GBA EU

Kategorie
Muži
Soutěž
1. liga | Kooperativa NBL

Základní informace

Adresa

Get Better Academy Europe s.r.o.
Palackého
252 19 Rudná

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
25 Seikou Sisoho Jawara 2000 190 22 26 23.7 13.3 2.8 / 5.4 52.5 1.8 / 4.6 39.5 2.2/2.8 79.2 0.6 2.5 3.1 3.3 1.1 2.4 0.1 2.4 1.5
12 Miroslav Štafl 1999 207 22 32 21.9 9.0 3.5 / 5.8 60.0 0.3 / 1.1 23.5 1.3/2.0 65.1 2.1 3.6 5.7 0.8 0.5 1.7 0.0 2.7 2.5
30 Gabriel Chachashvili 1999 210 22 31 22.5 8.2 2.9 / 4.7 61.9 0.4 / 1.3 32.5 1.1/1.9 56.9 2.3 5.3 7.6 0.8 1.0 1.1 0.0 1.7 2.4
7 Daniel Randuška 1999 161 23 32 24.9 7.1 1.7 / 4.2 40.3 0.6 / 2.4 26.0 1.8/2.9 64.1 0.6 1.7 2.3 3.0 1.2 2.1 0.0 3.3 2.4
44 Mark Jaakson 2000 196 22 26 22.7 8.6 2.1 / 4.1 50.9 0.8 / 2.4 33.3 2.0/2.5 81.3 0.9 1.7 2.6 1.3 0.5 1.2 0.0 2.2 1.5
9 Artur Konontšuk 2000 198 22 23 16.5 7.9 1.7 / 2.7 63.9 1.1 / 2.6 43.3 1.1/1.5 76.5 0.6 1.7 2.3 0.7 0.4 1.1 0.0 1.2 1.9
14 Tomáš Mikyska 2000 167 21 29 15.8 6.1 1.8 / 2.6 69.7 0.5 / 1.4 35.0 1.0/1.6 65.2 1.4 1.8 3.2 0.6 0.9 1.8 0.0 1.4 2.2
David Pekárek K 1996 203 27 10 31.1 16.6 3.3 / 6.5 50.8 2.0 / 5.8 34.5 4.0/4.6 87.0 0.9 8.5 9.4 2.3 2.6 3.2 0.1 4.0 2.2
45 Filip Novotný R/K 2000 193 22 21 15.9 5.0 0.8 / 2.0 38.1 1.0 / 3.6 28.0 0.4/0.6 75.0 0.7 0.9 1.5 0.9 0.4 0.8 0.1 0.7 1.3
24 Matěj Burda R 2001 189 21 21 11.0 4.1 0.5 / 0.9 55.6 0.8 / 1.9 40.0 0.9/1.3 66.7 0.2 0.5 0.8 1.2 0.4 0.6 0.1 1.5 0.8
0 Filip Halada K 1992 194 30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
39 Rastislav Šipkovský 2001 199 21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
35 Nikolajs Atanasovs 2001 200 21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
22 František Bartoň 2000 197 21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Mikuláš Whalen 2001 191 21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
16 Allen Jiles 1991 185 31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 Marek Welsch R 1999 180 23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Samuel Lenjik 2001 180 21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
18 Nikolaos Noumeros 2001 198 22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sacha Killeya-Jones 1998 208 24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
23 Tadeáš Manas 2001 200 20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3 Alon Sorani 2001 186 21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Josiah Meyer Barber 1995 200 27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Jan Vilím 2001 203 22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 Matúš Skubeň 2001 190 21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
249 Kooperativa NBL (muži) Hosté 12. 5. 2019 HKR 94:82 19 /47 40.4% 9 /22 40.9% 17/25 68% 9 28 37 13 4 8 22 22
247 Kooperativa NBL (muži) Domácí 10. 5. 2019 LJH 106:98 26 /41 63.4% 10 /25 40% 24/37 64.9% 8 38 46 15 4 18 29 25
274 1. liga (muži) Hosté 28. 4. 2019 LJH 80:76 18 /39 46.2% 7 /23 30.4% 19/25 76% 13 29 42 11 11 18 23 18
273 1. liga (muži) Domácí 26. 4. 2019 LJH 86:79 21 /36 58.3% 8 /29 27.6% 20/24 83.3% 16 27 43 13 7 24 21 27
270 1. liga (muži) Hosté 17. 4. 2019 Basketbal Olomouc 75:76 21 /38 55.3% 9 /23 39.1% 7/12 58.3% 10 26 36 15 8 19 16 18
268 1. liga (muži) Domácí 14. 4. 2019 Basketbal Olomouc 103:65 25 /45 55.6% 11 /22 50% 20/32 62.5% 12 39 51 20 8 14 25 15
266 1. liga (muži) Hosté 12. 4. 2019 Basketbal Olomouc 82:77 25 /50 50% 3 /16 18.8% 18/28 64.3% 17 25 42 14 6 16 22 11
262 1. liga (muži) Domácí 7. 4. 2019 Slavoj BK Litoměřice 78:66 20 /38 52.6% 8 /26 30.8% 14/18 77.8% 8 33 41 11 6 10 22 22
260 1. liga (muži) Hosté 5. 4. 2019 Slavoj BK Litoměřice 63:74 19 /39 48.7% 6 /14 42.9% 18/26 69.2% 10 29 39 10 12 18 22 17
256 1. liga (muži) Domácí 31. 3. 2019 Slavoj BK Litoměřice 78:80 21 /45 46.7% 8 /27 29.6% 12/15 80% 13 31 44 14 5 16 20 17
252 1. liga (muži) Hosté 29. 3. 2019 Slavoj BK Litoměřice 72:79 21 /41 51.2% 4 /24 16.7% 25/38 65.8% 18 31 49 10 8 16 28 19
214 1. liga (muži) Hosté 14. 3. 2019 BK Synthesia Pardubice 79:80 18 /40 45% 9 /27 33.3% 17/27 63% 10 29 39 15 10 13 26 14
205 1. liga (muži) Domácí 12. 3. 2019 BK Synthesia Pardubice 109:56 31 /46 67.4% 10 /22 45.5% 17/24 70.8% 11 31 42 22 12 11 19 17
213 1. liga (muži) Hosté 10. 3. 2019 BC Vysočina 62:86 25 /41 61% 10 /24 41.7% 6/7 85.7% 8 30 38 22 4 17 13 20
210 1. liga (muži) Domácí 1. 3. 2019 SNAK A 65:53 20 /38 52.6% 5 /23 21.7% 10/19 52.6% 13 40 53 12 7 14 17 18
202 1. liga (muži) Domácí 17. 2. 2019 BC Vysočina 83:65 18 /36 50% 11 /34 32.4% 14/26 53.8% 17 24 41 17 11 11 21 21
201 1. liga (muži) Hosté 10. 2. 2019 SNAK A 69:83 25 /38 65.8% 8 /13 61.5% 9/14 64.3% 5 23 28 14 3 8 18 17
77 1. liga (muži) Hosté 26. 1. 2019 VYS 66:83 27 /43 62.8% 4 /19 21.1% 17/23 73.9% 10 35 45 16 7 11 24 16
85 1. liga (muži) Domácí 25. 1. 2019 Slavoj BK Litoměřice 90:71 29 /48 60.4% 6 /17 35.3% 14/22 63.6% 18 23 41 16 11 16 25 18
86 1. liga (muži) Hosté 22. 1. 2019 Sokol Pražský 65:95 29 /45 64.4% 4 /19 21.1% 25/29 86.2% 15 37 52 19 4 16 26 22
74 1. liga (muži) Domácí 11. 1. 2019 Basketball Nymburk B 86:69 25 /41 61% 8 /26 30.8% 12/17 70.6% 17 23 40 17 11 14 21 17
68 1. liga (muži) Hosté 4. 1. 2019 Sokol Písek Sršni 86:80 12 /29 41.4% 14 /29 48.3% 14/18 77.8% 6 25 31 11 8 16 19 20
63 1. liga (muži) Domácí 14. 12. 2018 LJH 90:92 19 /37 51.4% 12 /37 32.4% 16/21 76.2% 18 22 40 19 8 8 23 19
59 1. liga (muži) Hosté 7. 12. 2018 Basket Košíře 90:78 18 /31 58.1% 8 /21 38.1% 18/23 78.3% 11 25 36 13 3 20 20 16
52 1. liga (muži) Domácí 30. 11. 2018 USK Praha B 63:77 20 /43 46.5% 4 /17 23.5% 11/13 84.6% 11 27 38 6 12 17 15 20
50 1. liga (muži) Hosté 23. 11. 2018 PLZ 82:77 19 /33 57.6% 9 /28 32.1% 12/20 60% 16 28 44 13 1 20 18 21
41 1. liga (muži) Domácí 16. 11. 2018 Sokol Pražský 81:74 20 /32 62.5% 7 /15 46.7% 20/31 64.5% 7 30 37 13 5 21 25 24
40 1. liga (muži) Hosté 9. 11. 2018 Slavoj BK Litoměřice 56:73 19 /40 47.5% 8 /16 50% 11/15 73.3% 8 39 47 18 4 17 18 19
32 1. liga (muži) Domácí 2. 11. 2018 VYS 90:62 22 /47 46.8% 9 /27 33.3% 19/26 73.1% 20 23 43 16 14 8 25 13
29 1. liga (muži) Hosté 28. 10. 2018 Basketball Nymburk B 71:69 22 /48 45.8% 7 /22 31.8% 4/6 66.7% 17 26 43 15 11 21 14 16
23 1. liga (muži) Domácí 19. 10. 2018 Sokol Písek Sršni 94:80 18 /43 41.9% 13 /24 54.2% 19/25 76% 15 26 41 19 14 19 23 21
18 1. liga (muži) Hosté 12. 10. 2018 LJH 85:60 22 /51 43.1% 1 /10 10% 13/20 65% 10 34 44 11 9 29 23 22
14 1. liga (muži) Domácí 5. 10. 2018 Basket Košíře 64:77 15 /34 44.1% 5 /28 17.9% 19/26 73.1% 11 20 31 14 10 11 24 29
7 1. liga (muži) Hosté 28. 9. 2018 USK Praha B 63:61 17 /36 47.2% 4 /16 25% 15/24 62.5% 8 27 35 11 7 16 26 17
5 1. liga (muži) Domácí 21. 9. 2018 PLZ 57:71 20 /35 57.1% 3 /18 16.7% 8/13 61.5% 4 26 30 12 7 21 16 24
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 9. 2018
20:00
GBA Europe
BK Lokomotiva Plzeň
57
71
21
22
33
38
46
60
Základní část - skupina Západ Review
2. kolo 28. 9. 2018
20:00
USK Praha B
GBA Europe
63
61
15
9
28
20
45
41
Základní část - skupina Západ Review
3. kolo 5. 10. 2018
20:00
GBA Europe
Basket Košíře
64
77
23
25
37
39
45
57
Základní část - skupina Západ Review
4. kolo 12. 10. 2018
19:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
GBA Europe
85
60
24
8
41
25
58
43
Základní část - skupina Západ Review
5. kolo 19. 10. 2018
20:00
GBA Europe
Sokol Písek Sršni
94
80
21
20
40
40
68
58
Základní část - skupina Západ Review
6. kolo 28. 10. 2018
17:00
Basketball Nymburk B
GBA Europe
71
69
17
23
34
35
64
57
Základní část - skupina Západ Review
7. kolo 2. 11. 2018
20:00
GBA Europe
Sokol Vyšehrad
90
62
14
16
44
38
67
46
Základní část - skupina Západ Review
8. kolo 9. 11. 2018
19:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA Europe
56
73
16
27
30
37
43
54
Základní část - skupina Západ Review
9. kolo 16. 11. 2018
20:00
GBA Europe
Sokol Pražský
81
74
28
16
48
34
61
53
Základní část - skupina Západ Review
10. kolo 23. 11. 2018
19:00
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Europe
82
77
15
23
37
46
60
58
Základní část - skupina Západ Review
11. kolo 30. 11. 2018
20:00
GBA Europe
USK Praha B
63
77
20
21
35
37
53
54
Základní část - skupina Západ Review
12. kolo 7. 12. 2018
20:00
Basket Košíře
GBA Europe
90
78
17
22
42
36
67
60
Základní část - skupina Západ Review
13. kolo 14. 12. 2018
20:00
GBA Europe
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
90
92
20
27
42
38
59
67
Základní část - skupina Západ Review
14. kolo 4. 1. 2019
19:00
Sokol Písek Sršni
GBA Europe
86
80
27
28
45
48
57
67
Základní část - skupina Západ Review
15. kolo 11. 1. 2019
20:00
GBA Europe
Basketball Nymburk B
86
69
22
15
41
36
65
60
Základní část - skupina Západ Review
18. kolo 22. 1. 2019
20:00
Sokol Pražský
GBA Europe
65
95
23
24
34
40
53
58
Základní část - skupina Západ Review
17. kolo 25. 1. 2019
20:00
GBA Europe
Slavoj BK Litoměřice
90
71
30
10
48
31
73
49
Základní část - skupina Západ Review
16. kolo 26. 1. 2019
18:00
Sokol Vyšehrad
GBA Europe
66
83
17
21
30
41
46
60
Základní část - skupina Západ Review
1. kolo 10. 2. 2019
17:00
Snakes Ostrava
GBA Europe
69
83
26
16
41
33
52
58
Skupina D 7. - 12. místo Review
2. kolo 17. 2. 2019
18:30
GBA Europe
BC Vysočina
83
65
18
15
38
31
67
58
Skupina D 7. - 12. místo Review
4. kolo 1. 3. 2019
20:00
GBA Europe
Snakes Ostrava
65
53
20
14
36
30
52
41
Skupina D 7. - 12. místo Review
5. kolo 10. 3. 2019
15:30
BC Vysočina
GBA Europe
62
86
18
19
28
43
45
60
Skupina D 7. - 12. místo Review
3. kolo 12. 3. 2019
20:00
GBA Europe
BK Synthesia Pardubice
109
56
29
12
55
27
79
39
Skupina D 7. - 12. místo Review
6. kolo 14. 3. 2019
19:45
BK Synthesia Pardubice
GBA Europe
79
80
24
13
37
32
65
52
Skupina D 7. - 12. místo Review
čtvrtfinále 29. 3. 2019
19:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA Europe
72
79
21
16
33
30
49
46
Play Off Review
čtvrtfinále 31. 3. 2019
18:00
GBA Europe
Slavoj BK Litoměřice
78
80
19
15
42
39
65
58
Play Off Review
čtvrtfinále 5. 4. 2019
19:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA Europe
63
74
12
18
35
32
50
52
Play Off Review
čtvrtfinále 7. 4. 2019
18:00
GBA Europe
Slavoj BK Litoměřice
78
66
18
23
31
37
55
53
Play Off Review
semifinále 12. 4. 2019
19:00
Basketbal Olomouc
GBA Europe
82
77
22
28
48
51
64
67
Play Off Review
semifinále 14. 4. 2019
19:00
GBA Europe
Basketbal Olomouc
103
65
23
22
55
44
83
54
Play Off Review
semifinále 17. 4. 2019
19:00
Basketbal Olomouc
GBA Europe
75
76
18
19
30
42
60
60
Play Off Review
finále 26. 4. 2019
20:00
GBA Europe
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
86
79
23
16
44
35
67
60
Play Off Review
finále 28. 4. 2019
18:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
GBA Europe
80
76
31
15
44
35
63
65
Play Off Review
1. kolo 10. 5. 2019
20:00
GBA Europe
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
106
98
22
19
44
46
72
64
91
91
Baráž o KNBL Review
1. kolo 12. 5. 2019
17:00
Královští sokoli
GBA Europe
94
82
28
21
49
38
71
56
Baráž o KNBL Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 1. liga 7 38

články