Dominik Socha

Národnost
CZE
Ročník narození
1994 - 27 let
Aktuální klub
Stavební fakulta B
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
190
Procento vítězství
51.6%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 junioři U18 - skupina B BK Žďár n. S. 12 - 15.9 5.3 0.5 3.9/6.3 62.7 - -
2010/11 junioři U18 - skupina B2 (o 8. - 11. místo) BK Žďár n. S. 6 - 17.0 7.5 0.2 1.5/2.2 69.2 - -
2011/12 muži - skupina B BK Žďár n. S. 7 - 5.7 2.1 0.1 1/1.4 70.0 - -
2011/12 junioři U19 - skupina B BK Žďár n. S. 22 - 18.1 6.7 0.6 2.9/4.3 66.3 - -
2011/12 muži - play-off B BK Žďár n. S. 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-out B BK Žďár n. S. 6 - 13.8 6.2 0.5 0/0 0.0 - -
2012/13 muži - skupina B BK Žďár n. S. 14 - 3.4 0.9 0.4 0.6/0.8 81.8 - -
2012/13 junioři U19 - základní část BC Vysočina 18 25.3 11.6 4.5 /9.2 0.3 1.7/2.4 72.1 1.4 9.0
2012/13 muži - play-off B BK Žďár n. S. 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - play-out BC Vysočina 4 19.3 12.0 3 /8 0.8 3.8/5.3 71.4 1.5 9.0
2013/14 muži - skupina B BK Žďár n. S. 11 - 2.3 0.9 0 0.5/0.8 55.6 - -
2013/14 muži - Český pohár BK Žďár n. S. 3 - 1.7 0.3 0.3 0/0.7 0.0 - -
2013/14 muži - Základní fáze VŠTJ Medicina A 8 - 8.5 2.6 0.8 1/1.8 57.1 - -
2013/14 muži - 2. kolo VŠTJ Medicina A 1 - 18.0 5 2 2/4 50.0 - -
2013/14 muži - Semifinále VŠTJ Medicina A 1 - 24.0 8 1 5/6 83.3 - -
2013/14 muži - Finále VŠTJ Medicina A 2 - 14.0 3.5 2 1/1.5 66.7 - -
2013/14 muži - play-off B BK Žďár n. S. 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 muži - Play-off - čtvrtfinále VŠTJ Medicina A 2 - 16.0 3.5 2 3/3.5 85.7 - -
2013/14 muži - Zápasy o I.LM BK Žďár n. S. 5 - 5.6 1.4 0.4 1.6/2 80.0 - -
2014/15 muži - skupina C BK Žďár n. S. 5 - 3.8 1.2 0.2 0.8/1 80.0 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ SP BASKET 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - skupina C BK Žďár n. S. 8 - 2.9 1.3 0.1 0/0.3 0.0 - -
2016/17 muži - skupina C BK Žďár n. S. 12 - 4.8 1.3 0.4 1.1/1.5 72.2 - -
2017/18 muži - skupina C BK Vlci Žďár 5 - 1.0 0.2 0.2 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 13 - 11.5 2.5 1.9 0.8/1.5 55.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 16 - 16.9 4 1.8 3.6/4.9 74.4 - -
2020/21 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 1 - 8.0 2 0 4/5 80.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta B 1 - 9.0 1 1 4/7 57.1 - -
Průměr za kariéru 15.8 2.8 10.0 3.2 0.6 1.6/2.4 115.9 1.4 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Kačeři Kunratice A 25. 10. 2021
2B body 1 Kačeři Kunratice A 25. 10. 2021
3B body 1 Kačeři Kunratice A 25. 10. 2021
Body 9 Kačeři Kunratice A 25. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Jiskra Kyjov 5. 11. 2011 2011/12
2B body 15 Proton Zlín 26. 2. 2012 2011/12
3B body 5 VSK Iuridica A 5. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 7 Kondoři Liberec 13. 4. 2013 2012/13
Útočné doskoky 3 Kondoři Liberec 1. 12. 2012 2012/13
Doskoky celkem 8 BCM Mor. Ostrava 23. 2. 2013 2012/13
Body 31 Start Havířov 14. 11. 2010 2010/11
Užitečnost 28 Kondoři Liberec 10. 3. 2013 2012/13
Asistence 3 BK Loko Plzeň 20. 10. 2012 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 10. 2021 Základní fáze Kačeři Kunratice A 9 1 1 4/7 57.1
Celkem 1 9 1 1 4/7 57.1
Průměr 1 9.0 1.0 1.0 4.0/7.0 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jiskra Kyjov 6 0:00 16.3 6.2 0.0 0.0 0.0 4.0/7.7 52.2 3.2
Proton Zlín 6 0:00 14.8 6.2 0.0 0.5 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
NH Ostrava 5 0:00 17.8 6.2 0.0 0.6 0.0 3.6/5.0 72.0 0.8
Sokol Karviná 4 0:00 17.5 4.5 0.0 1.0 0.0 5.5/7.8 71.0 0.8
BC Nový Jičín 4 0:00 16.5 6.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.3 61.5 1.0
Slavia MBA Kroměříž 4 0:00 14.8 7.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.5
VYS 3 18:26 13.7 4.0 52.2 0.7 50.0 3.7/5.0 73.3 1.7
BC Loudilové 2 0:00 20.5 4.5 0.0 2.0 0.0 5.5/7.0 78.6 2.5
BK Opava 2 0:00 20.0 9.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 19.5 5.5 0.0 0.5 0.0 7.0/9.0 77.8 3.0
VSK Iuridica A 2 0:00 19.0 3.0 0.0 3.5 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad C 2 0:00 18.5 4.0 0.0 2.0 0.0 4.5/6.5 69.2 2.5
Slovan Bohnice B 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
TJ Šumperk 6 0:00 4.8 1.3 0.0 0.0 0.0 2.2/2.3 92.9 1.7
BA Sparta A 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSK MFF UK A 2 0:00 14.0 2.5 0.0 2.5 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Technika Praha 2 0:00 14.0 3.0 0.0 1.5 0.0 3.5/5.5 63.6 1.0
BA Sparta Praha 3 18:29 9.0 3.3 47.6 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.7
Slovan Bohnice A 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 24.0 8.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
S.H.Počernice A 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Motol B 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Kbely B 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely C 1 0:00 19.0 5.0 0.0 1.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
Sokol pražský 2 26:02 9.5 4.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Pražský C 1 0:00 18.0 3.0 0.0 2.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Danube Mavericks 1 0:00 18.0 4.0 0.0 0.0 0.0 10.0/13.0 76.9 3.0
Sršní D 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
CTS Basket 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 33:48 14.0 4.0 36.4 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
Meteor TLC A 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Renocar Podolí 3 0:00 4.3 0.7 0.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Sokol Karviná 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
USK 2 22:38 6.0 3.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Darren Chrudim 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.3
Sokol Žižkov 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Sršni Sokol Písek 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Loko Plzeň 1 30:47 12.0 5.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
SK Žabovřesky 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
TJ Košíře 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 5.0
Sršni Sokol Písek 2 20:35 5.5 2.0 26.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Stavební fakulta A 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Aritma Praha 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Kačeři Kunratice A 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
OLM 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
KK Val. Meziříčí 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 2.0 0.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 -
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Třebíč 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BC Vysočina 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 -
Tesla Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Turnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -