Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
Fenix Modřany A
TJ Košíře A
7. 10. 2016
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
Pavel Šmíd
76
55
12
17
32
35
55
44
Review
Základní fáze 1. kolo 1
VŠTJ Medicina A
BC JETS Praha
4. 10. 2016
19:40
Sportovní centrum UK Tomáš Linhart
Rostislav Milata
Martin Buršík
75
82
18
15
31
31
49
44
70
70
Review
Základní fáze 1. kolo 5
USK Praha C
Sokol Žižkov F
4. 10. 2016
20:00
SH Folimanka Jakub Kec
Vojta Schaffner
Michal Bukovský
88
65
21
27
43
41
62
57
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Pražský 1
Stavební fakulta A
5. 10. 2016
20:10
Sokol pražský Tomáš Linhart
Vladimír Slanina
Radomír Kohout
83
54
21
8
39
15
66
30
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Motol A
Meteor Praha A
5. 10. 2016
20:10
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Jan Musil
Michal Bukovský
73
62
15
11
34
32
56
46
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Žižkov Falcons B
Sokol Žižkov C - TESLA
7. 10. 2016
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
47
86
9
23
21
43
31
67
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Meteor Praha A
Fenix Modřany A
11. 10. 2016
18:30
ZŠ Hovorčovická Petr Blahout
Matěj Záruba
Radomír Kohout
75
76
17
11
40
35
60
56
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
10. 10. 2016
19:10
hala ČVUT Jan Jeřáb
Radek Treml
Marek Vošahlík
72
67
16
13
28
37
45
48
Review
Základní fáze 2. kolo 12
VŠTJ Medicina A
Sokol Pražský 1
11. 10. 2016
19:40
Sportovní centrum UK Martin Kučírek
Vojta Schaffner
Matej Kovačovič
65
72
18
16
32
25
51
39
Review
Základní fáze 2. kolo 9
TJ Košíře A
USK Praha C
12. 10. 2016
20:15
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Matěj Záruba
Jan Jeřáb
58
85
14
21
34
40
44
60
Review
Základní fáze 2. kolo 7
BC JETS Praha
Sokol Žižkov C - TESLA
12. 10. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Hošek
Jan Musil
Martin Buršík
71
59
16
14
32
32
52
47
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Sokol Žižkov F
Žižkov Falcons B
12. 10. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Veronika Vávrová
Štěpán Pokorný
Radomír Kohout
79
71
16
14
35
32
49
49
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
21. 10. 2016
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Vojta Schaffner
Pavel Šmíd
78
65
25
21
46
37
65
51
Review
Základní fáze 3. kolo 16
USK Praha C
Meteor Praha A
18. 10. 2016
20:00
SH Folimanka Jakub Kec
Lukáš Bernáth
Štěpán Pokorný
69
59
15
11
37
32
52
43
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Sokol Pražský 1
BC JETS Praha
19. 10. 2016
20:10
Sokol pražský Rostislav Milata
Štěpán Pokorný
Martin Buršík
58
76
21
22
36
43
44
63
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
19. 10. 2016
20:10
Hala Šantrochova Petr Blahout
Matěj Záruba
Jan Jeřáb
70
62
20
12
43
26
55
44
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Žižkov Falcons B
TJ Košíře A
21. 10. 2016
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
Jan Musil
74
56
15
13
38
25
60
39
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Žižkov F
20. 10. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Michal Perlík
Michal Bukovský
90
58
15
15
35
26
66
38
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Meteor Praha A
Žižkov Falcons B
25. 10. 2016
18:30
ZŠ Hovorčovická Petr Blahout
Vojta Schaffner
Matej Kovačovič
57
67
17
13
41
27
54
45
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Stavební fakulta A
USK Praha C
24. 10. 2016
19:10
hala ČVUT Martin Kučírek
Petr Blahout
Michal Perlík
85
71
14
16
40
38
61
63
Review
Základní fáze 4. kolo 23
VŠTJ Medicina A
Fenix Modřany A
25. 10. 2016
19:40
Sportovní centrum UK Rostislav Milata
Matěj Záruba
Vladimír Slanina
76
56
9
8
29
21
58
35
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Sokol Pražský 1
Sokol Motol A
26. 10. 2016
20:10
Sokol pražský Rostislav Milata
Michal Bukovský
Vojta Schaffner
66
52
9
14
30
26
46
42
Review
Základní fáze 4. kolo 20
TJ Košíře A
Sokol Žižkov C - TESLA
19. 12. 2016
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Jan Musil
Martin Buršík
77
67
25
15
44
29
65
53
Review
Základní fáze 4. kolo 19
BC JETS Praha
Sokol Žižkov F
26. 10. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Radek Treml
Marek Vošahlík
Vladimír Slanina
71
65
20
12
38
26
56
48
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Fenix Modřany A
Sokol Pražský 1
4. 11. 2016
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Radomír Kohout
Vojta Schaffner
72
74
17
16
30
31
51
51
Review
Základní fáze 5. kolo 27
USK Praha C
VŠTJ Medicina A
1. 11. 2016
20:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Pavel Ubr
45
52
2
12
15
24
31
40
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Motol A
BC JETS Praha
2. 11. 2016
20:10
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Jan Musil
Radomír Kohout
63
71
17
16
38
40
53
54
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
4. 11. 2016
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Marek Vošahlík
Pavel Šmíd
71
87
16
15
37
33
48
57
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Žižkov C - TESLA
Meteor Praha A
3. 11. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Jan Hošek
Matej Kovačovič
88
69
27
20
57
36
73
49
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Sokol Žižkov F
TJ Košíře A
2. 11. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Rostislav Milata
Vít Kučera
Tomáš Linhart
103
83
29
31
51
50
82
60
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Meteor Praha A
Sokol Žižkov F
8. 11. 2016
18:30
ZŠ Hovorčovická Petr Blahout
Marek Vošahlík
Martin Buršík
57
63
17
17
33
32
40
51
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov C - TESLA
7. 11. 2016
19:10
hala ČVUT Radek Treml
Michal Perlík
Radomír Kohout
41
67
15
21
25
36
35
51
Review
Základní fáze 6. kolo 34
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons B
8. 11. 2016
19:40
Sportovní centrum UK Martin Kučírek
Vladimír Slanina
Vojta Schaffner
59
80
17
16
31
40
48
64
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Sokol Pražský 1
USK Praha C
9. 11. 2016
20:10
Sokol pražský Martin Kučírek
Vladimír Slanina
Rostislav Milata
96
50
18
13
46
16
69
41
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Motol A
Fenix Modřany A
9. 11. 2016
20:10
Hala Šantrochova Petr Blahout
Štěpán Pokorný
Marek Vošahlík
74
83
20
18
37
40
47
59
Review
Základní fáze 6. kolo 31
BC JETS Praha
TJ Košíře A
9. 11. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Hošek
Vít Kučera
Martin Buršík
87
76
13
24
39
43
58
54
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov F
14. 11. 2016
19:10
hala ČVUT Tomáš Linhart
Petr Blahout
Marek Vošahlík
90
60
24
18
44
36
66
50
Review
Základní fáze 7. kolo 38
USK Praha C
Sokol Motol A
15. 11. 2016
20:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Lukáš Bernáth
Pavel Ubr
69
67
19
26
32
40
54
51
Review
Základní fáze 7. kolo 42
TJ Košíře A
Meteor Praha A
16. 11. 2016
20:15
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
82
57
10
9
36
30
63
43
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Žižkov Falcons B
Sokol Pražský 1
18. 11. 2016
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Martin Kučírek
Radomír Kohout
87
49
25
9
45
17
67
31
Review
Základní fáze 7. kolo 37
BC JETS Praha
Fenix Modřany A
16. 11. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Matěj Záruba
Vladimír Slanina
85
56
17
15
44
27
63
43
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Žižkov C - TESLA
VŠTJ Medicina A
15. 11. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
89
83
24
19
41
46
65
53
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
21. 11. 2016
19:10
hala ČVUT Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
Štěpán Pokorný
71
78
22
20
34
35
46
53
Review
Základní fáze 8. kolo 45
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov F
22. 11. 2016
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Matej Kovačovič
Radomír Kohout
72
59
13
7
43
26
56
42
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Sokol Pražský 1
Sokol Žižkov C - TESLA
23. 11. 2016
20:10
Sokol pražský Veronika Vávrová
Štěpán Pokorný
Matěj Záruba
61
57
14
13
22
25
42
39
51
51
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Motol A
Žižkov Falcons B
23. 11. 2016
20:10
Hala Šantrochova Petr Blahout
Jan Musil
Vladimír Slanina
98
66
23
20
50
35
80
55
Review
Základní fáze 8. kolo 43
BC JETS Praha
Meteor Praha A
23. 11. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Radek Treml
Pavel Sušer
Marek Vošahlík
79
49
16
14
38
32
51
45
Review
Základní fáze 8. kolo 48
USK Praha C
Fenix Modřany A
22. 11. 2016
20:45
SH Folimanka Petr Blahout
Jan Musil
Lukáš Bernáth
78
55
14
16
36
28
57
42
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Meteor Praha A
Stavební fakulta A
29. 11. 2016
18:30
ZŠ Hovorčovická Tomáš Linhart
Radomír Kohout
Matěj Záruba
72
82
9
21
29
42
49
66
72
82
Review
Základní fáze 9. kolo 49
USK Praha C
BC JETS Praha
29. 11. 2016
20:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
Pavel Ubr
67
72
19
20
33
33
51
48
Review
Základní fáze 9. kolo 53
TJ Košíře A
VŠTJ Medicina A
30. 11. 2016
20:15
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Marek Vošahlík
Matěj Záruba
94
62
23
19
49
37
72
51
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Žižkov Falcons B
Fenix Modřany A
2. 12. 2016
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Pavel Sušer
Jan Musil
64
57
17
15
38
31
53
47
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Motol A
1. 12. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Veronika Vávrová
Martin Kučírek
Michal Perlík
75
72
19
12
39
34
61
48
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Sokol Žižkov F
Sokol Pražský 1
30. 11. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Michal Bukovský
Martin Buršík
61
80
17
16
29
42
46
57
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Fenix Modřany A
Sokol Žižkov C - TESLA
9. 12. 2016
18:30
DDM Herrmannova Rostislav Milata
Vojta Schaffner
Vladimír Slanina
49
96
13
28
15
47
38
73
Review
Základní fáze 10. kolo 56
VŠTJ Medicina A
Meteor Praha A
6. 12. 2016
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Ubr
58
71
15
20
28
30
47
49
58
71
Review
Základní fáze 10. kolo 60
USK Praha C
Žižkov Falcons B
6. 12. 2016
20:00
SH Folimanka Jakub Kec
Petr Blahout
Lukáš Bernáth
83
60
20
13
43
29
60
49
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Sokol Pražský 1
TJ Košíře A
7. 12. 2016
20:10
Sokol pražský Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
62
55
7
17
22
32
52
40
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Motol A
Sokol Žižkov F
7. 12. 2016
20:10
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Martin Buršík
Lukáš Ulrych
62
63
11
17
27
26
52
41
Review
Základní fáze 10. kolo 55
BC JETS Praha
Stavební fakulta A
7. 12. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Matěj Záruba
Radomír Kohout
90
64
17
10
41
32
61
43
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Meteor Praha A
Sokol Pražský 1
13. 12. 2016
18:30
ZŠ Hovorčovická Rostislav Milata
Jan Musil
Marek Vošahlík
70
72
19
14
41
39
53
57
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
12. 12. 2016
19:10
hala ČVUT Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
68
59
24
13
37
27
57
37
Review
Základní fáze 11. kolo 64
TJ Košíře A
Sokol Motol A
14. 12. 2016
20:15
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Vít Kučera
Matěj Záruba
77
75
18
22
35
45
55
65
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Žižkov Falcons B
BC JETS Praha
16. 12. 2016
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
Pavel Šmíd
67
69
21
13
34
32
51
53
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Žižkov C - TESLA
USK Praha C
15. 12. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Michal Bukovský
Radomír Kohout
69
90
17
20
38
48
50
69
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Sokol Žižkov F
Fenix Modřany A
14. 12. 2016
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Veronika Vávrová
Štěpán Pokorný
Martin Buršík
80
62
23
19
43
38
66
45
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Meteor Praha A
Sokol Motol A
10. 1. 2017
18:30
ZŠ Hovorčovická Jakub Kec
Matěj Záruba
Michal Bukovský
77
78
17
19
37
35
55
52
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Stavební fakulta A
Sokol Pražský 1
9. 1. 2017
19:10
hala ČVUT Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
Štěpán Pokorný
67
75
12
21
39
43
52
58
Review
Základní fáze 12. kolo 70
TJ Košíře A
Fenix Modřany A
11. 1. 2017
20:15
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
Štěpán Pokorný
63
76
16
14
27
31
49
56
Review
Základní fáze 12. kolo 67
BC JETS Praha
VŠTJ Medicina A
11. 1. 2017
20:40
Sokolovna Vyšehrad Petr Blahout
Jan Musil
Radomír Kohout
58
67
9
24
16
33
42
56
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Sokol Žižkov F
USK Praha C
11. 1. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Záruba
Vladimír Slanina
Martin Buršík
81
84
28
20
43
47
65
69
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Žižkov C - TESLA
Žižkov Falcons B
12. 1. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Vladimír Slanina
Pavel Ubr
62
53
13
13
26
26
45
43
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Fenix Modřany A
Meteor Praha A
20. 1. 2017
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Matěj Záruba
Pavel Šmíd
71
56
11
18
29
32
51
45
Review
Základní fáze 13. kolo 75
USK Praha C
TJ Košíře A
17. 1. 2017
20:00
SH Folimanka Jakub Kec
Marek Vošahlík
Lukáš Bernáth
89
64
26
13
53
28
72
48
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
18. 1. 2017
20:10
Hala Šantrochova Petr Blahout
Veronika Vávrová
Vít Kučera
85
50
25
11
49
23
69
31
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Sokol Pražský 1
VŠTJ Medicina A
18. 1. 2017
20:10
Sokol pražský Rostislav Milata
Vladimír Slanina
Martin Kučírek
0
20
*
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Žižkov Falcons B
Sokol Žižkov F
20. 1. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
64
61
21
17
36
37
54
54
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Žižkov C - TESLA
BC JETS Praha
19. 1. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Matej Kovačovič
Martin Buršík
83
62
21
12
42
23
74
37
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Meteor Praha A
USK Praha C
24. 1. 2017
18:30
ZŠ Hovorčovická Martin Kučírek
Jan Musil
Petr Blahout
88
75
16
20
35
42
61
55
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Stavební fakulta A
Fenix Modřany A
23. 1. 2017
19:10
hala ČVUT Veronika Vávrová
Vladimír Slanina
Matěj Záruba
73
76
20
14
41
31
62
53
Review
Základní fáze 14. kolo 80
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
24. 1. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
Vojta Schaffner
69
58
13
14
29
26
43
43
Review
Základní fáze 14. kolo 83
TJ Košíře A
Žižkov Falcons B
25. 1. 2017
20:15
Hala Šantrochova Petr Blahout
Martin Buršík
Lukáš Ulrych
97
62
14
12
41
27
74
46
Review
Základní fáze 14. kolo 79
BC JETS Praha
Sokol Pražský 1
25. 1. 2017
20:40
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Marek Vošahlík
Michal Bukovský
92
74
24
10
50
30
67
46
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Sokol Žižkov F
Sokol Žižkov C - TESLA
25. 1. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Jan Musil
Štěpán Pokorný
89
83
25
19
50
38
73
54
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
3. 2. 2017
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Radomír Kohout
Marek Vošahlík
69
83
22
8
39
37
49
58
Review
Základní fáze 15. kolo 88
USK Praha C
Stavební fakulta A
31. 1. 2017
20:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Jan Musil
Lukáš Bernáth
88
59
19
10
42
21
65
37
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Motol A
Sokol Pražský 1
1. 2. 2017
20:10
Hala Šantrochova Petr Blahout
Jan Musil
Martin Buršík
72
71
18
18
34
38
54
57
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Žižkov Falcons B
Meteor Praha A
3. 2. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Vít Kučera
Vladimír Slanina
65
54
13
12
33
29
46
40
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ Košíře A
2. 2. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Michal Perlík
Michal Bukovský
103
83
24
22
53
40
78
60
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Sokol Žižkov F
BC JETS Praha
1. 2. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Veronika Vávrová
Matěj Záruba
74
82
21
24
38
46
61
67
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Meteor Praha A
Sokol Žižkov C - TESLA
14. 2. 2017
18:30
ZŠ Hovorčovická Jan Hošek
Lukáš Bernáth
Radomír Kohout
62
59
17
11
27
20
40
42
53
53
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
13. 2. 2017
19:10
hala ČVUT Radek Treml
Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
68
84
15
17
36
42
50
70
Review
Základní fáze 16. kolo 93
VŠTJ Medicina A
USK Praha C
14. 2. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Rostislav Milata
Jakub Kec
Pavel Ubr
78
59
19
11
37
31
59
45
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Sokol Pražský 1
Fenix Modřany A
15. 2. 2017
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
Martin Buršík
79
65
16
14
43
27
59
44
Review
Základní fáze 16. kolo 96
TJ Košíře A
Sokol Žižkov F
15. 2. 2017
20:15
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Vít Kučera
Matěj Záruba
77
64
16
19
32
38
55
50
Review
Základní fáze 16. kolo 91
BC JETS Praha
Sokol Motol A
15. 2. 2017
20:40
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
Vladimír Slanina
79
81
20
21
39
29
59
58
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Fenix Modřany A
Sokol Motol A
24. 2. 2017
18:30
DDM Herrmannova Martin Kučírek
Radek Treml
Marek Vošahlík
70
72
12
20
32
42
51
54
Review
Základní fáze 17. kolo 101
USK Praha C
Sokol Pražský 1
21. 2. 2017
20:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Matěj Záruba
88
61
21
18
40
35
67
43
Review
Základní fáze 17. kolo 97
TJ Košíře A
BC JETS Praha
22. 2. 2017
20:15
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
76
96
20
23
37
48
62
74
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Žižkov Falcons B
VŠTJ Medicina A
24. 2. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
68
80
21
15
28
38
51
62
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Sokol Žižkov F
Meteor Praha A
22. 2. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Veronika Vávrová
Matej Kovačovič
Vojta Schaffner
79
56
20
17
40
33
57
42
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Žižkov C - TESLA
Stavební fakulta A
23. 2. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Marek Vošahlík
Michal Bukovský
68
65
23
16
39
36
53
56
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Fenix Modřany A
BC JETS Praha
3. 3. 2017
18:30
DDM Praha 12 - Modřany Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
Pavel Šmíd
61
68
11
19
30
32
48
48
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Meteor Praha A
TJ Košíře A
28. 2. 2017
18:30
ZŠ Hovorčovická Jan Jeřáb
Tomáš Linhart
Vladimír Slanina
76
79
12
23
32
42
56
64
Review
Základní fáze 18. kolo 106
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov C - TESLA
28. 2. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Štěpán Pokorný
Marek Vošahlík
66
70
17
14
28
30
46
40
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Motol A
USK Praha C
1. 3. 2017
20:10
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
Matěj Záruba
65
87
17
21
35
47
52
64
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Sokol Pražský 1
Žižkov Falcons B
1. 3. 2017
20:10
Sokol pražský Jan Hošek
Marek Vošahlík
Jan Musil
53
72
15
20
33
37
39
56
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Žižkov F
Stavební fakulta A
1. 3. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Rostislav Milata
Štěpán Pokorný
Vít Kučera
74
86
13
25
33
41
56
58
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Meteor Praha A
BC JETS Praha
7. 3. 2017
18:30
ZŠ Hovorčovická Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Martin Buršík
59
76
12
14
36
40
49
58
Review
Základní fáze 19. kolo 110
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
8. 3. 2017
20:15
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Jan Musil
Martin Buršík
66
104
18
23
37
49
46
77
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Žižkov Falcons B
Sokol Motol A
10. 3. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Matej Kovačovič
Jan Musil
95
59
25
10
50
29
78
41
Review
Základní fáze 19. kolo 111
Sokol Žižkov F
VŠTJ Medicina A
8. 3. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Marek Vošahlík
Petr Blahout
80
87
23
20
41
36
54
60
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Pražský 1
9. 3. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Lukáš Ulrych
Michal Bukovský
104
102
24
22
38
47
67
66
89
89
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Fenix Modřany A
USK Praha C
3. 4. 2017
20:45
TJ Sokol Petrovice Jan Jeřáb
Radek Treml
Lukáš Ulrych
72
84
17
20
33
48
54
68
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Fenix Modřany A
Žižkov Falcons B
24. 3. 2017
18:30
DDM Herrmannova Jan Hošek
Matej Kovačovič
Petr Blahout
62
84
10
25
27
44
44
57
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Stavební fakulta A
Meteor Praha A
20. 3. 2017
19:10
hala ČVUT Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Michal Bukovský
81
58
18
17
31
34
61
49
Review
Základní fáze 20. kolo 119
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře A
21. 3. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Vladimír Slanina
64
72
18
16
31
34
49
50
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Motol A
Sokol Žižkov C - TESLA
22. 3. 2017
20:10
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Martin Buršík
64
69
18
8
39
30
53
45
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Sokol Pražský 1
Sokol Žižkov F
22. 3. 2017
20:10
Sokol pražský Tomáš Linhart
Štěpán Pokorný
Vojta Schaffner
89
45
23
15
46
21
69
34
Review
Základní fáze 20. kolo 115
BC JETS Praha
USK Praha C
22. 3. 2017
20:40
Sokolovna Vyšehrad Radek Treml
Radomír Kohout
Marek Vošahlík
85
62
18
16
35
33
53
48
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Meteor Praha A
VŠTJ Medicina A
28. 3. 2017
18:30
ZŠ Hovorčovická Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Jan Musil
59
77
15
18
32
36
44
58
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Stavební fakulta A
BC JETS Praha
27. 3. 2017
19:10
hala ČVUT Petr Blahout
Matěj Záruba
Rostislav Milata
81
63
13
13
33
45
59
55
Review
Základní fáze 21. kolo 123
TJ Košíře A
Sokol Pražský 1
29. 3. 2017
20:15
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Matej Kovačovič
Štěpán Pokorný
87
80
25
13
54
43
77
59
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Žižkov Falcons B
USK Praha C
31. 3. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Jan Musil
72
79
20
12
42
35
57
60
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Sokol Žižkov F
Sokol Motol A
29. 3. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Marek Vošahlík
Vít Kučera
84
87
22
28
40
43
67
61
Review
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Žižkov C - TESLA
Fenix Modřany A
30. 3. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Michal Perlík
Martin Buršík
75
73
17
19
36
36
53
54
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Fenix Modřany A
Sokol Žižkov F
30. 9. 2016
18:30
DDM Herrmannova Martin Kučírek
Rostislav Milata
Lukáš Ulrych
92
69
20
14
36
30
68
47
Review
Základní fáze 22. kolo 132
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
27. 9. 2016
19:40
Sportovní centrum UK Petr Blahout
Jan Musil
Radomír Kohout
63
65
17
19
26
33
55
45
Review
Základní fáze 22. kolo 128
USK Praha C
Sokol Žižkov C - TESLA
27. 9. 2016
20:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Martin Buršík
Matej Kovačovič
74
82
17
22
36
40
54
51
68
68
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Motol A
TJ Košíře A
26. 9. 2016
20:10
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
Matěj Záruba
89
73
20
8
43
25
64
41
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Sokol Pražský 1
Meteor Praha A
7. 11. 2016
20:10
Sokol pražský Veronika Vávrová
Štěpán Pokorný
Vladimír Slanina
75
52
18
10
34
22
59
45
Review
Základní fáze 22. kolo 127
BC JETS Praha
Žižkov Falcons B
28. 9. 2016
20:40
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Vladimír Slanina
Jan Musil
77
72
21
16
37
43
55
54
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Duka Sokol Žižkov F 40 21 1.0 24.1 9.5 0.1 4.7/6.0 78.4 3.5
Pavel Novotný USK Praha C 43 24 1.0 20.4 6.4 1.7 2.5/4.3 58.3 2.4
Adam Slánský Sokol Motol A 41 24 1.0 18.8 5.0 1.7 3.6/5.4 66.7 2.9
David Douša Sokol Žižkov C - TESLA 45 26 1.0 16.5 5.4 0.7 3.5/5.2 66.2 1.4
Stanislav Musil Fenix Modřany A 39 22 1.0 19.3 6.3 1.0 3.6/4.7 76.0 2.8
Marian Přibyl USK Praha C 47 24 1.0 16.0 4.0 1.9 2.3/5.0 47.1 2.2
21 Petr Plašil BC JETS Praha 39 23 1.0 15.8 3.2 2.6 1.7/2.6 67.8 2.5
Jiří Slavík USK Praha C 32 16 1.0 22.5 9.0 0.1 4.1/6.8 60.6 3.1
10 Matúš Kuchálik BC JETS Praha 32 22 1.0 15.9 4.3 1.5 2.7/4.0 66.3 2.9
Tomáš Růžička Sokol Motol A 42 23 1.0 14.9 3.4 1.9 2.4/3.2 75.3 2.1
Roman Bednář Sokol Pražský 1 41 38 1.0 9.0 3.6 0.1 1.4/3.3 44.0 2.5
Vojtěch Šindelář VŠTJ Medicina A 27 22 1.0 15.5 3.7 1.9 2.4/3.1 76.8 2.3
Roman Šimmr Sokol Žižkov C - TESLA 40 27 1.0 12.0 3.8 0.6 2.6/3.6 71.1 2.3
32 Daniel Dejmek Sokol Žižkov F 26 19 1.0 16.9 5.1 1.2 3.1/3.9 78.4 2.3
David Živný Stavební fakulta A 25 27 1.0 11.2 1.5 2.5 0.7/1.2 0.0* 2.5
Jan Vozobule VŠTJ Medicina A 42 19 1.0 15.5 5.5 0.5 3.1/4.4 69.0 3.0
Mikuláš Pýcha Fenix Modřany A 32 20 1.0 14.8 4.2 1.9 0.8/1.1 0.0* 2.5
Martin Jindra Sokol Pražský 1 37 17 1.0 17.2 2.1 3.6 2.2/3.2 68.5 2.0
Antonín Komárek Sokol Žižkov C - TESLA 29 23 1.0 12.4 4.8 0.1 2.3/4.0 59.3 2.4
17 Martin Mastný Žižkov Falcons B 35 24 1.0 11.5 4.3 0.4 1.8/3.3 53.8 2.5
Adam Poche TJ Košíře A 32 16 1.0 16.8 5.8 0.7 3.1/6.4 48.5 2.9
21 Jakub Eichler Žižkov Falcons B 30 23 1.0 11.6 2.9 1.6 0.9/1.3 0.0* 2.4
Jakub Plas Sokol Pražský 1 37 23 1.0 11.5 4.0 0.8 1.0/2.2 44.0 1.0
Zbyněk Kubisz Stavební fakulta A 36 24 1.0 10.4 4.1 0.2 1.6/3.6 45.3 2.0
23 Milan Urban Meteor Praha A 32 19 1.0 13.0 4.5 0.8 1.7/2.1 80.0 1.9
Matěj Sýkora Sokol Motol A 34 17 1.0 14.5 3.7 1.4 2.9/4.6 62.0 1.1
Jan Morávek Sokol Žižkov C - TESLA 35 26 1.0 9.5 2.4 1.0 1.5/2.7 58.0 3.2
Filip Němec Stavební fakulta A 27 24 1.0 10.2 3.3 0.9 1.0/1.5 0.0* 3.8
13 Dominik Böttger Meteor Praha A 31 20 1.0 11.7 3.6 0.8 2.4/3.7 64.4 2.6
Jiří Lacina Sokol Žižkov C - TESLA 43 24 1.0 9.6 3.3 0.7 1.1/2.0 55.1 1.8
8 Ondřej Hübner Žižkov Falcons B 32 22 1.0 10.4 2.5 1.2 1.6/3.0 52.2 2.1
Matyáš Hering TJ Košíře A 31 16 1.0 14.1 2.5 2.7 1.1/1.8 0.0* 2.3
Jiří Holanda USK Praha C 36 22 1.0 10.2 2.2 1.6 0.8/1.0 0.0* 1.5
Petr Vakrčka Stavební fakulta A 29 16 1.0 13.6 3.8 1.1 2.6/3.6 71.9 1.6
4 Pavel Bauer Meteor Praha A 32 21 1.0 9.9 3.8 0.2 1.6/3.1 52.3 2.1
Tomáš Banýr USK Praha C 44 16 1.0 12.6 2.2 2.2 1.7/3.1 55.1 1.8
9 Jaroslav Brom Žižkov Falcons B 34 21 1.0 9.6 4.0 0.0 1.5/2.1 68.9 3.5
16 Lukáš Renc Sokol Žižkov F 26 19 1.0 10.6 4.4 0.0 1.8/3.5 53.0 3.0
Filip Pintar VŠTJ Medicina A 33 15 1.0 13.1 2.7 2.0 1.8/2.4 75.0 1.7
Pavel Podlipný Sokol Motol A 44 24 1.0 7.9 2.0 0.6 1.9/3.1 62.2 1.5
4 Jan Široký BC JETS Praha 34 22 1.0 8.6 2.0 1.3 0.8/1.2 0.0* 1.2
17 Zbyněk Kysilka BC JETS Praha 35 24 1.0 7.7 3.1 0.1 1.1/2.3 48.2 2.6
11 Jan Macháček BC JETS Praha 42 20 1.0 9.0 3.8 0.1 1.3/1.8 0.0* 3.2
Pavel Bříza Stavební fakulta A 34 21 1.0 8.5 1.7 1.4 0.9/1.8 0.0* 2.0
Matěj Kohout Sokol Pražský 28 25 23.6 6.8 2.0 0.9/2.8 0.3/0.5 0.0* 2.3
Ondřej Heidler TJ Košíře A 30 13 1.0 13.2 3.5 1.5 1.5/2.5 59.4 3.0
Martin Hrubý TJ Košíře A 35 8 1.0 21.3 4.1 3.0 4.0/4.9 82.1 2.5
Matěj Patrovský Fenix Modřany A 33 21 1.0 8.0 3.5 0.1 0.7/1.1 0.0* 2.0
7 Jakub Bartůněk Fenix Modřany A 31 20 1.0 8.3 1.5 1.5 0.8/1.3 0.0* 2.2
17 Marek Palán Meteor Praha A 33 22 1.0 7.5 1.5 1.2 1.0/2.1 50.0 2.5
Štěpán Havelec Stavební fakulta A 30 22 1.0 7.3 2.4 0.7 0.5/1.0 0.0* 2.4
Jan Lasovský Sokol Motol A 27 20 1.0 8.0 2.7 0.6 1.0/1.8 0.0* 2.4
18 Marek Kysela Žižkov Falcons B 31 19 1.0 8.3 1.3 1.7 0.7/2.1 35.9 1.7
Marek Šmůla VŠTJ Medicina A 32 16 1.0 9.8 2.4 0.8 2.4/4.4 54.9 3.9
František Jungr Sokol Motol A 43 14 1.0 11.1 4.2 0.1 2.3/3.1 74.4 2.8
Vít Kučera Sokol Žižkov C - TESLA 32 16 1.0 9.6 3.9 0.1 1.4/2.1 69.7 2.1
8 Radim Neubauer BC JETS Praha 44 16 1.0 9.3 3.8 0.1 1.6/2.1 78.8 2.1
9 Lukáš Adamec Meteor Praha A 31 14 1.0 10.6 1.9 1.6 1.9/3.1 62.8 3.1
Tomáš Stárek TJ Košíře A 45 17 1.0 8.6 2.8 0.8 0.5/0.6 0.0* 2.4
Filip Scholz Sokol Motol A 44 17 1.0 8.5 1.7 1.2 1.4/1.6 0.0* 0.9
Štěpán Brix Sokol Pražský 28 23 23.0 6.3 2.4 0.2/0.3 1.0/1.2 0.0* 3.1
Jiří Janota Fenix Modřany A 31 20 1.0 7.0 2.8 0.2 1.1/1.8 0.0* 2.5
Vít Petrák USK Praha C 29 12 1.0 11.7 3.3 1.4 0.9/1.4 0.0* 2.8
Matěj Veselý Sokol Pražský 1 36 19 1.0 7.3 2.9 0.1 1.3/2.8 44.4 1.7
Jan Veselý TJ Košíře A 31 11 1.0 12.5 2.3 2.3 1.1/1.7 0.0* 2.2
Petr Chalupský Sokol Žižkov C - TESLA 47 27 1.0 4.8 1.1 0.7 0.4/0.4 0.0* 1.6
Josef Hrubý TJ Košíře A 38 16 1.0 8.0 2.4 0.4 1.9/2.6 75.6 1.8
31 Miroslav Kysilka BC JETS Praha 28 20 1.0 6.4 2.7 0.0 1.1/2.4 45.8 2.1
Martin Janota Fenix Modřany A 46 18 1.0 7.0 2.9 0.0 1.1/1.7 0.0* 2.9
5 Tomáš Reimer Sokol Pražský 28 23 21.0 5.3 0.9 1.0/2.8 0.7/1.3 0.0* 0.5
30 Jan Hubáček Žižkov Falcons B 26 21 1.0 5.8 1.5 0.8 0.3/0.8 0.0* 0.3
Martin Krejčí USK Praha C 47 23 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Jan Štípek Stavební fakulta A 27 21 1.0 5.7 1.6 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.5
6 Jan Pospíšil Žižkov Falcons B 31 18 1.0 6.6 2.4 0.2 1.2/1.9 0.0* 1.9
Miloš Rakić VŠTJ Medicina A 49 14 1.0 8.5 2.5 0.7 1.4/2.3 59.4 1.6
22 Matěj Polák Meteor Praha A 32 19 1.0 6.3 1.7 0.5 1.5/2.8 51.9 3.5
Jakub Kološ Sokol Pražský 1 29 15 1.0 7.7 0.8 1.8 0.7/1.5 0.0* 1.5
Petr Šmůla VŠTJ Medicina A 33 23 1.0 5.0 1.8 0.0 1.4/3.2 43.2 2.0
9 Peter Kutarňa BC JETS Praha 31 15 1.0 7.6 1.8 0.9 1.2/2.6 46.2 2.4
Jan Hruška VŠTJ Medicina A 42 18 1.0 6.0 2.2 0.1 1.2/1.9 0.0* 1.7
11 Matěj Pumpr Sokol Žižkov F 26 21 1.0 5.1 1.0 1.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Ondřej Velenský Žižkov Falcons B 31 9 1.0 11.8 3.1 1.2 1.9/3.1 60.7 1.6
Filip Kulík Sokol Pražský 1 25 10 1.0 10.6 1.8 1.9 1.3/2.3 56.5 3.0
Tomáš Tóth USK Praha C 37 13 1.0 7.9 3.4 0.1 0.9/2.3 40.0 2.3
Lubor Pacák Stavební fakulta A 30 8 1.0 12.6 3.3 1.3 2.4/3.5 67.9 2.0
Alan Štolc Fenix Modřany A 33 14 1.0 7.1 2.9 0.0 1.2/2.9 42.5 3.4
Dávid Vais Sokol Žižkov C - TESLA 32 14 1.0 6.9 2.6 0.3 0.7/1.9 0.0* 1.7
Martin Šmíd VŠTJ Medicina A 43 18 1.0 4.9 1.1 0.8 0.3/0.3 0.0* 2.1
8 Dominik Zalabák Meteor Praha A 31 21 1.0 4.2 1.7 0.1 0.4/0.6 0.0* 2.5
Viktor Fodor VŠTJ Medicina A 31 17 1.0 5.1 1.6 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.5
16 Martin Krbec Žižkov Falcons B 30 19 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.2
Ivo Lukš USK Praha C 51 23 1.0 3.5 0.8 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.3
Marek Krempaský Sokol Pražský 1 25 20 1.0 4.1 1.3 0.3 0.7/1.5 0.0* 2.2
6 Nikola Kranjčevič Meteor Praha A 31 19 1.0 4.3 1.1 0.4 0.8/1.5 0.0* 1.8
10 Enrico Rubele Sokol Žižkov F 28 11 1.0 7.1 2.1 0.3 2.1/3.5 59.0 2.8
5 Gabriel Jankó Sokol Žižkov F 40 11 1.0 6.7 3.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
Vilém Vilikus Stavební fakulta A 28 16 1.0 4.5 1.8 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.7
Jan Dušek Sokol Motol A 48 25 1.0 2.9 0.6 0.5 0.2/0.4 0.0* 2.4
Martin Matoulek VŠTJ Medicina A 50 17 1.0 4.2 1.0 0.6 0.4/0.6 0.0* 1.5
Jan Heřmánek Stavební fakulta A 31 7 1.0 10.0 4.0 0.1 1.6/2.6 61.1 1.7
14 Roman Radovskii Sokol Žižkov F 26 10 1.0 6.9 2.6 0.0 1.7/2.8 60.7 2.5
4 David Zach Basket Košíře 29 25 19.1 2.7 0.6 0.4/1.3 0.4/0.8 0.0* 1.6
Matěj Segeťa Stavební fakulta A 36 11 1.0 6.0 2.3 0.0 1.5/2.6 55.2 1.8
Marek Novák TJ Košíře A 31 11 1.0 5.9 1.9 0.5 0.5/0.6 0.0* 2.2
Roman Máca VŠTJ Medicina A 37 15 1.0 4.3 1.2 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.7
Martin Novák TJ Košíře A 32 17 1.0 3.6 1.1 0.1 1.1/1.7 0.0* 1.6
Stanislav Bruchala TJ Košíře A 49 8 1.0 7.5 2.6 0.1 1.9/3.8 50.0 1.8
David Sýkora Sokol Pražský 1 23 5 1.0 11.8 2.4 1.8 1.6/2.2 72.7 2.4
Petr Kajer USK Praha C 47 18 1.0 3.2 0.8 0.2 0.9/2.6 34.0 2.4
Petr Sláma Sokol Pražský 1 32 10 1.0 5.6 2.0 0.3 0.7/1.6 0.0* 3.3
11 Michal Labik Fenix Modřany A 35 15 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.6
7 Tomáš Tax Žižkov Falcons B 25 18 1.0 3.0 0.9 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.3
Jakub Drápal Sokol Žižkov C - TESLA 33 22 1.0 2.4 0.6 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.5
13 Jan Choutka Sokol Žižkov F 26 6 1.0 8.5 2.5 0.5 2.0/2.5 80.0 2.7
Jan Smeták Stavební fakulta A 33 8 1.0 6.4 2.8 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.9
22 Jiří Kysela BC JETS Praha 31 7 1.0 6.9 2.4 0.4 0.7/1.3 0.0* 1.7
Ivan Adamovič USK Praha C 33 9 1.0 5.2 0.9 1.1 0.1/0.2 0.0* 2.3
15 Jan Matušík Sokol Žižkov F 43 15 1.0 3.1 0.6 0.4 0.7/0.9 0.0* 1.9
Michal Kačaba Sokol Pražský 1 24 6 1.0 7.5 2.2 0.8 0.7/1.0 0.0* 2.2
5 Jan Nekvinda Žižkov Falcons B 34 18 1.0 2.4 0.9 0.2 0.2/0.4 0.0* 3.2
20 Jonáš Fuksa Sokol Žižkov F 25 14 1.0 3.1 1.1 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.3
Ondřej Hlásek TJ Košíře A 8 1.0 5.4 1.6 0.3 1.4/1.5 0.0* 1.9
Ondřej Gabaš TJ Košíře A 29 6 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/1.3 0.0* 2.7
Tomáš Horák Sokol Žižkov F 24 6 1.0 6.0 1.3 1.0 0.3/1.3 0.0* 0.7
Tomáš Zelenka Sokol Motol A 27 7 1.0 4.9 1.9 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.9
Radek Úlehla Sokol Pražský 1 28 3 1.0 11.3 2.0 2.0 1.3/2.7 50.0 2.3
24 David Mastný Žižkov Falcons B 32 3 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/6.3 36.8 2.3
Dominik Celina Sokol Pražský 1 24 4 1.0 8.0 1.3 1.8 0.3/0.5 0.0* 3.3
Jiří Bahník VŠTJ Medicina A 29 4 1.0 8.0 0.5 2.3 0.3/0.3 0.0* 2.5
Vilém Hrubý Stavební fakulta A 34 15 1.0 2.1 0.5 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.2
18 Lukáš Sedlatý BC JETS Praha 47 18 1.0 1.7 0.7 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.2
12 Michal Křivák BC JETS Praha 40 5 1.0 6.0 2.4 0.0 1.2/1.6 0.0* 2.2
Jan Brix Sokol Pražský 1 30 10 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.9 0.0* 2.2
Jakub Skalička Sokol Pražský 1 23 5 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.8
Michal Bernáth Sokol Pražský 1 29 3 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Václav Hrstka Stavební fakulta A 37 17 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
Jakub Krempaský Stavební fakulta A 28 7 1.0 3.7 1.3 0.1 0.7/1.4 0.0* 0.4
00 Adam Konopiský Žižkov Falcons B 34 10 1.0 2.3 0.6 0.2 0.5/0.6 0.0* 1.5
Milan Zelený Sokol Žižkov C - TESLA 38 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.0
Michal Šporn Stavební fakulta A 26 12 1.0 1.9 0.4 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.5
Jiří Pavlů Sokol Motol A 27 2 1.0 10.5 2.5 0.5 4.0/8.5 47.1 2.0
Adam Konvalinka Sokol Pražský 1 33 4 1.0 5.3 0.5 1.3 0.5/1.0 0.0* 1.8
Martin Jonáček TJ Košíře A 26 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.2
Daniel Kačer Sokol Pražský 1 22 2 1.0 10.0 2.5 1.0 2.0/2.5 80.0 4.0
Petr Řihák USK Praha C 58 17 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.0
Tadeáš Kapek Sokol Pražský 1 22 3 1.0 6.3 1.7 0.7 1.0/1.3 0.0* 1.3
Michal Nechala TJ Košíře A 37 8 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.3 0.0* 2.1
Václav Enoch Sokol Motol A 41 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.6
Luboš Forejt TJ Košíře A 42 4 1.0 4.0 1.5 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
David Potužník Sokol Pražský 1 23 3 1.0 5.3 1.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Mráz Sokol Pražský 1 26 2 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/1.5 0.0* 2.5
7 Štěpán Hladký BC JETS Praha 35 15 1.0 1.1 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.8
Aleš Wodecki Fenix Modřany A 34 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.4
Gabriele Grittani Sokol Motol A 32 9 1.0 1.7 0.7 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.4
34 Jakub Šťastný Žižkov Falcons B 33 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.7
Pavel Hemmy TJ Košíře A 35 1 1.0 14.0 2.0 2.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Filip Atanasov Fenix Modřany A 31 13 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 2.1
Jan Cejnar Sokol Pražský 1 25 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Zdeněk Bříza USK Praha C 61 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
51 Julian Beťko BC JETS Praha 38 1 1.0 9.0 1.0 1.0 4.0/5.0 80.0 0.0
Petr Janůrek Sokol Žižkov C - TESLA 46 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
František Gregor Sokol Motol A 43 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vimmr Sokol Žižkov F 25 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
22 Federico Carlotta Sokol Žižkov F 43 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.0
Patrik Večerka TJ Košíře A 30 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
6 Petr Welsch BC JETS Praha 46 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 4.0
Jakub Večerka TJ Košíře A 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Abylay Kussainov Fenix Modřany A 26 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Jan Konvalinka Sokol Pražský 1 25 7 1.0 0.9 0.0 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.7
15 Daniel Zach UNL 25 8 3.3 0.6 0.1 0.1/0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
13 Radim Čižmar BC JETS Praha 47 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
4 Stefan Gohl Sokol Žižkov F 34 3 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.7
Marek Hrubý Sokol Pražský 1 23 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Simon Bytel USK Praha C 32 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Novák TJ Košíře A 55 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Marek Kupsa USK Praha C 46 20 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Chotaš USK Praha C 32 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Bence Buzsaki TJ Košíře A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karol Majchrzak TJ Košíře A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Bílý Sokol Žižkov F 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Radek Hušák Sokol Žižkov F 53 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
16 Petr Adam Fenix Modřany A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Tomáš Jelínek Fenix Modřany A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kápar BK Kladno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Matouš Bříza Žižkov Falcons B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Řezníček Sokol Žižkov C - TESLA 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vašíček Stavební fakulta A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Jan Severa Žižkov Falcons B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hanyk Stavební fakulta A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Václav Stoklasa BC JETS Praha 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hromádka Sokol Pražský 1 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Žabka Fenix Modřany A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Uxa Sokol Motol A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Lavaud Sokol Motol A 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pražák Sokol Žižkov C - TESLA 43 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Mikeš Fenix Modřany A 48 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Petr Vopinka Sokol Žižkov F 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Stibor Sokol Pražský 1 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Albrecht VŠTJ Medicina A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Růžička Sokol Pražský 1 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holý Fenix Modřany A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Horálek Fenix Modřany A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samba Samoura Sokol Žižkov F 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Baloga BC JETS Praha 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Haiblík Sokol Žižkov F 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oto Novák Sokol Motol A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Krátký USK Praha C 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štěp Sokol Motol A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Horák Sokol Pražský 1 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pastýřík BC JETS Praha 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Jaroslav Zima Žižkov Falcons B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Sebastián Poche Žižkov Falcons B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gökhan Emre Eren Sokol Žižkov F 29 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas