RENOMIA ŽBL

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BLK Slavia Praha
ZVVZ USK Praha
25. 9. 2021
16:00
Hala Slavie Eden Jan Hošek
Tomáš Holubek
Michaela Scholzová
Jiří Kukla 38
85
12
22
16
45
29
68
Review
základní část 1. kolo 1
Žabiny Brno
KARA Trutnov
25. 9. 2021
17:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Roman Kejklíček
Pavel Nehoda
Petr Reichl
83
44
29
12
52
23
67
35
Review
základní část 1. kolo 5
BK Strakonice
Slovanka
24. 9. 2021
18:00
STARZ aréna Petr Baudyš
Martin Svoboda
Michal Šafařík
Petr Buršík 64
79
13
24
29
42
48
57
Review
základní část 1. kolo 3
KP TANY Brno
SBŠ Ostrava
26. 9. 2021
18:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Jan Hecl
Lenka Křičková
Jan Kovář
Pavel Večeřa
68
52
18
13
32
22
48
37
Review
základní část 1. kolo 4
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
24. 9. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Lucie Peterková
Jan Musil
Matěj Barták
Rudolf Výborný 66
69
13
11
36
34
45
54
Review
základní část 2. kolo 6
KARA Trutnov
Slovanka
3. 10. 2021
14:30
3. ZŠ Jan Hošek
Matěj Barták
Jonáš Kavan
Oldřich Sládek 69
82
15
25
43
49
57
65
Review
základní část 2. kolo 8
KP TANY Brno
Levhartice Chomutov
2. 10. 2021
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Robin Petrák
Michal Škaroupka
Jakub Kremser
Jiří Süss
70
54
20
20
39
37
52
45
Review
základní část 2. kolo 7
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
2. 10. 2021
16:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Hecl
Michaela Scholzová
Dominik Výborný
Jiří Kukla
68
38
17
12
43
24
57
34
Review
základní část 2. kolo 9
ZVVZ USK Praha
SBŠ Ostrava
2. 10. 2021
17:00
SH Královka Lucie Peterková
Pavel Hendrich
Martin Svoboda
Daniel Kurucz
106
45
43
12
64
23
87
28
Review
základní část 2. kolo 10
Žabiny Brno
BLK Slavia Praha
2. 10. 2021
17:00
SH Rosnička Brno Filip Dombrovský
Michal Komprs
Natálie Karabínová
Petr Reichl
79
57
17
11
41
21
55
37
Review
základní část 3. kolo 12
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
10. 10. 2021
17:00
SH Ostrava-Tatran Michal Komprs
Jan Hecl
Jakub Kremser
Renáta Kašparová 56
91
8
30
26
49
42
68
Review
základní část 3. kolo 15
Sokol Hradec Králové
Slovanka
5. 11. 2021
17:30
hala Sokol Hradec Králové Jan Baloun
Jan Musil
Jaroslav Pazourek
Jiří Kukla
79
50
16
10
38
25
56
38
Review
základní část 3. kolo 11
BLK Slavia Praha
KARA Trutnov
9. 10. 2021
18:00
Hala Slavie Eden Michal Kubiš
Ivo Melichárek
Jan Kovář
Rudolf Výborný
79
55
19
15
42
24
61
36
Review
základní část 3. kolo 13
Levhartice Chomutov
ZVVZ USK Praha
29. 9. 2021
18:00
Městská sportovní hala Louny Veronika Vávrová
Roman Kejklíček
Jaroslav Pazourek
Daniel Kurucz 66
111
17
29
30
62
49
77
Review
základní část 3. kolo 14
BK Strakonice
KP TANY Brno
8. 10. 2021
18:00
STARZ aréna Jan Hošek
Roman Kejklíček
Jan Hendrych
Jiří Smetana 59
79
16
26
26
37
42
61
Review
základní část 4. kolo 16
KARA Trutnov
Sokol Hradec Králové
17. 10. 2021
14:30
3. ZŠ Daniel Kurucz 40
87
7
26
25
44
29
66
Review
základní část 4. kolo 17
KP TANY Brno
Slovanka
16. 10. 2021
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Komprs
Lenka Křičková
Natálie Karabínová
Zdeněk Latík
75
62
17
20
38
30
58
44
Review
základní část 4. kolo 19
Žabiny Brno
Levhartice Chomutov
16. 10. 2021
17:00
SH Rosnička Brno Jan Hošek
Dominik Výborný
Michaela Scholzová
Petr Reichl
74
52
9
13
25
19
54
31
Review
základní část 4. kolo 20
BLK Slavia Praha
SBŠ Ostrava
16. 10. 2021
17:00
Hala Slavie Eden Lucie Peterková
Pavel Hendrich
Michal Kult
Jiří Smetana
83
59
31
9
48
18
64
32
Review
základní část 4. kolo 18
ZVVZ USK Praha
BK Strakonice
16. 2. 2022
19:45
SH Královka Jan Jeřáb
Jan Musil
Matěj Barták
Rudolf Výborný
154
28
31
8
75
12
116
22
Review
základní část 5. kolo 22
Levhartice Chomutov
BLK Slavia Praha
24. 10. 2021
16:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Bohata
Jan Musil
Petr Eisner
Rudolf Výborný 51
55
16
18
29
26
34
42
Review
základní část 5. kolo 24
Slovanka
ZVVZ USK Praha
24. 10. 2021
17:00
SH Benešov Lukáš Hartig
Pavel Hendrich
Martin Svoboda
Petr Buršík 47
125
8
35
25
72
36
102
Review
základní část 5. kolo 23
BK Strakonice
Žabiny Brno
23. 10. 2021
17:45
STARZ aréna Veronika Vávrová
Pavel Hendrich
Matěj Barták
Jiří Smetana 58
91
12
30
29
58
44
78
Review
základní část 5. kolo 21
SBŠ Ostrava
KARA Trutnov
24. 10. 2021
18:00
SH Ostrava-Tatran Robin Petrák
Lenka Křičková
Pavel Nehoda
Zdeněk Valoušek
80
79
31
15
46
32
56
53
Review
základní část 5. kolo 25
Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno
15. 12. 2021
18:30
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Kapaňa
Jan Hecl
Jan Kovář
Pavel Hlaváček
68
60
20
13
39
28
45
49
Review
základní část 6. kolo 27
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
30. 10. 2021
17:00
SH Královka Jan Hošek
Lucie Peterková
Jaroslav Pazourek
Petr Buršík
98
66
23
16
54
26
81
45
Review
základní část 6. kolo 28
Slovanka
Žabiny Brno
28. 9. 2021
17:00
SH Benešov Pavel Bohata
Robin Petrák
Lenka Křičková
Petr Peška 50
69
9
18
30
34
43
48
Review
základní část 6. kolo 29
BLK Slavia Praha
BK Strakonice
30. 10. 2021
17:00
Hala Slavie Eden Petr Baudyš
Dominik Výborný
Matěj Barták
Jiří Kukla
85
56
26
10
50
24
66
36
Review
základní část 6. kolo 30
SBŠ Ostrava
Levhartice Chomutov
31. 10. 2021
17:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
Lenka Křičková
Renáta Kašparová 52
75
15
19
28
33
36
53
Review
základní část 6. kolo 26
KARA Trutnov
KP TANY Brno
26. 1. 2022
19:00
3. ZŠ Jan Hecl
Tomáš Holubek
Jan Kovář
Pavel Hlaváček 52
101
13
23
23
50
35
82
Review
základní část 7. kolo 33
Slovanka
BLK Slavia Praha
17. 11. 2021
17:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Lukáš Ulrych
Pavel Hendrich
Petr Buršík 78
86
17
26
33
48
47
69
Review
základní část 7. kolo 35
KP TANY Brno
ZVVZ USK Praha
17. 11. 2021
17:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Komprs
Lenka Křičková
Natálie Karabínová
Petr Reichl 65
101
15
32
32
59
44
81
Review
základní část 7. kolo 32
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
5. 1. 2022
18:00
STARZ aréna Veronika Vávrová
Dominik Výborný
Matěj Barták
Petr Buršík 56
87
18
20
35
35
43
62
Review
základní část 7. kolo 34
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
23. 2. 2022
18:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Kučírek
Pavel Bohata
Michaela Scholzová
Jiří Kukla 76
78
18
15
34
33
58
56
Review
základní část 7. kolo 31
Levhartice Chomutov
KARA Trutnov
17. 11. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Ivo Melichárek
Pavel Bohata
Matej Kovačovič
Daniel Kurucz
89
58
18
12
38
32
61
47
Review
základní část 8. kolo 36
KARA Trutnov
ZVVZ USK Praha
21. 11. 2021
14:30
3. ZŠ Ondřej Zatloukal
Tomáš Holubek
Jakub Kremser
Pavel Hlaváček 42
126
11
26
16
55
30
87
Review
základní část 8. kolo 37
Žabiny Brno
KP TANY Brno
20. 11. 2021
17:00
SH Rosnička Brno Jan Hošek
Jan Jeřáb
Dominik Výborný
Pavel Večeřa
71
54
14
17
33
27
48
39
Review
základní část 8. kolo 39
SBŠ Ostrava
Slovanka
21. 11. 2021
17:00
SH Ostrava-Tatran Michal Kubiš
Jan Hecl
Jan Kovář
Renáta Kašparová 79
82
18
26
39
43
61
64
Review
základní část 8. kolo 38
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
20. 11. 2021
19:30
Hala Slavie Eden Kamil Karafiát
Robin Petrák
Michal Komprs
Jiří Smetana
64
46
23
9
38
17
45
33
Review
základní část 8. kolo 40
Levhartice Chomutov
BK Strakonice
19. 11. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Michal Perlík
Roman Kejklíček
Jonáš Kavan
Otakar Beneš
68
44
19
11
29
19
47
34
Review
základní část 9. kolo 43
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
27. 11. 2021
16:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Perlík
Lucie Peterková
Michaela Scholzová
Oldřich Sládek
95
49
19
11
50
26
72
40
Review
základní část 9. kolo 44
KP TANY Brno
BLK Slavia Praha
28. 11. 2021
16:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Scholze
Lukáš Hartig
Matěj Barták
Petr Reichl
74
57
18
13
29
20
58
35
Review
základní část 9. kolo 42
Slovanka
Levhartice Chomutov
13. 2. 2022
17:00
SH Benešov Michal Komprs
Jan Musil
Lenka Křičková
Petr Buršík 53
62
11
19
36
32
44
48
Review
základní část 9. kolo 45
Žabiny Brno
ZVVZ USK Praha
27. 11. 2021
17:00
SH Rosnička Brno Lukáš Kapaňa
Jan Hecl
Dominik Výborný
Jiří Süss 69
91
16
23
39
43
51
68
Review
základní část 9. kolo 41
BK Strakonice
KARA Trutnov
26. 11. 2021
18:00
STARZ aréna Rudolf Salvetr
Matěj Barták
Jaroslav Pazourek
Petr Peška 71
86
18
24
30
45
46
68
Review
základní část 10. kolo 47
ZVVZ USK Praha
BLK Slavia Praha
4. 12. 2021
17:00
SH Královka Vlastimil Kurz
Lenka Křičková
Jan Renc
Zdeněk Ringsmuth
113
33
24
10
54
20
89
27
Review
základní část 10. kolo 48
SBŠ Ostrava
KP TANY Brno
7. 12. 2021
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Nejezchleb
Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda
Renáta Kašparová 58
90
17
28
32
58
41
75
Review
základní část 10. kolo 49
Sokol Hradec Králové
Levhartice Chomutov
3. 12. 2021
18:30
hala Sokol Hradec Králové Veronika Vávrová
Jan Hecl
Natálie Karabínová
Roman Šikner
72
65
20
14
44
32
54
50
Review
základní část 10. kolo 46
KARA Trutnov
Žabiny Brno
10. 2. 2022
19:00
3. ZŠ Lukáš Ulrych
Petr Baudyš
Jonáš Kavan
Oldřich Sládek 54
117
17
29
27
58
50
84
Review
základní část 10. kolo 50
Slovanka
BK Strakonice
22. 12. 2021
19:00
SH Benešov Jan Jeřáb
Dominik Výborný
Michaela Scholzová
Petr Buršík
70
66
23
15
40
36
57
51
Review
základní část 11. kolo 51
Slovanka
KARA Trutnov
12. 12. 2021
17:00
SH Benešov Ivo Melichárek
Michal Kult
Jonáš Kavan
Petr Buršík
77
57
16
16
33
27
58
45
Review
základní část 11. kolo 54
SBŠ Ostrava
ZVVZ USK Praha
12. 12. 2021
17:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Tomáš Holubek
Jakub Kremser
Zdeněk Valoušek 36
118
15
23
22
56
32
96
Review
základní část 11. kolo 55
BLK Slavia Praha
Žabiny Brno
13. 2. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Jan Kovář
Rudolf Výborný 50
65
14
22
28
30
43
46
Review
základní část 11. kolo 52
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
10. 12. 2021
18:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Jan Musil
Jan Hendrych
Jiří Smetana 54
95
18
21
27
41
43
65
Review
základní část 11. kolo 53
Levhartice Chomutov
KP TANY Brno
10. 12. 2021
19:30
Městská sportovní hala - velká Jan Hošek
Michal Perlík
Tomáš Mašek
Otakar Beneš 66
68
18
14
29
27
52
50
Review
základní část 12. kolo 59
KP TANY Brno
BK Strakonice
18. 12. 2021
11:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Komprs
Jan Renc
Natálie Karabínová
Pavel Večeřa
81
42
24
2
35
15
63
26
Review
základní část 12. kolo 56
KARA Trutnov
BLK Slavia Praha
19. 12. 2021
17:00
3. ZŠ Matěj Záruba
Roman Kejklíček
Jakub Kremser
Oldřich Sládek 36
66
10
15
21
35
32
53
Review
základní část 12. kolo 58
ZVVZ USK Praha
Levhartice Chomutov
18. 12. 2021
17:00
SH Královka Lukáš Ulrych
Matěj Barták
Michaela Scholzová
Rudolf Výborný
105
68
32
22
62
41
87
49
Review
základní část 12. kolo 60
Slovanka
Sokol Hradec Králové
19. 12. 2021
17:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
Jaroslav Pazourek
Daniel Kurucz 49
95
12
24
28
44
38
68
Review
základní část 12. kolo 57
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
4. 2. 2022
17:30
SH Rosnička Brno Michal Komprs
Jan Renc
Pavel Nehoda
Petr Reichl
85
52
14
11
42
13
64
34
Review
základní část 13. kolo 62
Slovanka
KP TANY Brno
9. 1. 2022
17:00
SH Benešov Lucie Peterková
Michal Šafařík
Michal Kult
Jiří Kukla 53
89
13
22
30
41
36
68
Review
základní část 13. kolo 65
SBŠ Ostrava
BLK Slavia Praha
9. 1. 2022
17:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Michal Komprs
Jan Kovář
Renáta Kašparová 56
67
19
14
31
32
45
48
Review
základní část 13. kolo 63
BK Strakonice
ZVVZ USK Praha
7. 1. 2022
18:00
STARZ aréna Matěj Záruba
Roman Kejklíček
Jonáš Kavan
Petr Peška 45
126
16
36
30
61
32
92
Review
základní část 13. kolo 64
Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
7. 1. 2022
19:30
Městská sportovní hala - velká Jan Hošek
Jan Musil
Matěj Barták
Rudolf Výborný 57
86
17
19
25
44
47
64
Review
základní část 13. kolo 61
Sokol Hradec Králové
KARA Trutnov
7. 10. 2021
20:15
hala Sokol Hradec Králové Veronika Vávrová
Štěpán Pokorný
Michaela Scholzová
Oldřich Sládek
90
46
20
17
52
30
75
38
Review
základní část 14. kolo 68
Žabiny Brno
BK Strakonice
6. 2. 2022
16:00
SH Rosnička Brno Jan Hecl
Jan Kovář
Jakub Kremser
Jiří Süss
109
45
28
15
54
26
82
37
Review
základní část 14. kolo 67
BLK Slavia Praha
Levhartice Chomutov
16. 2. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Jan Hošek
Dominik Výborný
Jonáš Kavan
Otakar Beneš
74
59
23
14
38
28
53
34
Review
základní část 14. kolo 69
ZVVZ USK Praha
Slovanka
11. 2. 2022
18:00
SH Královka Lucie Peterková
Jan Musil
Matěj Barták
Zdeněk Ringsmuth
113
64
28
12
53
31
81
45
Review
základní část 14. kolo 70
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
19. 1. 2022
18:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Petr Nejezchleb
Roman Kejklíček
Jakub Kremser
Petr Reichl 77
81
20
21
37
44
57
65
Review
základní část 14. kolo 66
KARA Trutnov
SBŠ Ostrava
1. 3. 2022
19:00
3. ZŠ Ondřej Zatloukal
Jan Hecl
Michal Kult
Oldřich Sládek 63
85
10
24
32
43
51
68
Review
základní část 15. kolo 72
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
22. 1. 2022
16:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Baloun
Lucie Peterková
Natálie Karabínová
Jiří Kukla 65
95
8
24
30
55
49
79
Review
základní část 15. kolo 71
KP TANY Brno
KARA Trutnov
23. 1. 2022
16:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Lukáš Kapaňa
Lenka Křičková
Pavel Nehoda
Jiří Süss
85
49
26
15
47
29
73
35
Review
základní část 15. kolo 75
Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
26. 2. 2022
17:00
Městská sportovní hala - velká Rudolf Salvetr
Michal Perlík
Jan Musil
Otakar Beneš
79
67
20
22
47
48
66
56
Review
základní část 15. kolo 73
Žabiny Brno
Slovanka
9. 2. 2022
17:45
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Michal Komprs
Lenka Křičková
Petr Reichl
94
77
20
17
45
40
67
59
Review
základní část 15. kolo 74
BK Strakonice
BLK Slavia Praha
23. 2. 2022
18:30
STARZ aréna Lukáš Hartig
Martin Svoboda
Jaroslav Pazourek
Jiří Smetana 59
67
23
23
34
41
44
53
Review
základní část 16. kolo 77
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
3. 3. 2022
17:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Jakub Kremser
Natálie Karabínová
Renáta Kašparová
65
49
16
19
32
32
45
39
Review
základní část 16. kolo 78
BLK Slavia Praha
Slovanka
31. 1. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Michal Kubiš
Tomáš Holubek
Jan Kovář
Jiří Kukla
89
53
24
6
44
15
66
39
Review
základní část 16. kolo 79
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
2. 3. 2022
18:00
SH Rosnička Brno Lukáš Ulrych
Michal Komprs
Jan Renc
Petr Reichl
76
63
14
15
34
41
52
52
Review
základní část 16. kolo 80
ZVVZ USK Praha
KP TANY Brno
2. 3. 2022
18:00
SH Královka Marek Vošahlík
Lucie Peterková
Michaela Scholzová
Petr Peška
109
41
37
6
66
19
84
32
Review
základní část 16. kolo 76
KARA Trutnov
Levhartice Chomutov
23. 2. 2022
19:00
3. ZŠ Tomáš Linhart
Matěj Barták
Jan Kovář
Jakub Kmošek 64
81
17
18
32
36
44
61
Review
základní část 17. kolo 82
KP TANY Brno
Žabiny Brno
19. 2. 2022
16:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Veronika Vávrová
Michal Komprs
Jakub Kremser
Petr Reichl 66
72
17
21
41
41
48
57
Review
základní část 17. kolo 83
Sokol Hradec Králové
BLK Slavia Praha
19. 2. 2022
16:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Hruša
Tomáš Holubek
Jan Kovář
Oldřich Sládek
48
47
11
10
31
22
42
32
Review
základní část 17. kolo 81
ZVVZ USK Praha
KARA Trutnov
26. 2. 2022
17:00
SH Královka Veronika Vávrová
Ivo Melichárek
Jaroslav Pazourek
Jiří Smetana
139
54
42
15
72
27
109
35
Review
základní část 17. kolo 84
Slovanka
SBŠ Ostrava
20. 2. 2022
17:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Petr Baudyš
Jaroslav Pazourek
Petr Buršík 70
71
22
14
43
41
60
53
Review
základní část 17. kolo 85
BK Strakonice
Levhartice Chomutov
18. 2. 2022
18:00
STARZ aréna Michal Perlík
Dominik Výborný
Jonáš Kavan
Petr Buršík 49
91
8
24
23
46
35
71
Review
základní část 18. kolo 86
KARA Trutnov
BK Strakonice
5. 3. 2022
17:00
3. ZŠ Petr Baudyš
Robin Petrák
Martin Svoboda
Jakub Kmošek 50
58
17
18
30
33
45
47
Review
základní část 18. kolo 88
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
6. 3. 2022
17:00
SH Ostrava-Tatran Jiří Jedlička
Filip Dombrovský
Pavel Nehoda
Renáta Kašparová 44
66
14
16
25
37
37
54
Review
základní část 18. kolo 89
BLK Slavia Praha
KP TANY Brno
5. 3. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Matěj Záruba
Pavel Bohata
Lenka Křičková
Petr Buršík 54
73
17
26
34
49
46
65
Review
základní část 18. kolo 90
ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno
5. 3. 2022
18:00
SH Královka Petr Blahout
Jan Hošek
Jan Musil
Otakar Beneš
95
45
26
7
48
26
72
33
Review
základní část 18. kolo 87
Levhartice Chomutov
Slovanka
3. 3. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Lukáš Ulrych
Lucie Peterková
Dominik Výborný
Rudolf Výborný
77
58
21
15
36
24
59
44
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Brionna, Alaine Jones USK 28 23 24.1 23.8 9.6/14.0 68.5 0.1/0.6 0.0* 4.4/5.7 77.7 4.2 3.9 8.1 2.3 1.9 1.5 0.1 4.4 1.4 32.3
32 Pamela Therese Effangová HKR 30 28 33.5 15.3 3.2/7.3 43.9 1.7/4.9 34.3 3.8/5.0 75.9 0.9 2.3 3.1 2.3 1.2 1.8 0.0 4.5 1.4 14.9
11 Kristýna Čuperková HKR 32 29 29.5 14.0 3.6/7.0 50.5 1.6/5.3 29.4 2.3/2.9 79.5 1.3 2.6 3.9 1.4 1.2 2.5 0.0 3.1 2.8 10.7
Veronika Voráčková USK 25 25 27.9 14.7 5.3/8.4 63.0 1.1/3.6 31.5 0.7/1.0 0.0* 1.5 3.5 5.0 3.4 3.0 1.6 0.1 1.0 1.5 18.8
María Conde USK 27 21 26.0 17.4 6.5/11.2 58.3 0.9/4.1 22.1 1.7/2.0 81.4 2.0 3.6 5.5 5.8 2.7 1.7 0.2 2.1 1.4 22.8
1 Kateřina Zeithammerová SLO 22 25 34.6 14.0 4.2/9.3 44.8 1.2/5.7 21.8 2.0/3.6 55.1 0.9 3.1 4.0 4.9 2.8 3.2 0.1 4.1 1.1 14.4
15 Anna Rosecká STR 23 22 37.5 15.7 3.0/7.6 39.9 2.2/8.1 27.0 3.1/4.0 77.3 0.5 3.8 4.3 1.9 1.3 4.1 0.0 5.3 2.3 10.8
Natalie Marie Kucowski KPB 25 28 30.9 11.3 3.8/6.9 54.4 0.9/2.8 33.3 1.0/1.5 0.0* 3.1 8.0 11.1 1.6 1.1 2.1 0.0 1.6 2.5 17.5
14 Eliška Mircová SLA 28 26 31.4 12.0 2.2/5.2 43.0 2.3/6.3 36.6 0.6/1.0 0.0* 0.5 2.8 3.3 3.0 1.7 1.3 0.1 1.3 1.7 11.1
18 Eliška Hálová SLO 22 25 27.0 11.7 4.3/9.9 43.1 0.1/0.5 0.0* 2.9/3.5 83.9 2.4 3.4 5.8 1.3 1.0 2.3 0.0 3.6 2.8 11.8
23 Kateřina Rokošová SLA 26 26 24.6 11.2 4.0/8.9 44.8 0.2/0.8 0.0* 2.5/3.6 69.1 3.2 5.2 8.4 0.9 1.0 2.2 0.0 2.9 3.0 13.3
Soňa Svetlíková OVA 24 22 28.1 13.2 4.9/9.4 52.2 0.4/1.2 0.0* 2.1/4.2 51.1 1.6 3.7 5.3 1.0 0.8 2.2 0.0 3.3 1.6 13.3
11 Ludmila Dudáčková KPB 24 28 23.6 10.3 2.8/6.0 47.3 1.0/2.4 39.7 1.8/2.8 64.9 1.4 3.7 5.0 1.0 1.0 2.0 0.0 2.1 1.6 10.5
Rebecca Akl KPB 30 26 31.7 11.0 2.7/6.9 39.1 1.4/4.0 35.6 1.3/2.0 0.0* 1.2 4.3 5.5 3.3 1.3 2.5 0.1 2.6 2.2 11.8
Jordan Reynolds CHO 28 22 32.4 12.9 5.0/10.1 49.8 0.3/2.6 12.1 1.9/2.6 71.9 1.2 6.3 7.5 3.5 2.7 2.0 0.1 2.7 1.7 18.1
Valentýna Kadlecová CHO 20 24 29.6 11.8 2.7/7.2 37.6 1.5/6.5 23.2 1.9/2.4 77.6 0.6 2.3 2.8 1.8 1.5 3.2 0.0 2.8 2.9 4.7
7 Petra Malíková KPB 21 28 29.2 10.1 2.9/6.8 42.6 0.9/2.6 32.4 1.7/2.1 80.0 1.0 2.5 3.5 2.2 1.1 2.4 0.0 2.3 1.6 9.4
Michaela Krejzová CHO 26 19 31.8 14.6 3.7/7.9 46.7 1.8/5.2 34.3 1.8/2.5 72.9 1.4 4.1 5.5 1.4 1.8 3.1 0.0 2.6 2.2 12.4
Teja Oblak USK 33 24 24.8 11.4 2.6/4.8 54.4 1.7/4.7 35.7 1.2/1.4 0.0* 0.2 2.5 2.6 4.8 2.3 2.3 0.1 1.6 1.7 13.4
8 Petra Záplatová ZAB 32 23 26.4 11.1 2.4/5.7 42.0 1.6/4.6 35.2 1.5/1.7 0.0* 0.5 1.7 2.2 2.8 1.2 2.3 0.1 2.3 2.2 8.7
Dragana Stanković USK 28 18 24.3 14.0 6.2/10.3 59.7 0.0/0.1 0.0* 1.7/2.6 63.8 3.4 4.6 7.9 1.9 2.4 2.0 0.1 2.8 2.1 21.2
10 Eliška Hamzová ZAB 22 25 27.2 10.0 3.4/6.3 54.8 0.3/1.4 0.0* 2.1/2.7 79.1 1.3 3.3 4.6 3.1 2.1 2.5 0.0 3.0 3.0 13.2
Alyssa Marie Thomas USK 32 21 24.7 11.7 5.1/7.7 66.7 0.0/0.1 0.0* 1.4/2.3 62.5 2.0 6.1 8.1 6.4 3.9 2.1 0.1 2.8 1.3 26.1
5 Eva Kopecká KPB 28 24 29.2 10.2 2.5/5.6 43.7 1.0/3.0 31.5 2.4/3.2 75.3 0.7 1.8 2.5 2.8 1.3 3.3 0.0 2.8 2.2 8.4
1 Bria Holmes ZAB 30 21 26.5 11.4 4.2/8.0 52.7 0.3/2.0 0.0* 2.1/3.6 60.0 1.2 3.1 4.3 2.7 2.2 2.4 0.1 2.9 1.2 13.4
Eliška Kubíčková OVA 21 22 28.0 10.8 2.9/6.7 43.5 1.1/4.3 26.3 1.6/2.3 68.6 1.2 2.4 3.6 2.4 1.7 2.4 0.0 2.6 2.0 9.2
Stella Tarkovičová OVA 24 25 26.5 9.4 1.9/5.4 35.6 1.1/4.7 23.7 2.2/2.5 87.3 0.7 2.9 3.6 1.8 1.5 2.8 0.0 2.6 2.4 6.5
Kateřina Bartoňová CHO 34 26 33.5 9.0 2.3/5.4 43.6 1.1/4.3 25.0 1.1/1.7 0.0* 0.3 4.3 4.7 5.2 2.2 3.2 0.1 2.2 2.4 11.2
7 Karolina Šotolová HKR 24 28 27.1 8.2 2.3/4.3 52.5 1.0/4.3 24.0 0.6/0.9 0.0* 1.1 3.4 4.5 2.9 2.0 1.6 0.1 1.4 2.1 10.0
1 Simona Fišerová HKR 22 26 28.8 8.5 3.0/5.9 51.3 0.4/2.0 21.2 1.2/1.5 0.0* 2.9 6.8 9.7 2.0 1.3 1.8 0.0 2.1 2.3 15.5
7 Tereza Králová TRU 23 21 23.6 10.2 2.1/5.6 38.1 1.3/4.6 28.1 2.1/2.5 84.6 1.1 4.5 5.6 0.8 1.0 2.7 0.0 2.3 2.0 8.5
8 Eliška Žílová SLA 24 24 25.1 8.9 1.8/5.5 33.6 1.2/3.4 35.4 1.6/2.1 74.5 0.4 2.6 3.0 2.9 1.5 2.2 0.1 3.4 2.5 8.8
Tereza Vorlová CHO 37 22 26.3 9.6 3.5/8.5 41.4 0.2/0.6 0.0* 2.0/2.8 69.4 1.6 3.3 4.9 0.9 0.9 2.3 0.0 3.4 2.9 8.7
Josipa Silov OVA 24 23 25.9 9.2 1.6/4.3 36.7 1.7/6.0 28.1 1.0/1.1 0.0* 0.9 2.4 3.3 1.8 0.8 2.2 0.0 1.2 2.3 4.7
12 Anna Jurčenková ZAB 38 26 20.3 8.0 3.6/6.0 59.9 0.0 0.0* 0.8/1.5 0.0* 3.3 4.5 7.8 1.5 1.0 1.9 0.0 1.8 2.8 13.3
28 Monika Grigalauskyté ZAB 31 20 24.1 10.1 4.0/8.5 47.1 0.1/0.3 0.0* 2.0/3.2 61.9 3.8 5.3 9.1 1.4 0.7 2.5 0.0 2.6 1.9 14.2
9 Luisa Vydrová STR 20 19 31.2 10.6 4.6/9.7 47.3 0.1/0.3 0.0* 1.3/1.6 0.0* 2.8 4.4 7.2 1.6 1.1 3.4 0.0 2.1 3.1 11.0
Tereza Vyoralová USK 30 22 25.0 9.0 3.2/5.6 57.3 0.5/2.0 0.0* 1.0/1.4 0.0* 1.3 2.6 3.9 4.5 1.9 1.7 0.1 1.4 1.5 13.4
15 Petra Čípková SLA 30 20 29.2 9.8 3.5/6.2 56.9 0.5/2.1 23.8 1.3/1.5 0.0* 1.7 5.1 6.8 1.4 0.7 1.2 0.1 2.0 2.2 12.9
12 Klára Neubauerová SLA 27 26 28.2 7.5 3.0/7.2 41.7 0.2/1.3 0.0* 1.0/2.0 49.1 1.3 3.5 4.8 2.3 1.5 1.7 0.1 1.8 1.3 8.8
Zuzana Kučerová CHO 28 27 29.5 7.2 2.5/4.2 58.8 0.3/0.8 0.0* 1.4/1.7 0.0* 2.0 4.2 6.2 1.1 0.8 1.0 0.0 1.9 2.1 11.9
5 Natálie Stoupalová ZAB 26 19 23.3 10.2 3.5/6.8 50.8 0.5/2.6 20.4 1.6/2.0 81.6 1.7 3.6 5.4 1.5 1.1 1.7 0.0 2.3 2.1 11.2
16 Anna Rylichová TRU 25 13 27.8 14.5 2.8/7.4 37.5 1.4/5.8 23.7 4.8/6.1 79.7 1.3 3.5 4.8 1.5 1.8 2.9 0.0 5.0 2.2 12.5
10 Veronika Aulichová SLA 26 26 23.8 7.2 2.5/6.5 37.6 0.2/1.0 0.0* 1.8/3.3 55.8 0.7 1.7 2.3 3.6 1.2 3.2 0.0 3.5 2.6 5.7
17 Eliška Brejchová SLO 21 23 23.7 8.1 1.9/5.2 36.7 1.0/4.1 25.5 1.1/1.3 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.7 1.2 2.0 0.0 1.7 1.7 3.9
Veronika Šípová USK 25 25 21.6 7.4 3.0/4.9 61.0 0.0/0.3 0.0* 1.3/1.9 0.0* 2.9 1.8 4.7 1.0 2.3 1.1 0.0 1.7 2.4 11.1
Michaela Stejskalová KPB 36 22 22.8 7.8 2.1/4.9 43.9 0.6/2.9 21.9 1.6/2.7 60.0 1.0 1.7 2.6 2.0 0.7 1.1 0.1 2.9 1.9 7.2
7 Gabriela Mervínská SLO 30 25 25.9 6.8 2.8/5.2 54.6 0.0/0.0 0.0* 1.1/1.4 0.0* 2.1 4.8 6.9 1.0 0.8 0.9 0.0 1.2 1.8 11.7
Monika Satoranská CHO 31 15 27.7 11.1 3.8/7.8 48.7 0.8/2.3 34.3 1.1/1.6 0.0* 2.1 3.7 5.8 1.1 1.0 1.8 0.0 2.1 2.5 10.8
Tereza Motyčáková OVA 32 25 29.3 6.5 1.6/4.6 33.9 0.6/1.9 0.0* 1.6/2.2 72.2 2.5 2.5 5.0 3.4 1.8 4.2 0.0 4.2 3.3 8.4
11 Michaela Vondráčková ZAB 32 23 20.5 6.7 1.8/3.7 48.8 0.7/2.3 30.2 1.0/1.3 0.0* 0.8 1.7 2.6 1.6 1.2 2.3 0.0 1.7 1.8 5.8
1 Natálie Horsáková STR 22 23 26.0 6.5 2.3/7.0 33.5 0.3/1.6 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.7 4.8 6.5 0.8 1.3 3.7 0.0 2.3 3.0 4.4
Alena Hanušová USK 33 12 23.3 12.5 4.2/6.8 61.0 0.4/2.2 19.2 2.9/3.3 87.5 3.1 3.7 6.8 1.9 1.0 1.8 0.1 2.9 1.4 17.6
18 Aneta Finková TRU 21 23 23.6 6.4 1.3/3.2 42.5 0.9/3.5 25.0 1.1/1.6 0.0* 0.5 2.3 2.8 2.3 1.9 3.3 0.0 2.3 2.2 5.4
Anna Kubíčková OVA 25 24 20.0 6.1 1.5/3.4 43.2 0.7/2.0 34.7 1.0/1.3 0.0* 0.5 2.1 2.6 0.5 0.5 1.4 0.0 1.6 1.8 4.8
9 Michaela Vacková ZAB 31 17 22.5 8.3 0.8/1.6 0.0* 1.9/4.8 39.0 1.1/1.6 0.0* 0.9 3.2 4.1 0.8 0.9 1.2 0.0 2.1 0.8 9.9
18 Anežka Kopecká ZAB 24 25 15.4 5.5 1.4/3.4 41.9 0.6/1.8 0.0* 0.7/0.8 0.0* 1.2 2.0 3.2 0.8 0.6 1.3 0.0 0.8 1.6 5.0
9 Michaela Matušková HKR 27 21 18.8 6.5 1.0/3.0 34.9 1.2/4.5 26.6 0.9/1.3 0.0* 0.5 2.8 3.2 1.6 1.1 1.7 0.0 2.3 2.1 5.5
Barbora Wrzesiński USK 29 13 21.5 10.2 2.2/4.8 46.8 1.1/2.7 40.0 2.5/3.6 68.1 0.5 1.5 1.9 3.4 1.8 0.8 0.3 3.0 1.8 12.8
11 Katharina Agnes Fikiel SLA 36 18 16.7 6.7 2.5/4.7 53.6 0.0/0.2 0.0* 1.7/2.1 83.8 1.7 3.2 4.9 0.7 0.2 1.7 0.0 2.2 1.1 9.7
8 Karolína Fadrhonsová KPB 27 26 16.7 4.7 0.9/3.4 27.3 0.5/2.5 18.5 1.4/2.1 67.3 0.5 1.9 2.4 1.5 0.7 1.8 0.0 2.4 2.3 2.3
13 Adéla Junková STR 20 21 21.9 5.8 1.4/4.4 32.6 0.5/1.7 0.0* 1.3/2.0 65.1 1.0 1.9 2.9 0.7 0.9 2.6 0.0 1.9 2.2 2.4
21 Alžběta Levínská HKR 23 25 17.4 4.7 1.8/4.3 41.1 0.0/0.1 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.5 2.6 4.0 0.9 0.5 1.0 0.0 1.2 2.1 5.2
24 Michaela Jánská STR 21 21 26.0 5.6 1.4/3.0 46.9 0.6/2.9 21.7 0.9/1.2 0.0* 0.5 2.3 2.8 1.7 1.0 3.9 0.0 2.0 1.9 3.2
11 Dominika Pohunková SLO 29 12 17.3 9.6 2.7/6.6 40.5 0.8/2.7 31.3 1.8/2.6 67.7 0.6 1.5 2.1 1.3 0.8 2.3 0.0 2.8 2.3 5.5
10 Nikola Šafránková SLO 20 23 17.6 4.9 1.4/4.5 30.8 0.6/2.3 25.0 0.4/0.5 0.0* 0.2 1.6 1.8 0.9 0.5 1.7 0.0 0.6 2.4 -0.2
Kateřina Zohnová KPB 39 8 26.8 13.4 2.6/4.9 53.8 2.0/3.4 59.3 2.1/2.3 94.4 0.3 3.8 4.0 2.0 1.3 1.5 0.2 2.5 1.0 17.0
15 Adéla Vítová TRU 21 22 19.2 4.8 1.0/3.0 34.8 0.7/2.4 28.8 0.7/0.9 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.9 0.5 1.6 0.0 1.4 2.6 0.7
4 Michaela Potočková TRU 28 18 24.3 5.7 1.1/3.3 31.7 0.9/3.2 28.1 0.9/2.2 42.5 0.8 2.1 2.9 1.1 0.6 1.7 0.0 1.9 1.4 3.3
41 Martina Šubrtová HKR 22 29 22.2 3.6 0.9/2.2 41.5 0.4/1.4 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.3 3.4 4.7 0.8 0.7 1.4 0.0 1.1 2.5 4.9
15 Sarah Beránková ZAB 28 23 16.5 4.3 1.0/1.9 0.0* 0.5/2.1 24.5 0.7/0.9 0.0* 0.5 2.1 2.6 1.6 0.6 1.4 0.0 0.8 0.9 5.0
Simona Sklenářová USK 24 11 18.4 9.0 2.5/4.5 54.0 0.9/2.7 33.3 1.4/1.6 0.0* 0.8 1.5 2.4 1.9 2.5 0.9 0.2 1.2 2.2 9.8
17 Lenka Šoukalová ZAB 27 18 19.1 5.3 1.7/3.2 53.4 0.3/1.1 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.2 1.4 2.6 1.6 1.4 1.8 0.0 1.4 1.7 6.3
12 Monika Fučíková SLO 22 14 23.4 6.7 2.1/5.8 37.0 0.6/2.0 32.1 0.5/0.9 0.0* 1.4 3.1 4.6 1.4 1.0 2.1 0.0 1.6 1.2 6.7
0 Kateřina Galíčková ZAB 24 11 23.6 8.5 1.7/3.5 48.7 1.5/4.0 38.6 0.5/0.5 0.0* 0.9 2.3 3.2 1.8 0.8 1.9 0.1 1.0 1.4 7.9
16 Marie Anna Machytková STR 21 15 19.7 6.2 2.3/5.9 38.2 0.1/1.3 0.0* 1.3/2.1 61.3 0.9 2.3 3.2 0.6 0.5 3.3 0.0 1.5 1.2 2.0
Kateřina Káňová OVA 27 25 23.1 3.6 1.5/4.0 37.0 0.0/0.6 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.8 3.5 4.3 1.3 0.6 2.0 0.0 1.0 2.9 2.8
21 Kateřina Kozumplíková TRU 30 12 24.1 7.5 2.1/5.3 39.7 0.9/3.8 23.9 0.6/1.2 0.0* 0.6 2.7 3.3 1.3 2.0 3.4 0.0 1.8 2.0 4.3
Markéta Löflerová CHO 27 26 15.8 3.5 0.9/2.1 41.8 0.3/1.2 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.9 0.7 1.6 0.7 0.8 1.4 0.0 1.5 2.7 1.5
12 Klára Marečková HKR 34 10 22.3 8.7 3.1/6.3 49.2 0.5/1.5 0.0* 1.0/1.4 0.0* 1.6 2.7 4.3 0.7 0.8 1.6 0.0 1.4 2.3 7.7
8 Denisa Harapesová SLO 33 13 23.8 6.6 0.4/1.5 0.0* 1.2/4.0 28.8 2.4/3.2 73.8 0.4 1.5 1.9 2.1 0.9 2.8 0.1 2.9 2.6 4.2
8 Kateřina Hindráková TRU 35 6 27.3 13.7 3.7/8.7 42.3 0.5/2.0 25.0 4.8/5.8 82.9 1.0 3.0 4.0 1.7 2.3 1.2 0.2 6.5 2.7 17.0
17 Lucie Bolardtová HKR 24 25 11.4 3.3 0.5/1.9 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.4 0.4 0.4 0.0 0.6 1.5 1.2
27 Elma Dautovic HKR 22 15 13.9 5.3 1.1/3.1 37.0 0.7/2.7 27.5 0.8/1.2 0.0* 0.5 2.9 3.4 0.5 0.8 1.5 0.0 1.2 2.1 3.5
13 Andrea Ondroušková SLO 23 21 17.4 3.7 1.0/3.8 25.0 0.3/1.8 0.0* 0.8/0.9 0.0* 0.9 1.8 2.6 0.7 1.0 1.1 0.0 1.7 1.7 2.6
6 Charlotte Velichová HKR 20 13 12.7 5.8 1.5/3.7 39.6 0.7/2.8 24.3 0.8/1.3 0.0* 0.2 0.8 0.9 0.8 0.5 1.2 0.0 1.2 1.0 2.2
Tereza Halátková USK 22 23 15.3 3.3 0.9/1.8 0.0* 0.3/2.0 17.4 0.5/0.6 0.0* 0.5 1.9 2.4 1.4 2.2 0.9 0.1 0.6 1.6 4.7
20 Štěpánka Ježková SLA 22 25 13.1 2.8 1.0/2.2 44.6 0.2/0.7 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.4 0.4 0.7 0.0 0.5 1.2 1.4
4 Hana Kolegarová STR 23 19 19.3 3.6 1.2/2.9 39.3 0.3/1.1 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.8 1.7 2.6 0.8 1.2 1.9 0.0 1.2 1.3 3.5
4 Markéta Šmahelová TRU 23 17 20.9 4.0 1.3/3.7 34.9 0.1/0.2 0.0* 1.2/1.9 0.0* 1.1 2.5 3.6 0.6 0.6 1.6 0.0 1.4 1.6 3.8
3 Veronika Borsová TRU 21 22 16.5 3.0 0.9/2.7 32.2 0.2/1.2 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.5 1.0 1.5 1.0 0.6 2.3 0.0 0.8 1.0 0.7
Adéla Smutná OVA 24 17 15.5 3.6 1.1/2.9 38.8 0.2/1.6 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.1 2.2 3.2 0.4 0.5 0.7 0.0 0.8 1.5 3.2
16 Barbora Bušková SLO 22 23 19.2 2.5 1.0/3.3 29.3 0.1/0.4 0.0* 0.3/1.2 0.0* 1.3 3.2 4.5 0.7 0.9 1.1 0.0 1.4 2.4 3.7
14 Klára Vojtíková HKR 30 14 15.8 4.0 0.9/3.3 28.3 0.3/1.4 0.0* 1.3/1.6 0.0* 1.4 2.2 3.6 0.9 0.5 0.8 0.1 1.7 1.4 5.2
10 Hana Hajnová TRU 22 18 19.6 2.9 0.4/1.7 0.0* 0.6/2.8 22.0 0.3/0.4 0.0* 0.3 1.2 1.4 0.8 0.3 1.9 0.0 0.8 0.5 0.2
17 Sofia Biliková SLA 25 25 18.3 2.1 0.9/2.2 40.0 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.9 0.0* 1.2 2.0 3.2 1.4 1.0 1.8 0.0 1.2 2.7 2.5
52 Madison Caroline Wolf TRU 27 9 26.4 5.8 2.1/4.6 46.3 0.0/0.6 0.0* 1.6/2.6 60.9 3.4 8.1 11.6 1.2 1.1 2.3 0.1 3.2 1.8 15.6
15 Dominica Hynková KPB 19 10 18.5 4.6 0.9/2.9 31.0 0.6/2.4 25.0 1.0/1.2 0.0* 0.6 1.5 2.1 2.5 1.2 1.9 0.1 1.5 0.8 5.5
17 Barbora Vorlová STR 24 16 19.6 2.6 0.9/2.2 40.0 0.1/1.1 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.8 2.6 3.4 0.8 0.6 1.4 0.0 0.8 2.6 1.7
Lucia Hadačová KPB 28 27 15.4 1.4 0.7/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.5 0.0* 1.6 2.5 4.0 1.0 1.2 1.3 0.0 0.7 2.2 4.0
5 Eliška Linhartová TRU 21 21 15.4 1.8 0.4/1.1 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.8 1.5 2.3 0.6 0.4 0.9 0.0 1.0 1.6 2.0
21 Natálie Koucká SLO 20 18 10.8 2.1 0.9/1.9 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.2 0.4 0.8 0.0 0.5 0.4 3.7
10 Simona Růžková HKR 23 7 15.7 5.1 1.7/3.9 44.4 0.3/1.6 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.6 1.3 1.9 1.1 0.9 1.9 0.1 2.0 2.1 3.1
6 Alžběta Seifrtová TRU 20 13 12.0 2.5 0.6/2.2 27.6 0.3/1.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.2 0.5 0.8 0.3 0.4 1.2 0.0 0.5 0.8 -0.2
Alena Jeništová STR 37 5 23.8 6.4 1.6/6.4 25.0 0.2/0.8 0.0* 2.6/3.0 86.7 2.2 6.4 8.6 1.0 1.0 2.6 0.1 3.0 2.6 9.6
3 Tea Samouk SLO 22 17 12.7 1.8 0.7/1.9 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.9 0.6 1.6 0.2 0.4 0.8 0.0 0.9 1.1 1.6
30 Dunia Huwé TRU 29 5 18.4 6.0 0.8/2.0 40.0 1.2/3.2 37.5 0.8/1.2 0.0* 0.0 1.4 1.4 0.0 0.0 2.2 0.0 1.2 2.0 0.8
Anna Mutlová OVA 26 14 13.1 1.9 0.9/2.4 35.3 0.0/0.7 0.0* 0.1/0.3 0.0* 1.5 1.7 3.2 0.9 0.5 1.2 0.1 0.3 2.4 0.8
53 Tereza Pogányová TRU 23 7 22.3 3.4 1.6/6.1 25.6 0.0/1.3 0.0* 0.3/1.0 0.0* 1.3 4.0 5.3 1.1 1.0 1.3 0.1 1.1 1.6 3.0
50 Sára Vadlejchová STR 22 13 14.9 1.7 0.7/2.2 32.1 0.0 0.0* 0.3/1.5 0.0* 1.4 1.2 2.6 1.0 0.8 2.4 0.0 1.8 2.8 0.1
Naďa Salačová CHO 30 10 11.3 2.0 0.7/1.8 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.3 0.3 0.6 0.1 0.8 1.8 1.8
Natálie Rašková OVA 24 8 20.5 2.3 0.3/2.3 11.1 0.1/1.1 0.0* 1.4/1.8 0.0* 0.5 0.9 1.4 2.3 0.1 2.3 0.1 1.8 2.1 0.0
5 Natálie Vlčková HKR 21 12 10.6 1.5 0.8/2.0 37.5 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.8 0.2 0.5 0.1 0.1 0.5 0.3
13 Taylor Erin Goligoski TRU 27 5 16.6 3.4 0.4/2.4 16.7 0.8/3.2 25.0 0.2/0.8 0.0* 0.8 2.0 2.8 0.6 0.8 1.8 0.1 1.0 1.8 0.0
Lucie Ceralová CHO 20 10 11.4 1.6 0.7/2.9 24.1 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.9 1.3 2.2 0.4 0.1 1.2 0.0 0.3 0.9 0.1
Kristýna Tomšovicová STR 35 5 21.2 3.2 1.0/3.2 31.3 0.2/0.8 0.0* 0.6/2.0 30.0 1.2 2.0 3.2 2.2 1.2 1.4 0.3 2.0 2.8 3.4
33 Kristýna Helebrantová SLA 22 17 8.3 0.9 0.2/0.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.4 0.3 0.8 0.0 0.4 0.8 0.2
7 Natálie Lukačková SLA 22 15 8.5 1.0 0.2/0.7 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.4 0.1 0.4 0.1 0.2 1.3 -0.7
6 Adéla Buřtová ZAB 23 13 6.8 1.1 0.2/1.1 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.5 0.4 0.6 0.1 0.1 0.4 0.2
7 Karolína Hauserová STR 19 15 10.7 0.9 0.3/0.9 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.8 0.3 1.3 0.0 0.5 1.3 -0.8
Veronika Koppová KPB 20 5 15.2 2.6 0.4/2.2 18.2 0.6/2.0 30.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.8 1.8 0.6 0.4 1.2 0.1 0.4 0.8 0.6
28 Julia Vydrová STR 22 3 15.0 4.0 2.0/4.3 46.2 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.7 1.7 3.3 0.7 0.0 2.7 0.1 0.7 0.7 2.7
Tamara Jovančevič OVA 26 4 15.3 3.0 0.5/2.5 20.0 0.3/1.5 0.0* 1.3/2.8 45.5 0.5 2.8 3.3 0.8 0.0 2.8 0.1 1.8 1.5 -0.3
Johana Staňková CHO 20 13 9.0 0.9 0.4/1.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.2 0.2 0.2 0.1 0.6 0.9 0.5
10 Terezie Křenková KPB 21 6 10.0 1.8 0.8/2.3 35.7 0.0/0.8 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.7 0.5 1.2 0.2 0.0 1.0 0.0 0.5 0.8 -0.3
Marie Žílová USK 21 4 8.3 2.5 1.0/1.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.8 0.8 0.0 0.3 1.3 0.0 0.5 1.3 0.5
23 Laura Mikšíková ZAB 21 3 14.7 3.0 1.0/1.7 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.3 2.3 1.3 0.7 1.0 0.4 0.3 0.7 4.3
Marta Vulovič OVA 24 4 12.3 2.0 0.8/3.0 25.0 0.0/0.3 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.0 0.3 0.8 0.0 0.5 2.8 -1.0
Iva Jedovnická KPB 22 5 11.2 1.4 0.4/1.0 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.0 0.8 1.0 0.0 0.0 0.6 -0.4
Veronika Szabó OVA 21 6 10.8 1.2 0.3/0.5 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.3 0.0 0.8 0.1 0.2 0.2 1.2
Kristýna Menšíková OVA 23 15 8.9 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.4 0.3 0.7 0.0 0.1 1.3 -1.1
Anna Merhautová USK 23 4 8.5 1.5 0.3/1.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 0.0 0.8 0.8 1.0 0.8 0.3 0.5 1.0 1.0
31 Tereza Rosůlková KPB 21 3 7.3 2.0 1.0/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.7 0.7 2.0
Anastasiia Kovtun USK 21 3 11.3 1.7 0.7/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 1.3 1.0 0.0 1.0 0.7 2.0
Dagmar Hrabovská CHO 22 11 3.8 0.5 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.2 0.0 0.5 0.0 0.3 0.7 -0.5
26 Lucie Čadková STR 20 15 10.1 0.3 0.1/1.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.2 0.3 0.8 0.0 0.1 0.9 -1.3
22 Markéta Nádvorníková SLO 21 4 10.5 1.3 0.3/0.8 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.3 1.5 0.1 0.8 1.0 -0.3
25 Tereza Soukupová STR 21 3 10.0 1.7 0.3/1.3 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 1.7 0.0 0.0 1.3 -2.7
14 Adéla Mezihoráková ZAB 19 2 7.0 1.5 0.5/0.5 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5
15 Barbora Leopoldová HKR 19 3 6.0 0.7 0.3/1.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 0.7 2.0 0.3 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.7
Anna Paťorková KPB 23 4 11.0 0.5 0.3/0.8 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.5 0.0 1.0 0.1 0.0 0.5 -0.5
Lucie Blahůšková STR 44 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpánka Traubová CHO 25 7 4.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.0 0.1 0.3 0.0 0.1 0.4 -0.1
99 Kristýna Herinková TRU 26 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sára Špelinová USK 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliška Petrušková STR 25 3 5.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 -0.3
Jana Drobná CHO 23 3 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.3
Simona Bachmanová CHO 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
16 Kristýna Lačná TRU 24 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
11 Eva Skutilová TRU 34 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
26 Ivana Karasová SLA 23 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Mariana Opočenská SLA 28 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Anna Chromá USK 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
19 Natálie Budilová SLO 23 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Nella Klapková SLO 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
16 Kateřina Ebenhöhová ZAB 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Šandová OVA 20 1 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0
19 Klára Stloukalová ZAB 21 1 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 2.0 -1.0
11 Eliška Trollerová SLO 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alena Bačová OVA 21 5 5.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.2 0.6 0.6 0.1 0.0 0.2 -0.2
2 Tereza Gotvaldová TRU 26 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Brionna, Alaine Jones USK 28 39 18 1 10 7 11 17 7 4 7 9 3 51
32 Pamela Therese Effangová HKR 30 26 5 5 11 3 5 6 7 5 5 7 5 27
11 Kristýna Čuperková HKR 32 26 8 4 7 4 6 10 5 4 7 7 5 26
Veronika Voráčková USK 25 25 10 5 3 4 8 10 10 8 5 3 5 37
María Conde USK 27 28 10 3 7 5 8 11 12 7 4 6 3 35
1 Kateřina Zeithammerová SLO 22 26 9 5 6 4 8 10 10 7 7 8 3 30
15 Anna Rosecká STR 23 26 9 4 8 2 9 9 5 3 7 10 4 24
Natalie Marie Kucowski KPB 25 21 9 4 3 7 15 21 6 3 6 5 5 41
14 Eliška Mircová SLA 28 26 6 6 2 2 6 6 6 4 5 4 5 36
18 Eliška Hálová SLO 22 26 10 1 8 7 9 16 5 4 5 7 5 43
23 Kateřina Rokošová SLA 26 25 8 2 7 7 10 17 3 3 5 8 5 31
Soňa Svetlíková OVA 24 29 13 2 5 5 8 11 4 2 5 7 4 34
11 Ludmila Dudáčková KPB 24 24 7 5 7 4 9 12 5 4 4 6 4 32
Rebecca Akl KPB 30 18 6 4 4 5 10 15 9 4 7 6 5 26
Jordan Reynolds CHO 28 22 9 2 6 4 11 12 9 6 4 6 4 37
Valentýna Kadlecová CHO 20 28 6 4 9 3 5 6 6 5 7 10 5 29
7 Petra Malíková KPB 21 21 5 3 6 3 7 7 5 3 6 6 4 30
Michaela Krejzová CHO 26 24 7 4 6 5 8 11 3 5 6 7 4 26
Teja Oblak USK 33 23 9 4 4 1 7 7 10 7 5 4 5 28
8 Petra Záplatová ZAB 32 22 7 4 6 2 5 5 8 4 7 7 4 27
Dragana Stanković USK 28 24 12 0 5 12 13 18 4 6 5 7 4 44
10 Eliška Hamzová ZAB 22 16 6 2 7 6 7 11 7 7 8 7 5 23
Alyssa Marie Thomas USK 32 24 11 0 4 4 12 16 13 10 6 6 3 42
5 Eva Kopecká KPB 28 33 8 3 11 3 6 6 6 4 8 8 5 28
1 Bria Holmes ZAB 30 22 8 1 7 5 8 13 7 8 6 8 3 32
Eliška Kubíčková OVA 21 29 8 4 7 4 5 8 10 4 7 6 4 33
Stella Tarkovičová OVA 24 23 4 3 9 3 7 8 5 4 7 8 5 22
Kateřina Bartoňová CHO 34 17 5 3 6 1 9 10 10 6 8 5 5 25
7 Karolina Šotolová HKR 24 20 6 3 3 5 7 9 7 9 6 5 4 31
1 Simona Fišerová HKR 22 15 6 1 4 7 14 18 5 6 6 5 4 33
7 Tereza Králová TRU 23 18 4 4 7 4 10 14 3 3 6 5 4 21
8 Eliška Žílová SLA 24 19 6 4 7 1 8 8 8 5 5 8 5 22
Tereza Vorlová CHO 37 19 8 2 4 5 8 12 3 5 7 9 5 21
Josipa Silov OVA 24 20 5 4 7 3 8 10 5 3 5