Jan Kuneš

Národnost
CZE
Ročník narození
1993 - 28 let
Aktuální klub
Sokol Motol B
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
256
Procento vítězství
50.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2009/10 junioři U18 - Mistrovství ČR Sokol pražský 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2010/11 muži - základní část SP BASKET 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 muži - skupina B Sokol Pražský 1 9 - 3.4 0.8 0.6 0.2/0.2 100.0 - -
2010/11 junioři U18 - základní část Sokol pražský 22 - 10.7 4 0.7 0.6/1.1 52.0 - -
2010/11 junioři U18 - play-off Sokol pražský 3 - 8.3 1.7 1.3 1/1 100.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část Sokol pražský 22 18.8 6.7 2.2 /5.6 0.7 0.3/0.8 38.9 1.4 4.7
2011/12 muži - základní část SP BASKET 3 9.3 4.0 1 /2.7 0.7 0/0 0.0 1.0 2.7
2011/12 muži - Český pohár SP BASKET 2 - 9.5 2.5 /4.5 1.5 0/0 0.0 0.5 5.5
2011/12 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 21.0 5.7 2.3 /5 0.3 0/0 0.0 2.7 5.7
2011/12 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol pražský 3 16.0 2.7 1.3 /4.7 0 0/0.7 0.0 1.7 -1.3
2012/13 muži - základní část SP BASKET 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 muži - skupina B Sokol Žižkov 20 - 4.2 1.5 0.3 0.4/0.6 66.7 - -
2014/15 muži - Krajský přebor I. třída BK Klatovy "B" 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - skupina A BK Klatovy 21 - 3.9 1 0.4 0.7/1.2 56.0 - -
2015/16 muži - Základní fáze Sokol Motol B 20 - 12.9 4.2 1.2 1/1.5 63.3 - -
2015/16 muži - základní část BK Klatovy 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2016/17 muži - skupina A BK Klatovy 22 - 2.8 0.8 0.4 0.2/0.3 66.7 - -
2016/17 muži - Základní fáze Sokol Motol B 22 - 16.3 6.4 0.7 1.4/2.5 57.4 - -
2016/17 muži - základní část BK Klatovy 3 3.3 0.7 0.3 /1 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2017/18 muži - skupina A BK Klatovy 8 - 8.0 1.9 1.1 0.9/1.4 63.6 - -
2017/18 muži - základní část BK Klatovy 1 - 2.0 0 /0 0 2/2 100.0 3.0 -1.0
2017/18 muži - play-off A BK Klatovy 1 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - skupina A BK Klatovy 20 - 5.5 2 0.5 0.2/0.5 40.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Klatovy 1 - 14.0 6 /6 0 2/3 66.7 3.0 10.0
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Motol B 19 - 15.7 5.3 1.1 2/3.2 62.3 - -
2020/21 muži - Základní fáze Sokol Motol B 1 - 10.0 4 0 2/3 66.7 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Motol B 3 - 16.0 6.3 0.3 2.3/5.7 41.2 - -
Průměr za kariéru 19.8 2.4 8.1 2.8 0.6 0.7/1.2 91.0 1.9 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Kačeři Kunratice A 11. 10. 2021
2B body 8 Stavební fakulta B 18. 10. 2021
3B body 1 Slovan Bohnice B 5. 10. 2021
Body 18 Slovan Bohnice B 5. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sršni Sokol Písek 20. 10. 2013 2013/14
2B body 14 BK Ropáci 6. 4. 2017 2016/17
3B body 5 PCE 28. 1. 2012 2011/12
Obranné doskoky 7 BA Sparta Praha 8. 10. 2011 2011/12
Útočné doskoky 4 Sršni Sokol Písek 11. 2. 2012 2011/12
Doskoky celkem 9 BA Sparta Praha 8. 10. 2011 2011/12
Body 29 VSK MFF UK A 31. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 26 BA Sparta Praha 8. 10. 2011 2011/12
Asistence 7 PCE 28. 1. 2012 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
5. 10. 2021 Základní fáze Slovan Bohnice B 18 6 1 3/9 33.3
11. 10. 2021 Základní fáze Kačeři Kunratice A 14 5 0 4/7 57.1
18. 10. 2021 Základní fáze Stavební fakulta B 16 8 0 0/1 0.0
Celkem 3 48 19 1 7/17 41.2
Průměr 3 16.0 6.3 0.3 2.3/5.7 41.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad C 6 0:00 19.3 6.2 0.0 1.3 0.0 3.0/3.8 78.3 2.5
Sokol Kbely C 6 0:00 16.0 5.3 0.0 1.2 0.0 1.8/2.3 78.6 2.8
PCE 7 8:05 13.7 3.6 227.3 2.0 127.3 0.6/1.4 40.0 2.6
Technika Praha 6 0:00 13.5 4.8 0.0 0.7 0.0 1.8/2.3 78.6 2.2
VSK MFF UK A 4 0:00 16.8 7.0 0.0 0.5 0.0 1.3/2.5 50.0 2.5
VSK Iuridica A 6 0:00 10.2 4.7 0.0 0.2 0.0 0.3/0.8 40.0 2.2
Sršni Sokol Písek 8 14:26 7.4 2.5 71.4 0.6 62.5 0.5/0.8 66.7 2.3
Aritma Praha 4 0:00 14.3 5.3 0.0 0.3 0.0 3.0/6.3 48.0 2.5
Danube Mavericks 2 0:00 26.0 9.5 0.0 1.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.0
BA Sparta Praha 5 9:19 9.2 3.6 100.0 0.6 42.9 0.2/0.4 50.0 0.4
TJ Háje - JM B 2 0:00 22.5 7.5 0.0 2.0 0.0 1.5/3.5 42.9 4.0
Slovan Bohnice B 2 0:00 22.5 5.5 0.0 2.5 0.0 4.0/8.5 47.1 2.5
Slavoj BK Litoměřice B 9 0:00 4.9 1.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.4 75.0 2.1
BCM Loko Plzeň 4 0:00 10.8 5.3 150.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 3.0
Sokol Kbely 7 0:00 6.1 1.9 216.7 0.7 0.0 0.3/0.4 66.7 2.1
SKB Rokycany 10 0:00 4.2 1.3 0.0 0.5 0.0 0.1/0.2 50.0 2.0
Stavební fakulta B 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 66.7 2.7
BC Vysočina 4 8:13 8.5 1.8 175.0 1.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Jiskra Domažlice 6 0:00 5.0 1.0 0.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
AŠ Mladá Boleslav 6 0:00 4.8 1.3 0.0 0.7 0.0 0.2/0.3 50.0 0.8
USK 6 10:36 4.7 1.7 100.0 0.3 66.7 0.3/0.5 66.7 1.7
Baník Praha A 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Benešov 7 0:00 3.9 1.3 180.0 0.4 300.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Sokol I. Smíchov 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sluneta USK Ústí n.L. 6 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 1.5
Sršní D 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
VSK Chemie 1 0:00 20.0 7.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta A 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Sokol Písek B 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
VYS 4 5:20 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
BK Dynamo Praha 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Loudilové 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Kačeři Kunratice A 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Sokol Žižkov 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Opava 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 4.0 0.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Sokol Darren Chrudim 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Wolves Radotín 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slovan Varnsdorf 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Tesla Pardubice 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 9:35 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Stavební fakulta A 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Wolves Radotín 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
VYS 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
PLZ 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0