2.třída B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 6
BK Pirelli A
VSK MFF UK B
5. 10. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Kvoch
Michal Dub
76
46
25
11
38
23
58
33
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Košíře
Velká Ohrada
4. 10. 2022
19:45
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Klaudia Aleksandra Karwowska
71
80
12
17
40
32
55
64
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Spoje Praha
BK Rotor Punkrác A
5. 10. 2022
20:15
hala Na Balkáně Roman Pommer
Jan Machálek
59
65
14
11
28
25
36
37
53
53
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Kbely D
Sokol Horní Počernice A
4. 10. 2022
20:30
ZŠ Albrechtická Michal Dub
Pavel Šenk
71
91
20
16
39
45
56
75
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Kačeři B
VŠTJ Medicina B
3. 10. 2022
20:30
ZŠ Předškolní Dennis Billík
Pavlína Šuláková
50
57
19
16
33
34
37
48
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Sokol Žižkov E
TJ Podolí Praha 4
4. 10. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Zuzana Kotrbatá
Jan Lejčko
74
69
31
17
40
36
60
54
Review
Základní fáze 2. kolo 8
BK Rotor Punkrác A
BK Pirelli A
13. 10. 2022
19:10
Sportovní hala Bítovská Dennis Billík
Ondřej Melzer
61
64
15
15
31
31
43
46
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Velká Ohrada
Kačeři B
13. 10. 2022
19:35
ZŠ Mládí Lukáš Kalabza
Adam Križanský
79
67
22
9
36
26
59
50
Review
Základní fáze 2. kolo 9
VŠTJ Medicina B
Spoje Praha
12. 10. 2022
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Radek Lochman
Jan Kvoch
65
52
16
12
30
21
55
34
Review
Základní fáze 2. kolo 7
TJ Podolí Praha 4
VSK MFF UK B
13. 10. 2022
20:20
ZŠ Kupeckého Martin Kunc
Jan Matulka
65
42
15
12
34
20
47
30
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Sokol Žižkov E
Sokol Kbely D
11. 10. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Machálek
Lucie Moravcová
82
53
20
8
46
16
63
39
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Horní Počernice A
Sokol Košíře
11. 10. 2022
20:45
Sokol Horní Počernice Michal Dub
Jakub Petrák
82
65
13
14
44
27
58
39
Review
Základní fáze 3. kolo 18
VSK MFF UK B
BK Rotor Punkrác A
17. 10. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Lukáš Balog
Jan Matulka
50
63
14
11
20
25
43
36
Review
Základní fáze 3. kolo 17
BK Pirelli A
VŠTJ Medicina B
19. 10. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Machálek
Dennis Billík
71
59
18
16
29
28
52
41
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Košíře
Sokol Žižkov E
18. 10. 2022
19:45
sokolovna Na Klamovce Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Matulka
69
78
18
17
39
42
55
68
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Spoje Praha
Velká Ohrada
19. 10. 2022
20:15
hala Na Balkáně Roman Pommer
Jakub Petrák
65
52
16
20
29
39
50
47
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Kačeři B
Sokol Horní Počernice A
17. 10. 2022
20:30
ZŠ Předškolní Pavlína Šuláková
Dennis Billík
53
81
9
23
25
44
40
61
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Sokol Kbely D
TJ Podolí Praha 4
18. 10. 2022
20:30
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Richard Gottfried
77
61
14
11
29
30
52
49
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Velká Ohrada
BK Pirelli A
20. 12. 2022
19:35
ZŠ Mládí Jan Sedláček
Jan Matulka
79
71
23
18
41
41
63
56
Review
Základní fáze 4. kolo 19
TJ Podolí Praha 4
BK Rotor Punkrác A
25. 10. 2022
19:50
ZŠ Kupeckého Vojta Schaffner
Jonáš Kavan
53
69
12
17
32
33
44
52
Review
Základní fáze 4. kolo 20
VŠTJ Medicina B
VSK MFF UK B
26. 10. 2022
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Pavlína Šuláková
Jan Machálek
58
41
15
16
33
23
51
32
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Sokol Kbely D
Sokol Košíře
25. 10. 2022
20:30
ZŠ Albrechtická Richard Gottfried
Jan Neubauer
59
74
12
15
23
48
38
57
Review
Základní fáze 4. kolo 23
Sokol Žižkov E
Kačeři B
25. 10. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Hejduk
Lucie Moravcová
82
69
20
12
43
22
55
48
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Horní Počernice A
Spoje Praha
25. 10. 2022
20:45
Sokol Horní Počernice David Kuděj
Jakub Petrák
76
55
15
15
51
28
71
45
Review
Základní fáze 5. kolo 29
VSK MFF UK B
Velká Ohrada
31. 10. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Luděk Svoboda
Štěpán Beran
45
81
13
17
20
40
36
46
Review
Základní fáze 5. kolo 30
BK Rotor Punkrác A
VŠTJ Medicina B
3. 11. 2022
19:10
Sportovní hala Bítovská Radek Lochman
Pavel Matys
67
72
19
13
33
40
45
58
Review
Základní fáze 5. kolo 28
BK Pirelli A
Sokol Horní Počernice A
2. 11. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Pavel Týř
František Syrovátka
92
70
26
14
47
35
65
49
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Košíře
TJ Podolí Praha 4
1. 11. 2022
19:45
sokolovna Na Klamovce Lukáš Balog
Pavel Šenk
114
81
35
17
66
35
91
54
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Spoje Praha
Sokol Žižkov E
2. 11. 2022
20:15
hala Na Balkáně Antonín Ďurana
Michal Dub
47
56
10
16
19
26
32
38
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Kačeři B
Sokol Kbely D
31. 10. 2022
20:30
ZŠ Předškolní Pavlína Šuláková
Martin Kunc
44
60
12
22
16
39
26
51
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Velká Ohrada
BK Rotor Punkrác A
10. 11. 2022
19:35
ZŠ Mládí Radomír Kohout
Dominik Kočovský
113
66
36
12
59
27
85
45
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Košíře
Kačeři B
8. 11. 2022
19:45
sokolovna Na Klamovce Miloslav Jon
Ondřej Svejkovský
98
74
24
27
46
40
73
50
Review
Základní fáze 6. kolo 31
TJ Podolí Praha 4
VŠTJ Medicina B
10. 11. 2022
20:20
ZŠ Kupeckého Radek Lochman
Martin Kunc
82
69
23
15
46
32
69
52
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Sokol Kbely D
Spoje Praha
8. 11. 2022
20:30
ZŠ Albrechtická Jan Neubauer
Jan Musil
67
59
11
17
32
32
46
48
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Sokol Žižkov E
BK Pirelli A
8. 11. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Machálek
Jaroslav Pazourek
54
74
17
9
29
30
37
54
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Horní Počernice A
VSK MFF UK B
8. 11. 2022
20:45
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Lukáš Balog
80
40
16
20
36
25
59
33
Review
Základní fáze 7. kolo 40
VSK MFF UK B
Sokol Žižkov E
14. 11. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Martin Kunc
Petr Šmůla
52
68
10
15
24
29
36
44
Review
Základní fáze 7. kolo 41
BK Rotor Punkrác A
Sokol Horní Počernice A
24. 11. 2022
19:10
Sportovní hala Bítovská Ondřej Melzer
Pavel Matys
92
97
22
23
45
48
67
70
Review
Základní fáze 7. kolo 39
BK Pirelli A
Sokol Kbely D
16. 11. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jakub Vampola
Dennis Billík
65
44
18
7
39
11
51
27
Review
Základní fáze 7. kolo 42
VŠTJ Medicina B
Velká Ohrada
16. 11. 2022
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Michal Bakajsa
Jan Kvoch
48
83
11
24
24
42
37
69
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Spoje Praha
Sokol Košíře
16. 11. 2022
20:15
hala Na Balkáně Antonín Ďurana
David Kuděj
59
81
13
24
25
44
46
60
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Kačeři B
TJ Podolí Praha 4
14. 11. 2022
20:30
ZŠ Předškolní Martin Kunc
Petr Šmůla
55
45
13
9
22
24
37
35
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Košíře
BK Pirelli A
22. 11. 2022
19:45
sokolovna Na Klamovce Radomír Kohout
Lukáš Kalabza
93
68
30
13
52
35
74
44
Review
Základní fáze 8. kolo 43
TJ Podolí Praha 4
Velká Ohrada
24. 11. 2022
20:20
ZŠ Kupeckého Dennis Billík
Adam Križanský
46
71
16
16
29
37
38
53
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Sokol Kbely D
VSK MFF UK B
22. 11. 2022
20:30
ZŠ Albrechtická David Kuděj
Michal Dub
72
66
8
14
27
31
49
50
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Kačeři B
Spoje Praha
21. 11. 2022
20:30
ZŠ Předškolní Dennis Billík
Antonín Ďurana
87
44
16
15
37
21
59
32
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Sokol Žižkov E
BK Rotor Punkrác A
22. 11. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lucie Moravcová
Jaroslav Pazourek
66
49
20
19
33
29
49
39
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Horní Počernice A
VŠTJ Medicina B
22. 11. 2022
20:45
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Lukáš Balog
86
77
17
20
44
36
67
52
Review
Základní fáze 9. kolo 51
VSK MFF UK B
Sokol Košíře
28. 11. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Petr Šmůla
Martin Kunc
45
56
13
15
17
32
31
44
Review
Základní fáze 9. kolo 52
BK Rotor Punkrác A
Sokol Kbely D
1. 12. 2022
19:10
Sportovní hala Bítovská Pavel Matys
Pavlína Šuláková
58
50
17
12
33
30
45
36
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Velká Ohrada
Sokol Horní Počernice A
1. 12. 2022
19:35
ZŠ Mládí Jan Matulka
Adam Križanský
94
68
18
15
42
36
62
56
Review
Základní fáze 9. kolo 50
BK Pirelli A
Kačeři B
30. 11. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Kvoch
Pavel Týř
66
61
15
21
27
37
46
52
Review
Základní fáze 9. kolo 53
VŠTJ Medicina B
Sokol Žižkov E
30. 11. 2022
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Dennis Billík
Jan Neubauer
61
57
16
12
23
31
38
41
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Spoje Praha
TJ Podolí Praha 4
30. 11. 2022
20:15
hala Na Balkáně Jaroslav Pazourek
Roman Pommer
49
65
10
10
25
21
36
44
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Košíře
BK Rotor Punkrác A
6. 12. 2022
19:45
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Pavel Šenk
94
81
22
7
45
31
61
59
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Spoje Praha
BK Pirelli A
7. 12. 2022
20:15
hala Na Balkáně Ondřej Koc
Roman Pommer
27
65
10
9
19
32
21
50
Review
Základní fáze 10. kolo 55
TJ Podolí Praha 4
Sokol Horní Počernice A
8. 12. 2022
20:20
ZŠ Kupeckého Radek Lochman
Pavel Matys
59
66
15
25
30
39
48
51
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Sokol Kbely D
VŠTJ Medicina B
6. 12. 2022
20:30
ZŠ Albrechtická Richard Gottfried
Michal Dub
91
66
33
16
51
32
78
44
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Kačeři B
VSK MFF UK B
5. 12. 2022
20:30
ZŠ Předškolní Michal Bukovský
Richard Gottfried
52
44
12
8
26
22
43
32
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Sokol Žižkov E
Velká Ohrada
6. 12. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Lukáš Balog
60
69
16
22
31
37
48
58
Review
Základní fáze 11. kolo 62
VSK MFF UK B
Spoje Praha
12. 12. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Martin Kunc
Petr Šmůla
71
60
19
19
43
32
54
49
Review
Základní fáze 11. kolo 63
BK Rotor Punkrác A
Kačeři B
15. 12. 2022
19:10
Sportovní hala Bítovská Ondřej Melzer
Pavlína Šuláková
61
47
20
15
39
23
52
31
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Velká Ohrada
Sokol Kbely D
15. 12. 2022
19:35
ZŠ Mládí Jan Matulka
Luděk Svoboda
97
61
22
17
45
26
43
69
Review
Základní fáze 11. kolo 61
BK Pirelli A
TJ Podolí Praha 4
14. 12. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Machálek
Radek Lochman
69
63
22
14
33
33
56
50
Review
Základní fáze 11. kolo 64
VŠTJ Medicina B
Sokol Košíře
14. 12. 2022
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Dennis Billík
Jan Kvoch
40
66
14
21
22
36
35
56
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Horní Počernice A
Sokol Žižkov E
13. 12. 2022
20:45
Sokol Horní Počernice Richard Gottfried
Michal Dub
85
50
29
13
42
21
60
34
Review
Základní fáze 12. kolo 72
VSK MFF UK B
BK Pirelli A
9. 1. 2023
18:40
Sportovní centrum UK Petr Šmůla
Martin Kunc
46
61
11
13
24
26
30
46
Review
Základní fáze 12. kolo 71
BK Rotor Punkrác A
Spoje Praha
12. 1. 2023
19:10
Sportovní hala Bítovská Martin Kunc
Ondřej Melzer
65
47
18
17
36
26
50
36
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Velká Ohrada
Sokol Košíře
12. 1. 2023
19:35
ZŠ Mládí Jan Matulka
Ondřej Koc
67
71
15
17
38
40
55
55
Review
Základní fáze 12. kolo 70
VŠTJ Medicina B
Kačeři B
11. 1. 2023
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Jan Kvoch
Radek Lochman
56
32
13
0
26
6
42
21
Review
Základní fáze 12. kolo 67
TJ Podolí Praha 4
Sokol Žižkov E
12. 1. 2023
20:20
ZŠ Kupeckého Radek Lochman
Pavel Matys
56
45
11
14
26
22
44
26
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Horní Počernice A
Sokol Kbely D
10. 1. 2023
20:45
Sokol Horní Počernice Richard Gottfried
Lukáš Balog
83
69
17
23
43
33
68
48
Review
Základní fáze 13. kolo 73
VSK MFF UK B
TJ Podolí Praha 4
16. 1. 2023
18:40
Sportovní centrum UK Lukáš Balog
Luděk Svoboda
39
61
8
22
16
36
29
49
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Kačeři B
Velká Ohrada
14. 4. 2023
19:15
ZŠ Předškolní Radomír Kohout
Jan Matulka
78
67
19
23
37
38
56
48
Review
Základní fáze 13. kolo 74
BK Pirelli A
BK Rotor Punkrác A
18. 1. 2023
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Machálek
Dennis Billík
72
65
23
19
32
38
53
52
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Košíře
Sokol Horní Počernice A
17. 1. 2023
19:45
sokolovna Na Klamovce Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Matulka
95
82
22
20
42
38
62
54
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Spoje Praha
VŠTJ Medicina B
18. 1. 2023
20:15
hala Na Balkáně Jakub Petrák
Roman Pommer
64
52
15
18
34
34
49
43
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Sokol Kbely D
Sokol Žižkov E
17. 1. 2023
20:30
ZŠ Albrechtická Jan Neubauer
Michal Bukovský
43
89
4
31
15
46
33
66
Review
Základní fáze 14. kolo 84
BK Rotor Punkrác A
VSK MFF UK B
26. 1. 2023
19:10
Sportovní hala Bítovská Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
62
42
12
9
28
19
43
34
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Velká Ohrada
Spoje Praha
26. 1. 2023
19:35
ZŠ Mládí Luděk Svoboda
Dennis Billík
105
49
20
15
54
28
78
36
Review
Základní fáze 14. kolo 83
VŠTJ Medicina B
BK Pirelli A
25. 1. 2023
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Jan Machálek
Dennis Billík
48
95
12
23
28
41
35
70
Review
Základní fáze 14. kolo 79
TJ Podolí Praha 4
Sokol Kbely D
26. 1. 2023
20:20
ZŠ Kupeckého Pavel Matys
Martin Kunc
64
61
17
10
35
25
49
45
Review
Základní fáze 14. kolo 80
Sokol Žižkov E
Sokol Košíře
24. 1. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Machálek
David Kuděj
69
46
10
16
30
28
49
37
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Horní Počernice A
Kačeři B
24. 1. 2023
20:45
Sokol Horní Počernice Štěpán Beran
Richard Gottfried
78
65
26
10
42
27
56
50
Review
Základní fáze 15. kolo 86
VSK MFF UK B
VŠTJ Medicina B
30. 1. 2023
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Týř
Luděk Svoboda
44
39
9
11
21
22
35
29
Review
Základní fáze 15. kolo 85
BK Rotor Punkrác A
TJ Podolí Praha 4
2. 2. 2023
19:10
Sportovní hala Bítovská Martin Kunc
Dennis Billík
59
56
13
18
27
31
42
42
Review
Základní fáze 15. kolo 87
BK Pirelli A
Velká Ohrada
1. 2. 2023
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren František Syrovátka
Michal Bukovský
99
63
17
19
44
35
76
50
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Košíře
Sokol Kbely D
31. 1. 2023
19:45
sokolovna Na Klamovce Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Matulka
92
56
25
11
53
32
76
39
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Spoje Praha
Sokol Horní Počernice A
1. 2. 2023
20:15
hala Na Balkáně Jakub Petrák
Roman Pommer
45
104
12
28
18
57
28
85
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Kačeři B
Sokol Žižkov E
30. 1. 2023
20:30
ZŠ Předškolní Dennis Billík
Radomír Kohout
56
64
14
18
25
35
36
54
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Velká Ohrada
VSK MFF UK B
16. 2. 2023
19:35
ZŠ Mládí Jan Matulka
Jan Lejčko
81
55
10
16
40
27
57
40
Review
Základní fáze 16. kolo 96
VŠTJ Medicina B
BK Rotor Punkrác A
15. 2. 2023
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Michal Bakajsa
Radek Lochman
48
57
15
17
27
33
36
48
Review
Základní fáze 16. kolo 91
TJ Podolí Praha 4
Sokol Košíře
16. 2. 2023
20:20
ZŠ Kupeckého Martin Kunc
Pavlína Šuláková
47
71
12
19
28
34
39
55
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Sokol Kbely D
Kačeři B
14. 2. 2023
20:30
ZŠ Albrechtická Michal Dub
Jakub Petrák
58
70
9
10
26
28
43
46
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Sokol Žižkov E
Spoje Praha
14. 2. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Barbora Schambergerová
Lucie Moravcová
78
48
15
18
28
27
59
34
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Horní Počernice A
BK Pirelli A
14. 2. 2023
20:45
Sokol Horní Počernice Richard Gottfried
Pavel Týř
87
71
25
20
48
34
72
53
Review
Základní fáze 17. kolo 99
VSK MFF UK B
Sokol Horní Počernice A
20. 2. 2023
18:40
Sportovní centrum UK Martin Kunc
Lukáš Balog
70
86
14
23
30
43
45
62
Review
Základní fáze 17. kolo 98
BK Rotor Punkrác A
Velká Ohrada
23. 2. 2023
19:10
Sportovní hala Bítovská Pavel Matys
Martin Kunc
58
80
13
19
27
38
45
61
Review
Základní fáze 17. kolo 100
BK Pirelli A
Sokol Žižkov E
22. 2. 2023
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Machálek
Radomír Kohout
80
63
34
13
48
35
64
51
Review
Základní fáze 17. kolo 97
VŠTJ Medicina B
TJ Podolí Praha 4
22. 2. 2023
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Radek Lochman
Dennis Billík
45
50
9
15
19
22
33
37
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Spoje Praha
Sokol Kbely D
22. 2. 2023
20:15
hala Na Balkáně Roman Pommer
Jaroslav Pazourek
48
64
10
13
22
24
34
42
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Kačeři B
Sokol Košíře
20. 2. 2023
20:30
ZŠ Předškolní Dennis Billík
Antonín Ďurana
81
72
22
15
42
36
56
62
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Velká Ohrada
VŠTJ Medicina B
2. 3. 2023
19:35
ZŠ Mládí Jan Matulka
Radomír Kohout
91
57
25
10
44
24
69
39
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Košíře
Spoje Praha
28. 2. 2023
19:45
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Radomír Kohout
104
71
30
11
51
21
85
45
Review
Základní fáze 18. kolo 103
TJ Podolí Praha 4
Kačeři B
2. 3. 2023
20:20
ZŠ Kupeckého Pavlína Šuláková
Dennis Billík
36
69
6
21
19
39
26
55
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Sokol Kbely D
BK Pirelli A
28. 2. 2023
20:30
ZŠ Albrechtická Michal Dub
Michal Bukovský
47
75
9
14
23
36
38
53
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Sokol Žižkov E
VSK MFF UK B
28. 2. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Lejčko
Lucie Moravcová
94
64
26
13
43
29
69
48
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Horní Počernice A
BK Rotor Punkrác A
28. 2. 2023
20:45
Sokol Horní Počernice Richard Gottfried
Lukáš Balog
104
62
31
16
61
28
89
50
Review
Základní fáze 19. kolo 112
VSK MFF UK B
Sokol Kbely D
6. 3. 2023
18:40
Sportovní centrum UK Martin Kunc
Michal Dub
52
73
12
14
19
30
37
51
Review
Základní fáze 19. kolo 111
BK Rotor Punkrác A
Sokol Žižkov E
9. 3. 2023
19:10
Sportovní hala Bítovská Martin Kunc
Pavlína Šuláková
65
58
16
15
31
21
48
28
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Velká Ohrada
TJ Podolí Praha 4
9. 3. 2023
19:35
ZŠ Mládí Jan Machálek
Richard Gottfried
78
81
14
35
36
49
59
61
Review
Základní fáze 19. kolo 113
BK Pirelli A
Sokol Košíře
8. 3. 2023
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Machálek
Jan Kvoch
54
76
18
12
25
26
41
52
Review
Základní fáze 19. kolo 110
VŠTJ Medicina B
Sokol Horní Počernice A
8. 3. 2023
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Richard Gottfried
Jonáš Kavan
73
89
8
27
29
50
49
69
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Spoje Praha
Kačeři B
8. 3. 2023
20:15
hala Na Balkáně Jakub Vampola
Roman Pommer
58
68
13
24
30
34
40
52
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Košíře
VSK MFF UK B
21. 3. 2023
19:45
sokolovna Na Klamovce Radomír Kohout
Lukáš Kalabza
92
65
24
17
46
34
74
43
Review
Základní fáze 20. kolo 115
TJ Podolí Praha 4
Spoje Praha
23. 3. 2023
20:20
ZŠ Kupeckého Radek Lochman
Pavlína Šuláková
74
51
26
10
45
24
56
37
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Kačeři B
BK Pirelli A
20. 3. 2023
20:30
ZŠ Předškolní Dennis Billík
Antonín Ďurana
61
79
16
19
30
39
44
57
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Sokol Kbely D
BK Rotor Punkrác A
21. 3. 2023
20:30
ZŠ Albrechtická Richard Gottfried
Jakub Petrák
68
62
16
5
34
22
52
40
Review
Základní fáze 20. kolo 119
Sokol Žižkov E
VŠTJ Medicina B
21. 3. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Jan Lejčko
86
71
30
20
44
44
70
55
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Horní Počernice A
Velká Ohrada
21. 3. 2023
20:45
Sokol Horní Počernice Jan Musil
Jakub Hejduk
106
72
26
12
59
32
80
52
Review
Základní fáze 21. kolo 125
VSK MFF UK B
Kačeři B
27. 3. 2023
18:40
Sportovní centrum UK Martin Kunc
Michal Bukovský
50
82
15
20
22
37
36
55
Review
Základní fáze 21. kolo 124
BK Rotor Punkrác A
Sokol Košíře
30. 3. 2023
19:10
Sportovní hala Bítovská Ondřej Melzer
Adam Lampa
50
68
10
15
22
31
30
48
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Velká Ohrada
Sokol Žižkov E
30. 3. 2023
19:35
ZŠ Mládí Jan Matulka
Luděk Svoboda
80
70
24
14
44
30
60
48
Review
Základní fáze 21. kolo 126
BK Pirelli A
Spoje Praha
29. 3. 2023
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Kvoch
Jan Machálek
81
50
27
15
48
22
65
41
Review
Základní fáze 21. kolo 123
VŠTJ Medicina B
Sokol Kbely D
29. 3. 2023
20:10
Gym. Na Vítězné pláni Dominik Kočovský
Richard Gottfried
76
44
18
8
42
22
64
38
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Horní Počernice A
TJ Podolí Praha 4
28. 3. 2023
20:45
Sokol Horní Počernice Richard Gottfried
Michal Bukovský
114
70
33
16
66
35
89
51
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Košíře
VŠTJ Medicina B
4. 4. 2023
19:45
sokolovna Na Klamovce Klaudia Aleksandra Karwowska
Richard Gottfried
89
66
18
13
41
38
70
49
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Spoje Praha
VSK MFF UK B
5. 4. 2023
20:15
hala Na Balkáně Roman Pommer
Štěpán Beran
65
46
16
9
32
20
44
31
Review
Základní fáze 22. kolo 127
TJ Podolí Praha 4
BK Pirelli A
13. 4. 2023
20:20
ZŠ Kupeckého Michal Bukovský
Michal Dub
68
76
24
19
38
37
55
52
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Kačeři B
BK Rotor Punkrác A
3. 4. 2023
20:30
ZŠ Předškolní Martin Kunc
Dominik Kočovský
34
62
7
15
16
26
31
40
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Sokol Kbely D
Velká Ohrada
4. 4. 2023
20:30
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Jakub Hejduk
41
78
8
18
26
40
35
58
Review
Základní fáze 22. kolo 132
Sokol Žižkov E
Sokol Horní Počernice A
4. 4. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lucie Moravcová
Dominik Kočovský
82
86
25
27
46
43
63
65
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Burda S.H.Počernice A 46 18 1.0 25.9 3.9 4.4 4.8/6.5 74.4 2.1
Anthony John Temperante S.H.Počernice A 43 19 1.0 21.1 6.8 1.3 3.7/5.7 64.2 2.3
Daniil Lukashevich BK Pirelli A 29 22 1.0 18.0 4.6 2.3 1.9/3.0 61.2 1.9
David Ryska Kačeři B 29 19 1.0 17.1 7.3 0.2 1.9/3.0 63.2 2.5
Martin Kobosil Sokol Košíře 32 19 1.0 15.9 6.8 0.0 2.2/5.5 40.4 2.1
4 Petr Bratinka BK Rotor Punkrác A 38 16 1.0 17.2 3.9 2.6 1.8/2.4 71.8 1.6
Vladimír Hrníčko Sokol Kbely D 44 15 1.0 17.7 3.4 2.7 2.9/4.7 60.6 1.9
Aleš Černý S.H.Počernice A 32 21 1.0 12.2 4.1 0.8 1.7/3.0 55.6 2.9
Jakub Drexler Kačeři B 25 17 1.0 14.8 3.2 2.4 1.3/2.5 52.4 2.1
Mihail Demidov VSK MFF UK B 28 21 1.0 11.8 5.1 0.0 1.4/2.3 61.2 1.6
9 Peter Siváček BK Rotor Punkrác A 35 17 1.0 14.2 4.5 1.4 1.2/1.8 0.0* 1.9
David Peka S.H.Počernice A 28 14 1.0 17.3 8.1 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.2
Samuel Maga Sokol Kbely D 23 20 1.0 12.1 4.3 0.7 1.6/3.4 47.8 0.9
Volodymyr Troskot BK Pirelli A 35 19 1.0 12.2 4.3 0.3 2.7/4.2 65.0 2.7
Jan Nečas BK Pirelli A 28 12 1.0 19.3 3.1 3.7 2.1/2.8 75.8 1.8
Michal Čermák Sokol Košíře 41 10 1.0 22.8 3.5 4.6 2.0/2.5 80.0 1.5
Jan Indrák Sokol Košíře 48 20 1.0 11.3 1.8 2.0 1.9/2.8 66.1 2.3
Jaromír Franěk Sokol Košíře 43 13 1.0 16.8 7.5 0.0 1.7/2.5 66.7 1.7
Martin Tománek BK Pirelli A 33 12 1.0 16.8 6.3 0.7 2.3/4.0 58.3 2.3
Patrick Lamb S.H.Počernice A 39 15 1.0 11.8 3.7 0.5 2.9/4.3 67.2 1.0
Jiří Charvát VSK MFF UK B 29 22 1.0 8.0 2.0 0.8 1.8/3.0 59.7 2.0
Jindřich Šabata Sokol Košíře 44 14 1.0 11.5 2.7 1.4 2.0/3.1 65.1 2.6
Viktor Pavlík Sokol Košíře 55 22 1.0 7.2 2.1 0.7 0.9/1.5 0.0* 0.8
8 Jakub Vampola BK Rotor Punkrác A 36 16 1.0 9.6 3.4 0.3 2.0/4.3 47.1 1.8
Marek Bečvář VSK MFF UK B 24 17 1.0 9.0 3.0 0.6 1.1/2.0 52.9 1.1
Jan Vilímec BK Pirelli A 34 15 1.0 9.9 2.4 1.1 1.7/3.1 54.3 2.7
Viliam Holotňák S.H.Počernice A 29 19 1.0 7.6 2.1 0.9 0.8/1.4 0.0* 1.8
Libor Palas Sokol Kbely D 25 7 1.0 20.6 3.6 3.6 2.7/4.4 61.3 3.0
Andrei Kachanov BK Pirelli A 26 13 1.0 10.9 4.5 0.4 0.8/2.0 42.3 2.8
Šimon Svoboda Kačeři B 19 19 1.0 7.1 2.7 0.3 0.9/2.3 40.9 3.2
Tomáš Kučera VSK MFF UK B 40 19 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.1 0.0* 2.7
Tomáš Valenta Sokol Košíře 56 20 1.0 6.4 2.4 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.4
Petr Miláček Sokol Kbely D 23 15 1.0 8.3 1.7 1.3 1.1/2.0 53.3 1.6
David Pačes Kačeři B 22 18 1.0 6.6 2.8 0.1 0.7/1.5 0.0* 2.0
Daniel Bauer S.H.Počernice A 29 19 1.0 5.9 2.1 0.5 0.2/0.4 0.0* 1.0
Štěpán Beran Sokol Kbely D 22 21 1.0 5.3 1.7 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.8
Jan Šimek VSK MFF UK B 23 18 1.0 6.0 2.2 0.3 0.7/1.8 0.0* 1.7
Igor Böhm VSK MFF UK B 26 18 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.4
Jan Proksch Sokol Košíře 37 20 1.0 4.6 2.1 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.0
11 Jan Bednařík BK Rotor Punkrác A 43 15 1.0 6.0 2.5 0.0 0.9/2.6 35.9 2.7
33 Martin Konvičný BK Rotor Punkrác A 46 14 1.0 6.3 0.9 1.3 0.7/1.4 0.0* 2.4
Šimon Petržík Sokol Kbely D 19 13 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/1.6 0.0* 2.2
Štěpán Soudek Kačeři B 24 15 1.0 5.7 1.7 0.5 0.6/1.1 0.0* 2.7
Ivo Aleksander Byrski BK Pirelli A 32 16 1.0 5.0 1.4 0.7 0.2/0.3 0.0* 1.3
55 Dalibor Uher BK Rotor Punkrác A 44 11 1.0 7.0 1.2 1.4 0.5/1.4 0.0* 2.8
Ondřej Krajdl Sokol Košíře 33 13 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.2
Adam Drahovzal Sokol Kbely D 20 12 1.0 6.3 2.6 0.0 1.2/1.9 0.0* 2.2
Jan Jelínek BK Pirelli A 32 8 1.0 9.0 3.1 0.5 1.3/1.8 0.0* 2.1
František Hosma Sokol Kbely D 42 21 1.0 3.3 0.8 0.5 0.3/0.6 0.0* 1.9
Radek Zikmund Kačeři B 24 3 1.0 22.3 6.3 2.0 3.7/5.0 73.3 1.3
Aaron Ifebe Kačeři B 25 4 1.0 16.0 3.5 2.5 1.5/3.8 40.0 2.3
David Vajzr S.H.Počernice A 40 10 1.0 6.1 2.4 0.1 1.0/2.7 37.0 2.7
Zdeněk Čmelík Sokol Kbely D 20 10 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.1
Radim Křesťan VSK MFF UK B 25 19 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.4
Tulga Batbold Kačeři B 24 3 1.0 16.3 3.7 2.0 3.0/5.3 56.3 3.0
Peter Chrenka Sokol Košíře 50 5 1.0 9.6 4.4 0.0 0.8/1.8 0.0* 4.4
Petr Myška VSK MFF UK B 44 13 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.6
34 Ondřej Martinek BK Rotor Punkrác A 48 13 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.4
23 Tomáš Baloch BK Rotor Punkrác A 42 10 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.3
Filip Kohoutek Sokol Kbely D 34 12 1.0 3.6 1.6 0.1 0.2/1.1 0.0* 2.3
Jan Marxt Kačeři B 22 13 1.0 3.0 1.1 0.1 0.6/1.5 0.0* 2.1
Antonín Jareš VSK MFF UK B 32 12 1.0 3.3 1.4 0.1 0.2/0.4 0.0* 2.5
Josef Dvořáček Sokol Košíře 62 18 1.0 2.1 0.8 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.2
Fabian Jose Vargas Maroto BK Pirelli A 33 3 1.0 12.7 5.7 0.0 1.3/4.7 28.6 1.7
Ondřej Krutský BK Pirelli A 35 7 1.0 5.3 1.3 0.9 0.1/0.9 0.0* 3.1
Vojtěch Bartoška Sokol Kbely D 20 5 1.0 7.0 3.4 0.0 0.2/2.0 10.0 1.4
Ondřej Poncar VSK MFF UK B 24 6 1.0 5.5 2.2 0.3 0.2/0.5 0.0* 1.5
Robert Kuhn Kačeři B 19 16 1.0 1.6 0.1 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.2
Tadeáš Diviš Sokol Košíře 43 3 1.0 8.0 3.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
Jan Mejdr BK Rotor Punkrác A 42 4 1.0 5.8 2.3 0.3 0.5/1.0 0.0* 0.8
Ondřej Kolář Kačeři B 22 4 1.0 5.8 2.5 0.3 0.0/1.8 0.0* 3.8
Matěj Novosad S.H.Počernice A 27 5 1.0 4.4 0.8 0.6 1.0/1.2 0.0* 1.6
Tomáš Vaněk Sokol Košíře 64 11 1.0 2.0 0.4 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.7
Pucho Alberto Martínez BK Pirelli A 25 8 1.0 2.5 0.8 0.3 0.3/0.4 0.0* 0.6
17 Karel Valeček BK Rotor Punkrác A 55 7 1.0 2.7 0.6 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.1
Jan Hrdonka Sokol Košíře 53 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/2.0 50.0 0.0
Theodor Anfilov Kačeři B 23 7 1.0 2.7 0.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.4
Serhii Shelest BK Pirelli A 40 16 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Jiří Hájek VSK MFF UK B 22 5 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/2.4 16.7 1.4
Jiří Cebak Sokol Kbely D 34 15 1.0 1.1 0.3 0.1 0.2/1.9 0.0* 3.5
41 Ondřej Stupal BK Rotor Punkrác A 46 6 1.0 2.5 0.8 0.0 0.8/2.0 41.7 1.5
Ondřej Strnad Sokol Kbely D 34 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
Lazizbek Amrillaev Sokol Kbely D 21 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
13 Filip Hadraba BK Rotor Punkrác A 48 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Madi Dibra Spoje Praha 41 1 1.0 13.0 5.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Vobora VSK MFF UK B 29 9 1.0 1.2 0.2 0.1 0.4/1.7 0.0* 1.9
Štěpán Kolář Kačeři B 25 5 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.2
Jan Matějka Sokol Košíře 40 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Van Minh Chu S.H.Počernice A 28 19 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Adam Daniel Radonský Kačeři B 22 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.7 0.0* 3.3
Viktor Procházka Sokol Kbely D 19 4 1.0 2.3 0.5 0.0 1.3/2.8 45.5 2.5
David Pivoňka Kačeři B 21 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
Lukáš Semerád Spoje Praha 23 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
Karel Klouda BK Pirelli A 61 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.2
Jiří Janeček S.H.Počernice A 24 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.4
Tomáš Marek Spoje Praha 46 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 3.0
7 Igor Panigada BK Rotor Punkrác A 45 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
12 Ladislav Bumba BK Rotor Punkrác A 48 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Lukáš Toman Spoje Praha 31 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Beneš Spoje Praha 31 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Klečka Sokol Kbely D 19 4 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
Petr Šedivý Sokol Kbely D 43 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jan Smetana VSK MFF UK B 41 2 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Jiří Zídek Spoje Praha 24 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Myšák Sokol Kbely D 38 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josef Koprnický Spoje Praha 40 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Pierre Morlet Sokol Kbely D 46 5 1.0 0.8 0.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Matúš Kurilla Sokol Košíře 42 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Martin Šteffl Sokol Košíře 39 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Bořek Tupý Spoje Praha 23 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jaroslav Endrych Spoje Praha 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikola Gerasimovski Sokol Kbely D 24 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Krňanský Sokol Kbely D 23 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Míšenský Sokol Žižkov E 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pantůček TJ Podolí Praha 4 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kopecký TJ Podolí Praha 4 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Georgiy Petrykin Kačeři B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vávra Sokol Žižkov E 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dvořák Sokol Kbely D 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kraus VŠTJ Medicina B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pascal Canin Sokol Žižkov E 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alain Eminger Sokol Kbely D 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darko Blažinič Sokol Žižkov E 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jaromír Varhaník Spoje Praha 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dolgunow Dmitry Sokol Žižkov E 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Švejnoha Sokol Kbely D 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Zelenka Sokol Košíře 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Uher TJ Podolí Praha 4 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mácha Velká Ohrada 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bělohubý TJ Podolí Praha 4 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kunc Spoje Praha 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pavlín Velká Ohrada 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Grasser Kačeři B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Horský VŠTJ Medicina B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Aharon Micha BK Pirelli A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Horský VŠTJ Medicina B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Thomas Opata Velká Ohrada 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Lejnar Spoje Praha 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jaroš VSK MFF UK B 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Antoš Sokol Kbely D 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Felipe Nascmento Vianna BK Pirelli A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bachor Spoje Praha 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Uroš Globovnik Sokol Žižkov E 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubomír Kraus VŠTJ Medicina B 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Řežábek Spoje Praha 74 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ismail Yigitkanli Sokol Žižkov E 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Jílek Spoje Praha 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Prokop Sokol Košíře 71 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubomír Boháč Sokol Košíře 70 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Říha Sokol Kbely D 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Sládek Sokol Žižkov E 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amotz Halperin Sokol Žižkov E 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Mrázek Sokol Košíře 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Martinec TJ Podolí Praha 4 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Vondraš Spoje Praha 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Igor Nikolov Sokol Košíře 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Petr Novotný BK Rotor Punkrác A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hofman TJ Podolí Praha 4 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Zezula Sokol Žižkov E 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubíče VŠTJ Medicina B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kádě TJ Podolí Praha 4 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Toman Spoje Praha 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Prošek TJ Podolí Praha 4 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Koubek VŠTJ Medicina B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Všelicha Velká Ohrada 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Prejzek Velká Ohrada 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Nováček Sokol Košíře 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Hasman TJ Podolí Praha 4 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Černý BK Pirelli A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Žežulka TJ Podolí Praha 4 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Záhora VŠTJ Medicina B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šimánek Velká Ohrada 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Horáček VŠTJ Medicina B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Šimek Velká Ohrada 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kohout Velká Ohrada 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Horálek Spoje Praha 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šíma VŠTJ Medicina B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Císař Velká Ohrada 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ilja Panič Sokol Žižkov E 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vošta BK Rotor Punkrác A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vondráček TJ Podolí Praha 4 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Strejc VSK MFF UK B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vala TJ Podolí Praha 4 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jeff Dražan Sokol Žižkov E 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Klein Spoje Praha 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrei Capitany Velká Ohrada 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hendrich Kačeři B 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Buriánek VŠTJ Medicina B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Rada Velká Ohrada 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Průšek Sokol Košíře 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Koubek VŠTJ Medicina B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Ptáček Sokol Kbely D 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Alexandr Šorf Kačeři B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pierluigi Nudo Sokol Žižkov E 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Krotil Spoje Praha 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kouklík TJ Podolí Praha 4 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Žilka Spoje Praha 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hendrych Spoje Praha 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ludvík Spoje Praha 40 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Martan Sokol Žižkov E 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Korous VŠTJ Medicina B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Soukup Sokol Žižkov E 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Tichý Sokol Žižkov E 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emin Jonas Velká Ohrada 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Kopecký Spoje Praha 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 David Sládek BK Rotor Punkrác A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šimek VŠTJ Medicina B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Urbánek VŠTJ Medicina B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nestor Zuaznabar Martinez Spoje Praha 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas