2.třída C

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
TJ Slavoj OS A
Baník Praha A
6. 10. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Pavel Týř
Ondřej Koc
48
61
9
19
25
36
38
54
Review
Základní fáze 1. kolo 4
BK Meteor Praha B
Spoje Praha A
5. 10. 2021
18:30
ZŠ Hovorčovická Adam Križanský
Ondřej Svejkovský
71
58
21
15
35
28
57
42
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ ÚVN
VSK Iuridica B
5. 10. 2021
19:40
ZŠ Weberova Luděk Svoboda
Petr Dvořák
74
70
15
22
26
36
46
50
62
62
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Hugo Praha
BC Řepy Bulls
6. 10. 2021
20:15
Gym. Parléřova Roman Pommer
Dominik Kočovský
72
60
26
9
34
27
57
43
Review
Základní fáze 2. kolo 12
TJ Slavoj OS A
Hugo Praha
13. 10. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Teodor Podařil
Klaudia Karwowska
91
63
21
18
52
46
72
53
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Spoje Praha A
VSK PV A
11. 10. 2021
20:10
hala Na Balkáně Roman Pommer
Štěpán Beran
50
63
15
16
22
36
38
49
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Baník Praha A
VSK Iuridica B
11. 10. 2021
20:25
ZŠ Břečťanova Dennis Billík
Jonáš Bubeník
58
63
16
23
30
40
44
53
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Sokol Žižkov E
BK Meteor Praha B
12. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Michal Dub
Klaudia Karwowska
85
88
18
20
41
43
70
67
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BK Meteor Praha B
BC Řepy Bulls
19. 10. 2021
18:30
ZŠ Hovorčovická Adam Križanský
Jan Machálek
67
64
10
15
17
31
37
54
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ ÚVN
Spoje Praha A
19. 10. 2021
19:40
ZŠ Weberova Petr Dvořák
Antonín Ďurana
64
54
21
14
39
32
51
48
Review
Základní fáze 3. kolo 16
VSK PV A
Sokol Žižkov E
21. 10. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Machálek
Jaroslav Pazourek
62
48
25
9
36
19
50
29
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Hugo Praha
Baník Praha A
20. 10. 2021
20:15
Gym. Parléřova Ondřej Koc
Roman Pommer
50
52
13
19
25
33
39
50
Review
Základní fáze 4. kolo 22
BC Řepy Bulls
VSK PV A
Bude upřesněno
-
ZŠ J. Wericha
Preview
Základní fáze 4. kolo 23
TJ Slavoj OS A
BK Meteor Praha B
27. 10. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Roman Pommer
Teodor Podařil
66
78
14
20
33
44
50
59
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Spoje Praha A
VSK Iuridica B
25. 10. 2021
20:10
hala Na Balkáně Karel Prokop
Pavel Týř
57
58
19
12
31
25
39
40
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Sokol Žižkov E
TJ ÚVN
26. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Vojta Schaffner
Michal Dub
71
92
11
29
35
49
56
74
Review
Základní fáze 5. kolo 26
BK Meteor Praha B
Hugo Praha
2. 11. 2021
18:30
ZŠ Hovorčovická Klaudia Karwowska
Jan Machálek
49
53
16
17
22
28
35
40
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ ÚVN
BC Řepy Bulls
2. 11. 2021
19:40
ZŠ Weberova Michaela Tvrdíková
Pavel Šenk
77
89
12
24
32
53
61
70
Review
Základní fáze 5. kolo 27
VSK PV A
TJ Slavoj OS A
4. 11. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Ondřej Koc
Radek Lahoda
63
41
12
6
21
18
41
29
Review
Základní fáze 5. kolo 29
VSK Iuridica B
Sokol Žižkov E
1. 11. 2021
20:15
Gym. Arabská Milan Kucharič
Vojta Schaffner
81
72
19
15
36
32
57
50
Review
Základní fáze 6. kolo 34
TJ Slavoj OS A
TJ ÚVN
10. 11. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Michal Dub
Michal Stáňa
83
79
20
15
35
32
59
51
Review
Základní fáze 6. kolo 33
BC Řepy Bulls
VSK Iuridica B
11. 11. 2021
19:30
ZŠ J. Wericha Jaroslav Pazourek
Antonín Ďurana
66
77
24
16
41
29
55
48
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Hugo Praha
VSK PV A
10. 11. 2021
20:15
Gym. Parléřova Ondřej Koc
Roman Kejklíček
58
73
17
18
22
44
41
64
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Baník Praha A
Spoje Praha A
8. 11. 2021
20:25
ZŠ Břečťanova Ivo Melichárek
Dennis Billík
71
36
13
7
37
22
48
30
Review
Základní fáze 7. kolo 37
BK Meteor Praha B
Baník Praha A
16. 11. 2021
18:30
ZŠ Hovorčovická Adam Križanský
David Kuděj
56
60
14
14
32
24
47
42
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ ÚVN
Hugo Praha
16. 11. 2021
19:40
ZŠ Weberova Luděk Svoboda
Barbora Schambergerová
78
59
22
11
40
26
60
37
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Spoje Praha A
Sokol Žižkov E
15. 11. 2021
20:10
hala Na Balkáně Jakub Vampola
Matej Kovačovič
66
51
13
10
33
25
50
41
Review
Základní fáze 7. kolo 40
VSK Iuridica B
TJ Slavoj OS A
15. 11. 2021
20:15
Gym. Arabská Milan Kucharič
Daniel Čížek
63
50
13
6
25
16
43
37
Review
Základní fáze 8. kolo 48
BK Meteor Praha B
VSK PV A
23. 11. 2021
18:30
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Klaudia Karwowska
62
69
17
22
31
47
51
58
Review
Základní fáze 8. kolo 44
BC Řepy Bulls
Spoje Praha A
25. 11. 2021
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Barbora Toboláková
87
68
21
17
40
39
65
52
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Hugo Praha
VSK Iuridica B
24. 11. 2021
20:15
Gym. Parléřova Martin Buršík
Michal Dub
53
83
15
18
27
42
40
59
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Baník Praha A
Sokol Žižkov E
22. 11. 2021
20:25
ZŠ Břečťanova Barbora Schambergerová
Jan Kvoch
54
46
10
8
23
21
36
32
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ ÚVN
BK Meteor Praha B
30. 11. 2021
19:40
ZŠ Weberova Pavel Šenk
Dennis Billík
67
57
14
13
31
32
52
51
Review
Základní fáze 9. kolo 49
VSK PV A
Baník Praha A
2. 12. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Karel Prokop
Jaroslav Pazourek
57
44
21
13
30
24
45
33
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Spoje Praha A
TJ Slavoj OS A
29. 11. 2021
20:10
hala Na Balkáně Roman Pommer
Jonáš Bubeník
56
48
12
13
26
19
37
34
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Sokol Žižkov E
BC Řepy Bulls
30. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. David Kuděj
Klaudia Karwowska
80
76
20
33
36
48
59
64
Review
Základní fáze 10. kolo 56
TJ Slavoj OS A
Sokol Žižkov E
8. 12. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Michal Dub
Teodor Podařil
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
BK Meteor Praha B
VSK Iuridica B
7. 12. 2021
18:30
ZŠ Hovorčovická Antonín Ďurana
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
VSK PV A
TJ ÚVN
9. 12. 2021
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Roman Pommer
Jaroslav Pazourek
Preview
Základní fáze 10. kolo 57
Hugo Praha
Spoje Praha A
8. 12. 2021
20:15
Gym. Parléřova Martin Buršík
Adam Križanský
Preview
Základní fáze 10. kolo 55
Baník Praha A
BC Řepy Bulls
6. 12. 2021
20:25
ZŠ Břečťanova Ivo Melichárek
Pavlína Šuláková
64
68
Review
Základní fáze 11. kolo 66
BC Řepy Bulls
TJ Slavoj OS A
16. 12. 2021
19:30
ZŠ J. Wericha Jaroslav Pazourek
Antonín Ďurana
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
TJ ÚVN
Baník Praha A
14. 12. 2021
19:40
ZŠ Weberova Luděk Svoboda
Jan Sedláček
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
VSK Iuridica B
VSK PV A
13. 12. 2021
20:15
Gym. Arabská Pavel Týř
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
Sokol Žižkov E
Hugo Praha
14. 12. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jaroslav Pazourek
Jan Machálek
Preview
Základní fáze 12. kolo 67
Baník Praha A
TJ Slavoj OS A
10. 1. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 12. kolo 68
BC Řepy Bulls
Hugo Praha
10. 1. 2022
-
ZŠ J. Wericha
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Spoje Praha A
BK Meteor Praha B
10. 1. 2022
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
VSK Iuridica B
TJ ÚVN
10. 1. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
VSK Iuridica B
Baník Praha A
17. 1. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
VSK PV A
Spoje Praha A
17. 1. 2022
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
BK Meteor Praha B
Sokol Žižkov E
17. 1. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 13. kolo 78
Hugo Praha
TJ Slavoj OS A
17. 1. 2022
-
Gym. Parléřova
Preview
Základní fáze 14. kolo 79
Baník Praha A
Hugo Praha
24. 1. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
BC Řepy Bulls
BK Meteor Praha B
24. 1. 2022
-
ZŠ J. Wericha
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
Sokol Žižkov E
VSK PV A
24. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Spoje Praha A
TJ ÚVN
24. 1. 2022
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
VSK Iuridica B
Spoje Praha A
31. 1. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
TJ ÚVN
Sokol Žižkov E
31. 1. 2022
-
ZŠ Weberova
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
VSK PV A
BC Řepy Bulls
31. 1. 2022
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
BK Meteor Praha B
TJ Slavoj OS A
31. 1. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
Hugo Praha
BK Meteor Praha B
7. 2. 2022
-
Gym. Parléřova
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
TJ Slavoj OS A
VSK PV A
7. 2. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
BC Řepy Bulls
TJ ÚVN
7. 2. 2022
-
ZŠ J. Wericha
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
Sokol Žižkov E
VSK Iuridica B
7. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Spoje Praha A
Baník Praha A
14. 2. 2022
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
VSK Iuridica B
BC Řepy Bulls
14. 2. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
TJ ÚVN
TJ Slavoj OS A
14. 2. 2022
-
ZŠ Weberova
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
VSK PV A
Hugo Praha
14. 2. 2022
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
Baník Praha A
BK Meteor Praha B
21. 2. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
Hugo Praha
TJ ÚVN
21. 2. 2022
-
Gym. Parléřova
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
TJ Slavoj OS A
VSK Iuridica B
21. 2. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
Sokol Žižkov E
Spoje Praha A
21. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
Sokol Žižkov E
Baník Praha A
28. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Spoje Praha A
BC Řepy Bulls
28. 2. 2022
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
VSK Iuridica B
Hugo Praha
28. 2. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
VSK PV A
BK Meteor Praha B
28. 2. 2022
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
Baník Praha A
VSK PV A
21. 3. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
BK Meteor Praha B
TJ ÚVN
21. 3. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
TJ Slavoj OS A
Spoje Praha A
21. 3. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
BC Řepy Bulls
Sokol Žižkov E
21. 3. 2022
-
ZŠ J. Wericha
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
BC Řepy Bulls
Baník Praha A
28. 3. 2022
-
ZŠ J. Wericha
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
Sokol Žižkov E
TJ Slavoj OS A
28. 3. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Spoje Praha A
Hugo Praha
28. 3. 2022
-
hala Na Balkáně
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
VSK Iuridica B
BK Meteor Praha B
28. 3. 2022
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
TJ ÚVN
VSK PV A
28. 3. 2022
-
ZŠ Weberova
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
Baník Praha A
TJ ÚVN
4. 4. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
VSK PV A
VSK Iuridica B
4. 4. 2022
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
Hugo Praha
Sokol Žižkov E
4. 4. 2022
-
Gym. Parléřova
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
TJ Slavoj OS A
BC Řepy Bulls
4. 4. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. VSK Iuridica B 7 6 1 495 430 13
2. Baník Praha A 8 5 3 464 424 13
3. VSK PV A 6 6 0 387 303 12
4. TJ ÚVN 7 5 2 531 483 12
5. BK Meteor B 8 4 4 528 522 12
6. BC Řepy Bulls 7 3 4 510 505 10
7. Spoje Praha A 8 2 6 445 513 10
8. TJ Slavoj OS A 7 2 5 427 463 9
9. Hugo Praha 7 2 5 408 486 9
10. Sokol Žižkov E 7 1 6 453 519 8
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
6 Luboš Beneš Spoje Praha A 28 6 1.0 1.8 0.8 0.2/1.0 0.0* 1.3
Jiří Binder Sokol I. Smíchov 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Albrecht VSK PV A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Červinka Hugo Praha 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bělka Baník Praha A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Brychta TJ Slavoj OS A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcel Archleb TJ ÚVN 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Lacina Sokol Žižkov E 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Camilo Arenas BC Řepy Bulls 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bakule VSK Iuridica B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Baško BK Meteor B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B TH F-
6 Luboš Beneš Spoje Praha A 28 4 2 1 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Meteor B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Spoje Praha A 7 17.4 5.4 4.7 /9.3 50.8 13.3
VSK PV A 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK Iuridica B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Baník Praha A 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Žižkov E 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Řepy Bulls 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Slavoj OS A 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vampola Jakub 1 1 0 0 - - -
Týř Pavel 2 1 1 0 - - -
Tvrdíková Michaela 1 1 0 0 - - -
Toboláková Barbora 1 0 1 0 - - -
Šuláková Pavlína 1 0 1 0 - - -
Šenk Pavel 2 1 1 0 - - -
Svoboda Luděk 2 2 0 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Stáňa Michal 1 0 1 0 - - -
Schambergerová Barbora 2 1 1 0 - - -
Schaffner Vojta 2 1 1 0 - - -
Prokop Karel 2 2 0 0 - - -
Pommer Roman 5 4 1 0 - - -
Podařil Teodor 2 1 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 3 1 2 0 - - -
Melichárek Ivo 2 2 0 0 - - -
Machálek Jan 3 1 2 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Lahoda Radek 1 0 1 0 - - -
Kvoch Jan 1 0 1 0 - - -
Kucharič Milan 2 2 0 0 - - -
Kuděj David 2 1 1 0 - - -
Križanský Adam 3 3 0 0 - - -
Kovačovič Matej 1 0 1 0 - - -
Kočovský Dominik 1 0 1 0 - - -
Koc Ondřej 4 3 1 0 - - -
Kejklíček Roman 1 0 1 0 - - -
Karwowska Klaudia 5 1 4 0 - - -
Dvořák Petr 2 1 1 0 - - -
Ďurana Antonín 2 0 2 0 - - -
Dub Michal 5 3 2 0 - - -
Čížek Daniel 1 0 1 0 - - -
Buršík Martin 1 1 0 0 - - -
Bubeník Jonáš 2 0 2 0 - - -
Billík Dennis 3 1 2 0 - - -
Beran Štěpán 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře