Přebor B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
OD Rex. Ruzyně A
BC Loudilové
6. 10. 2015
19:10
TJ Ruzyně Radek Treml
Radomír Kohout
74
77
11
10
29
36
52
48
67
67
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Slovan Bohnice A
TJ ČZU Praha
5. 10. 2015
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Bernáth
Matěj Záruba
78
74
16
18
32
37
52
55
Review
Základní fáze 1. kolo 1
BC JETS Praha
TJ Košíře C
5. 10. 2015
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Martin Kučírek
Michal Perlík
70
76
19
20
33
37
49
58
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Meteor TLC A
BK Dynamo Praha
5. 10. 2015
20:30
ZŠ Hovorčovická Radek Treml
Jan Musil
67
62
22
19
36
38
51
48
Review
Základní fáze 1. kolo 4
GBA B
CTS Basket
7. 10. 2015
20:30
Hala Kuncova Petr Blahout
Martin Kučírek
52
69
8
16
26
28
41
46
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Vyšehrad B
Sokol Kbely B
6. 10. 2015
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matej Kovačovič
David Heinrich
68
64
16
16
42
34
54
48
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BC Loudilové
GBA B
14. 10. 2015
19:25
SOU Ohradní Matej Kovačovič
Veronika Vávrová
78
41
23
8
39
22
63
30
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ ČZU Praha
Sokol Vyšehrad B
13. 10. 2015
20:05
ČZU Praha Radomír Kohout
David Heinrich
111
79
38
17
58
41
89
57
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BC JETS Praha
Meteor TLC A
12. 10. 2015
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Radek Treml
Marek Vošahlík
86
60
23
16
40
28
56
38
Review
Základní fáze 2. kolo 7
TJ Košíře C
Sokol Kbely B
12. 10. 2015
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Bernáth
Jan Jeřáb
66
84
12
13
27
39
52
69
Review
Základní fáze 2. kolo 9
CTS Basket
Slovan Bohnice A
15. 10. 2015
20:15
ZŠ Hovorčovická Martin Kučírek
Petr Blahout
73
88
14
17
31
43
60
63
Review
Základní fáze 2. kolo 11
BK Dynamo Praha
OD Rex. Ruzyně A
13. 10. 2015
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Petr Šmůla
Lukáš Bernáth
69
68
15
22
32
34
51
53
Review
Základní fáze 3. kolo 14
OD Rex. Ruzyně A
BC JETS Praha
20. 10. 2015
19:10
TJ Ruzyně Štěpán Pokorný
Tomáš Linhart
73
67
15
20
29
30
45
56
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Slovan Bohnice A
BC Loudilové
19. 10. 2015
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Marek Vošahlík
Martin Kučera
85
70
17
21
43
42
65
61
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Kbely B
TJ ČZU Praha
22. 10. 2015
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Tomáš Linhart
Radek Treml
55
56
15
18
29
27
39
44
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Meteor TLC A
TJ Košíře C
19. 10. 2015
20:30
ZŠ Hovorčovická Tomáš Linhart
Michal Bukovský
69
88
12
11
22
42
37
62
Review
Základní fáze 3. kolo 15
GBA B
BK Dynamo Praha
21. 10. 2015
20:30
Hala Kuncova Matěj Záruba
Jan Jeřáb
64
47
19
11
38
22
57
30
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Sokol Vyšehrad B
CTS Basket
20. 10. 2015
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Hošek
Pavel Ubr
69
75
17
19
41
32
54
51
Review
Základní fáze 4. kolo 21
BC Loudilové
Sokol Vyšehrad B
28. 10. 2015
19:25
SOU Ohradní Rostislav Milata
Martin Buršík
74
45
14
13
36
17
51
27
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Kbely B
CTS Basket
29. 10. 2015
