Karel Vachutka

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Sokol Pražský B
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
200
Procento vítězství
63%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Snakes A 3 16.0 3.7 1.3 0 1/1.7 60.0 2.3 -0.7
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Snakes A 2 16.0 3.5 1 0 1.5/5 30.0 - -2.0
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D BK Snakes Ostrava 7 - 1.0 0.4 0 0.1/0.3 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 6 - 3.3 1.5 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B BK Snakes Ostrava 3 16.7 2.0 1 0 0/0.7 0.0 2.0 2.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Snakes Ostrava 2 17.5 1.0 0 0 1/1 100.0 1.0 2.0
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo D Snakes Ostrava 3 - 8.7 3.7 0 1.3/3 44.4 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Snakes Ostrava 3 15.7 4.0 1 0 2/3.3 60.0 2.0 1.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Snakes Ostrava 2 16.0 6.5 2.5 0 1.5/2 75.0 1.0 3.5
2014/15 žáci U15 - skupina C TOROLA Snakes Ostrava 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D BK Snakes Ostrava 14 - 7.6 3.1 0 1.4/2.3 59.4 - -
2014/15 žáci U15 - Základní část Snakes FM 6 - 9.7 3.7 0 2.3/3.3 70.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 8 - 7.8 2.8 0.1 1.9/1.9 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 3 - 8.0 3.3 0 1.3/2 66.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A BK Snakes Ostrava 3 22.7 2.7 0.7 0 1.3/2 66.7 0.7 1.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BK Snakes Ostrava 2 28.0 3.5 1 0 1.5/2 75.0 0.5 5.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 14 - 10.4 4.4 /4.4 0.1 1.4/2.1 63.3 2.5 7.1
2015/16 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 16 - 4.8 2.2 /2.2 0 0.4/0.8 46.2 1.9 2.4
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B TOROLA Snakes Ostrava 3 18.7 1.3 0.3 /4.3 0 0.7/0.7 100.0 1.0 -3.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 20.5 5.0 1.5 /3 0 2/2 100.0 3.0 -
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 8 - 1.9 0.5 0.3 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 6 6.8 1.2 0.3 /0.8 0.2 0/0 0.0 0.7 -0.2
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Nový Jičín 4 - 6.0 1.5 0.8 0.8/1.5 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out C BC Nový Jičín 9 - 8.0 2.6 0.6 1.2/1.7 73.3 - -
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 6 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 4 - 5.0 2 0 1/1.3 80.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 22 20.7 7.3 1.7 /3.5 1.1 0.7/1.2 55.6 2.3 5.9
2017/18 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 25.3 6.3 1.3 /2 1 0.7/0.7 100.0 2.3 7.3
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 19.0 6.5 1 /3.5 1 1.5/4 37.5 2.0 0.5
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 20 19.6 4.8 1.3 /3.5 0.6 0.5/0.7 64.3 1.5 4.2
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 5 14.8 2.0 0.4 /1 0.4 0/0.4 0.0 1.4 2.2
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 2 3.5 5.5 0 /0.5 1.5 1/1 100.0 1.0 5.0
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 3 - 2.0 0.3 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
Průměr za kariéru 22.2 7.7 5.3 1.8 0.3 0.8/1.3 208.6 1.6 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 TJ Košíře 11. 10. 2021
2B body 1 TJ Košíře 11. 10. 2021
3B body 1 BSK Fenix Modřany A 1. 10. 2021
Body 3 TJ Košíře 11. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Synthesia Pardubice 1. 3. 2015 2014/15
2B body 8 Synthesia Pardubice 1. 3. 2015 2014/15
3B body 4 BA Nymburk 11. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 8 GBA J. Hradec 12. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 11. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 9 GBA J. Hradec 12. 10. 2019 2019/20
Body 21 Synthesia Pardubice 1. 3. 2015 2014/15
Užitečnost 17 Slavoj Litoměřice 18. 11. 2017 2017/18
Asistence 7 Slavoj Litoměřice 11. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 3 0 1 0/0 0
11. 10. 2021 Základní fáze TJ Košíře 3 1 0 1/2 50.0
21. 10. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 0 0 0 0/0 0
Celkem 3 6 1 1 1/2 50.0
Průměr 3 2.0 0.3 0.3 0.3/0.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 5 26:14 8.0 2.0 76.9 1.2 26.1 0.4/0.4 100.0 2.4
Synthesia Pardubice 4 0:00 9.0 3.5 0.0 0.3 0.0 1.3/1.3 100.0 3.0
SAM BŠM Brno 3 18:02 10.0 3.7 61.1 0.7 28.6 0.7/2.7 25.0 0.7
BA Sparta Praha 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 0.3
Jiskra Kyjov 3 0:00 8.0 2.3 0.0 0.7 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
BCM Orli Prostějov 2 30:49 12.0 3.0 60.0 1.0 33.3 3.0/6.0 50.0 2.0
SKB Zlín 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Sokol Písek 4 15:36 5.3 0.8 30.0 1.0 28.6 0.8/2.0 37.5 1.8
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 17:14 10.0 2.5 62.5 1.5 42.9 0.5/2.0 25.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Karviná 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Opava 2 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.0 1.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 13:39 5.7 1.3 57.1 0.7 18.2 1.0/1.0 100.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 0.5
BK Opava 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
USK Praha 3 7:32 5.0 1.7 45.5 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
BCM Olomouc 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
NH Ostrava 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
Sokol Pražský 4 10:46 3.3 1.0 57.1 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.5
USK 1 31:57 12.0 2.0 28.6 2.0 28.6 2.0/2.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 2 19:10 5.0 1.0 40.0 0.5 50.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
NH Ostrava 2 19:54 5.0 1.0 33.3 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Synthesia Pardubice 4 3:15 2.5 1.3 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 3 14:15 3.0 1.0 37.5 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.7
PCE 2 17:59 4.5 1.5 33.3 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Basketbal Olomouc 2 22:42 4.0 0.5 50.0 1.0 40.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 17:41 3.5 0.5 50.0 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 3.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 18:25 3.0 0.0 0.0 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 2.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Slavoj Litoměřice 2 18:37 3.0 0.5 14.3 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BK Žďár n. S. 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
GBA J. Hradec 2 21:44 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BC Nový Jičín 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Košíře 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 1 6:59 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 13:55 1.5 0.0 0.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK 2 5:24 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 2 17:11 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Karviná 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SKB Zlín 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Opava 2010 1 4:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Nymburk 1 17:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov B - TESLA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0