Lukáš Palek

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Aktuální klub
VSK Iuridica B
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
333
Procento vítězství
63.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina A Ber U13B 11 - 8.8 3.6 0 1.5/2.7 56.7 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina B Ber U12B 2 - 20.0 7 0 6/7.5 80.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Finále Ber U13B 8 - 6.1 2.4 0 1.4/3.3 42.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Ber U12B 3 - 15.0 6 0 3/4.3 69.2 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B USK Praha 12 - 6.1 2.3 0 1.6/3.1 51.4 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Ber U13B 18 - 10.7 4.7 0 1.3/3.2 39.7 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 11 - 9.4 4.1 0 1.2/2.6 44.8 - -
2012/13 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A USK Praha 7 - 3.9 1.4 0 1/2.1 46.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D USK Praha A 3 - 6.3 2.3 0 1.7/3.7 45.5 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR USK Praha 5 13.2 2.4 0.4 0 1.6/3.4 47.1 0.4 1.8
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B USK Praha A 3 15.3 3.7 1 0.3 0.7/4 16.7 1.7 -4.7
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí USK Praha A 2 16.0 6.5 1 0 4.5/8 56.3 2.0 -3.0
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B USK Praha 7 - 2.4 0.9 0 0.7/1.3 55.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B USK Praha 14 - 7.1 3.1 0 1/2.4 42.4 - -
2013/14 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 1 - 6.0 3 0 0/2 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga USK Praha 9 - 1.7 0.8 0 0.1/0.4 25.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A USK Praha 8 - 7.3 3.3 0 0.8/1.5 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off USK Praha 3 - 7.0 2.3 0 2.3/3 77.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A USK Praha 3 25.7 2.7 0.7 0 1.3/3.3 40.0 1.7 -3.7
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo USK Praha 2 26.5 6.0 2.5 0 1/3 33.3 2.0 3.5
2014/15 žáci U15 - skupina A USK Praha 12 - 12.1 4.6 0.5 1.4/2.5 56.7 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga USK Praha 16 - 5.3 1.8 0.3 0.8/1.6 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A USK Praha 3 22.7 7.0 2.3 0.7 0.3/0.7 50.0 1.3 3.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo USK Praha 2 24.5 6.0 0.5 0.5 3.5/5 70.0 0.5 6.0
2015/16 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 15 - 10.0 2.9 1.1 1.1/1.7 61.5 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 6 - 11.0 2.8 1.5 0.8/1 83.3 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A VYS 13 - 7.6 1.8 1.2 0.4/0.6 62.5 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část USK 6 6.3 2.5 0.5 /0.7 0.5 0/0 0.0 1.0 1.2
2016/17 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 11 - 12.0 4.1 1 0.8/1.3 64.3 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina USK Praha B 4 - 4.8 2 0.3 0/0.5 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A VYS 6 - 5.5 1.2 0.8 0.7/1 66.7 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off USK 2 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 19 29.6 8.7 2.7 /6.3 0.5 1.8/2.2 81.0 0.9 9.5
2017/18 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 6 29.8 10.3 3 /5.2 0.7 2.3/2.5 93.3 1.5 12.2
2018/19 muži - skupina B BK Kondoři Liberec 22 - 12.3 3.7 1.3 0.9/1.3 71.4 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 22 31.1 12.3 2.9 /7.5 1.7 1.5/1.9 76.2 2.0 9.6
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Kondoři Liberec 2 - 14.5 5.5 /5.5 0.5 2/2 100.0 2.0 12.5
2018/19 muži - play-off B BK Kondoři Liberec 4 - 19.0 3.3 3.5 2/2.3 88.9 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 3 30.7 9.0 3 /6.3 0.7 1/1.7 60.0 1.7 6.0
2018/19 muži - play-off - 3. kolo BK Kondoři Liberec 3 - 11.3 3.3 1.3 0.7/0.7 100.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ YDEA KONDOR 5 9.4 1.2 0.4 /1 0 0.4/0.4 100.0 1.6 0.2
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník YDEA KONDOR 1 9.0 1.0 0 /1 0 1/2 50.0 - -1.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo YDEA KONDOR 4 12.5 5.0 0.8 /1 1 0.5/0.5 100.0 1.3 4.5
2022/23 muži - Základní fáze VSK Iuridica B 10 - 22.8 7.6 1.1 4.3/6.2 69.4 - -
Průměr za kariéru 33.3 6.2 8.7 2.9 0.6 1.2/2.1 247.6 1.3 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 VSK Iuridica A 11. 10. 2022
2B body 12 VSK Iuridica A 11. 10. 2022
3B body 2 Sokol Motol B 5. 12. 2022
Body 38 VSK Iuridica A 11. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Kol U12B 19. 2. 2012 2011/12
2B body 12 VSK Iuridica A 11. 10. 2022 2022/23
3B body 6 Kondoři Liberec 20. 12. 2016 2016/17
Obranné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 9. 12. 2018 2018/19
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 12. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 6 Slavoj Litoměřice 9. 12. 2018 2018/19
Body 38 VSK Iuridica A 11. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 24 BK Loko Plzeň 12. 11. 2017 2017/18
Asistence 9 Sokol pražský 22. 4. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
3. 10. 2022 Základní fáze VSK Iuridica C 25 8 1 6/7 85.7
11. 10. 2022 Základní fáze VSK Iuridica A 38 12 2 8/11 72.7
17. 10. 2022 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 20 7 1 3/6 50.0
24. 10. 2022 Základní fáze Kačeři A 16 6 0 4/5 80.0
31. 10. 2022 Základní fáze Slovan Bohnice B 16 4 2 2/3 66.7
7. 11. 2022 Základní fáze VSK MFF UK A 18 7 0 4/6 66.7
14. 11. 2022 Základní fáze Stavební fakulta B 26 10 1 3/4 75.0
22. 11. 2022 Základní fáze TJ Košíře B 19 7 1 2/3 66.7
28. 11. 2022 Základní fáze Technika Praha 32 12 1 5/8 62.5
5. 12. 2022 Základní fáze Sokol Motol B 18 3 2 6/9 66.7
Celkem 10 228 76 11 43/62 69.4
Průměr 10 22.8 7.6 1.1 4.3/6.2 69.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 8 25:20 12.5 2.8 59.5 1.4 40.7 2.9/3.3 88.5 1.8
BK NAPOS Vysoká n.L. 5 0:00 17.4 4.4 440.0 2.6 1.300.0 0.8/1.2 66.7 1.8
BK Loko Plzeň 6 28:51 11.0 4.0 61.5 0.3 16.7 2.0/2.0 100.0 2.2
Sokol pražský 5 32:34 12.0 2.8 43.8 1.4 29.2 2.2/2.4 91.7 1.6
Snakes Ostrava 4 30:41 12.5 2.8 34.4 1.5 60.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BA LYNX Liberec 4 0:00 12.3 3.0 0.0 1.0 0.0 3.3/3.5 92.9 0.8
USK 7 30:56 6.4 2.6 36.0 0.3 10.5 0.4/0.7 60.0 1.1
Sokol Vyšehrad 4 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Sokol Písek 4 30:25 9.8 2.3 33.3 1.5 33.3 0.8/1.8 42.9 1.3
Měl U13B 6 0:00 6.5 2.7 0.0 0.0 0.0 1.2/2.2 53.8 1.3
BC Benešov 3 0:00 12.7 3.7 0.0 1.7 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
VSK Iuridica A 1 0:00 38.0 12.0 0.0 2.0 0.0 8.0/11.0 72.7 -
BCM Orli Prostějov 3 25:38 12.3 3.7 45.8 1.3 44.4 1.0/1.3 75.0 1.7
Ben U13B 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 17.0 6.0 0.0 1.5 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
Sokol Žižkov 3 0:00 11.3 3.3 0.0 1.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BA Sparta 4 0:00 8.3 2.8 0.0 0.5 0.0 1.3/1.3 100.0 0.3
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 6.4 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 44.4 0.8
Technika Praha 1 0:00 32.0 12.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 -
Sokol Pražský 4 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 1.5
BK Kladno 2 0:00 14.5 5.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Sršni Sokol Písek 5 0:00 5.8 2.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.6
Lions J. Hradec 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Válečníci Děčín 3 0:00 9.3 2.3 0.0 1.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Stavební fakulta B 1 0:00 26.0 10.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sršni Sokol Písek 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
Sokol BK Chrudim 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
VSK Iuridica C 1 0:00 25.0 8.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 -
Sokol Pražský 5 0:00 4.8 1.4 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.2
Tesla Pardubice 2 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 8.0 1.7 0.0 1.3 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Sokol Pražský 5 0:00 4.6 1.6 0.0 0.2 0.0 0.8/1.6 50.0 0.8
BK Vlci Žďár 2 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Bra 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 10.5 2.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Pod U13B (ms) 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.0 0.0 1.8/4.8 36.8 0.8
PCE 4 29:52 5.3 0.8 17.6 0.8 23.1 1.5/2.0 75.0 1.5
BARoun.l. U17B 1 0:00 21.0 6.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 0.3
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
TJ Košíře B 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Klatovy 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
VSK MFF UK A 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Sokol Motol B 1 0:00 18.0 3.0 0.0 2.0 0.0 6.0/9.0 66.7 -
Synthesia Pardubice 3 0:00 5.7 1.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
Kačeři A 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
Slovan Bohnice B 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Sokol Žižkov 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 5.0
Válečníci Děčín 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BK Děčín A 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Klatovy 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Loko Plzeň 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Opava 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
Slavoj Litoměřice 1 11:56 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 4.0 0.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.0
NH Ostrava 1 14:48 7.0 2.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SNAK A 1 7:34 5.0 0.0 0.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 -
BC Nový Jičín 1 13:04 5.0 1.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 2 10:29 2.5 0.5 50.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sršni Písek 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 11:43 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 3:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PLZ 1 6:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 10:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 6:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 6:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0