Marek Výkruta

Národnost
CZE
Ročník narození
1991 - 31 let
Aktuální klub
Sršní D
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
158
Procento vítězství
70.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F-
2010/11 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 20 - 6.9 2.5 0 1.9/3.2 57.8 -
2011/12 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 8 - 3.4 1.3 0 0.9/1.3 70.0 -
2012/13 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 12 - 3.9 1.5 0 0.9/1.6 57.9 -
2013/14 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 17 - 5.4 2.3 0 0.8/1.6 51.9 -
2013/14 muži - play-off A Sršni Sokol Písek 2 - 3.0 0.5 0 2/3 66.7 -
2013/14 muži - Zápasy o I.LM Sršni Sokol Písek 6 - 4.3 2.2 0 0/0.3 0.0 -
2014/15 muži - skupina A Sokol Písek 8 - 6.9 3 0 0.9/1.3 70.0 -
2014/15 muži - play-off Sokol Písek 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 -
2014/15 muži - Baráž o I.LM 2015/2016 Sokol Písek 6 - 3.3 1.2 0 1/1.5 66.7 -
2015/16 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 1 5.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0
2016/17 muži - Základní fáze VSK MFF UK A 2 - 6.5 2 0 2.5/5 50.0 -
2017/18 muži - Základní fáze VSK MFF UK A 10 - 12.8 5.8 0 1.2/3 40.0 -
2018/19 muži - Základní fáze VSK MFF UK A 11 - 14.7 6.1 0 2.5/4.1 62.2 -
2018/19 muži - Základní fáze Sršní D 11 - 18.8 8 0 2.8/4.6 60.8 -
2019/20 muži - Základní fáze Sršní D 16 - 14.5 6.2 0.1 1.9/3.6 54.4 -
2020/21 muži - Základní fáze Sršní D 1 - 8.0 2 0 4/8 50.0 -
2021/22 muži - Základní fáze Sršní D 17 - 10.2 4 0 2.2/3.5 64.4 -
2022/23 muži - Základní fáze Sršní D 8 - 11.5 5 0 1.5/4.3 35.3 -
Průměr za kariéru 12.2 0.0 9.0 3.7 0.0 1.6/2.8 69.9 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Kačeři A 22. 11. 2022
2B body 10 Kačeři A 22. 11. 2022
Body 24 Kačeři A 22. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 SKB Strakonice 19. 12. 2010 2010/11
2B body 13 Sokol Dolní Počernice B 5. 3. 2019 2018/19
3B body 1 Danube Mavericks 22. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 Sokol Pražský 8. 1. 2016 2015/16
Doskoky celkem 2 Sokol Pražský 8. 1. 2016 2015/16
Body 33 Sokol Dolní Počernice B 5. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
3. 10. 2022 Základní fáze VSK MFF UK A 9 4 0 1/2 50.0
17. 10. 2022 Základní fáze Stavební fakulta B 7 3 0 1/4 25.0
25. 10. 2022 Základní fáze VSK Iuridica A 19 9 0 1/6 16.7
1. 11. 2022 Základní fáze TJ Košíře B 14 7 0 0/1 0.0
8. 11. 2022 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 4 1 0 2/6 33.3
14. 11. 2022 Základní fáze Technika Praha 13 5 0 3/6 50.0
22. 11. 2022 Základní fáze Kačeři A 24 10 0 4/9 44.4
28. 11. 2022 Základní fáze Sokol Motol B 2 1 0 0/0 0
Celkem 8 92 40 12/34 35.3
Průměr 8 11.5 5.0 0.0 1.5/4.3 35.3
Soupeř Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
VSK Iuridica A 7 0:00 13.9 6.0 0.0 1.9/4.3 43.3 1.4
Sokol Motol B 6 0:00 12.3 5.5 0.0 1.3/2.3 57.1 1.5
Stavební fakulta B 6 0:00 11.3 5.2 0.0 1.0/2.2 46.2 0.8
Slovan Bohnice B 5 0:00 13.6 6.0 0.0 1.6/2.8 57.1 1.4
Technika Praha 4 0:00 12.5 4.8 0.0 3.0/5.8 52.2 0.5
S.H.Počernice A 3 0:00 16.7 7.0 0.0 2.7/5.0 53.3 1.0
Danube Mavericks 4 0:00 9.5 3.8 0.3 1.3/2.3 55.6 1.5
Kačeři A 2 0:00 17.5 6.5 0.0 4.5/7.0 64.3 1.0
Sokol Dolní Počernice B 1 0:00 33.0 13.0 0.0 7.0/10.0 70.0 -
SKB Rokycany 7 0:00 4.3 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0 1.1
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 14.5 5.5 0.0 3.5/5.5 63.6 1.0
Sokol Kbely C 3 0:00 9.0 4.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
TJ Háje - JM B 1 0:00 24.0 10.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BC Loudilové 3 0:00 7.7 2.7 0.0 2.3/3.0 77.8 0.7
Sokol Stodůlky 1 0:00 21.0 10.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BK Beroun 5 0:00 4.0 1.2 0.0 1.6/2.4 66.7 2.2
BK Dynamo 1 0:00 19.0 9.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
BK Rotor Punkrác A 1 0:00 19.0 7.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
TJ ÚVN 1 0:00 18.0 8.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Sokolov U 23 2 0:00 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TJ Košíře B 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
CTS Basket 1 0:00 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Meteor TLC A 1 0:00 15.0 6.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
TJ ČSA 1 0:00 15.0 6.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
VSK MFF UK B 1 0:00 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta A 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BCBenB 2 0:00 6.0 1.5 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Slovan Advokacie Praha 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Tábor 1 0:00 11.0 3.0 0.0 5.0/10.0 50.0 -
TJ Slavoj OS A 1 0:00 11.0 4.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Aritma Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VSK MFF UK A 1 0:00 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely B 1 0:00 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
VYS 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 4.5
BC Benešov 3 0:00 1.7 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 1 4:33 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0