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská David Heinrich
Petr Blahout
71
74
22
16
38
31
50
56
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BC JETS Praha
GBA B
26. 10. 2015
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Tomáš Linhart
Martin Kučera
75
69
31
24
45
40
64
52
Review
Základní fáze 4. kolo 19
TJ Košíře C
TJ ČZU Praha
26. 10. 2015
20:15
Hala Šantrochova David Heinrich
Jan Musil
69
63
21
18
35
35
50
52
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Meteor TLC A
OD Rex. Ruzyně A
26. 10. 2015
20:30
ZŠ Hovorčovická Petr Blahout
Veronika Vávrová
72
62
20
17
42
33
56
52
Review
Základní fáze 4. kolo 22
BK Dynamo Praha
Slovan Bohnice A
27. 10. 2015
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Jakub Kec
David Heinrich
59
54
20
13
22
29
43
45
Review
Základní fáze 5. kolo 26
GBA B
Meteor TLC A
2. 11. 2015
18:15
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Matěj Záruba
78
69
24
13
40
35
64
51
Review
Základní fáze 5. kolo 25
OD Rex. Ruzyně A
TJ Košíře C
3. 11. 2015
19:10
TJ Ruzyně Pavel Ubr
David Heinrich
70
102
12
31
22
55
40
82
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Slovan Bohnice A
BC JETS Praha
2. 11. 2015
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Petr Blahout
Tomáš Linhart
86
63
19
13
41
35
70
47
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Kbely B
BC Loudilové
5. 11. 2015
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Šmůla
Michal Bukovský
56
50
20
14
30
25
44
44
Review
Základní fáze 5. kolo 30
TJ ČZU Praha
CTS Basket
3. 11. 2015
20:05
ČZU Praha Lukáš Ulrych
Martin Buršík
107
75
25
17
54
33
79
66
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Vyšehrad B
BK Dynamo Praha
3. 11. 2015
20:40
Sokolovna Vyšehrad Rostislav Milata
Tomáš Linhart
73
74
26
21
40
36
56
55
Review
Základní fáze 6. kolo 36
OD Rex. Ruzyně A
GBA B
10. 11. 2015
19:10
TJ Ruzyně Pavel Ubr
Tomáš Linhart
81
77
21
13
40
31
59
63
Review
Základní fáze 6. kolo 32
BC Loudilové
TJ ČZU Praha
11. 11. 2015
19:25
SOU Ohradní Matej Kovačovič
Martin Buršík
63
70
12
20
20
43
43
61
Review
Základní fáze 6. kolo 34
BC JETS Praha
Sokol Vyšehrad B
9. 11. 2015
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Vít Kučera
Martin Buršík
77
61
23
10
46
29
63
42
Review
Základní fáze 6. kolo 31
TJ Košíře C
CTS Basket
9. 11. 2015
20:15
Hala Šantrochova David Heinrich
Michal Perlík
74
92
21
19
35
44
57
66
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Meteor TLC A
Slovan Bohnice A
9. 11. 2015
20:30
ZŠ Hovorčovická Štěpán Pokorný
Petr Blahout
63
75
24
14
33
35
44
53
Review
Základní fáze 6. kolo 33
BK Dynamo Praha
Sokol Kbely B
10. 11. 2015
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Vojta Schaffner
Marek Vošahlík
63
73
16
22
39
43
52
53
Review
Základní fáze 7. kolo 37
GBA B
TJ Košíře C
16. 11. 2015
18:15
Hala Kuncova Radomír Kohout
Lukáš Ulrych
80
69
21
22
37
46
60
53
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Slovan Bohnice A
OD Rex. Ruzyně A
16. 11. 2015
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Radek Treml
Pavel Sušer
98
51
29
10
55
26
78
37
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Kbely B
BC JETS Praha
19. 11. 2015
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Martin Kučírek
Michal Perlík
77
86
16
22
35
38
59
62
Review
Základní fáze 7. kolo 41
TJ ČZU Praha
BK Dynamo Praha
17. 11. 2015
20:05
ČZU Praha Michal Bukovský
Tomáš Linhart
88
73
16
15
45
36
65
54
Review
Základní fáze 7. kolo 42
CTS Basket
BC Loudilové
19. 11. 2015
20:15
ZŠ Hovorčovická Petr Blahout
Matej Kovačovič
84
72
24
22
42
38
63
59
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Sokol Vyšehrad B
Meteor TLC A
17. 11. 2015
20:40
Sokolovna Vyšehrad Martin Buršík
David Heinrich
91
96
20
21
52
47
69
69
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Meteor TLC A
Sokol Kbely B
23. 11. 2015
19:05
ZŠ Hovorčovická Vít Kučera
Martin Kučírek
64
76
13
19
31
40
56
58
Review
Základní fáze 8. kolo 47
OD Rex. Ruzyně A
Sokol Vyšehrad B
24. 11. 2015
19:10
TJ Ruzyně Vojta Schaffner
Vladimír Slanina
74
66
10
14
29
21
57
44
Review
Základní fáze 8. kolo 48
GBA B
Slovan Bohnice A
10. 12. 2015
20:00
Hala Kuncova Tomáš Linhart
David Heinrich
79
70
17
16
45
29
64
54
Review
Základní fáze 8. kolo 45
BC JETS Praha
TJ ČZU Praha
23. 11. 2015
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Lukáš Ulrych
Matěj Záruba
74
58
23
15
40
21
59
45
Review
Základní fáze 8. kolo 43
TJ Košíře C
BC Loudilové
23. 11. 2015
20:15
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Veronika Vávrová
66
59
18
17
37
20
45
37
Review
Základní fáze 8. kolo 44
BK Dynamo Praha
CTS Basket
24. 11. 2015
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Rostislav Milata
Martin Buršík
58
85
18
19
35
41
45
66
Review
Základní fáze 9. kolo 54
BC Loudilové
BK Dynamo Praha
2. 12. 2015
19:25
SOU Ohradní Jan Musil
58
67
16
10
27
27
47
37
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Slovan Bohnice A
TJ Košíře C
30. 11. 2015
19:45
SH TJ Slovan Bohnice David Heinrich
Matěj Záruba
81
74
24
19
39
36
61
57
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Kbely B
OD Rex. Ruzyně A
3. 12. 2015
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Šmíd
Lukáš Ulrych
78
58
16
21
37
32
53
46
Review
Základní fáze 9. kolo 52
TJ ČZU Praha
Meteor TLC A
1. 12. 2015
20:05
ČZU Praha Pavel Sušer
Radek Treml
84
80
13
12
35
41
51
49
66
66
74
74
Review
Základní fáze 9. kolo 53
CTS Basket
BC JETS Praha
3. 12. 2015
20:15
ZŠ Hovorčovická Tereza Vágnerová
Martin Buršík
64
86
16
24
33
43
48
70
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Vyšehrad B
GBA B
1. 12. 2015
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Rostislav Milata
87
63
28
15
44
30
61
42
Review
Základní fáze 10. kolo 59
GBA B
Sokol Kbely B
7. 12. 2015
18:15
Hala Kuncova Lukáš Ulrych
Martin Buršík
61
49
20
10
33
26
46
38
Review
Základní fáze 10. kolo 58
OD Rex. Ruzyně A
TJ ČZU Praha
8. 12. 2015
19:10
TJ Ruzyně Radek Treml
Pavel Sušer
67
74
21
17
36
32
45
49
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Slovan Bohnice A
Sokol Vyšehrad B
7. 12. 2015
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Vojta Schaffner
Jan Jeřáb
71
67
13
21
36
34
56
53
Review
Základní fáze 10. kolo 56
BC JETS Praha
BC Loudilové
7. 12. 2015
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Radek Treml
Martin Kučera
78
68
17
19
39
38
55
50
78
68
Review
Základní fáze 10. kolo 55
TJ Košíře C
BK Dynamo Praha
7. 12. 2015
20:15
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Tomáš Linhart
87
88
26
21
42
47
72
79
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Meteor TLC A
CTS Basket
7. 12. 2015
20:30
ZŠ Hovorčovická Michal Perlík
Petr Blahout
62
69
18
21
37
36
53
56
Review
Základní fáze 11. kolo 65
BC Loudilové
Meteor TLC A
16. 12. 2015
19:25
SOU Ohradní Martin Kučírek
Vladimír Slanina
59
69
9
16
21
38
38
50
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Kbely B
Slovan Bohnice A
17. 12. 2015
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Šmůla
Michal Bukovský
58
65
23
14
34
31
44
46
Review
Základní fáze 11. kolo 63
TJ ČZU Praha
GBA B
15. 12. 2015
20:05
ČZU Praha Štěpán Pokorný
Vojta Schaffner
90
80
17
16
39
43
62
58
Review
Základní fáze 11. kolo 64
CTS Basket
OD Rex. Ruzyně A
17. 12. 2015
20:15
ZŠ Hovorčovická Pavel Šmíd
Radomír Kohout
83
77
17
20
29
49
58
62
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Sokol Vyšehrad B
TJ Košíře C
15. 12. 2015
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Hošek
Petr Blahout
75
80
34
16
45
39
56
53
Review
Základní fáze 11. kolo 66
BK Dynamo Praha
BC JETS Praha
15. 12. 2015
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Petr Šmůla
Michal Bukovský
64
76
15
24
32
45
42
66
Review
Základní fáze 12. kolo 69
BC Loudilové
OD Rex. Ruzyně A
13. 1. 2016
19:25
SOU Ohradní Marek Vošahlík
Matěj Záruba
76
46
17
11
31
18
53
32
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Kbely B
Sokol Vyšehrad B
14. 1. 2016
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Blahout
David Heinrich
71
77
21
25
34
32
49
49
Review
Základní fáze 12. kolo 71
TJ ČZU Praha
Slovan Bohnice A
12. 1. 2016
20:05
ČZU Praha David Heinrich
Štěpán Pokorný
71
66
17
19
29
38
42
46
57
57
Review
Základní fáze 12. kolo 67
TJ Košíře C
BC JETS Praha
11. 1. 2016
20:15
Hala Šantrochova Martin Buršík
Petr Blahout
78
79
21
14
43
36
59
53
Review
Základní fáze 12. kolo 70
CTS Basket
GBA B
14. 1. 2016
20:15
ZŠ Hovorčovická Michal Bukovský
Veronika Vávrová
90
77
19
18
50
32
78
52
Review
Základní fáze 12. kolo 68
BK Dynamo Praha
Meteor TLC A
12. 1. 2016
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Petr Blahout
Vojta Schaffner
58
56
16
14
27
28
46
35
Review
Základní fáze 13. kolo 76
GBA B
BC Loudilové
18. 1. 2016
18:15
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Martin Kučírek
59
57
16
23
29
37
43
44
Review
Základní fáze 13. kolo 77
OD Rex. Ruzyně A
BK Dynamo Praha
19. 1. 2016
19:10
TJ Ruzyně Rostislav Milata
Martin Kučírek
71
85
22
18
37
40
57
63
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Slovan Bohnice A
CTS Basket
18. 1. 2016
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Petr Blahout
Štěpán Pokorný
66
73
13
18
29
38
44
52
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Kbely B
TJ Košíře C
21. 1. 2016
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Blahout
Pavel Šmíd
86
76
19
17
43
38
65
60
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Meteor TLC A
BC JETS Praha
18. 1. 2016
20:30
ZŠ Hovorčovická David Heinrich
Veronika Vávrová
50
71
13
13
26
36
35
59
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Vyšehrad B
TJ ČZU Praha
19. 1. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Matěj Záruba
80
73
18
19
34
34
55
55
Review
Základní fáze 14. kolo 82
BC Loudilové
Slovan Bohnice A
27. 1. 2016
19:25
SOU Ohradní Matěj Záruba
Martin Buršík
61
59
17
18
27
32
48
46
Review
Základní fáze 14. kolo 84
TJ ČZU Praha
Sokol Kbely B
26. 1. 2016
20:05
ČZU Praha Matej Kovačovič
Tomáš Linhart
70
53
22
9
40
19
59
36
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BC JETS Praha
OD Rex. Ruzyně A
25. 1. 2016
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Vojta Schaffner
Petr Blahout
108
45
24
14
53
25
78
33
Review
Základní fáze 14. kolo 79
TJ Košíře C
Meteor TLC A
25. 1. 2016
20:15
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Vít Kučera
81
65
27
13
47
33
62
50
Review
Základní fáze 14. kolo 83
CTS Basket
Sokol Vyšehrad B
28. 1. 2016
20:15
ZŠ Hovorčovická Petr Blahout
Martin Kučírek
72
66
21
14
41
30
58
56
Review
Základní fáze 14. kolo 81
BK Dynamo Praha
GBA B
26. 1. 2016
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Petr Blahout
Rostislav Milata
82
52
21
15
41
29
55
46
Review
Základní fáze 15. kolo 89
GBA B
BC JETS Praha
1. 2. 2016
18:15
Hala Kuncova Radomír Kohout
David Heinrich
62
103
15
36
35
62
48
87
Review
Základní fáze 15. kolo 90
OD Rex. Ruzyně A
Meteor TLC A
2. 2. 2016
19:10
TJ Ruzyně Jan Jeřáb
David Heinrich
59
53
15
8
25
23
40
34
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Slovan Bohnice A
BK Dynamo Praha
1. 2. 2016
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Marek Vošahlík
Martin Buršík
111
67
24
13
50
42
76
53
Review
Základní fáze 15. kolo 85
TJ ČZU Praha
TJ Košíře C
2. 2. 2016
20:05
ČZU Praha Martin Buršík
Tomáš Linhart
85
73
21
18
42
27
66
41
Review
Základní fáze 15. kolo 86
CTS Basket
Sokol Kbely B
4. 2. 2016
20:15
ZŠ Hovorčovická David Heinrich
Martin Kučírek
73
49
17
21
31
33
56
42
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Vyšehrad B
BC Loudilové
2. 2. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Radomír Kohout
73
70
26
17
40
42
59
61
Review
Základní fáze 16. kolo 95
BC Loudilové
Sokol Kbely B
10. 2. 2016
19:25
SOU Ohradní Lukáš Ulrych
Martin Kučírek
61
53
11
21
21
31
45
41
Review
Základní fáze 16. kolo 93
BC JETS Praha
Slovan Bohnice A
8. 2. 2016
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Jan Jeřáb
Radomír Kohout
99
69
24
11
58
34
83
48
Review
Základní fáze 16. kolo 91
TJ Košíře C
OD Rex. Ruzyně A
8. 2. 2016
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Vojta Schaffner
71
65
25
18
43
34
49
46
Review
Základní fáze 16. kolo 96
CTS Basket
TJ ČZU Praha
11. 2. 2016
20:15
ZŠ Hovorčovická Vojta Schaffner
83
76
23
20
44
34
60
60
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Meteor TLC A
GBA B
8. 2. 2016
20:30
ZŠ Hovorčovická Martin Kučírek
Martin Buršík
96
42
26
4
48
17
77
23
Review
Základní fáze 16. kolo 94
BK Dynamo Praha
Sokol Vyšehrad B
9. 2. 2016
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Musil
Rostislav Milata
79
81
20
27
47
45
58
66
Review
Základní fáze 17. kolo 102
GBA B
OD Rex. Ruzyně A
15. 2. 2016
18:15
Hala Kuncova Radek Treml
Petr Blahout
61
73
7
15
27
28
43
59
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Slovan Bohnice A
Meteor TLC A
15. 2. 2016
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Vojta Schaffner
Jan Jeřáb
67
55
21
18
39
31
56
43
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Kbely B
BK Dynamo Praha
18. 2. 2016
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Šmíd
Martin Kučírek
84
58
20
23
39
39
56
48
Review
Základní fáze 17. kolo 98
TJ ČZU Praha
BC Loudilové
16. 2. 2016
20:05
ČZU Praha Vojta Schaffner
Martin Kučírek
85
79
24
22
40
42
62
56
Review
Základní fáze 17. kolo 97
CTS Basket
TJ Košíře C
18. 2. 2016
20:15
ZŠ Hovorčovická Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
85
75
21
29
52
44
73
52
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Sokol Vyšehrad B
BC JETS Praha
16. 2. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matej Kovačovič
Rostislav Milata
76
86
13
10
30
32
51
59
Review
Základní fáze 18. kolo 104
OD Rex. Ruzyně A
Slovan Bohnice A
23. 2. 2016
19:10
TJ Ruzyně Jakub Kec
Martin Kučírek
79
64
28
14
40
25
61
53
Review
Základní fáze 18. kolo 108
BC Loudilové
CTS Basket
24. 2. 2016
19:25
SOU Ohradní Marek Vošahlík
Martin Kučírek
66
77
27
13
47
32
61
58
Review
Základní fáze 18. kolo 106
BC JETS Praha
Sokol Kbely B
22. 2. 2016
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Matěj Záruba
Martin Kučírek
81
55
20
14
42
23
57
38
Review
Základní fáze 18. kolo 103
TJ Košíře C
GBA B
22. 2. 2016
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Jan Jeřáb
64
77
18
17
31
41
52
62
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Meteor TLC A
Sokol Vyšehrad B
22. 2. 2016
20:30
ZŠ Hovorčovická Veronika Vávrová
Tomáš Linhart
68
73
16
13
36
33
51
46
Review
Základní fáze 18. kolo 107
BK Dynamo Praha
TJ ČZU Praha
23. 2. 2016
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Martin Buršík
Marek Vošahlík
71
80
19
22
40
34
56
64
Review
Základní fáze 19. kolo 109
BC Loudilové
TJ Košíře C
16. 3. 2016
19:25
SOU Ohradní Marek Vošahlík
Martin Kučírek
72
56
19
12
36
29
55
45
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Slovan Bohnice A
GBA B
14. 3. 2016
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Michal Perlík
Jan Musil
79
71
21
14
48
41
59
50
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Kbely B
Meteor TLC A
17. 3. 2016
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Radomír Kohout
Matej Kovačovič
86
62
24
15
47
34
72
49
Review
Základní fáze 19. kolo 111
TJ ČZU Praha
BC JETS Praha
15. 3. 2016
20:05
ČZU Praha Pavel Sušer
Radek Treml
80
81
25
17
39
36
62
51
Review
Základní fáze 19. kolo 110
CTS Basket
BK Dynamo Praha
17. 3. 2016
20:15
ZŠ Hovorčovická Martin Kučírek
Marek Vošahlík
74
81
17
22
40
40
57
65
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Sokol Vyšehrad B
OD Rex. Ruzyně A
15. 3. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matěj Záruba
Jakub Kec
62
71
16
13
33
36
43
56
Review
Základní fáze 20. kolo 116
GBA B
Sokol Vyšehrad B
21. 3. 2016
18:15
Hala Kuncova Radomír Kohout
Petr Blahout
81
85
16
14
32
45
49
62
Review
Základní fáze 20. kolo 117
OD Rex. Ruzyně A
Sokol Kbely B
22. 3. 2016
19:10
TJ Ruzyně Tomáš Linhart
Radomír Kohout
48
73
15
18
26
35
35
49
Review
Základní fáze 20. kolo 119
BC JETS Praha
CTS Basket
21. 3. 2016
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Štěpán Pokorný
Martin Kučírek
78
84
20
24
46
38
58
57
Review
Základní fáze 20. kolo 115
TJ Košíře C
Slovan Bohnice A
21. 3. 2016
20:15
Hala Šantrochova Vít Kučera
Michal Bukovský
81
79
25
23
53
40
66
64
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Meteor TLC A
TJ ČZU Praha
21. 3. 2016
20:30
ZŠ Hovorčovická Jan Musil
Vojta Schaffner
72
81
16
18
37
42
55
63
Review
Základní fáze 20. kolo 120
BK Dynamo Praha
BC Loudilové
22. 3. 2016
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Matěj Záruba
Vít Kučera
74
81
18
18
37
28
53
59
Review
Základní fáze 21. kolo 122
BC Loudilové
BC JETS Praha
30. 3. 2016
19:25
SOU Ohradní Martin Buršík
Marek Vošahlík
62
51
16
10
26
26
51
39
Review
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Kbely B
GBA B
31. 3. 2016
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Martin Kučírek
Tomáš Linhart
59
58
20
12
36
29
49
43
Review
Základní fáze 21. kolo 124
TJ ČZU Praha
OD Rex. Ruzyně A
29. 3. 2016
20:05
ČZU Praha Pavel Sušer
Radek Treml
86
98
24
23
38
55
57
73
Review
Základní fáze 21. kolo 123
CTS Basket
Meteor TLC A
31. 3. 2016
20:15
ZŠ Hovorčovická Pavel Ubr
Petr Šmůla
78
72
15
20
24
45
51
58
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Vyšehrad B
Slovan Bohnice A
29. 3. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Radomír Kohout
66
62
22
16
34
31
50
46
Review
Základní fáze 21. kolo 121
BK Dynamo Praha
TJ Košíře C
29. 3. 2016
20:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavel Ubr
Petr Blahout
75
101
14
23
29
51
50
74
Review
Základní fáze 22. kolo 129
GBA B
TJ ČZU Praha
4. 4. 2016
18:15
Hala Kuncova Matěj Záruba
Jan Jeřáb
75
88
14
23
32
38
57
68
Review
Základní fáze 22. kolo 130
OD Rex. Ruzyně A
CTS Basket
5. 4. 2016
19:10
TJ Ruzyně Tomáš Linhart
Martin Buršík
71
74
17
14
31
34
54
53
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Slovan Bohnice A
Sokol Kbely B
4. 4. 2016
19:45
SH TJ Slovan Bohnice Jan Musil
Radek Treml
66
68
8
9
34
26
51
45
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BC JETS Praha
BK Dynamo Praha
4. 4. 2016
20:10
SPŠSt Družstevní Ochoz Veronika Vávrová
Michal Perlík
112
67
27
18
54
35
80
51
Review
Základní fáze 22. kolo 127
TJ Košíře C
Sokol Vyšehrad B
4. 4. 2016
20:15
Hala Šantrochova Martin Kučera
Vít Kučera
84
67
18
19
39
32
59
49
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Meteor TLC A
BC Loudilové
4. 4. 2016
20:30
ZŠ Hovorčovická Tomáš Linhart
Michal Bukovský
74
69
18
19
35
34
54
51
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC JETS Praha 26 23.8 6.3 13.3 /19.3 68.9 17.2
TJ Košíře C 28 20.9 8.2 11.8 /19.7 59.7 16.3
Meteor TLC A 22 22.0 4.6 10.1 /14.8 68.1 18.4
BK Dynamo Praha 25 20.6 5.9 11.1 /20.7 53.7 12.7
OD Rex. Ruzyně A 22 22.4 4.6 8.8 /14.3 61.6 16.0
BC Loudilové 24 19.5 5.9 9.6 /16.9 56.8 19.8
GBA B 22 18.4 6.5 10.2 /14.3 71.3 12.9
CTS Basket 28 25.3 5.2 12.3 /18.2 67.5 18.3
Slovan Bohnice A 27 21.3 6.6 11.1 /17.3 64.3 18.3
TJ ČZU Praha 25 25.6 5.8 10.4 /16.7 62.4 18.0
Sokol Vyšehrad B 22 22.1 6.2 10.0 /17.0 58.7 18.5
Sokol Kbely B 25 21.4 4.6 10.6 /17.3 61.1 19.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 14 7 7 0 - - -
Vošahlík Marek 14 7 7 0 - - -
Vávrová Veronika 7 2 5 0 - - -
Vágnerová Tereza 1 1 0 0 - - -
Ulrych Lukáš 10 5 5 0 - - -
Ubr Pavel 5 4 1 0 - - -
Treml Radek 13 8 5 0 - - -
Šmůla Petr 6 4 2 0 - - -
Šmíd Pavel 4 3 1 0 - - -
Sušer Pavel 5 3 2 0 - - -
Slanina Vladimír 2 0 2 0 - - -
Schaffner Vojta 12 7 5 0 - - -
Pokorný Štěpán 7 4 3 0 - - -
Perlík Michal 8 2 6 0 - - -
Musil Jan 8 4 4 0 - - -
Milata Rostislav 9 4 5 0 - - -
Linhart Tomáš 20 9 11 0 - - -
Kučírek Martin 25 11 14 0 - - -
Kučera Martin 4 1 3 0 - - -
Kučera Vít 7 4 3 0 - - -
Kovačovič Matej 12 8 4 0 - - -
Kohout Radomír 12 6 6 0 - - -
Kec Jakub 5 4 1 0 - - -
Jeřáb Jan 12 6 6 0 - - -
Hošek Jan 2 2 0 0 - - -
Heinrich David 16 7 9 0 - - -
Buršík Martin 18 6 12 0 - - -
Bukovský Michal 10 4 6 0 - - -
Blahout Petr 23 13 10 0 - - -
Bernáth Lukáš 3 2 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře