3.třída C

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
Meteor TLC B
Sokol Zlíchov A
1. 10. 2018
19:10
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Karel Prokop
45
58
9
18
8
8
18
12
10
20
Review
Základní fáze 1. kolo 3
VSK Iuridica B
VSK Chemie
1. 10. 2018
20:00
Gym. Arabská Zuzana Kotrbatá
Dominik Výborný
52
85
17
21
32
35
37
61
Review
Základní fáze 1. kolo 5
BC Pštrosi
Spoje Praha B
4. 10. 2018
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Jakub Petrák
Jan Renc
59
41
17
12
26
24
47
31
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Hostivař
SK Rapid
2. 10. 2018
20:15
sokolovna U Branek Jan Machálek
Lukáš Balog
42
44
9
11
16
22
30
33
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Zlíchov A
VSK Iuridica B
10. 10. 2018
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Jan Musil
Linda Bendová
108
58
24
17
48
31
87
44
Review
Základní fáze 2. kolo 10
VSK Chemie
SK Start Praha
11. 10. 2018
20:00
ZŠ Jánošíkova 1320 Pavel Týř
Tomáš Tax
53
36
10
11
35
17
44
29
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Kbely D
SK Rapid
8. 10. 2018
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Dominik Kočovský
Jakub Petrák
44
46
6
7
16
23
31
32
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Spoje Praha B
Sokol Hostivař
10. 10. 2018
20:15
hala Na Balkáně Jakub Kmošek
Štěpán Beran
64
36
21
7
43
19
51
23
Review
Základní fáze 3. kolo 18
SK Rapid
Spoje Praha B
17. 10. 2018
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Dominik Kočovský
Jakub Kmošek
53
36
15
9
32
22
45
25
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Meteor TLC B
Sokol Kbely D
15. 10. 2018
19:10
ZŠ Hovorčovická Roman Pommer
Jakub Petrák
55
49
18
7
34
13
48
29
Review
Základní fáze 3. kolo 15
SK Start Praha
Sokol Zlíchov A
15. 10. 2018
19:10
ZŠ Hostýnská František Syrovátka
Lukáš Petrisko
62
52
22
9
35
20
49
33
Review
Základní fáze 3. kolo 16
BC Pštrosi
VSK Chemie
18. 10. 2018
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Radomír Kohout
Zuzana Kotrbatá
48
36
13
9
26
16
39
24
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Zlíchov A
BC Pštrosi
24. 10. 2018
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Radomír Kohout
Michal Dub
84
44
15
13
37
28
59
34
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Meteor TLC B
VSK Iuridica B
22. 10. 2018
19:10
ZŠ Hovorčovická Matej Kovačovič
Dominik Výborný
72
48
17
13
34
27
51
44
Review
Základní fáze 4. kolo 21
VSK Chemie
Sokol Hostivař
25. 10. 2018
20:00
ZŠ Jánošíkova 1320 Radek Lochman
Jan Machálek
63
30
23
2
42
13
54
20
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Sokol Kbely D
Spoje Praha B
22. 10. 2018
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Karel Prokop
72
90
18
31
38
52
58
66
Review
Základní fáze 5. kolo 29
SK Rapid
VSK Chemie
31. 10. 2018
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Jakub Kmošek
Michal Dub
35
48
10
14
13
19
22
31
Review
Základní fáze 5. kolo 26
SK Start Praha
Meteor TLC B
29. 10. 2018
19:10
ZŠ Hostýnská Pavel Strnad
Jan Machálek
50
48
15
14
29
24
37
38
Review
Základní fáze 5. kolo 25
VSK Iuridica B
Sokol Kbely D
26. 11. 2018
20:15
Gym. Arabská Michal Perlík
Pavel Šenk
104
33
30
6
50
18
78
23
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Hostivař
Sokol Zlíchov A
30. 10. 2018
20:15
sokolovna U Branek Pavel Týř
Jan Machálek
43
93
14
19
20
36
30
58
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Zlíchov A
SK Rapid
7. 11. 2018
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Michal Bukovský
82
55
17
13
48
19
56
40
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Meteor TLC B
BC Pštrosi
5. 11. 2018
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Karel Prokop
69
42
11
19
21
9
15
8
22
6
Review
Základní fáze 6. kolo 32
VSK Chemie
Spoje Praha B
8. 11. 2018
20:00
ZŠ Jánošíkova 1320 Jan Machálek
Vojta Schaffner
68
51
20
12
36
24
55
41
Review
Základní fáze 6. kolo 36
VSK Iuridica B
SK Start Praha
5. 11. 2018
20:15
Gym. Arabská Jan Lejčko
Michaela Tvrdíková
63
61
13
20
32
36
51
46
Review
Základní fáze 7. kolo 37
SK Start Praha
Sokol Kbely D
12. 11. 2018
19:10
ZŠ Hostýnská Pavel Týř
František Syrovátka
61
57
22
14
43
26
51
39
Review
Základní fáze 7. kolo 38
