VSK PV A

Kategorie
Muži
Soutěž
2.třída C

Základní informace

Organizační pracovník

od: 10. 6. 2011
Cyril Bařinka
cyril.barinka@gmail.com
776 100 918

Adresa

Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha
Bruslařská
10200 Praha 10

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Tomáš Albrecht 1992 176 30
Dalibor Červinka 1967 180 55
Aleš Jírovec 1969 190 53
Lubomír Rulíšek 1972 195 50
Tomáš Svoboda 2001 185 21
Ondřej Bařinka 2000 175 22
Martin Janota 1976 195 46
Roman Pleskot 1984 182 38
Zbyněk Švec 1971 193 51
Cyril Bařinka 1972 180 50
Stefan Djukic 1991 31
Martin Navrátil 1988 34
Jakub Svoboda 1969 189 53
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
128 2.třída C (muži) Domácí 7. 4. 2022 VSK Iuridica B 69:49
101 2.třída C (muži) Domácí 31. 3. 2022 Hugo Praha 86:70
126 2.třída C (muži) Domácí 29. 3. 2022 VSK PV A 69:62
115 2.třída C (muži) Domácí 21. 3. 2022 VSK PV A 59:43
114 2.třída C (muži) Domácí 3. 3. 2022 BK Meteor Praha B 65:73
93 2.třída C (muži) Domácí 9. 2. 2022 VSK PV A 58:52
88 2.třída C (muži) Domácí 3. 2. 2022 BC Řepy Bulls 57:49
82 2.třída C (muži) Domácí 25. 1. 2022 VSK PV A 61:78
75 2.třída C (muži) Domácí 20. 1. 2022 Spoje Praha A 50:41
22 2.třída C (muži) Domácí 6. 1. 2022 VSK PV A 79:64
62 2.třída C (muži) Domácí 13. 12. 2021 VSK PV A 71:51
60 2.třída C (muži) Domácí 9. 12. 2021 TJ ÚVN 88:52
49 2.třída C (muži) Domácí 2. 12. 2021 Baník Praha A 57:44
48 2.třída C (muži) Domácí 23. 11. 2021 VSK PV A 62:69
35 2.třída C (muži) Domácí 10. 11. 2021 VSK PV A 58:73
27 2.třída C (muži) Domácí 4. 11. 2021 TJ Slavoj OS A 63:41
16 2.třída C (muži) Domácí 21. 10. 2021 Sokol Žižkov E 62:48
9 2.třída C (muži) Hosté 11. 10. 2021 Spoje Praha A 50:63
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 11. 10. 2021
20:10
Spoje Praha A
VSK PV A
50
63
15
16
22
36
38
49
Základní fáze Review
3. kolo 21. 10. 2021
20:10
VSK PV A
Sokol Žižkov E
62
48
25
9
36
19
50
29
Základní fáze Review
5. kolo 4. 11. 2021
20:10
VSK PV A
TJ Slavoj OS A
63
41
12
6
21
18
41
29
Základní fáze Review
6. kolo 10. 11. 2021
20:15
Hugo Praha
VSK PV A
58
73
17
18
22
44
41
64
Základní fáze Review
8. kolo 23. 11. 2021
18:30
BK Meteor Praha B
VSK PV A
62
69
17
22
31
47
51
58
Základní fáze Review
9. kolo 2. 12. 2021
20:10
VSK PV A
Baník Praha A
57
44
21
13
30
24
45
33
Základní fáze Review
10. kolo 9. 12. 2021
20:10
VSK PV A
TJ ÚVN
88
52
22
9
40
25
63
44
Základní fáze Review
11. kolo 13. 12. 2021
20:15
VSK Iuridica B
VSK PV A
71
51
21
21
40
28
52
34
Základní fáze Review
4. kolo 6. 1. 2022
19:30
BC Řepy Bulls
VSK PV A
79
64
22
12
36
26
58
45
Základní fáze Review
13. kolo 20. 1. 2022
20:10
VSK PV A
Spoje Praha A
50
41
10
7
17
22
39
33
Základní fáze Review
14. kolo 25. 1. 2022
20:35
Sokol Žižkov E
VSK PV A
61
78
7
23
23
40
39
60
Základní fáze Review
15. kolo 3. 2. 2022
20:10
VSK PV A
BC Řepy Bulls
57
49
12
12
24
26
39
38
Základní fáze Review
16. kolo 9. 2. 2022
18:30
TJ Slavoj OS A
VSK PV A
58
52
17
12
25
24
38
33
Základní fáze Review
19. kolo 3. 3. 2022
20:10
VSK PV A
BK Meteor Praha B
65
73
19
21
34
31
51
52
59
59
Základní fáze Review
20. kolo 21. 3. 2022
20:25
Baník Praha A
VSK PV A
59
43
18
7
31
22
52
34
Základní fáze Review
21. kolo 29. 3. 2022
19:40
TJ ÚVN
VSK PV A
69
62
22
10
34
25
50
42
Základní fáze Review
17. kolo 31. 3. 2022
20:10
VSK PV A
Hugo Praha
86
70
17
13
40
30
69
45
Základní fáze Review
22. kolo 7. 4. 2022
20:10
VSK PV A
VSK Iuridica B
69
49
14
11
31
22
52
38
Základní fáze Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 2.třída C 3 30
2019/20 2.třída B 5 29
2018/19 2.třída B 8 31
2017/18 2.třída A 9 30
2016/17 2.třída B 10 30
2015/16 2.třída A 6 33