Meteor TLC B

Kategorie
Muži
Soutěž
3.třída A

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 7. 2013
Ivo Hromádko
ifhrom@seznam.cz
606 848 724

Adresa

Meteor TLC spolek
S.K.Neumanna
18200 Praha 8

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Marek Brabec 1973 180 49
Filip Kaštánek 1970 198 52
Dušan Neuwirth 1975 192 47
Antonín Pechar 1974 48
Martin Šimek 1966 195 56
Albert Pejsar 2006 154 16
Zoran Helbich 1974 48
Jakub Landa 1974 48
David Pašek 1974 198 48
Karel Reytt 1970 188 52
Libor Thiel 1969 184 53
Michal Gaube 1968 189 54
Milan Kudrna 1964 190 58
Ladislav Palát 1979 43
Jan Pejsar 1977 189 45
Štěpán Šmíd 1977 180 45
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
127 3.třída A (muži) Domácí 3. 4. 2023 Sokol Kbely E :
121 3.třída A (muži) Domácí 27. 3. 2023 Meteor TLC B :
115 3.třída A (muži) Domácí 20. 3. 2023 BC Pštrosi :
109 3.třída A (muži) Domácí 6. 3. 2023 Meteor TLC B :
103 3.třída A (muži) Domácí 27. 2. 2023 Sokol Michle :
97 3.třída A (muži) Domácí 20. 2. 2023 Meteor TLC B :
91 3.třída A (muži) Domácí 13. 2. 2023 Sokol Dolní Počernice C :
85 3.třída A (muži) Domácí 30. 1. 2023 Meteor TLC B :
79 3.třída A (muži) Domácí 23. 1. 2023 Tygři Praha :
73 3.třída A (muži) Domácí 16. 1. 2023 Meteor TLC B :
67 3.třída A (muži) Domácí 9. 1. 2023 Baník Praha B - Revival :
61 3.třída A (muži) Domácí 12. 12. 2022 Sokol Kbely E :
55 3.třída A (muži) Domácí 5. 12. 2022 BK Pirelli B :
49 3.třída A (muži) Domácí 2. 12. 2022 Meteor TLC B 65:46
43 3.třída A (muži) Domácí 21. 11. 2022 Sokol Horní Počernice C 49:36
37 3.třída A (muži) Domácí 16. 11. 2022 Meteor TLC B 36:56
31 3.třída A (muži) Domácí 7. 11. 2022 Hugo Praha 39:81
25 3.třída A (muži) Domácí 3. 11. 2022 Meteor TLC B 56:54
19 3.třída A (muži) Domácí 24. 10. 2022 TJ Ruzyně 57:31
13 3.třída A (muži) Domácí 18. 10. 2022 Meteor TLC B 60:57
7 3.třída A (muži) Domácí 10. 10. 2022 PSK Union 39:43
1 3.třída A (muži) Domácí 6. 10. 2022 Meteor TLC B 40:84
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 6. 10. 2022
19:45
Baník Praha B - Revival
Meteor TLC B
40
84
8
26
21
46
29
65
Základní fáze Review
2. kolo 10. 10. 2022
19:10
Meteor TLC B
PSK Union
39
43
10
13
12
8
12
10
5
12
Základní fáze Review
3. kolo 18. 10. 2022
19:40
Tygři Praha
Meteor TLC B
60
57
20
8
32
23
44
40
Základní fáze Review
4. kolo 24. 10. 2022
19:10
Meteor TLC B
TJ Ruzyně
57
31
16
10
29
14
44
21
Základní fáze Review
5. kolo 3. 11. 2022
19:10
Sokol Dolní Počernice C
Meteor TLC B
56
54
17
11
28
25
50
38
Základní fáze Review
6. kolo 7. 11. 2022
19:10
Meteor TLC B
Hugo Praha
39
81
5
28
10
10
14
25
10
18
Základní fáze Review
7. kolo 16. 11. 2022
20:15
Sokol Michle
Meteor TLC B
36
56
0
14
13
29
26
36
Základní fáze Review
8. kolo 21. 11. 2022
19:10
Meteor TLC B
Sokol Horní Počernice C
49
36
16
6
12
9
9
12
12
9
Základní fáze Review
9. kolo 2. 12. 2022
19:15
BC Pštrosi
Meteor TLC B
65
46
13
14
31
22
48
35
Základní fáze Review
10. kolo 5. 12. 2022
19:10
Meteor TLC B
BK Pirelli B
Základní fáze Preview
11. kolo 12. 12. 2022
19:10
Meteor TLC B
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
Meteor TLC B
Baník Praha B - Revival
Základní fáze Preview
13. kolo 16. 1. 2023
00:00
PSK Union
Meteor TLC B
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
Meteor TLC B
Tygři Praha
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
TJ Ruzyně
Meteor TLC B
Základní fáze Preview
16. kolo 13. 2. 2023
00:00
Meteor TLC B
Sokol Dolní Počernice C
Základní fáze Preview
17. kolo 20. 2. 2023
00:00
Hugo Praha
Meteor TLC B
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
Meteor TLC B
Sokol Michle
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
Sokol Horní Počernice C
Meteor TLC B
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
Meteor TLC B
BC Pštrosi
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
BK Pirelli B
Meteor TLC B
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
Meteor TLC B
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 3.třída C 5 23
2019/20 3.třída A 6 23
2018/19 3.třída C 5 29
2017/18 3.třída A 4 31
2016/17 3.třída C 6 25
2015/16 2.třída A 12 27