/5.7 61.7 1.4
34 Václav Kinský Sršní D 23 20 1.0 19.9 4.0 3.6 1.3/2.0 65.0 1.9
14 Tomáš Pistulka Sršní D 24 20 1.0 19.8 5.6 1.6 4.1/6.7 60.9 2.6
Pavel Tomčo Slovan Bohnice B 59 22 1.0 15.5 7.3 0.0 0.9/1.3 0.0* 2.4
Adam Poche TJ Košíře B 34 15 1.0 22.1 8.2 0.2 5.1/9.5 53.5 3.3
Tomáš Tikalský TJ Košíře B 38 12 1.0 26.8 4.8 4.5 3.8/4.9 76.3 2.3
František Huptych Technika Praha 41 14 1.0 22.6 8.6 1.1 2.1/2.6 80.6 2.1
Štěpán Feit Stavební fakulta B 24 19 1.0 16.5 4.7 1.7 1.9/3.4 57.8 2.2
Ondřej Plocek Stavební fakulta B 22 20 1.0 14.6 5.6 0.0 3.5/4.8 72.9 3.1
Jakub Klaus Slovan Bohnice B 22 14 1.0 19.6 4.9 2.2 3.1/4.1 75.9 2.2
Vladimír Ptáček S.H.Počernice A 45 19 1.0 14.4 6.5 0.0 1.5/4.2 35.0 2.2
Pavel Malý BK Motol B 43 16 1.0 16.5 4.4 1.4 3.4/4.9 70.5 1.8
Jan Šimůnek VSK Iuridica C 28 18 1.0 14.6 5.7 0.7 1.1/2.2 51.3 1.3
Viktor Dvořák Meteor TLC A 54 21 1.0 12.3 5.1 0.4 0.9/1.4 0.0* 1.7
Tomáš Svoboda VSK PV A 23 14 1.0 17.6 3.6 2.3 3.6/5.0 71.4 0.9
Lukáš Kotrbatý Stavební fakulta B 28 21 1.0 11.6 2.3 2.0 0.8/1.0 0.0* 2.1
Shengwang Li S.H.Počernice A 27 18 1.0 13.5 3.2 1.8 1.8/3.3 55.0 2.4
Petr Němeček BK Motol B 47 21 1.0 11.3 4.2 0.7 0.9/1.1 0.0* 2.7
Anthony John Temperante S.H.Počernice A 43 15 1.0 15.5 3.9 1.5 3.2/4.8 66.7 1.9
Tomáš Klapka BK Motol B 51 14 1.0 15.9 6.9 0.1 1.9/4.6 41.5 1.1
Martin Janota VSK PV A 48 17 1.0 13.0 5.2 0.2 1.8/3.1 58.5 1.9
Milan Valenta Technika Praha 41 17 1.0 12.7 5.2 0.1 1.9/3.0 62.7 1.4
Jacob Ramsay Slovan Bohnice B 34 17 1.0 12.7 2.4 2.2 1.5/2.4 61.0 2.0
Petr Ulrych Sokol Vyšehrad C 37 20 1.0 10.7 2.9 0.6 3.1/5.7 54.9 2.8
Marek Černý Slovan Bohnice B 48 18 1.0 11.4 5.4 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.8
Ondřej Mrožík Sokol Vyšehrad C 35 13 1.0 15.7 6.1 0.1 3.3/5.4 61.4 3.7
11 Adam Večerka Sokol Žižkov D 19 19 1.0 10.5 4.1 0.2 1.8/3.2 55.7 2.7
Jan Matulka TJ Košíře B 33 14 1.0 14.2 4.5 0.4 3.9/5.7 68.8 2.2
Jiří Prantl Meteor TLC A 32 14 1.0 14.1 3.9 1.3 2.4/3.4 68.8 2.5
Petr Štěp Slovan Bohnice B 36 21 1.0 9.3 4.2 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.3
Petr Ptáček S.H.Počernice A 27 17 1.0 11.2 4.9 0.0 1.4/2.9 48.0 1.1
Václav Nevoral Slovan Bohnice B 27 19 1.0 9.8 2.5 1.2 1.1/1.9 0.0* 0.9
Ondřej Bařinka VSK PV A 24 18 1.0 10.1 3.6 0.6 1.3/2.7 47.9 0.9
Jakub Stárek TJ Košíře B 43 20 1.0 9.0 0.8 2.3 0.5/0.7 0.0* 1.7
Jan Jecha VSK Iuridica C 29 15 1.0 11.8 2.1 2.1 1.3/1.9 0.0* 1.9
Petr Bittner BK Motol B 45 20 1.0 8.8 1.9 1.2 1.6/2.8 58.2 2.4
Jaroslav Švorc Technika Praha 42 15 1.0 11.5 2.3 2.3 0.0/0.2 0.0* 0.8
Radovan Goliáš VSK Iuridica C 29 17 1.0 10.1 3.5 0.9 0.4/0.7 0.0* 1.1
Robert Školoud TJ Košíře B 33 15 1.0 11.3 5.2 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.3
Tomáš Pietsch Meteor TLC A 20 11 1.0 15.4 6.1 0.6 1.3/2.8 45.2 2.9
Petr Vopršál BK Motol B 28 18 1.0 9.2 3.6 0.1 1.9/2.9 64.2 1.9
Lukáš Kohout Meteor TLC A 34 19 1.0 8.5 3.8 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.2
Jan Urbánek Technika Praha 42 13 1.0 12.1 5.5 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.2
Marek Výkruta Sršní D 33 19 1.0 8.2 3.4 0.1 1.2/2.5 47.9 1.3
Lukáš Zahořík Meteor TLC A 52 21 1.0 7.3 2.2 0.2 2.1/3.8 56.3 2.0
Matěj Novák Stavební fakulta B 22 17 1.0 8.9 2.9 0.4 2.1/3.5 58.3 2.1
Jan Kuneš BK Motol B 31 20 1.0 7.3 1.9 0.9 0.8/1.8 0.0* 2.6
Karel Nehasil Slovan Bohnice B 32 18 1.0 7.9 2.1 0.8 1.2/1.8 0.0* 2.5
Michal Nepokoj VSK Iuridica C 29 13 1.0 10.9 4.5 0.3 0.9/1.6 0.0* 1.4
Jan Myslivec VSK Iuridica C 26 10 1.0 13.9 6.3 0.0 1.3/2.5 52.0 1.7
David Vajzr TJ Košíře B 40 14 1.0 9.9 3.9 0.4 0.7/2.0 35.7 2.5
Ivan Sabol Technika Praha 31 17 1.0 8.1 1.6 1.4 0.7/2.6 26.7 2.0
Maroš Onda Sokol Vyšehrad C 37 10 1.0 13.4 1.9 3.0 0.6/0.8 0.0* 2.6
David Vrbický Technika Praha 24 20 1.0 6.7 2.6 0.2 1.0/2.0 0.0* 1.8
Kryštof Zapletal BK Motol B 28 17 1.0 7.8 2.7 0.1 2.1/3.9 53.0 1.5
Matěj Majer Sokol Vyšehrad C 22 15 1.0 8.8 2.4 1.0 1.0/2.1 48.4 2.9
Petr Jeřábek Stavební fakulta B 25 16 1.0 8.3 0.9 2.1 0.2/0.4 0.0* 1.3
Petr Bratinka TJ Košíře B 38 16 1.0 8.0 1.8 1.3 0.8/1.1 0.0* 2.3
Róbert Jány Technika Praha 32 10 1.0 12.8 2.9 1.6 2.2/3.2 68.8 2.4
Václav Kautský Meteor TLC A 40 21 1.0 6.1 2.7 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.2
Jan Hálek VSK Iuridica C 24 10 1.0 12.1 4.8 0.2 1.9/4.3 44.2 2.7
Pavel Zácha Technika Praha 52 12 1.0 10.1 4.3 0.0 1.4/3.0 47.2 2.0
Tomáš Stárek TJ Košíře B 47 9 1.0 13.2 2.2 2.2 2.1/3.1 67.9 1.6
Zbyněk Švec VSK PV A 53 19 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.3 52.3 2.2
Alessandro Panattoni VSK PV A 37 18 1.0 6.4 1.5 0.8 0.9/1.2 0.0* 2.3
František Žák TJ Košíře B 37 17 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.3 51.3 2.0
23 Vladimír Vondraš Sokol Žižkov D 20 17 1.0 6.7 2.4 0.5 0.5/0.6 0.0* 1.5
Roman Pleskot VSK PV A 40 16 1.0 7.0 1.7 1.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
Stanislav Ptáček S.H.Počernice A 33 12 1.0 8.9 3.8 0.0 1.3/2.5 50.0 1.3
Daniel Nahodil Sršní D 34 15 1.0 7.1 1.1 1.4 0.6/0.9 0.0* 8.5
David Peka S.H.Počernice A 28 12 1.0 8.7 4.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
5 Jakub Mašek Sokol Žižkov D 19 11 1.0 9.5 1.8 1.8 0.4/0.8 0.0* 2.9
Lukáš Slaboch Sokol Vyšehrad C 45 11 1.0 8.8 2.1 1.1 1.4/2.3 60.0 2.5
Emil Palatinus S.H.Počernice A 52 19 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.6
14 Tomáš Navrátil Sokol Žižkov D 19 9 1.0 10.0 4.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.8
Michal Štefaňák Sokol Vyšehrad C 42 17 1.0 5.1 2.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.5
Petr Burda S.H.Počernice A 46 4 1.0 21.8 1.8 5.0 3.3/4.3 76.5 1.8
Peter Dzuruš Technika Praha 32 11 1.0 7.8 3.3 0.2 0.7/1.7 0.0* 2.2
Tomáš Zima VSK Iuridica C 26 14 1.0 5.9 1.4 0.9 0.3/0.6 0.0* 1.0
Tomáš Němec Sršní D 34 14 1.0 5.9 1.8 0.0 2.3/4.5 50.8 3.4
Antonín Beran Stavební fakulta B 21 18 1.0 4.4 1.4 0.4 0.4/0.8 0.0* 2.3
Jakub Dvořák VSK Iuridica C 31 18 1.0 4.4 1.2 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.6
Patrik Hron Sršní D 32 11 1.0 6.8 2.2 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.3
69 David Fibír Sokol Žižkov D 19 10 1.0 7.5 1.8 1.0 0.9/2.6 34.6 1.6
Štěpán Hampl Meteor TLC A 55 11 1.0 6.7 2.0 0.8 0.3/0.5 0.0* 2.2
Petr Šenfeld Sršní D 33 9 1.0 8.1 2.4 0.7 1.2/2.8 44.0 2.6
Tomáš Kýn BK Motol B 45 15 1.0 4.9 1.8 0.1 1.1/2.5 42.1 1.1
Filip Váňa Sokol Vyšehrad C 38 12 1.0 6.0 1.6 0.8 0.6/0.8 0.0* 1.3
Radek Westfál Meteor TLC A 55 15 1.0 4.6 1.7 0.0 1.3/2.1 59.4 0.4
Adam Šindelář Stavební fakulta B 25 17 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Jan Hendrych Sršní D 20 10 1.0 6.6 1.7 0.9 0.5/0.8 0.0* 1.3
0 Benedikt Marek Sokol Žižkov D 19 7 1.0 9.4 2.1 1.4 0.9/1.6 0.0* 1.0
Petr Boček Meteor TLC A 53 18 1.0 3.6 0.8 0.4 0.7/1.1 0.0* 0.7
Jan Lomoz BK Motol B 55 15 1.0 4.3 0.8 0.6 0.9/1.7 0.0* 1.3
Tomáš Pršala S.H.Počernice A 45 18 1.0 3.6 0.7 0.6 0.6/0.6 0.0* 1.2
Tomáš Ježek Sokol Vyšehrad C 25 6 1.0 10.5 2.8 1.3 0.8/1.7 0.0* 2.7
Lubomír Rulíšek VSK PV A 52 17 1.0 3.5 1.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.3
Cyril Bařinka VSK PV A 52 15 1.0 3.9 1.5 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.0
Radovan Skokan S.H.Počernice A 29 18 1.0 3.1 1.3 0.1 0.3/0.9 0.0* 2.6
Michal Čadek Stavební fakulta B 24 10 1.0 5.1 1.9 0.0 1.3/2.6 50.0 2.8
Aleš Černý S.H.Počernice A 32 8 1.0 6.4 1.3 0.6 2.0/3.3 61.5 1.8
Marek Bill Meteor TLC A 20 4 1.0 12.5 5.3 0.3 1.3/2.8 45.5 1.8
Roman Benčič Technika Praha 40 9 1.0 5.6 2.0 0.3 0.6/1.4 0.0* 2.4
4 Adam Matuška Sokol Žižkov D 19 8 1.0 6.3 1.9 0.5 1.0/1.6 0.0* 1.4
Ondřej Spanilý Sokol Žižkov D 26 8 1.0 6.0 1.1 1.0 0.8/1.0 0.0* 1.8
Viliam Holotňák S.H.Počernice A 29 16 1.0 3.0 0.6 0.6 0.2/0.4 0.0* 2.1
19 Noah Afsahi Sokol Žižkov D 20 17 1.0 2.7 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 1.0
6 Vasil Petrovichev Sokol Žižkov D 19 12 1.0 3.8 0.9 0.6 0.3/0.9 0.0* 1.8
Aleš Jírovec VSK PV A 55 19 1.0 2.4 0.5 0.4 0.2/0.5 0.0* 2.4
Dan Drábek Sokol Vyšehrad C 24 15 1.0 3.0 1.0 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.8
21 Philip Maximilian Magendans Sokol Žižkov D 20 5 1.0 9.0 4.4 0.0 0.2/1.2 0.0* 3.4
Tomáš Trnka Stavební fakulta B 33 12 1.0 3.8 1.1 0.5 0.1/0.3 0.0* 1.5
Jakub Kříž Sokol Vyšehrad C 38 7 1.0 5.9 2.0 0.3 1.0/1.9 0.0* 3.4
Šimon Červenka VSK PV A 21 15 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Richard Beneš TJ Košíře B 49 7 1.0 5.9 2.1 0.0 1.6/1.9 0.0* 2.1
Ludvík Tomášek Technika Praha 56 10 1.0 3.8 0.2 1.1 0.1/0.3 0.0* 1.4
24 Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov D 19 9 1.0 4.2 1.7 0.1 0.6/1.8 0.0* 1.3
Duc Le Anh VSK Iuridica C 29 15 1.0 2.5 0.5 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.3
Tomáš Hlavatý Sokol Vyšehrad C 43 15 1.0 2.5 0.4 0.5 0.3/0.5 0.0* 2.2
Dennis Martinovič Meteor TLC A 29 7 1.0 5.3 2.3 0.1 0.3/0.7 0.0* 2.4
Marek Eichler VSK Iuridica C 34 16 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.8
Martin Sobotka TJ Košíře B 56 6 1.0 5.7 0.3 1.3 1.0/1.3 0.0* 1.5
Dat Vu Quoc VSK Iuridica C 31 18 1.0 1.8 0.4 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.2
Lukáš Fiedler VSK Iuridica C 48 12 1.0 2.8 1.0 0.2 0.3/0.3 0.0* 2.8
Daniel Vuong VSK Iuridica C 24 13 1.0 2.5 0.6 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.2
Radan Tesař Meteor TLC A 37 8 1.0 4.0 1.1 0.4 0.6/1.5 0.0* 1.9
Matěj Novosad S.H.Počernice A 27 13 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.0
Martin Navrátil VSK PV A 36 8 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Adam Kroy Stavební fakulta B 30 12 1.0 2.4 0.8 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.3
13 David Douša Sokol Žižkov D 19 4 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/2.8 45.5 3.0
Milan Rýdl Slovan Bohnice B 21 10 1.0 2.9 0.9 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.2
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov D 19 9 1.0 3.1 0.8 0.4 0.2/0.8 0.0* 2.0
Tomáš Kotrč Stavební fakulta B 31 10 1.0 2.4 0.9 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.1
Filip Mandel Stavební fakulta B 31 3 1.0 8.0 2.7 0.3 1.7/3.3 50.0 0.7
Jan Michalička Sokol Vyšehrad C 27 5 1.0 4.4 1.2 0.6 0.2/0.8 0.0* 2.0
Dominik Šváb Sokol Vyšehrad C 24 4 1.0 5.3 1.3 0.8 0.5/0.5 0.0* 1.5
Adam Lejčar Sršní D 35 2 1.0 10.5 1.0 2.5 1.0/2.0 50.0 2.5
10 Tomáš Petr Sokol Žižkov D 19 8 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.5
Erik Žuffa Sokol Vyšehrad C 33 2 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
Albert Němec Sršní D 32 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 2.2
Daniel Bauer S.H.Počernice A 29 7 1.0 2.7 0.9 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
Martin Černý Slovan Bohnice B 48 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Feodosiy Gurzhiy Sokol Vyšehrad C 19 5 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 2.0
Ivan Kubiš Technika Praha 22 9 1.0 1.7 0.7 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.2
Jan Valuch Sršní D 32 3 1.0 5.0 1.3 0.0 2.3/6.0 38.9 2.7
Tobiáš Marek Sokol Žižkov D 18 5 1.0 2.6 0.4 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Svoboda VSK PV A 55 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.0
Martin Kunc Sokol Vyšehrad C 39 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Ondřej Hlásek TJ Košíře B 43 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
9 Jiří Zídek Sokol Žižkov D 24 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Ondřej Pešek Sršní D 36 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.3
Adrian Altman VSK PV A 31 6 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Ondřej Veselý Sokol Vyšehrad C 26 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 3.3
Liridon Lleshi Sršní D 32 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/3.3 30.0 3.0
Van Minh Chu S.H.Počernice A 28 17 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Jan Michálek BK Motol B 56 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Vladimír Čech Sokol Žižkov D 20 14 1.0 0.4 0.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josef Raboch Sokol Žižkov D 17 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Toman Sokol Žižkov D 31 6 1.0 0.8 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.3
Radek Metlička Meteor TLC A 39 6 1.0 0.8 0.0 0.2 0.3/0.3 0.0* 1.2
Roman Krämer TJ Košíře B 54 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Vladimir Samojlov Sokol Žižkov D 18 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Michal Hubálek Stavební fakulta B 32 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Daniel Jakeš BK Motol B 59 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michal Kukura Technika Praha 33 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
René Dubský Slovan Bohnice B 57 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vojtěch Bartoš Sokol Žižkov D 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Antonín Krotil Sokol Žižkov D 22 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Miroslav Bulín Meteor TLC A 48 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Miroslav Bazika BK Motol B 60 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Roštínský S.H.Počernice A 31 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Jupa Sokol Žižkov D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vyleťal Sokol Vyšehrad C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Semerád Sokol Žižkov D 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Braniš Sokol Žižkov D 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Červinka VSK PV A 57 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Libor Vykydal Technika Praha 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Smrčka TJ Košíře B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Župka Sokol Žižkov D 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubor Blažek Stavební fakulta B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Barták Sokol Žižkov D 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Bröstl Sokol Vyšehrad C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hobza Technika Praha 31 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Hynek Šindelář BK Motol B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Štěp TJ Košíře B 68 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Rojko BK Motol B 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Koc Sršní D 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Korch Sokol Vyšehrad C 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Boris Rúra Technika Praha 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Chán Sokol Vyšehrad C 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Janeček S.H.Počernice A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Mihalik Technika Praha 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Babický Technika Praha 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Svoboda Sršní D 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čálek Stavební fakulta B 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Dušek Sokol Žižkov D 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Cimbura Sršní D 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Výkruta Sršní D 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Opatřil Slovan Bohnice B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kocourek Technika Praha 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
1 Adrian Pufler Sokol Žižkov D 19 40 15 6 11 5
34 Václav Kinský Sršní D 23 29 9 8 7 4
14 Tomáš Pistulka Sršní D 24 39 11 5 11 5
Pavel Tomčo Slovan Bohnice B 59 23 11 1 5 4
Adam Poche TJ Košíře B 34 38 15 1 10 5
Tomáš Tikalský TJ Košíře B 38 37 8 9 9 5
František Huptych Technika Praha 41 37 13 3 5 5
Štěpán Feit Stavební fakulta B 24 29 8 5 5 4
Ondřej Plocek Stavební fakulta B 22 24 9 0 8 4
Jakub Klaus Slovan Bohnice B 22 32 13 5 10 4
Vladimír Ptáček S.H.Počernice A 45 24 12 0 4 5
Pavel Malý BK Motol B 43 28 12 4 16 5
Jan Šimůnek VSK Iuridica C 28 29 12 2 3 5
Viktor Dvořák Meteor TLC A 54 26 10 2 4 5
Tomáš Svoboda VSK PV A 23 30 7 5 16 2
Lukáš Kotrbatý Stavební fakulta B 28 23 5 5 2 4
Shengwang Li S.H.Počernice A 27 30 7 6 5 5
Petr Němeček BK Motol B 47 19 8 2 3 5
Anthony John Temperante S.H.Počernice A 43 24 9 3 10 4
Tomáš Klapka BK Motol B 51 31 13 1 6 3
Martin Janota VSK PV A 48 20 9 1 7 3
Milan Valenta Technika Praha 41 22 8 2 8 5
Jacob Ramsay Slovan Bohnice B 34 27 5 6 6 5
Petr Ulrych Sokol Vyšehrad C 37 16 6 2 7 5
Marek Černý Slovan Bohnice B 48 30 13 1 2 4
Ondřej Mrožík Sokol Vyšehrad C 35 30 11 1 8 5
11 Adam Večerka Sokol Žižkov D 19 19 7 1 6 5
Jan Matulka TJ Košíře B 33 22 9 1 9 5
Jiří Prantl Meteor TLC A 32 21 6 4 5 4
Petr Štěp Slovan Bohnice B 36 20 8 1 6 5
Petr Ptáček S.H.Počernice A 27 24 10 0 4 2
Václav Nevoral Slovan Bohnice B 27 19 7 4 4 3
Ondřej Bařinka VSK PV A 24 22 10 2 6 2
Jakub Stárek TJ Košíře B 43 17 3 5 3 4
Jan Jecha VSK Iuridica C 29 19