2.třída B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 6
SK Hradčany
SK Napůlhodu
30. 9. 2019
18:35
ZŠ Weberova Pavel Šenk
Pavel Matys
64
72
16
16
36
30
49
52
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Slovan Advokacie Praha
Sokol Dejvice
1. 10. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Štěpán Beran
Jakub Kmošek
75
39
13
15
37
29
61
36
Review
Základní fáze 1. kolo 1
SK Správná Míra
TJ Háje - JM B
30. 9. 2019
20:05
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Michaela Matoulková
48
52
9
9
22
19
34
39
Review
Základní fáze 1. kolo 5
VSK PV A
VSK Iuridica C
3. 10. 2019
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Hana Šmídková
Jan Lejčko
58
88
14
31
36
51
50
74
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Radotínský SK
BK Slavoj Praha B
30. 9. 2019
20:15
Praha 5 - Radotín Jiří Siegfried
Luděk Svoboda
64
42
20
13
38
28
51
40
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Baník Praha A
SK Zbraslav
30. 9. 2019
20:25
ZŠ Břečťanova Johana Melzerová
Pavel Strnad
79
38
14
10
35
25
55
32
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BK Slavoj Praha B
Baník Praha A
8. 10. 2019
18:30
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Jan Jeřáb
55
71
9
16
24
28
37
49
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Dejvice
Radotínský SK
10. 10. 2019
18:35
Gym. Arabská Simona Jindřichová
Jan Lejčko
72
70
13
17
36
39
52
57
Review
Základní fáze 2. kolo 8
VSK Iuridica C
SK Hradčany
7. 10. 2019
19:10
Sportovní centrum UK Michaela Matoulková
František Syrovátka
70
40
16
11
34
22
52
32
Review
Základní fáze 2. kolo 12
SK Správná Míra
Slovan Advokacie Praha
7. 10. 2019
20:05
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Pavel Matys
56
67
12
22
23
30
39
55
Review
Základní fáze 2. kolo 9
SK Zbraslav
VSK PV A
9. 10. 2019
20:10
ZŠ Obilní Jiří Siegfried
Michaela Tvrdíková
69
70
19
18
38
40
59
53
Review
Základní fáze 2. kolo 7
TJ Háje - JM B
SK Napůlhodu
10. 10. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Radek Lochman
Jan Machálek
60
33
15
13
25
19
43
28
Review
Základní fáze 3. kolo 18
SK Napůlhodu
VSK Iuridica C
14. 10. 2019
18:15
sokolovna Na Klamovce Radomír Kohout
Jakub Vampola
81
99
25
22
42
49
66
77
Review
Základní fáze 3. kolo 17
SK Hradčany
SK Zbraslav
14. 10. 2019
18:35
ZŠ Weberova Petr Tomášek
Lukáš Balog
70
41
21
17
34
23
47
38
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Slovan Advokacie Praha
TJ Háje - JM B
15. 10. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Simona Jindřichová
Štěpán Beran
56
41
11
3
22
15
36
27
Review
Základní fáze 3. kolo 16
VSK PV A
BK Slavoj Praha B
17. 10. 2019
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Hana Šmídková
68
39
20
12
32
25
54
31
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Radotínský SK
SK Správná Míra
14. 10. 2019
20:15
Praha 5 - Radotín Luděk Svoboda
Jiří Siegfried
59
47
12
8
28
20
43
35
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Baník Praha A
Sokol Dejvice
14. 10. 2019
20:25
ZŠ Břečťanova Johana Melzerová
Michaela Matoulková
64
56
21
18
32
37
46
51
Review
Základní fáze 4. kolo 21
BK Slavoj Praha B
SK Hradčany
22. 10. 2019
18:30
ZŠ Hovorčovická František Syrovátka
Michal Dub
77
73
21
19
44
37
62
55
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Dejvice
VSK PV A
24. 10. 2019
18:35
Gym. Arabská Jan Lejčko
Kristina Štelbacká
83
75
25
17
40
38
63
58
Review
Základní fáze 4. kolo 23
SK Správná Míra
Baník Praha A
21. 10. 2019
20:05
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Jonáš Bubeník
50
84
19
17
23
43
35
59
Review
Základní fáze 4. kolo 20
SK Zbraslav
SK Napůlhodu
23. 10. 2019
20:10
ZŠ Obilní Luděk Svoboda
Kristina Štelbacká
49
55
8
12
23
32
35
43
Review
Základní fáze 4. kolo 19
TJ Háje - JM B
VSK Iuridica C
24. 10. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Michal Dub
60
68
19
8
34
25
48
49
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Slovan Advokacie Praha
Radotínský SK
17. 12. 2019
20:30
Hala Královka, plocha B Ondřej Koc
Anna Vagnerova
47
70
10
19
25
32
35
54
Review
Základní fáze 5. kolo 29
SK Napůlhodu
BK Slavoj Praha B
28. 10. 2019
18:15
sokolovna Na Klamovce Pavel Matys
Jan Lejčko
88
68
13
21
34
45
61
57
Review
Základní fáze 5. kolo 28
SK Hradčany
Sokol Dejvice
16. 12. 2019
18:35
ZŠ Weberova Zuzana Kotrbatá
Pavel Matys
64
89
16
24
32
52
48
74
Review
Základní fáze 5. kolo 30
VSK Iuridica C
SK Zbraslav
16. 12. 2019
19:10
Sportovní centrum UK Jonáš Bubeník
Martin Kunc
80
55
17
22
39
27
57
37
Review
Základní fáze 5. kolo 27
VSK PV A
SK Správná Míra
31. 10. 2019
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Roman Pommer
Hana Šmídková
79
62
23
6
44
17
60
39
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Radotínský SK
TJ Háje - JM B
28. 10. 2019
20:15
Praha 5 - Radotín Jiří Siegfried
Petr Tomášek
56
64
19
13
33
29
46
46
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Baník Praha A
Slovan Advokacie Praha
28. 10. 2019
20:25
ZŠ Břečťanova Pavel Strnad
Jonáš Kavan
66
62
19
13
35
39
52
55
Review
Základní fáze 6. kolo 32
BK Slavoj Praha B
VSK Iuridica C
5. 11. 2019
18:30
ZŠ Hovorčovická Štěpán Beran
Lukáš Balog
56
90
10
27
22
46
40
75
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Dejvice
SK Napůlhodu
7. 11. 2019
18:35
Gym. Arabská Jan Lejčko
Simona Jindřichová
48
63
15
16
18
36
39
50
Review
Základní fáze 6. kolo 34
SK Správná Míra
SK Hradčany
4. 11. 2019
20:05
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Martin Kunc
61
64
11
26
23
44
43
54
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Slovan Advokacie Praha
VSK PV A
7. 11. 2019
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Petr Tomášek
Michal Dub
74
49
17
9
32
17
56
31
Review
Základní fáze 6. kolo 31
TJ Háje - JM B
SK Zbraslav
7. 11. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Barbora Toboláková
Daniel Holeš
61
33
12
8
27
14
40
22
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Radotínský SK
Baník Praha A
4. 11. 2019
20:15
Praha 5 - Radotín Michaela Tvrdíková
Luděk Svoboda
53
61
14
15
22
35
41
39
Review
Základní fáze 7. kolo 40
SK Napůlhodu
SK Správná Míra
11. 11. 2019
18:15
sokolovna Na Klamovce Marek Vošahlík
Daniel Čížek
86
75
21
21
33
45
60
69
Review
Základní fáze 7. kolo 39
SK Hradčany
Slovan Advokacie Praha
11. 11. 2019
18:35
ZŠ Weberova Zuzana Kotrbatá
Luděk Svoboda
68
57
13
13
28
20
42
38
Review
Základní fáze 7. kolo 41
VSK Iuridica C
Sokol Dejvice
11. 11. 2019
19:10
Sportovní centrum UK František Syrovátka
Nikola Borýsková
75
54
25
9
38
20
55
35
Review
Základní fáze 7. kolo 38
VSK PV A
Radotínský SK
14. 11. 2019
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Hana Šmídková
Jan Lejčko
59
62
21
23
33
32
47
45
Review
Základní fáze 7. kolo 42
SK Zbraslav
BK Slavoj Praha B
13. 11. 2019
20:10
ZŠ Obilní Luděk Svoboda
Michaela Tvrdíková
43
58
13
14
24
31
26
41
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Baník Praha A
TJ Háje - JM B
11. 11. 2019
20:25
ZŠ Břečťanova Johana Melzerová
Pavel Strnad
76
71
17
16
40
29
63
47
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Dejvice
SK Zbraslav
21. 11. 2019
18:35
Gym. Arabská Jan Lejčko
Karel Prokop
76
60
33
19
47
29
62
40
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Slovan Advokacie Praha
SK Napůlhodu
19. 11. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Štěpán Beran
Simona Jindřichová
47
58
11
17
22
30
33
45
Review
Základní fáze 8. kolo 45
SK Správná Míra
VSK Iuridica C
18. 11. 2019
20:05
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Jan Jelínek
47
82
15
13
19
30
30
58
Review
Základní fáze 8. kolo 43
TJ Háje - JM B
BK Slavoj Praha B
21. 11. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Pavel Týř
Jan Machálek
83
63
21
30
45
38
69
45
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Radotínský SK
SK Hradčany
18. 11. 2019
20:15
Praha 5 - Radotín Michaela Tvrdíková
Luděk Svoboda
53
54
16
8
31
22
46
33
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Baník Praha A
VSK PV A
18. 11. 2019
20:25
ZŠ Břečťanova Jonáš Bubeník
Nikola Borýsková
71
54
13
13
33
26
49
36
Review
Základní fáze 9. kolo 51
SK Napůlhodu
Radotínský SK
25. 11. 2019
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Renc
Simona Jindřichová
87
59
21
18
39
28
67
42
Review
Základní fáze 9. kolo 54
BK Slavoj Praha B
Sokol Dejvice
26. 11. 2019
18:30
ZŠ Hovorčovická Daniel Holeš
Jakub Petrák
54
50
20
11
35
23
42
38
Review
Základní fáze 9. kolo 50
SK Hradčany
Baník Praha A
25. 11. 2019
18:35
ZŠ Weberova Kristina Štelbacká
Luděk Svoboda
56
93
16
27
28
51
42
71
Review
Základní fáze 9. kolo 52
VSK Iuridica C
Slovan Advokacie Praha
25. 11. 2019
19:10
Sportovní centrum UK Martin Kunc
Jonáš Bubeník
84
47
20
13
46
21
59
35
Review
Základní fáze 9. kolo 49
VSK PV A
TJ Háje - JM B
28. 11. 2019
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Hana Šmídková
Jan Lejčko
63
67
12
12
27
23
45
46
Review
Základní fáze 9. kolo 53
SK Zbraslav
SK Správná Míra
27. 11. 2019
20:10
ZŠ Obilní Jiří Siegfried
Luděk Svoboda
61
49
9
11
27
19
44
27
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Slovan Advokacie Praha
SK Zbraslav
3. 12. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Michal Dub
Jakub Petrák
58
29
17
6
31
17
38
23
Review
Základní fáze 10. kolo 56
SK Správná Míra
BK Slavoj Praha B
2. 12. 2019
20:05
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Anna Vagnerova
82
49
19
7
39
25
64
39
Review
Základní fáze 10. kolo 60
VSK PV A
SK Hradčany
5. 12. 2019
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Lukáš Balog
73
80
20
16
32
38
46
56
Review
Základní fáze 10. kolo 55
TJ Háje - JM B
Sokol Dejvice
5. 12. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Miloslav Jon
68
46
9
16
27
27
49
40
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Radotínský SK
VSK Iuridica C
2. 12. 2019
20:15
Praha 5 - Radotín Barbora Kopecká
Radomír Kohout
62
73
17
32
36
48
45
53
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Baník Praha A
SK Napůlhodu
2. 12. 2019
20:25
ZŠ Břečťanova Jonáš Bubeník
Michaela Matoulková
51
58
12
26
26
36
41
51
Review
Základní fáze 11. kolo 62
SK Napůlhodu
VSK PV A
9. 12. 2019
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Renc
Pavel Matys
83
89
16
29
27
46
51
72
Review
Základní fáze 11. kolo 65
BK Slavoj Praha B
Slovan Advokacie Praha
10. 12. 2019
18:30
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Štěpán Beran
53
64
9
19
25
41
39
52
Review
Základní fáze 11. kolo 61
SK Hradčany
TJ Háje - JM B
9. 12. 2019
18:35
ZŠ Weberova Luděk Svoboda
Kristina Štelbacká
70
90
21
21
36
40
48
68
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Dejvice
SK Správná Míra
12. 12. 2019
18:35
Gym. Arabská Jan Renc
Lukáš Balog
72
71
16
14
33
30
45
49
Review
Základní fáze 11. kolo 63
VSK Iuridica C
Baník Praha A
9. 12. 2019
19:10
Sportovní centrum UK Johana Melzerová
Vojta Schaffner
65
77
18
23
40
44
49
64
Review
Základní fáze 11. kolo 64
SK Zbraslav
Radotínský SK
11. 12. 2019
20:10
ZŠ Obilní Luděk Svoboda
Hana Šmídková
47
76
17
20
35
36
40
50
Review
Základní fáze 12. kolo 72
SK Napůlhodu
SK Hradčany
6. 1. 2020
18:15
sokolovna Na Klamovce Luděk Svoboda
František Syrovátka
93
97
31
36
60
50
76
71
85
85
Review
Základní fáze 12. kolo 69
BK Slavoj Praha B
Radotínský SK
7. 1. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Štěpán Beran
63
47
15
12
31
23
43
31
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Dejvice
Slovan Advokacie Praha
9. 1. 2020
18:35
Gym. Arabská Jan Lejčko
Michal Bukovský
61
64
9
15
22
26
36
59
Review
Základní fáze 12. kolo 71
VSK Iuridica C
VSK PV A
6. 1. 2020
19:10
Sportovní centrum UK Pavel Strnad
Nikola Borýsková
74
51
22
10
36
27
59
38
Review
Základní fáze 12. kolo 70
SK Zbraslav
Baník Praha A
8. 1. 2020
20:10
ZŠ Obilní Luděk Svoboda
Jiří Siegfried
46
71
15
17
23
41
35
57
Review
Základní fáze 12. kolo 67
TJ Háje - JM B
SK Správná Míra
9. 1. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Daniel Holeš
Vojta Schaffner
65
58
17
16
38
38
53
44
Review
Základní fáze 13. kolo 73
SK Napůlhodu
TJ Háje - JM B
13. 1. 2020
18:15
sokolovna Na Klamovce Luděk Svoboda
Jan Lejčko
76
70
29
16
45
34
60
48
Review
Základní fáze 13. kolo 74
SK Hradčany
VSK Iuridica C
13. 1. 2020
18:35
ZŠ Weberova Kristina Štelbacká
Roman Pommer
77
64
17
16
36
29
60
47
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Slovan Advokacie Praha
SK Správná Míra
14. 1. 2020
20:00
Hala Královka, plocha B Pavel Matys
Daniel Holeš
68
47
22
4
40
22
52
31
Review
Základní fáze 13. kolo 75
VSK PV A
SK Zbraslav
16. 1. 2020
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Roman Pommer
Hana Šmídková
86
61
26
11
48
29
63
49
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Radotínský SK
Sokol Dejvice
13. 1. 2020
20:15
Praha 5 - Radotín Jiří Siegfried
Jan Jelínek
70
81
20
16
42
38
56
64
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Baník Praha A
BK Slavoj Praha B
13. 1. 2020
20:25
ZŠ Břečťanova Pavel Strnad
Johana Melzerová
57
60
10
19
33
38
46
49
Review
Základní fáze 14. kolo 82
BK Slavoj Praha B
VSK PV A
21. 1. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Daniel Holeš
Michal Dub
53
50
14
14
27
32
39
39
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Dejvice
Baník Praha A
23. 1. 2020
18:35
Gym. Arabská Jan Lejčko
Roman Pommer
88
95
23
36
45
58
72
74
Review
Základní fáze 14. kolo 84
VSK Iuridica C
SK Napůlhodu
20. 1. 2020
19:10
Sportovní centrum UK Jonáš Bubeník
Nikola Borýsková
84
51
29
7
46
30
62
41
Review
Základní fáze 14. kolo 80
SK Správná Míra
Radotínský SK
20. 1. 2020
20:05
ZŠ Plamínková Vojta Schaffner
Martin Kunc
72
32
23
9
47
17
57
25
Review
Základní fáze 14. kolo 83
SK Zbraslav
SK Hradčany
22. 1. 2020
20:10
ZŠ Obilní Jiří Siegfried
Luděk Svoboda
45
71
13
19
21
31
31
51
Review
Základní fáze 14. kolo 79
TJ Háje - JM B
Slovan Advokacie Praha
23. 1. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Daniel Holeš
Pavel Strnad
72
47
21
13
40
25
60
34
Review
Základní fáze 15. kolo 86
SK Napůlhodu
SK Zbraslav
27. 1. 2020
18:15
sokolovna Na Klamovce Petr Tomášek
Luděk Svoboda
109
54
25
12
58
25
83
44
Review
Základní fáze 15. kolo 87
SK Hradčany
BK Slavoj Praha B
27. 1. 2020
18:35
ZŠ Weberova Kristina Štelbacká
Zuzana Kotrbatá
74
86
14
18
37
39
55
67
Review
Základní fáze 15. kolo 85
VSK Iuridica C
TJ Háje - JM B
27. 1. 2020
19:10
Sportovní centrum UK Jan Jelínek
Pavel Strnad
78
63
13
12
31
32
46
55
Review
Základní fáze 15. kolo 88
VSK PV A
Sokol Dejvice
30. 1. 2020
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Hana Šmídková
Jan Lejčko
68
57
17
20
30
29
45
50
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Radotínský SK
Slovan Advokacie Praha
27. 1. 2020
20:15
Praha 5 - Radotín Jiří Siegfried
Jan Renc
63
64
21
17
32
33
49
48
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Baník Praha A
SK Správná Míra
27. 1. 2020
20:25
ZŠ Břečťanova Johana Melzerová
Martin Kunc
70
63
14
20
26
42
49
49
Review
Základní fáze 16. kolo 95
BK Slavoj Praha B
SK Napůlhodu
4. 2. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Jan Musil
67
74
8
14
26
38
43
49
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Dejvice
SK Hradčany
6. 2. 2020
18:35
Gym. Arabská Roman Pommer
Jan Lejčko
81
72
20
22
39
36
58
53
Review
Základní fáze 16. kolo 93
SK Správná Míra
VSK PV A
3. 2. 2020
20:05
ZŠ Plamínková Vojta Schaffner
František Syrovátka
60
73
17
19
28
38
48
50
Review
Základní fáze 16. kolo 96
SK Zbraslav
VSK Iuridica C
5. 2. 2020
20:10
ZŠ Obilní Michaela Tvrdíková
Luděk Svoboda
39
71
15
9
21
27
31
50
Review
Základní fáze 16. kolo 91
TJ Háje - JM B
Radotínský SK
6. 2. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
Vojta Schaffner
69
49
16
16
40
29
55
37
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Slovan Advokacie Praha
Baník Praha A
3. 2. 2020
20:20
ZŠ Břečťanova Pavel Matys
Pavel Strnad
45
94
17
19
27
44
33
74
Review
Základní fáze 17. kolo 99
SK Napůlhodu
Sokol Dejvice
10. 2. 2020
18:15
sokolovna Na Klamovce Luděk Svoboda
Jan Jeřáb
107
61
33
16
55
36
75
51
Review
Základní fáze 17. kolo 100
SK Hradčany
SK Správná Míra
10. 2. 2020
18:35
ZŠ Weberova Kristina Štelbacká
Radomír Kohout
71
63
19
20
40
37
54
50
Review
Základní fáze 17. kolo 98
VSK Iuridica C
BK Slavoj Praha B
10. 2. 2020
19:10
Sportovní centrum UK Pavel Strnad
František Syrovátka
89
73
23
15
43
41
61
59
Review
Základní fáze 17. kolo 101
VSK PV A
Slovan Advokacie Praha
13. 2. 2020
20:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Jonáš Kavan
Daniel Holeš
53
48
12
10
31
23
38
38
Review
Základní fáze 17. kolo 97
SK Zbraslav
TJ Háje - JM B
12. 2. 2020
20:10
ZŠ Obilní Jiří Siegfried
Ondřej Koc
51
71
13
16
27
39
41
56
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Baník Praha A
Radotínský SK
10. 2. 2020
20:25
ZŠ Břečťanova Michaela Matoulková
Martin Kunc
70
52
18
16
38
34
55
41
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Slovan Advokacie Praha
SK Hradčany
30. 3. 2020
18:30
ZŠ Weberova
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
BK Slavoj Praha B
SK Zbraslav
3. 3. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Radomír Kohout
62
54
14
23
35
28
49
41
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Dejvice
VSK Iuridica C
5. 3. 2020
18:35
Gym. Arabská Simona Jindřichová
Jan Lejčko
73
94
22
31
39
45
56
66
Review
Základní fáze 18. kolo 106
SK Správná Míra
SK Napůlhodu
2. 3. 2020
20:05
ZŠ Plamínková Jonáš Bubeník
František Syrovátka
54
71
13
18
25
45
40
59
Review
Základní fáze 18. kolo 103
TJ Háje - JM B
Baník Praha A
5. 3. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Radek Lochman
Barbora Toboláková
62
46
21
12
43
28
51
40
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Radotínský SK
VSK PV A
2. 3. 2020
20:15
Praha 5 - Radotín Jiří Siegfried
Michaela Tvrdíková
61
76
17
15
27
40
38
52
Review
Základní fáze 19. kolo 112
SK Napůlhodu
Slovan Advokacie Praha
9. 3. 2020
18:15
sokolovna Na Klamovce Luděk Svoboda
Petr Tomášek
90
67
38
19
57
39
76
48
Review
Základní fáze 19. kolo 109
BK Slavoj Praha B
TJ Háje - JM B
10. 3. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Radomír Kohout
45
75
20
19
25
36
34
55
Review
Základní fáze 19. kolo 113
SK Hradčany
Radotínský SK
9. 3. 2020
18:35
ZŠ Weberova Kristina Štelbacká
Marek Vošahlík
57
88
16
16
27
46
43
67
Review
Základní fáze 19. kolo 111
VSK Iuridica C
SK Správná Míra
9. 3. 2020
19:10
Sportovní centrum UK Pavel Týř
Michal Bakajsa
80
25
18
8
44
16
69
19
Review
Základní fáze 19. kolo 110
SK Zbraslav
Sokol Dejvice
11. 3. 2020
20:10
ZŠ Obilní Jiří Siegfried
Luděk Svoboda
69
61
25
14
34
34
55
48
Review
Základní fáze 19. kolo 114
VSK PV A
Baník Praha A
12. 3. 2020
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Hana Šmídková
Jan Lejčko
75
72
17
16
34
30
53
48
67
67
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Dejvice
BK Slavoj Praha B
19. 3. 2020
18:35
Gym. Arabská Jan Lejčko
Roman Pommer
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
Slovan Advokacie Praha
VSK Iuridica C
17. 3. 2020
20:00
Hala Královka, plocha B Jakub Petrák
Michal Dub
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
SK Správná Míra
SK Zbraslav
16. 3. 2020
20:05
ZŠ Plamínková Jonáš Bubeník
Martin Kunc
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
TJ Háje - JM B
VSK PV A
19. 3. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Barbora Toboláková
Jonáš Kavan
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Radotínský SK
SK Napůlhodu
16. 3. 2020
20:15
Praha 5 - Radotín Jiří Siegfried
Kristina Štelbacká
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
Baník Praha A
SK Hradčany
16. 3. 2020
20:25
ZŠ Břečťanova Nikola Borýsková
Pavel Strnad
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
SK Napůlhodu
Baník Praha A
23. 3. 2020
18:15
sokolovna Na Klamovce Luděk Svoboda
Pavel Matys
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
BK Slavoj Praha B
SK Správná Míra
24. 3. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Dejvice
TJ Háje - JM B
26. 3. 2020
18:35
Gym. Arabská Jan Lejčko
Simona Jindřichová
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
SK Hradčany
VSK PV A
23. 3. 2020
18:35
ZŠ Weberova Petr Tomášek
Kristina Štelbacká
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
VSK Iuridica C
Radotínský SK
23. 3. 2020
19:10
Sportovní centrum UK František Syrovátka
Pavel Strnad
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
SK Zbraslav
Slovan Advokacie Praha
25. 3. 2020
20:10
ZŠ Obilní Luděk Svoboda
Jiří Siegfried
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
Slovan Advokacie Praha
BK Slavoj Praha B
31. 3. 2020
20:00
Hala Královka, plocha B Ondřej Koc
Simona Jindřichová
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
SK Správná Míra
Sokol Dejvice
30. 3. 2020
20:05
ZŠ Plamínková Michaela Matoulková
František Syrovátka
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
VSK PV A
SK Napůlhodu
2. 4. 2020
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Hana Šmídková
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
TJ Háje - JM B
SK Hradčany
2. 4. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Daniel Holeš
Michal Bakajsa
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
Radotínský SK
SK Zbraslav
30. 3. 2020
20:15
Praha 5 - Radotín Kristina Štelbacká
Luděk Svoboda
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
Baník Praha A
VSK Iuridica C
30. 3. 2020
20:25
ZŠ Břečťanova Johana Melzerová
Pavel Strnad
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Zdeněk Kopelent TJ Háje - JM B 47 19 1.0 19.9 7.5 0.4 3.6/5.8 61.3 2.5
16 Petr Fabera TJ Háje - JM B 35 17 1.0 15.6 3.2 2.5 1.9/2.5 74.4 2.3
Jan Indrák SK Správná Míra 46 17 1.0 13.3 2.5 2.0 2.4/3.8 62.5 1.2
13 Michal Škorpil TJ Háje - JM B 38 12 1.0 18.3 3.4 2.8 2.9/3.8 77.8 1.7
Viktor Pavlík SK Správná Míra 53 16 1.0 13.6 3.9 1.6 1.1/1.7 0.0* 1.5
Miroslav Konarovský SK Správná Míra 38 10 1.0 14.5 4.9 0.0 4.7/9.7 48.5 1.2
Robert Školoud Radotínský SK 30 7 1.0 15.0 5.9 0.9 0.7/1.6 0.0* 0.7
Tomáš Roček SK Správná Míra 37 8 1.0 13.1 3.0 1.4 3.0/4.6 64.9 2.0
12 Martin Gotthardt TJ Háje - JM B 38 13 1.0 7.9 2.8 0.1 2.2/4.6 46.7 2.2
Peter Chrenka SK Správná Míra 48 14 1.0 7.1 2.9 0.3 0.5/0.8 0.0* 2.4
Petr Kubera SK Správná Míra 45 16 1.0 5.1 2.2 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.9
6 Václav Němec TJ Háje - JM B 37 14 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.5
7 Jiří Navrátil TJ Háje - JM B 28 11 1.0 6.4 2.3 0.2 1.3/2.0 63.6 2.2
Jakub Stočes SK Správná Míra 33 11 1.0 5.2 1.6 0.5 0.5/1.6 0.0* 1.8
9 Jiří Fürbacher TJ Háje - JM B 48 11 1.0 4.5 1.3 0.1 1.7/4.6 37.3 2.5
15 Pavel Ubr TJ Háje - JM B 44 16 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.8
23 Aleš Kotek TJ Háje - JM B 43 7 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.7
Josef Dvořáček SK Správná Míra 60 7 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
Tomáš Vaněk SK Správná Míra 62 6 1.0 3.3 0.3 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.5
František Mrázek SK Správná Míra 57 14 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Daniel Klika Sokol Dejvice 31 1 1.0 14.0 3.0 2.0 2.0/2.0 100.0 3.0
5 David Kocman TJ Háje - JM B 47 6 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/2.2 38.5 2.7
Jan Švejkovský SK Správná Míra 51 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Daniel Průšek SK Správná Míra 53 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Matěj Kudrna VSK Iuridica C 27 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jan Durčák SK Správná Míra 48 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Filip Havlíček TJ Háje - JM B 36 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
10 Jiří Kakos TJ Háje - JM B 49 16 1.0 0.3 0.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Jan Poul Radotínský SK 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Treml SK Hradčany 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohumil Dosoudil SK Hradčany 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Choc SK Hradčany 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dmitrij Lipovskij Radotínský SK 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Švejkovský Radotínský SK 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šindler Radotínský SK 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rück Radotínský SK 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pešek Radotínský SK 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Pávek Radotínský SK 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Bazika SK Správná Míra 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Kobranov Radotínský SK 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Franěk SK Hradčany 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Bečvarovský Radotínský SK 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Gottfried Radotínský SK 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ohlsen Radotínský SK 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pochman Radotínský SK 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zábranský Radotínský SK 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Žondra Radotínský SK 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Košťál Radotínský SK 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Spilka Radotínský SK 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Studecký Radotínský SK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mihalčík SK Hradčany 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Utěšil SK Hradčany 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pavlíček SK Hradčany 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lemon SK Hradčany 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Pecháček SK Hradčany 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vrzal SK Hradčany 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Kolář SK Hradčany 71 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Čech SK Hradčany 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Duka SK Hradčany 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Novosád SK Hradčany 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Krátký SK Hradčany 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vait SK Hradčany 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bolehovský SK Hradčany 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Szabo SK Hradčany 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šebek SK Hradčany 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kalemba SK Hradčany 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Brothánek SK Hradčany 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lhoták SK Hradčany 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Račok SK Hradčany 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Lhotský SK Hradčany 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bendl SK Hradčany 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Krejčík SK Hradčany 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Branislav Kikta SK Hradčany 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jerzy Klos SK Hradčany 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Šafařík Radotínský SK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef David Radotínský SK 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Ryšávka SK Napůlhodu 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Albok Radotínský SK 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Táborský Slovan Advokacie Praha 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vašta Slovan Advokacie Praha 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Jansta Slovan Advokacie Praha 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Kratěna Slovan Advokacie Praha 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bičák Slovan Advokacie Praha 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Řihák Slovan Advokacie Praha 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Skoumal Slovan Advokacie Praha 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Rajchl Slovan Advokacie Praha 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ševčík Slovan Advokacie Praha 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Špergl Slovan Advokacie Praha 70 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Špergl Slovan Advokacie Praha 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Petrlík BK Slavoj Praha B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Stoklasa Slovan Advokacie Praha 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Horn BK Slavoj Praha B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hrubý BK Slavoj Praha B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Ron BK Slavoj Praha B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rašovec BK Slavoj Praha B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pollak BK Slavoj Praha B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Baško BK Slavoj Praha B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šimanovský BK Slavoj Praha B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vorel BK Slavoj Praha B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Tesárek BK Slavoj Praha B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SK Správná Míra 17 17.5 4.9 9.8 /18.0 54.2 11.5
TJ Háje - JM B 19 20.3 4.6 12.1 /21.4 56.7 15.8
Slovan Advokacie Praha 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Dejvice 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Radotínský SK 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Slavoj Praha B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Baník Praha A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Zbraslav 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK PV A 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK Iuridica C 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Hradčany 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Napůlhodu 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vošahlík Marek 2 1 1 0 - - -
Vampola Jakub 1 0 1 0 - - -
Vagnerova Anna 2 0 2 0 - - -
Týř Pavel 2 2 0 0 - - -
Tvrdíková Michaela 6 3 3 0 - - -
Tomášek Petr 5 3 2 0 - - -
Toboláková Barbora 2 1 1 0 - - -
Štelbacká Kristina 8 5 3 0 - - -
Šmídková Hana 9 5 4 0 - - -
Šenk Pavel 1 1 0 0 - - -
Syrovátka František 10 5 5 0 - - -
Svoboda Luděk 20 10 10 0 - - -
Strnad Pavel 9 4 5 0 - - -
Siegfried Jiří 12 10 2 0 - - -
Schaffner Vojta 5 2 3 0 - - -
Renc Jan 4 3 1 0 - - -
Prokop Karel 1 0 1 0 - - -
Pommer Roman 5 3 2 0 - - -
Petrák Jakub 5 3 2 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Melzerová Johana 6 5 1 0 - - -
Matys Pavel 7 3 4 0 - - -
Matoulková Michaela 5 2 3 0 - - -
Machálek Jan 2 0 2 0 - - -
Lochman Radek 2 2 0 0 - - -
Lejčko Jan 17 7 10 0 - - -
Kunc Martin 11 6 5 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 - - -
Kopecká Barbora 1 1 0 0 - - -
Kohout Radomír 5 1 4 0 - - -
Koc Ondřej 2 1 1 0 - - -
Kmošek Jakub 1 0 1 0 - - -
Kavan Jonáš 2 1 1 0 - - -
Jon Miloslav 1 0 1 0 - - -
Jindřichová Simona 6 3 3 0 - - -
Jeřáb Jan 2 0 2 0 - - -
Jelínek Jan 3 1 2 0 - - -
Holeš Daniel 7 4 3 0 - - -
Dub Michal 8 4 4 0 - - -
Čížek Daniel 1 0 1 0 - - -
Bukovský Michal 1 0 1 0 - - -
Bubeník Jonáš 7 5 2 0 - - -
Borýsková Nikola 4 0 4 0 - - -
Beran Štěpán 6 3 3 0 - - -
Balog Lukáš 4 0 4 0 - - -
Bakajsa Michal 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře