Ondřej Kulhánek

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 25 let
Aktuální klub
Stavební fakulta A
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
273
Procento vítězství
43.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A Slavoj Litoměřice 11 - 2.6 1.2 0 0.3/0.7 37.5 - -
2010/11 žáci U14 - skupina A Slavoj Litoměřice 18 - 10.5 4.2 0 2.2/4.4 48.8 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 20 - 3.6 1.1 0.1 1.2/1.6 75.0 - -
2011/12 žáci U15 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 16.7 6.7 0.1 3.1/4.8 64.2 - -
2011/12 žáci U15 - liga A Slavoj Litoměřice 13 - 20.1 8.4 0.2 2.6/4.3 60.7 - -
2011/12 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 5 - 5.6 2.4 0 0.8/2 40.0 - -
2012/13 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 10 - 1.6 0.6 0.1 0.1/0.2 50.0 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 19 - 10.1 3.6 0.3 2/2.9 69.1 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 14.5 5 0.3 3.8/4.8 78.9 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off A Slavoj Litoměřice 4 - 13.0 4 0.8 2.8/3.8 73.3 - -
2012/13 junioři U19 - play-off Slavoj Litoměřice 2 - 2.5 0.5 0 1.5/2 75.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 10 10.4 2.1 0.6 /1 0.2 0.3/0.6 50.0 0.9 1.6
2013/14 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 22 - 13.8 4.8 1 1.3/2.4 55.8 - -
2013/14 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 21.0 5.3 0.8 /2.7 0.8 1.2/1.3 87.5 1.5 4.8
2013/14 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 11.3 3.7 1 1/2.7 37.5 - -
2014/15 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 21 24.0 4.2 1.1 /2.2 0.4 0.8/1.1 70.8 2.4 2.6
2014/15 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 28.5 5.7 1.8 /3.7 0.2 1.5/2.5 60.0 2.3 5.0
2015/16 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 2 - 6.5 1 1 1.5/2 75.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 8.3 2 1 1.3/1.3 100.0 - -
2017/18 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 8 - 5.9 1.6 0.5 1.1/1.8 64.3 - -
2017/18 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 19 - 5.0 1.5 0.4 0.8/1.2 65.2 - -
2017/18 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 13.0 4 1 2/3 66.7 - -
2017/18 muži - základní část Slavoj BK Litoměřice B 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Play-off Stavební fakulta A 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 18 - 7.3 2.5 0.6 0.7/1.4 46.2 - -
2018/19 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 13 - 8.2 2.7 0.7 0.8/1.4 55.6 - -
2019/20 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 2 - 8.5 2 0.5 3/3 100.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 1 - 5.0 0 0 5/5 100.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 4 - 9.0 2.8 1 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 23.8 3.5 8.2 2.9 0.4 1.3/2.2 168.8 2.1 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK Praha 19. 11. 2011 2011/12
2B body 16 BK Klatovy 15. 1. 2012 2011/12
3B body 4 Sokol Žižkov D 20. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 8 Sokol Písek 25. 4. 2015 2014/15
Útočné doskoky 2 PCE 24. 11. 2013 2013/14
Doskoky celkem 10 Sokol Písek 25. 4. 2015 2014/15
Body 33 BK Klatovy 10. 3. 2012 2011/12
Užitečnost 16 Sokol Písek 25. 4. 2015 2014/15
Asistence 5 BA Nymburk 25. 1. 2015 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n. L. 11 0:00 9.5 3.2 0.0 0.6 0.0 1.2/1.5 76.5 2.1
BK Klatovy 4 0:00 24.5 11.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.8
BK Klatovy 7 0:00 10.1 4.0 0.0 0.1 0.0 1.7/2.7 63.2 2.1
Sršni Sokol Písek 5 0:00 12.4 4.8 0.0 0.0 0.0 2.8/3.4 82.4 2.4
AŠ Mladá Boleslav 8 0:00 7.5 2.6 0.0 0.3 0.0 1.5/2.1 70.6 2.8
Lions J. Hradec 3 0:00 19.3 8.0 0.0 0.3 0.0 2.3/6.3 36.8 3.0
BC Vysočina 4 0:00 14.5 5.0 0.0 0.3 0.0 3.8/4.8 78.9 2.3
Sokol Žižkov C 5 0:00 11.6 4.2 0.0 0.4 0.0 2.0/3.4 58.8 2.6
TJ Košíře A 9 0:00 6.2 1.8 0.0 0.4 0.0 1.3/1.9 70.6 2.0
BK Děčín 7 0:00 7.1 2.7 0.0 0.3 0.0 0.9/1.1 75.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 2.3
Sokol Motol A 5 0:00 9.6 3.2 0.0 0.8 0.0 0.8/1.2 66.7 2.8
BA Sparta 3 0:00 15.0 5.7 0.0 0.0 0.0 3.7/6.7 55.0 2.3
BK Kladno 6 0:00 7.5 2.7 0.0 0.0 0.0 2.2/3.5 61.9 2.7
TJ ČZU Praha 7 0:00 6.3 2.1 0.0 0.4 0.0 0.7/0.9 83.3 1.4
SKB Rokycany 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
VŠTJ Medicina A 6 0:00 6.5 2.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.0 83.3 1.8
USK Praha 2 0:00 19.5 7.0 0.0 0.0 0.0 5.5/7.0 78.6 2.0
SKB Zlín 5 26:49 7.2 1.8 47.4 0.6 18.8 1.8/3.4 52.9 2.0
Sršni Sokol Písek 6 25:43 5.5 1.2 46.7 0.5 11.5 1.7/2.2 76.9 2.7
Sokol Dolní Počernice A 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.8 54.5 2.3
Medvědi Tábor 2 0:00 16.0 5.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Sokol H. Králové 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.5
Sokol Žižkov D 4 0:00 7.3 1.8 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 9.3 3.0 0.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.9 3.7
BCM Loko Plzeň 4 0:00 7.0 2.3 0.0 0.3 0.0 1.8/1.8 100.0 1.8
BC Vysočina 3 0:00 8.3 2.0 0.0 1.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.7
Sokol Vyšehrad 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Sokol Žižkov C - TESLA 4 0:00 5.8 1.3 0.0 1.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.5
BK Děčín 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sokol Kbely B 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
VYS 6 19:39 3.3 1.2 53.8 0.2 14.3 0.5/0.7 75.0 2.2
Žižkov Falcons B 5 0:00 3.8 1.4 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 55.6 2.8
Fenix Modřany A 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/3.0 33.3 0.8
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
TOROLA BT Příbor 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
GBA Sparta Praha 2 26:04 6.5 2.0 50.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 2.5
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
BK Loko Plzeň 4 13:31 3.3 0.3 25.0 0.8 50.0 0.5/0.5 100.0 0.8
USK 4 20:02 2.5 0.3 25.0 0.5 40.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol pražský 4 17:18 2.5 1.0 80.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
VYS 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
PCE 3 19:25 2.3 0.7 50.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sršni Sokol Písek B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Brandýs 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
WBA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0