Sokol Pražský B

Kategorie
Muži
Soutěž
Pohár mužů PBS | Přebor A

Základní informace

Organizační pracovník

od: 21. 7. 2021
Renata Severová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315

Trenér

od: 29. 11. 2021
Jakub Kološ
kolosjakub@gmail.com
774 572 894

1. asistent trenéra

od: 29. 11. 2021
Martin Jindra
sokolprazsky-basket@seznam.cz
777 944 706

Asistent trenéra

od: 30. 9. 2021
Martin Demečko
demeckom@seznam.cz

Trenér

od: 1. 11. 2021 do 29. 11. 2021
Martin Jindra
sokolprazsky-basket@seznam.cz
777 944 706

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Pražský
Žitná 42/1438
12000 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Martin Tax 2000 182 23 17 17.4 3.8 2.6 2.1/3.5 61.0 2.1
Filip Hauzer 2000 200 23 23 9.4 3.2 0.2 2.4/3.8 63.6 2.2
Radek Úlehla 1994 188 29 21 10.1 1.6 1.6 2.1/2.7 78.9 2.2
Martin Jindra 1985 188 38 13 10.4 0.8 2.7 0.6/0.8 72.7 2.2
Michal Kačaba 1998 187 25 14 9.1 1.9 1.7 0.2/0.4 60.0 1.4
Tomáš Brůha 1988 213 35 13 9.3 3.4 0.1 2.3/3.8 60.0 1.5
Jakub Plas 1985 188 38 18 6.7 2.1 0.6 0.8/1.3 62.5 0.9
Jaroslav Lukniš 1999 185 24 17 6.9 1.5 1.1 0.5/0.8 69.2 1.5
Matěj Kohout 1994 193 29 13 7.1 2.0 0.8 0.5/1.0 53.8 2.8
Richard Barac 2001 194 22 8 11.0 4.3 0.3 1.8/4.9 35.9 1.5
Jan Štěpánek 1983 190 39 8 10.9 2.3 2.0 0.4/0.6 60.0 0.9
Filip Staniszewski 2002 188 21 7 9.9 1.9 1.9 0.6/1.0 57.1 0.1
Adam Galko 2004 19 11 6.3 2.0 0.6 0.4/0.9 40.0 1.7
Daniel Kačer K 1999 196 23 7 9.3 2.9 1.0 0.6/1.1 50.0 1.6
Karel Vachutka 2001 184 22 17 3.8 0.6 0.7 0.5/0.9 60.0 1.4
Matěj Veselý 1986 193 37 11 5.5 2.4 0.0 0.8/2.4 34.6 1.8
Jiří Brůha 1986 210 37 12 4.5 1.3 0.5 0.3/0.9 36.4 0.9
Štěpán Brix 1994 201 29 5 9.4 3.6 0.2 1.6/2.0 80.0 1.6
Cedric Lilele 2004 165 19 7 5.1 1.0 0.9 0.6/0.9 66.7 2.0
Marek Dolanský 2002 164 21 9 3.7 0.3 0.9 0.3/0.4 75.0 1.7
Martin Demečko 1982 190 40 22 1.5 0.6 0.0 0.2/0.4 44.4 1.0
Martin Hofman 2003 181 20 3 9.0 2.3 0.3 3.3/4.3 76.9 2.7
Jakub Kološ 1993 183 29 5 4.2 0.6 1.0 0.0/0.4 0.0 1.2
Ondřej Hauzer 2004 186 19 3 6.7 1.7 1.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Miroslav Pavlovic 2004 19 4 5.0 1.8 0.5 0.0/0.0 0.0 1.3
Ivan Kolchin 2003 20 5 3.4 1.0 0.0 1.4/1.8 77.8 0.8
Tadeáš Regeti 2004 200 19 2 6.0 2.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Jakub Smrž 1993 202 29 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Matyáš Černý 2002 200 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jan Brix 1992 205 30 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matouš Jurman 2003 186 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aleš Jiráň 1983 184 39 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Stibor 1998 184 25 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Platón Kurshynov 2003 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radim Dvořák 1993 187 30 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslav Polidar 2003 198 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Šťovíček 2004 200 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Nový 2004 196 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
145 Přebor A (muži) Hosté 19. 5. 2022 Sokol Motol A 67:89 18 14 11/15 73.3%
146 Přebor A (muži) Domácí 16. 5. 2022 Sokol Motol A 87:61 28 5 16/29 55.2%
144 Přebor A (muži) Domácí 4. 5. 2022 Sokol Dolní Počernice A 100:46 25 14 8/11 72.7%
142 Přebor A (muži) Hosté 29. 4. 2022 Sokol Dolní Počernice A 60:74 24 6 8/9 88.9%
134 Přebor A (muži) Hosté 22. 4. 2022 Fenix Modřany A 74:72 21 6 12/23 52.2%
138 Přebor A (muži) Domácí 11. 4. 2022 Fenix Modřany A 91:51 23 11 12/21 57.1%
124 Přebor A (muži) Domácí 28. 3. 2022 Sokol Dolní Počernice A 77:56 23 9 4/17 23.5%
118 Přebor A (muži) Hosté 21. 3. 2022 Stavební fakulta A 70:80 19 11 9/17 52.9%
16 Pohár mužů PBS (muži) Domácí 14. 3. 2022 Stavební fakulta A 68:61 13 10 12/13 92.3%
15 Pohár mužů PBS (muži) Hosté 7. 3. 2022 Stavební fakulta A 76:53 14 6 7/15 46.7%
111 Přebor A (muži) Domácí 28. 2. 2022 BA Sparta A 81:64 18 12 9/13 69.2%
107 Přebor A (muži) Hosté 22. 2. 2022 TJ ČZU Praha 73:81 19 8 19/28 67.9%
84 Přebor A (muži) Domácí 21. 2. 2022 Sokol Žižkov C - TESLA 79:61 19 11 8/12 66.7%
98 Přebor A (muži) Domácí 14. 2. 2022 VŠTJ Medicina A 89:74 10 22 3/5 60%
96 Přebor A (muži) Hosté 8. 2. 2022 Sokol Vyšehrad B 71:84 25 7 13/21 61.9%
85 Přebor A (muži) Domácí 31. 1. 2022 Sokol Motol A 67:58 14 11 6/11 54.5%
11 Pohár mužů PBS (muži) Domácí 26. 1. 2022 VŠTJ Medicina A 56:52 12 9 5/10 50%
74 Přebor A (muži) Hosté 19. 1. 2022 TJ Košíře A 105:75 22 6 13/24 54.2%
71 Přebor A (muži) Domácí 10. 1. 2022 Žižkov Falcons B 70:64 14 11 9/20 45%
19 Přebor A (muži) Hosté 6. 1. 2022 Sokol Motol A 101:80 17 11 13/15 86.7%
63 Přebor A (muži) Domácí 13. 12. 2021 Fenix Modřany A 78:83 23 4 20/25 80%
58 Přebor A (muži) Hosté 10. 12. 2021 Sokol Dolní Počernice A 75:67 19 4 17/29 58.6%
7 Pohár mužů PBS (muži) Hosté 3. 12. 2021 Kačeři A 65:73 25 5 8/15 53.3%
52 Přebor A (muži) Domácí 29. 11. 2021 Stavební fakulta A 77:63 19 10 9/15 60%
45 Přebor A (muži) Hosté 25. 11. 2021 BA Sparta A 70:86 20 13 7/13 53.8%
41 Přebor A (muži) Domácí 15. 11. 2021 TJ ČZU Praha 99:58 27 14 3/5 60%
32 Přebor A (muži) Hosté 9. 11. 2021 VŠTJ Medicina A 66:69 21 5 12/21 57.1%
30 Přebor A (muži) Domácí 1. 11. 2021 Sokol Vyšehrad B 109:60 30 13 10/19 52.6%
18 Přebor A (muži) Hosté 21. 10. 2021 Sokol Žižkov C - TESLA 74:66 17 9 5/8 62.5%
8 Přebor A (muži) Domácí 11. 10. 2021 TJ Košíře A 72:75 20 6 14/20 70%
5 Přebor A (muži) Hosté 8. 10. 2021 Žižkov Falcons B 91:92 24 8 20/29 69%
129 Přebor A (muži) Hosté 1. 10. 2021 Fenix Modřany A 70:75 18 10 9/23 39.1%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
22. kolo 1. 10. 2021
18:30
Fenix Modřany A
Sokol Pražský B
70
75
12
21
33
43
51
61
Základní fáze Review
1. kolo 8. 10. 2021
20:35
Žižkov Falcons B
Sokol Pražský B
91
92
23
24
39
34
53
57
79
79
Základní fáze Review
2. kolo 11. 10. 2021
20:15
Sokol Pražský B
TJ Košíře A
72
75
15
12
36
27
55
53
Základní fáze Review
3. kolo 21. 10. 2021
20:40
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Pražský B
74
66
25
25
36
37
53
53
Základní fáze Review
5. kolo 1. 11. 2021
20:15
Sokol Pražský B
Sokol Vyšehrad B
109
60
31
15
55
28
82
41
Základní fáze Review
6. kolo 9. 11. 2021
19:40
VŠTJ Medicina A
Sokol Pražský B
66
69
14
20
34
35
51
50
Základní fáze Review
7. kolo 15. 11. 2021
20:15
Sokol Pražský B
TJ ČZU Praha
99
58
24
10
55
21
84
39
Základní fáze Review
8. kolo 25. 11. 2021
19:15
BA Sparta A
Sokol Pražský B
70
86
20
30
37
52
53
70
Základní fáze Review
9. kolo 29. 11. 2021
20:15
Sokol Pražský B
Stavební fakulta A
77
63
17
20
32
37
56
56
Základní fáze Review
2. kolo 3. 12. 2021
19:00
Kačeři A
Sokol Pražský B
65
73
9
16
28
32
36
55
Základní fáze Review
10. kolo 10. 12. 2021
20:10
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Pražský B
75
67
17
10
39
29
67
52
Základní fáze Review
11. kolo 13. 12. 2021
20:15
Sokol Pražský B
Fenix Modřany A
78
83
19
23
37
46
60
67
Základní fáze Review
4. kolo 6. 1. 2022
20:10
Sokol Motol A
Sokol Pražský B
101
80
31
22
60
40
83
66
Základní fáze Review
12. kolo 10. 1. 2022
20:15
Sokol Pražský B
Žižkov Falcons B
70
64
14
14
37
27
54
46
Základní fáze Review
13. kolo 19. 1. 2022
20:15
TJ Košíře A
Sokol Pražský B
105
75
33
21
48
43
73
61
Základní fáze Review
3. kolo 26. 1. 2022
20:10
Sokol Pražský B
VŠTJ Medicina A
56
52
18
13
28
33
38
39
Základní fáze Review
15. kolo 31. 1. 2022
20:15
Sokol Pražský B
Sokol Motol A
67
58
14
8
27
20
44
45
Základní fáze Review
16. kolo 8. 2. 2022
20:45
Sokol Vyšehrad B
Sokol Pražský B
71
84
21
18
39
40
55
62
Základní fáze Review
17. kolo 14. 2. 2022
20:15
Sokol Pražský B
VŠTJ Medicina A
89
74
12
17
32
26
49
45
Základní fáze Review
14. kolo 21. 2. 2022
20:15
Sokol Pražský B
Sokol Žižkov C - TESLA
79
61
19
13
33
32
55
53
Základní fáze Review
18. kolo 22. 2. 2022
20:05
TJ ČZU Praha
Sokol Pražský B
73
81
19
22
37
42
56
56
Základní fáze Review
19. kolo 28. 2. 2022
20:15
Sokol Pražský B
BA Sparta A
81
64
20
14
45
31
68
53
Základní fáze Review
semifinále 7. 3. 2022
19:00
Stavební fakulta A
Sokol Pražský B
76
53
19
18
36
28
63
42
Základní fáze Review
semifinále 14. 3. 2022
20:15
Sokol Pražský B
Stavební fakulta A
68
61
14
10
38
23
56
41
Základní fáze Review
20. kolo 21. 3. 2022
19:00
Stavební fakulta A
Sokol Pražský B
70
80
25
13
28
37
51
66
Základní fáze Review
21. kolo 28. 3. 2022
20:15
Sokol Pražský B
Sokol Dolní Počernice A
77
56
21
16
39
30
64
42
Základní fáze Review
čtvrtfinále 11. 4. 2022
20:15
Sokol Pražský B
Fenix Modřany A
91
51
16
14
42
22
71
36
Play-off Review
čtvrtfinále 22. 4. 2022
18:30
Fenix Modřany A
Sokol Pražský B
74
72
22
16
41
35
54
52
Play-off Review
semifinále 29. 4. 2022
20:10
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Pražský B
60
74
25
21
35
36
54
59
Play-off Review
semifinále 4. 5. 2022
20:15
Sokol Pražský B
Sokol Dolní Počernice A
100
46
26
12
55
25
80
30
Play-off Review
finále 16. 5. 2022
20:15
Sokol Pražský B
Sokol Motol A
87
61
17
13
42
24
58
48
Play-off Review
finále 19. 5. 2022
20:10
Sokol Motol A
Sokol Pražský B
67
89
20
28
29
49
45
77
Play-off Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 Přebor A 2 38
2015/16 Přebor A 7 33