2.třída A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
VSK Elektro
Sršni D
4. 10. 2018
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Štěpán Beran
Roman Pommer
63
65
23
12
36
23
55
37
Review
Základní fáze 1. kolo 4
TJ Slavoj OS A
Sokol Dolní Počernice B
3. 10. 2018
18:30
ZŠ Chelčického Michal Dub
Štěpán Beran
48
80
12
25
25
46
37
62
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Slovan Bohnice B
Tourist Říčany
2. 10. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Dominik Kočovský
Pavel Bohata
71
49
7
13
21
28
42
38
Review
Základní fáze 1. kolo 1
BK Rotor Punkrác A
VSK MFF UK B
4. 10. 2018
20:10
ZŠ Bítovská Radek Lahoda
Martin Kunc
88
61
29
10
52
33
66
45
Review
Základní fáze 1. kolo 2
TJ ÚVN
Sokol Stodůlky
2. 10. 2018
20:10
tělocvična ÚVN Hana Šmídková
Jan Lejčko
90
95
31
22
50
43
72
65
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ Háje - JM B
Slovan Advokacie Praha
4. 10. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Pavel Strnad
Jan Machálek
72
52
18
14
40
28
51
40
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Sršni D
TJ Slavoj OS A
9. 10. 2018
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Pavel Šenk
Milan Kucharič
49
47
14
4
33
16
38
33
Review
Základní fáze 2. kolo 7
VSK MFF UK B
Slovan Advokacie Praha
8. 10. 2018
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Týř
Jan Machálek
68
67
12
15
31
28
45
51
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Dolní Počernice B
Slovan Bohnice B
12. 10. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vošahlík
Lukáš Balog
67
100
13
32
35
56
49
70
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Tourist Říčany
TJ Háje - JM B
9. 10. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radomír Kohout
Jakub Kmošek
57
61
18
18
33
35
42
39
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BK Rotor Punkrác A
TJ ÚVN
11. 10. 2018
20:10
ZŠ Bítovská Martin Kunc
Pavel Strnad
77
52
19
17
38
26
64
33
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Stodůlky
VSK Elektro
11. 10. 2018
20:30
tělocvična K Vidouli Eliška Gráfová
Pavel Šenk
88
51
29
8
52
21
76
37
Review
Základní fáze 3. kolo 14
VSK Elektro
BK Rotor Punkrác A
18. 10. 2018
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Roman Pommer
Petr Tomášek
45
76
17
5
21
31
27
53
Review
Základní fáze 3. kolo 15
TJ Slavoj OS A
Sokol Stodůlky
17. 10. 2018
18:30
ZŠ Chelčického Dominik Výborný
Jan Machálek
90
61
20
15
40
32
68
43
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Slovan Bohnice B
Sršni D
16. 10. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Petrák
Jakub Kmošek
62
69
18
16
33
39
49
58
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Slovan Advokacie Praha
Tourist Říčany
17. 10. 2018
20:00
Hala Královka, plocha B Luděk Svoboda
Michaela Tvrdíková
53
57
23
10
39
26
47
38
Review
Základní fáze 3. kolo 13
TJ ÚVN
VSK MFF UK B
16. 10. 2018
20:10
tělocvična ÚVN Roman Pommer
Hana Šmídková
76
74
14
21
36
34
58
52
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ Háje - JM B
Sokol Dolní Počernice B
18. 10. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Tomáš Tax
Radek Lahoda
92
55
27
15
50
27
69
44
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Sršni D
TJ Háje - JM B
23. 10. 2018
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Ondřej Koc
Zuzana Kotrbatá
73
37
22
16
40
21
58
30
Review
Základní fáze 4. kolo 19
VSK MFF UK B
Tourist Říčany
22. 10. 2018
18:40
Sportovní centrum UK Lukáš Balog
Jan Machálek
43
48
11
12
23
19
31
29
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Dolní Počernice B
Slovan Advokacie Praha
26. 10. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Matěj Barták
74
57
20
10
38
24
58
41
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BK Rotor Punkrác A
TJ Slavoj OS A
25. 10. 2018
20:10
ZŠ Bítovská Martin Kunc
