Kooperativa NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 9. 2018
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Marek Vondráček
Petr Nejezchleb
Pavel Volejník 70
81
17
18
30
42
42
60
Review
Základní část 1. kolo 1
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
30. 9. 2018
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Lukáš Kapaňa
Petr Znamínko
Zdeněk Latík
95
70
22
16
60
32
72
52
Review
Základní část 1. kolo 2
Tuři Svitavy
Basket Brno
30. 9. 2018
18:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Rudolf Salvetr
Tomáš Linhart
Pavel Hlaváček
73
67
20
14
41
31
55
44
Review
Základní část 1. kolo 3
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
30. 9. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Baloun
Jakub Kec
Štěpán Pokorný
Ivan Zachara
99
79
24
29
53
43
71
67
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
30. 9. 2018
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Blahout
Jan Jeřáb
Ondřej Zatloukal
Robert Paulík
80
71
28
20
47
35
60
50
Review
Základní část 1. kolo 5
ERA Basketball Nymburk
BK JIP Pardubice
17. 1. 2019
19:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Petr Blahout
Martin Kučírek
Zdeněk Ringsmuth
118
68
29
16
62
36
94
54
Review
Základní část 2. kolo 7
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
3. 10. 2018
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Hruša
Jakub Kec
Marek Vošahlík
Pavel Hlaváček
83
80
21
15
39
42
59
67
Review
Základní část 2. kolo 9
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
26. 9. 2018
18:00
Sportcentrum SLUNETA Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Petr Andrle 79
96
10
21
36
47
62
74
Review
Základní část 2. kolo 12
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
3. 10. 2018
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hošek
Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Petr Andrle 86
90
23
28
49
48
68
68
Review
Základní část 2. kolo 11
Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
3. 10. 2018
18:20
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Jan Baloun
Lukáš Kapaňa
Ivan Zachara
84
69
21
19
47
32
62
51
Review
Základní část 2. kolo 8
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
3. 10. 2018
18:30
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Petr Nejezchleb
Kamil Karafiát
Zdeněk Ringsmuth
108
78
29
24
61
44
82
54
Review
Základní část 2. kolo 10
Královští sokoli
USK Praha
3. 10. 2018
19:00
SH Třebeš Hradec Králové Petr Blahout
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Miroslav Macela 87
90
22
18
47
45
67
62
Review
Základní část 3. kolo 16
BK JIP Pardubice
Královští sokoli
6. 10. 2018
17:00
hala Sportovní gymnázium Jan Hošek
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Robert Paulík
114
93
41
18
65
47
83
69
Review
Základní část 3. kolo 15
USK Praha
Tuři Svitavy
6. 10. 2018
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Ivan Zachara 80
82
21
13
40
34
59
55
Review
Základní část 3. kolo 18
BC GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
6. 10. 2018
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Rudolf Salvetr
Ondřej Zatloukal
Petr Andrle 95
116
24
37
49
58
73
83
Review
Základní část 3. kolo 14
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
6. 10. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Petr Blahout
Martin Kučírek
Kamil Karafiát
Pavel Hlaváček
100
84
23
22
51
42
76
59
Review
Základní část 3. kolo 17
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
6. 10. 2018
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Michal Komprs
Zdeněk Latík
94
79
30
15
50
37
73
54
Review
Základní část 3. kolo 13
Basket Brno
NH Ostrava
6. 10. 2018
19:00
Hala míč. sportů Kampus Jan Baloun
Tomáš Linhart
Petr Baudyš
Miroslav Macela
77
68
19
18
38
31
67
52
Review
Základní část 4. kolo 22
Tuři Svitavy
BK JIP Pardubice
13. 10. 2018
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Kamil Karafiát
Petr Andrle 85
93
20
20
40
51
64
72
Review
Základní část 4. kolo 19
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
13. 10. 2018
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Blahout
Jiří Jedlička
Lukáš Kapaňa
Robert Paulík 73
94
15
20
31
48
55
71
Review
Základní část 4. kolo 20
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
14. 10. 2018
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Štěpán Pokorný
Marek Vošahlík
Pavel Volejník 86
87
19
31
44
46
67
62
Review
Základní část 4. kolo 21
BK Opava
Královští sokoli
13. 10. 2018
18:00
Víceúčelová hala Opava Marek Vondráček
Tomáš Linhart
Petr Baudyš
Pavel Hlaváček
102
91
21
19
46
43
74
66
Review
Základní část 4. kolo 24
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
14. 10. 2018
18:00
Hala míč. sportů Kampus Jan Hošek
Jan Jeřáb
Michal Scholze
Ivan Zachara
77
68
9
15
29
31
56
47
Review
Základní část 4. kolo 23
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
13. 10. 2018
18:20
Sportcentrum DDM 1 Jan Baloun
Petr Nejezchleb
Martin Kučírek
Zdeněk Latík
79
77
22
24
47
48
61
62
Review
Základní část 5. kolo 27
BK JIP Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
20. 10. 2018
17:00
hala Sportovní gymnázium Jan Hošek
Rudolf Salvetr
Ondřej Zatloukal
Zdeněk Latík
82
70
20
15
40
29
58
54
Review
Základní část 5. kolo 30
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 10. 2018
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
92
81
30
20
51
39
74
59
Review
Základní část 5. kolo 26
USK Praha
Basket Brno
20. 10. 2018
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Kamil Karafiát
Petr Baudyš
Zdeněk Ringsmuth
77
76
13
22
27
40
49
62
Review
Základní část 5. kolo 29
BC GEOSAN Kolín
Královští sokoli
20. 10. 2018
17:45
SOU Spojů Kolín Ivor Matějek
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Petr Andrle
104
78
30
21
50
39
76
56
Review
Základní část 5. kolo 25
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
20. 10. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Petr Blahout
Petr Nejezchleb
Michal Komprs
Pavel Volejník
106
78
23
23
56
35
77
52
Review
Základní část 5. kolo 28
BK Opava
Tuři Svitavy
20. 10. 2018
18:00
Víceúčelová hala Opava Jan Baloun
Martin Kučírek
Michal Scholze
Robert Paulík
88
73
19
20
42
40
63
50
Review
Základní část 6. kolo 33
Tuři Svitavy
BC GEOSAN Kolín
27. 10. 2018
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Marek Vondráček
Michal Komprs
Robert Paulík
104
68
30
10
51
26
72
45
Review
Základní část 6. kolo 31
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 10. 2018
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Kamil Karafiát
Zdeněk Latík
92
85
16
17
36
41
65
61
Review
Základní část 6. kolo 34
BK REDSTONE Olomoucko
BK Opava
27. 10. 2018
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Blahout
Jan Jeřáb
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
91
90
32
16
52
44
63
61
Review
Základní část 6. kolo 36
BK ARMEX Děčín
USK Praha
27. 10. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Hošek
Jakub Kec
Martin Kučírek
Ivan Zachara
68
65
18
12
36
29
53
53
Review
Základní část 6. kolo 32
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
27. 10. 2018
19:00
Sportovní hala Třebeš Jan Baloun
Jiří Jedlička
Štěpán Pokorný
Pavel Volejník 72
108
10
24
32
50
46
79
Review
Základní část 6. kolo 35
Basket Brno
BK JIP Pardubice
27. 10. 2018
19:00
Hala míč. sportů Kampus Robert Vyklický
Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Petr Andrle 70
87
19
19
32
37
51
58
Review
Základní část 7. kolo 40
BC GEOSAN Kolín
BK REDSTONE Olomoucko
31. 10. 2018
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Miroslav Macela 90
96
26
17
48
41
70
62
Review
Základní část 7. kolo 37
USK Praha
NH Ostrava
31. 10. 2018
18:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Rudolf Salvetr
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček 70
80
22
22
39
45
50
62
Review
Základní část 7. kolo 38
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
22. 10. 2018
18:00
hala Sportovní gymnázium Ivor Matějek
Marek Vondráček
Štěpán Pokorný
Miroslav Macela 67
76
16
18
34
34
55
55
Review
Základní část 7. kolo 39
BK Opava
Basket Brno
8. 11. 2018
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
Zdeněk Latík
79
53
22
16
44
26
59
44
Review
Základní část 7. kolo 42
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
31. 10. 2018
18:20
Sportcentrum SLUNETA Petr Blahout
Jan Jeřáb
Tomáš Linhart
Petr Andrle
77
67
19
19
41
43
58
56
Review
Základní část 7. kolo 41
ERA Basketball Nymburk
Tuři Svitavy
18. 10. 2018
18:30
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Blahout
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Pavel Volejník
85
77
23
25
43
41
63
54
Review
Základní část 8. kolo 48
BK JIP Pardubice
USK Praha
3. 11. 2018
17:00
hala Sportovní gymnázium Jakub Kec
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Petr Andrle 63
68
17
14
30
40
46
59
Review
Základní část 8. kolo 43
NH Ostrava
Královští sokoli
3. 11. 2018
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Petr Znamínko
Michal Komprs
Robert Paulík
97
83
23
20
48
43
77
62
Review
Základní část 8. kolo 44
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 11. 2018
18:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Petr Nejezchleb
Štěpán Pokorný
Miroslav Macela 66
70
13
15
29
37
50
54
Review
Základní část 8. kolo 45
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
3. 11. 2018
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Kamil Karafiát
Marek Vošahlík
Zdeněk Latík 77
89
15
23
43
40
56
72
Review
Základní část 8. kolo 47
BK ARMEX Děčín
BK Opava
3. 11. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Baloun
Martin Kučírek
Tomáš Linhart
Pavel Volejník
100
79
27
29
49
42
76
59
Review
Základní část 8. kolo 46
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
3. 11. 2018
19:00
Hala míč. sportů Kampus Petr Blahout
Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Pavel Hlaváček 66
87
27
21
35
44
53
71
Review
Základní část 9. kolo 49
BK JIP Pardubice
NH Ostrava
10. 11. 2018
17:00
hala Sportovní gymnázium Petr Blahout
Rudolf Salvetr
Štěpán Pokorný
Pavel Volejník
128
71
37
27
71
44
103
57
Review
Základní část 9. kolo 52
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
10. 11. 2018
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jakub Kec
Petr Znamínko
Petr Baudyš
Ivan Zachara
98
63
29
12
56
17
78
38
Review
Základní část 9. kolo 51
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
10. 11. 2018
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Baloun
Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
Robert Paulík 101
105
18
27
46
47
62
66
89
89
Review
Základní část 9. kolo 50
BK Opava
USK Praha
10. 11. 2018
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Kamil Karafiát
Petr Andrle 63
74
14
20
33
37
49
54
Review
Základní část 9. kolo 53
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
11. 11. 2018
18:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Martin Kučírek
Michal Scholze
Pavel Hlaváček
89
88
26
21
42
40
66
60
78
78
Review
Základní část 9. kolo 54
Královští sokoli
Tuři Svitavy
7. 11. 2018
18:00
Sportovní hala Třebeš Ivor Matějek
Martin Kučírek
Matěj Záruba
Miroslav Macela 78
90
16
21
43
45
59
70
Review
Základní část 10. kolo 60
BK JIP Pardubice
BK Opava
17. 11. 2018
17:00
hala Sportovní gymnázium Robert Vyklický
Martin Kučírek
Petr Znamínko
Robert Paulík
100
55
18
12
45
33
69
52
Review
Základní část 10. kolo 55
NH Ostrava
Tuři Svitavy
17. 11. 2018
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Tomáš Linhart
Zdeněk Latík 81
92
20
22
42
55
62
73
Review
Základní část 10. kolo 59
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
17. 11. 2018
17:30
SH Folimanka Petr Blahout
Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
Zdeněk Ringsmuth
87
65
22
20
43
33
64
54
Review
Základní část 10. kolo 56
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
16. 11. 2018
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Jiří Jedlička
Michal Komprs
Miroslav Macela
88
82
26
19
48
38
72
64
Review
Základní část 10. kolo 58
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
17. 11. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Hošek
Petr Nejezchleb
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček 68
93
25
22
44
43
54
71
Review
Základní část 10. kolo 57
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 11. 2018
19:00
Hala míč. sportů Kampus Jan Baloun
Rudolf Salvetr
Kamil Karafiát
Pavel Volejník 71
80
22
21
37
43
54
63
Review
Základní část 11. kolo 63
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
22. 11. 2018
10:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Petr Znamínko
Petr Baudyš
Zdeněk Ringsmuth
101
56
31
12
59
32
79
42
Review
Základní část 11. kolo 62
BC GEOSAN Kolín
BK JIP Pardubice
19. 11. 2018
17:45
SOU Spojů Kolín Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Tomáš Linhart
Zdeněk Ringsmuth
97
96
35
28
59
49
80
75
Review
Základní část 11. kolo 61
BK Opava
NH Ostrava
22. 11. 2018
18:00
Víceúčelová hala Opava Jan Hošek
Jiří Jedlička
Martin Kučírek
Pavel Hlaváček
95
79
23
14
41
34
70
52
Review
Základní část 11. kolo 64
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
21. 11. 2018
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Blahout
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Ivan Zachara
76
66
21
15
41
38
62
46
Review
Základní část 11. kolo 65
Královští sokoli
Basket Brno
21. 11. 2018
18:00
Sportovní hala Třebeš Marek Vondráček
Lukáš Kapaňa
Michal Scholze
Petr Andrle
84
79
25
10
46
36
60
54
Review
Základní část 11. kolo 66
Tuři Svitavy
BK REDSTONE Olomoucko
21. 11. 2018
18:00
SH Na Střelnici Jan Baloun
Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Robert Paulík
85
76
21
14
36
36
62
51
Review
Základní část 12. kolo 71
BK JIP Pardubice
ERA Basketball Nymburk
8. 12. 2018
16:30
enteria arena Robert Vyklický
Jan Baloun
Petr Nejezchleb
Petr Andrle 70
90
25
23
36
49
52
74
Review
Základní část 12. kolo 67
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
8. 12. 2018
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Kamil Karafiát
Robert Paulík 81
91
23
20
49
46
71
68
Review
Základní část 12. kolo 72
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
8. 12. 2018
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Rudolf Salvetr
Michal Scholze
Miroslav Macela 80
91
16
30
34
56
61
70
Review
Základní část 12. kolo 70
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
9. 12. 2018
18:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
Pavel Volejník
82
69
24
18
33
38
53
54
Review
Základní část 12. kolo 68
Basket Brno
Tuři Svitavy
9. 12. 2018
19:00
Hala míč. sportů Kampus Petr Hruša
Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Zdeněk Latík 73
83
19
14
40
35
57
63
Review
Základní část 12. kolo 69
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
24. 11. 2018
19:00
Sportovní hala Třebeš Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Matěj Záruba
Miroslav Macela 84
90
32
20
44
39
61
65
75
75
Review
Základní část 13. kolo 73
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
12. 12. 2018
17:45
SOU Spojů Kolín Jakub Kec
Tomáš Linhart
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
101
65
25
25
50
31
76
55
Review
Základní část 13. kolo 74
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
6. 12. 2018
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček 79
81
19
22
41
43
60
59
Review
Základní část 13. kolo 75
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 12. 2018
18:00
hala Sportovní gymnázium Petr Blahout
Rudolf Salvetr
Kamil Karafiát
Miroslav Macela
82
67
18
11
35
31
58
48
Review
Základní část 13. kolo 76
USK Praha
Královští sokoli
12. 12. 2018
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Petr Nejezchleb
Michal Scholze
Pavel Hlaváček
88
87
16
21
45
40
68
61
Review
Základní část 13. kolo 77
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
12. 12. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Hošek
Jan Jeřáb
Štěpán Pokorný
Ivan Zachara 77
79
16
11
38
39
58
62
Review
Základní část 13. kolo 78
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
12. 12. 2018
20:00
Hala míč. sportů Kampus Marek Vondráček
Martin Kučírek
Ondřej Zatloukal
Robert Paulík 71
88
16
29
29
45
48
68
Review
Základní část 14. kolo 80
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
15. 12. 2018
16:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Kamil Karafiát
Robert Paulík
88
67
26
15
45
36
58
55
Review
Základní část 14. kolo 83
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
16. 12. 2018
17:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Zdeněk Ringsmuth
93
68
21
15
44
30
75
47
Review
Základní část 14. kolo 84
ERA Basketball Nymburk
BC GEOSAN Kolín
15. 12. 2018
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Baloun
Lukáš Kapaňa
Matěj Záruba
Pavel Volejník
107
79
24
18
49
39
78
62
Review
Základní část 14. kolo 79
NH Ostrava
Basket Brno
15. 12. 2018
17:30
SH Ostrava-Tatran Jan Hošek
Jakub Kec
Michal Komprs
Petr Andrle 75
81
16
20
33
41
53
62
Review
Základní část 14. kolo 81
Tuři Svitavy
USK Praha
15. 12. 2018
18:00
SH Na Střelnici Petr Blahout
Marek Vondráček
Martin Kučírek
Pavel Hlaváček
85
70
25
21
48
42
69
57
Review
Základní část 14. kolo 82
Královští sokoli
BK JIP Pardubice
15. 12. 2018
18:00
Sportovní hala Třebeš Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Petr Baudyš
Ivan Zachara 75
85
31
28
51
46
59
63
Review
Základní část 15. kolo 86
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 12. 2018
16:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Martin Kučírek
Petr Nejezchleb
Petr Andrle 90
92
19
22
44
43
69
65
Review
Základní část 15. kolo 89
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
22. 12. 2018
17:30
SH Folimanka Jan Baloun
Jakub Kec
Štěpán Pokorný
Miroslav Macela 89
99
22
30
43
44
63
78
Review
Základní část 15. kolo 87
Královští sokoli
BK Opava
22. 12. 2018
18:00
Sportovní hala Třebeš Ivor Matějek
Michal Komprs
Rudolf Salvetr
Pavel Hlaváček 64
89
19
20
40
41
57
67
Review
Základní část 15. kolo 90
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
20. 12. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Petr Blahout
Jan Jeřáb
Petr Baudyš
Zdeněk Ringsmuth
69
63
19
8
40
27
48
44
Review
Základní část 15. kolo 88
BK JIP Pardubice
Tuři Svitavy
22. 12. 2018
18:20
hala Sportovní gymnázium Robert Vyklický
Lukáš Kapaňa
Kamil Karafiát
Robert Paulík
93
85
31
18
54
41
66
63
Review
Základní část 15. kolo 85
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
31. 1. 2019
18:30
ZŠ Komenského Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Ondřej Zatloukal
Zdeněk Ringsmuth
100
59
23
10
62
24
83
44
Review
Základní část 16. kolo 91
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
29. 12. 2018
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Ondřej Zatloukal
Zdeněk Latík 96
101
21
20
35
42
62
62
85
85
Review
Základní část 16. kolo 93
BK REDSTONE Olomoucko
BK JIP Pardubice
29. 12. 2018
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Marek Vondráček
Michal Scholze
Ivan Zachara
99
76
24
19
56
38
73
59
Review
Základní část 16. kolo 94
Tuři Svitavy
BK Opava
28. 12. 2018
18:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Jakub Kec
Matěj Záruba
Miroslav Macela
96
58
15
17
51
32
75
44
Review
Základní část 16. kolo 95
Královští sokoli
BC GEOSAN Kolín
29. 12. 2018
18:00
Sportovní hala Třebeš Jan Baloun
Štěpán Pokorný
Jiří Jedlička
Petr Andrle
88
74
23
24
47
38
70
59
Review
Základní část 16. kolo 96
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
29. 12. 2018
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Blahout
Rudolf Salvetr
Petr Baudyš
Pavel Volejník 80
92
20
20
35
41
57
72
Review
Základní část 16. kolo 92
Basket Brno
USK Praha
29. 12. 2018
19:00
Hala míč. sportů Kampus Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Petr Znamínko
Robert Paulík
87
69
20
15
41
35
62
49
Review
Základní část 17. kolo 101
BK JIP Pardubice
Basket Brno
5. 1. 2019
17:00
hala Sportovní gymnázium Jan Hošek
Jan Jeřáb
Petr Znamínko
Ivan Zachara
85
69
18
11
34
27
62
49
Review
Základní část 17. kolo 102
USK Praha
BK ARMEX Děčín
5. 1. 2019
17:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Rudolf Salvetr
Kamil Karafiát
Pavel Volejník 69
89
18
25
31
46
50
70
Review
Základní část 17. kolo 99
BC GEOSAN Kolín
Tuři Svitavy
5. 1. 2019
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Blahout
Martin Kučírek
Michal Komprs
Robert Paulík 90
95
16
19
43
48
64
69
Review
Základní část 17. kolo 97
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
6. 1. 2019
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Baloun
Tomáš Linhart
Michal Scholze
Miroslav Macela
97
66
21
17
48
29
71
52
Review
Základní část 17. kolo 98
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
4. 1. 2019
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Jakub Kec
Marek Vošahlík
Petr Andrle
100
71
29
20
58
37
81
55
Review
Základní část 17. kolo 100
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
5. 1. 2019
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Zdeněk Latík
102
92
21
23
47
45
74
69
Review
Základní část 18. kolo 104
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
9. 1. 2019
17:00
ARMEX Sportcentrum Robert Vyklický
Jan Baloun
Štěpán Pokorný
Zdeněk Ringsmuth
72
68
20
21
35
41
58
58
Review
Základní část 18. kolo 103
NH Ostrava
USK Praha
9. 1. 2019
17:30
SH Ostrava-Tatran Jan Hošek
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Pavel Hlaváček
90
85
21
25
44
43
70
58
Review
Základní část 18. kolo 106
BK REDSTONE Olomoucko
BC GEOSAN Kolín
9. 1. 2019
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jakub Kec
Petr Nejezchleb
Michal Scholze
Petr Andrle
111
82
29
25
60
46
90
58
Review
Základní část 18. kolo 108
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 1. 2019
18:00
Sportovní hala Třebeš Marek Vondráček
Kamil Karafiát
Ondřej Zatloukal
Robert Paulík 73
91
17
14
34
44
52
69
Review
Základní část 18. kolo 105
Basket Brno
BK Opava
10. 1. 2019
20:00
Hala míč. sportů Kampus Petr Blahout
Martin Kučírek
Matěj Záruba
Zdeněk Latík
67
59
16
18
33
30
52
45
Review
Základní část 18. kolo 107
Tuři Svitavy
ERA Basketball Nymburk
10. 1. 2019
20:00
SH Na Střelnici Robert Vyklický
Tomáš Linhart
Lukáš Kapaňa
Ivan Zachara 64
68
17
14
37
30
44
47
Review
Základní část 19. kolo 111
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
12. 1. 2019
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Hošek
Rudolf Salvetr
Štěpán Pokorný
Zdeněk Ringsmuth
96
76
22
18
46
32
71
50
Review
Základní část 19. kolo 114
USK Praha
BK JIP Pardubice
12. 1. 2019
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Petr Nejezchleb
Marek Vošahlík
Miroslav Macela 64
73
19
24
36
41
58
59
Review
Základní část 19. kolo 112
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
12. 1. 2019
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Baloun
Tomáš Linhart
Petr Baudyš
Pavel Hlaváček 75
80
20
21
40
34
57
46
Review
Základní část 19. kolo 110
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
13. 1. 2019
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Blahout
Jan Jeřáb
Petr Znamínko
Pavel Volejník 56
103
18
25
37
46
39
79
Review
Základní část 19. kolo 113
BK Opava
BK ARMEX Děčín
12. 1. 2019
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
Robert Paulík 61
77
16
18
24
47
42
68
Review
Základní část 19. kolo 109
Královští sokoli
NH Ostrava
23. 1. 2019
19:00
Sportovní hala Třebeš Marek Vondráček
Petr Znamínko
Michal Scholze
Pavel Volejník
88
75
16
24
43
36
66
51
Review
Základní část 20. kolo 120
Tuři Svitavy
Královští sokoli
19. 1. 2019
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Kamil Karafiát
Petr Baudyš
Zdeněk Latík
102
77
35
22
63
41
80
64
Review
Základní část 20. kolo 115
NH Ostrava
BK JIP Pardubice
19. 1. 2019
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Jiří Jedlička
Miroslav Macela
100
92
27
30
45
55
65
72
Review
Základní část 20. kolo 116
USK Praha
BK Opava
19. 1. 2019
17:30
SH Folimanka Jan Hošek
Rudolf Salvetr
Štěpán Pokorný
Petr Andrle
85
80
22
19
46
42
61
66
Review
Základní část 20. kolo 117
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
19. 1. 2019
18:00
ARMEX Sportcentrum Robert Vyklický
Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Pavel Volejník
94
74
27
22
47
40
73
50
Review
Základní část 20. kolo 119
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 1. 2019
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Baloun
Marek Vondráček
Martin Kučírek
Robert Paulík
101
79
22
16
55
37
79
54
Review
Základní část 20. kolo 118
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
19. 1. 2019
19:00
Hala míč. sportů Kampus Petr Blahout
Jakub Kec
Michal Komprs
Pavel Hlaváček 70
91
12
22
32
43
52
71
Review
Základní část 21. kolo 124
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
26. 1. 2019
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivor Matějek
Rudolf Salvetr
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
106
88
21
16
49
39
83
62
Review
Základní část 21. kolo 121
Tuři Svitavy
NH Ostrava
26. 1. 2019
18:00
SH Na Střelnici Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
Petr Andrle
106
86
29
17
52
44
81
61
Review
Základní část 21. kolo 122
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
26. 1. 2019
18:00
Sportovní hala Třebeš Jakub Kec
Petr Nejezchleb
Michal Komprs
Zdeněk Ringsmuth 52
85
11
20
29
33
41
50
Review
Základní část 21. kolo 123
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
26. 1. 2019
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Tomáš Linhart
Petr Baudyš
Miroslav Macela
86
78
19
19
44
33
64
60
Review
Základní část 21. kolo 125
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
26. 1. 2019
18:00
SOU Spojů Kolín Petr Blahout
Lukáš Kapaňa
Jiří Jedlička
Ivan Zachara
79
76
19
15
38
35
54
56
Review
Základní část 21. kolo 126
BK Opava
BK JIP Pardubice
26. 1. 2019
18:00
Víceúčelová hala Opava Jan Baloun
Martin Kučírek
Matěj Záruba
Robert Paulík 82
89
13
27
39
40
55
67
Review
Základní část 22. kolo 127
NH Ostrava
BK Opava
2. 2. 2019
18:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hošek
Lukáš Kapaňa
Štěpán Pokorný
Petr Andrle 108
120
28
32
58
62
80
96
Review
Základní část 22. kolo 128
BK JIP Pardubice
BC GEOSAN Kolín
2. 2. 2019
18:00
hala Sportovní gymnázium Jan Baloun
Petr Nejezchleb
Marek Vošahlík
Ivan Zachara 78
84
14
17
32
39
48
68
Review
Základní část 22. kolo 129
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
2. 2. 2019
18:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Petr Znamínko
Ondřej Zatloukal
Pavel Volejník 59
97
20
27
29
59
45
78
Review
Základní část 22. kolo 130
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 2. 2019
18:00
ARMEX Sportcentrum Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Kamil Karafiát
Zdeněk Ringsmuth 106
109
20
20
37
43
59
59
82
82
88
88
99
99
Review
Základní část 22. kolo 131
Basket Brno
Královští sokoli
2. 2. 2019
18:00
Hala míč. sportů Kampus Petr Blahout
Jan Jeřáb
Jiří Jedlička
Miroslav Macela
89
77
16
17
32
42
59
55
Review
Základní část 22. kolo 132
BK REDSTONE Olomoucko
Tuři Svitavy
2. 2. 2019
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Martin Kučírek
Michal Scholze
Pavel Hlaváček 65
81
17
21
34
44
52
60
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
David Machač 41 37 27.8 10.9 3.3 / 5.6 58.9 0.8 / 2.6 31.3 1.8/2.3 78.6 2.0 3.2 5.2 0.9 0.8 0.9 0.0 1.9 0.0 12.2
17 Petr Bohačík OVA 36 24 32.2 12.5 4.6 / 7.2 64.5 0.5 / 2.3 24.1 1.6/4.1 39.8 3.5 7.4 10.9 2.8 0.7 2.0 0.1 3.8 2.8 19.5
94 Petr Šafarčík KOL 27 17 29.9 15.4 3.0 / 6.5 45.9 2.1 / 6.1 33.7 3.2/4.0 79.4 0.4 2.8 3.1 3.0 0.6 2.2 0.1 3.1 1.8 13.0
4 Rostislav Dragoun OPA 25 36 18.7 4.4 0.8 / 2.3 37.0 0.5 / 2.2 23.1 1.2/1.7 0.0* 1.2 1.7 2.9 1.1 0.9 0.8 0.0 1.6 2.3 4.3
15 Dalibor Fait UNL 27 24 12.3 5.5 1.3 / 2.2 56.6 0.8 / 1.9 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.5 1.7 2.3 0.3 0.5 0.7 0.0 0.7 1.8 4.9
Erik Klepač OLO 21 9 6.4 1.6 0.2 / 0.6 0.0* 0.2 / 0.6 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.7 0.0 0.7 0.1 0.6 0.9 1.1
Lukáš Bobek USK 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
34 Michal Svojanovský PCE 20 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tobiáš Mikula NBK 22 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
7 Martin Klouda DEC 22 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jiří Svojanovský SVI 19 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Štěpán Fical LJH 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
0 Martin Hrabovský BRN 22 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
0 Filip Halada GBA 29 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Bureš HKR 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK REDSTONE Olomoucko 46 22.6 9.1 16.4 /22.2 74.0 10.8 28.1 38.9 21.1 6.9 13.3 21.5 21.3 2.3
NH Ostrava 34 22.5 8.0 12.6 /18.6 67.8 10.1 27.1 37.2 18.8 6.3 13.9 18.5 21.4 1.9
Tuři Svitavy 49 21.3 9.0 14.4 /20.7 69.8 10.8 29.8 40.6 22.6 5.6 14.2 21.0 20.4 2.8
Basket Brno 38 17.2 8.2 12.5 /17.1 73.3 7.5 24.8 32.3 14.8 7.2 12.9 19.8 19.9 2.6
BK ARMEX Děčín 52 21.2 7.8 13.4 /19.8 67.7 11.9 27.4 39.4 15.5 6.5 13.5 21.3 21.3 1.6
Královští sokoli 36 20.4 8.5 15.0 /20.8 72.0 10.5 26.8 37.3 18.4 6.4 13.9 20.7 18.7 1.4
USK Praha 40 20.3 8.2 12.6 /18.8 67.0 9.6 24.1 33.7 17.5 6.6 12.3 20.7 20.7 1.4
SLUNETA Ústí nad Labem 44 21.1 8.5 12.4 /16.8 73.6 10.0 27.9 37.9 17.9 5.8 11.8 18.9 20.2 2.2
ERA Basketball Nymburk 47 26.4 9.6 14.1 /20.1 70.2 13.6 30.9 44.5 22.8 8.4 13.0 20.0 20.1 1.9
BK JIP Pardubice 40 22.8 8.1 13.9 /18.6 74.6 14.3 27.5 41.8 19.5 6.7 13.3 19.4 21.4 2.6
BK Opava 43 18.5 10.3 14.0 /19.0 73.6 12.8 25.1 37.9 18.0 8.1 12.0 19.7 20.9 1.2
GEOSAN Kolín 37 21.6 8.5 16.1 /22.3 72.2 9.3 26.5 35.8 18.0 7.3 11.9 21.0 18.8 2.1
GBA EU 2 22.5 9.5 20.5 /31.0 66.1 8.5 33.0 41.5 14.0 4.0 13.0 25.5 23.5 6.0
Fio banka J. Hradec 2 26.5 8.5 17.0 /22.5 75.6 15.0 26.5 41.5 15.5 7.0 10.0 21.5 27.5 1.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 22 0 8 14 - - -
Zatloukal Ondřej 17 0 0 17 - - -
Záruba Matěj 23 0 0 23 - - -
Vyklický Robert 46 46 0 0 - - -
Vošahlík Marek 30 0 0 30 - - -
Vondráček Marek 42 26 11 5 - - -
Scholze Michal 20 0 0 20 - - -
Salvetr Rudolf 35 4 26 5 - - -
Pokorný Štěpán 24 0 4 20 - - -
Nejezchleb Petr 29 0 23 6 - - -
Matějek Ivor 39 33 6 0 - - -
Linhart Tomáš 27 0 17 10 - - -
Kurz Vlastimil 30 0 27 3 - - -
Kučírek Martin 36 1 23 12 - - -
Komprs Michal 18 0 1 17 - - -
Kec Jakub 33 9 19 5 - - -
Karafiát Kamil 28 0 12 16 - - -
Kapaňa Lukáš 27 0 20 7 - - -
Jeřáb Jan 32 0 28 4 - - -
Jedlička Jiří 19 0 5 14 - - -
Hruša Petr 42 37 4 1 - - -
Hošek Jan 39 33 3 3 - - -
Blahout Petr 42 34 6 2 - - -
Baudyš Petr 18 0 0 18 - - -
Baloun Jan 47 32 12 3 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře

články