Spoje Praha B

Kategorie
Muži
Soutěž
3.třída C

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 8. 2010
Jaromír Řežábek
rezabek.csao@tiscali.cz
603 709 647

Trenér

od: 29. 9. 2016
Karel Toman
ka.toman@seznam.cz
284 824 205

Adresa

Tělovýchovná jednota Spoje Praha

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Ondřej Bachor 1978 45
Lukáš Nedbal 2002 198 21
Jáchym Kopecký 2002 168 21
Noah Afsahi 2004 165 18
Tomáš Marek 1978 45
Juraj Šutovský 2001 184 21
Lukáš Toman 1993 183 30
Ivo Žilka 1988 35
Antonín Krotil 2002 173 21
Aleš Jílek 1982 41
Josef Koprnický 1984 202 39
Martin Ludvík 1984 39
Marek Strnad 1982 40
Karel Toman 1970 53
Max Van Gemund 1992 185 30
Lukáš Fiala 2002 21
Petr Horálek 1978 45
Jiří Zídek 2000 204 23
Jan Kunc 1992 181 31
Anton Sarkisyan 2001 21
Štěpán Spilka 2000 185 23
Bořek Tupý 2001 175 22
Jaroslav Endrych 2002 198 21
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
130 3.třída C (muži) Domácí 6. 4. 2022 Meteor TLC B 54:64
90 3.třída C (muži) Domácí 30. 3. 2022 BC Přírodní Vědy B 54:84
117 3.třída C (muži) Domácí 23. 3. 2022 BA Sparta B Revival 53:52
113 3.třída C (muži) Domácí 28. 2. 2022 Spoje Praha B 59:77
102 3.třída C (muži) Domácí 14. 2. 2022 Spoje Praha B 65:71
91 3.třída C (muži) Domácí 10. 2. 2022 Spoje Praha B 61:70
80 3.třída C (muži) Hosté 25. 1. 2022 Sokol Kbely D 91:67
69 3.třída C (muži) Domácí 13. 1. 2022 Spoje Praha B 89:46
64 3.třída C (muži) Domácí 13. 12. 2021 Spoje Praha B 62:42
51 3.třída C (muži) Hosté 2. 12. 2021 BA Sparta B Revival 67:47
47 3.třída C (muži) Domácí 24. 11. 2021 SK Start Praha 85:53
36 3.třída C (muži) Domácí 10. 11. 2021 Sokol Horní Počernice B 69:79
25 3.třída C (muži) Domácí 3. 11. 2021 PSK Union 76:59
24 3.třída C (muži) Hosté 27. 10. 2021 BC Přírodní Vědy B 73:75
14 3.třída C (muži) Domácí 20. 10. 2021 Sokol Kbely D 49:86
3 3.třída C (muži) Domácí 6. 10. 2021 Sokol Stodůlky 64:67
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 6. 10. 2021
20:15
Spoje Praha B
Sokol Stodůlky
64
67
20
18
34
35
50
46
Základní fáze Review
3. kolo 20. 10. 2021
20:15
Spoje Praha B
Sokol Kbely D
49
86
7
22
22
41
38
67
Základní fáze Review
4. kolo 27. 10. 2021
17:50
BC Přírodní Vědy B
Spoje Praha B
73
75
13
10
37
27
55
45
Základní fáze Review
5. kolo 3. 11. 2021
20:15
Spoje Praha B
PSK Union
76
59
14
10
29
34
57
39
Základní fáze Review
6. kolo 10. 11. 2021
20:15
Spoje Praha B
Sokol Horní Počernice B
69
79
21
8
39
30
48
57
Základní fáze Review
8. kolo 24. 11. 2021
20:15
Spoje Praha B
SK Start Praha
85
53
22
16
44
28
67
32
Základní fáze Review
9. kolo 2. 12. 2021
19:30
BA Sparta B Revival
Spoje Praha B
67
47
19
6
31
15
52
28
Základní fáze Review
11. kolo 13. 12. 2021
19:10
Meteor TLC B
Spoje Praha B
62
42
17
9
31
22
47
38
Základní fáze Review
12. kolo 13. 1. 2022
20:30
Sokol Stodůlky
Spoje Praha B
89
46
19
14
36
31
66
35
Základní fáze Review
14. kolo 25. 1. 2022
20:30
Sokol Kbely D
Spoje Praha B
91
67
22
13
47
28
74
50
Základní fáze Review
16. kolo 10. 2. 2022
20:10
PSK Union
Spoje Praha B
61
70
16
12
36
28
50
42
61
61
Základní fáze Review
17. kolo 14. 2. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice B
Spoje Praha B
65
71
21
19
35
35
57
51
Základní fáze Review
19. kolo 28. 2. 2022
19:10
SK Start Praha
Spoje Praha B
59
77
17
21
26
47
43
65
Základní fáze Review
20. kolo 23. 3. 2022
20:15
Spoje Praha B
BA Sparta B Revival
53
52
15
6
28
17
32
36
Základní fáze Review
15. kolo 30. 3. 2022
20:15
Spoje Praha B
BC Přírodní Vědy B
54
84
14
20
24
45
43
55
Základní fáze Review
22. kolo 6. 4. 2022
20:15
Spoje Praha B
Meteor TLC B
54
64
9
12
26
26
37
46
Základní fáze Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 3.třída C 7 23
2019/20 3.třída C 7 20
2018/19 3.třída C 7 25
2017/18 3.třída C 5 29
2016/17 3.třída C 7 25
2015/16 3.třída A 7 26