BC Pštrosi
VSK Iuridica B
15. 11. 2018
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Pavel Týř
Michal Perlík
55
68
11
22
32
32
47
47
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Sokol Hostivař
Meteor TLC B
13. 11. 2018
20:15
sokolovna U Branek Radomír Kohout
Daniel Čížek
42
57
11
13
23
33
33
48
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Spoje Praha B
Sokol Zlíchov A
14. 11. 2018
20:15
hala Na Balkáně Hana Šmídková
Radek Lahoda
61
76
15
19
32
44
42
62
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Meteor TLC B
SK Rapid
19. 11. 2018
19:10
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Karel Prokop
59
30
16
3
18
10
16
12
9
5
Review
Základní fáze 8. kolo 48
SK Start Praha
BC Pštrosi
19. 11. 2018
19:10
ZŠ Hostýnská Lukáš Ulrych
Jan Jeřáb
71
86
18
18
29
41
46
64
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Sokol Kbely D
VSK Chemie
19. 11. 2018
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Petrák
Jakub Kmošek
70
65
20
11
41
31
57
49
Review
Základní fáze 8. kolo 47
VSK Iuridica B
Sokol Hostivař
19. 11. 2018
20:15
Gym. Arabská Jan Lejčko
Michaela Tvrdíková
71
42
16
10
42
19
58
31
Review
Základní fáze 9. kolo 51
SK Rapid
VSK Iuridica B
28. 11. 2018
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Radek Treml
Štěpán Beran
45
51
13
8
25
25
33
37
Review
Základní fáze 9. kolo 54
VSK Chemie
Sokol Zlíchov A
29. 11. 2018
20:00
ZŠ Jánošíkova 1320 Jonáš Kavan
Daniel Čížek
67
54
20
12
37
23
54
36
Review
Základní fáze 9. kolo 49
BC Pštrosi
Sokol Kbely D
29. 11. 2018
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Pavel Strnad
Radek Lahoda
72
59
18
13
32
23
51
39
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Hostivař
SK Start Praha
27. 11. 2018
20:15
sokolovna U Branek Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
48
88
10
20
25
41
35
62
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Spoje Praha B
Meteor TLC B
28. 11. 2018
20:15
hala Na Balkáně Michal Dub
Jakub Kmošek
20
64
2
11
9
30
14
45
Review
Základní fáze 10. kolo 59
SK Start Praha
SK Rapid
3. 12. 2018
19:10
ZŠ Hostýnská Matej Kovačovič
Jan Machálek
58
54
13
12
30
26
41
37
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Sokol Kbely D
Sokol Zlíchov A
3. 12. 2018
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Štěpán Beran
Jakub Kmošek
61
82
15
16
39
37
52
60
Review
Základní fáze 10. kolo 58
VSK Iuridica B
Spoje Praha B
3. 12. 2018
20:15
Gym. Arabská Jan Lejčko
Michaela Tvrdíková
91
49
26
19
36
35
63
40
Review
Základní fáze 10. kolo 60
BC Pštrosi
Sokol Hostivař
6. 12. 2018
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Michal Bakajsa
Radomír Kohout
66
38
16
12
31
21
46
31
Review
Základní fáze 11. kolo 62
SK Rapid
BC Pštrosi
12. 12. 2018
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Jakub Petrák
Jakub Kmošek
45
56
18
10
29
24
32
45
Review
Základní fáze 11. kolo 65
VSK Chemie
Meteor TLC B
13. 12. 2018
20:00
ZŠ Jánošíkova 1320 Michal Bakajsa
Jan Machálek
43
49
10
12
23
22
32
33
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Sokol Hostivař
Sokol Kbely D
11. 12. 2018
20:15
sokolovna U Branek Lukáš Ulrych
Jan Liška
70
60
23
11
38
21
58
39
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Spoje Praha B
SK Start Praha
12. 12. 2018
20:15
hala Na Balkáně Jakub Kmošek
Jakub Petrák
52
64
12
20
21
34
33
46
Review
Základní fáze 12. kolo 72
SK Rapid
Sokol Hostivař
9. 1. 2019
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Radek Treml
Anna Vagnerova
42
47
6
7
20
17
29
27
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Zlíchov A
Meteor TLC B
9. 1. 2019
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Ondřej Svejkovský
Luděk Svoboda
60
67
8
13
21
31
41
48
Review
Základní fáze 12. kolo 69
VSK Chemie
VSK Iuridica B
7. 1. 2019
20:15
Gym. Arabská Petr Tomášek
Matej Kovačovič
61
40
10
8
29
17
45
31
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Spoje Praha B
BC Pštrosi
9. 1. 2019
20:15
hala Na Balkáně Ondřej Koc
Michal Dub
36
88
6
20
14
41
28
55
Review
Základní fáze 13. kolo 73
SK Rapid
Sokol Kbely D
16. 1. 2019
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Michal Bukovský
Jakub Vampola
53
57
18
7
35
29
45
47
Review
Základní fáze 13. kolo 76
