PSK Union

Kategorie
Muži
Soutěž
3.třída A

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 8. 2010
Ing. Daniel Dobiáš
daniel.dobias@cvut.cz
776 201 948

Adresa

Policejní sportovní klub UNION Praha
Ve struhách
16000 Praha 6

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Daniel Dobiáš 1973 204 49
Petr Bára 1973 175 49
Claudio Freitas 1976 196 46
František Kovalčík 1981 180 41
Jan Petřík 1987 35
David Sochor 1995 27
Josef Vondrka 1979 187 43
Daniel Folk 1971 51
Marek Kašpar 1977 184 45
Ferdinand Petrš 1994 183 28
Tobiáš Pikart 1995 188 27
Petr Šorna 1979 180 43
Martin Domas 1980 188 42
Jan Jonáček 1961 210 61
Vít Pelikán 1981 192 41
Jan Pikart 1964 192 58
Michal Šimek 1965 190 57
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
128 3.třída A (muži) Domácí 3. 4. 2023 PSK Union :
125 3.třída A (muži) Domácí 27. 3. 2023 Sokol Michle :
117 3.třída A (muži) Domácí 20. 3. 2023 PSK Union :
112 3.třída A (muži) Domácí 6. 3. 2023 Tygři Praha :
106 3.třída A (muži) Domácí 27. 2. 2023 PSK Union :
99 3.třída A (muži) Domácí 20. 2. 2023 BK Pirelli B :
95 3.třída A (muži) Domácí 13. 2. 2023 PSK Union :
86 3.třída A (muži) Domácí 30. 1. 2023 Hugo Praha :
84 3.třída A (muži) Domácí 23. 1. 2023 PSK Union :
73 3.třída A (muži) Domácí 16. 1. 2023 Meteor TLC B :
72 3.třída A (muži) Domácí 9. 1. 2023 Sokol Kbely E :
40 3.třída A (muži) Domácí 22. 12. 2022 Baník Praha B - Revival :
62 3.třída A (muži) Domácí 15. 12. 2022 BC Pštrosi :
59 3.třída A (muži) Domácí 7. 12. 2022 PSK Union :
51 3.třída A (muži) Domácí 1. 12. 2022 Sokol Dolní Počernice C 61:52
46 3.třída A (muži) Domácí 22. 11. 2022 PSK Union 55:61
33 3.třída A (muži) Domácí 11. 11. 2022 PSK Union 37:50
29 3.třída A (muži) Domácí 3. 11. 2022 Sokol Horní Počernice C 71:72
20 3.třída A (muži) Domácí 26. 10. 2022 PSK Union 78:41
18 3.třída A (muži) Domácí 20. 10. 2022 TJ Ruzyně 51:35
7 3.třída A (muži) Domácí 10. 10. 2022 PSK Union 39:43
6 3.třída A (muži) Hosté 5. 10. 2022 Sokol Kbely E 52:48
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2022
19:15
Sokol Kbely E
PSK Union
52
48
7
17
25
28
39
35
Základní fáze Review
2. kolo 10. 10. 2022
19:10
Meteor TLC B
PSK Union
39
43
10
13
12
8
12
10
5
12
Základní fáze Review
3. kolo 20. 10. 2022
20:10
PSK Union
TJ Ruzyně
51
35
9
11
23
16
38
28
Základní fáze Review
4. kolo 26. 10. 2022
20:15
Hugo Praha
PSK Union
78
41
16
9
34
22
53
35
Základní fáze Review
5. kolo 3. 11. 2022
20:10
PSK Union
Sokol Horní Počernice C
71
72
26
16
44
29
52
50
Základní fáze Review
6. kolo 11. 11. 2022
18:10
BK Pirelli B
PSK Union
37
50
14
9
23
17
27
32
Základní fáze Review
8. kolo 22. 11. 2022
19:40
Tygři Praha
PSK Union
55
61
16
12
31
24
43
43
Základní fáze Review
9. kolo 1. 12. 2022
20:10
PSK Union
Sokol Dolní Počernice C
61
52
24
10
36
26
45
43
Základní fáze Review
10. kolo 7. 12. 2022
20:15
Sokol Michle
PSK Union
Základní fáze Preview
11. kolo 15. 12. 2022
20:10
PSK Union
BC Pštrosi
Základní fáze Preview
7. kolo 22. 12. 2022
20:10
PSK Union
Baník Praha B - Revival
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
PSK Union
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
13. kolo 16. 1. 2023
00:00
PSK Union
Meteor TLC B
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
TJ Ruzyně
PSK Union
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
PSK Union
Hugo Praha
Základní fáze Preview
16. kolo 13. 2. 2023
00:00
Sokol Horní Počernice C
PSK Union
Základní fáze Preview
17. kolo 20. 2. 2023
00:00
PSK Union
BK Pirelli B
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
Baník Praha B - Revival
PSK Union
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
PSK Union
Tygři Praha
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
Sokol Dolní Počernice C
PSK Union
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
PSK Union
Sokol Michle
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
BC Pštrosi
PSK Union
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 3.třída C 8 19
2019/20 3.třída B 5 22
2018/19 3.třída A 8 25
2017/18 2.třída A 10 28
2016/17 2.třída B 8 31
2015/16 2.třída C 8 32