TJ Ruzyně

Kategorie
Muži
Soutěž
3.třída A

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 8. 2010
Jan Antoš
antosjan@email.cz
603 148 856

Předseda

od: 25. 9. 2018
Jiří Novák
jpn@centrum.cz
724 777 942

Adresa

Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Tomáš Halamka 1991 191 31
Jaroslav Kočovský 1968 177 54
Jan Michálek 1980 174 42
Petr Pospíchal 1977 192 45
Matúš Zavacký 1991 185 31
Bohumil Bednář 1956 183 66
Petr Kadečka 1979 189 43
Lukáš Liška 1979 202 43
Josef Pajer 1978 194 44
Dan Vetterle 1991 185 31
Jan Antoš 1955 196 67
Kamil Horáček 1977 186 45
Michal Labudek 1982 40
Jiří Novák 1969 183 53
Radan Tomek 1979 190 43
Miroslav Zavadil 1956 187 66
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
129 3.třída A (muži) Domácí 3. 4. 2023 TJ Ruzyně :
124 3.třída A (muži) Domácí 27. 3. 2023 Sokol Dolní Počernice C :
118 3.třída A (muži) Domácí 20. 3. 2023 TJ Ruzyně :
111 3.třída A (muži) Domácí 6. 3. 2023 Baník Praha B - Revival :
107 3.třída A (muži) Domácí 27. 2. 2023 TJ Ruzyně :
98 3.třída A (muži) Domácí 20. 2. 2023 Sokol Horní Počernice C :
96 3.třída A (muži) Domácí 13. 2. 2023 TJ Ruzyně :
85 3.třída A (muži) Domácí 30. 1. 2023 Meteor TLC B :
84 3.třída A (muži) Domácí 23. 1. 2023 PSK Union :
74 3.třída A (muži) Domácí 16. 1. 2023 TJ Ruzyně :
71 3.třída A (muži) Domácí 9. 1. 2023 BC Pštrosi :
63 3.třída A (muži) Domácí 12. 12. 2022 Sokol Michle :
58 3.třída A (muži) Domácí 5. 12. 2022 TJ Ruzyně :
52 3.třída A (muži) Domácí 28. 11. 2022 Tygři Praha :
45 3.třída A (muži) Domácí 21. 11. 2022 TJ Ruzyně :
41 3.třída A (muži) Domácí 14. 11. 2022 BK Pirelli B :
32 3.třída A (muži) Domácí 7. 11. 2022 TJ Ruzyně :
30 3.třída A (muži) Domácí 1. 11. 2022 Hugo Praha :
19 3.třída A (muži) Domácí 24. 10. 2022 TJ Ruzyně :
18 3.třída A (muži) Domácí 20. 10. 2022 TJ Ruzyně :
8 3.třída A (muži) Domácí 11. 10. 2022 Sokol Kbely E :
5 3.třída A (muži) Domácí 7. 10. 2022 TJ Ruzyně :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 7. 10. 2022
19:15
BC Pštrosi
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
2. kolo 11. 10. 2022
20:15
TJ Ruzyně
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
3. kolo 20. 10. 2022
20:10
PSK Union
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
4. kolo 24. 10. 2022
19:10
Meteor TLC B
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
5. kolo 1. 11. 2022
20:15
TJ Ruzyně
Hugo Praha
Základní fáze Preview
6. kolo 7. 11. 2022
00:00
Sokol Horní Počernice C
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
7. kolo 14. 11. 2022
00:00
TJ Ruzyně
BK Pirelli B
Základní fáze Preview
8. kolo 21. 11. 2022
00:00
Baník Praha B - Revival
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
9. kolo 28. 11. 2022
00:00
TJ Ruzyně
Tygři Praha
Základní fáze Preview
10. kolo 5. 12. 2022
00:00
Sokol Dolní Počernice C
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
11. kolo 12. 12. 2022
00:00
TJ Ruzyně
Sokol Michle
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
TJ Ruzyně
BC Pštrosi
Základní fáze Preview
13. kolo 16. 1. 2023
00:00
Sokol Kbely E
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
TJ Ruzyně
PSK Union
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
TJ Ruzyně
Meteor TLC B
Základní fáze Preview
16. kolo 13. 2. 2023
00:00
Hugo Praha
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
17. kolo 20. 2. 2023
00:00
TJ Ruzyně
Sokol Horní Počernice C
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
BK Pirelli B
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
TJ Ruzyně
Baník Praha B - Revival
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
Tygři Praha
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
TJ Ruzyně
Sokol Dolní Počernice C
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
Sokol Michle
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 3.třída B 6 28
2019/20 3.třída C 9 19
2018/19 3.třída B 5 27
2017/18 3.třída B 6 26
2016/17 3.třída C 8 24
2015/16 3.třída C 7 22