VSK Iuridica C

Kategorie
Muži
Soutěž
2.třída B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 8. 2010
Lubor Šída
luborak@seznam.cz
734 122 886

Adresa

Vysokoškolský sportovní klub IURIDICA Praha, z.s.
nám. Curieových
11000 Praha 1

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Otakar Dosoudil 1978 43
Tomáš Zima 1998 185 23
Vojtěch Chloupek 1979 42
Vojtěch Kudrna 1997 196 24
Tomáš Straka 1975 184 46
Petr Šustek 1980 41
Daniel Vuong 2000 178 21
Lukáš Fiedler 1976 45
Jakub Dvořák 1993 184 28
Ivo Kroužek 1976 45
Michal Nepokoj 1995 196 26
Jan Šimůnek 1996 183 25
Dat Vu Quoc 1993 28
Marek Eichler 1990 31
Vlastimil Procházka 1995 186 26
Ondřej Kolman R 1986 185 35
Duc Le Anh 1995 178 26
Lubor Šída 1980 41
Tomáš Vrbata 1985 36
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
1 2.třída B (muži) Domácí 4. 10. 2021 TJ Háje - JM B 72:50
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 4. 10. 2021
19:10
VSK Iuridica C
TJ Háje - JM B
72
50
19
11
41
25
50
38
Základní fáze Review
3. kolo 22. 10. 2021
18:40
Sokol Dolní Počernice B
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
4. kolo 25. 10. 2021
19:10
VSK Iuridica C
SK Velká Ohrada
Základní fáze Preview
5. kolo 1. 11. 2021
20:30
Radotínský SK
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
6. kolo 8. 11. 2021
00:00
VSK Iuridica C
SK Zbraslav
Základní fáze Preview
7. kolo 15. 11. 2021
00:00
BC Dejvice
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
9. kolo 29. 11. 2021
00:00
SK Hradčany
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
10. kolo 6. 12. 2021
00:00
VSK Iuridica C
Sokol Košíře
Základní fáze Preview
11. kolo 13. 12. 2021
00:00
BK Rotor Punkrác A
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
12. kolo 10. 1. 2022
00:00
TJ Háje - JM B
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
14. kolo 24. 1. 2022
00:00
VSK Iuridica C
Sokol Dolní Počernice B
Základní fáze Preview
15. kolo 31. 1. 2022
00:00
SK Velká Ohrada
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
16. kolo 7. 2. 2022
00:00
VSK Iuridica C
Radotínský SK
Základní fáze Preview
17. kolo 14. 2. 2022
00:00
SK Zbraslav
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
18. kolo 21. 2. 2022
00:00
VSK Iuridica C
BC Dejvice
Základní fáze Preview
20. kolo 21. 3. 2022
00:00
VSK Iuridica C
SK Hradčany
Základní fáze Preview
21. kolo 28. 3. 2022
00:00
Sokol Košíře
VSK Iuridica C
Základní fáze Preview
22. kolo 4. 4. 2022
00:00
VSK Iuridica C
BK Rotor Punkrác A
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 2.třída B 1 36
2018/19 3.třída B 1 36
2017/18 2.třída A 11 25
2016/17 3.třída B 3 32
2015/16 2.třída B 11 28