SK Start Praha
VSK Chemie
14. 1. 2019
19:10
ZŠ Hostýnská Martin Kunc
Matěj Barták
56
82
18
22
29
34
39
57
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Hostivař
Spoje Praha B
15. 1. 2019
20:15
sokolovna U Branek Radek Lahoda
Jan Machálek
55
60
15
20
28
34
36
50
Review
Základní fáze 13. kolo 77
VSK Iuridica B
Sokol Zlíchov A
14. 1. 2019
20:15
Gym. Arabská Zuzana Kotrbatá
Michal Bukovský
50
81
20
24
28
42
39
68
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Zlíchov A
SK Start Praha
23. 1. 2019
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Radek Treml
Jakub Vampola
88
58
16
16
43
28
68
43
Review
Základní fáze 14. kolo 82
VSK Chemie
BC Pštrosi
24. 1. 2019
20:00
ZŠ Jánošíkova 1320 Pavel Strnad
Radomír Kohout
59
40
29
5
39
23
52
32
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Sokol Kbely D
Meteor TLC B
7. 1. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Jan Renc
Jakub Kmošek
50
60
14
13
24
23
36
41
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Spoje Praha B
SK Rapid
23. 1. 2019
20:15
hala Na Balkáně Michal Dub
Jakub Kmošek
68
59
18
14
25
36
43
51
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Spoje Praha B
Sokol Kbely D
30. 1. 2019
20:15
hala Na Balkáně Jakub Petrák
Anna Vagnerova
69
51
12
12
35
24
51
40
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Hostivař
VSK Chemie
29. 1. 2019
20:15
sokolovna U Branek Lukáš Balog
Jan Liška
52
62
9
19
30
33
41
48
Review
Základní fáze 15. kolo 88
BC Pštrosi
Sokol Zlíchov A
31. 1. 2019
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Pavel Strnad
Pavel Týř
54
57
14
16
22
36
38
39
Review
Základní fáze 15. kolo 90
VSK Iuridica B
Meteor TLC B
28. 1. 2019
20:15
Gym. Arabská Michal Perlík
Michal Bukovský
71
55
9
10
20
35
46
45
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Zlíchov A
Sokol Hostivař
6. 2. 2019
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Vojta Schaffner
Jakub Kmošek
78
66
18
20
38
37
60
53
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Meteor TLC B
SK Start Praha
4. 2. 2019
19:10
ZŠ Hovorčovická Marek Vošahlík
Jakub Vampola
53
57
10
11
15
10
17
20
9
10
Review
Základní fáze 16. kolo 95
VSK Chemie
SK Rapid
7. 2. 2019
20:00
ZŠ Jánošíkova 1320 Tomáš Tax
Jan Machálek
64
36
14
10
31
14
51
25
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Sokol Kbely D
VSK Iuridica B
4. 2. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Kmošek
Jan Renc
73
88
19
28
42
45
59
63
Review
Základní fáze 17. kolo 99
SK Rapid
Sokol Zlíchov A
27. 2. 2019
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Jakub Petrák
Jakub Vampola
52
79
9
18
14
36
38
55
Review
Základní fáze 17. kolo 102
SK Start Praha
VSK Iuridica B
25. 2. 2019
19:10
ZŠ Hostýnská Martin Kunc
Pavel Strnad
36
68
14
14
25
32
31
53
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Spoje Praha B
VSK Chemie
27. 2. 2019
20:15
hala Na Balkáně Jakub Petrák
Jakub Vampola
69
57
17
11
37
26
48
39
Review
Základní fáze 17. kolo 101
BC Pštrosi
Meteor TLC B
28. 2. 2019
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Martin Kunc
Linda Bendová
64
37
13
12
27
20
39
26
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Zlíchov A
Spoje Praha B
6. 3. 2019
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Lukáš Petrisko
Jan Machálek
92
72
32
17
48
31
68
46
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Meteor TLC B
Sokol Hostivař
4. 3. 2019
19:10
ZŠ Hovorčovická Karel Prokop
Pavel Šenk
55
59
10
16
23
35
41
47
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Sokol Kbely D
SK Start Praha
4. 3. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Roman Pommer
85
56
27
8
44
22
70
40
Review
Základní fáze 18. kolo 104
VSK Iuridica B
BC Pštrosi
4. 3. 2019
20:15
Gym. Arabská Jan Lejčko
Michaela Tvrdíková
60
58
22
21
33
34
46
52
Review
Základní fáze 19. kolo 112
SK Rapid
Meteor TLC B
13. 3. 2019
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Miloslav Jon
Jakub Vampola
42
50
6
11
21
16
30
32
Review
Základní fáze 19. kolo 109
VSK Chemie
Sokol Kbely D
14. 3. 2019
20:00
ZŠ Jánošíkova 1320 Pavel Týř
Radek Lochman
65
36
21
12
42
19
57
22
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Sokol Hostivař
VSK Iuridica B
12. 3. 2019
20:15
sokolovna U Branek Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
37
88
2
20
11
39
24
61
Review
Základní fáze 19. kolo 114
BC Pštrosi
SK Start Praha
14. 3. 2019
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Michal Bakajsa
Michal Perlík
87
64
25
20
46
33
63
49
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Zlíchov A
VSK Chemie
20. 3. 2019
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Vladimír Slanina
Jan Machálek
68
69
14
24
35
42
46
51
Review
Základní fáze 20. kolo 116
SK Start Praha
Sokol Hostivař
18. 3. 2019
19:10
ZŠ Hostýnská Jan Musil
Linda Bendová
78
72
13
21
38
39
64
54
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Meteor TLC B
Spoje Praha B
18. 3. 2019
19:10
ZŠ Hovorčovická Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
61
49
12
18
18
8
22
8
9
15
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Sokol Kbely D
BC Pštrosi
18. 3. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Kmošek
Jakub Vampola
69
67
13
15
32
32
52
45
Review
Základní fáze 20. kolo 117
VSK Iuridica B
SK Rapid
18. 3. 2019
20:15
Gym. Arabská Jan Lejčko
Michaela Tvrdíková
88
51
19
13
39
28
56
38
Review
Základní fáze 21. kolo 125
SK Rapid
SK Start Praha
27. 3. 2019
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Jakub Petrák
Michal Dub
53
65
17
12
29
32
39
45
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Zlíchov A
Sokol Kbely D
27. 3. 2019
18:45
sokolovna Nad Zlíchovem Pavel Šenk
Luděk Svoboda
102
78
19
17
47
31
77
60
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Spoje Praha B
VSK Iuridica B
27. 3. 2019
20:15
hala Na Balkáně Jakub Petrák
Michal Dub
32
67
10
23
16
40
19
56
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Hostivař
BC Pštrosi
26. 3. 2019
20:15
sokolovna U Branek Matej Kovačovič
Jan Lejčko
31
77
8
17
16
30
24
50
Review
Základní fáze 22. kolo 129
SK Start Praha
Spoje Praha B
1. 4. 2019
19:10
ZŠ Hostýnská Vojta Schaffner
Kristina Štelbacká
53
93
14
21
29
43
43
75
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Meteor TLC B
VSK Chemie
1. 4. 2019
19:10
ZŠ Hovorčovická Jan Musil
Linda Bendová
46
69
18
17
5
18
15
17
8
17
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Sokol Kbely D
Sokol Hostivař
1. 4. 2019
20:05
ZVŠ Mochovská Praha Karel Prokop
Miloslav Jon
76
44
22
11
34
21
58
34
Review
Základní fáze 22. kolo 128
BC Pštrosi
SK Rapid
4. 4. 2019
20:15
ZŠ Bratří Jandusů Pavel Týř
Pavel Ubr
66
49
13
13
33
27
50
37
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Capůrka SK Rapid 43 12 1.0 11.3 4.3 0.0 2.6/5.0 51.7 1.8
Ondřej Uličný VSK Iuridica B 28 10 1.0 13.2 5.1 0.0 3.0/3.0 100.0 0.0
Filip Kohoutek Sokol Kbely D 32 12 1.0 10.1 3.9 0.3 1.3/2.2 57.7 2.6
Vratislav Kříž SK Rapid 43 13 1.0 8.3 2.6 0.7 1.0/1.5 0.0* 2.5
Denis Lehotský Sokol Kbely D 26 8 1.0 10.5 4.1 0.4 1.1/2.1 52.9 1.1
Daniel Milan Lohr Sokol Kbely D 30 11 1.0 7.5 3.0 0.4 0.5/1.0 0.0* 2.3
Petr Miláček Sokol Kbely D 21 12 1.0 6.7 2.1 0.8 0.0/0.1 0.0* 1.3
Jan Myšák Sokol Kbely D 36 11 1.0 7.0 2.9 0.2 0.6/0.9 0.0* 1.1
Richard Domitrek SK Rapid 44 9 1.0 8.3 2.9 0.1 2.2/4.3 51.3 1.0
Dušan Setnický VSK Chemie 46 6 1.0 12.5 5.7 0.0 1.2/1.8 0.0* 2.7
Jan Bakule VSK Iuridica B 27 9 1.0 7.8 3.2 0.1 1.0/1.0 0.0* 0.0
Vojtěch Müller VSK Iuridica B 21 7 1.0 10.0 2.9 0.9 1.7/1.7 0.0* 0.0
Jakub Vičar VSK Iuridica B 24 9 1.0 7.6 3.1 0.0 1.3/1.3 0.0* 0.0
Hanuš Tomek VSK Chemie 47 6 1.0 11.0 1.7 2.0 1.7/2.2 76.9 0.7
Tomáš Seko VSK Iuridica B 25 12 1.0 5.2 1.8 0.3 0.8/0.8 0.0* 0.0
David Hošek SK Rapid 46 12 1.0 4.7 2.3 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.5
10 Matěj Hladůvka BC Slaný 23 10 1.0 5.4 2.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 3.3
Jakub Bradna VSK Iuridica B 23 7 1.0 6.7 3.1 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.0
Matouš Pražák TJ Jiskra Nový Bydžov 25 12 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
Jan Pleskač SK Rapid 49 11 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.6 0.0* 3.2
Jan Ingeduld SK Rapid 44 9 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/3.0 14.8 3.0
Samuel Maga Sokol Kbely D 21 5 1.0 8.2 2.0 0.8 1.8/2.6 69.2 1.4
Kryštof Hrubý VSK Iuridica B 24 8 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/0.6 0.0* 0.0
Václav Kallus VSK Iuridica B 26 5 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/0.6 0.0* 0.0
Benoit Bourloton SK Rapid 41 2 1.0 18.0 7.0 0.5 2.5/3.0 83.3 0.5
Filip Tměj VSK Chemie 47 4 1.0 9.0 1.5 1.8 0.8/2.0 37.5 1.5
Vojtěch Árvai VSK Chemie 46 4 1.0 8.0 3.3 0.3 0.8/3.3 23.1 1.8
Ondřej Strnad Sokol Kbely D 32 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
Šimon Kohout SK Rapid 37 5 1.0 5.8 1.8 0.2 1.6/4.2 38.1 2.4
Tomáš Havel SK Rapid 49 11 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.5
Tengis Menkenasunov Sokol Kbely D 22 12 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.9
David Vošvrda VSK Chemie 41 6 1.0 4.3 0.7 0.7 1.0/2.5 40.0 1.5
Ondřej Korol VSK Iuridica B 27 7 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.0
Martin Stukbauer VSK Chemie 47 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.8
Jakub Fiala Sokol Kbely D 20 11 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Pavel Prokop SK Rapid 54 11 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.1
Martin Hladůvka VSK Chemie 51 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Ivan Rychetský SK Rapid 63 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.4
Daniel Burša VSK Chemie 25 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.4
David Bíman Sokol Kbely 21 14 1.0 1.0 0.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.5
Jiří Cebak Sokol Kbely D 32 7 1.0 1.9 0.6 0.0 0.7/1.6 0.0* 4.0
Denis Bulanov VSK Chemie 40 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Pavel Sedlák VSK Chemie 46 4 1.0 2.8 0.5 0.3 1.0/1.5 0.0* 1.8
Jiří Markvart VSK Iuridica B 24 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kadlec VSK Iuridica B 23 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Nikola Gersimovski Sokol Kbely D 22 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Roman Ťopek VSK Chemie 43 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/0.3 0.0* 1.3
Radomír Kohout SK Rapid 64 8 1.0 0.5 0.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.3
Lukáš Nový Sokol Kbely D 39 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Martin Štěpánek VSK Chemie 51 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Jan Horký BC Pštrosi 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kocmata BC Pštrosi 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Gecler Spoje Praha B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zahradníček BC Pštrosi 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Černý BC Pštrosi 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mikšík Sokol Zlíchov A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Blahout Sokol Zlíchov A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Luňáček Sokol Hostivař 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Truhelka BC Pštrosi 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Jirutka Sokol Hostivař 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Král BC Pštrosi 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Svoboda BC Pštrosi 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Šedivý Sokol Kbely D 67 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Friedrich Sokol Zlíchov A 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vorlíček BC Pštrosi 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Horálek Spoje Praha B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Hartvich BC Pštrosi 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vršanský Sokol Kbely D 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Toman Spoje Praha B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Štětka SK Start Praha 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hoška VSK Chemie 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Hrubý TJ Košíře A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Diviš SK Start Praha 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anatoly Gorbanev Sokol Hostivař 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Nešpor VSK Iuridica B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mykola Hnidets Sokol Hostivař 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Roháč Sokol Hostivař 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Domlátil Spoje Praha B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luis Enrique Uzcanga Briceňo Spoje Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gianluca Girardi Sokol Zlíchov A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Řehořek Sokol Kbely D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Strnad Spoje Praha B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Tichánek Sokol Kbely D 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kimla Sokol Zlíchov A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Álvarez García Sokol Hostivař 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kareis Sokol Hostivař 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Angel Koshinov Spoje Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Irlvek SK Start Praha 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Pilař Sokol Zlíchov A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vlásek Spoje Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Čermák SK Start Praha 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Jirásek SK Start Praha 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Řezníček BC Pštrosi 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bořek Tupý Spoje Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kubásek BC Pštrosi 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Klečka Sokol Kbely D 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Robert Pola SK Start Praha 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Svorník Sokol Kbely D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Dočkal Sokol Hostivař 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Mazouch VSK Iuridica B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Spilka Spoje Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Straka Sokol Kbely 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kaštánek Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexey Leontyev Sokol Zlíchov A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Šutovský Spoje Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pietsch Meteor TLC B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tibor Mičinec Spoje Praha B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Vavřina SK Start Praha 82 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Počta Meteor TLC B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Chadim VSK Chemie 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Thiel Meteor TLC B 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Dohalský Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Humhej Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kopecký Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Lášek Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Marek Spoje Praha B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vaněk BC Pštrosi 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Virág Sokol Zlíchov A 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Heidler SK Start Praha 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pašek Meteor TLC B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pajkrt Sokol Zlíchov A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Velenský SK Start Praha 71 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Hosma Sokol Kbely D 40 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Zdeněk Knap SK Start Praha 64 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Kudrna Meteor TLC B 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Gaube Meteor TLC B 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Neuwirth Meteor TLC B 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Klečka Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dorazil SK Start Praha 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Homolka BC Pštrosi 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Houdek Sokol Zlíchov A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Toman Spoje Praha B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Van Gemund Spoje Praha B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kunc Spoje Praha B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Moucha SK Start Praha 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Khek BC Pštrosi 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pietsch Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Mleziva Sokol Zlíchov A 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Pechar Meteor TLC B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pejsar Meteor TLC B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Doubic SK Start Praha 70 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bachor Spoje Praha B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Tušl VSK Chemie 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Řežábek Spoje Praha B 72 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Jílek Spoje Praha B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Myšák Sokol Kbely D 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Smrž Meteor TLC B 69 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kudrna Meteor TLC B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vaněk VSK Chemie 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Palát Meteor TLC B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Reytt Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Sadák Spoje Praha B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ludvík Spoje Praha B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šejbl SK Start Praha 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Smrž Meteor TLC B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Beránek VSK Chemie 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bosák VSK Chemie 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Andrlík Sokol Kbely D 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Brand Sokol Hostivař 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Jaksch Sokol Zlíchov A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Klein BC Pštrosi 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Burger SK Start Praha 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kokta BC Pštrosi 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dýšek BC Pštrosi 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Odstrčil BC Pštrosi 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Žilka Spoje Praha B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luděk Hakl Sokol Kbely D 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Hrdina Kouřimský Sokol Hostivař 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Švejda BC Pštrosi 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Brabec Meteor TLC B 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Šmíd Meteor TLC B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šimek Meteor TLC B 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Táborský Meteor TLC B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Babica SK Start Praha 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Tělecký Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kubík Spoje Praha B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kopecký BC Pštrosi 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novák BC Pštrosi 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pravda Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Horník SK Rapid 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Blažek Sokol Hostivař 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Večeř VSK Chemie 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kubín BC Pštrosi 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dvořák SK Start Praha 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Tomek VSK Chemie 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Trapl Sokol Hostivař 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Knap SK Start Praha 68 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Janďourek Sokol Zlíchov A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Žák SK Start Praha 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edgar Ignacio Toro Pérez Spoje Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jiří Capůrka SK Rapid 43 22 10 0 5 3
Ondřej Uličný VSK Iuridica B 28 20 8 0 10 0
Filip Kohoutek Sokol Kbely D 32 28 11 1 6 5
Vratislav Kříž SK Rapid 43 15 5 2 2 4
Denis Lehotský Sokol Kbely D 26 21 9 2 3 3
Daniel Milan Lohr Sokol Kbely D 30 15 7 2 2 4
Petr Miláček Sokol Kbely D 21 14 4 4 0 3
Jan Myšák Sokol Kbely D 36 20 8 1 3 2
Richard Domitrek SK Rapid 44 13 5 1 4 4
Dušan Setnický VSK Chemie 46 22 11 0 4 4
Jan Bakule VSK Iuridica B 27 15 6 1 3 0
Vojtěch Müller VSK Iuridica B 21 0 0 0 0
Jakub Vičar VSK Iuridica B 24 18 8 0 4 0
Hanuš Tomek VSK Chemie 47 17 4 3 3 1
Tomáš Seko VSK Iuridica B 25 11 5 2 2 0
David Hošek SK Rapid 46 14 6 0 2 4
10 Matěj Hladůvka BC Slaný 23 16 7 2 3 4
Jakub Bradna VSK Iuridica B 23 10 5 0 1 0
Matouš Pražák TJ Jiskra Nový Bydžov 25 2 1 0 0 0
Jan Pleskač SK Rapid 49 8 4 0 1 5
Jan Ingeduld SK Rapid 44 12 5 0 2 5
Samuel Maga Sokol Kbely D 21 0 0 0 0 0
Kryštof Hrubý VSK Iuridica B 24 10 5 0 2 0
Václav Kallus VSK Iuridica B 26 12 6 0 3 0
Benoit Bourloton SK Rapid 41 23 10 1 3 1
Filip Tměj VSK Chemie 47 17 3 4 2 3
Vojtěch Árvai VSK Chemie 46 18 9 1 1 3
Ondřej Strnad Sokol Kbely D 32 13 5 0 3 4
Šimon Kohout SK Rapid 37 10 3 1 3 4
Tomáš Havel SK Rapid 49 9 4 0 1 4
Tengis Menkenasunov Sokol Kbely D 22 6 3 1 1 4
David Vošvrda VSK Chemie 41 9 3 2 4 3
Ondřej Korol VSK Iuridica B 27 7 3 0 2 0
Martin Stukbauer VSK Chemie 47 9 4 0 1 1
Jakub Fiala Sokol Kbely D 20 0 0 0 0 0
Pavel Prokop SK Rapid 54 8 4 0 2 4
Martin Hladůvka VSK Chemie 51 10 5 0 3 1
Ivan Rychetský SK Rapid 63 6 3 0 1 3
Daniel Burša VSK Chemie 25 6 3 0 0 1
David Bíman Sokol Kbely 21 32 12 3 8 5
Jiří Cebak Sokol Kbely D 32 6 3 0 2 5
Denis Bulanov VSK Chemie 40 4 2 0 0 3
Pavel Sedlák VSK Chemie 46 5 1 1 2 3
Jiří Markvart VSK Iuridica B 24 4 2 0 0 0
Tomáš Kadlec VSK Iuridica B 23 5 2 0 1 0
Nikola Gersimovski Sokol Kbely D 22 4 2 0 0 4
Roman Ťopek VSK Chemie 43 3 1 1 1 2
Radomír Kohout SK Rapid 64 3 0 1 1 1
Lukáš Nový Sokol Kbely D 39 4 0 1 1 1
Martin Štěpánek VSK Chemie 51 2 1 0 1 1
Aleš Klečka Sokol Kbely D 20 0 0 0 0 0
František Hosma Sokol Kbely D 40 0 0 0 0 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Meteor TLC B 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Zlíchov A 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK Iuridica B 14 18.4 3.4 7.8 /7.8 100.0 0.0
VSK Chemie 9 12.4 3.1 5.0 /10.2 48.9 8.0
BC Pštrosi 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Spoje Praha B 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Hostivař 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Rapid 13 17.8 1.0 7.0 /15.9 44.0 15.5
Sokol Kbely D 15 19.3 3.4 6.8 /11.7 58.3 14.9
SK Start Praha 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Dominik 2 0 2 0 - - -
Vošahlík Marek 1 1 0 0 - - -
Vampola Jakub 7 0 7 0 - - -
Vagnerova Anna 2 0 2 0 - - -
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 - - -
Ubr Pavel 1 0 1 0 - - -
Týř Pavel 7 6 1 0 - - -
Tvrdíková Michaela 5 0 5 0 - - -
Treml Radek 3 3 0 0 - - -
Tomášek Petr 1 1 0 0 - - -
Tax Tomáš 2 1 1 0 - - -
Štelbacká Kristina 1 0 1 0 - - -
Šmídková Hana 1 1 0 0 - - -
Šenk Pavel 3 1 2 0 - - -
Syrovátka František 2 1 1 0 - - -
Svoboda Luděk 3 1 2 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 - - -
Strnad Pavel 5 4 1 0 - - -
Slanina Vladimír 2 1 1 0 - - -
Schaffner Vojta 4 2 2 0 - - -
Renc Jan 3 1 2 0 - - -
Prokop Karel 6 2 4 0 - - -
Pommer Roman 2 1 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 1 1 0 - - -
Petrák Jakub 12 9 3 0 - - -
Perlík Michal 4 2 2 0 - - -
Musil Jan 3 3 0 0 - - -
Machálek Jan 11 2 9 0 - - -
Lochman Radek 2 1 1 0 - - -
Liška Jan 2 0 2 0 - - -
Lejčko Jan 6 5 1 0 - - -
Lahoda Radek 3 1 2 0 - - -
Kunc Martin 3 3 0 0 - - -
Kovačovič Matej 4 3 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 - - -
Kohout Radomír 5 3 2 0 - - -
Kočovský Dominik 2 2 0 0 - - -
Koc Ondřej 1 1 0 0 - - -
Kmošek Jakub 13 5 8 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Jon Miloslav 2 1 1 0 - - -
Jeřáb Jan 4 3 1 0 - - -
Dub Michal 11 6 5 0 - - -
Čížek Daniel 2 0 2 0 - - -
Bukovský Michal 4 1 3 0 - - -
Beran Štěpán 3 1 2 0 - - -
Bendová Linda 4 0 4 0 - - -
Barták Matěj 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
Bakajsa Michal 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře