Martin Bašta

Národnost
CZE
Ročník narození
1992 - 30 let
Aktuální klub
Sokol Kbely C
Výška
190 cm
Pozice
Křídlo

Největší týmové úspěchy:

- 2x mistr ČR U18

- 1x mistr ČR U16

 

Reprezentace:

- člen širšího kádru U16

 

Kariéra

Sezony
16
Zápasy
527
Procento vítězství
48.8%
Počet klubů
14

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2007/08 junioři U18 - čtvrtfinále play-off USK 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2007/08 kadeti U16 - čtvrtfinále play-off USK 2 - 13.0 2.5 2 2/4 50.0 - -
2008/09 junioři U18 - základní část USK 1 - 7.0 1 1 2/2 100.0 - -
2009/10 junioři U18 - Mistrovství ČR USK 3 - 1.0 0 0.3 0/0 0.0 - -
2010/11 muži - základní část BC Benešov 23 - 3.6 0.3 0.8 0.4/0.6 71.4 - -
2010/11 muži - skupina A BCBenB 3 - 9.3 1.7 1.3 2/2.7 75.0 - -
2010/11 muži - Český pohár BC Benešov 2 - 7.0 1.5 1 1/1 100.0 - -
2010/11 muži - Základní fáze USK Praha B 2 - 4.5 1.5 0.5 0/0 0.0 - -
2010/11 muži - o 10. - 13. místo BC Benešov 5 - 5.4 0.4 1.2 1/1.6 62.5 - -
2010/11 muži - Play-off USK Praha B 2 - 6.0 0.5 1.5 0.5/1 50.0 - -
2011/12 muži - základní část BK Kladno 23 23.8 7.7 1 /2.3 1.5 1.1/1.4 78.1 1.4 5.2
2011/12 muži - skupina A BK Teplice 14 - 9.5 1.6 1.4 2.1/2.9 75.0 - -
2011/12 muži - Základní část CHV 7 4.0 1.3 0.4 /0.6 0.1 0/0.1 0.0 - 1.6
2011/12 muži - Skupina A2 CHV 3 3.3 2.0 0.3 /0.7 0 1.3/1.3 100.0 0.3 2.0
2011/12 muži - play-off A BK Teplice 2 - 19.5 3.5 3 3.5/3.5 100.0 - -
2012/13 muži - základní část PLZ 16 29.9 16.8 1.8 /3.9 3.7 2.1/2.6 82.9 2.4 11.9
2012/13 muži - Základní část CHV 15 5.3 1.9 0.1 /0.5 0.4 0.6/0.7 90.0 0.4 1.1
2012/13 muži - skupina A BK Teplice 6 - 8.0 1.2 1.5 1.2/1.2 100.0 - -
2013/14 muži - základní část PLZ 15 28.3 11.1 1.2 /3 2.3 1.9/2.2 84.8 2.1 7.3
2013/14 muži - základní část BRN 42 17.7 5.4 0.3 /1 1.3 0.8/1 78.6 2.0 3.0
2013/14 muži - play-off PLZ 4 28.0 8.5 1 /3 2 0.5/0.5 100.0 2.8 5.5
2014/15 muži - Základní část - skupina západ PLZ 12 29.2 11.5 0.8 /2.8 2.7 1.8/2.3 81.5 2.7 9.6
2014/15 muži - Základní část SVI 35 12.4 3.1 0.3 /0.9 0.7 0.4/0.4 86.7 1.5 1.1
2014/15 muži - základní část SVI 1 15.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2014/15 muži - Skupina A1 PLZ 7 29.7 9.3 1 /2 2.1 0.9/1.4 60.0 1.1 6.1
2014/15 muži - Play-off PLZ 4 28.5 9.3 0 /1.3 2.5 1.8/2.8 63.6 2.8 4.3
2015/16 muži - Základní část SVI 37 13.0 3.6 0.2 /0.6 0.9 0.3/0.4 78.6 0.9 1.9
2015/16 muži - Základní část - skupina A Slavoj Litoměřice 17 25.1 12.8 0.9 /1.9 3.1 1.8/2.1 86.1 2.3 10.4
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo Slavoj Litoměřice 5 32.2 14.4 0.8 /2.4 3.8 1.4/1.6 87.5 1.8 11.0
2015/16 muži - Předkolo Play-off Slavoj Litoměřice 2 30.0 18.0 1.5 /6 5 0/1 0.0 1.0 15.5
2015/16 muži - Play off SVI 3 20.0 7.3 0.3 /1.3 2 0.7/0.7 100.0 2.0 2.7
2015/16 muži - Play-off Slavoj Litoměřice 2 33.5 8.0 0.5 /2 2 1/2 50.0 4.0 0.5
2015/16 muži - Final Four Slavoj Litoměřice 2 35.0 15.5 3 /6.5 3 0.5/1 50.0 2.5 9.5
2016/17 muži - Základní část SVI 19 12.6 4.6 0.4 /0.8 1.1 0.4/0.5 80.0 0.6 3.3
2016/17 muži - Základní část - skupina A Slavoj Litoměřice 16 23.6 8.3 0.3 /1.4 2.3 0.9/1.1 82.4 1.8 4.4
2016/17 muži - Skupina A2 SVI 7 7.9 1.7 0 /0.1 0.4 0.4/0.6 75.0 0.9 0.3
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj Litoměřice 5 23.2 9.8 0.2 /0.6 3 0.4/0.4 100.0 0.6 8.4
2016/17 muži - Play off SVI 4 7.5 0.8 0 /0.3 0.3 0/0 0.0 0.8 -0.5
2016/17 muži - Play-off Slavoj Litoměřice 2 25.5 10.0 0 /1 2.5 2.5/2.5 100.0 0.5 12.0
2016/17 muži - Final Four Slavoj Litoměřice 2 22.0 5.0 0 /0 1.5 0.5/1 50.0 1.0 8.0
2017/18 muži - Základní část LJH 22 18.9 4.7 0.1 /0.9 1.4 0.2/0.3 66.7 2.0 2.3
2017/18 muži - základní část LJH 1 29.0 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 3.0 3.0
2017/18 muži - Skupina A2 LJH 9 22.2 7.4 0.7 /1.3 1.9 0.4/0.4 100.0 3.1 5.1
2017/18 muži - Play out LJH 6 22.2 6.8 0.3 /0.7 1.8 0.7/0.7 100.0 3.3 4.5
2017/18 muži - Baráž o KNBL LJH 2 29.5 5.0 1 /2 0.5 1.5/2.5 60.0 1.5 1.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ LJH 15 29.8 12.3 0.9 /1.5 3.1 1/1.2 83.3 2.2 11.8
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník LJH 2 30.5 6.5 0.5 /2 1.5 1/1 100.0 1.5 9.0
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo LJH 6 29.0 7.8 0.7 /1.7 2 0.5/0.5 100.0 2.8 6.2
2018/19 muži - Play Off LJH 6 23.5 10.7 0.5 /0.8 2.8 1.2/1.3 87.5 2.3 9.7
2018/19 muži - Baráž o KNBL LJH 2 13.0 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 2.0 1.5
2019/20 muži - skupina Západ Basket Košíře 4 27.5 14.8 1.3 /2.8 3.3 2.5/3 83.3 2.3 14.5
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Kbely C 9 - 27.0 2.8 5.8 4.1/5.2 78.7 - -
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo Basket Košíře 4 26.0 14.3 1.5 /2.5 3.3 1.5/1.5 100.0 2.8 11.5
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD SKS 1 22.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Kbely C 17 - 22.3 2.2 4.8 3.6/4.3 84.9 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Kbely C 1 - 21.0 3 5 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - Základní fáze Sokol Kbely C 13 - 28.3 2.5 5.8 6.1/6.9 87.8 - -
2022/23 muži - Základní fáze Sokol Kbely C 1 - 17.0 3 3 2/6 33.3 - -
Průměr za kariéru 30.9 15.6 8.5 0.8 1.9 1.2/1.5 237.2 1.7 3.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 Danube Mavericks 3. 11. 2022
2B body 5 Sokol Žižkov D 8. 12. 2022
3B body 11 Sokol Pražský B 14. 11. 2022
Body 45 Sokol Pražský B 14. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Danube Mavericks 3. 11. 2022 2022/23
2B body 6 Thermia K. Vary 18. 3. 2012 2011/12
3B body 11 Slovan Bohnice B 15. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 BC Vysočina 19. 10. 2014 2014/15
Útočné doskoky 3 VYS 12. 2. 2012 2011/12
Doskoky celkem 9 BC Vysočina 19. 10. 2014 2014/15
Body 45 Sokol Pražský B 14. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 29 AŠ Mladá Boleslav 11. 3. 2012 2011/12
Asistence 7 Basketball Nymburk B 23. 9. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2022 Základní fáze Kačeři A 17 3 3 2/6 33.3
6. 10. 2022 Základní fáze Sokol Kbely B 30 4 4 10/11 90.9
12. 10. 2022 Základní fáze BK Meteor A 21 1 5 4/4 100.0
19. 10. 2022 Základní fáze BC Loudilové 30 1 6 10/10 100.0
26. 10. 2022 Základní fáze CTS Basket 36 3 9 3/4 75.0
3. 11. 2022 Základní fáze Danube Mavericks 23 1 3 12/12 100.0
9. 11. 2022 Základní fáze Aritma Praha 19 4 3 2/3 66.7
14. 11. 2022 Základní fáze Sokol Pražský B 45 2 11 8/10 80.0
25. 11. 2022 Základní fáze Jižní Supi 32 1 9 3/4 75.0
28. 11. 2022 Základní fáze Slovan Bohnice A 33 5 6 5/5 100.0
8. 12. 2022 Základní fáze Sokol Žižkov D 31 5 6 3/3 100.0
12. 12. 2022 Základní fáze Meteor TLC A 26 0 8 2/4 50.0
13. 1. 2023 Základní fáze Sokol Kbely B 20 4 1 9/10 90.0
19. 1. 2023 Základní fáze BK Meteor A 22 1 4 8/10 80.0
Celkem 14 385 35 78 81/96 84.4
Průměr 14 27.5 2.5 5.6 5.8/6.9 84.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 18 25:54 9.8 0.9 38.1 2.3 37.6 1.2/1.7 73.3 2.9
ZLN 14 23:14 12.3 0.7 50.0 3.3 43.4 1.0/1.1 87.5 1.1
OVA 25 13:14 5.7 0.3 38.9 1.4 55.4 0.8/0.9 87.0 1.6
Slavoj Litoměřice 16 21:17 8.5 0.9 38.9 1.6 39.7 2.1/2.7 76.7 1.8
PLZ 12 23:37 10.9 0.5 37.5 2.7 41.6 1.9/2.3 85.2 1.4
VYS 14 21:06 8.1 1.1 51.6 1.7 36.4 0.6/0.8 81.8 2.2
Sršni Sokol Písek 9 22:13 12.2 1.2 64.7 3.1 58.3 0.4/0.4 100.0 2.7
BK Opava "B" 10 23:31 10.2 0.7 43.8 2.4 44.4 1.6/2.0 80.0 1.5
LJH 20 12:31 5.1 0.4 58.3 1.3 50.0 0.5/0.6 75.0 1.0
UNL 25 11:50 3.8 0.4 47.4 0.9 44.2 0.3/0.4 80.0 1.8
HKR 15 21:30 6.3 0.7 41.7 1.3 29.0 0.9/1.3 73.7 1.5
Danube Mavericks 4 0:00 22.5 1.8 0.0 4.0 0.0 7.0/7.8 90.3 2.0
KLN 21 15:00 4.3 0.4 40.0 1.1 34.8 0.2/0.3 83.3 1.7
Slovan Bohnice B 3 0:00 28.3 3.0 0.0 6.7 0.0 2.3/3.3 70.0 1.0
Sokol Motol B 3 0:00 25.7 2.3 0.0 6.0 0.0 3.0/3.3 90.0 1.7
OPA 21 11:09 3.3 0.2 40.0 0.8 38.6 0.5/0.5 90.9 1.2
S.H.Počernice A 2 0:00 34.0 3.5 0.0 7.5 0.0 4.5/5.5 81.8 2.5
PCE 23 11:27 2.9 0.3 41.2 0.6 29.8 0.5/0.5 91.7 1.0
USK Praha B 5 26:25 13.4 1.0 41.7 3.6 48.6 0.6/0.8 75.0 3.2
NBK 13 15:47 5.2 0.3 33.3 1.2 37.2 0.8/1.0 84.6 1.3
Basketbal Olomouc 6 30:36 11.0 1.3 40.0 2.3 38.9 1.3/1.3 100.0 2.3
BC Loudilové 3 0:00 21.3 2.0 0.0 4.0 0.0 5.3/6.3 84.2 2.0
Synthesia Pardubice 4 32:39 15.3 1.0 23.5 4.3 50.0 0.5/1.3 40.0 1.3
USK 23 11:14 2.5 0.2 40.0 0.6 29.2 0.3/0.4 70.0 1.3
Kačeři A 3 0:00 18.3 2.7 0.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.7
Technika Praha 2 0:00 27.5 2.0 0.0 6.0 0.0 5.5/7.5 73.3 2.0
DEC 17 13:17 3.1 0.1 7.7 0.9 33.3 0.2/0.2 75.0 1.1
BK Beroun 4 0:00 12.8 1.5 0.0 2.8 0.0 1.5/1.8 85.7 2.0
Sokol Kbely B 2 0:00 25.0 4.0 0.0 2.5 0.0 9.5/10.5 90.5 3.0
Sokol Pražský B 1 0:00 45.0 2.0 0.0 11.0 0.0 8.0/10.0 80.0 3.0
BK Meteor A 2 0:00 21.5 1.0 0.0 4.5 0.0 6.0/7.0 85.7 2.5
BRN 17 10:44 2.4 0.3 41.7 0.5 31.0 0.2/0.4 66.7 1.1
Sršní D 2 0:00 18.5 2.5 0.0 4.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
CTS Basket 1 0:00 36.0 3.0 0.0 9.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BC Vysočina 4 26:21 8.5 0.0 0.0 2.5 33.3 1.0/1.3 80.0 2.8
Slovan Bohnice A 1 0:00 33.0 5.0 0.0 6.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
Jižní Supi 1 0:00 32.0 1.0 0.0 9.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
SVI 7 12:05 4.6 0.3 28.6 1.1 38.1 0.6/0.6 100.0 1.3
Sokol Žižkov D 1 0:00 31.0 5.0 0.0 6.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Sokolov U 23 2 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
VSK Iuridica A 1 0:00 28.0 1.0 0.0 6.0 0.0 8.0/10.0 80.0 -
Stavební fakulta B 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Meteor TLC A 1 0:00 26.0 0.0 0.0 8.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
WBA 2 0:00 13.0 2.5 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
BC Pštrosi 1 0:00 21.0 3.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 28:21 20.0 3.0 75.0 4.0 57.1 2.0/2.0 100.0 2.0
Aritma Praha 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BCM Orli Prostějov 2 25:12 8.5 0.5 25.0 2.5 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SNAK A 1 28:18 17.0 1.0 50.0 5.0 55.6 0.0/0.0 0.0 5.0
BC Benešov 2 27:40 8.0 1.5 30.0 1.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.0
OLM 2 26:45 6.5 0.5 33.3 1.5 27.3 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Kbely E 2 0:00 6.0 0.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
SVI 3 18:11 2.7 0.0 0.0 0.7 22.2 0.7/1.3 50.0 0.7
Sokol pražský 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
OLO 2 23:16 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 3.5
WBA Sparta 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SKB Rokycany 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Tábor 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VŠTJ Medicina A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články