Radek Lahoda
53
77
14
24
29
35
39
48
Review
Základní fáze 4. kolo 24
TJ ÚVN
VSK Elektro
23. 10. 2018
20:10
tělocvična ÚVN Jan Lejčko
Michal Dub
86
67
25
16
50
34
72
55
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Stodůlky
Slovan Bohnice B
25. 10. 2018
20:30
tělocvična K Vidouli Zuzana Kotrbatá
Pavel Šenk
50
102
17
22
28
51
40
73
Review
Základní fáze 5. kolo 25
VSK Elektro
VSK MFF UK B
1. 11. 2018
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Petr Tomášek
Roman Pommer
51
44
11
16
20
22
41
30
Review
Základní fáze 5. kolo 26
TJ Slavoj OS A
TJ ÚVN
31. 10. 2018
18:30
ZŠ Chelčického Štěpán Beran
Rostislav Milata
77
52
24
16
47
24
67
38
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Slovan Bohnice B
BK Rotor Punkrác A
30. 10. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Vladimír Slanina
Vojtěch Tesárek
87
64
23
11
39
32
59
50
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Slovan Advokacie Praha
Sršni D
30. 10. 2018
20:00
Hala Královka, plocha B Michaela Tvrdíková
Hana Šmídková
38
78
13
18
17
34
25
61
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Tourist Říčany
Sokol Dolní Počernice B
18. 12. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radomír Kohout
Radek Lochman
55
68
12
16
33
37
45
54
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ Háje - JM B
Sokol Stodůlky
1. 11. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Radek Lochman
Michal Perlík
72
68
20
16
36
35
57
52
Review
Základní fáze 6. kolo 36
VSK Elektro
TJ Slavoj OS A
8. 11. 2018
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Michal Dub
Jakub Kmošek
45
81
10
20
22
43
35
63
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Sršni D
Tourist Říčany
6. 11. 2018
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Ondřej Koc
Michal Bukovský
81
45
26
8
47
29
63
37
Review
Základní fáze 6. kolo 31
VSK MFF UK B
Sokol Dolní Počernice B
5. 11. 2018
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Strnad
Jan Machálek
48
65
13
22
25
43
43
48
Review
Základní fáze 6. kolo 34
BK Rotor Punkrác A
TJ Háje - JM B
8. 11. 2018
20:10
ZŠ Bítovská Pavel Týř
Radek Lahoda
75
52
12
11
26
26
50
37
Review
Základní fáze 6. kolo 35
TJ ÚVN
Slovan Bohnice B
6. 11. 2018
20:10
tělocvična ÚVN Jan Lejčko
Roman Pommer
66
88
24
22
43
46
49
76
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Stodůlky
Slovan Advokacie Praha
8. 11. 2018
20:30
tělocvična K Vidouli Pavel Šenk
Michaela Tvrdíková
68
60
12
16
37
26
56
47
Review
Základní fáze 7. kolo 37
TJ Slavoj OS A
VSK MFF UK B
14. 11. 2018
18:30
ZŠ Chelčického Daniel Broško
Jan Machálek
69
56
18
13
34
29
49
39
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Dolní Počernice B
Sršni D
16. 11. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vošahlík
Tomáš Linhart
69
62
20
14
36
37
53
46
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Slovan Bohnice B
VSK Elektro
13. 11. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Michal Dub
Jakub Kmošek
92
69
23
20
47
40
66
60
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Slovan Advokacie Praha
BK Rotor Punkrác A
13. 11. 2018
20:00
Hala Královka, plocha B Hana Šmídková
Michaela Tvrdíková
77
72
14
25
20
37
43
50
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Tourist Říčany
Sokol Stodůlky
13. 11. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radek Lahoda
Pavel Týř
63
49
16
17
31
27
49
38
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ Háje - JM B
TJ ÚVN
15. 11. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
Radek Lahoda
76
68
12
20
36
32
62
42
Review
Základní fáze 8. kolo 47
VSK Elektro
TJ Háje - JM B
22. 11. 2018
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Petrák
Michal Dub
53
74
11
9
22
32
41
61
Review
Základní fáze 8. kolo 48
TJ Slavoj OS A
Slovan Bohnice B
21. 11. 2018
18:30
ZŠ Chelčického Pavel Týř
Pavel Strnad
67
61
21
18
36
35
56
51
Review
Základní fáze 8. kolo 43
VSK MFF UK B
Sršni D
19. 11. 2018
18:40
Sportovní centrum UK František Syrovátka
Pavel Strnad
57
78
20
20
36
39
42
59
Review
Základní fáze 8. kolo 45
BK Rotor Punkrác A
Tourist Říčany
22. 11. 2018
20:10
ZŠ Bítovská Radek Lochman
Radek Lahoda
68
54
14
9
33
21
49
35
Review
Základní fáze 8. kolo 46
TJ ÚVN
Slovan Advokacie Praha
20. 11. 2018
20:10
tělocvična ÚVN Miloslav Jon
Pavel Ubr
73
78
15
26
28
39
44
59
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Stodůlky
Sokol Dolní Počernice B
22. 11. 2018
20:30
tělocvična K Vidouli Pavel Šenk
Michaela Tvrdíková
75
62
16
21
44
34
63
45
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Sršni D
Sokol Stodůlky
27. 11. 2018
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Zuzana Kotrbatá
Pavel Šenk
97
51
22
17
45
27
75
39
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Dolní Počernice B
BK Rotor Punkrác A
30. 11. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Jan Lejčko
Vojta Schaffner
66
63
16
16
28
38
45
56
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Slovan Bohnice B
VSK MFF UK B
27. 11. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Michal Dub
Matej Kovačovič
83
58
23
15
38
33
60
45
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Slovan Advokacie Praha
VSK Elektro
27. 11. 2018
20:00
Hala Královka, plocha B Michaela Tvrdíková
Jakub Petrák
72
31
17
11
31
20
44
24
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Tourist Říčany
TJ ÚVN
27. 11. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Jonáš Kavan
Radek Lahoda
85
74
19
9
37
28
56
55
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ Háje - JM B
TJ Slavoj OS A
29. 11. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Radek Lochman
Jan Lejčko
66
53
19
5
36
13
49
39
Review
Základní fáze 10. kolo 58
VSK Elektro
Tourist Říčany
6. 12. 2018
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Kmošek
Roman Pommer
50
82
13
14
25
44
36
58
Review
Základní fáze 10. kolo 59
TJ Slavoj OS A
Slovan Advokacie Praha
5. 12. 2018
18:30
ZŠ Chelčického Michal Dub
Štěpán Beran
65
56
16
13
38
24
53
39
Review
Základní fáze 10. kolo 55
VSK MFF UK B
Sokol Stodůlky
3. 12. 2018
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Strnad
František Syrovátka
57
60
14
15
22
26
44
44
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Slovan Bohnice B
TJ Háje - JM B
4. 12. 2018
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Roman Pommer
Jakub Petrák
112
79
24
25
49
41
75
60
Review
Základní fáze 10. kolo 56
BK Rotor Punkrác A
Sršni D
6. 12. 2018
20:10
ZŠ Bítovská Radek Lahoda
Jonáš Kavan
55
76
13
22
25
40
37
54
Review
Základní fáze 10. kolo 57
TJ ÚVN
Sokol Dolní Počernice B
4. 12. 2018
20:10
tělocvična ÚVN Radomír Kohout
Jan Lejčko
44
111
11
25
24
58
34
79
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Sršni D
TJ ÚVN
11. 12. 2018
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Miloslav Jon
Pavel Bohata
94
53
22
18
53
27
76
43
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Dolní Počernice B
VSK Elektro
14. 12. 2018
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Lukáš Balog
Vladimír Slanina
88
46
15
15
39
20
68
27
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Slovan Advokacie Praha
Slovan Bohnice B
11. 12. 2018
20:00
Hala Královka, plocha B Tereza Hrabáková
Michal Dub
72
80
25
25
42
37
60
57
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Tourist Říčany
TJ Slavoj OS A
11. 12. 2018
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Jonáš Kavan
Jan Machálek
57
36
13
14
30
20
42
26
Review
Základní fáze 11. kolo 61
TJ Háje - JM B
VSK MFF UK B
13. 12. 2018
20:20
ZŠ Plamínková Pavel Šenk
Jan Lejčko
65
49
12
18
27
23
47
35
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Stodůlky
BK Rotor Punkrác A
13. 12. 2018
20:30
tělocvična K Vidouli Vojtěch Tesárek
Ondřej Svejkovský
69
84
18
27
32
45
48
70
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Sršni D
VSK Elektro
8. 1. 2019
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
89
49
15
11
42
20
65
34
Review
Základní fáze 12. kolo 67
VSK MFF UK B
BK Rotor Punkrác A
7. 1. 2019
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Strnad
Lukáš Petrisko
43
64
10
20
22
37
34
45
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Dolní Počernice B
TJ Slavoj OS A
11. 1. 2019
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Radek Treml
Michal Bukovský
60
57
12
15
29
28
45
39
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Slovan Advokacie Praha
TJ Háje - JM B
8. 1. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Michaela Tvrdíková
Michal Dub
63
51
15
14
39
23
58
29
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Tourist Říčany
Slovan Bohnice B
8. 1. 2019
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Jonáš Kavan
Radek Lahoda
64
76
23
21
37
40
45
51
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Stodůlky
TJ ÚVN
10. 1. 2019
20:30
tělocvična K Vidouli Hana Šmídková
Michaela Tvrdíková
77
64
8
14
23
40
57
53
Review
Základní fáze 13. kolo 77
VSK Elektro
Sokol Stodůlky
17. 1. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Kmošek
Štěpán Beran
65
63
13
12
34
26
48
43
Review
Základní fáze 13. kolo 76
TJ Slavoj OS A
Sršni D
16. 1. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Marek Vondráček
Lukáš Balog
47
79
10
19
21
38
36
55
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Slovan Bohnice B
Sokol Dolní Počernice B
15. 1. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Roman Pommer
Michal Dub
87
67
20
11
49
31
75
49
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Slovan Advokacie Praha
VSK MFF UK B
15. 1. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Luděk Svoboda
Martin Buršík
63
38
11
10
24
17
41
30
Review
Základní fáze 13. kolo 78
TJ ÚVN
BK Rotor Punkrác A
15. 1. 2019
20:10
tělocvična ÚVN Tereza Hrabáková
Jan Lejčko
57
86
17
27
27
50
37
62
Review
Základní fáze 13. kolo 74
TJ Háje - JM B
Tourist Říčany
17. 1. 2019
20:20
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
Michal Perlík
49
39
15
9
29
30
36
33
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Sršni D
Slovan Bohnice B
22. 1. 2019
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Pavel Týř
Lukáš Ulrych
99
52
21
10
49
20
75
34
Review
Základní fáze 14. kolo 79
VSK MFF UK B
TJ ÚVN
21. 1. 2019
18:40
Sportovní centrum UK František Syrovátka
Lukáš Petrisko
60
55
22
8
40
21
46
37
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Dolní Počernice B
TJ Háje - JM B
25. 1. 2019
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
81
78
27
17
43
35
63
55
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BK Rotor Punkrác A
VSK Elektro
24. 1. 2019
20:10
ZŠ Bítovská Radek Lochman
Radek Treml
79
63
29
16
44
32
64
52
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Tourist Říčany
Slovan Advokacie Praha
22. 1. 2019
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radek Lahoda
Pavel Ubr
40
58
9
17
18
27
29
48
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Stodůlky
TJ Slavoj OS A
24. 1. 2019
20:30
tělocvična K Vidouli Vladimír Slanina
Hana Šmídková
54
72
16
15
24
35
40
47
Review
Základní fáze 15. kolo 90
VSK Elektro
TJ ÚVN
31. 1. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Roman Pommer
Petr Tomášek
66
45
16
15
29
25
42
37
Review
Základní fáze 15. kolo 89
TJ Slavoj OS A
BK Rotor Punkrác A
30. 1. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Michal Dub
Ondřej Koc
50
69
12
18
24
35
35
52
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Slovan Bohnice B
Sokol Stodůlky
29. 1. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Miloslav Jon
Jakub Kmošek
87
56
25
8
49
27
75
44
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Slovan Advokacie Praha
Sokol Dolní Počernice B
29. 1. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Jakub Petrák
Hana Šmídková
59
41
10
10
26
17
35
29
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Tourist Říčany
VSK MFF UK B
29. 1. 2019
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Pavel Týř
Pavel Strnad
48
45
13
12
20
22
38
33
Review
Základní fáze 15. kolo 87
TJ Háje - JM B
Sršni D
31. 1. 2019
20:20
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
Martin Kunc
44
83
13
25
29
49
34
70
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Sršni D
Slovan Advokacie Praha
5. 2. 2019
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Milan Kucharič
Pavel Bohata
76
75
23
20
41
37
57
55
Review
Základní fáze 16. kolo 91
VSK MFF UK B
VSK Elektro
4. 2. 2019
18:40
Sportovní centrum UK František Syrovátka
Lukáš Petrisko
56
57
20
16
33
27
46
45
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Dolní Počernice B
Tourist Říčany
8. 2. 2019
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Matěj Barták
Michal Bukovský
87
59
24
12
41
34
70
46
Review
Základní fáze 16. kolo 92
TJ ÚVN
TJ Slavoj OS A
5. 2. 2019
20:10
tělocvična ÚVN Jan Lejčko
Roman Pommer
65
48
20
10
34
20
47
39
Review
Základní fáze 16. kolo 93
BK Rotor Punkrác A
Slovan Bohnice B
7. 2. 2019
20:10
ZŠ Bítovská Pavel Strnad
Radek Lochman
102
82
27
16
49
32
72
55
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Stodůlky
TJ Háje - JM B
7. 2. 2019
20:30
tělocvična K Vidouli Michaela Tvrdíková
Petr Tomášek
61
75
26
20
30
37
44
57
Review
Základní fáze 17. kolo 102
TJ Slavoj OS A
VSK Elektro
27. 2. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Michal Dub
Jakub Kmošek
84
67
20
14
42
33
62
52
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Dolní Počernice B
VSK MFF UK B
1. 3. 2019
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Matěj Barták
75
31
18
9
41
11
56
16
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Slovan Bohnice B
TJ ÚVN
26. 2. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Kmošek
Roman Pommer
108
75
22
13
42
28
70
48
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Slovan Advokacie Praha
Sokol Stodůlky
26. 2. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Michal Dub
Hana Šmídková
89
48
25
7
42
20
65
28
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Tourist Říčany
Sršni D
26. 2. 2019
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radek Lahoda
Jan Machálek
26
80
3
12
8
32
12
61
Review
Základní fáze 17. kolo 100
TJ Háje - JM B
BK Rotor Punkrác A
28. 2. 2019
20:20
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
Pavel Týř
92
59
24
20
46
27
64
45
Review
Základní fáze 18. kolo 104
VSK Elektro
Slovan Bohnice B
7. 3. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Jan Machálek
František Syrovátka
74
94
25
25
38
45
64
66
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Sršni D
Sokol Dolní Počernice B
5. 3. 2019
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Ondřej Koc
Pavel Šenk
108
47
35
11
59
24
84
38
Review
Základní fáze 18. kolo 103
VSK MFF UK B
TJ Slavoj OS A
4. 3. 2019
18:40
Sportovní centrum UK Lukáš Petrisko
Martin Kunc
47
63
14
17
21
32
33
45
Review
Základní fáze 18. kolo 105
TJ ÚVN
TJ Háje - JM B
5. 3. 2019
20:10
tělocvična ÚVN Roman Pommer
Jan Lejčko
59
62
16
18
29
24
39
36
52
52
Review
Základní fáze 18. kolo 106
BK Rotor Punkrác A
Slovan Advokacie Praha
7. 3. 2019
20:10
ZŠ Bítovská Jonáš Kavan
Jan Machálek
78
71
27
12
47
36
60
55
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Stodůlky
Tourist Říčany
7. 3. 2019
20:30
tělocvična K Vidouli Ondřej Svejkovský
Michaela Tvrdíková
58
54
14
10
28
24
45
38
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Sršni D
VSK MFF UK B
12. 3. 2019
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Milan Kucharič
Pavel Šenk
98
48
19
19
49
30
70
44
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Dolní Počernice B
Sokol Stodůlky
15. 3. 2019
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Vladimír Slanina
Michal Bukovský
90
57
24
8
41
19
66
39
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Slovan Bohnice B
TJ Slavoj OS A
12. 3. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Kmošek
Michal Dub
84
71
28
14
46
35
71
55
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Slovan Advokacie Praha
TJ ÚVN
12. 3. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Pavel Matys
Michaela Tvrdíková
76
61
23
12
40
26
62
44
Review
Základní fáze 19. kolo 111
Tourist Říčany
BK Rotor Punkrác A
12. 3. 2019
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radek Lochman
Jakub Petrák
63
72
6
22
24
37
46
51
Review
Základní fáze 19. kolo 113
TJ Háje - JM B
VSK Elektro
14. 3. 2019
20:20
ZŠ Plamínková Barbora Kopecká
Jan Machálek
83
67
18
11
44
27
58
48
Review
Základní fáze 20. kolo 117
VSK Elektro
Slovan Advokacie Praha
21. 3. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Jakub Kmošek
Štěpán Beran
66
74
15
18
29
38
41
61
Review
Základní fáze 20. kolo 116
TJ Slavoj OS A
TJ Háje - JM B
20. 3. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Hana Šmídková
Jakub Petrák
79
67
18
15
40
31
65
51
Review
Základní fáze 20. kolo 115
VSK MFF UK B
Slovan Bohnice B
18. 3. 2019
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Strnad
Lukáš Petrisko
58
70
12
24
28
34
52
49
Review
Základní fáze 20. kolo 118
TJ ÚVN
Tourist Říčany
19. 3. 2019
20:10
tělocvična ÚVN Jan Lejčko
Martin Buršík
51
64
10
23
20
39
35
53
Review
Základní fáze 20. kolo 119
BK Rotor Punkrác A
Sokol Dolní Počernice B
21. 3. 2019
20:10
ZŠ Bítovská Jonáš Kavan
Radek Treml
66
77
15
20
37
37
61
62
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Stodůlky
Sršni D
21. 3. 2019
20:30
tělocvična K Vidouli Zuzana Kotrbatá
Anna Vagnerova
49
77
18
19
32
44
39
62
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Sršni D
BK Rotor Punkrác A
26. 3. 2019
18:00
ZŠ U Roháčových kasáren Milan Kucharič
Pavel Bohata
60
44
9
9
27
24
43
31
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Dolní Počernice B
TJ ÚVN
29. 3. 2019
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Michal Bukovský
Matěj Barták
90
61
16
17
36
32
58
59
Review
Základní fáze 21. kolo 125
Slovan Advokacie Praha
TJ Slavoj OS A
26. 3. 2019
20:00
Hala Královka, plocha B Jakub Kmošek
Michal Dub
59
46
11
17
23
24
39
34
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Tourist Říčany
VSK Elektro
26. 3. 2019
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Jonáš Kavan
Jan Machálek
68
45
11
11
33
19
53
33
Review
Základní fáze 21. kolo 126
TJ Háje - JM B
Slovan Bohnice B
28. 3. 2019
20:20
ZŠ Plamínková Pavel Týř
Radek Lahoda
82
92
27
26
47
55
65
67
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Stodůlky
VSK MFF UK B
28. 3. 2019
20:30
tělocvična K Vidouli Michaela Tvrdíková
Petr Tomášek
74
52
25
8
42
23
62
38
Review
Základní fáze 22. kolo 130
VSK Elektro
Sokol Dolní Počernice B
4. 4. 2019
17:35
ZVŠ Mochovská Praha Petr Tomášek
Jakub Kmošek
55
83
12
24
26
46
36
68
Review
Základní fáze 22. kolo 129
TJ Slavoj OS A
Tourist Říčany
3. 4. 2019
18:30
ZŠ Chelčického Štěpán Beran
Jakub Kmošek
57
50
13
15
28
30
45
44
Review
Základní fáze 22. kolo 127
VSK MFF UK B
TJ Háje - JM B
1. 4. 2019
18:40
Sportovní centrum UK František Syrovátka
Lukáš Petrisko
56
62
8
14
27
25
42
47
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Slovan Bohnice B
Slovan Advokacie Praha
2. 4. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Kmošek
Jakub Petrák
75
70
15
8
43
34
57
49
Review
Základní fáze 22. kolo 131
TJ ÚVN
Sršni D
2. 4. 2019
20:10
tělocvična ÚVN Hana Šmídková
Jan Lejčko
50
86
14
19
27
39
36
65
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BK Rotor Punkrác A
Sokol Stodůlky
4. 4. 2019
20:10
ZŠ Bítovská Michal Bakajsa
Pavel Matys
95
72
18
15
38
32
66
48
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
5 David Sládek BK Rotor Punkrác A 34 15 1.0 11.5 4.1 0.7 1.1/1.3 0.0* 1.8
Marek Výkruta VSK MFF UK A 30 11 1.0 14.7 6.1 0.0 2.5/4.1 62.2 1.8
Robert Školoud Radotínský SK 30 6 1.0 7.7 3.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tomáš Obadal Sršní D 37 12 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.3
Oldřich Juránek TJ Háje - JM B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Dubský Slovan Bohnice B 54 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hálek Sokol Dolní Počernice B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jaroš VSK MFF UK B 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Částka TJ Slavoj OS A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luděk Tvrdý TJ ÚVN 73 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Vik VSK Elektro 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Nerad Sokol Stodůlky 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Korejtko Tourist Říčany 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Franc Slovan Advokacie Praha 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Radek Lahoda Kačeři Kunratice A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Rotor Punkrác A 22 25.8 4.4 7.6 /13.1 58.2 18.6
VSK MFF UK B 22 19.5 1.5 8.6 /14.5 59.4 17.5
TJ ÚVN 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Stodůlky 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK Elektro 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sršní D 22 29.1 3.0 12.6 /23.6 53.4 15.8
TJ Slavoj OS A 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Dolní Počernice B 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Bohnice B 9 3.0 0.4 0.6 /1.3 45.5 2.2
Tourist Říčany 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Háje - JM B 22 20.3 4.9 12.5 /20.4 61.5 14.8
Slovan Advokacie Praha 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Dominik 1 1 0 0 - - -
Vošahlík Marek 3 3 0 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Vagnerova Anna 1 0 1 0 - - -
Ulrych Lukáš 1 0 1 0 - - -
Ubr Pavel 2 0 2 0 - - -
Týř Pavel 8 6 2 0 - - -
Tvrdíková Michaela 12 5 7 0 - - -
Treml Radek 3 1 2 0 - - -
Tomášek Petr 6 2 4 0 - - -
Tesárek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Tax Tomáš 1 1 0 0 - - -
Šmídková Hana 10 5 5 0 - - -
Šenk Pavel 10 4 6 0 - - -
Syrovátka František 6 4 2 0 - - -
Svoboda Luděk 2 2 0 0 - - -
Svejkovský Ondřej 3 2 1 0 - - -
Strnad Pavel 10 6 4 0 - - -
Slanina Vladimír 4 3 1 0 - - -
Schaffner Vojta 1 0 1 0 - - -
Pommer Roman 12 6 6 0 - - -
Petrisko Lukáš 6 1 5 0 - - -
Petrák Jakub 8 3 5 0 - - -
Perlík Michal 2 0 2 0 - - -
Milata Rostislav 1 0 1 0 - - -
Matys Pavel 2 1 1 0 - - -
Machálek Jan 12 1 11 0 - - -
Lochman Radek 7 5 2 0 - - -
Linhart Tomáš 2 1 1 0 - - -
Lejčko Jan 12 5 7 0 - - -
Lahoda Radek 15 7 8 0 - - -
Kunc Martin 5 2 3 0 - - -
Kucharič Milan 4 3 1 0 - - -
Kovačovič Matej 1 0 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 4 3 1 0 - - -
Kopecká Barbora 1 1 0 0 - - -
Kohout Radomír 3 3 0 0 - - -
Kočovský Dominik 1 1 0 0 - - -
Koc Ondřej 4 3 1 0 - - -
Kmošek Jakub 15 7 8 0 - - -
Kavan Jonáš 7 6 1 0 - - -
Jon Miloslav 3 3 0 0 - - -
Jeřáb Jan 2 1 1 0 - - -
Hrabáková Tereza 2 2 0 0 - - -
Gráfová Eliška 1 1 0 0 - - -
Dub Michal 15 8 7 0 - - -
Buršík Martin 2 0 2 0 - - -
Bukovský Michal 5 1 4 0 - - -
Broško Daniel 1 1 0 0 - - -
Bohata Pavel 4 0 4 0 - - -
Beran Štěpán 7 3 4 0 - - -
Barták Matěj 4 1 3 0 - - -
Balog Lukáš 4 2 2 0 - - -
Bakajsa Michal 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře