Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
3. 10. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Michal Bukovský
Lukáš Balog
66
69
16
13
40
29
52
49
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Kbely B
BC JETS Praha
5. 10. 2017
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Tomáš Linhart
Radomír Kohout
Marek Vošahlík
56
76
12
18
23
31
42
59
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Pražský 1
TJ ČZU Praha
4. 10. 2017
20:10
Sokol pražský Rostislav Milata
Jan Musil
Roman Kejklíček
77
53
18
19
42
32
59
42
Review
Základní fáze 1. kolo 3
TJ Košíře A
Žižkov Falcons B
4. 10. 2017
20:15
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Martin Buršík
Lukáš Balog
79
63
20
16
39
35
55
45
Review
Základní fáze 1. kolo 4
USK Praha C
Sokol Motol A
3. 10. 2017
20:15
SH Folimanka Jakub Kec
Matej Kovačovič
Jan Renc
87
58
15
15
38
29
62
39
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Žižkov C - TESLA
Fenix Modřany A
5. 10. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Veronika Vávrová
Vojta Schaffner
Roman Kejklíček
89
65
31
16
53
25
71
40
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Fenix Modřany A
TJ Košíře A
13. 10. 2017
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Jan Musil
Lukáš Balog
57
74
17
23
23
37
41
53
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
9. 10. 2017
19:10
hala ČVUT Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Vladimír Slanina
56
89
16
26
26
44
36
70
Review
Základní fáze 2. kolo 12
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov C - TESLA
10. 10. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Rostislav Milata
Matej Kovačovič
Jan Renc
58
60
20
8
29
21
42
34
Review
Základní fáze 2. kolo 8
BC JETS Praha
Sokol Pražský 1
9. 10. 2017
20:10
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Radomír Kohout
Pavel Týř
54
62
15
18
30
32
39
46
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Motol A
Sokol Kbely B
11. 10. 2017
20:10
Hala Šantrochova Radek Treml
Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
63
71
21
17
30
34
45
49
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Žižkov Falcons B
USK Praha C
13. 10. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Radomír Kohout
Jan Renc
80
60
16
10
30
22
61
37
Review
Základní fáze 3. kolo 15
USK Praha C
Fenix Modřany A
17. 10. 2017
20:00
SH Folimanka Jan Hošek
Michal Perlík
Marek Vošahlík
62
60
10
13
19
34
35
38
50
50
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Kbely B
Žižkov Falcons B
19. 10. 2017
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Radek Treml
Jan Sedláček
Lukáš Balog
77
78
14
20
32
35
46
48
70
70
Review
Základní fáze 3. kolo 18
TJ ČZU Praha
BC JETS Praha
17. 10. 2017
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Jan Musil
Matej Kovačovič
76
69
15
18
35
34
53
52
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Sokol Pražský 1
Sokol Motol A
18. 10. 2017
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Vojta Schaffner
94
67
14
16
41
29
66
50
Review
Základní fáze 3. kolo 14
TJ Košíře A
VŠTJ Medicina A
18. 10. 2017
20:15
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Matej Kovačovič
Martin Buršík
66
69
15
9
31
24
49
50
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Sokol Žižkov C - TESLA
Stavební fakulta A
19. 10. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Martin Buršík
Radomír Kohout
70
60
12
26
31
37
53
54
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Fenix Modřany A
Sokol Kbely B
27. 10. 2017
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Rostislav Milata
Vladimír Slanina
72
69
15
16
35
44
50
52
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Stavební fakulta A
BC JETS Praha
23. 10. 2017
19:10
hala ČVUT Martin Kučírek
Veronika Vávrová
Lukáš Balog
72
75
12
18
27
33
49
50
Review
Základní fáze 4. kolo 23
VŠTJ Medicina A
USK Praha C
24. 10. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Martin Kučírek
Pavel Týř
Petr Blahout
61
60
16
22
39
42
53
53
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Motol A
TJ ČZU Praha
25. 10. 2017
20:10
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Martin Buršík
Lukáš Balog
73
83
20
25
41
45
54
64
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Žižkov Falcons B
Sokol Pražský 1
27. 10. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Jan Musil
Marek Vošahlík
62
95
19
23
35
36
49
60
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ Košíře A
26. 10. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Pavel Ubr
Pavel Týř
49
74
8
21
21
38
39
59
Review
Základní fáze 5. kolo 26
USK Praha C
Sokol Žižkov C - TESLA
31. 10. 2017
20:00
SH Folimanka Jakub Kec
Michal Bukovský
Pavel Ubr
68
65
16
14
41
35
50
49
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Kbely B
VŠTJ Medicina A
2. 11. 2017
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Blahout
Marek Vošahlík
Jan Sedláček
48
71
11
15
22
25
47
33
Review
Základní fáze 5. kolo 29
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons B
31. 10. 2017
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
Jan Renc
75
66
19
24
36
34
62
54
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Pražský 1
Fenix Modřany A
1. 11. 2017
20:10
Sokol pražský Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Pavel Týř
82
86
18
14
34
29
49
54
71
71
Review
Základní fáze 5. kolo 30
BC JETS Praha
Sokol Motol A
30. 10. 2017
20:10
Hala Kuncova Radek Treml
Jan Sedláček
Vojta Schaffner
84
49
21
16
47
22
63
34
Review
Základní fáze 5. kolo 25
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
1. 11. 2017
20:15
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Vít Kučera
Lukáš Balog
78
55
17
22
30
38
51
48
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Fenix Modřany A
TJ ČZU Praha
10. 11. 2017
18:30
DDM Herrmannova Rostislav Milata
Jan Musil
Petr Blahout
75
103
20
28
44
52
60
78
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
6. 11. 2017
19:10
hala ČVUT Jan Jeřáb
Michal Perlík
Marek Vošahlík
66
71
18
16
35
36
52
63
Review
Základní fáze 6. kolo 34
VŠTJ Medicina A
Sokol Pražský 1
7. 11. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Pavel Ubr
Lukáš Ulrych
62
50
17
11
25
22
49
42
Review
Základní fáze 6. kolo 36
TJ Košíře A
USK Praha C
8. 11. 2017
20:15
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Martin Buršík
Matej Kovačovič
82
43
18
13
34
25
57
41
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Žižkov Falcons B
BC JETS Praha
10. 11. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
68
77
12
16
25
36
41
50
63
63
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Kbely B
9. 11. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Martin Kučírek
Lukáš Balog
78
60
21
17
46
31
60
46
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Kbely B
TJ Košíře A
16. 11. 2017
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jakub Kec
Pavel Týř
Lukáš Balog
64
81
11
27
29
47
48
60
Review
Základní fáze 7. kolo 40
TJ ČZU Praha
VŠTJ Medicina A
14. 11. 2017
20:05
ČZU Praha Martin Kučírek
Marek Vošahlík
Radomír Kohout
88
78
18
17
38
46
63
60
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Sokol Pražský 1
Sokol Žižkov C - TESLA
15. 11. 2017
20:10
Sokol pražský Rostislav Milata
Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
80
75
16
22
29
42
50
57
Review
Základní fáze 7. kolo 41
BC JETS Praha
Fenix Modřany A
13. 11. 2017
20:10
Hala Kuncova Radek Treml
Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
60
58
18
10
28
27
47
38
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Motol A
Žižkov Falcons B
15. 11. 2017
20:10
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Matej Kovačovič
Jan Musil
55
81
18
15
35
39
45
61
Review
Základní fáze 7. kolo 37
USK Praha C
Stavební fakulta A
14. 11. 2017
20:15
SH Folimanka Rostislav Milata
Michal Bukovský
Pavel Týř
62
46
15
13
23
19
39
32
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Fenix Modřany A
Sokol Motol A
24. 11. 2017
18:30
DDM Herrmannova Martin Kučírek
Jan Musil
Jan Renc
65
63
19
16
32
30
44
47
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
23. 11. 2017
19:40
hala ČVUT Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Jan Sedláček
50
60
13
15
29
27
44
47
Review
Základní fáze 8. kolo 45
VŠTJ Medicina A
BC JETS Praha
21. 11. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Marek Vošahlík
Jan Musil
Pavel Ubr
70
61
15
13
29
25
54
40
Review
Základní fáze 8. kolo 47
TJ Košíře A
Sokol Pražský 1
22. 11. 2017
20:15
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Matěj Záruba
Martin Buršík
70
77
22
16
32
36
52
55
Review
Základní fáze 8. kolo 48
USK Praha C
Sokol Kbely B
21. 11. 2017
20:15
SH Folimanka Jan Hošek
Jakub Kec
Tomáš Linhart
42
41
8
9
21
17
29
24
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ ČZU Praha
23. 11. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Martin Buršík
Roman Kejklíček
91
86
28
22
50
52
68
74
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Kbely B
Stavební fakulta A
30. 11. 2017
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Tomáš Linhart
Michal Bukovský
Michal Perlík
61
67
24
17
37
35
53
53
Review
Základní fáze 9. kolo 51
TJ ČZU Praha
TJ Košíře A
28. 11. 2017
20:05
ČZU Praha Martin Kučírek
Michal Bukovský
Vojta Schaffner
84
67
31
20
45
37
69
49
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Pražský 1
USK Praha C
29. 11. 2017
20:10
Sokol pražský Veronika Vávrová
Matej Kovačovič
Vladimír Slanina
70
60
10
12
34
25
54
42
Review
Základní fáze 9. kolo 52
BC JETS Praha
Sokol Žižkov C - TESLA
27. 11. 2017
20:10
Hala Kuncova Radek Treml
Jan Sedláček
Pavel Týř
53
68
15
17
31
38
44
50
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
29. 11. 2017
20:10
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Vít Kučera
Pavel Týř
90
80
33
23
43
45
67
61
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Žižkov Falcons B
Fenix Modřany A
1. 12. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Jan Musil
Radomír Kohout
60
71
21
17
32
32
38
53
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Stavební fakulta A
Fenix Modřany A
4. 12. 2017
19:10
hala ČVUT Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
80
90
18
21
47
37
59
62
Review
Základní fáze 10. kolo 56
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons B
5. 12. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Lukáš Ulrych
Matěj Záruba
76
92
19
15
40
57
66
76
Review
Základní fáze 10. kolo 59
TJ ČZU Praha
USK Praha C
7. 12. 2017
19:40
ČZU Praha Martin Kučírek
Jan Musil
Jan Renc
83
70
21
21
46
27
69
51
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Kbely B
Sokol Pražský 1
7. 12. 2017
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Veronika Vávrová
Marek Vošahlík
Jan Sedláček
62
79
17
22
27
41
44
58
Review
Základní fáze 10. kolo 58
TJ Košíře A
BC JETS Praha
6. 12. 2017
20:15
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Vladimír Slanina
Marek Vošahlík
90
79
21
17
48
38
67
53
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Motol A
7. 12. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Michal Perlík
Lukáš Balog
72
69
12
16
37
30
52
51
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
15. 12. 2017
18:30
DDM Herrmannova Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
Jan Jeřáb
62
69
20
26
36
37
46
48
Review
Základní fáze 11. kolo 62
TJ ČZU Praha
Sokol Kbely B
12. 12. 2017
20:05
ČZU Praha Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Jan Musil
94
75
19
17
45
35
70
54
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Sokol Pražský 1
Stavební fakulta A
13. 12. 2017
20:10
Sokol pražský Martin Kučírek
Roman Kejklíček
Radomír Kohout
60
68
13
20
34
34
49
46
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Motol A
TJ Košíře A
13. 12. 2017
20:10
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Martin Buršík
Vladimír Slanina
79
83
19
16
34
28
53
50
Review
Základní fáze 11. kolo 63
USK Praha C
BC JETS Praha
12. 12. 2017
20:15
SH Folimanka Jan Hošek
Matej Kovačovič
Martin Buršík
59
77
18
24
28
40
39
57
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Žižkov Falcons B
Sokol Žižkov C - TESLA
15. 12. 2017
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Rostislav Milata
Jan Musil
Vladimír Slanina
66
89
18
25
30
47
46
69
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Fenix Modřany A
Sokol Žižkov C - TESLA
12. 1. 2018
18:30
DDM Herrmannova Marek Vošahlík
Rostislav Milata
Vladimír Slanina
77
84
20
20
38
41
64
63
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
8. 1. 2018
19:10
hala ČVUT Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Pavel Týř
76
83
22
25
40
43
58
57
Review
Základní fáze 12. kolo 72
TJ ČZU Praha
Sokol Pražský 1
9. 1. 2018
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Pavel Týř
Rostislav Milata
65
77
19
20
39
43
54
59
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Motol A
USK Praha C
10. 1. 2018
20:10
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Vít Kučera
Jan Musil
76
63
23
20
44
32
57
45
Review
Základní fáze 12. kolo 71
BC JETS Praha
Sokol Kbely B
8. 1. 2018
20:10
Hala Kuncova Radek Treml
Tomáš Linhart
Vojta Schaffner
73
63
14
14
36
36
50
51
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Žižkov Falcons B
TJ Košíře A
12. 1. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Jan Musil
Tomáš Linhart
72
56
15
11
34
21
53
44
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Kbely B
Sokol Motol A
18. 1. 2018
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Radek Treml
Jan Sedláček
Pavel Týř
67
76
18
25
35
46
50
58
Review
Základní fáze 13. kolo 73
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
16. 1. 2018
20:05
ČZU Praha Tomáš Linhart
Jan Renc
Lukáš Balog
68
90
14
23
34
44
44
66
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Pražský 1
BC JETS Praha
17. 1. 2018
20:10
Sokol pražský Rostislav Milata
Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
96
71
19
17
37
36
70
57
Review
Základní fáze 13. kolo 76
USK Praha C
Žižkov Falcons B
16. 1. 2018
20:15
SH Folimanka Petr Blahout
Jan Hošek
Roman Kejklíček
71
67
18
19
29
31
51
41
Review
Základní fáze 13. kolo 77
TJ Košíře A
Fenix Modřany A
17. 1. 2018
20:15
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Vít Kučera
Pavel Týř
87
65
23
12
45
28
61
46
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Sokol Žižkov C - TESLA
VŠTJ Medicina A
18. 1. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Michal Perlík
Jakub Kec
88
80
28
21
45
37
67
51
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Fenix Modřany A
USK Praha C
26. 1. 2018
18:30
DDM Herrmannova Martin Kučírek
Jan Musil
Jan Renc
105
61
19
14
45
26
71
48
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov C - TESLA
22. 1. 2018
19:10
hala ČVUT Radek Treml
Radomír Kohout
Matej Kovačovič
70
66
14
16
29
27
48
41
Review
Základní fáze 14. kolo 80
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře A
23. 1. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Martin Kučírek
Jan Renc
Michal Bukovský
54
56
6
14
29
20
41
34
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Motol A
Sokol Pražský 1
24. 1. 2018
20:10
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Jan Musil
Roman Kejklíček
58
69
17
15
31
28
44
50
Review
Základní fáze 14. kolo 84
BC JETS Praha
TJ ČZU Praha
22. 1. 2018
20:10
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Michal Perlík
Vojta Schaffner
88
58
15
17
45
23
68
30
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Žižkov Falcons B
Sokol Kbely B
26. 1. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Vladimír Slanina
Vojta Schaffner
87
60
24
18
47
29
63
49
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Kbely B
Fenix Modřany A
1. 2. 2018
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Blahout
Roman Kejklíček
Pavel Týř
60
78
20
19
29
38
44
61
Review
Základní fáze 15. kolo 86
TJ ČZU Praha
Sokol Motol A
30. 1. 2018
20:05
ČZU Praha Petr Blahout
Radomír Kohout
Vladimír Slanina
87
92
21
28
40
45
61
69
Review
Základní fáze 15. kolo 85
BC JETS Praha
Stavební fakulta A
29. 1. 2018
20:10
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Matěj Záruba
Vladimír Slanina
71
72
15
18
28
41
46
49
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Pražský 1
Žižkov Falcons B
31. 1. 2018
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Matej Kovačovič
62
79
12
17
24
31
47
55
Review
Základní fáze 15. kolo 89
USK Praha C
VŠTJ Medicina A
30. 1. 2018
20:15
SH Folimanka Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Martin Buršík
49
61
13
17
23
36
48
32
Review
Základní fáze 15. kolo 90
TJ Košíře A
Sokol Žižkov C - TESLA
31. 1. 2018
20:15
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Roman Kejklíček
Lukáš Ulrych
97
67
24
15
51
34
77
46
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Fenix Modřany A
Sokol Pražský 1
23. 2. 2018
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Radomír Kohout
Jan Renc
80
59
19
5
28
24
59
37
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
19. 2. 2018
19:10
hala ČVUT Petr Blahout
Michal Perlík
Vladimír Slanina
95
109
26
22
55
56
74
83
Review
Základní fáze 16. kolo 93
VŠTJ Medicina A
Sokol Kbely B
20. 2. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Rostislav Milata
Lukáš Ulrych
Lukáš Balog
75
60
10
17
23
32
51
46
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Motol A
BC JETS Praha
21. 2. 2018
20:10
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Matej Kovačovič
Pavel Týř
83
73
19
15
38
43
59
55
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Žižkov Falcons B
TJ ČZU Praha
23. 2. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Vojta Schaffner
79
74
9
17
30
34
46
52
64
64
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Sokol Žižkov C - TESLA
USK Praha C
22. 2. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Pavel Týř
Lukáš Balog
87
66
15
15
43
38
65
54
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Kbely B
Sokol Žižkov C - TESLA
1. 3. 2018
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Martin Kučírek
Marek Vošahlík
Pavel Týř
62
77
17
22
34
42
48
58
Review
Základní fáze 17. kolo 99
TJ ČZU Praha
Fenix Modřany A
27. 2. 2018
20:05
ČZU Praha Tomáš Linhart
Martin Buršík
Roman Kejklíček
95
75
34
22
49
38
78
55
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
28. 2. 2018
20:10
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Marek Vošahlík
Vladimír Slanina
70
88
22
23
38
45
50
61
Review
Základní fáze 17. kolo 98
BC JETS Praha
Žižkov Falcons B
26. 2. 2018
20:10
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Radomír Kohout
Lukáš Balog
71
59
20
16
34
31
45
50
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Sokol Pražský 1
VŠTJ Medicina A
28. 2. 2018
20:10
Sokol pražský Tomáš Linhart
Vít Kučera
Martin Buršík
78
67
22
19
39
32
58
50
Review
Základní fáze 17. kolo 102
USK Praha C
TJ Košíře A
27. 2. 2018
20:15
SH Folimanka Rostislav Milata
Matej Kovačovič
Jakub Kec
80
64
23
20
35
29
59
55
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Fenix Modřany A
BC JETS Praha
9. 3. 2018
18:30
DDM Herrmannova Radek Treml
Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
82
72
21
15
41
34
65
48
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Stavební fakulta A
USK Praha C
5. 3. 2018
19:10
hala ČVUT Martin Kučírek
Matěj Záruba
Michal Bukovský
68
75
16
14
29
36
47
54
Review
Základní fáze 18. kolo 106
VŠTJ Medicina A
TJ ČZU Praha
6. 3. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Petr Blahout
Jan Musil
Pavel Ubr
58
78
10
21
32
44
41
61
Review
Základní fáze 18. kolo 104
TJ Košíře A
Sokol Kbely B
7. 3. 2018
20:15
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Vít Kučera
Martin Buršík
82
60
14
19
43
36
67
44
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Žižkov Falcons B
Sokol Motol A
9. 3. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Lukáš Balog
94
78
24
18
53
39
73
55
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Pražský 1
8. 3. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Pavel Ubr
Roman Kejklíček
91
85
24
17
47
43
66
64
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Kbely B
USK Praha C
15. 3. 2018
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Martin Kučírek
Michal Bukovský
Radomír Kohout
61
60
20
22
32
41
46
49
Review
Základní fáze 19. kolo 112
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov C - TESLA
13. 3. 2018
20:05
ČZU Praha Petr Blahout
Martin Buršík
Roman Kejklíček
78
87
15
15
37
30
56
53
69
69
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Motol A
Fenix Modřany A
14. 3. 2018
20:10
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Vít Kučera
Martin Buršík
86
75
21
17
40
34
60
49
Review
Základní fáze 19. kolo 111
BC JETS Praha
VŠTJ Medicina A
12. 3. 2018
20:10
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
68
59
18
13
30
26
52
40
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Sokol Pražský 1
TJ Košíře A
14. 3. 2018
20:10
Sokol pražský Rostislav Milata
Tomáš Linhart
Lukáš Balog
86
57
19
15
33
29
61
42
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
16. 3. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Michal Bukovský
Vladimír Slanina
55
69
14
9
23
26
42
52
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Fenix Modřany A
Žižkov Falcons B
23. 3. 2018
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Lukáš Balog
74
79
20
18
34
39
57
57
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Stavební fakulta A
Sokol Kbely B
19. 3. 2018
19:10
hala ČVUT Tomáš Linhart
Vojta Schaffner
Lukáš Balog
78
61
13
12
33
22
56
41
Review
Základní fáze 20. kolo 119
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
20. 3. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Petr Blahout
Matej Kovačovič
Michal Bukovský
59
61
14
13
35
25
49
41
Review
Základní fáze 20. kolo 116
USK Praha C
Sokol Pražský 1
20. 3. 2018
20:15
SH Folimanka Jan Hošek
Jan Renc
Lukáš Balog
66
69
21
15
38
32
53
46
60
60
Review
Základní fáze 20. kolo 117
TJ Košíře A
TJ ČZU Praha
21. 3. 2018
20:15
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
97
86
20
21
48
45
68
65
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Sokol Žižkov C - TESLA
BC JETS Praha
22. 3. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Marek Vošahlík
Michal Perlík
93
73
25
17
51
31
75
52
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Žižkov Falcons B
VŠTJ Medicina A
28. 3. 2018
19:00
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Martin Buršík
Lukáš Balog
56
75
11
28
31
51
40
67
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
29. 3. 2018
19:40
hala ČVUT Marek Vošahlík
Martin Buršík
Lukáš Balog
78
85
17
15
42
31
55
56
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Motol A
Sokol Žižkov C - TESLA
28. 3. 2018
20:10
Hala Šantrochova Rostislav Milata
Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
85
65
10
18
42
30
69
43
Review
Základní fáze 21. kolo 124
BC JETS Praha
TJ Košíře A
26. 3. 2018
20:10
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
Pavel Týř
51
69
12
22
27
40
36
51
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Pražský 1
Sokol Kbely B
28. 3. 2018
20:10
Sokol pražský Marek Vošahlík
Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
59
68
19
12
32
31
47
53
Review
Základní fáze 21. kolo 125
USK Praha C
TJ ČZU Praha
27. 3. 2018
20:15
SH Folimanka Petr Blahout
Jan Hošek
Pavel Ubr
89
75
18
11
48
31
65
56
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Stavební fakulta A
Sokol Pražský 1
25. 9. 2017
19:10
hala ČVUT Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Jan Sedláček
71
73
12
20
28
36
50
53
Review
Základní fáze 22. kolo 132
VŠTJ Medicina A
Fenix Modřany A
26. 9. 2017
19:40
Sportovní centrum UK Tomáš Linhart
Jan Musil
Vladimír Slanina
65
85
20
11
37
31
53
53
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Kbely B
TJ ČZU Praha
28. 9. 2017
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Blahout
Radomír Kohout
Martin Buršík
53
79
10
20
25
45
40
65
Review
Základní fáze 22. kolo 129
BC JETS Praha
USK Praha C
25. 9. 2017
20:10
Hala Kuncova Petr Blahout
Michal Perlík
Marek Vošahlík
65
55
16
14
37
29
51
41
Review
Základní fáze 22. kolo 130
TJ Košíře A
Sokol Motol A
25. 9. 2017
20:15
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Jan Musil
Vladimír Slanina
65
56
14
10
22
25
44
43
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Sokol Žižkov C - TESLA
Žižkov Falcons B
24. 10. 2017
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
69
70
15
19
36
31
55
52
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Roman Radovskii TJ ČZU Praha 26 26 1.0 20.8 7.9 0.2 4.4/5.9 74.0 2.8
Oleksander Tserkovnyi TJ ČZU Praha 35 27 1.0 20.0 4.6 2.9 2.1/3.0 71.6 2.8
Jan Veselý TJ Košíře A 31 24 1.0 20.5 5.7 2.0 3.2/3.9 80.9 2.6
Tomáš Brůha Sokol Pražský 1 34 26 1.0 18.4 7.0 0.0 4.3/7.0 62.1 1.4
Stanislav Musil Fenix Modřany A 39 21 1.0 22.7 7.5 1.0 4.7/6.2 75.6 3.1
Ondřej Duka Sokol Žižkov C - TESLA 40 22 1.0 18.1 7.5 0.0 3.1/4.5 68.7 3.0
Jan Vozobule VŠTJ Medicina A 42 21 1.0 18.2 7.0 0.3 3.4/5.0 67.0 3.4
Roman Šimmr Sokol Žižkov C - TESLA 40 28 1.0 13.3 4.2 0.8 2.5/3.6 69.6 2.4
David Douša Sokol Žižkov C - TESLA 45 19 1.0 18.5 5.7 1.2 3.7/5.6 65.4 1.4
Matyáš Hering TJ Košíře A 31 19 1.0 18.1 3.8 2.4 3.3/4.1 80.5 3.3
Adam Slánský Sokol Motol A 41 19 1.0 16.1 4.7 0.9 4.1/5.3 77.0 2.6
21 Petr Plašil BC JETS Praha 39 19 1.0 16.0 3.9 2.3 1.3/2.6 48.0 2.4
Tomáš Votípka Sokol Kbely B 47 22 1.0 13.8 5.0 0.2 3.1/4.7 66.3 3.7
Mikuláš Pýcha Fenix Modřany A 32 23 1.0 12.9 4.5 1.0 0.8/1.3 0.0* 2.8
10 Matúš Kuchálik BC JETS Praha 32 19 1.0 15.4 3.8 1.5 3.3/4.6 70.5 2.6
Jan Morávek Sokol Žižkov C - TESLA 35 27 1.0 10.8 2.8 1.2 1.6/2.4 66.7 2.4
Filip Pintar VŠTJ Medicina A 33 18 1.0 15.6 4.2 1.2 3.8/5.1 73.9 1.7
8 Ondřej Hübner Žižkov Falcons B 32 22 1.0 12.7 3.2 1.5 1.7/2.8 61.3 2.0
Karel Mündel USK Praha C 27 21 1.0 13.1 2.7 2.0 1.8/2.9 63.3 2.2
21 Jakub Eichler Žižkov Falcons B 30 19 1.0 14.2 2.8 2.3 1.7/2.2 78.6 1.7
Adam Poche TJ Košíře A 32 16 1.0 16.8 5.8 0.7 3.1/6.4 47.6 3.0
Ondřej Heidler TJ Košíře A 30 23 1.0 11.4 2.3 1.8 1.4/2.4 58.2 2.3
Radek Úlehla Sokol Pražský 1 28 22 1.0 11.9 2.4 1.8 1.9/3.1 60.3 3.0
Tomáš Stibor Sokol Pražský 1 24 28 1.0 8.7 2.2 1.1 1.1/2.1 54.2 1.3
17 Martin Mastný Žižkov Falcons B 35 18 1.0 13.2 4.7 0.3 2.8/4.3 64.9 2.4
Karel Gavenčiak Stavební fakulta A 29 19 1.0 12.1 5.5 0.1 1.0/2.2 45.2 2.7
Matěj Patrovský Fenix Modřany A 33 24 1.0 9.5 4.0 0.1 1.2/1.5 0.0* 1.8
Dean Vejnović TJ ČZU Praha 31 23 1.0 9.6 2.9 0.4 2.6/4.0 64.1 1.9
Filip Němec Stavební fakulta A 27 22 1.0 10.0 2.4 1.4 1.0/1.8 0.0* 2.9
Michal Toušek Fenix Modřany A 29 23 1.0 9.3 1.8 1.5 1.2/1.8 0.0* 2.0
Petr Vellendorf Sokol Kbely B 34 22 1.0 9.4 2.9 0.3 2.6/4.0 64.0 3.5
Jakub Kološ Sokol Pražský 1 29 19 1.0 10.5 1.4 2.4 0.6/1.1 0.0* 2.4
Vít Kučera Sokol Žižkov C - TESLA 32 18 1.0 10.8 3.6 0.4 2.5/3.5 71.4 2.4
33 Pavel Koudelka BC JETS Praha 35 24 1.0 8.0 1.6 1.3 1.0/1.5 0.0* 1.3
David Sýkora Sokol Pražský 1 23 29 1.0 6.6 1.7 0.9 0.6/1.4 0.0* 1.4
22 Jiří Kysela BC JETS Praha 31 22 1.0 8.6 2.9 0.3 1.9/2.2 83.7 1.9
Ondřej Aulich Sokol Pražský 1 27 29 1.0 6.5 1.9 0.5 1.2/1.8 0.0* 2.3
Martin Janota Fenix Modřany A 46 20 1.0 9.4 4.1 0.0 1.2/2.1 54.8 2.9
Jiří Janota Fenix Modřany A 31 21 1.0 8.7 3.3 0.3 1.2/2.0 59.5 2.6
Matěj Sýkora Sokol Motol A 34 15 1.0 12.1 3.1 1.2 2.2/3.7 58.9 1.4
Štěpán Havelec Stavební fakulta A 30 19 1.0 9.4 3.5 0.5 0.9/1.9 0.0* 2.4
Pavel Podlipný Sokol Motol A 44 20 1.0 8.8 2.4 0.6 2.5/3.9 63.6 2.2
Martin Šustr Sokol Kbely B 37 19 1.0 8.9 2.5 0.7 1.9/2.5 75.0 2.6
Daniel Dejmek USK Praha C 26 16 1.0 10.4 2.1 1.9 0.6/0.9 0.0* 2.5
Aleksey Baziulkin TJ ČZU Praha 31 22 1.0 7.5 2.5 0.7 0.5/1.0 0.0* 2.5
4 Jan Široký BC JETS Praha 34 25 1.0 6.4 1.8 0.7 0.6/1.1 0.0* 0.9
6 Omar Koleilat BC JETS Praha 46 22 1.0 7.3 2.6 0.1 1.8/3.5 52.6 2.4
Jan Štípek Stavební fakulta A 27 19 1.0 8.3 2.1 1.1 1.1/1.4 0.0* 2.6
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 24 15 1.0 10.5 2.4 1.5 1.1/1.7 0.0* 1.3
Michal Kačaba Sokol Pražský 1 24 27 1.0 5.7 2.1 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.6
Marek Šmůla VŠTJ Medicina A 31 11 1.0 13.7 4.3 0.5 3.8/7.0 54.5 3.5
Tomáš Stárek TJ Košíře A 45 23 1.0 6.5 2.2 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.9
Jan Hruška VŠTJ Medicina A 42 21 1.0 7.0 2.1 0.7 0.7/1.5 0.0* 1.2
Pavel Bříza Stavební fakulta A 34 18 1.0 8.0 1.3 1.4 1.2/1.9 0.0* 2.3
Lukas Becker TJ ČZU Praha 40 18 1.0 7.9 3.2 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.8
David Nechanický Sokol Kbely B 44 19 1.0 7.3 2.5 0.6 0.5/1.0 0.0* 2.6
Matthew Ian Garton TJ ČZU Praha 33 9 1.0 15.2 5.4 0.7 2.3/3.8 61.8 3.3
Dominik Baško TJ Košíře A 31 20 1.0 6.8 3.1 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.8
Vilém Vilikus Stavební fakulta A 28 21 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/1.9 0.0* 2.7
Jiří Holanda USK Praha C 36 18 1.0 6.8 1.8 0.7 1.1/1.4 0.0* 1.1
12 Lukáš Renc Žižkov Falcons B 26 19 1.0 6.4 2.5 0.2 1.0/1.8 0.0* 2.8
Greg Pezda TJ ČZU Praha 50 27 1.0 4.5 0.6 1.0 0.4/0.6 0.0* 2.1
Jiří Lacina Sokol Žižkov C - TESLA 43 19 1.0 6.3 2.1 0.3 1.2/1.6 0.0* 1.9
30 Jan Hubáček Žižkov Falcons B 26 20 1.0 6.0 1.5 0.6 1.2/1.9 0.0* 0.9
Jakub Plas Sokol Pražský 1 37 13 1.0 9.1 2.8 0.7 1.5/2.2 67.9 1.2
Marek Krempaský Sokol Pražský 1 25 27 1.0 4.3 1.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.9
Petr Šmůla VŠTJ Medicina A 33 21 1.0 5.5 2.1 0.0 1.3/2.7 49.1 1.8
Vít Petrák USK Praha C 29 7 1.0 16.4 3.4 2.7 1.4/3.0 47.6 4.4
31 Miroslav Kysilka BC JETS Praha 28 19 1.0 6.1 2.3 0.0 1.5/2.9 51.8 2.7
6 Jan Pospíšil Žižkov Falcons B 31 15 1.0 7.6 2.7 0.4 1.1/2.6 41.0 1.5
12 Jiří Skokánek BC JETS Praha 35 16 1.0 7.1 2.1 0.2 2.3/4.3 52.2 1.9
17 Zbyněk Kysilka BC JETS Praha 35 19 1.0 5.9 2.1 0.1 1.4/2.6 55.1 2.0
Krum Vedev TJ ČZU Praha 32 11 1.0 10.2 4.2 0.3 1.0/2.8 35.5 1.1
Dmitrij Lipovskij USK Praha C 29 8 1.0 13.9 4.4 1.5 0.6/1.5 0.0* 2.0
Miloš Rakić VŠTJ Medicina A 49 11 1.0 10.0 2.8 1.0 1.4/2.1 65.2 2.2
18 Marek Kysela Žižkov Falcons B 31 14 1.0 7.7 1.4 1.3 1.0/1.6 0.0* 1.3
Filip Scholz Sokol Motol A 44 10 1.0 10.6 2.9 0.9 2.1/3.3 63.6 2.0
Jakub Bartůněk Fenix Modřany A 31 18 1.0 5.9 1.2 0.8 1.1/1.9 0.0* 2.2
22 Sebastián Poche Žižkov Falcons B 34 21 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.4 0.0* 3.1
Michal Mocák TJ ČZU Praha 31 28 1.0 3.7 1.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.7
Viktor Fodor VŠTJ Medicina A 31 18 1.0 5.7 1.7 0.6 0.5/0.7 0.0* 2.4
David Zach Sokol Motol A 29 16 1.0 6.3 1.2 0.9 1.3/1.8 0.0* 2.4
Jan Choutka USK Praha C 26 15 1.0 6.7 1.8 0.3 2.1/2.5 81.6 1.4
Lukáš Bárta Sokol Motol A 29 9 1.0 11.0 3.9 0.6 1.6/2.3 66.7 3.8
Michal Daněk Sokol Kbely B 40 13 1.0 7.5 0.6 1.8 0.8/1.1 0.0* 1.4
Ondřej Kulhánek Stavební fakulta A 25 20 1.0 4.9 1.5 0.4 0.8/1.2 0.0* 1.6
Tomáš Tóth USK Praha C 37 10 1.0 9.7 3.6 0.3 1.6/3.0 53.3 2.8
Jan Indra Sokol Žižkov C - TESLA 30 15 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/2.3 54.3 2.1
Martin Novák TJ Košíře A 32 20 1.0 4.7 1.3 0.3 1.2/1.6 0.0* 2.4
Samba Samoura USK Praha C 25 14 1.0 6.6 2.4 0.2 1.1/2.1 51.7 2.3
Martin Šmíd VŠTJ Medicina A 43 12 1.0 7.4 1.3 1.5 0.3/0.5 0.0* 1.8
16 Martin Krbec Žižkov Falcons B 30 21 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/0.9 0.0* 1.8
Jakub Uxa Sokol Motol A 41 17 1.0 5.1 2.0 0.1 0.9/1.0 0.0* 1.6
David Živný Stavební fakulta A 25 10 1.0 8.3 0.7 2.2 0.3/0.4 0.0* 2.3
Miroslav Holan Sokol Kbely B 42 19 1.0 4.3 1.7 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.9
Marek Mikeš Fenix Modřany A 48 22 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.0
Martin Popel Sokol Kbely B 39 20 1.0 4.0 1.2 0.4 0.6/1.7 0.0* 1.4
Vojtěch Vomela TJ Košíře A 32 11 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/1.8 0.0* 3.3
7 Tomáš Tax Žižkov Falcons B 25 16 1.0 4.9 0.9 0.8 0.8/1.3 0.0* 1.6
Šimon Gareis TJ ČZU Praha 23 7 1.0 11.0 3.3 0.4 3.1/5.0 62.9 2.0
Jakub Krempaský Stavební fakulta A 28 19 1.0 3.9 1.3 0.3 0.6/1.3 0.0* 1.7
Michal Nechala TJ Košíře A 37 17 1.0 4.4 1.7 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.8
11 Jan Macháček BC JETS Praha 42 16 1.0 4.6 1.9 0.0 0.7/1.0 0.0* 3.1
Jan Přibyl TJ ČZU Praha 26 8 1.0 9.0 2.9 0.9 0.6/1.4 0.0* 2.1
Michal Šporn Stavební fakulta A 26 11 1.0 6.5 1.3 0.9 1.3/1.6 0.0* 2.2
Daniel Zach Sokol Pražský 25 12 18.2 5.9 1.6 0.4/2.6 1.5/2.0 75.0 1.7
František Jungr Sokol Motol A 43 8 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/1.6 0.0* 2.5
Tomáš Jarolín USK Praha C 27 9 1.0 7.6 3.2 0.1 0.8/1.3 0.0* 2.9
Jan Dušek Sokol Motol A 48 20 1.0 3.2 0.7 0.6 0.1/0.2 0.0* 2.0
8 Radim Neubauer BC JETS Praha 44 11 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.7
Jan Heřmánek Stavební fakulta A 31 6 1.0 10.2 4.7 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.8
5 Jan Nekvinda Žižkov Falcons B 34 12 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/1.4 0.0* 2.0
Jakub Drápal Sokol Žižkov C - TESLA 33 23 1.0 2.5 0.7 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.6
24 David Mastný Žižkov Falcons B 32 5 1.0 10.8 4.2 0.0 2.4/3.8 63.2 3.6
Juraj Fekiač Sokol Kbely B 37 11 1.0 4.7 1.0 0.9 0.0/0.0 0.0* 1.4
Edgar Palkovs TJ ČZU Praha 38 10 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.2 0.0* 1.2
Jiří Pavlů Sokol Motol A 27 6 1.0 8.3 2.8 0.2 2.2/3.7 59.1 1.8
Alan Štolc Fenix Modřany A 33 12 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 3.0
18 Lukáš Sedlatý BC JETS Praha 47 19 1.0 2.4 1.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.3
9 Peter Kutarňa BC JETS Praha 31 8 1.0 5.6 0.9 1.0 0.9/1.3 0.0* 1.5
Zbyněk Kubisz Stavební fakulta A 36 4 1.0 11.3 4.3 0.0 2.8/3.5 78.6 2.0
Jindřich Brejcha Sokol Žižkov C - TESLA 25 15 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.9
Viliam Holotňák VŠTJ Medicina A 27 5 1.0 8.4 1.4 1.4 1.4/1.4 0.0* 2.6
Dean Laputka VŠTJ Medicina A 26 3 1.0 13.7 5.0 1.0 0.7/2.7 25.0 2.0
Martin Tax Sokol Pražský 1 22 9 1.0 4.6 0.7 1.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
Matěj Segeťa Stavební fakulta A 36 9 1.0 4.6 1.6 0.0 1.4/2.3 61.9 2.0
Petr Chalupský Sokol Žižkov C - TESLA 47 14 1.0 2.9 0.7 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.4
Marek Novák TJ Košíře A 31 10 1.0 4.0 1.2 0.3 0.7/0.9 0.0* 1.7
Jan Brix Sokol Pražský 1 30 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.6
Martin Matoulek VŠTJ Medicina A 50 14 1.0 2.4 0.8 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.1
Tino Janikov USK Praha C 29 18 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.4
Oto Novák Sokol Motol A 37 5 1.0 6.4 1.8 0.4 1.6/3.2 50.0 1.8
Martin Němec Sokol Pražský 1 24 22 1.0 1.4 0.6 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.4
Matěj Veselý Sokol Pražský 1 36 7 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.1
Štěpán Brix Sokol Pražský 28 2 11.5 14.5 6.5 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
Pavel Pražák Sokol Žižkov C - TESLA 43 9 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.4
Jan Šop Sokol Pražský 26 5 12.6 5.2 1.6 0.6/2.0 0.2/1.4 0.0* 1.6
00 Adam Konopiský Žižkov Falcons B 34 9 1.0 2.9 0.9 0.1 0.8/1.1 0.0* 2.3
Ondřej Golda Sokol Pražský 1 23 11 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.1 0.0* 1.0
Matěj Kohout Sokol Pražský 28 2 12.5 12.5 4.0 1.0/2.5 1.5/2.0 75.0 2.5
4 Jiří Kulíšek Sokol Kbely 27 2 1.0 12.5 5.0 0.5/0.5 1.0/2.0 50.0 4.5
Richard Beneš Sokol Motol A 47 8 1.0 3.0 0.6 0.1 1.4/2.1 64.7 3.1
Eugen Anisei TJ ČZU Praha 26 7 1.0 3.4 0.1 0.9 0.6/0.9 0.0* 1.4
Jan Chytil Žižkov Falcons B 21 3 1.0 7.7 1.0 1.3 1.7/2.7 62.5 1.7
Garcia Albiach Javier Fenix Modřany A 33 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.7
Libor Palas Sokol Kbely B 23 21 1.0 1.0 0.3 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.3
Martin Horálek Fenix Modřany A 33 10 1.0 2.0 0.1 0.5 0.3/0.4 0.0* 1.3
David Šop Sokol Pražský 1 23 4 1.0 4.3 1.3 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.3
Jakub Skalička Sokol Pražský 1 23 4 1.0 4.0 1.0 0.3 1.3/1.8 0.0* 2.8
9 Jaroslav Brom Žižkov Falcons B 34 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Jan Panáček Sokol Pražský 1 22 4 1.0 3.8 0.3 0.8 1.0/2.5 40.0 1.5
7 Štěpán Hladký BC JETS Praha 35 12 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Marek Hrubý Sokol Pražský 1 23 16 1.0 0.9 0.3 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.6
Václav Hrstka Stavební fakulta A 37 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Václav Enoch Sokol Motol A 41 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Tomáš Růžička Sokol Motol A 42 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jan Dřímal Sokol Kbely B 40 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.3
Petr Šedivý Sokol Kbely B 41 15 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.2
Stanislav Bruchala TJ Košíře A 49 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
David Bidlo Žižkov Falcons B 22 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Janůrek Sokol Žižkov C - TESLA 46 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pumpr TJ ČZU Praha 26 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Atanasov Fenix Modřany A 31 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
15 Matouš Bříza Žižkov Falcons B 32 3 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.3
5 Tomáš Reimer Sokol Pražský 28 1 18.0 5.0 1.0 1.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriele Grittani Sokol Motol A 32 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Matěj Kuneš Žižkov Falcons B 23 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Janochna Sokol Kbely B 39 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Filip Chvalný Žižkov Falcons B 21 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jan Rück USK Praha C 31 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Tomáš Zelenka Sokol Motol A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lasovský Sokol Motol A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Novotný Sokol Pražský 1 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šícha Sokol Pražský 1 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Cejnar Sokol Pražský 1 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ikounga Djoh Toueret Ngatse Sokol Pražský 1 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mráz Sokol Pražský 1 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Jaroslav Zima Žižkov Falcons B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hauzer Sokol Pražský 1 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Smeták Stavební fakulta A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Straka Sokol Kbely B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jelínek Fenix Modřany A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bíman Sokol Kbely B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Labik Fenix Modřany A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anton Smirnov TJ Košíře A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Maga Sokol Kbely B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Julian Beťko BC JETS Praha 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Máca VŠTJ Medicina A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Gregor Sokol Motol A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Petr Welsch BC JETS Praha 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Mareš Sokol Kbely B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Čekal Sokol Kbely B 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Hrubý TJ Košíře A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kupsa USK Praha C 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Jan Severa Žižkov Falcons B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kulík Sokol Pražský 25 1 11.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Radim Čižmar BC JETS Praha 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Martin Jonáček BK Kladno 26 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Řihák USK Praha C 58 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Krejčí USK Praha C 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kajer USK Praha C 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Bříza USK Praha C 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marian Přibyl USK Praha C 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ťažký VYS 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zídek USK Praha C 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Hemmy TJ Košíře A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Novotný USK Praha C 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simon Bytel USK Praha C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Lavaud Sokol Motol A 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vašíček Stavební fakulta A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Slavík USK Praha C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Baloga BC JETS Praha 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jiskra Sokol Kbely B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bernáth Sokol Pražský 1 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hájek USK Praha C 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holý Fenix Modřany A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Potužník Sokol Pražský 1 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kačer Sokol Pražský 1 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Sláma Sokol Pražský 1 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šubert TJ Košíře A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Wodecki Fenix Modřany A 34 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Švejdar TJ ČZU Praha 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Banýr USK Praha C 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Klimeš Sokol Kbely B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Hrubý Stavební fakulta A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vakrčka Stavební fakulta A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jeřáb Sokol Žižkov C - TESLA 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pastýřík BC JETS Praha 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Horák Sokol Pražský 1 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Konvalinka Sokol Pražský 1 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hlásek TJ Košíře A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štěp Sokol Motol A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Lukš USK Praha C 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas