Tomáš Korch

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 27 let
Aktuální klub
Sokol Vyšehrad B
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
152
Procento vítězství
40.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 9 - 5.1 2.1 0.1 0.6/2 27.8 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad B 7 - 9.0 3.4 0 2.1/3.9 55.6 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B Sokol Vyšehrad B 3 - 6.0 2 0 2/3.3 60.0 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad B 19 - 8.9 3.3 0.3 1.6/2.7 59.6 - -
2012/13 junioři U19 - Základní společná část VyšU19B 8 - 18.5 7.8 0.1 2.6/5.8 45.7 - -
2012/13 junioři U19 - Finále junioři U19 VyšU19B 3 - 19.7 7.3 0 5/10.3 48.4 - -
2012/13 kadeti U17 - play-out A Sokol Vyšehrad B 2 - 14.0 6.5 0 1/3 33.3 - -
2013/14 junioři U19 - základní část VYS 15 4.3 0.6 0.3 /0.6 0 0.1/0.1 50.0 0.3 0.1
2013/14 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 15 - 2.1 0.7 0 0.6/0.9 69.2 - -
2013/14 junioři U19 - Krajský přebor juniorů U19 BSS Sparta 9 - 14.4 5.4 0.3 2.6/4.3 59.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-out VYS 5 5.8 1.2 0.6 /1.8 0 0/0 0.0 1.0 0.2
2014/15 junioři U19 - základní část VYS 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 5 - 2.8 1.2 0 0.4/0.6 66.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-out VYS 1 3.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 2.0 -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad C 18 - 14.7 3.3 1.8 2.7/3.8 70.6 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 2 - 15.5 2 3.5 1/2 50.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad C 6 - 8.7 2 0.8 2.2/2.8 76.5 - -
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad C 12 - 13.8 3.5 1.9 1.1/1.3 86.7 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad C 10 - 15.5 4.7 1.9 0.4/0.6 66.7 - -
2022/23 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 1 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 15.2 0.6 9.2 3.0 0.6 1.4/2.3 92.6 1.7 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 3 VSK Iuridica C 25. 10. 2022
3B body 1 VSK Iuridica C 25. 10. 2022
Body 9 VSK Iuridica C 25. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 ČBrU17 22. 9. 2012 2012/13
2B body 14 ČBrU17 22. 9. 2012 2012/13
3B body 9 Stavební fakulta B 3. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 2 JBC Brno 1. 3. 2014 2013/14
Útočné doskoky 2 Sršni Sokol Písek 3. 5. 2014 2013/14
Doskoky celkem 3 Sršni Sokol Písek 3. 5. 2014 2013/14
Body 38 ČBrU17 22. 9. 2012 2012/13
Užitečnost 5 BCM Mor. Ostrava 14. 3. 2014 2013/14
Asistence 1 Slavoj Litoměřice 30. 3. 2014 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 10. 2022 Základní fáze VSK Iuridica C 9 3 1 0/0 0
Celkem 1 9 3 1 / 0.0
Průměr 1 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Motol B 5 0:00 15.4 3.2 0.0 2.4 0.0 1.8/3.0 60.0 1.6
AŠ Mladá Boleslav 5 0:00 13.4 5.4 0.0 0.4 0.0 1.4/3.0 46.7 3.0
Stavební fakulta B 4 0:00 16.8 2.8 0.0 3.5 0.0 0.8/0.8 100.0 2.0
BK Kladno 4 0:00 15.8 6.0 0.0 0.3 0.0 3.0/5.3 57.1 1.3
Sokol Kbely C 6 0:00 10.5 3.3 0.0 1.0 0.0 0.8/1.0 83.3 2.0
Technika Praha 5 0:00 12.2 4.0 0.0 0.8 0.0 1.8/3.2 56.3 1.6
VSK Iuridica A 3 0:00 19.0 3.7 0.0 3.3 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
BK Dynamo 2 0:00 18.5 4.5 0.0 2.0 0.0 3.5/3.5 100.0 2.0
Danube Mavericks 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
BCM Loko Plzeň 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.3 0.0 1.7/4.0 41.7 2.0
BK Kladno 3 0:00 9.7 3.0 0.0 0.3 0.0 2.7/4.7 57.1 3.3
VSK MFF UK A 3 0:00 8.7 2.3 0.0 0.7 0.0 2.0/3.0 66.7 1.7
S.H.Počernice A 1 0:00 21.0 2.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
TJ ČSA 2 0:00 10.5 2.0 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BK Klatovy 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.7
BK Děčín 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Radotínský SK A 1 0:00 18.0 4.0 0.0 1.0 0.0 7.0/8.0 87.5 -
Sokol Žižkov C 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Kačeři A 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Pražský B 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Košíře B 2 0:00 7.5 1.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BC Loudilové 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Slovan Bohnice B 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žižkov Falcons B 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
VSK Iuridica C 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta A 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Sršní D 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 8:57 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Fenix Modřany A 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 4 3:46 0.5 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Kbely B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Meteor TLC A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 3:39 0.5 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
PCE 2 5:52 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SKB Zlín 1 5:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK 3 1:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSK Chemie 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sparta Praha 1 12:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slovan Bohnice A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -