2.třída B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
BC Řepy Bulls
TJ ÚVN
6. 10. 2016
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Ondřej Koc
64
59
9
7
27
25
40
45
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
VSK PV A
5. 10. 2016
19:40
hala Polská Daniel Sejrek
Beáta Hromuľáková
69
63
11
14
25
31
48
49
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Košíře
BA Sparta B
4. 10. 2016
19:45
sokolovna Na Klamovce Milan Kucharič
Ondřej Koc
85
70
21
15
54
38
71
54
Review
Základní fáze 1. kolo 2
SK Správná Míra
Slovan Bohnice B
3. 10. 2016
20:05
ZŠ Plamínková Lukáš Petrisko
Michal Dub
84
61
19
13
43
33
68
39
Review
Základní fáze 1. kolo 3
SK Zbraslav
BK Rotor Punkrác A
5. 10. 2016
20:10
ZŠ Obilní Lukáš Celina
Dominik Kočovský
42
59
18
10
26
20
38
37
Review
Základní fáze 1. kolo 4
PSK Union
TJ ČSA
6. 10. 2016
20:40
ZŠ Mendelova Radek Lochman
Petr Šmůla
60
44
15
8
32
23
49
32
Review
Základní fáze 2. kolo 9
TJ ČSA
Sokol Košíře
12. 10. 2016
18:40
Gym. Arabská Ondřej Koc
Roman Pommer
70
65
7
15
35
40
51
53
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Slovan Bohnice B
SK Zbraslav
11. 10. 2016
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Tereza Vágnerová
Michal Dub
80
53
21
16
46
36
64
46
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BC Řepy Bulls
SK Správná Míra
13. 10. 2016
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Michal Kiszka
63
57
24
13
36
25
55
40
Review
Základní fáze 2. kolo 7
TJ ÚVN
VSK PV A
11. 10. 2016
20:10
tělocvična ÚVN Zuzana Kotrbatá
Roman Pommer
84
72
20
17
52
34
66
54
Review
Základní fáze 2. kolo 8
BA Sparta B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
10. 10. 2016
20:30
Hala Kuncova Milan Kucharič
Zuzana Kotrbatá
38
71
9
14
21
25
30
45
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BK Rotor Punkrác A
PSK Union
13. 10. 2016
20:40
ZŠ Bítovská Daniel Sejrek
Petr Seidl
68
61
22
17
42
29
53
44
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
TJ ČSA
19. 10. 2016
19:40
hala Polská Ondřej Koc
Jan Lejčko
55
78
11
18
29
32
50
49
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Košíře
BK Rotor Punkrác A
18. 10. 2016
19:45
sokolovna Na Klamovce Lukáš Celina
Daniel Vimmr
85
62
24
17
42
40
63
51
Review
Základní fáze 3. kolo 13
SK Správná Míra
TJ ÚVN
17. 10. 2016
20:05
ZŠ Plamínková Lukáš Petrisko
Petr Blahout
67
53
10
14
19
27
33
40
Review
Základní fáze 3. kolo 14
SK Zbraslav
BC Řepy Bulls
19. 10. 2016
20:10
ZŠ Obilní Milan Kucharič
Radek Lahoda
39
47
11
15
19
25
24
36
Review
Základní fáze 3. kolo 18
VSK PV A
BA Sparta B
20. 10. 2016
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Michal Kiszka
61
58
17
18
33
27
44
39
Review
Základní fáze 3. kolo 15
PSK Union
Slovan Bohnice B
20. 10. 2016
20:40
ZŠ Mendelova Miroslav Kysilka
Marek Pörner
55
63
15
15
33
35
44
48
Review
Základní fáze 4. kolo 20
TJ ČSA
VSK PV A
26. 10. 2016
18:40
Gym. Arabská Ondřej Koc
Dominik Výborný
87
59
23
12
50
26
66
42
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Slovan Bohnice B
Sokol Košíře
25. 10. 2016
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Roman Pommer
Jan Václavek
52
62
12
16
31
38
42
53
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BC Řepy Bulls
PSK Union
5. 1. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
63
65
16
13
33
35
49
51
Review
Základní fáze 4. kolo 24
SK Správná Míra
SK Zbraslav
24. 10. 2016
20:05
ZŠ Plamínková Matěj Barták
Lukáš Balog
82
52
13
10
34
28
53
37
Review
Základní fáze 4. kolo 19
TJ ÚVN
BA Sparta B
25. 10. 2016
20:10
tělocvična ÚVN Ondřej Koc
Michal Kiszka
70
33
16
4
29
17
48
23
Review
Základní fáze 4. kolo 21
BK Rotor Punkrác A
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
27. 10. 2016
20:40
ZŠ Bítovská Radomír Kohout
Radek Lochman
53
66
18
23
32
39
43
54
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Slovan Bohnice B
2. 11. 2016
19:40
hala Polská Dominik Kočovský
Marek Kohout
82
66
18
24
45
38
60
49
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Košíře
BC Řepy Bulls
1. 11. 2016
19:45
sokolovna Na Klamovce Daniel Vimmr
Radek Lahoda
83
65
36
20
52
44
66
52
Review
Základní fáze 5. kolo 25
SK Zbraslav
TJ ÚVN
2. 11. 2016
20:10
ZŠ Obilní Lukáš Celina
Milan Kucharič
30
55
6
15
13
34
27
40
Review
Základní fáze 5. kolo 29
VSK PV A
BK Rotor Punkrác A
3. 11. 2016
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Zuzana Kotrbatá
Jan Renc
36
61
13
18
23
33
33
47
Review
Základní fáze 5. kolo 30
BA Sparta B
TJ ČSA
31. 10. 2016
20:30
Hala Kuncova Daniel Vimmr
Tomáš Linhart
46
65
18
16
23
36
38
47
Review
Základní fáze 5. kolo 26
PSK Union
SK Správná Míra
3. 11. 2016
20:40
ZŠ Mendelova Marek Šmůla
Miroslav Kysilka
43
75
3
19
20
41
33
56
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Slovan Bohnice B
VSK PV A
8. 11. 2016
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Bohata
Tereza Vágnerová
86
43
19
10
29
20
48
34
Review
Základní fáze 6. kolo 34
BC Řepy Bulls
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
10. 11. 2016
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Zuzana Kotrbatá
63
60
21
18
42
30
56
47
Review
Základní fáze 6. kolo 35
SK Správná Míra
Sokol Košíře
19. 12. 2016
20:05
ZŠ Plamínková Lukáš Balog
Matěj Barták
77
35
24
12
41
16
63
23
Review
Základní fáze 6. kolo 31
TJ ÚVN
TJ ČSA
8. 11. 2016
20:10
tělocvična ÚVN Ondřej Koc
Radomír Kohout
61
65
17
10
33
26
55
46
Review
Základní fáze 6. kolo 36
SK Zbraslav
PSK Union
9. 11. 2016
20:10
ZŠ Obilní Radek Treml
Hana Šmídková
40
41
10
14
20
25
34
39
Review
Základní fáze 6. kolo 32
BK Rotor Punkrác A
BA Sparta B
10. 11. 2016
20:40
ZŠ Bítovská Lukáš Balog
Jan Machálek
68
50
14
4
31
21
50
30
Review
Základní fáze 7. kolo 42
TJ ČSA
BK Rotor Punkrác A
16. 11. 2016
18:40
Gym. Arabská Radek Lahoda
Marek Kohout
82
66
16
19
35
29
55
44
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
SK Správná Míra
16. 11. 2016
19:40
hala Polská Petr Šmůla
Milan Kucharič
84
80
14
22
35
40
62
56
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Košíře
SK Zbraslav
15. 11. 2016
19:45
sokolovna Na Klamovce Daniel Vimmr
Milan Kucharič
60
72
8
13
26
31
44
50
Review
Základní fáze 7. kolo 40
VSK PV A
BC Řepy Bulls
17. 11. 2016
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Radomír Kohout
48
51
7
6
13
23
29
33
Review
Základní fáze 7. kolo 37
PSK Union
TJ ÚVN
15. 11. 2016
20:40
ZŠ Mendelova Marek Pörner
Pavel Strnad
59
43
15
11
33
22
50
32
Review
Základní fáze 7. kolo 41
BA Sparta B
Slovan Bohnice B
14. 11. 2016
20:40
Hala Kuncova Radomír Kohout
Petr Tomášek
70
65
23
24
41
36
52
57
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Slovan Bohnice B
TJ ČSA
22. 11. 2016
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Bohata
Radek Lahoda
71
75
15
24
33
44
54
63
Review
Základní fáze 8. kolo 45
BC Řepy Bulls
BA Sparta B
24. 11. 2016
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Roman Pommer
57
58
6
6
23
27
39
53
Review
Základní fáze 8. kolo 46
SK Správná Míra
VSK PV A
21. 11. 2016
20:05
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Magdalena Kočová
61
50
16
12
31
18
46
38
Review
Základní fáze 8. kolo 43
TJ ÚVN
BK Rotor Punkrác A
22. 11. 2016
20:10
tělocvična ÚVN Ondřej Koc
Marek Kohout
74
66
14
18
39
32
57
48
Review
Základní fáze 8. kolo 47
SK Zbraslav
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
23. 11. 2016
20:10
ZŠ Obilní Daniel Sejrek
Petr Seidl
26
55
7
12
18
23
22
36
Review
Základní fáze 8. kolo 48
PSK Union
Sokol Košíře
24. 11. 2016
20:40
ZŠ Mendelova Radek Lochman
Daniel Sejrek
74
51
19
12
45
21
53
33
Review
Základní fáze 9. kolo 53
TJ ČSA
BC Řepy Bulls
30. 11. 2016
18:40
Gym. Arabská Marek Kohout
Radek Lahoda
86
52
22
18
44
34
70
44
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
PSK Union
30. 11. 2016
19:40
hala Polská Jan Machálek
Lukáš Petrisko
67
63
17
9
34
22
50
39
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Košíře
TJ ÚVN
29. 11. 2016
19:45
sokolovna Na Klamovce Daniel Vimmr
Jan Václavek
71
67
17
20
36
41
51
57
Review
Základní fáze 9. kolo 51
VSK PV A
SK Zbraslav
1. 12. 2016
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Roman Pommer
54
35
15
2
29
13
40
19
Review
Základní fáze 9. kolo 52
BA Sparta B
SK Správná Míra
28. 11. 2016
20:40
Hala Kuncova Radomír Kohout
Ondřej Koc
46
56
5
16
13
26
26
37
Review
Základní fáze 9. kolo 54
BK Rotor Punkrác A
Slovan Bohnice B
1. 12. 2016
20:40
ZŠ Bítovská Radomír Kohout
Petr Šmůla
111
106
27
9
44
34
63
53
83
83
98
98
Review
Základní fáze 10. kolo 56
BC Řepy Bulls
BK Rotor Punkrác A
8. 12. 2016
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Roman Pommer
86
88
25
17
45
48
71
65
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Košíře
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
6. 12. 2016
19:45
sokolovna Na Klamovce Lukáš Celina
Radek Treml
102
56
34
17
51
27
80
37
Review
Základní fáze 10. kolo 57
SK Správná Míra
TJ ČSA
5. 12. 2016
20:05
ZŠ Plamínková Daniel Sejrek
Lukáš Petrisko
53
65
14
19
23
36
36
47
Review
Základní fáze 10. kolo 55
TJ ÚVN
Slovan Bohnice B
6. 12. 2016
20:10
tělocvična ÚVN Ondřej Koc
Roman Pommer
69
72
15
16
29
35
53
50
Review
Základní fáze 10. kolo 58
SK Zbraslav
BA Sparta B
7. 12. 2016
20:10
ZŠ Obilní Jan Lejčko
Petr Seidl
42
55
10
12
16
25
35
35
Review
Základní fáze 10. kolo 59
PSK Union
VSK PV A
8. 12. 2016
20:40
ZŠ Mendelova Lukáš Balog
Petr Seidl
59
41
13
12
29
29
41
35
Review
Základní fáze 11. kolo 64
TJ ČSA
SK Zbraslav
4. 1. 2017
18:40
Gym. Arabská Beáta Hromuľáková
Radek Lahoda
69
50
22
15
32
27
52
38
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Slovan Bohnice B
BC Řepy Bulls
13. 12. 2016
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Tereza Vágnerová
Pavel Bohata
71
77
21
23
34
41
53
61
Review
Základní fáze 11. kolo 61
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
TJ ÚVN
14. 12. 2016
19:40
hala Polská Ondřej Koc
Daniel Sejrek
65
50
12
9
21
19
41
32
Review
Základní fáze 11. kolo 62
VSK PV A
Sokol Košíře
15. 12. 2016
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Michal Dub
63
60
18
19
35
30
45
42
56
56
Review
Základní fáze 11. kolo 63
BA Sparta B
PSK Union
12. 12. 2016
20:40
Hala Kuncova Radomír Kohout
Ondřej Koc
66
52
13
10
33
28
51
38
Review
Základní fáze 11. kolo 65
BK Rotor Punkrác A
SK Správná Míra
15. 12. 2016
20:40
ZŠ Bítovská Marek Šmůla
Radek Lochman
59
87
14
24
25
36
46
62
Review
Základní fáze 12. kolo 70
TJ ČSA
PSK Union
11. 1. 2017
18:40
Gym. Arabská Michal Bukovský
Ondřej Koc
75
56
21
10
38
25
54
38
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Slovan Bohnice B
SK Správná Míra
10. 1. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Vojtěch Tesárek
Pavel Bohata
63
65
12
4
26
24
41
47
Review
Základní fáze 12. kolo 67
TJ ÚVN
BC Řepy Bulls
10. 1. 2017
20:10
tělocvična ÚVN Miloslav Jon
Radek Lahoda
89
51
30
10
49
17
69
37
Review
Základní fáze 12. kolo 72
VSK PV A
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
12. 1. 2017
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Roman Pommer
46
67
17
17
21
30
33
51
Review
Základní fáze 12. kolo 69
BK Rotor Punkrác A
SK Zbraslav
12. 1. 2017
20:40
ZŠ Bítovská Martin Kunc
Petr Seidl
71
45
18
12
31
21
54
31
Review
Základní fáze 12. kolo 71
BA Sparta B
Sokol Košíře
9. 1. 2017
20:40
Hala Kuncova Radomír Kohout
Zuzana Kotrbatá
58
63
17
9
27
34
46
45
Review
Základní fáze 13. kolo 74
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BA Sparta B
18. 1. 2017
19:40
hala Polská Lukáš Petrisko
Radek Lahoda
72
50
22
9
45
20
59
30
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Košíře
TJ ČSA
17. 1. 2017
19:45
sokolovna Na Klamovce Zuzana Kotrbatá
Ondřej Koc
69
73
12
20
29
32
48
53
Review
Základní fáze 13. kolo 78
SK Správná Míra
BC Řepy Bulls
16. 1. 2017
20:05
ZŠ Plamínková Lukáš Bernáth
Vladimír Slanina
79
41
25
2
44
15
62
23
Review
Základní fáze 13. kolo 73
VSK PV A
TJ ÚVN
6. 4. 2017
20:10
Gym. Arabská Pavel Bohata
Michal Dub
53
86
14
25
30
45
41
72
Review
Základní fáze 13. kolo 77
SK Zbraslav
Slovan Bohnice B
18. 1. 2017
20:10
ZŠ Obilní Milan Kucharič
Jan Lejčko
35
73
2
27
16
45
30
56
Review
Základní fáze 13. kolo 76
PSK Union
BK Rotor Punkrác A
19. 1. 2017
20:40
ZŠ Mendelova Michal Kiszka
Radek Lochman
56
51
11
11
24
22
45
36
Review
Základní fáze 14. kolo 83
TJ ČSA
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
25. 1. 2017
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Ondřej Koc
70
63
16
21
37
32
53
49
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BC Řepy Bulls
SK Zbraslav
26. 1. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Petr Tomášek
62
49
19
11
28
28
43
32
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Slovan Bohnice B
PSK Union
24. 1. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Bohata
Miloslav Jon
72
64
25
15
41
29
59
41
Review
Základní fáze 14. kolo 79
TJ ÚVN
SK Správná Míra
24. 1. 2017
20:10
tělocvična ÚVN Roman Pommer
Ondřej Koc
67
74
17
25
38
44
54
58
Review
Základní fáze 14. kolo 82
BK Rotor Punkrác A
Sokol Košíře
26. 1. 2017
20:40
ZŠ Bítovská Marek Šmůla
Radek Lochman
66
52
26
8
37
19
52
32
Review
Základní fáze 14. kolo 84
BA Sparta B
VSK PV A
23. 1. 2017
20:40
Hala Kuncova Zuzana Kotrbatá
Ondřej Koc
49
58
13
13
29
26
34
47
Review
Základní fáze 15. kolo 86
VSK PV A
TJ ČSA
12. 4. 2017
18:40
Gym. Arabská Jan Lejčko
Ondřej Koc
59
51
18
10
29
29
44
46
Review
Základní fáze 15. kolo 87
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BK Rotor Punkrác A
1. 2. 2017
19:40
hala Polská Miloslav Jon
Daniel Sejrek
85
71
31
16
51
33
69
55
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Košíře
Slovan Bohnice B
31. 1. 2017
19:45
sokolovna Na Klamovce Zuzana Kotrbatá
Ondřej Koc
89
77
29,13
52,27
70,50
Review
Základní fáze 15. kolo 90
SK Zbraslav
SK Správná Míra
1. 2. 2017
20:10
ZŠ Obilní Milan Kucharič
Lukáš Celina
31
80
5
14
12
35
23
60
Review
Základní fáze 15. kolo 85
BA Sparta B
TJ ÚVN
30. 1. 2017
20:40
Hala Kuncova Radomír Kohout
Marek Vošahlík
47
34
6
10
26
16
38
29
Review
Základní fáze 15. kolo 89
PSK Union
BC Řepy Bulls
2. 2. 2017
20:40
ZŠ Mendelova Beáta Hromuľáková
Miroslav Kysilka
73
61
21
6
38
24
54
41
Review
Základní fáze 16. kolo 96
TJ ČSA
BA Sparta B
15. 2. 2017
18:40
Gym. Arabská Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
75
61
22
20
46
34
60
46
Review
Základní fáze 16. kolo 93
BC Řepy Bulls
Sokol Košíře
16. 2. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Hana Šmídková
49
70
13
18
23
37
33
58
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Slovan Bohnice B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
14. 2. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Bohata
Jan Musil
74
64
14
6
37
34
56
52
Review
Základní fáze 16. kolo 92
SK Správná Míra
PSK Union
13. 2. 2017
20:05
ZŠ Plamínková Miroslav Kysilka
Martin Kunc
79
64
16
15
38
37
57
51
Review
Základní fáze 16. kolo 91
TJ ÚVN
SK Zbraslav
14. 2. 2017
20:10
tělocvična ÚVN Miloslav Jon
Hana Šmídková
87
45
11
11
37
22
68
29
Review
Základní fáze 16. kolo 95
BK Rotor Punkrác A
VSK PV A
16. 2. 2017
20:40
ZŠ Bítovská Radek Lochman
Petr Šmůla
93
64
15
18
41
35
73
43
Review
Základní fáze 17. kolo 97
TJ ČSA
TJ ÚVN
22. 2. 2017
18:40
Gym. Arabská Marek Kohout
Ondřej Koc
69
61
16
16
37
29
56
47
Review
Základní fáze 17. kolo 100
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BC Řepy Bulls
22. 2. 2017
19:40
hala Polská Jan Lejčko
Miloslav Jon
59
53
8
13
25
28
41
43
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Košíře
SK Správná Míra
21. 2. 2017
19:45
sokolovna Na Klamovce Lukáš Celina
Jan Václavek
65
82
20
19
32
47
43
69
Review
Základní fáze 17. kolo 98
BA Sparta B
BK Rotor Punkrác A
20. 2. 2017
20:40
Hala Kuncova Vladimír Slanina
Zuzana Kotrbatá
59
61
19
17
23
31
41
47
Review
Základní fáze 17. kolo 99
VSK PV A
Slovan Bohnice B
23. 2. 2017
20:40
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Bohata
Michal Dub
56
87
12
25
29
45
42
67
Review
Základní fáze 17. kolo 102
PSK Union
SK Zbraslav
23. 2. 2017
20:40
ZŠ Mendelova Barbora Koppová
Pavel Strnad
61
66
16
24
27
41
45
50
Review
Základní fáze 18. kolo 106
BC Řepy Bulls
VSK PV A
2. 3. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Lejčko
Jan Václavek
56
60
17
11
26
24
43
46
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Slovan Bohnice B
BA Sparta B
28. 2. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Tereza Vágnerová
Vojtěch Tesárek
86
45
21
7
46
26
66
34
Review
Základní fáze 18. kolo 105
SK Správná Míra
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
27. 3. 2017
20:05
ZŠ Plamínková Pavel Bohata
Beáta Hromuľáková
48
60
9
17
21
31
33
38
Review
Základní fáze 18. kolo 103
TJ ÚVN
PSK Union
28. 2. 2017
20:10
tělocvična ÚVN Jan Václavek
Ondřej Koc
86
58
22
18
42
31
56
48
Review
Základní fáze 18. kolo 104
SK Zbraslav
Sokol Košíře
1. 3. 2017
20:10
ZŠ Obilní Daniel Sejrek
Miroslav Kysilka
73
43
19
6
30
16
52
32
Review
Základní fáze 18. kolo 108
BK Rotor Punkrác A
TJ ČSA
2. 3. 2017
20:40
ZŠ Bítovská Martin Kunc
Vladimír Slanina
79
73
20
24
40
38
54
55
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Košíře
PSK Union
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce
20
0
*
Review
Základní fáze 19. kolo 110
TJ ČSA
Slovan Bohnice B
8. 3. 2017
18:40
Gym. Arabská Ondřej Koc
Marek Kohout
91
74
27
20
45
46
74
61
Review
Základní fáze 19. kolo 113
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
SK Zbraslav
8. 3. 2017
19:40
hala Polská Jan Lejčko
Miloslav Jon
80
60
24
13
42
29
63
49
Review
Základní fáze 19. kolo 112
VSK PV A
SK Správná Míra
6. 3. 2017
20:05
ZŠ Plamínková Martin Kučírek
Beáta Hromuľáková
51
70
12
18
22
33
42
51
Review
Základní fáze 19. kolo 109
BK Rotor Punkrác A
TJ ÚVN
9. 3. 2017
20:40
ZŠ Bítovská Radek Treml
Radek Lahoda
57
58
24
18
34
35
42
43
Review
Základní fáze 19. kolo 111
BA Sparta B
BC Řepy Bulls
6. 3. 2017
20:40
Hala Kuncova Petr Tomášek
Zuzana Kotrbatá
71
43
19
15
31
23
55
35
Review
Základní fáze 20. kolo 119
BC Řepy Bulls
TJ ČSA
23. 3. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Václavek
Jan Lejčko
36
70
4
18
15
35
21
51
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Slovan Bohnice B
BK Rotor Punkrác A
21. 3. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Martin Buršík
Michal Dub
58
63
15
17
27
33
43
47
Review
Základní fáze 20. kolo 118
SK Správná Míra
BA Sparta B
20. 3. 2017
20:05
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Marek Pörner
51
37
9
6
29
18
40
22
Review
Základní fáze 20. kolo 115
TJ ÚVN
Sokol Košíře
21. 3. 2017
20:10
tělocvična ÚVN Ondřej Koc
Marek Kohout
79
82
21
15
42
32
64
52
Review
Základní fáze 20. kolo 117
SK Zbraslav
VSK PV A
22. 3. 2017
20:10
ZŠ Obilní Jan Musil
Beáta Hromuľáková
43
62
13
13
28
29
34
45
Review
Základní fáze 20. kolo 116
PSK Union
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
23. 3. 2017
20:40
ZŠ Mendelova Miloslav Jon
Pavel Týř
55
95
19
20
35
44
45
69
Review
Základní fáze 21. kolo 123
TJ ČSA
SK Správná Míra
29. 3. 2017
18:40
Gym. Arabská Marek Kohout
Ondřej Koc
62
48
16
19
29
30
42
41
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Slovan Bohnice B
TJ ÚVN
28. 3. 2017
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Ondřej Svejkovský
Tereza Vágnerová
86
63
23
26
44
34
63
47
Review
Základní fáze 21. kolo 126
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Sokol Košíře
29. 3. 2017
19:40
hala Polská Jan Lejčko
Roman Pommer
80
49
23
5
35
19
60
32
Review
Základní fáze 21. kolo 122
BK Rotor Punkrác A
BC Řepy Bulls
30. 3. 2017
20:40
ZŠ Bítovská Lukáš Balog
Barbora Koppová
74
76
14
20
39
42
56
60
Review
Základní fáze 21. kolo 124
BA Sparta B
SK Zbraslav
27. 3. 2017
20:40
Hala Kuncova Radomír Kohout
Petr Tomášek
63
41
17
13
32
17
45
28
Review
Základní fáze 21. kolo 125
VSK PV A
PSK Union
30. 3. 2017
20:40
ZŠ Mendelova Jan Lejčko
Petr Tomášek
53
68
11
14
23
29
37
49
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BC Řepy Bulls
Slovan Bohnice B
6. 4. 2017
19:30
ZŠ J. Wericha Zuzana Kotrbatá
Roman Pommer
72
58
18
11
47
21
63
39
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Košíře
VSK PV A
4. 4. 2017
19:45
sokolovna Na Klamovce Daniel Vimmr
Jan Václavek
59
63
11
20
25
37
47
52
Review
Základní fáze 22. kolo 131
SK Správná Míra
BK Rotor Punkrác A
3. 4. 2017
20:05
ZŠ Plamínková Martin Buršík
Petr Blahout
68
44
26
6
38
26
61
30
Review
Základní fáze 22. kolo 127
TJ ÚVN
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
4. 4. 2017
20:10
tělocvična ÚVN Miloslav Jon
Ondřej Koc
82
78
21
16
44
35
62
52
Review
Základní fáze 22. kolo 130
SK Zbraslav
TJ ČSA
5. 4. 2017
20:10
ZŠ Obilní Lukáš Celina
Marek Vošahlík
47
68
5
12
12
30
35
50
Review
Základní fáze 22. kolo 129
PSK Union
BA Sparta B
6. 4. 2017
20:40
ZŠ Mendelova Radek Lochman
Barbora Koppová
50
55
9
14
23
30
36
42
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Miroslav Konarovský SK Správná Míra 38 20 1.0 19.2 7.6 0.0 4.1/8.9 45.5 2.3
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 34 16 1.0 23.2 6.9 1.7 4.4/6.3 69.3 2.3
Tomáš Roček SK Správná Míra 37 16 1.0 17.3 4.8 2.1 1.5/2.8 54.5 1.8
Jan Indrák SK Správná Míra 46 22 1.0 12.0 2.7 1.7 1.6/2.9 55.6 1.9
5 David Sládek BK Rotor Punkrác A 35 20 1.0 12.9 4.6 0.9 1.0/1.7 0.0* 1.7
Jan Paleček TJ ČSA 36 14 1.0 15.8 2.5 3.3 0.9/1.6 0.0* 1.2
8 Jakub Vampola BK Rotor Punkrác A 34 18 1.0 12.0 4.5 0.2 2.5/4.8 51.7 3.2
11 Jan Bednařík BK Rotor Punkrác A 41 16 1.0 12.5 4.6 0.4 2.3/4.8 47.4 2.8
Viktor Pavlík SK Správná Míra 53 17 1.0 10.9 3.3 1.2 0.8/1.2 0.0* 1.2
9 Peter Siváček BK Rotor Punkrác A 33 21 1.0 8.1 3.6 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.0
17 Karel Valeček BK Rotor Punkrác A 53 17 1.0 8.8 2.8 0.5 1.8/3.7 49.2 1.9
Tomáš Kachlík BK Rotor Punkrác A 32 16 1.0 9.2 2.4 1.3 0.6/1.1 0.0* 2.1
Petr Kubera SK Správná Míra 45 22 1.0 6.4 2.7 0.0 1.0/2.5 38.9 2.0
Jiří Bubeník SK Správná Míra 52 11 1.0 9.0 3.3 0.0 2.5/3.9 62.8 1.5
Martin Tůma TJ ČSA 35 16 1.0 6.1 2.3 0.0 1.6/3.2 51.0 2.5
Peter Chrenka SK Správná Míra 48 14 1.0 6.7 2.8 0.1 0.7/0.9 0.0* 2.1
Martin Faith TJ ČSA 31 8 1.0 11.6 3.9 0.8 1.6/2.4 68.4 3.1
33 Martin Konvičný BK Rotor Punkrác A 44 14 1.0 6.3 1.6 1.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
Patrick Vacínek BC Řepy Bulls 26 9 1.0 9.1 2.4 0.8 1.9/2.8 68.0 1.8
Jaroslav Bíro TJ ČSA 49 14 1.0 5.9 2.2 0.0 1.4/2.6 54.1 1.4
Martin Čierny TJ ČSA 32 10 1.0 7.9 2.1 1.1 0.4/1.0 0.0* 2.3
Jan Mejdr BK Rotor Punkrác A 40 15 1.0 4.6 1.3 0.5 0.7/1.0 0.0* 0.9
12 Ladislav Bumba BK Rotor Punkrác A 46 20 1.0 3.0 1.1 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.9
Jonáš Žantovský TJ ČSA 38 6 1.0 9.8 2.5 1.2 1.3/1.5 0.0* 2.8
Jiří Kubice TJ ČSA 33 10 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.5
23 Tomáš Baloch BK Rotor Punkrác A 40 12 1.0 4.1 1.6 0.0 0.9/2.8 33.3 1.4
Ondrej Tupý TJ ČSA 36 9 1.0 4.2 1.8 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.3
34 Ondřej Martinek BK Rotor Punkrác A 46 17 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.2
Petr Bratinka PSK Union 36 2 1.0 14.0 4.0 1.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Šimon Púčik BK Rotor Punkrác A 27 4 1.0 7.0 2.0 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.8
Zdeněk Kovář TJ ČSA 44 6 1.0 4.5 1.7 0.2 0.7/1.5 0.0* 2.5
Josef Dvořáček SK Správná Míra 60 17 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Ferdinand Petrš PSK Union 28 2 1.0 10.0 1.5 2.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Ondřej Burian TJ Košíře C 34 8 1.0 2.5 0.9 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.4
Vít Pelikán PSK Union 41 2 1.0 9.5 3.5 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
Marek Kašpar PSK Union 45 1 1.0 18.0 4.0 3.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tomáš Vaněk SK Správná Míra 62 9 1.0 1.7 0.1 0.3 0.4/0.6 0.0* 0.9
David Hajman SK Správná Míra 51 13 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.5
Dan Mihai Dinu BK Rotor Punkrác A 32 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
Adam Beseda PSK Union 34 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Jiří Lízálek SK Správná Míra 51 6 1.0 1.7 0.5 0.2 0.2/0.7 0.0* 2.0
Petr Kraus SK Správná Míra 53 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Miroslav Koudelka TJ ČSA 32 5 1.0 2.0 0.6 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.4
Dimitar Mitev TJ ČSA 31 6 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.5 0.0* 1.7
Jakub Studenovský PSK Union 26 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dobiáš PSK Union 49 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Pikart PSK Union 58 2 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Daniel Průšek SK Správná Míra 53 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Filip Hadraba BK Rotor Punkrác A 46 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
7 Igor Panigada BK Rotor Punkrác A 43 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Miloš Kruml TJ ČSA 34 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.4
Tobiáš Pikart PSK Union 27 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
7 Luděk Tvrdý TJ ÚVN 74 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Marek Myška TJ ÚVN 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Martin Hlinovský TJ ÚVN 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Marcel Archleb TJ ÚVN 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Bazika SK Správná Míra 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Petr Jirouš TJ ÚVN 64 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Jurado PSK Union 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Turoň TJ ÚVN 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Jan Jiroušek TJ ÚVN 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Daniel Vejsada TJ ÚVN 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Jakub Fišnar TJ ÚVN 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Jiří Hrubý TJ ÚVN 73 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Cezner TJ ČSA 58 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jiří Salač PSK Union 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luděk Mohr PSK Union 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Morris Muzenda TJ ČSA 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Martin Březina TJ ÚVN 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jelínek PSK Union 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Houska PSK Union 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Kostolný TJ ČSA 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pilch PSK Union 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Kutil PSK Union 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Vondrka PSK Union 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Celina BA Sparta B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šimek PSK Union 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Zdeněk Soukup TJ ÚVN 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
2 Adam Ernest TJ ÚVN 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Ondřej Trnka TJ ÚVN 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Maxmilián BC Řepy Bulls 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Reinhard Bröstl SK Správná Míra 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Durčák SK Správná Míra 48 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Kolouch SK Správná Míra 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kožnárek SK Správná Míra 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nemetz BC Řepy Bulls 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Mandel SK Správná Míra 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Zika BC Řepy Bulls 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Stočes SK Správná Míra 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Svitek SK Správná Míra 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Švejkovský SK Správná Míra 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Ulrych SK Správná Míra 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kraitl TJ ČSA 34 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Linhart BC Řepy Bulls 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Petr Fabera TJ ÚVN 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Marinič BC Řepy Bulls 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Mastný BC Řepy Bulls 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jekl BC Řepy Bulls 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Camilo Arenas BC Řepy Bulls 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Soukup BC Řepy Bulls 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Miroslav Konarovský SK Správná Míra 38 0 0 0 0 0
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 34 0 0 0 0 0
Tomáš Roček SK Správná Míra 37 0 0 0 0 0
Jan Indrák SK Správná Míra 46 0 0 0 0 0
5 David Sládek BK Rotor Punkrác A 35 26 10 3 5 4
Jan Paleček TJ ČSA 36 0 0 0 0 0
8 Jakub Vampola BK Rotor Punkrác A 34 22 10 2 8 5
11 Jan Bednařík BK Rotor Punkrác A 41 22 11 2 5 6
Viktor Pavlík SK Správná Míra 53 0 0 0 0 0
9 Peter Siváček BK Rotor Punkrác A 33 20 9 1 2 5
17 Karel Valeček BK Rotor Punkrác A 53 18 6 2 5 4
Tomáš Kachlík BK Rotor Punkrác A 32 17 4 4 3 10
Petr Kubera SK Správná Míra 45 0 0 0 0 0
Jiří Bubeník SK Správná Míra 52 0 0 0 0 0
Martin Tůma TJ ČSA 35 0 0 0 0 0
Peter Chrenka SK Správná Míra 48 0 0 0 0 0
Martin Faith TJ ČSA 31 0 0 0 0 0
33 Martin Konvičný BK Rotor Punkrác A 44 18 4 4 2 5
Patrick Vacínek BC Řepy Bulls 26
Jaroslav Bíro TJ ČSA 49 0 0 0 0 0
Martin Čierny TJ ČSA 32 0 0 0 0 0
Jan Mejdr BK Rotor Punkrác A 40 7 3 1 4 3
12 Ladislav Bumba BK Rotor Punkrác A 46 10 4 1 2 4
Jonáš Žantovský TJ ČSA 38 0 0 0 0 0
Jiří Kubice TJ ČSA 33 0 0 0 0 0
23 Tomáš Baloch BK Rotor Punkrác A 40 10 4 0 4 4
Ondrej Tupý TJ ČSA 36 0 0 0 0 0
34 Ondřej Martinek BK Rotor Punkrác A 46 6 3 0 3 3
Petr Bratinka PSK Union 36 21 6 1 6 4
Šimon Púčik BK Rotor Punkrác A 27 0 0 0 0 0
Zdeněk Kovář TJ ČSA 44 0 0 0 0 0
Josef Dvořáček SK Správná Míra 60 0 0 0 0 0
Ferdinand Petrš PSK Union 28 17 3 3 2 4
Ondřej Burian TJ Košíře C 34
Vít Pelikán PSK Union 41 10 4 0 3 1
Marek Kašpar PSK Union 45 18 4 3 1 0
Tomáš Vaněk SK Správná Míra 62 0 0 0 0 0
David Hajman SK Správná Míra 51 0 0 0 0 0
Dan Mihai Dinu BK Rotor Punkrác A 32 8 4 0 2 4
Adam Beseda PSK Union 34 11 5 0 1 0
Jiří Lízálek SK Správná Míra 51 0 0 0 0 0
Petr Kraus SK Správná Míra 53 0 0 0 0 0
Miroslav Koudelka TJ ČSA 32 0 0 0 0 0
Dimitar Mitev TJ ČSA 31 0 0 0 0 0
Jakub Studenovský PSK Union 26 8 4 0 0 0
Daniel Dobiáš PSK Union 49 4 2 0 0 2
Jan Pikart PSK Union 58 5 1 0 3 1
Daniel Průšek SK Správná Míra 53 0 0 0 0 0
13 Filip Hadraba BK Rotor Punkrác A 46 4 1 0 2 1
7 Igor Panigada BK Rotor Punkrác A 43 2 1 0 0 4
Miloš Kruml TJ ČSA 34 0 0 0 0 0
Tobiáš Pikart PSK Union 27 1 0 0 1 0
Roman Cezner TJ ČSA 58 0 0 0 0 0
Jan Durčák SK Správná Míra 48 0 0 0 0 0
Jakub Kraitl TJ ČSA 34 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Řepy Bulls 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ ÚVN 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Správná Míra 22 22.9 4.5 10.0 /20.0 50.0 13.3
Slovan Bohnice B 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Zbraslav 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Rotor Punkrác A 22 23.6 3.8 9.3 /18.5 50.1 16.0
PSK Union 6 5.8 1.5 3.2 /4.5 70.4 2.0
TJ ČSA 16 21.0 6.2 11.0 /18.3 60.3 16.9
Sokol Košíře 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Sparta B 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
S. Královské Vinohrady 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
VSK PV A 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Dominik 1 0 1 0 - - -
Vošahlík Marek 3 0 3 0 - - -
Vimmr Daniel 6 5 1 0 - - -
Vágnerová Tereza 5 3 2 0 - - -
Václavek Jan 7 2 5 0 - - -
Týř Pavel 1 0 1 0 - - -
Treml Radek 3 2 1 0 - - -
Tomášek Petr 5 1 4 0 - - -
Tesárek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Šmůla Marek 3 3 0 0 - - -
Šmůla Petr 4 1 3 0 - - -
Šmídková Hana 3 0 3 0 - - -
Svejkovský Ondřej 2 1 1 0 - - -
Strnad Pavel 2 0 2 0 - - -
Slanina Vladimír 3 1 2 0 - - -
Sejrek Daniel 8 5 3 0 - - -
Seidl Petr 5 0 5 0 - - -
Renc Jan 1 0 1 0 - - -
Pörner Marek 3 1 2 0 - - -
Pommer Roman 11 2 9 0 - - -
Petrisko Lukáš 5 3 2 0 - - -
Musil Jan 2 1 1 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Lochman Radek 8 4 4 0 - - -
Linhart Tomáš 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 21 18 3 0 - - -
Lahoda Radek 9 1 8 0 - - -
Kysilka Miroslav 5 2 3 0 - - -
Kunc Martin 5 4 1 0 - - -
Kucharič Milan 8 5 3 0 - - -
Kučírek Martin 1 1 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 11 6 5 0 - - -
Koppová Barbora 3 1 2 0 - - -
Kohout Radomír 10 8 2 0 - - -
Kohout Marek 8 3 5 0 - - -
Kočovský Dominik 2 1 1 0 - - -
Kočová Magdalena 1 0 1 0 - - -
Koc Ondřej 25 10 15 0 - - -
Kiszka Michal 4 1 3 0 - - -
Kejklíček Roman 1 1 0 0 - - -
Jon Miloslav 9 6 3 0 - - -
Jeřáb Jan 1 1 0 0 - - -
Hromuľáková Beáta 6 2 4 0 - - -
Dub Michal 6 1 5 0 - - -
Celina Lukáš 7 6 1 0 - - -
Buršík Martin 2 2 0 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Bohata Pavel 9 7 2 0 - - -
Blahout Petr 2 0 2 0 - - -
Bernáth Lukáš 1 1 0 0 - - -
Barták Matěj 2 1 1 0 - - -
Balog Lukáš 5 4 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře