Sokol Stodůlky

Kategorie
Muži
Soutěž
3.třída B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 7. 2013
Tomáš Drahota
drahota.t@seznam.cz
774 345 092

Adresa

TJ Sokol Stodůlky
Kovářova
15500 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Tomáš Bureš 1968 193 54
Tomáš Drahota 1987 180 35
Petr Kříž 1962 193 60
Jan Sucharda 1990 198 32
Václav Krejčí 1989 195 33
Daniel Drahota 1985 183 37
Pavel Holub 1969 190 53
Tomáš Sobotka 1964 190 58
Bohumil Humhej 1987 195 35
Patrik Doné 1992 188 30
Jiří Dušánek 1986 174 36
Michal Narovec 1973 185 49
Jakub Žák 1984 180 38
Tomáš Ross 1991 200 31
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
131 3.třída B (muži) Domácí 3. 4. 2023 SK Zbraslav :
123 3.třída B (muži) Domácí 27. 3. 2023 Sokol Stodůlky :
118 3.třída B (muži) Domácí 20. 3. 2023 TJ Slavoj OS B :
112 3.třída B (muži) Domácí 6. 3. 2023 Sokol Stodůlky :
105 3.třída B (muži) Domácí 27. 2. 2023 Sokol Hostivař :
101 3.třída B (muži) Domácí 20. 2. 2023 Sokol Stodůlky :
92 3.třída B (muži) Domácí 13. 2. 2023 BA Sparta B Revival :
90 3.třída B (muži) Domácí 30. 1. 2023 Sokol Stodůlky :
79 3.třída B (muži) Domácí 23. 1. 2023 Sokol Stodůlky :
78 3.třída B (muži) Domácí 16. 1. 2023 Fenix Modřany B :
68 3.třída B (muži) Domácí 9. 1. 2023 Sokol Stodůlky :
65 3.třída B (muži) Domácí 12. 12. 2022 Sokol Stodůlky :
57 3.třída B (muži) Domácí 5. 12. 2022 Spartak Hrdlořezy :
52 3.třída B (muži) Domácí 28. 11. 2022 Sokol Stodůlky :
46 3.třída B (muži) Domácí 21. 11. 2022 Basketbal Kunratice C :
39 3.třída B (muži) Domácí 14. 11. 2022 Sokol Stodůlky :
35 3.třída B (muži) Domácí 7. 11. 2022 SK Start Praha :
26 3.třída B (muži) Domácí 2. 11. 2022 Sokol Stodůlky :
24 3.třída B (muži) Domácí 27. 10. 2022 SK Rapid :
13 3.třída B (muži) Domácí 20. 10. 2022 Radotínský SK B :
12 3.třída B (muži) Domácí 11. 10. 2022 Sokol Stodůlky :
2 3.třída B (muži) Domácí 6. 10. 2022 Sokol Zlíchov B :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 6. 10. 2022
20:30
Sokol Stodůlky
Sokol Zlíchov B
Základní fáze Preview
2. kolo 11. 10. 2022
20:45
Fenix Modřany B
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
3. kolo 20. 10. 2022
20:30
Sokol Stodůlky
Radotínský SK B
Základní fáze Preview
4. kolo 27. 10. 2022
20:30
Sokol Stodůlky
SK Rapid
Základní fáze Preview
5. kolo 2. 11. 2022
19:00
BA Sparta B Revival
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
6. kolo 7. 11. 2022
00:00
Sokol Stodůlky
SK Start Praha
Základní fáze Preview
7. kolo 14. 11. 2022
00:00
Sokol Hostivař
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
8. kolo 21. 11. 2022
00:00
Sokol Stodůlky
Basketbal Kunratice C
Základní fáze Preview
9. kolo 28. 11. 2022
00:00
TJ Slavoj OS B
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
10. kolo 5. 12. 2022
00:00
Sokol Stodůlky
Spartak Hrdlořezy
Základní fáze Preview
11. kolo 12. 12. 2022
00:00
SK Zbraslav
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
Sokol Zlíchov B
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
13. kolo 16. 1. 2023
00:00
Sokol Stodůlky
Fenix Modřany B
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
Radotínský SK B
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
SK Rapid
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
16. kolo 13. 2. 2023
00:00
Sokol Stodůlky
BA Sparta B Revival
Základní fáze Preview
17. kolo 20. 2. 2023
00:00
SK Start Praha
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
Sokol Stodůlky
Sokol Hostivař
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
Basketbal Kunratice C
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
Sokol Stodůlky
TJ Slavoj OS B
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
Spartak Hrdlořezy
Sokol Stodůlky
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
Sokol Stodůlky
SK Zbraslav
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 3.třída C 6 23
2019/20 2.třída A 10 24
2018/19 2.třída A 9 30
2017/18 3.třída C 2 30
2016/17 3.třída B 4 30
2015/16 3.třída A 5 28