3.třída A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Libeň
BA Sparta B Revival
4. 10. 2019
19:35
sokolovna Zenklova Michal Dub
Jan Lejčko
62
31
14
9
26
13
45
22
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Kbely D
Meteor TLC B
30. 9. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Kmošek
Karel Prokop
68
61
15
17
28
32
57
42
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Zlíchov B
TJ Kobylisy
2. 10. 2019
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Michal Dub
76
80
16
16
40
36
58
56
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Sokol Žižkov E
VSK Elektro
1. 10. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Petrák
Simona Jindřichová
83
98
17
25
34
49
61
71
Review
Základní fáze 2. kolo 7
VSK Elektro
BA Sparta B Revival
10. 10. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Štěpán Beran
Michal Dub
56
62
11
17
29
33
41
52
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Kačeři Kunratice B
Sokol Zlíchov B
9. 10. 2019
18:15
ZŠ Předškolní Barbora Toboláková
František Syrovátka
56
68
15
18
30
40
42
54
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Meteor TLC B
Sokol Libeň
7. 10. 2019
19:10
ZŠ Hovorčovická Petr Tomášek
Karel Prokop
54
43
10
14
24
24
42
41
Review
Základní fáze 2. kolo 10
TJ Kobylisy
TJ Slavoj OS B
8. 10. 2019
20:10
sokolovna U Školské zahrady Lukáš Balog
Jonáš Kavan
80
51
14
12
33
29
66
35
Review
Základní fáze 3. kolo 15
TJ Slavoj OS B
Kačeři Kunratice B
14. 10. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Jan Lejčko
Jan Jelínek
46
39
10
9
25
18
36
31
Review
Základní fáze 3. kolo 18
BA Sparta B Revival
Meteor TLC B
14. 10. 2019
19:40
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Nikola Borýsková
61
53
18
10
24
26
40
46
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Kbely D
TJ Kobylisy
14. 10. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Jakub Petrák
39
81
10
16
18
36
33
55
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Zlíchov B
Sokol Žižkov E
16. 10. 2019
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Daniel Holeš
59
72
11
24
32
34
48
55
Review
Základní fáze 4. kolo 19
VSK Elektro
Meteor TLC B
24. 10. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Štěpán Beran
Michal Bukovský
78
66
17
17
33
35
56
48
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Kačeři Kunratice B
Sokol Kbely D
23. 10. 2019
18:15
ZŠ Předškolní Barbora Toboláková
Linda Bendová
60
71
14
20
30
30
42
48
58
58
Review
Základní fáze 4. kolo 21
TJ Kobylisy
Sokol Libeň
22. 10. 2019
20:10
sokolovna U Školské zahrady Martin Buršík
Zuzana Kotrbatá
64
52
11
13
29
30
41
43
Review
Základní fáze 4. kolo 23
Sokol Žižkov E
TJ Slavoj OS B
22. 10. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Machálek
Jan Musil
100
58
35
13
58
19
72
35
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Libeň
Kačeři Kunratice B
1. 11. 2019
19:35
sokolovna Zenklova Jakub Petrák
Roman Pommer
94
48
20
6
47
20
74
34
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Kbely D
Sokol Žižkov E
16. 12. 2019
20:10
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Karel Prokop
69
82
25
15
34
36
49
59
Review
Základní fáze 5. kolo 29
BA Sparta B Revival
TJ Kobylisy
16. 12. 2019
20:10
Hala Kuncova Jiří Siegfried
František Syrovátka
67
66
17
19
27
35
41
55
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Zlíchov B
VSK Elektro
30. 10. 2019
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Barbora Toboláková
Nikola Borýsková
78
73
17
10
33
21
41
38
57
57
66
66
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Kačeři Kunratice B
BA Sparta B Revival
6. 11. 2019
18:15
ZŠ Předškolní Nikola Borýsková
Michal Dub
50
46
19
17
33
24
43
34
Review
Základní fáze 6. kolo 32
TJ Kobylisy
Meteor TLC B
5. 11. 2019
20:10
sokolovna U Školské zahrady Zuzana Kotrbatá
Ondřej Koc
77
62
11
22
32
36
51
48
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Zlíchov B
TJ Slavoj OS B
6. 11. 2019
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Daniel Čížek
69
66
10
13
31
34
48
49
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Sokol Žižkov E
Sokol Libeň
5. 11. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Michal Bukovský
Lukáš Balog
91
69
17
13
38
36
66
54
Review
Základní fáze 7. kolo 37
TJ Slavoj OS B
VSK Elektro
11. 11. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Roman Pommer
Michal Dub
54
108
11
21
33
38
43
74
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Meteor TLC B
Kačeři Kunratice B
11. 11. 2019
19:10
ZŠ Hovorčovická Miloslav Jon
Jiří Siegfried
82
48
13
15
22
9
23
16
24
8
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Kbely D
Sokol Zlíchov B
11. 11. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Karel Prokop
Jan Lejčko
51
71
19
19
32
36
44
55
Review
Základní fáze 7. kolo 40
BA Sparta B Revival
Sokol Žižkov E
11. 11. 2019
20:10
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Daniel Čížek
61
77
15
21
30
42
45
57
Review
Základní fáze 8. kolo 43
VSK Elektro
TJ Kobylisy
21. 11. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Štěpán Beran
Jakub Hejduk
77
61
18
15
30
32
51
41
Review
Základní fáze 8. kolo 48
TJ Slavoj OS B
Sokol Kbely D
18. 11. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Simona Jindřichová
Pavel Matys
48
59
17
19
27
32
40
44
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Zlíchov B
Sokol Libeň
20. 11. 2019
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Michaela Tvrdíková
Luděk Svoboda
74
63
19
12
37
31
57
45
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Sokol Žižkov E
Meteor TLC B
19. 11. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Machálek
Jan Renc
89
78
16
19
37
47
66
64
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Libeň
TJ Slavoj OS B
29. 11. 2019
19:35
sokolovna Zenklova Jakub Vampola
Roman Pommer
54
57
14
7
31
18
45
28
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Kbely D
VSK Elektro
25. 11. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Vampola
Michal Dub
50
89
14
26
26
45
33
63
Review
Základní fáze 9. kolo 51
BA Sparta B Revival
Sokol Zlíchov B
25. 11. 2019
20:10
Hala Kuncova Jiří Siegfried
Jan Lejčko
46
55
6
17
20
27
36
40
Review
Základní fáze 9. kolo 54
TJ Kobylisy
Kačeři Kunratice B
26. 11. 2019
20:10
sokolovna U Školské zahrady Jan Machálek
Vojta Schaffner
84
59
22
10
44
31
67
48
Review
Základní fáze 10. kolo 55
VSK Elektro
Kačeři Kunratice B
5. 12. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Petrák
Jakub Hejduk
88
66
28
15
48
36
69
47
Review
Základní fáze 10. kolo 59
TJ Slavoj OS B
BA Sparta B Revival
2. 12. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Michal Dub
Jan Lejčko
58
65
19
14
31
29
37
55
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Kbely D
Sokol Libeň
2. 12. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Petr Tomášek
Karel Prokop
54
80
3
23
18
43
36
57
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Zlíchov B
Meteor TLC B
4. 12. 2019
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Barbora Toboláková
Daniel Holeš
50
68
11
20
26
38
39
53
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Sokol Žižkov E
TJ Kobylisy
3. 12. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Machálek
Simona Jindřichová
103
85
20
18
45
38
70
56
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Kačeři Kunratice B
Sokol Žižkov E
11. 12. 2019
18:15
ZŠ Předškolní Jan Jelínek
Daniel Holeš
44
74
15
22
30
38
38
55
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Meteor TLC B
TJ Slavoj OS B
9. 12. 2019
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Karel Prokop
67
51
16
18
35
26
49
45
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Sokol Libeň
VSK Elektro
13. 12. 2019
19:35
sokolovna Zenklova Michal Dub
Jakub Vampola
53
60
10
15
30
29
41
42
Review
Základní fáze 11. kolo 62
BA Sparta B Revival
Sokol Kbely D
9. 12. 2019
20:10
Hala Kuncova Petr Tomášek
Jiří Siegfried
66
48
19
9
35
26
53
39
Review
Základní fáze 12. kolo 67
VSK Elektro
Sokol Žižkov E
9. 1. 2020
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Jan Machálek
Michal Dub
77
74
15
19
31
37
55
58
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Meteor TLC B
Sokol Kbely D
6. 1. 2020
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Michal Dub
63
45
13
10
29
21
40
28
Review
Základní fáze 12. kolo 69
TJ Kobylisy
Sokol Zlíchov B
7. 1. 2020
20:10
sokolovna U Školské zahrady Ondřej Koc
Vojta Schaffner
59
51
19
20
32
28
44
38
Review
Základní fáze 12. kolo 72
BA Sparta B Revival
Sokol Libeň
6. 1. 2020
20:10
Hala Kuncova Jiří Siegfried
Petr Tomášek
63
61
12
14
27
32
46
44
Review
Základní fáze 13. kolo 76
TJ Slavoj OS B
TJ Kobylisy
13. 1. 2020
18:30
ZŠ Chelčického Michal Dub
Štěpán Beran
68
88
19
22
30
39
45
67
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Libeň
Meteor TLC B
17. 1. 2020
19:35
sokolovna Zenklova Jakub Vampola
Anna Vagnerova
47
40
6
11
17
24
30
31
Review
Základní fáze 13. kolo 73
BA Sparta B Revival
VSK Elektro
13. 1. 2020
20:10
Hala Kuncova Petr Tomášek
Jonáš Bubeník
73
64
19
19
34
37
54
53
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Zlíchov B
Kačeři Kunratice B
15. 1. 2020
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Daniel Holeš
87
56
26
13
53
30
77
41
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Kačeři Kunratice B
TJ Slavoj OS B
22. 1. 2020
18:15
ZŠ Předškolní Barbora Toboláková
František Syrovátka
34
53
10
8
19
21
27
32
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Meteor TLC B
BA Sparta B Revival
20. 1. 2020
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Petr Tomášek
55
62
14
12
31
24
40
44
Review
Základní fáze 14. kolo 82
TJ Kobylisy
Sokol Kbely D
21. 1. 2020
20:10
sokolovna U Školské zahrady Jan Renc
Simona Jindřichová
70
53
11
24
28
37
55
47
Review
Základní fáze 14. kolo 80
Sokol Žižkov E
Sokol Zlíchov B
21. 1. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Machálek
Daniel Čížek
107
64
24
23
53
37
84
50
Review
Základní fáze 15. kolo 89
TJ Slavoj OS B
Sokol Žižkov E
27. 1. 2020
18:30
ZŠ Chelčického Jan Lejčko
Simona Jindřichová
57
91
15
16
26
43
35
68
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Meteor TLC B
VSK Elektro
27. 1. 2020
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Roman Pommer
63
39
20
14
37
27
44
34
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Libeň
TJ Kobylisy
31. 1. 2020
19:35
sokolovna Zenklova Jakub Vampola
Anna Vagnerova
62
41
19
10
32
20
46
26
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Kbely D
Kačeři Kunratice B
27. 1. 2020
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Karel Prokop
53
54
16
8
29
20
38
34
Review
Základní fáze 16. kolo 91
VSK Elektro
Sokol Zlíchov B
6. 2. 2020
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Jakub Hejduk
67
75
16
24
32
41
46
56
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Kačeři Kunratice B
Sokol Libeň
5. 2. 2020
18:15
ZŠ Předškolní Pavel Strnad
František Syrovátka
76
65
20
12
39
24
57
45
Review
Základní fáze 16. kolo 95
TJ Kobylisy
BA Sparta B Revival
4. 2. 2020
20:10
sokolovna U Školské zahrady Daniel Holeš
Barbora Toboláková
75
78
12
16
33
32
58
46
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Sokol Žižkov E
Sokol Kbely D
4. 2. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Jan Machálek
103
61
28
18
53
28
77
45
Review
Základní fáze 17. kolo 102
TJ Slavoj OS B
Sokol Zlíchov B
10. 2. 2020
18:30
ZŠ Chelčického Daniel Holeš
Jan Lejčko
92
57
25
9
53
24
71
44
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Meteor TLC B
TJ Kobylisy
10. 2. 2020
19:10
ZŠ Hovorčovická Roman Pommer
Karel Prokop
55
56
10
14
25
23
42
38
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Sokol Libeň
Sokol Žižkov E
14. 2. 2020
19:35
sokolovna Zenklova Anna Vagnerova
Michal Dub
61
84
12
26
27
43
40
60
Review
Základní fáze 17. kolo 99
BA Sparta B Revival
Kačeři Kunratice B
10. 2. 2020
20:10
Hala Kuncova Jiří Siegfried
Marek Vošahlík
71
55
16
12
27
32
52
46
Review
Základní fáze 18. kolo 103
VSK Elektro
TJ Slavoj OS B
5. 3. 2020
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Roman Pommer
Jan Machálek
92
46
22
9
50
23
64
33
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Kačeři Kunratice B
Meteor TLC B
4. 3. 2020
18:15
ZŠ Předškolní Jan Machálek
Michal Dub
54
72
6
18
16
35
31
54
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Zlíchov B
Sokol Kbely D
4. 3. 2020
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Hana Šmídková
Jakub Kmošek
90
61
17
17
46
30
70
49
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Sokol Žižkov E
BA Sparta B Revival
3. 3. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Jan Machálek
105
77
31
8
48
28
82
50
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Sokol Libeň
Sokol Zlíchov B
Bude upřesněno
-
sokolovna Zenklova
Preview
Základní fáze 19. kolo 111
Meteor TLC B
Sokol Žižkov E
9. 3. 2020
19:10
ZŠ Hovorčovická Matej Kovačovič
Jakub Kmošek
50
64
14
12
25
26
39
41
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Kbely D
TJ Slavoj OS B
9. 3. 2020
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Lukáš Balog
Jan Lejčko
70
63
15
17
35
31
58
48
Review
Základní fáze 19. kolo 109
TJ Kobylisy
VSK Elektro
10. 3. 2020
20:10
sokolovna U Školské zahrady Anna Vagnerova
Luděk Svoboda
76
70
20
17
31
37
54
52
Review
Základní fáze 20. kolo 115
VSK Elektro
Sokol Kbely D
19. 3. 2020
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Jakub Hejduk
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
Kačeři Kunratice B
TJ Kobylisy
18. 3. 2020
18:15
ZŠ Předškolní Pavel Strnad
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
TJ Slavoj OS B
Sokol Libeň
16. 3. 2020
18:30
ZŠ Chelčického Jan Lejčko
Roman Pommer
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Zlíchov B
BA Sparta B Revival
18. 3. 2020
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
Kačeři Kunratice B
VSK Elektro
25. 3. 2020
18:15
ZŠ Předškolní František Syrovátka
Barbora Toboláková
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
Meteor TLC B
Sokol Zlíchov B
23. 3. 2020
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Michal Dub
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Libeň
Sokol Kbely D
27. 3. 2020
19:35
sokolovna Zenklova Jakub Vampola
Jakub Petrák
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
TJ Kobylisy
Sokol Žižkov E
24. 3. 2020
20:10
sokolovna U Školské zahrady
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
BA Sparta B Revival
TJ Slavoj OS B
23. 3. 2020
20:10
Hala Kuncova Jiří Siegfried
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
VSK Elektro
Sokol Libeň
2. 4. 2020
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
TJ Slavoj OS B
Meteor TLC B
30. 3. 2020
18:30
ZŠ Chelčického Roman Pommer
Simona Jindřichová
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Kbely D
BA Sparta B Revival
30. 3. 2020
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Petr Tomášek
Karel Prokop
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
Sokol Žižkov E
Kačeři Kunratice B
31. 3. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Michal Dub
Jan Machálek
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryštof Kulčák BA Sparta B Revival 23 9 1.0 32.4 12.2 1.7 3.0/8.0 37.5 1.7
33 Martin Skýva Kačeři Kunratice B 37 11 1.0 16.7 3.8 2.1 2.8/3.6 77.5 1.0
Tulga Batbold Kačeři Kunratice A 22 15 1.0 6.1 2.1 0.1 1.4/3.1 45.7 2.5
Pavel Šenk BA Sparta B Revival 41 11 1.0 7.9 2.7 0.0 2.5/4.8 50.9 2.7
David Havelka BA Sparta B Revival 23 14 1.0 5.9 2.4 0.1 0.9/2.0 42.9 2.2
Radek Telvák Kačeři Kunratice B 25 5 1.0 15.0 5.6 1.0 0.8/1.2 0.0* 3.0
Martin Šabo BA Sparta B Revival 44 13 1.0 4.6 0.9 0.6 0.9/1.8 0.0* 1.5
7 Zdeněk Novák Kačeři Kunratice B 53 11 1.0 4.7 0.5 1.2 0.3/0.4 0.0* 2.6
Jan Přibil BA Sparta B Revival 44 10 1.0 5.1 2.0 0.0 1.1/2.5 44.0 3.4
Aaron Ifebe Kačeři Kunratice B 23 6 1.0 8.2 1.0 1.7 1.2/2.3 50.0 2.7
Martin Plicka BA Sparta B Revival 50 10 1.0 4.9 1.0 0.8 0.5/0.7 0.0* 0.8
Vít Lavička BA Sparta B Revival 24 10 1.0 4.8 0.8 0.6 1.4/3.8 36.8 1.0
Nikola Miličič BA Sparta B Revival 21 2 1.0 24.0 2.0 6.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Tomáš Cajthaml BA Sparta B Revival 18 7 1.0 6.6 1.0 1.4 0.3/0.3 0.0* 1.0
David Staněk BA Sparta B Revival 24 7 1.0 6.1 2.4 0.0 1.3/1.9 0.0* 0.7
5 František Melichar Kačeři Kunratice B 22 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.0
Tomáš Oberländer BA Sparta B Revival 30 5 1.0 7.6 3.0 0.2 1.0/2.6 38.5 0.8
Tomáš Rosenberger BA Sparta B Revival 32 6 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.8
16 Štěpán Soudek Kačeři Kunratice A 22 11 1.0 2.5 0.9 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.3
Jakub Nedbal BA Sparta B Revival 37 9 1.0 2.9 0.6 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.3
David Pašek Meteor TLC A 48 11 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.5
Tengis Menkenasunov Sokol Kbely B 22 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
15 Michal Bakajsa Kačeři Kunratice B 20 4 1.0 4.3 1.8 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.5
Jakub Drexler Kačeři Kunratice A 23 8 1.0 1.4 0.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.1
Jan Marxt Kačeři Kunratice B 20 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 3.0
8 Radek Lahoda Kačeři Kunratice B 25 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.3
42 Štěpán Kolář Kačeři Kunratice A 23 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.1
Ondřej Palkovský BA Sparta B Revival 18 6 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.2
Michal Palkovský BA Sparta B Revival 47 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
David Novotný BA Sparta B Revival 23 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Dominik Hofer Kačeři Kunratice B 22 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
David Pačes Kačeři Kunratice B 20 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
30 David Kupelyan Kačeři Kunratice B 21 12 1.0 0.4 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.8
David Kosiner BA Sparta B Revival 40 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Michal Bakajsa Kačeři Kunratice B 57 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominik Kebrle Kačeři Kunratice B 24 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Robert Murárik TJ Slavoj OS B 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ilja Panič Sokol Žižkov E 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bartoška Sokol Kbely D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Cebak Sokol Kbely D 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štolle BA Sparta B Revival 48 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Martin Müller Sokol Libeň 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hejnic VSK Elektro 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Beran Sokol Kbely D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Marian Zumr Kačeři Kunratice B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kohoutek Sokol Kbely D 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Homolka Sokol Zlíchov B 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Klečka Sokol Kbely D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ismail Yigitkanli Sokol Žižkov E 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pavlíček BA Sparta B Revival 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kolář Kačeři Kunratice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Thomka Sokol Libeň 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Igor Hendrych TJ Slavoj OS B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Uroš Globovnik Sokol Žižkov E 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Daniel Sviták Kačeři Kunratice A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Berka BA Sparta B Revival 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ján Rosa Sokol Zlíchov B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Šedivý Sokol Kbely D 67 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pustka TJ Kobylisy 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Lehotský Sokol Kbely D 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Sládek Sokol Žižkov E 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Havlík TJ Kobylisy 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Lacina Sokol Žižkov E 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vodňanský TJ Kobylisy 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lhota Kačeři Kunratice B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Milan Lohr Sokol Kbely D 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Danila Krivtsov Sokol Kbely D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaněk TJ Slavoj OS B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amotz Halperin Sokol Žižkov E 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Němec TJ Slavoj OS B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Straka Sokol Libeň 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Hampl BA Sparta B Revival 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matko Feher TJ Slavoj OS B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bačo TJ Slavoj OS B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Veverka TJ Kobylisy 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nazar Sultanov Sokol Kbely D 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vávra Sokol Žižkov E 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zoran Helbich Meteor TLC B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pierluigi Nudo Sokol Žižkov E 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kaštánek Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Straka Sokol Kbely D 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Miláček Sokol Kbely D 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Gersimovski Sokol Kbely D 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bíman Sokol Kbely D 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Studecký TJ Kobylisy 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Eduard Dvořák Sokol Libeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Fiala Sokol Kbely D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dolgunow Dmitry Sokol Žižkov E 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Strnad Sokol Kbely D 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Křížek Sokol Kbely D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Reiko Raie TJ Slavoj OS B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Svorník Sokol Kbely D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Maga Sokol Kbely D 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Švejnoha Sokol Kbely D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
29 Jan Bradáč Kačeři Kunratice A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Tuček TJ Slavoj OS B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novák Sokol Zlíchov B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Novák VSK Elektro 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Mego Sokol Zlíchov B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Böhm Sokol Zlíchov B 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Werner Sokol Zlíchov B 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Dusil Sokol Zlíchov B 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Škop VSK Elektro 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Hosma Sokol Kbely D 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Materna Sokol Libeň 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Schachner TJ Kobylisy 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Kudrna Meteor TLC B 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Dopita TJ Slavoj OS B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Smrž Meteor TLC B 69 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Klečka Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kudrna Meteor TLC B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Brabec Meteor TLC B 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šimek Meteor TLC B 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Táborský Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Chvojka TJ Slavoj OS B 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Franěk TJ Slavoj OS B 70 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Thiel Meteor TLC B 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Počta Meteor TLC B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Břetislav Hanzel Sokol Zlíchov B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Mošna TJ Kobylisy 64 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Pechar Meteor TLC B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pejsar Meteor TLC B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Vik VSK Elektro 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dibusz TJ Slavoj OS B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Horák VSK Elektro 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dobrovolný VSK Elektro 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Churáček TJ Kobylisy 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Neuwirth Meteor TLC B 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Ouzký TJ Kobylisy 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohuš Hubina VSK Elektro 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luděk Pernica TJ Kobylisy 72 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Gaube Meteor TLC B 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Slavomír Jabcon VSK Elektro 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dubský VSK Elektro 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lumír Bolek VSK Elektro 68 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Kovář VSK Elektro 73 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Procio VSK Elektro 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloš Tichý VSK Elektro 72 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Faltin VSK Elektro 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Škop VSK Elektro 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Filip Krajíček Sokol Libeň 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Ocelák TJ Slavoj OS B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Martan Sokol Žižkov E 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Smrž Meteor TLC B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Janouch TJ Slavoj OS B 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloš Burian Sokol Zlíchov B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Vančura Sokol Libeň 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Palát Meteor TLC B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Soukup Sokol Žižkov E 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Dibusz TJ Slavoj OS B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Dudek Sokol Libeň 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Reytt Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Zezula Sokol Žižkov E 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Oravec BA Sparta B Revival 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kopecký VSK Elektro 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kalný TJ Kobylisy 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Durák TJ Slavoj OS B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pietsch Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matej Rusnačko TJ Slavoj OS B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Žilka Sokol Libeň 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nečas Sokol Zlíchov B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Heřmánek Sokol Zlíchov B 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Míšenský Sokol Žižkov E 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pohořelý Sokol Zlíchov B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Janochna Sokol Kbely B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Šmíd Meteor TLC B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kopecký VSK Elektro 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Khol Sokol Zlíchov B 64 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Butta Sokol Libeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubomír Krečmer Sokol Libeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Válek TJ Slavoj OS B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Myšák Sokol Kbely D 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Cinger Sokol Libeň 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pětioký Sokol Libeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Synek TJ Slavoj OS B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Stáňa VSK Elektro 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Hlaváček Sokol Libeň 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Ondráček Sokol Libeň 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dvořák Sokol Libeň 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jeff Dražan Sokol Žižkov E 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Koutský Sokol Zlíchov B 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubomír Švanda Sokol Libeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Haris Zulič Sokol Žižkov E 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Kryštof Kulčák BA Sparta B Revival 23 0 0 0
33 Martin Skýva Kačeři Kunratice B 37 28 8 4 6 2
Tulga Batbold Kačeři Kunratice A 22 24 8 3 5 5
Pavel Šenk BA Sparta B Revival 41 19 8 0 7 5
David Havelka BA Sparta B Revival 23 0 0 0 0 0
Radek Telvák Kačeři Kunratice B 25 0 0
Martin Šabo BA Sparta B Revival 44 12 3 2 2 4
7 Zdeněk Novák Kačeři Kunratice B 53 12 2 4 3 5
Jan Přibil BA Sparta B Revival 44 13 6 0 3 5
Aaron Ifebe Kačeři Kunratice B 23 17 1 5 3 4
Martin Plicka BA Sparta B Revival 50 15 3 3 2 2
Vít Lavička BA Sparta B Revival 24 0 0 0 0 0
Nikola Miličič BA Sparta B Revival 21 0
Tomáš Cajthaml BA Sparta B Revival 18 0 0 0 0 0
David Staněk BA Sparta B Revival 24 19 9 0 4 3
5 František Melichar Kačeři Kunratice B 22 7 3 0 2 5
Tomáš Oberländer BA Sparta B Revival 30 15 7 1 2 2
Tomáš Rosenberger BA Sparta B Revival 32 13 6 0 2 2
16 Štěpán Soudek Kačeři Kunratice A 22 10 3 0 4 4
Jakub Nedbal BA Sparta B Revival 37 13 1 3 2 4
David Pašek Meteor TLC A 48
Tengis Menkenasunov Sokol Kbely B 22
15 Michal Bakajsa Kačeři Kunratice B 20 0 0 0 0 0
Jakub Drexler Kačeři Kunratice A 23 18 5 4 3 4
Jan Marxt Kačeři Kunratice B 20 0 0
8 Radek Lahoda Kačeři Kunratice B 25 0 0
42 Štěpán Kolář Kačeři Kunratice A 23 6 3 0 2 5
Ondřej Palkovský BA Sparta B Revival 18 0 0 0 0 0
Michal Palkovský BA Sparta B Revival 47 4 2 0 0 3
David Novotný BA Sparta B Revival 23 4 2 0 1 2
Dominik Hofer Kačeři Kunratice B 22 4 2 0 0 4
David Pačes Kačeři Kunratice B 20 0
30 David Kupelyan Kačeři Kunratice B 21 3 1 1 0 4
David Kosiner BA Sparta B Revival 40 3 1 0 1 1
Michal Bakajsa Kačeři Kunratice B 57 3 0 1 0 2
Dominik Kebrle Kačeři Kunratice B 24 2 0 0 2 4
Filip Štolle BA Sparta B Revival 48 0 0 0 0 2
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Žižkov E 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK Elektro 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Zlíchov B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Kobylisy 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Kbely D 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Meteor TLC B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Libeň 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Sparta B Revival 15 19.7 4.5 9.1 /19.9 45.8 14.1
TJ Slavoj OS B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kačeři Kunratice B 15 15.3 5.1 6.4 /10.6 60.4 17.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vošahlík Marek 3 2 1 0 - - -
Vampola Jakub 8 7 1 0 - - -
Vagnerova Anna 4 2 2 0 - - -
Tvrdíková Michaela 1 1 0 0 - - -
Tomášek Petr 6 4 2 0 - - -
Toboláková Barbora 6 5 1 0 - - -
Šmídková Hana 1 1 0 0 - - -
Syrovátka František 4 0 4 0 - - -
Svoboda Luděk 6 4 2 0 - - -
Strnad Pavel 1 1 0 0 - - -
Siegfried Jiří 6 4 2 0 - - -
Schaffner Vojta 2 0 2 0 - - -
Renc Jan 2 1 1 0 - - -
Prokop Karel 8 1 7 0 - - -
Pommer Roman 6 3 3 0 - - -
Petrák Jakub 5 4 1 0 - - -
Musil Jan 2 1 1 0 - - -
Matys Pavel 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 10 7 3 0 - - -
Lejčko Jan 8 2 6 0 - - -
Kovačovič Matej 1 1 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 2 1 1 0 - - -
Koc Ondřej 3 2 1 0 - - -
Kmošek Jakub 3 1 2 0 - - -
Kavan Jonáš 1 0 1 0 - - -
Jon Miloslav 1 1 0 0 - - -
Jindřichová Simona 5 1 4 0 - - -
Jelínek Jan 2 1 1 0 - - -
Holeš Daniel 6 2 4 0 - - -
Hejduk Jakub 3 0 3 0 - - -
Dub Michal 17 8 9 0 - - -
Čížek Daniel 3 0 3 0 - - -
Buršík Martin 1 1 0 0 - - -
Bukovský Michal 2 1 1 0 - - -
Bubeník Jonáš 1 0 1 0 - - -
Borýsková Nikola 3 1 2 0 - - -
Beran Štěpán 4 3 1 0 - - -
Bendová Linda 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 3 2 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře