1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina Západ 1. kolo 2
Basketball Nymburk B
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
23. 9. 2018
17:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Michal Perlík
Luděk Laš 64
103
18
23
35
43
49
83
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
SP BASKET
21. 9. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Lucie Peterková
Pavel Csöllei
Josef Opava
98
85
20
28
50
44
75
58
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 3
Sokol Vyšehrad
Basket Košíře
21. 9. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
Antonín Ticháček 70
78
8
24
30
35
53
57
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
21. 9. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Pavel Bohata
Otakar Beneš
75
62
21
17
35
36
56
50
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 5
GBA Europe
BK Lokomotiva Plzeň
21. 9. 2018
20:00
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Jan Renc
Petr Buršík 57
71
21
22
33
38
46
60
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 9
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Vyšehrad
28. 9. 2018
19:00
Městská sportovní hala Petr Nejezchleb
Michal Kubiš
Petr Buršík
101
56
29
9
55
32
79
45
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 10
Sokol Písek Sršni
Basketball Nymburk B
17. 10. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Jan Musil
Petr Peška
105
83
27
28
61
50
86
61
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 6
SP BASKET
BK Lokomotiva Plzeň
28. 9. 2018
19:30
Sokol pražský Petr Znamínko
Lukáš Hartig
Otakar Beneš 59
85
18
28
31
51
44
68
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 7
USK Praha B
GBA Europe
28. 9. 2018
20:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Petr Šmůla
Roman Šikner
63
61
15
9
28
20
45
41
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 8
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
28. 9. 2018
20:00
Hala Šantrochova Rudolf Salvetr
Miloslav Jon
Luděk Laš 74
80
17
17
36
37
55
66
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 11
Basketball Nymburk B
SP BASKET
7. 10. 2018
17:00
ZŠ Komenského Michal Scholze
Martin Svoboda
Roman Šikner
99
90
27
20
50
45
73
60
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 12
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
5. 10. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Vladimír Slanina
Luděk Laš
89
87
28
22
48
44
64
65
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
5. 10. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Martin Kučírek
Roman Kejklíček
Otakar Beneš 63
99
17
31
32
63
50
78
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 15
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
5. 10. 2018
19:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Petr Peška 59
66
13
17
33
36
41
48
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 14
GBA Europe
Basket Košíře
5. 10. 2018
20:00
Hala Kuncova Petr Blahout
Jan Musil
Josef Opava 64
77
23
25
37
39
45
57
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 20
Basketball Nymburk B
Sokol Vyšehrad
14. 10. 2018
17:00
ZŠ Komenského Miloslav Jon
Dominik Výborný
Jiří Kukla
94
60
20
19
43
29
73
44
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 18
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
GBA Europe
12. 10. 2018
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Pavel Csöllei
Petr Peška
85
60
24
8
41
25
58
43
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 19
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
12. 10. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Michal Perlík
Petr Buršík
91
59
32
16
52
24
69
35
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 16
SP BASKET
USK Praha B
29. 1. 2019
20:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Tomáš Mašek
Jiří Smetana 62
72
14
15
31
29
44
48
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 17
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
12. 10. 2018
20:00
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Pavel Bohata
Antonín Ticháček 76
80
18
15
36
46
49
62
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 21
Sokol Vyšehrad
SP BASKET
19. 10. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Kovář
Martin Svoboda
Jiří Kukla 68
92
17
18
32
41
52
61
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
Basketball Nymburk B
19. 10. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Vladimír Slanina
Roman Šikner
68
61
13
13
32
31
46
53
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 24
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
19. 10. 2018
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hošek
Matej Kovačovič
Jiří Smetana 77
98
20
25
38
54
65
76
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 23
GBA Europe
Sokol Písek Sršni
19. 10. 2018
20:00
Hala Kuncova Jan Baloun
Jakub Petrák
Luděk Laš
94
80
21
20
40
40
68
58
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 25
USK Praha B
Basket Košíře
19. 10. 2018
20:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Roman Kejklíček
Libor Lukeš
77
59
19
10
34
27
53
45
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 29
Basketball Nymburk B
GBA Europe
28. 10. 2018
17:00
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Jan Kovář
Rudolf Výborný
71
69
17
23
34
35
64
57
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 27
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
USK Praha B
28. 10. 2018
18:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Michal Perlík
Josef Opava
97
43
20
10
42
21
65
34
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 28
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
26. 10. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Pavel Bohata
Petr Šmůla
Jiří Smetana
81
72
23
25
45
43
65
54
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 30
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
26. 10. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Veronika Vávrová
Petr Peška 42
69
12
16
24
33
37
46
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 26
SP BASKET
Basket Košíře
26. 10. 2018
19:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Michal Šafařík
Otakar Beneš
90
87
29
25
45
51
66
65
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice
SP BASKET
2. 11. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Dominik Výborný
Otakar Beneš
59
51
19
16
33
30
47
43
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 33
BK Lokomotiva Plzeň
Basketball Nymburk B
2. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
Josef Opava 82
85
22
20
50
46
61
76
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 32
GBA Europe
Sokol Vyšehrad
2. 11. 2018
20:00
Hala Kuncova Pavel Csöllei
Roman Kejklíček
Luděk Laš
90
62
14
16
44
38
67
46
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 34
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
2. 11. 2018
20:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Vladimír Slanina
Rudolf Výborný
97
77
36
26
52
52
77
69
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 35
Basket Košíře
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
2. 11. 2018
20:00
Hala Šantrochova Michal Scholze
Martin Svoboda
Jiří Smetana 64
95
21
28
35
53
47
76
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 37
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
9. 11. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Pavel Csöllei
Jiří Smetana
93
84
24
26
52
39
70
63
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 38
Basketball Nymburk B
USK Praha B
15. 11. 2018
19:00
ZŠ Komenského Lucie Peterková
Lukáš Hartig
Antonín Ticháček 74
77
32
14
52
35
62
59
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 39
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
9. 11. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Šafařík
Michal Perlík
Jiří Kukla 60
86
10
19
30
43
48
61
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 40
Slavoj BK Litoměřice
GBA Europe
9. 11. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Libor Lukeš 56
73
16
27
30
37
43
54
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 36
SP BASKET
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
9. 11. 2018
19:30
Sokol pražský Petr Znamínko
Pavel Bohata
Luděk Laš 69
91
16
24
30
34
50
69
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
16. 11. 2018
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Roman Kejklíček
Petr Šmůla
Petr Peška 77
82
26
18
44
34
58
63
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 45
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
16. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Kamil Karafiát
Filip Dombrovský
Petr Buršík
101
80
25
17
37
38
74
53
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 41
GBA Europe
SP BASKET
16. 11. 2018
20:00
Hala Kuncova Jan Musil
Jakub Petrák
Jiří Smetana
81
74
28
16
48
34
61
53
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 43
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
16. 11. 2018
20:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Martin Svoboda
Josef Opava
69
58
25
13
33
23
50
35
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 44
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
16. 11. 2018
20:00
Hala Šantrochova Pavel Bohata
Jan Renc
Rudolf Výborný
87
83
22
29
51
44
69
72
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 47
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Basketball Nymburk B
23. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Miloslav Jon
Josef Opava
106
73
24
14
50
32
77
49
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 50
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Europe
23. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Jan Renc
Petr Buršík
82
77
15
23
37
46
60
58
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 46
SP BASKET
Sokol Písek Sršni
23. 11. 2018
19:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Dominik Výborný
Rudolf Výborný
99
76
32
14
48
38
78
56
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 48
Basket Košíře
Sokol Vyšehrad
23. 11. 2018
20:00
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
Zdeněk Ringsmuth
82
65
25
19
37
37
63
47
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 49
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
23. 11. 2018
20:00
SH Folimanka Michal Scholze
Lukáš Hartig
Otakar Beneš
56
44
20
10
33
21
39
32
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 55
Basketball Nymburk B
Sokol Písek Sršni
2. 12. 2018
17:30
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Roman Kejklíček
Jiří Kukla 68
75
14
17
32
31
45
50
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
SP BASKET
30. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
Jiří Smetana
74
63
19
15
40
29
64
48
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 53
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
30. 11. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jakub Petrák
Otakar Beneš
86
70
30
17
46
31
65
46
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 54
Sokol Vyšehrad
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
30. 11. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Jan Musil
Petr Buršík 50
90
11
27
22
46
33
63
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 52
GBA Europe
USK Praha B
30. 11. 2018
20:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Lucie Peterková
Petr Peška 63
77
20
21
35
37
53
54
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 57
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
7. 12. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Dominik Výborný
Josef Opava
103
70
29
7
47
26
73
52
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 58
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
7. 12. 2018
19:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Jan Renc
Petr Buršík
98
65
23
23
46
30
74
47
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 56
SP BASKET
Basketball Nymburk B
7. 12. 2018
19:30
Sokol pražský Jan Baloun
Pavel Csöllei
Jiří Smetana
81
68
27
19
49
33
67
48
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 59
Basket Košíře
GBA Europe
7. 12. 2018
20:00
Hala Šantrochova Petr Baudyš
Lukáš Hartig
Rudolf Výborný
90
78
17
22
42
36
67
60
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 60
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
7. 12. 2018
20:00
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Michal Perlík
Roman Šikner
66
51
12
10
37
27
50
36
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 62
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
14. 12. 2018
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Martin Kučírek
Matej Kovačovič
Josef Opava 75
84
17
22
35
44
57
62
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 64
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
14. 12. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Petr Šmůla
Otakar Beneš
104
77
25
16
52
29
77
46
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 65
Sokol Vyšehrad
Basketball Nymburk B
14. 12. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Jiří Smetana
81
79
17
11
32
27
56
57
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 61
USK Praha B
SP BASKET
12. 10. 2018
20:00
SH Folimanka Jan Baloun
Jan Renc
Jiří Smetana
75
61
19
11
38
27
59
41
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 63
GBA Europe
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
14. 12. 2018
20:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Pavel Bohata
Antonín Ticháček 90
92
20
27
42
38
59
67
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 69
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
6. 1. 2019
17:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Pavel Csöllei
Josef Opava
96
66
25
25
52
35
73
51
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 67
Basketball Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2019
17:30
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Jan Musil
Jiří Kukla
73
52
16
14
31
31
51
38
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 68
Sokol Písek Sršni
GBA Europe
4. 1. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Josef Opava
86
80
27
28
45
48
57
67
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 66
SP BASKET
Sokol Vyšehrad
4. 1. 2019
19:30
Sokol pražský Jan Kovář
Miloslav Jon
Petr Buršík
79
60
30
9
44
23
58
46
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 70
Basket Košíře
USK Praha B
4. 1. 2019
20:00
Hala Šantrochova Dominik Výborný
Vladimír Slanina
Jiří Smetana 68
85
27
23
42
47
54
69
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 73
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
11. 1. 2019
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Roman Kejklíček
Jakub Petrák
Jiří Smetana
79
77
21
15
35
37
52
55
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 75
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
11. 1. 2019
19:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Pavel Bohata
Rudolf Výborný
62
45
12
13
22
27
41
31
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 71
Basket Košíře
SP BASKET
11. 1. 2019
20:00
Hala Šantrochova Petr Blahout
Martin Veis
Luděk Laš
94
88
29
20
55
33
71
63
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 72
USK Praha B
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
11. 1. 2019
20:00
SH Folimanka Jan Hošek
Jan Renc
Otakar Beneš 67
95
19
26
40
50
56
78
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 74
GBA Europe
Basketball Nymburk B
11. 1. 2019
20:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Lukáš Hartig
Petr Peška
86
69
22
15
41
36
65
60
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 79
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
20. 1. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
Jiří Smetana 74
84
22
31
42
47
61
60
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 78
Basketball Nymburk B
BK Lokomotiva Plzeň
20. 1. 2019
17:30
ZŠ Komenského Jan Kovář
Martin Svoboda
Jiří Kukla
82
58
10
13
41
29
57
46
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 77
Sokol Vyšehrad
GBA Europe
26. 1. 2019
18:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Perlík
Jakub Petrák
Otakar Beneš 66
83
17
21
30
41
46
60
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 80
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Basket Košíře
18. 1. 2019
19:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Filip Dombrovský
Petr Peška
96
51
30
10
55
33
79
37
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 76
SP BASKET
Slavoj BK Litoměřice
18. 1. 2019
19:30
Sokol pražský Marek Vošahlík
Dominik Barták
Luděk Laš
75
64
19
15
43
34
60
47
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 81
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
SP BASKET
25. 1. 2019
19:00
Městská sportovní hala Petr Nejezchleb
Lenka Křičková
Petr Peška
99
87
33
20
59
47
79
68
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 84
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
25. 1. 2019
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Miloslav Jon
Jiří Smetana
64
61
17
16
34
37
48
50
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 82
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
25. 1. 2019
20:00
Hala Šantrochova Michal Scholze
Jan Renc
Libor Lukeš 80
92
21
30
36
52
59
69
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 83
USK Praha B
Basketball Nymburk B
25. 1. 2019
20:00
SH Folimanka Matěj Záruba
Pavel Csöllei
Antonín Ticháček
85
58
21
17
40
38
61
49
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 85
GBA Europe
Slavoj BK Litoměřice
25. 1. 2019
20:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Roman Kejklíček
Rudolf Výborný
90
71
30
10
48
31
73
49
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 87
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
3. 2. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Vladimír Slanina
Otakar Beneš
84
65
17
22
43
37
60
47
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 89
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
3. 2. 2019
17:30
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Luděk Laš
85
67
35
13
50
34
69
41
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 88
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
1. 2. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Michal Kocián
Jiří Smetana 61
68
6
18
23
34
45
52
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 90
Sokol Písek Sršni
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
1. 2. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Michal Perlík
Josef Opava 87
101
19
24
42
48
65
82
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 86
SP BASKET
GBA Europe
22. 1. 2019
20:00
Sokol pražský Petr Znamínko
Lucie Peterková
Roman Šikner 65
95
23
24
34
40
53
58
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
15 Pavel Englický Sokol Písek 38 52 13.1 11.5 2.7 / 4.8 56.5 1.4 / 4.2 33.0 2.0/2.4 82.5 1.5 7.4 8.9 2.0 0.5 1.6 0.0 2.6 1.1 18.2
Filip Novotný Basketball Nymburk B 22 39 19.6 12.8 2.7 / 5.6 48.6 1.7 / 5.2 33.3 2.1/2.8 76.1 1.5 3.5 5.0 2.2 0.9 1.7 0.0 2.6 2.2 12.7
14 Adam Urbánek Basketbal Olomouc 28 29 28.9 17.0 3.7 / 6.6 56.0 2.2 / 5.9 37.6 3.0/3.9 76.1 1.5 2.6 4.1 1.6 1.1 2.1 0.0 3.7 2.8 15.2
11 Matěj Svoboda SVI 25 47 21.4 9.3 2.4 / 4.4 55.3 1.1 / 3.7 28.9 1.2/1.7 0.0* 0.7 2.5 3.2 1.8 0.4 1.5 0.0 1.7 2.0 7.9
Jakub Tůma USK Praha B 23 50 6.9 8.3 1.7 / 3.0 57.3 1.0 / 3.1 31.6 1.9/2.4 77.7 0.6 2.0 2.6 2.3 1.0 1.3 0.0 3.2 1.5 10.9
Josef Potoček Synthesia Pardubice 25 50 7.0 7.6 1.1 / 2.9 39.6 1.5 / 4.4 33.8 0.9/1.1 0.0* 1.0 1.1 2.1 0.9 0.7 0.9 0.0 1.1 2.3 4.4
Kryštof Vlček BK Opava B 30 22 30.5 13.5 3.7 / 7.8 47.1 0.3 / 1.5 0.0* 5.2/7.1 72.6 1.0 5.0 6.0 4.8 2.8 3.2 0.1 6.0 2.7 20.0
13 Filip Kroutil DEC 25 52 17.1 4.4 0.9 / 2.1 44.9 0.6 / 1.8 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.6 1.6 2.2 1.3 0.4 0.8 0.0 1.1 1.1 5.2
4 Adam Goga OLO 24 54 11.3 4.1 1.2 / 2.3 53.7 0.4 / 1.5 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.2 1.3 1.5 2.0 0.7 1.2 0.0 1.2 2.0 3.9
11 Jan Nekolný Basket Košíře 30 20 23.5 10.9 3.3 / 6.4 50.8 0.9 / 2.6 32.7 1.9/2.6 71.2 1.8 2.0 3.7 1.3 0.8 1.2 0.1 2.8 2.3 10.4
4 Martin Nábělek OVA 23 30 20.5 5.4 1.3 / 2.8 47.6 0.8 / 2.2 34.8 0.4/0.7 0.0* 0.4 1.4 1.8 3.0 0.5 1.3 0.1 1.7 2.5 5.6
4 Rostislav Dragoun OPA 25 36 18.7 4.4 0.8 / 2.3 37.0 0.5 / 2.2 23.1 1.2/1.7 0.0* 1.2 1.7 2.9 1.1 0.9 0.8 0.0 1.6 2.3 4.3
Jaroslav Prášil ZLN 41 17 25.9 8.9 1.9 / 4.1 46.4 1.6 / 5.1 31.0 0.4/0.6 0.0* 0.5 2.3 2.8 1.5 0.6 1.0 0.1 0.6 1.3 6.4
0 Jaroslav Tyrna VYS 35 8 31.6 18.4 5.6 / 10.5 53.6 0.9 / 2.1 41.2 4.5/5.8 78.3 2.6 7.3 9.9 2.6 1.5 2.8 0.1 4.6 3.3 24.4
35 Jiří Šoula KOL 26 32 17.4 3.7 0.8 / 2.0 38.5 0.5 / 1.4 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.5 1.5 2.1 1.1 0.6 0.9 0.0 1.2 1.1 4.4
9 Radek Pumprla BRN 26 18 18.2 5.1 1.4 / 2.7 52.1 0.4 / 1.1 0.0* 1.2/1.7 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.7 0.7 0.5 0.1 1.4 1.6 5.3
Jiří Brůha SP BASKET 35 23 15.3 3.9 1.6 / 3.3 48.1 0.0 / 0.3 0.0* 0.6/1.4 0.0* 2.4 2.9 5.3 0.7 0.7 0.9 0.0 1.4 2.0 6.6
Jiří Hubálek LJH 39 5 24.0 17.4 3.6 / 8.8 40.9 2.0 / 4.2 47.6 4.2/5.8 72.4 2.8 4.8 7.6 1.8 1.0 2.8 0.1 4.0 3.6 17.0
0 Filip Halada GBA 29 7 25.9 11.9 3.0 / 5.6 53.8 1.6 / 4.3 36.7 1.1/2.4 47.1 1.1 3.7 4.9 1.1 1.6 2.3 0.1 2.6 2.0 11.4
11 Martin David UNL 24 24 7.8 2.4 0.3 / 0.8 0.0* 0.5 / 1.2 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.2 0.5 0.0 0.5 1.0 1.0
Adrian Melski BC Vysočina 28 7 24.0 7.0 0.1 / 0.3 0.0* 2.1 / 7.1 30.0 0.3/0.3 0.0* 0.0 2.3 2.3 0.7 0.6 0.7 0.1 0.6 1.7 3.6
Jan Galuszka OLM 35 3 33.0 13.7 5.0 / 10.3 48.4 0.3 / 2.3 14.3 2.7/4.7 57.1 1.0 6.0 7.0 0.7 1.0 1.3 0.2 3.7 2.7 12.7
11 Michael Froněk PLZ 27 12 15.8 3.3 1.4 / 2.9 48.6 0.0 / 0.1 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.8 0.7 1.4 0.0 1.0 1.9 1.8
Daniel Smolka SNAK A 29 7 14.3 4.1 1.0 / 2.6 38.9 0.4 / 1.0 0.0* 0.9/1.0 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.9 0.3 0.3 0.4 1.0 2.3 4.3
Admir Alič Slavoj Litoměřice 37 8 12.4 3.5 1.4 / 1.9 0.0* 0.1 / 0.9 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.3 1.9 2.1 0.6 0.1 0.6 0.1 0.5 1.9 3.3
31 Tobiáš Mikula HKR 22 6 6.3 0.3 0.2 / 0.8 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.2 0.0 0.3 0.1 0.3 0.5 -0.2
Radek Šír Sokol Šlapanice 30 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Rostislav Pelikán BC Nový Jičín 42 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
15 Pavel Englický Sokol Písek 38 24 9 5 6 6 15 18 5 3 4 8 5 40
Filip Novotný Basketball Nymburk B 22 68 14 12 28 12 20 24 22 10 12 22 10 82
14 Adam Urbánek Basketbal Olomouc 28 34 8 6 10 6 7 10 6 4 5 10 5 43
11 Matěj Svoboda SVI 25 25 8 3 5 3 10 10 3 3 4 9 4 30
Jakub Tůma USK Praha B 23 58 14 8 24 6 18 18 10 10 10 26 4 80
Josef Potoček Synthesia Pardubice 25 60 14 10 10 10 20 26 6 10 12 8 6 50
Kryštof Vlček BK Opava B 30 21 7 2 12 5 10 10 10 7 7 11 5 40
13 Filip Kroutil DEC 25 23 6 5 3 3 3 5 7 2 4 4 3 21
4 Adam Goga OLO 24 28 10 4 8 4 18 20 10 10 8 10 10 36
11 Jan Nekolný Basket Košíře 30 21 6 3 7 4 4 8 4 3 4 6 5 25
4 Martin Nábělek OVA 23 36 6 6 11 2 9 11 5 4 6 11 5 35
4 Rostislav Dragoun OPA 25 30 11 2 2 3 2 5 2 6 1 3 2 32
Jaroslav Prášil ZLN 41 21 7 5 2 3 6 6 4 2 3 2 3 20
0 Jaroslav Tyrna VYS 35 28 10 1 13 8 11 16 6 5 6 10 5 43
35 Jiří Šoula KOL 26 24 7 4 10 6 7 11 12 4 5 7 4 31
9 Radek Pumprla BRN 26 24 4 4 8 3 5 7 5 5 2 7 5 23
Jiří Brůha SP BASKET 35 10 5 1 4 10 7 16 3 2 3 4 5 17
Jiří Hubálek LJH 39 26 5 5 9 4 7 9 6 2 6 8 5 29
0 Filip Halada GBA 29 20 5 3 5 4 9 10 3 3 4 7 4 27
11 Martin David UNL 24 36 9 4 12 3 8 10 9 6 5 12 5 44
Adrian Melski BC Vysočina 28 12 1 4 2 0 6 6 2 2 2 1 3 11
Jan Galuszka OLM 35 15 7 1 5 2 9 11 1 2 2 5 4 16
11 Michael Froněk PLZ 27 9 4 0 2 2 4 4 3 3 5 4 5 11
Daniel Smolka SNAK A 29 10 3 2 2 2 4 6 3 2 1 2 4 10
Admir Alič Slavoj Litoměřice 37 6 3 1 2 1 8 8 3 1 2 1 5 15
31 Tobiáš Mikula HKR 22 25 11 2 6 7 10 16 5 3 5 8 5 37
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Sokol Písek 31 24.4 8.2 16.2 /22.9 70.6 10.9 31.8 42.7 19.9 7.2 15.1 21.6 21.7 3.1
SP BASKET 26 21.6 7.0 16.3 /23.0 71.0 14.1 29.0 43.1 16.7 8.8 14.6 20.3 21.2 2.0
Basketball Nymburk B 26 19.8 8.2 14.3 /20.2 70.7 14.3 30.5 44.8 15.1 8.1 15.6 19.7 17.8 2.2
Fio banka J. Hradec 31 26.5 10.1 13.7 /18.2 75.3 12.7 30.2 43.0 26.4 11.5 12.3 18.6 20.1 2.9
Sokol Vyšehrad 26 18.9 6.0 13.3 /20.1 66.3 10.6 27.2 37.8 12.4 8.1 18.0 19.6 23.0 2.2
Basket Košíře 26 20.0 8.9 11.5 /16.1 71.6 10.8 28.9 39.7 15.0 6.2 12.2 18.1 19.7 1.3
Slavoj Litoměřice 28 20.9 5.9 11.0 /16.6 66.2 11.2 27.1 38.4 14.5 8.2 14.1 19.4 21.1 1.2
USK Praha B 24 20.3 6.8 13.6 /20.5 66.3 12.6 29.0 41.6 12.4 8.5 15.0 19.8 18.9 2.4
GBA EU 33 21.2 7.4 14.9 /21.4 69.7 12.2 28.6 40.8 14.5 8.0 15.9 21.2 18.9 3.6
BK Loko Plzeň 27 21.0 5.9 14.6 /23.7 61.7 11.4 27.9 39.3 15.0 8.8 14.3 21.1 20.0 2.1
Sokol Šlapanice 26 24.5 7.5 13.5 /20.0 67.4 12.8 29.5 42.3 17.6 7.6 15.0 19.5 19.5 3.2
BK Opava B 26 25.7 6.0 16.8 /24.5 68.5 12.3 28.1 40.5 16.9 10.0 14.7 21.2 19.1 1.3
UP Olomouc 26 18.0 7.3 11.8 /18.9 62.6 12.9 28.3 41.2 10.4 7.8 17.1 19.0 17.9 2.4
Synthesia Pardubice 24 22.7 9.4 11.8 /17.3 68.2 15.5 28.1 43.7 17.9 10.4 13.4 16.2 21.0 2.4
BC Nový Jičín 26 23.4 6.4 12.0 /20.3 59.1 11.2 27.9 39.2 16.3 7.2 14.8 21.3 18.8 2.1
BCM Orli Prostějov 24 22.0 9.2 12.7 /18.9 67.3 11.3 31.0 42.3 18.0 8.6 14.9 18.3 19.8 2.6
BC Vysočina 28 25.8 4.3 14.9 /20.9 71.4 13.0 28.1 41.1 16.1 7.3 14.6 19.1 20.2 0.6
SKB Zlín 27 20.2 8.7 13.5 /20.9 64.5 10.8 28.4 39.2 15.1 7.2 12.8 18.7 18.6 1.3
Snakes Ostrava 24 21.5 7.7 12.8 /19.8 64.6 10.8 26.3 37.0 15.3 9.8 14.6 19.5 20.7 1.6
Basketbal Olomouc 33 21.2 9.7 12.8 /18.5 69.3 11.5 27.7 39.2 19.7 9.1 15.1 18.6 20.7 1.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3.
Znamínko Petr 6 4 2 0
Zatloukal Ondřej 12 11 1 0
Záruba Matěj 9 7 2 0
Výborný Dominik 11 1 9 1
Vošahlík Marek 9 8 0 1
Vondráček Marek 6 5 1 0
Veis Martin 3 0 3 0
Večeřa Pavel 13 8 4 1
Vávrová Veronika 8 7 1 0
Ulrych Lukáš 13 8 3 2
Toboláková Barbora 3 0 3 0
Šmůla Petr 8 1 7 0
Šafařík Michal 4 3 1 0
Svoboda Martin 9 0 9 0
Slanina Vladimír 10 2 8 0
Scholze Michal 11 8 3 0
Salvetr Rudolf 8 8 0 0
Renc Jan 11 0 11 0
Pokorný Štěpán 10 9 1 0
Petrák Jakub 13 0 13 0
Peterková Lucie 14 7 7 0
Perlík Michal 13 6 7 0
Novák Petr 11 0 11 0
Neuman Ladislav 12 10 2 0
Nejezchleb Petr 13 13 0 0
Nehoda Pavel 15 1 14 0
Musil Jan 13 4 7 2
Melichárek Ivo 15 6 9 0
Matějek Ivor 2 2 0 0
Mašek Tomáš 4 0 4 0
Linhart Tomáš 3 2 1 0
Kurz Vlastimil 1 1 0 0
Kučírek Martin 6 6 0 0
Kubiš Michal 19 13 4 2
Křičková Lenka 6 0 5 1
Kovář Jan 15 7 8 0
Kovačovič Matej 14 3 9 2
Komprs Michal 7 6 1 0
Kocián Michal 3 0 3 0
Kejklíček Roman 12 5 7 0
Kec Jakub 2 2 0 0
Karafiát Kamil 14 12 1 1
Kapaňa Lukáš 13 13 0 0
Jon Miloslav 11 1 9 1
Jeřáb Jan 3 3 0 0
Jedlička Jiří 2 1 1 0
Hruša Petr 3 3 0 0
Hošek Jan 4 4 0 0
Holubek Tomáš 15 11 3 1
Hecl Jan 17 9 6 2
Hartig Lukáš 15 0 12 3
Fanta Jiří 15 3 12 0
Dombrovský Filip 16 1 13 2
Čarnecký Martin 15 2 13 0
Csöllei Pavel 10 2 8 0
Bohata Pavel 13 4 8 1
Blahout Petr 5 5 0 0
Baudyš Petr 8 7 1 0
Barták Dominik 3 0 3 0
Baloun Jan 6 6 0 0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař N MIN AVG MAX o
Výborný Rudolf 28 5.500 7.446 8.500 0.957
Valoušek Zdeněk 44 6.000 7.114 8.500 0.629
Ticháček Antonín 34 6.500 7.779 8.500 0.440
Šikner Roman 17 6.000 7.441 8.000 0.566
Süss Jiří 41 6.000 7.366 8.500 0.741
Smetana Jiří 38 4.500 6.697 8.000 0.774
Sládek Oldřich 41 6.000 7.720 8.500 0.507
Ringsmuth Zdeněk 6 7.500 7.750 8.000 0.250
Reichl Petr 14 6.000 7.429 8.500 0.821
Peška Petr 37 5.000 7.797 9.000 0.692
Paulík Robert 4 7.500 7.750 8.000 0.250
Opava Josef 34 6.500 7.544 8.000 0.409
Mikšík Milan 40 5.000 7.813 8.500 0.764
Macela Miroslav 2 7.000 7.000 7.000 0.000
Lukeš Libor 14 7.000 7.464 8.000 0.297
Latík Zdeněk 9 6.000 6.833 7.000 0.333
Laš Luděk 40 7.000 8.050 9.000 0.367
Kukla Jiří 19 7.000 7.579 8.500 0.494
Kašparová Renáta 41 5.500 7.207 8.000 0.624
Hlaváček Pavel 2 8.000 8.000 8.000 0.000
Buršík Petr 25 6.000 7.300 8.000 0.490
Beneš Otakar 33 6.500 7.530 8.500 0.491
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře