Sokol Kbely E

Kategorie
Muži
Soutěž
Pohár mužů PBS | 3.třída A

Základní informace

Organizační pracovník

od: 22. 7. 2022
Lubor Viktorin
lubor.viktorin@avikotime.cz
604 122 454

Trenér

od: 30. 8. 2022
Lubor Viktorin
lubor.viktorin@avikotime.cz
604 122 454

Asistent trenéra

od: 30. 8. 2022
Milan Kašpárek
temi@volny.cz
773 640 405

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kbely
Mladoboleslavská
19700 Praha 9

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Viktorin 2006 195 17 13 12.1 5.3 0.1 1.2/4.2 29.1 1.8
Marek Novotný 1968 55 13 9.7 1.3 2.1 0.8/1.4 61.1 1.3
Jiří Koudela 1980 43 12 6.3 0.7 1.7 0.0/0.1 0.0 1.3
Lubor Viktorin 1968 55 14 4.9 2.0 0.0 0.9/1.7 54.2 1.4
Filip Viktorin 2006 170 17 12 4.9 2.1 0.1 0.5/1.3 37.5 0.5
Dominik Filip 2006 198 17 4 13.8 6.3 0.0 1.3/1.5 83.3 1.8
Ondřej Fukal 1968 55 10 4.0 0.6 0.8 0.4/1.0 40.0 1.6
Dominik Rous 2006 162 17 7 5.0 2.0 0.1 0.6/1.9 30.8 1.0
Tomáš Končický 1968 55 8 3.9 1.5 0.0 0.9/1.5 58.3 1.3
Viktor Procházka 2005 185 18 3 8.7 3.7 0.3 0.3/0.7 50.0 2.0
Zdeněk Procházka 1969 54 8 2.0 0.9 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Milan Kašpárek 1964 59 8 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 50.0 0.3
Michal Nejedlý 1975 48 5 2.4 1.2 0.0 0.0/1.2 0.0 2.2
Michal Horník 1968 55 12 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Jaroslav Lhota 1964 59 10 0.7 0.0 0.2 0.1/0.2 50.0 0.8
Otakar Kott 1958 65 5 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0 0.4
Lumír Bednařík 1965 58 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Petržík 2005 193 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Hynek Švejnoha 2004 186 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Miroslav Ptáček 2005 185 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
127 3.třída A (muži) Domácí 3. 4. 2023 Sokol Kbely E : 0 /0 %
126 3.třída A (muži) Domácí 29. 3. 2023 BC Pštrosi : 0 /0 %
116 3.třída A (muži) Domácí 22. 3. 2023 Sokol Kbely E : 0 /0 %
113 3.třída A (muži) Domácí 8. 3. 2023 Sokol Dolní Počernice C : 0 /0 %
105 3.třída A (muži) Domácí 28. 2. 2023 Sokol Kbely E : 0 /0 %
100 3.třída A (muži) Domácí 22. 2. 2023 Baník Praha B - Revival : 0 /0 %
94 3.třída A (muži) Domácí 17. 2. 2023 Sokol Kbely E : 0 /0 %
87 3.třída A (muži) Domácí 1. 2. 2023 Sokol Horní Počernice C : 0 /0 %
83 3.třída A (muži) Hosté 25. 1. 2023 Hugo Praha 59:46 14 4 6/16 37.5%
74 3.třída A (muži) Domácí 18. 1. 2023 TJ Ruzyně 50:32 13 6 6/18 33.3%
72 3.třída A (muži) Hosté 12. 1. 2023 PSK Union 55:60 23 3 5/6 83.3%
61 3.třída A (muži) Hosté 12. 12. 2022 Meteor TLC B 62:32 14 1 1/10 10%
60 3.třída A (muži) Hosté 9. 12. 2022 BC Pštrosi 60:56 18 4 8/13 61.5%
50 3.třída A (muži) Domácí 28. 11. 2022 Sokol Michle 45:54 17 1 8/14 57.1%
47 3.třída A (muži) Hosté 24. 11. 2022 Sokol Dolní Počernice C 56:64 19 7 5/13 38.5%
39 3.třída A (muži) Domácí 15. 11. 2022 Tygři Praha 46:77 17 4 0/1 0%
34 3.třída A (muži) Hosté 10. 11. 2022 Baník Praha B - Revival 26:72 23 6 8/19 42.1%
28 3.třída A (muži) Domácí 2. 11. 2022 BK Pirelli B 55:37 13 7 8/13 61.5%
21 3.třída A (muži) Hosté 25. 10. 2022 Sokol Horní Počernice C 59:70 26 4 6/11 54.5%
17 3.třída A (muži) Domácí 19. 10. 2022 Hugo Praha 47:89 12 7 2/12 16.7%
8 3.třída A (muži) Hosté 11. 10. 2022 TJ Ruzyně 61:41 13 3 6/22 27.3%
6 3.třída A (muži) Domácí 5. 10. 2022 PSK Union 52:48 19 4 2/5 40%
1 Pohár mužů PBS (muži) Domácí 21. 9. 2022 VŠTJ Medicina B 37:64 13 1 8/10 80%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 9. 2022
19:40
Sokol Kbely E
VŠTJ Medicina B
37
64
9
22
22
32
27
45
Základní fáze Review
1. kolo 5. 10. 2022
19:15
Sokol Kbely E
PSK Union
52
48
7
17
25
28
39
35
Základní fáze Review
2. kolo 11. 10. 2022
20:15
TJ Ruzyně
Sokol Kbely E
61
41
21
4
35
13
44
27
Základní fáze Review
3. kolo 19. 10. 2022
19:15
Sokol Kbely E
Hugo Praha
47
89
12
28
18
46
30
69
Základní fáze Review
4. kolo 25. 10. 2022
19:00
Sokol Horní Počernice C
Sokol Kbely E
59
70
33
20
44
33
52
48
Základní fáze Review
5. kolo 2. 11. 2022
19:15
Sokol Kbely E
BK Pirelli B
55
37
14
4
25
18
39
22
Základní fáze Review
6. kolo 10. 11. 2022
19:45
Baník Praha B - Revival
Sokol Kbely E
26
72
2
28
11
42
17
54
Základní fáze Review
7. kolo 15. 11. 2022
20:25
Sokol Kbely E
Tygři Praha
46
77
16
19
29
36
34
59
Základní fáze Review
8. kolo 24. 11. 2022
19:10
Sokol Dolní Počernice C
Sokol Kbely E
56
64
11
8
22
24
38
52
Základní fáze Review
9. kolo 28. 11. 2022
19:15
Sokol Kbely E
Sokol Michle
45
54
11
11
27
24
38
37
Základní fáze Review
10. kolo 9. 12. 2022
19:15
BC Pštrosi
Sokol Kbely E
60
56
18
15
25
31
40
38
Základní fáze Review
11. kolo 12. 12. 2022
19:10
Meteor TLC B
Sokol Kbely E
62
32
20
6
17
6
14
8
11
12
Základní fáze Review
12. kolo 12. 1. 2023
20:10
PSK Union
Sokol Kbely E
55
60
10
18
24
33
37
45
Základní fáze Review
13. kolo 18. 1. 2023
19:15
Sokol Kbely E
TJ Ruzyně
50
32
17
11
37
18
44
28
Základní fáze Review
14. kolo 25. 1. 2023
20:15
Hugo Praha
Sokol Kbely E
59
46
18
15
34
29
48
37
Základní fáze Review
15. kolo 1. 2. 2023
19:15
Sokol Kbely E
Sokol Horní Počernice C
Základní fáze Preview
16. kolo 17. 2. 2023
18:10
BK Pirelli B
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
17. kolo 22. 2. 2023
19:15
Sokol Kbely E
Baník Praha B - Revival
Základní fáze Preview
18. kolo 28. 2. 2023
19:40
Tygři Praha
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
19. kolo 8. 3. 2023
19:15
Sokol Kbely E
Sokol Dolní Počernice C
Základní fáze Preview
20. kolo 22. 3. 2023
20:15
Sokol Michle
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
21. kolo 29. 3. 2023
19:15
Sokol Kbely E
BC Pštrosi
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
19:10
Meteor TLC B
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů