Sokol Žižkov E

Kategorie
Muži
Soutěž
2.třída B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 27. 7. 2016
Martin Zezula
martin.zezula@seznam.cz
602 775 071

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
Koněvova 19
13000 Praha 3

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Dolgunow Dmitry 1986 36
Amotz Halperin 1988 34
Martin Míšenský 1982 180 40
Juraj Sládek 1992 30
Martin Vávra 1990 32
Uroš Globovnik 1987 35
David Martan 1991 31
Ilja Panič 1991 190 31
Jan Tichý 1985 37
Martin Zezula 1983 187 39
Martin Jeff Dražan 1989 33
Štěpán Lacina 1987 35
Pierluigi Nudo 1985 192 37
Petr Soukup 1964 201 58
Ismail Yigitkanli 1988 34
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
132 2.třída B (muži) Domácí 3. 4. 2023 Sokol Horní Počernice A :
122 2.třída B (muži) Domácí 27. 3. 2023 Sokol Žižkov E :
119 2.třída B (muži) Domácí 20. 3. 2023 VŠTJ Medicina B :
111 2.třída B (muži) Domácí 6. 3. 2023 Sokol Žižkov E :
106 2.třída B (muži) Domácí 27. 2. 2023 VSK MFF UK B :
100 2.třída B (muži) Domácí 20. 2. 2023 Sokol Žižkov E :
93 2.třída B (muži) Domácí 13. 2. 2023 Spoje Praha :
89 2.třída B (muži) Domácí 30. 1. 2023 Sokol Žižkov E :
80 2.třída B (muži) Domácí 23. 1. 2023 Sokol Košíře :
78 2.třída B (muži) Domácí 16. 1. 2023 Sokol Žižkov E :
67 2.třída B (muži) Domácí 9. 1. 2023 Sokol Žižkov E :
66 2.třída B (muži) Domácí 12. 12. 2022 Sokol Žižkov E :
56 2.třída B (muži) Domácí 5. 12. 2022 Velká Ohrada :
53 2.třída B (muži) Domácí 28. 11. 2022 Sokol Žižkov E :
45 2.třída B (muži) Domácí 21. 11. 2022 BK Rotor Punkrác A :
40 2.třída B (muži) Domácí 14. 11. 2022 Sokol Žižkov E :
34 2.třída B (muži) Domácí 7. 11. 2022 BK Pirelli A :
27 2.třída B (muži) Domácí 2. 11. 2022 Sokol Žižkov E :
23 2.třída B (muži) Domácí 25. 10. 2022 Kačeři B :
14 2.třída B (muži) Domácí 18. 10. 2022 Sokol Žižkov E :
12 2.třída B (muži) Domácí 11. 10. 2022 Sokol Kbely D :
1 2.třída B (muži) Domácí 4. 10. 2022 TJ Podolí Praha 4 74:69
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 4. 10. 2022
20:35
Sokol Žižkov E
TJ Podolí Praha 4
74
69
31
17
40
36
60
54
Základní fáze Review
2. kolo 11. 10. 2022
20:35
Sokol Žižkov E
Sokol Kbely D
Základní fáze Preview
3. kolo 18. 10. 2022
19:45
Sokol Košíře
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
4. kolo 25. 10. 2022
20:35
Sokol Žižkov E
Kačeři B
Základní fáze Preview
5. kolo 2. 11. 2022
20:15
Spoje Praha
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
6. kolo 7. 11. 2022
00:00
Sokol Žižkov E
BK Pirelli A
Základní fáze Preview
7. kolo 14. 11. 2022
00:00
VSK MFF UK B
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
8. kolo 21. 11. 2022
00:00
Sokol Žižkov E
BK Rotor Punkrác A
Základní fáze Preview
9. kolo 28. 11. 2022
00:00
VŠTJ Medicina B
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
10. kolo 5. 12. 2022
00:00
Sokol Žižkov E
Velká Ohrada
Základní fáze Preview
11. kolo 12. 12. 2022
00:00
Sokol Horní Počernice A
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
TJ Podolí Praha 4
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
13. kolo 16. 1. 2023
00:00
Sokol Kbely D
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
Sokol Žižkov E
Sokol Košíře
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
Kačeři B
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
16. kolo 13. 2. 2023
00:00
Sokol Žižkov E
Spoje Praha
Základní fáze Preview
17. kolo 20. 2. 2023
00:00
BK Pirelli A
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
Sokol Žižkov E
VSK MFF UK B
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
BK Rotor Punkrác A
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
Sokol Žižkov E
VŠTJ Medicina B
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
Velká Ohrada
Sokol Žižkov E
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
Sokol Žižkov E
Sokol Horní Počernice A
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 2.třída C 10 21
2019/20 3.třída A 1 30
2018/19 3.třída A 7 26
2017/18 3.třída C 7 26
2016/17 3.třída A 6 25