3.třída B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BK Pirelli B
6. 10. 2021
19:40
hala Polská Klaudia Karwowska
Jan Machálek
62
28
0
7
23
11
36
20
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Tygři
VŠTJ Medicina B
6. 10. 2021
19:40
ZŠ TGM Ondřej Melzer
Radomír Kohout
62
69
15
11
28
35
43
49
Review
Základní fáze 1. kolo 4
BSK Fenix Modřany B
TJ Ruzyně
5. 10. 2021
20:45
ZŠ TGM Vladimír Vondraš
Dominik Kočovský
33
61
7
14
11
31
25
46
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Baník Praha B - Revival
TJ Slavoj OS B
7. 10. 2021
20:45
ZŠ Břečťanova Pavel Týř
Jan Machálek
47
38
13
6
28
15
39
25
Review
Základní fáze 2. kolo 7
BK Pirelli B
TJ Slavoj OS B
15. 10. 2021
18:10
ZŠ Hostýnská David Kuděj
Radek Lahoda
75
49
14
15
27
29
54
37
Review
Základní fáze 2. kolo 11
BC Pštrosi
Jižní Tygři
15. 10. 2021
19:15
ZŠ Bratří Jandusů Dennis Billík
Pavlína Šuláková
60
67
14
13
26
38
35
52
Review
Základní fáze 2. kolo 10
VŠTJ Medicina B
BSK Fenix Modřany B
13. 10. 2021
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Jan Kvoch
Ondřej Melzer
82
36
20
11
39
20
57
28
Review
Základní fáze 2. kolo 9
TJ Ruzyně
Sokol Zlíchov B
12. 10. 2021
20:15
TJ Ruzyně Ondřej Koc
Barbora Schambergerová
50
34
14
9
26
18
43
24
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Jižní Tygři
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
20. 10. 2021
19:40
ZŠ TGM Dennis Billík
Ivo Melichárek
43
59
9
18
7
9
10
18
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Zlíchov B
VŠTJ Medicina B
20. 10. 2021
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Barbora Toboláková
49
97
8
13
18
40
36
66
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BSK Fenix Modřany B
BC Pštrosi
19. 10. 2021
20:45
ZŠ TGM Dennis Billík
Ivo Melichárek
65
78
19
16
38
44
50
57
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Baník Praha B - Revival
TJ Ruzyně
21. 10. 2021
20:45
ZŠ Břečťanova Pavel Týř
Dominik Kočovský
44
76
17
17
29
33
33
59
Review
Základní fáze 4. kolo 22
BC Pštrosi
Sokol Zlíchov B
29. 10. 2021
19:15
ZŠ Bratří Jandusů Radek Lahoda
Jan Lejčko
60
55
18
9
35
29
50
40
Review
Základní fáze 4. kolo 23
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BSK Fenix Modřany B
27. 10. 2021
19:40
hala Polská Dennis Billík
Ondřej Melzer
41
43
09
13
23
19
29
29
Review
Základní fáze 4. kolo 21
VŠTJ Medicina B
Baník Praha B - Revival
27. 10. 2021
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Ivo Melichárek
Štěpán Beran
87
29
19
8
35
6
16
9
19
6
Review
Základní fáze 4. kolo 20
TJ Ruzyně
TJ Slavoj OS B
26. 10. 2021
20:15
TJ Ruzyně Adam Križanský
Antonín Ďurana
46
41
8
8
24
18
38
24
Review
Základní fáze 5. kolo 29
TJ Slavoj OS B
VŠTJ Medicina B
1. 11. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Štěpán Beran
Pavel Týř
49
74
12
14
21
32
39
53
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Jižní Tygři
BK Pirelli B
3. 11. 2021
19:40
ZŠ TGM Pavlína Šuláková
Teodor Podařil
50
56
18
11
5
14
10
19
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Zlíchov B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
3. 11. 2021
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Barbora Toboláková
Dominik Kočovský
48
84
12
18
23
45
31
63
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Baník Praha B - Revival
BC Pštrosi
4. 11. 2021
20:45
ZŠ Břečťanova Radek Lochman
Jan Machálek
35
55
7
17
16
24
23
42
Review
Základní fáze 6. kolo 31
BK Pirelli B
TJ Ruzyně
12. 11. 2021
18:10
ZŠ Hostýnská Lukáš Balog
Dennis Billík
57
38
11
7
25
19
42
32
Review
Základní fáze 6. kolo 33
BC Pštrosi
TJ Slavoj OS B
12. 11. 2021
19:15
ZŠ Bratří Jandusů Ivo Melichárek
Jan Lejčko
54
39
8
7
21
17
37
29
Review
Základní fáze 6. kolo 34
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Baník Praha B - Revival
10. 11. 2021
19:40
hala Polská Ivo Melichárek
Dennis Billík
54
29
16
2
30
14
39
21
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Jižní Tygři
BSK Fenix Modřany B
10. 11. 2021
19:40
ZŠ TGM Pavlína Šuláková
Ondřej Melzer
70
54
20
6
17
10
19
18
Review
Základní fáze 7. kolo 40
TJ Slavoj OS B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
15. 11. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Štěpán Beran
Michal Dub
59
70
15
17
31
40
44
53
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Zlíchov B
Jižní Tygři
17. 11. 2021
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Barbora Toboláková
45
63
14
14
13
17
11
12
Review
Základní fáze 7. kolo 42
TJ Ruzyně
VŠTJ Medicina B
16. 11. 2021
20:15
TJ Ruzyně Zuzana Kotrbatá
Pavel Šenk
27
38
8
6
16
18
27
29
Review
Základní fáze 7. kolo 37
BSK Fenix Modřany B
BK Pirelli B
16. 11. 2021
20:45
ZŠ TGM Pavlína Šuláková
Lukáš Balog
40
44
13
10
20
27
31
31
Review
Základní fáze 8. kolo 43
BK Pirelli B
VŠTJ Medicina B
26. 11. 2021
18:10
ZŠ Hostýnská Pavel Šenk
Radek Lahoda
62
95
8
22
30
50
47
76
Review
Základní fáze 8. kolo 44
BC Pštrosi
TJ Ruzyně
26. 11. 2021
19:15
ZŠ Bratří Jandusů Pavlína Šuláková
Barbora Schambergerová
46
62
12
12
23
29
35
43
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Jižní Tygři
Baník Praha B - Revival
24. 11. 2021
19:40
ZŠ TGM Pavlína Šuláková
Terézia Sagalincová
62
31
17
6
21
4
7
12
Review
Základní fáze 8. kolo 48
BSK Fenix Modřany B
Sokol Zlíchov B
23. 11. 2021
20:45
ZŠ TGM Vladimír Vondraš
Jan Machálek
96
38
28
06
58
14
73
28
Review
Základní fáze 9. kolo 51
TJ Slavoj OS B
Jižní Tygři
29. 11. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Lukáš Ulrych
David Kuděj
57
73
14
13
12
23
10
14
Review
Základní fáze 9. kolo 54
VŠTJ Medicina B
BC Pštrosi
1. 12. 2021
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Ivo Melichárek
Jan Kvoch
79
46
19
10
27
26
57
33
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Zlíchov B
BK Pirelli B
1. 12. 2021
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Barbora Toboláková
56
67
15
14
26
31
42
54
Review
Základní fáze 9. kolo 53
TJ Ruzyně
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
30. 11. 2021
20:15
TJ Ruzyně Zuzana Kotrbatá
Vladimír Vondraš
42
69
12
15
20
36
34
45
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Baník Praha B - Revival
BSK Fenix Modřany B
2. 12. 2021
20:45
ZŠ Břečťanova Jan Machálek
Pavel Týř
38
63
10
14
19
32
30
54
Review
Základní fáze 10. kolo 55
BK Pirelli B
BC Pštrosi
10. 12. 2021
18:10
ZŠ Hostýnská Jan Lejčko
Dennis Billík
Preview
Základní fáze 10. kolo 56
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
VŠTJ Medicina B
8. 12. 2021
19:40
hala Polská Terézia Sagalincová
David Kuděj
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Zlíchov B
Baník Praha B - Revival
8. 12. 2021
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Barbora Toboláková
Luděk Svoboda
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
BSK Fenix Modřany B
TJ Slavoj OS B
7. 12. 2021
20:45
ZŠ TGM Jan Machálek
Radek Lahoda
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
TJ Slavoj OS B
Sokol Zlíchov B
13. 12. 2021
18:30
ZŠ Chelčického Jakub Vampola
Karel Prokop
Preview
Základní fáze 11. kolo 66
BC Pštrosi
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
17. 12. 2021
19:15
ZŠ Bratří Jandusů Dennis Billík
Ivo Melichárek
Preview
Základní fáze 11. kolo 64
TJ Ruzyně
Jižní Tygři
14. 12. 2021
20:15
TJ Ruzyně Barbora Schambergerová
Antonín Ďurana
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
Baník Praha B - Revival
BK Pirelli B
16. 12. 2021
20:45
ZŠ Břečťanova Jan Machálek
Pavel Týř
Preview
Základní fáze 12. kolo 67
BK Pirelli B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
10. 1. 2022
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
VŠTJ Medicina B
Jižní Tygři
10. 1. 2022
-
Gym. Na Vítězné pláni
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
TJ Ruzyně
BSK Fenix Modřany B
10. 1. 2022
-
TJ Ruzyně
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
TJ Slavoj OS B
Baník Praha B - Revival
10. 1. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
TJ Slavoj OS B
BK Pirelli B
17. 1. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Zlíchov B
TJ Ruzyně
17. 1. 2022
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
BSK Fenix Modřany B
VŠTJ Medicina B
17. 1. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 13. kolo 77
Jižní Tygři
BC Pštrosi
17. 1. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 14. kolo 80
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Jižní Tygři
24. 1. 2022
-
hala Polská
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
BC Pštrosi
BSK Fenix Modřany B
24. 1. 2022
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
VŠTJ Medicina B
Sokol Zlíchov B
24. 1. 2022
-
Gym. Na Vítězné pláni
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
TJ Ruzyně
Baník Praha B - Revival
24. 1. 2022
-
TJ Ruzyně
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
TJ Slavoj OS B
TJ Ruzyně
31. 1. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
Baník Praha B - Revival
VŠTJ Medicina B
31. 1. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Zlíchov B
BC Pštrosi
31. 1. 2022
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
BSK Fenix Modřany B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
31. 1. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 16. kolo 91
BK Pirelli B
Jižní Tygři
7. 2. 2022
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Sokol Zlíchov B
7. 2. 2022
-
hala Polská
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
BC Pštrosi
Baník Praha B - Revival
7. 2. 2022
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
VŠTJ Medicina B
TJ Slavoj OS B
7. 2. 2022
-
Gym. Na Vítězné pláni
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
TJ Ruzyně
BK Pirelli B
14. 2. 2022
-
TJ Ruzyně
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
TJ Slavoj OS B
BC Pštrosi
14. 2. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
Baník Praha B - Revival
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
14. 2. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
BSK Fenix Modřany B
Jižní Tygři
14. 2. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
BK Pirelli B
BSK Fenix Modřany B
21. 2. 2022
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
Jižní Tygři
Sokol Zlíchov B
21. 2. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
TJ Slavoj OS B
21. 2. 2022
-
hala Polská
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
VŠTJ Medicina B
TJ Ruzyně
21. 2. 2022
-
Gym. Na Vítězné pláni
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
VŠTJ Medicina B
BK Pirelli B
28. 2. 2022
-
Gym. Na Vítězné pláni
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
TJ Ruzyně
BC Pštrosi
28. 2. 2022
-
TJ Ruzyně
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
Baník Praha B - Revival
Jižní Tygři
28. 2. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Zlíchov B
BSK Fenix Modřany B
28. 2. 2022
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
BK Pirelli B
Sokol Zlíchov B
21. 3. 2022
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
BSK Fenix Modřany B
Baník Praha B - Revival
21. 3. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Jižní Tygři
TJ Slavoj OS B
21. 3. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
TJ Ruzyně
21. 3. 2022
-
hala Polská
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
BC Pštrosi
VŠTJ Medicina B
21. 3. 2022
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
BC Pštrosi
BK Pirelli B
28. 3. 2022
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
VŠTJ Medicina B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
28. 3. 2022
-
Gym. Na Vítězné pláni
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
TJ Slavoj OS B
BSK Fenix Modřany B
28. 3. 2022
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
Baník Praha B - Revival
Sokol Zlíchov B
28. 3. 2022
-
ZŠ Břečťanova
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
BK Pirelli B
Baník Praha B - Revival
4. 4. 2022
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Zlíchov B
TJ Slavoj OS B
4. 4. 2022
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
Jižní Tygři
TJ Ruzyně
4. 4. 2022
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BC Pštrosi
4. 4. 2022
-
hala Polská
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryštof Bularga BSK Fenix Modřany B 20 8 1.0 9.4 2.3 1.5 0.4/1.1 0.0* 1.5
Nikola Aratiković BK Pirelli B 52 8 1.0 6.5 2.8 0.0 1.0/3.0 33.3 1.4
Petr Janů S. Královské Vinohrady 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Horáček VŠTJ Medicina B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bobek Jižní Tygři 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Antoš TJ Ruzyně 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bačo TJ Slavoj OS B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Beneš BC Pštrosi 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Andrle Sokol Zlíchov B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Daněk Baník Praha B - Revival 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK Fenix Modřany B 8 21.8 2.1 3.9 /9.2 42.5 11.8
TJ Ruzyně 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VŠTJ Medicina B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pirelli B 6 23.3 1.8 8.2 /15.4 53.3 13.5
TJ Slavoj OS B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Pštrosi 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
S. Královské Vinohrady 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jižní Tygři 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Zlíchov B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Baník Praha B - Revival 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vondraš Vladimír 3 2 1 0 - - -
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 - - -
Týř Pavel 4 2 2 0 - - -
Toboláková Barbora 4 1 3 0 - - -
Šuláková Pavlína 6 5 1 0 - - -
Šenk Pavel 2 1 1 0 - - -
Svoboda Luděk 3 3 0 0 - - -
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 - - -
Sagalincová Terézia 1 0 1 0 - - -
Podařil Teodor 1 0 1 0 - - -
Melzer Ondřej 4 1 3 0 - - -
Melichárek Ivo 6 4 2 0 - - -
Machálek Jan 5 1 4 0 - - -
Lochman Radek 1 1 0 0 - - -
Lejčko Jan 2 0 2 0 - - -
Lahoda Radek 3 1 2 0 - - -
Kvoch Jan 2 1 1 0 - - -
Kuděj David 2 1 1 0 - - -
Križanský Adam 1 1 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 2 2 0 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Kočovský Dominik 3 0 3 0 - - -
Koc Ondřej 1 1 0 0 - - -
Karwowska Klaudia 1 1 0 0 - - -
Ďurana Antonín 1 0 1 0 - - -
Dub Michal 1 0 1 0 - - -
Billík Dennis 6 4 2 0 - - -
Beran Štěpán 3 2 1 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře