Sokol Michle

Kategorie
Muži
Soutěž
3.třída A

Základní informace

Organizační pracovník

od: 26. 7. 2016
Bc. Lukáš Balog
Golab@seznam.cz
728311673

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Michle
Pod Stárkou 4
14000 Praha 4

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Lukáš Balog 1987 182 35
Jakub Krátký 1982 40
Martin Ptáček 1995 27
David Ulč 1974 196 48
Tomáš Hurt 1989 186 33
Petr Červenka 1976 46
Silvio Marcovic 1991 31
Gennadii Tcybin 1995 190 27
Jakub Velenský 1974 180 48
Tomáš Cidlina 1974 48
Václav Lipovčan 1986 187 36
Jaroslav Stiel 1988 186 34
Goran Velan 1983 39
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
129 3.třída A (muži) Domácí 3. 4. 2023 TJ Ruzyně :
125 3.třída A (muži) Domácí 27. 3. 2023 Sokol Michle :
116 3.třída A (muži) Domácí 20. 3. 2023 Sokol Kbely E :
114 3.třída A (muži) Domácí 6. 3. 2023 Sokol Michle :
103 3.třída A (muži) Domácí 27. 2. 2023 Sokol Michle :
102 3.třída A (muži) Domácí 20. 2. 2023 Sokol Dolní Počernice C :
92 3.třída A (muži) Domácí 13. 2. 2023 Sokol Michle :
89 3.třída A (muži) Domácí 30. 1. 2023 Baník Praha B - Revival :
81 3.třída A (muži) Domácí 23. 1. 2023 Sokol Michle :
76 3.třída A (muži) Domácí 16. 1. 2023 Sokol Horní Počernice C :
70 3.třída A (muži) Domácí 9. 1. 2023 Sokol Michle :
23 3.třída A (muži) Domácí 5. 1. 2023 Sokol Michle :
63 3.třída A (muži) Domácí 13. 12. 2022 Sokol Michle :
59 3.třída A (muži) Domácí 7. 12. 2022 PSK Union :
50 3.třída A (muži) Hosté 28. 11. 2022 Sokol Kbely E 45:54
48 3.třída A (muži) Domácí 23. 11. 2022 BC Pštrosi 52:55
37 3.třída A (muži) Domácí 16. 11. 2022 Meteor TLC B 36:56
36 3.třída A (muži) Domácí 10. 11. 2022 Sokol Michle 72:62
26 3.třída A (muži) Domácí 2. 11. 2022 Tygři Praha 53:50
15 3.třída A (muži) Domácí 19. 10. 2022 BK Pirelli B 58:48
10 3.třída A (muži) Hosté 14. 10. 2022 Sokol Horní Počernice C 56:60
4 3.třída A (muži) Domácí 5. 10. 2022 Hugo Praha 61:55
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2022
20:15
Sokol Michle
Hugo Praha
61
55
20
15
35
36
51
47
Základní fáze Review
2. kolo 14. 10. 2022
20:00
Sokol Horní Počernice C
Sokol Michle
56
60
12
16
31
33
40
45
Základní fáze Review
3. kolo 19. 10. 2022
20:15
Sokol Michle
BK Pirelli B
58
48
10
12
22
29
41
42
Základní fáze Review
5. kolo 2. 11. 2022
20:15
Sokol Michle
Tygři Praha
53
50
6
6
26
20
32
34
44
44
Základní fáze Review
6. kolo 10. 11. 2022
19:10
Sokol Dolní Počernice C
Sokol Michle
72
62
7
22
34
39
50
52
Základní fáze Review
7. kolo 16. 11. 2022
20:15
Sokol Michle
Meteor TLC B
36
56
0
14
13
29
26
36
Základní fáze Review
8. kolo 23. 11. 2022
20:15
Sokol Michle
BC Pštrosi
52
55
14
25
24
34
38
42
Základní fáze Review
9. kolo 28. 11. 2022
19:15
Sokol Kbely E
Sokol Michle
45
54
11
11
27
24
38
37
Základní fáze Review
10. kolo 7. 12. 2022
20:15
Sokol Michle
PSK Union
Základní fáze Preview
11. kolo 13. 12. 2022
20:15
TJ Ruzyně
Sokol Michle
Základní fáze Preview
4. kolo 5. 1. 2023
19:45
Baník Praha B - Revival
Sokol Michle
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
Hugo Praha
Sokol Michle
Základní fáze Preview
13. kolo 16. 1. 2023
00:00
Sokol Michle
Sokol Horní Počernice C
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
BK Pirelli B
Sokol Michle
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
Sokol Michle
Baník Praha B - Revival
Základní fáze Preview
16. kolo 13. 2. 2023
00:00
Tygři Praha
Sokol Michle
Základní fáze Preview
17. kolo 20. 2. 2023
00:00
Sokol Michle
Sokol Dolní Počernice C
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
Meteor TLC B
Sokol Michle
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
BC Pštrosi
Sokol Michle
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
Sokol Michle
Sokol Kbely E
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
PSK Union
Sokol Michle
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
Sokol Michle
TJ Ruzyně
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 3.třída A 7 21
2019/20 3.třída B 6 22
2018/19 2.třída C 12 26
2017/18 3.třída C 1 32
2016/17 3.třída B 7 25
2015/16 3.třída C 6 22