Tomáš Pistulka

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Sokol Písek B
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
230
Procento vítězství
53.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 kadeti U17 - skupina A Medvědi Tábor 11 - 0.8 0.3 0.1 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A Lions J. Hradec 13 - 4.5 2.1 0 0.3/0.9 33.3 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Medvědi Tábor 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A BK Medvědi Tábor 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 14 - 1.6 0.5 /0.5 0 0.6/1.1 56.3 1.4 -0.3
2015/16 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 2 - 6.5 3 0 0.5/2.5 20.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 - 1.3 0.7 /0.7 0 0/0.7 0.0 2.3 -1.7
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 4 20.3 5.8 2.5 /4.8 0 0.8/1.8 42.9 3.5 4.3
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 22 19.6 6.8 2.7 /5.2 0 1.3/2 64.4 3.3 7.8
2016/17 kadeti U17 - skupina A Lions J. Hradec 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 23.7 4.7 2 /4.3 0 0.7/1.7 40.0 2.7 5.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 9 5.9 1.2 0.4 /1 0 0.3/0.3 100.0 0.6 1.7
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 8 - 4.0 1.9 0 0.3/1 25.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol Písek 22 27.5 7.0 2.3 /4.6 0.5 0.8/1.5 56.3 3.4 7.8
2017/18 muži - základní část Sokol Písek 3 6.3 1.0 0.3 /1.7 0 0.3/1.3 25.0 0.7 -2.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 1 8.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2017/18 junioři U19 - play-off Sokol Písek 4 29.3 6.5 1.3 /2.5 1 1/2.3 44.4 4.3 6.8
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 11 12.5 3.4 1 /1.7 0.4 0.3/0.7 37.5 1.7 3.5
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 10 - 13.8 2.9 2.2 1.4/3.5 40.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol Písek 20 23.2 6.8 2.2 /4.6 0.6 0.6/1 55.0 2.5 7.8
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Sokol Písek 1 - 5.0 2 /2 0 1/1 100.0 - 5.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 5 15.8 3.2 1.2 /1.8 0.2 0.2/0.4 50.0 1.6 3.0
2018/19 muži - Play Off Sokol Písek 6 15.8 6.5 1.2 /1.7 1.2 0.7/1 66.7 2.5 5.8
2018/19 muži - play-off A Sokol Písek B 2 - 7.5 1.5 1.5 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Sokol Písek 4 22.5 3.0 1 /3.5 0.3 0.3/0.5 50.0 2.5 5.0
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 18.5 2.0 0 /0.5 0.5 0.5/1 50.0 4.0 2.5
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 15 - 11.9 2.6 1.8 1.3/2.3 55.9 - -
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Písek 16 12.3 2.8 0.9 /2.1 0.1 0.5/0.9 53.3 1.7 3.4
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Písek 2 - 4.5 1.5 /1.5 0.5 0/1 0.0 2.0 1.5
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Sokol Písek 5 12.2 1.8 0.6 /1.4 0 0.6/0.6 100.0 1.0 1.4
2020/21 muži - skupina A Sokol Písek B 2 - 8.5 2.5 0.5 2/5 40.0 - -
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 4 - 3.5 1.5 0 0.5/2.3 22.2 - -
Průměr za kariéru 28.6 11.1 5.3 1.7 0.4 0.7/1.3 159.8 2.2 3.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BC Benešov 23. 10. 2021
2B body 3 Válečníci Děčín 25. 9. 2021
Body 7 Válečníci Děčín 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Kbely 12. 1. 2019 2018/19
2B body 7 Snakes Ostrava 28. 10. 2017 2017/18
3B body 5 BC Benešov 13. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 15 Slavoj Litoměřice 4. 3. 2017 2016/17
Útočné doskoky 7 NH Ostrava 21. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 19 Slavoj Litoměřice 4. 3. 2017 2016/17
Body 26 Sokol Kbely 12. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 25 BA Nymburk 19. 1. 2019 2018/19
Asistence 5 PCE 26. 11. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 7 3 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 0 0 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A BC Benešov 5 2 0 1/5 20.0
24. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 2 1 0 0/2 0.0
Celkem 4 14 6 2/9 22.2
Průměr 4 3.5 1.5 0.0 0.5/2.3 22.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 7 26:11 6.3 2.4 54.8 0.4 27.3 0.1/0.4 33.3 2.7
Sokol Kbely 3 0:00 14.3 3.3 1.000.0 1.3 0.0 3.7/6.7 55.0 2.7
Sokol pražský 4 28:18 10.3 2.3 50.0 1.8 58.3 0.5/0.5 100.0 3.5
SKB Rokycany 3 0:00 12.0 2.7 0.0 2.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Wolves Radotín 4 0:00 9.0 2.3 0.0 1.3 0.0 0.8/1.5 50.0 3.0
Slavoj BK Litoměřice B 4 0:00 8.8 3.0 600.0 0.8 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Snakes Ostrava 5 19:42 6.8 2.6 59.1 0.0 0.0 1.6/2.4 66.7 3.6
BK Loko Plzeň 5 18:36 6.4 2.6 61.9 0.0 0.0 1.2/3.0 40.0 3.2
Sokol Žižkov 4 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.3 40.0 2.5
LJH 6 10:14 5.2 0.5 37.5 1.2 50.0 0.7/1.0 66.7 2.0
Synthesia Pardubice 7 6:54 4.3 1.9 61.9 0.0 0.0 0.6/1.0 57.1 1.9
CBU 2 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
BC Benešov 2 0:00 13.0 2.5 0.0 2.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
USK 5 23:03 5.2 1.4 33.3 0.4 33.3 1.2/1.6 75.0 2.8
Sluneta USK Ústí n.L. 4 0:00 6.3 1.8 0.0 0.8 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
VYS 5 10:49 5.0 1.8 100.0 0.2 25.0 0.8/2.2 36.4 1.8
PCE 5 21:53 5.0 1.8 60.0 0.4 33.3 0.2/0.4 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 21:17 6.0 2.5 47.6 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 3.0
BK Loko Plzeň 3 16:02 7.0 2.3 50.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Slavoj Litoměřice 3 17:37 6.7 2.3 43.8 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.7
SP BASKET 3 14:24 6.7 2.3 63.6 0.3 33.3 1.0/2.3 42.9 1.3
Pří 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 9.5 1.5 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 4 28:02 4.8 2.3 47.4 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
BK Levharti Chomutov 2 0:00 9.5 2.0 400.0 1.5 300.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Wolves Radotín 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
SAM Brno 4 23:26 4.5 2.3 40.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.8
BA Sparta Praha 2 13:50 6.5 3.0 85.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
NH Ostrava 2 17:14 6.5 3.0 54.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
PLZ 5 8:25 2.4 1.0 71.4 0.0 0.0 0.4/0.6 66.7 1.0
Sokol Pražský 4 12:47 3.0 1.0 26.7 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 3.0
Basketbal Olomouc 3 17:30 3.7 1.3 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
BK Klatovy 3 0:00 3.3 0.7 200.0 0.3 0.0 1.0/2.7 37.5 0.3
Slavia Kroměříž 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
BC Vysočina 3 10:05 3.3 1.0 75.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 1.3
ZLN 4 10:03 2.5 0.8 60.0 0.3 20.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 16:33 4.0 2.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SNAK A 3 13:54 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Polabí 2 13:48 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 17:07 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
USK 3 14:25 1.0 0.3 20.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Slavoj Litoměřice 4 7:42 0.5 0.3 16.7 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.5
USK Praha B 4 10:37 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 10:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov C 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Č. Brod 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Josefov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
UNL 1 7:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0