Marek Dolanský

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BK Levharti Chomutov
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
155
Procento vítězství
73.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo A Baník Most 3 - 2.7 1 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 5 - 6.2 2.8 0.0 0 0.0 0.6/3 20.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 2 - 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/4 25.0 1.5 0.5
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Pražský 13 - 9.5 3.5 /3.5 100.0 0.5 100.0 0.8/2.3 36.7 1.8 6.2
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Sokol Pražský 3 - 14.0 5 /5 100.0 0.7 100.0 2/3.3 60.0 1.0 11.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 26.3 5.3 1.7 /7.3 22.7 0 0.0 2/4.7 42.9 2.3 5.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 21.5 7.5 3 /7.5 40.0 0 0.0 1.5/3 50.0 2.5 4.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 12 - 10.3 4.4 /4.4 100.0 0.3 100.0 0.7/2.2 30.8 2.6 6.2
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Chomutov 1 - 10.0 3 0.0 1 0.0 1/3 33.3 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 9 - 3.2 0.9 /0.9 100.0 0.3 100.0 0.4/1.3 33.3 1.4 0.9
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 15.3 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/0 0.0 1.7 1.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 15.0 3.5 1 /3 33.3 0.5 33.3 0/0 0.0 1.5 3.5
2017/18 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 4 - 4.8 1.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 8 - 16.6 4.8 0.0 1.6 0.0 2.3/4.8 47.4 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 8 - 8.6 1.9 0.0 1.3 0.0 1.1/2.1 52.9 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 10.5 2.4 0.0 1.5 0.0 1.3/2.3 56.3 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 8 - 12.8 2.5 0.0 2.3 0.0 1/1.9 53.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 4 - 11.8 3 0.0 1.5 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2019/20 muži - skupina A BK Levharti Chomutov 11 - 3.4 0.6 0.0 0.6 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 11.1 2.9 0.0 1.4 0.0 0.9/2 46.4 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Levharti Chomutov 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 6 - 11.0 1.2 0.0 2.7 0.0 0.7/1 66.7 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 2 5.5 3.5 0 /0 0.0 1 50.0 0.5/2 25.0 1.0 2.0
2020/21 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 1 - 11.0 2 0.0 2 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 2 - 1.5 0 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 2 7.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.5
Průměr za kariéru 14.6 1.5 8.3 2.3 62.9 0.9 48.3 0.9/2.0 91.9 1.8 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
Útočné doskoky 1 Basketbal Polabí 25. 9. 2022
Doskoky celkem 1 Basketbal Polabí 25. 9. 2022
Užitečnost -1 SP Basket 18. 9. 2022
Asistence 1 SP Basket 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 SLUNETA Ústí n. L. 2. 12. 2019 2019/20
2B body 14 ŠSK při 3.ZŠ Slaný 3. 12. 2016 2016/17
3B body 5 SloVarn U19 6. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 3 Orli Prostějov 14. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 BK Klatovy 15. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 7 BK Klatovy 15. 4. 2016 2015/16
Body 31 Kondoři Liberec B 5. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 24 ŠSK při 3.ZŠ Slaný 3. 12. 2016 2016/17
Asistence 5 Synthesia Pardubice 19. 5. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 6:43 0 0 0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 8:03 0 0 0 0/0 0
Celkem 2 14:46 0 / 0.0
Průměr 2 7:23 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SLUNETA Ústí n. L. 5 0:00 13.0 2.6 0.0 2.0 0.0 1.8/3.2 56.3 2.6
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 10.8 2.8 0.0 0.8 0.0 2.8/4.4 63.6 2.6
Sokol Žižkov 5 0:00 10.2 2.6 0.0 1.4 0.0 0.8/1.8 44.4 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 11.8 3.3 0.0 1.5 0.0 0.8/1.5 50.0 0.8
Tygři Praha 4 0:00 11.5 1.3 0.0 2.8 0.0 0.8/1.0 75.0 1.8
BK Klatovy 3 8:43 12.7 3.7 68.8 1.0 100.0 2.3/4.0 58.3 2.0
VYS 4 0:00 8.8 2.0 0.0 1.3 0.0 1.0/2.3 44.4 3.0
Olomouc 2 0:00 16.5 2.5 0.0 3.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BARoun.l. U17B 2 0:00 15.5 5.0 0.0 1.5 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
BA Sparta Praha 4 0:00 7.5 1.5 0.0 1.3 0.0 0.8/2.0 37.5 2.8
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 13.5 6.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 13.0 5.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Válečníci Děčín 3 0:00 8.3 2.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.3 71.4 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
BK Opava 3 0:00 8.0 1.7 0.0 1.3 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Žďár nad Sáz. 1 0:00 21.0 3.0 0.0 4.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 5.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 8.0 1.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.5 100.0 0.5/2.5 20.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 7.5 2.0 100.0 0.5 100.0 2.0/6.0 33.3 0.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CBU 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Písek 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BA Sparta 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sokol Žižkov B 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Pří 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basketbal Polabí 2 9:35 3.5 0.0 0.0 1.0 50.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BCM Orli Prostějov 3 3:29 2.3 1.0 75.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
SKB Rokycany 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Žižkov Falcons B 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta A 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 10:07 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
VŠTJ Medicina A 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Lions J. Hradec 2 7:44 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Wolves Radotín 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Kačeři A 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
ŠSK Slaný 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Fenix Modřany A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Stavební fakulta A 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
UNL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP Basket 1 6:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0