1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina Západ 1. kolo 2
Basketball Nymburk B
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
23. 9. 2018
17:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Michal Perlík
Luděk Laš 64
103
18
23
35
43
49
83
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
21. 9. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Lucie Peterková
Pavel Csöllei
Josef Opava
98
85
20
28
50
44
75
58
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 3
Sokol Vyšehrad
Basket Košíře
21. 9. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
Antonín Ticháček 70
78
8
24
30
35
53
57
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
21. 9. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Pavel Bohata
Otakar Beneš
75
62
21
17
35
36
56
50
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 5
GBA Europe
BK Lokomotiva Plzeň
21. 9. 2018
20:00
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Jan Renc
Petr Buršík 57
71
21
22
33
38
46
60
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 9
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Vyšehrad
28. 9. 2018
19:00
Městská sportovní hala Petr Nejezchleb
Michal Kubiš
Petr Buršík
101
56
29
9
55
32
79
45
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 10
Sokol Písek Sršni
Basketball Nymburk B
17. 10. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Jan Musil
Petr Peška
105
83
27
28
61
50
86
61
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 6
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
28. 9. 2018
19:30
Sokol pražský Petr Znamínko
Lukáš Hartig
Otakar Beneš 59
85
18
28
31
51
44
68
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 7
USK Praha B
GBA Europe
28. 9. 2018
20:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Petr Šmůla
Roman Šikner
63
61
15
9
28
20
45
41
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 8
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
28. 9. 2018
20:00
Hala Šantrochova Rudolf Salvetr
Miloslav Jon
Luděk Laš 74
80
17
17
36
37
55
66
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 11
Basketball Nymburk B
Sokol Pražský
7. 10. 2018
17:00
ZŠ Komenského Michal Scholze
Martin Svoboda
Roman Šikner
99
90
27
20
50
45
73
60
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 12
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
5. 10. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Vladimír Slanina
Luděk Laš
89
87
28
22
48
44
64
65
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
5. 10. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Martin Kučírek
Roman Kejklíček
Otakar Beneš 63
99
17
31
32
63
50
78
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 15
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
5. 10. 2018
19:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Petr Peška 59
66
13
17
33
36
41
48
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 14
GBA Europe
Basket Košíře
5. 10. 2018
20:00
Hala Kuncova Petr Blahout
Jan Musil
Josef Opava 64
77
23
25
37
39
45
57
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 20
Basketball Nymburk B
Sokol Vyšehrad
14. 10. 2018
17:00
ZŠ Komenského Miloslav Jon
Dominik Výborný
Jiří Kukla
94
60
20
19
43
29
73
44
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 18
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
GBA Europe
12. 10. 2018
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Pavel Csöllei
Petr Peška
85
60
24
8
41
25
58
43
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 19
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
12. 10. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Michal Perlík
Petr Buršík
91
59
32
16
52
24
69
35
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 16
Sokol Pražský
USK Praha B
29. 1. 2019
20:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Tomáš Mašek
Jiří Smetana 62
72
14
15
31
29
44
48
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 17
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
12. 10. 2018
20:00
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Pavel Bohata
Antonín Ticháček 76
80
18
15
36
46
49
62
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 21
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
19. 10. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Kovář
Martin Svoboda
Jiří Kukla 68
92
17
18
32
41
52
61
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
Basketball Nymburk B
19. 10. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Vladimír Slanina
Roman Šikner
68
61
13
13
32
31
46
53
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 24
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
19. 10. 2018
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hošek
Matej Kovačovič
Jiří Smetana 77
98
20
25
38
54
65
76
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 23
GBA Europe
Sokol Písek Sršni
19. 10. 2018
20:00
Hala Kuncova Jan Baloun
Jakub Petrák
Luděk Laš
94
80
21
20
40
40
68
58
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 25
USK Praha B
Basket Košíře
19. 10. 2018
20:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Roman Kejklíček
Libor Lukeš
77
59
19
10
34
27
53
45
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 29
Basketball Nymburk B
GBA Europe
28. 10. 2018
17:00
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Jan Kovář
Rudolf Výborný
71
69
17
23
34
35
64
57
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 27
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
USK Praha B
28. 10. 2018
18:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Michal Perlík
Josef Opava
97
43
20
10
42
21
65
34
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 28
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
26. 10. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Pavel Bohata
Petr Šmůla
Jiří Smetana
81
72
23
25
45
43
65
54
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 30
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
26. 10. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Veronika Vávrová
Petr Peška 42
69
12
16
24
33
37
46
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 26
Sokol Pražský
Basket Košíře
26. 10. 2018
19:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Michal Šafařík
Otakar Beneš
90
87
29
25
45
51
66
65
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
2. 11. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Dominik Výborný
Otakar Beneš
59
51
19
16
33
30
47
43
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 33
BK Lokomotiva Plzeň
Basketball Nymburk B
2. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
Josef Opava 82
85
22
20
50
46
61
76
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 32
GBA Europe
Sokol Vyšehrad
2. 11. 2018
20:00
Hala Kuncova Pavel Csöllei
Roman Kejklíček
Luděk Laš
90
62
14
16
44
38
67
46
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 34
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
2. 11. 2018
20:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Vladimír Slanina
Rudolf Výborný
97
77
36
26
52
52
77
69
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 35
Basket Košíře
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
2. 11. 2018
20:00
Hala Šantrochova Michal Scholze
Martin Svoboda
Jiří Smetana 64
95
21
28
35
53
47
76
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 37
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
9. 11. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Pavel Csöllei
Jiří Smetana
93
84
24
26
52
39
70
63
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 38
Basketball Nymburk B
USK Praha B
15. 11. 2018
19:00
ZŠ Komenského Lucie Peterková
Lukáš Hartig
Antonín Ticháček 74
77
32
14
52
35
62
59
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 39
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
9. 11. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Šafařík
Michal Perlík
Jiří Kukla 60
86
10
19
30
43
48
61
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 40
Slavoj BK Litoměřice
GBA Europe
9. 11. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Libor Lukeš 56
73
16
27
30
37
43
54
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 36
Sokol Pražský
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
9. 11. 2018
19:30
Sokol pražský Petr Znamínko
Pavel Bohata
Luděk Laš 69
91
16
24
30
34
50
69
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
16. 11. 2018
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Roman Kejklíček
Petr Šmůla
Petr Peška 77
82
26
18
44
34
58
63
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 45
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
16. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Kamil Karafiát
Filip Dombrovský
Petr Buršík
101
80
25
17
37
38
74
53
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 41
GBA Europe
Sokol Pražský
16. 11. 2018
20:00
Hala Kuncova Jan Musil
Jakub Petrák
Jiří Smetana
81
74
28
16
48
34
61
53
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 43
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
16. 11. 2018
20:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Martin Svoboda
Josef Opava
69
58
25
13
33
23
50
35
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 44
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
16. 11. 2018
20:00
Hala Šantrochova Pavel Bohata
Jan Renc
Rudolf Výborný
87
83
22
29
51
44
69
72
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 47
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Basketball Nymburk B
23. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Miloslav Jon
Josef Opava
106
73
24
14
50
32
77
49
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 50
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Europe
23. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Jan Renc
Petr Buršík
82
77
15
23
37
46
60
58
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 46
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
23. 11. 2018
19:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Dominik Výborný
Rudolf Výborný
99
76
32
14
48
38
78
56
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 48
Basket Košíře
Sokol Vyšehrad
23. 11. 2018
20:00
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
Zdeněk Ringsmuth
82
65
25
19
37
37
63
47
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 49
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
23. 11. 2018
20:00
SH Folimanka Michal Scholze
Lukáš Hartig
Otakar Beneš
56
44
20
10
33
21
39
32
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 55
Basketball Nymburk B
Sokol Písek Sršni
2. 12. 2018
17:30
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Roman Kejklíček
Jiří Kukla 68
75
14
17
32
31
45
50
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
30. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
Jiří Smetana
74
63
19
15
40
29
64
48
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 53
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
30. 11. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jakub Petrák
Otakar Beneš
86
70
30
17
46
31
65
46
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 54
Sokol Vyšehrad
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
30. 11. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Jan Musil
Petr Buršík 50
90
11
27
22
46
33
63
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 52
GBA Europe
USK Praha B
30. 11. 2018
20:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Lucie Peterková
Petr Peška 63
77
20
21
35
37
53
54
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 57
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
7. 12. 2018
19:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Dominik Výborný
Josef Opava
103
70
29
7
47
26
73
52
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 58
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
7. 12. 2018
19:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Jan Renc
Petr Buršík
98
65
23
23
46
30
74
47
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 56
Sokol Pražský
Basketball Nymburk B
7. 12. 2018
19:30
Sokol pražský Jan Baloun
Pavel Csöllei
Jiří Smetana
81
68
27
19
49
33
67
48
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 59
Basket Košíře
GBA Europe
7. 12. 2018
20:00
Hala Šantrochova Petr Baudyš
Lukáš Hartig
Rudolf Výborný
90
78
17
22
42
36
67
60
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 60
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
7. 12. 2018
20:00
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Michal Perlík
Roman Šikner
66
51
12
10
37
27
50
36
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 62
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
14. 12. 2018
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Martin Kučírek
Matej Kovačovič
Josef Opava 75
84
17
22
35
44
57
62
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 64
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
14. 12. 2018
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Petr Šmůla
Otakar Beneš
104
77
25
16
52
29
77
46
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 65
Sokol Vyšehrad
Basketball Nymburk B
14. 12. 2018
19:00
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Jiří Smetana
81
79
17
11
32
27
56
57
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 61
USK Praha B
Sokol Pražský
12. 10. 2018
20:00
SH Folimanka Jan Baloun
Jan Renc
Jiří Smetana
75
61
19
11
38
27
59
41
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 63
GBA Europe
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
14. 12. 2018
20:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Pavel Bohata
Antonín Ticháček 90
92
20
27
42
38
59
67
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 69
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
6. 1. 2019
17:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Pavel Csöllei
Josef Opava
96
66
25
25
52
35
73
51
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 67
Basketball Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2019
17:30
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Jan Musil
Jiří Kukla
73
52
16
14
31
31
51
38
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 68
Sokol Písek Sršni
GBA Europe
4. 1. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Josef Opava
86
80
27
28
45
48
57
67
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 66
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
4. 1. 2019
19:30
Sokol pražský Jan Kovář
Miloslav Jon
Petr Buršík
79
60
30
9
44
23
58
46
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 70
Basket Košíře
USK Praha B
4. 1. 2019
20:00
Hala Šantrochova Dominik Výborný
Vladimír Slanina
Jiří Smetana 68
85
27
23
42
47
54
69
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 73
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
11. 1. 2019
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Roman Kejklíček
Jakub Petrák
Jiří Smetana
79
77
21
15
35
37
52
55
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 75
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
11. 1. 2019
19:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Pavel Bohata
Rudolf Výborný
62
45
12
13
22
27
41
31
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 71
Basket Košíře
Sokol Pražský
11. 1. 2019
20:00
Hala Šantrochova Petr Blahout
Martin Veis
Luděk Laš
94
88
29
20
55
33
71
63
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 72
USK Praha B
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
11. 1. 2019
20:00
SH Folimanka Jan Hošek
Jan Renc
Otakar Beneš 67
95
19
26
40
50
56
78
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 74
GBA Europe
Basketball Nymburk B
11. 1. 2019
20:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Lukáš Hartig
Petr Peška
86
69
22
15
41
36
65
60
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 79
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
20. 1. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
Jiří Smetana 74
84
22
31
42
47
61
60
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 78
Basketball Nymburk B
BK Lokomotiva Plzeň
20. 1. 2019
17:30
ZŠ Komenského Jan Kovář
Martin Svoboda
Jiří Kukla
82
58
10
13
41
29
57
46
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 77
Sokol Vyšehrad
GBA Europe
26. 1. 2019
18:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Perlík
Jakub Petrák
Otakar Beneš 66
83
17
21
30
41
46
60
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 80
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Basket Košíře
18. 1. 2019
19:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Filip Dombrovský
Petr Peška
96
51
30
10
55
33
79
37
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 76
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
18. 1. 2019
19:30
Sokol pražský Marek Vošahlík
Dominik Barták
Luděk Laš
75
64
19
15
43
34
60
47
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 81
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
25. 1. 2019
19:00
Městská sportovní hala Petr Nejezchleb
Lenka Křičková
Petr Peška
99
87
33
20
59
47
79
68
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 84
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
25. 1. 2019
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Miloslav Jon
Jiří Smetana
64
61
17
16
34
37
48
50
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 82
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
25. 1. 2019
20:00
Hala Šantrochova Michal Scholze
Jan Renc
Libor Lukeš 80
92
21
30
36
52
59
69
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 83
USK Praha B
Basketball Nymburk B
25. 1. 2019
20:00
SH Folimanka Matěj Záruba
Pavel Csöllei
Antonín Ticháček
85
58
21
17
40
38
61
49
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 85
GBA Europe
Slavoj BK Litoměřice
25. 1. 2019
20:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Roman Kejklíček
Rudolf Výborný
90
71
30
10
48
31
73
49
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 87
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
3. 2. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Vladimír Slanina
Otakar Beneš
84
65
17
22
43
37
60
47
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 89
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
3. 2. 2019
17:30
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Luděk Laš
85
67
35
13
50
34
69
41
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 88
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
1. 2. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Michal Kocián
Jiří Smetana 61
68
6
18
23
34
45
52
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 90
Sokol Písek Sršni
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
1. 2. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Michal Perlík
Josef Opava 87
101
19
24
42
48
65
82
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 86
Sokol Pražský
GBA Europe
22. 1. 2019
20:00
Sokol pražský Petr Znamínko
Lucie Peterková
Roman Šikner 65
95
23
24
34
40
53
58
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
8 Petr Šlechta Sokol Písek 28 31 35.2 28.7 7.4/11.8 62.1 2.3/6.3 35.9 7.2/8.2 87.8 1.5 4.8 6.3 3.4 1.5 2.2 0.0 6.9 2.8 32.3
1 Terrell Lee Lipkins LJH 30 31 30.3 18.9 5.8/9.3 62.7 1.7/4.4 39.3 2.1/2.7 77.6 1.5 4.1 5.6 6.3 3.1 2.0 0.1 3.1 1.9 26.4
Roman Zachrla Sokol Šlapanice 35 22 39.1 23.9 5.8/10.7 54.0 3.0/8.6 35.3 3.2/4.1 76.9 1.7 7.5 9.1 4.7 1.5 3.3 0.1 4.0 2.4 26.7
34 Stanislav Zuzák LJH 42 27 26.6 18.9 5.9/9.9 60.2 1.1/2.6 43.7 3.6/4.3 82.1 1.6 4.8 6.4 3.0 1.2 1.2 0.1 4.1 2.1 24.6
14 Adam Urbánek Basketbal Olomouc 29 29 28.9 17.0 3.7/6.6 56.0 2.2/5.9 37.6 3.0/3.9 76.1 1.5 2.6 4.1 1.6 1.1 2.1 0.0 3.7 2.8 15.2
7 Tadeáš Janík BC Nový Jičín 29 25 31.0 19.2 8.4/13.6 62.1 0.0/0.3 0.0* 2.3/5.8 40.3 2.7 6.7 9.4 0.9 0.9 1.9 0.0 5.1 2.5 22.8
10 Marek Sehnal Basketbal Olomouc 27 25 30.5 18.4 5.4/8.5 63.7 1.8/4.3 41.1 2.3/3.2 70.4 2.2 4.0 6.2 3.1 1.6 1.4 0.1 3.9 2.2 23.3
33 Jan Tomanec LJH 36 28 25.7 16.2 4.9/8.1 59.9 1.2/3.6 33.3 2.8/3.9 72.5 2.0 4.6 6.6 2.1 1.4 1.6 0.0 3.3 2.3 19.5
Ondřej Maňák BC Vysočina 37 27 30.3 16.1 5.4/9.0 59.7 0.9/3.0 28.0 2.8/3.8 74.5 1.5 4.1 5.7 1.9 0.9 2.6 0.0 3.4 2.7 15.9
Tomáš Vošlajer ZLN 32 24 29.5 16.8 5.5/8.1 67.5 0.5/1.9 0.0* 4.4/6.3 69.5 3.0 9.2 12.2 2.3 1.1 2.3 0.0 5.1 2.3 27.4
0 Radek Jurka Basketbal Olomouc 27 33 28.6 11.9 1.7/4.0 42.1 2.5/7.4 34.2 1.0/1.6 0.0* 1.0 2.9 3.9 1.5 1.3 1.8 0.0 1.3 2.3 8.1
Jiří Bubák BC Vysočina 39 21 30.9 18.6 8.0/14.0 57.0 0.0/0.1 0.0* 2.7/3.4 77.8 3.0 7.1 10.2 2.4 1.3 2.4 0.0 3.0 3.0 23.5
Jakub Slavík BK Opava B 23 18 32.4 21.5 5.6/9.6 58.1 2.1/5.8 36.5 4.1/5.8 69.5 2.3 6.7 9.0 2.4 2.5 2.2 0.1 4.5 2.0 26.5
Martin Kolář Basketball Nymburk B 24 20 33.1 19.1 5.2/10.7 48.6 1.4/5.3 26.7 4.5/6.1 73.0 2.1 6.0 8.0 2.3 1.3 2.6 0.0 4.9 1.1 21.2
Zdeněk Šebela Sokol Šlapanice 36 21 34.1 18.1 5.6/10.5 53.4 0.7/1.5 0.0* 4.7/6.6 71.7 1.9 5.0 6.9 2.6 2.0 2.7 0.0 5.5 3.3 21.9
Jiří Štěpánek BK Opava B 25 23 29.7 16.3 5.4/9.3 58.4 1.3/3.8 33.3 1.7/2.5 68.4 1.7 4.4 6.1 0.3 0.8 2.1 0.0 2.3 3.7 13.7
23 Juraj Páleník BCM Orli Prostějov 22 23 28.7 16.1 2.6/5.6 46.5 3.0/7.7 38.2 2.0/2.4 82.1 0.8 2.7 3.5 1.7 1.2 1.5 0.0 1.9 1.2 13.7
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 23 23 25.8 16.0 5.9/10.8 54.8 0.5/2.3 20.4 2.8/3.8 73.6 2.7 6.2 8.9 1.6 0.8 2.1 0.0 4.0 3.6 18.3
David Böhm USK Praha B 21 19 29.2 19.3 4.6/9.2 50.3 2.2/6.5 33.3 3.6/5.2 68.7 1.4 3.9 5.3 1.5 1.2 2.5 0.0 4.4 2.2 17.2
55 Václav Honomichl PLZ 30 23 32.5 15.1 3.9/10.0 38.9 0.9/3.6 24.4 4.7/7.1 66.9 0.8 5.2 6.0 4.2 1.8 1.7 0.1 6.2 1.8 18.8
25 Seikou Sisoho Jawara GBA 22 26 24.7 13.3 2.8/5.4 52.5 1.8/4.6 39.5 2.2/2.8 79.2 0.6 2.5 3.1 3.3 1.1 2.4 0.1 2.4 1.5 13.4
8 Ondřej Sehnal USK 25 24 34.5 14.3 2.5/5.0 48.8 2.3/6.6 34.2 2.7/4.3 61.5 0.6 3.7 4.3 5.3 1.3 3.1 0.1 5.2 3.3 15.6
7 Jiří Dedek Basketbal Olomouc 27 32 25.8 10.8 1.9/3.7 52.5 1.9/5.1 37.2 1.2/1.4 0.0* 1.0 3.5 4.5 3.3 2.1 2.8 0.0 1.9 3.4 11.3
Jan Krutílek ZLN 28 27 30.7 12.5 4.3/7.0 61.6 0.6/3.1 18.8 2.0/4.3 47.4 1.6 4.3 5.9 2.6 1.6 2.0 0.0 3.6 3.0 13.8
Miroslav Krajcigr BC Vysočina 29 19 30.9 17.6 4.9/9.7 51.1 1.2/4.1 29.9 4.1/5.1 80.2 1.5 2.6 4.1 3.6 2.1 2.7 0.1 4.4 2.6 17.7
Vít Šmerda Basketbal Olomouc 26 29 25.1 11.4 3.8/7.7 49.8 0.5/1.4 0.0* 2.3/3.5 64.7 2.0 2.8 4.9 1.6 0.6 1.4 0.0 3.1 3.0 11.3
15 Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 40 24 29.3 13.4 4.2/7.2 57.8 0.8/2.3 35.2 2.7/3.8 71.4 1.7 6.3 8.0 2.2 1.0 1.7 0.1 3.2 3.3 18.0
Jan Hlobil OLM 25 23 30.9 13.9 5.3/9.9 53.5 0.6/1.7 0.0* 1.6/3.2 48.6 4.1 5.8 9.9 1.2 1.3 2.4 0.0 3.1 2.6 18.2
18 Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 25 25 31.1 12.4 3.0/6.6 45.8 1.1/3.0 37.8 2.9/4.1 71.6 0.5 3.0 3.4 6.0 1.0 3.1 0.1 3.8 1.0 16.2
Tomáš Brůha Sokol Pražský 35 23 25.2 13.4 4.4/7.3 61.1 0.0/0.1 0.0* 4.5/6.9 65.4 2.6 3.4 6.0 0.9 0.5 1.7 0.0 5.4 2.3 17.5
Jan Štěpánek Sokol Pražský 39 26 24.3 11.7 3.2/6.8 47.5 1.1/2.8 38.4 2.0/2.3 85.2 0.7 1.4 2.1 2.1 0.9 1.2 0.1 2.0 1.9 10.0
Martin Vaňák OLM 35 24 29.0 12.6 1.9/4.8 39.5 2.0/6.5 29.9 3.0/4.2 71.0 0.8 4.4 5.3 1.1 0.5 1.7 0.0 3.5 1.9 11.1
15 Pavel Englický Sokol Písek 40 26 25.2 11.5 2.7/4.8 56.5 1.4/4.2 33.0 2.0/2.4 82.5 1.5 7.4 8.9 2.0 0.5 1.6 0.0 2.6 2.2 18.2
3 František Váňa BCM Orli Prostějov 24 16 24.8 18.7 4.1/7.6 53.3 2.7/6.1 43.9 2.5/3.3 75.5 1.4 5.6 7.0 2.9 1.6 1.4 0.1 2.8 1.9 22.2
Kryštof Vlček BK Opava B 31 22 30.5 13.5 3.7/7.8 47.1 0.3/1.5 0.0* 5.2/7.1 72.6 1.0 5.0 6.0 4.8 2.8 3.2 0.1 6.0 2.7 20.0
14 Martin Bašta LJH 30 27 29.2 10.9 0.8/1.4 0.0* 2.8/6.6 42.7 0.9/1.1 0.0* 0.5 1.8 2.3 2.2 1.2 1.1 0.1 1.3 2.4 10.1
88 Jan Kratochvíl Basket Košíře 40 20 31.2 14.7 3.1/5.3 59.0 2.2/5.2 41.3 2.1/2.5 83.7 2.2 6.3 8.5 2.4 1.5 2.1 0.1 2.5 2.3 19.8
3 Lukáš Stegbauer LJH 27 20 27.1 14.7 4.0/6.4 62.5 1.9/5.2 35.9 1.2/1.3 0.0* 2.0 5.0 6.9 3.8 1.1 1.5 0.1 1.6 1.6 19.7
12 Miroslav Štafl GBA 22 32 22.9 9.0 3.5/5.8 60.0 0.3/1.1 0.0* 1.3/2.0 0.0* 2.1 3.6 5.7 0.8 0.5 1.7 0.0 2.7 2.5 11.3
4 Jan Lyčka Basket Košíře 29 23 29.3 12.5 2.1/4.2 49.5 2.3/5.5 42.1 1.4/1.8 0.0* 0.4 2.7 3.1 3.5 1.0 2.1 0.1 2.9 3.1 12.2
Tobiáš Mikula Basketball Nymburk B 23 23 29.2 12.4 4.3/7.3 59.2 0.4/1.3 0.0* 2.4/3.7 65.1 3.4 5.5 9.0 0.8 0.6 2.0 0.0 3.2 2.4 17.2
31 Jaroslav Lejsek PLZ 33 23 27.9 12.2 3.2/7.7 41.8 1.6/4.3 36.4 1.0/1.4 0.0* 1.6 4.6 6.2 2.6 0.7 1.6 0.1 1.7 2.3 12.0
Jakub Hanuš OLM 27 24 26.1 11.6 2.3/5.0 46.7 1.8/5.5 33.1 1.4/2.0 0.0* 1.7 2.6 4.3 1.5 1.0 1.8 0.0 2.2 2.5 9.8
Jan Šop Sokol Pražský 27 26 21.8 10.7 2.4/4.3 54.9 1.3/5.2 25.9 1.8/2.7 69.6 1.0 2.6 3.6 1.2 0.8 1.6 0.0 2.5 2.4 8.3
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 24 30 24.6 9.2 3.2/6.4 49.7 0.2/0.9 0.0* 2.2/3.5 63.2 1.3 3.1 4.5 4.8 1.1 2.5 0.1 3.6 2.5 13.2
Petr Dokoupil ZLN 35 19 28.2 14.3 2.8/5.6 50.0 2.1/5.9 35.7 2.4/3.2 75.0 0.7 3.1 3.8 2.3 0.7 1.9 0.1 2.0 1.8 12.0
14 Tomáš Bělohradský VYS 26 23 27.5 11.6 2.5/6.1 41.4 1.7/5.4 31.5 1.5/2.1 70.8 1.0 5.2 6.2 1.1 1.4 2.2 0.0 2.0 3.6 9.4
Marcel Bátovský USK Praha B 22 23 25.2 11.6 3.1/6.3 49.3 1.6/5.8 27.1 0.7/1.1 0.0* 1.0 3.0 4.0 1.1 0.9 1.9 0.0 1.5 2.7 7.1
14 Štěpán Borovka BCM Orli Prostějov 22 21 27.3 12.6 3.1/6.3 48.9 1.3/4.2 30.7 2.6/3.7 70.1 1.4 5.0 6.4 3.4 1.3 2.4 0.1 4.0 2.4 15.9
11 Milan Špičák Sokol Písek 33 31 27.4 8.4 3.6/7.1 51.1 0.1/0.6 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.7 4.7 6.5 2.1 1.0 1.3 0.1 1.5 2.5 11.4
14 Miroslav Vansa Basket Košíře 36 18 28.3 14.4 3.4/8.3 40.7 1.3/3.7 36.4 3.7/4.4 83.5 1.2 3.9 5.1 3.1 0.4 1.5 0.1 3.3 2.6 14.4
Jan Rotrekl Sokol Šlapanice 38 25 36.6 10.4 1.8/3.2 55.6 2.0/5.6 34.8 0.9/1.2 0.0* 1.3 4.8 6.1 4.1 1.0 2.6 0.1 1.9 3.7 12.1
30 Gabriel Chachashvili GBA 22 31 23.5 8.2 2.9/4.7 61.9 0.4/1.3 0.0* 1.1/1.9 0.0* 2.3 5.3 7.6 0.8 1.0 1.1 0.0 1.7 2.4 13.5
11 Lukáš Pindroch BC Nový Jičín 31 26 23.4 9.6 3.5/5.9 59.5 0.4/0.7 0.0* 1.4/2.3 60.7 3.1 3.0 6.1 0.9 0.7 0.9 0.0 2.6 3.3 12.5
David Jakel SNAK A 23 23 25.8 10.8 1.9/4.6 40.6 1.7/4.7 35.5 2.1/3.0 68.6 0.4 1.5 1.9 2.1 1.3 1.6 0.1 2.9 2.1 8.5
Pavel Číha BC Vysočina 31 23 31.6 10.8 4.2/8.2 51.1 0.0/0.0 0.0* 2.3/4.0 57.0 3.2 4.9 8.1 2.3 1.3 1.7 0.1 3.6 3.0 15.7
Jan Zeman PLZ 28 20 28.8 12.3 4.5/7.2 62.5 0.3/1.4 0.0* 2.4/6.1 38.5 2.1 5.1 7.2 1.5 1.0 2.3 0.0 4.8 2.6 14.8
Ondřej Kočvara BC Vysočina 21 23 28.1 10.5 3.1/7.3 42.0 0.7/3.0 23.5 2.2/2.7 81.0 0.6 2.5 3.0 3.2 0.9 2.2 0.1 2.6 1.7 9.3
0 Roman Radovskii VYS 27 22 22.7 10.8 3.7/6.8 55.0 0.2/0.9 0.0* 2.8/3.8 72.6 2.0 4.0 6.0 0.6 0.8 1.5 0.0 3.8 2.6 13.6
Adam Žampach Slavoj Litoměřice 33 25 26.2 9.4 3.4/6.7 50.9 0.4/1.7 0.0* 1.4/2.1 65.4 1.1 3.7 4.8 1.5 0.7 1.6 0.0 3.0 2.7 10.0
Dominik Kynzl Slavoj Litoměřice 25 26 21.2 9.0 1.9/4.0 48.1 1.5/4.1 37.7 0.5/0.8 0.0* 0.8 1.6 2.4 1.3 1.0 0.9 0.1 1.2 1.4 7.9
98 Jakub Tůma USK 24 40 22.5 5.8 1.1/1.8 0.0* 0.8/2.7 28.4 1.3/1.7 0.0* 0.5 1.6 2.1 2.2 0.9 1.1 0.1 2.4 1.6 7.9
17 Erik Klepač BCM Orli Prostějov 22 21 24.0 11.1 3.0/5.1 57.9 1.2/4.0 30.1 1.6/2.4 66.7 0.6 3.1 3.7 2.4 1.9 2.4 0.0 1.8 2.6 10.2
Daniel Kopf BK Opava B 24 24 25.1 9.7 3.4/6.5 52.3 0.3/0.8 0.0* 2.2/3.4 64.2 2.4 3.0 5.5 1.1 1.2 1.0 0.0 2.8 2.8 11.9
Michal Šulc Sokol Šlapanice 24 19 27.4 12.0 5.2/8.9 58.0 0.1/0.8 0.0* 1.5/2.3 67.4 2.9 4.0 6.9 1.1 0.7 0.9 0.1 2.3 2.6 14.9
10 Jan Kadlčík VYS 26 21 28.5 10.9 2.6/6.3 40.9 0.8/2.0 0.0* 3.4/5.0 67.9 0.6 2.4 3.0 2.0 1.1 2.3 0.0 4.1 3.0 9.5
Michael Hartig Sokol Pražský 25 20 24.7 11.4 2.3/5.6 41.4 1.4/3.4 39.7 2.7/3.3 83.1 0.8 3.0 3.7 2.2 1.6 1.8 0.1 2.6 2.4 11.5
7 Daniel Randuška GBA 23 32 25.9 7.1 1.7/4.2 40.3 0.6/2.4 26.0 1.8/2.9 64.1 0.6 1.7 2.3 3.0 1.2 2.1 0.0 3.3 2.4 7.2
Patrick Samoura USK Praha B 22 18 27.4 12.5 3.4/6.5 53.0 0.9/2.9 32.7 2.8/3.6 76.9 1.6 4.9 6.5 3.0 2.3 1.8 0.1 3.4 2.2 18.1
Sacha Killeya-Jones GBA 24 12 28.3 18.7 6.6/12.3 53.7 0.3/1.7 0.0* 4.5/6.8 66.7 2.2 6.1 8.3 1.3 0.8 2.3 0.0 5.9 3.0 22.0
44 Mark Jaakson GBA 22 26 23.7 8.6 2.1/4.1 50.9 0.8/2.4 33.3 2.0/2.5 81.3 0.9 1.7 2.6 1.3 0.5 1.2 0.0 2.2 1.5 8.5
11 Jan Nekolný Basket Košíře 31 20 23.5 10.9 3.3/6.4 50.8 0.9/2.6 32.7 1.9/2.6 71.2 1.8 2.0 3.7 1.3 0.8 1.2 0.1 2.8 2.3 10.4
13 Josef Potoček PCE 26 38 15.3 5.6 0.7/1.9 0.0* 1.2/3.7 31.4 0.6/0.7 0.0* 0.7 0.4 1.2 0.8 0.5 0.7 0.0 0.8 2.3 2.2
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 25 26 25.8 8.1 1.6/3.6 45.2 1.5/4.7 30.9 0.5/0.6 0.0* 0.7 3.0 3.7 1.3 0.8 1.0 0.1 1.1 2.0 7.0
Marek Vyroubal USK Praha B 21 21 28.8 10.0 2.1/4.3 48.4 1.5/3.8 40.0 1.2/1.7 0.0* 1.0 2.5 3.5 2.9 1.6 1.8 0.1 2.2 1.6 11.9
Dominik Lukáč SNAK A 22 21 24.2 10.0 2.0/4.6 44.8 1.4/3.8 38.0 1.6/2.0 78.6 0.8 2.2 3.0 1.4 1.1 1.0 0.1 1.8 1.8 9.2
Zdeněk Nehyba ZLN 27 13 26.8 15.8 3.7/6.5 56.5 1.8/4.9 37.5 2.8/3.7 77.1 0.8 2.5 3.2 2.2 1.0 1.3 0.1 2.7 2.2 14.8
4 Radek Duda Sokol Písek 30 24 23.2 8.2 0.7/1.3 0.0* 2.3/6.7 33.8 0.1/0.2 0.0* 0.8 1.4 2.2 1.0 0.5 0.4 0.1 0.8 1.6 5.5
3 Daniel Szarowski BC Nový Jičín 23 23 19.5 8.5 1.4/3.8 37.9 1.3/3.3 39.0 1.7/2.0 85.1 0.3 1.5 1.8 2.3 0.5 2.2 0.0 2.0 0.8 7.4
Ondřej März PLZ 26 21 25.5 9.2 3.0/5.9 51.6 0.3/1.8 0.0* 2.2/4.0 56.6 1.5 3.9 5.4 1.9 1.8 2.2 0.0 4.0 3.3 11.0
Matěj Snopek SNAK A 22 20 20.5 9.5 3.3/5.5 60.6 0.4/2.2 18.2 1.7/2.6 65.4 0.7 2.6 3.3 1.3 1.5 1.4 0.0 2.5 2.2 9.9
2 Jakub Kozubík Basket Košíře 31 25 23.1 7.5 2.6/6.3 40.5 0.6/2.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 1.2 1.6 2.7 1.2 0.6 0.7 0.1 0.9 1.6 5.6
8 Lukáš Sychra BCM Orli Prostějov 23 19 22.5 9.8 4.2/7.1 58.5 0.0/0.5 0.0* 1.5/2.2 70.7 2.4 3.3 5.7 0.9 0.5 0.9 0.1 1.9 2.3 11.8
Tomáš Tkadlec Synthesia Pardubice 23 23 20.1 8.1 1.3/3.6 34.9 1.6/4.8 32.4 0.9/1.5 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.9 0.8 1.3 0.0 1.4 1.9 3.6
Martin Strážnický BC Vysočina 29 16 29.6 11.6 2.9/6.6 43.8 1.1/4.4 24.3 2.6/3.5 75.0 0.9 3.1 3.9 3.2 0.9 2.9 0.1 3.4 1.6 10.7
9 Artur Konontšuk GBA 22 23 17.5 7.9 1.7/2.7 63.9 1.1/2.6 43.3 1.1/1.5 0.0* 0.6 1.7 2.3 0.7 0.4 1.1 0.0 1.2 1.9 6.9
Jakub Zikl SNAK A 24 20 21.8 9.1 3.4/7.8 43.6 0.0/0.4 0.0* 2.3/4.1 55.6 2.2 3.7 5.8 0.7 0.6 1.8 0.0 3.8 2.4 9.7
11 David Škranc PCE 27 32 15.9 5.6 1.2/2.4 51.3 0.8/2.7 31.4 0.6/0.8 0.0* 0.7 2.2 2.9 0.6 0.6 0.8 0.0 0.8 1.9 4.9
14 Tomáš Mikyska GBA 21 29 16.8 6.1 1.8/2.6 69.7 0.5/1.4 0.0* 1.0/1.6 0.0* 1.4 1.8 3.2 0.6 0.9 1.8 0.0 1.4 2.2 6.3
71 Martin Svoboda Sokol Písek 21 19 20.4 9.4 3.6/6.3 57.5 0.2/0.9 0.0* 1.6/2.9 56.4 1.5 2.8 4.3 0.7 0.6 1.6 0.0 2.2 2.8 8.5
Jan Říčka SNAK A 25 22 25.6 7.8 1.8/3.8 46.4 0.9/3.8 22.6 1.7/2.5 68.5 0.5 4.0 4.5 4.5 1.4 3.1 0.1 2.5 2.7 9.2
Roman Hein OLM 34 16 25.9 10.7 3.6/8.5 42.6 0.5/2.1 24.2 1.9/3.3 59.6 1.9 3.4 5.3 1.8 1.1 1.9 0.1 3.3 3.1 9.4
8 Martin Hrubý Basket Košíře 35 18 24.7 9.5 1.2/3.1 40.0 1.9/4.6 42.2 1.2/1.5 0.0* 0.4 4.8 5.2 1.8 1.0 1.3 0.1 2.3 2.3 11.5
Martin Vyroubal Sokol Šlapanice 26 15 32.7 11.3 3.9/7.7 51.3 0.5/2.7 20.0 1.9/3.6 51.9 1.5 3.8 5.3 3.7 1.5 3.2 0.1 4.3 3.2 12.5
22 Jan Štěrba Sokol Pražský 27 14 24.5 12.1 2.6/4.5 57.1 1.5/3.3 45.7 2.4/2.6 91.9 2.1 6.4 8.6 2.0 1.1 1.6 0.1 2.6 1.4 19.7
5 Dominik Adášek Basket Košíře 31 24 22.8 7.0 1.7/3.2 51.9 0.9/2.8 31.8 1.0/1.3 0.0* 0.2 3.3 3.5 2.5 0.9 1.6 0.1 1.6 1.7 8.5
16 Jan Bőhm Basket Košíře 28 32 12.9 5.2 2.2/4.0 53.9 0.1/0.6 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.2 2.3 3.5 0.5 0.3 0.8 0.0 1.3 2.0 5.5
David Pekárek GBA 27 10 32.1 16.6 3.3/6.5 50.8 2.0/5.8 34.5 4.0/4.6 87.0 0.9 8.5 9.4 2.3 2.6 3.2 0.1 4.0 2.2 23.2
Eduard Kotásek Basketball Nymburk B 24 12 30.1 13.8 3.4/5.3 65.1 1.4/4.8 29.3 2.7/3.7 72.7 0.7 5.3 6.0 7.1 3.3 2.8 0.2 4.3 1.6 23.8
David Žikla Slavoj Litoměřice 24 22 20.5 7.5 2.3/5.3 44.0 0.4/1.9 0.0* 1.6/2.2 75.0 0.8 3.3 4.1 0.9 0.4 1.3 0.0 2.1 1.2 7.6
Dominik Janoš BK Opava B 24 25 24.3 6.6 1.6/3.9 41.8 0.8/2.6 29.2 1.0/1.5 0.0* 0.9 1.5 2.4 1.8 1.1 2.1 0.0 1.4 1.8 4.8
4 Martin Nábělek OVA 24 30 20.5 5.4 1.3/2.8 47.6 0.8/2.2 34.8 0.4/0.7 0.0* 0.4 1.4 1.8 3.0 0.5 1.3 0.1 1.7 2.5 5.6
Michal Ihring ZLN 32 19 22.1 8.5 0.4/1.0 0.0* 2.2/6.3 35.0 1.1/1.5 0.0* 0.4 1.6 2.1 1.9 0.5 1.7 0.1 2.2 3.1 5.3
Jan Stehlík SNAK A 36 6 32.7 26.8 6.7/10.5 63.5 3.2/9.2 34.5 4.0/5.0 80.0 1.2 3.7 4.8 3.8 2.0 2.7 0.2 5.2 3.8 25.3
4 Rostislav Dragoun OPA 26 36 18.7 4.4 0.8/2.3 37.0 0.5/2.2 23.1 1.2/1.7 0.0* 1.2 1.7 2.9 1.1 0.9 0.8 0.0 1.6 2.3 4.3
12 Daniel Hejda Sokol Písek 25 26 19.2 6.0 1.6/3.0 53.2 0.6/1.5 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.3 1.9 2.2 2.9 0.8 1.8 0.1 2.4 2.6 7.2
9 Filip Tůma Basketbal Olomouc 26 29 16.7 5.3 2.2/3.9 55.8 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.3 1.7 3.0 1.0 0.2 0.9 0.0 1.2 1.8 6.0
Jan Maděra Slavoj Litoměřice 23 27 17.3 5.7 1.3/3.1 41.7 0.5/2.4 21.9 1.5/1.9 0.0* 0.8 1.9 2.7 1.1 1.1 1.4 0.0 1.5 1.0 5.6
Jaroslav Prášil ZLN 42 17 25.9 8.9 1.9/4.1 46.4 1.6/5.1 31.0 0.4/0.6 0.0* 0.5 2.3 2.8 1.5 0.6 1.0 0.1 0.6 1.3 6.4
4 Filip Končický VYS 26 24 24.5 6.1 1.5/3.8 38.0 0.8/2.7 29.7 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.7 2.1 1.8 0.9 1.8 0.0 1.5 1.3 4.8
Kryštof Baťa Synthesia Pardubice 23 19 18.2 7.7 2.4/4.5 53.5 0.7/2.2 31.0 0.8/1.5 0.0* 1.9 1.8 3.8 0.7 0.9 0.5 0.1 1.6 2.8 8.0
0 Jaroslav Tyrna VYS 36 8 31.6 18.4 5.6/10.5 53.6 0.9/2.1 41.2 4.5/5.8 78.3 2.6 7.3 9.9 2.6 1.5 2.8 0.1 4.6 3.3 24.4
Adrián Štefek Sokol Šlapanice 31 19 19.2 7.7 3.1/5.5 55.2 0.3/0.7 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.7 2.1 3.8 0.8 0.6 0.9 0.0 1.4 1.4 8.8
1 Aleš Chán VYS 42 9 30.4 16.0 7.1/10.3 68.8 0.0/0.3 0.0* 1.8/3.2 55.2 4.8 5.7 10.4 2.4 0.6 2.3 0.1 3.9 2.4 24.0
1 Vojtěch Jančík Basketbal Olomouc 26 33 29.0 4.3 0.8/2.2 39.4 0.5/2.5 22.0 1.0/1.4 0.0* 0.3 2.9 3.2 6.0 1.2 2.9 0.1 1.9 2.2 7.8
Tomáš Gavenda Sokol Pražský 26 18 23.4 7.8 1.8/4.1 45.2 0.8/2.7 28.6 1.8/2.5 73.3 0.2 3.4 3.7 4.1 2.1 2.9 0.1 2.3 2.3 10.1
Štěpán Brix Sokol Pražský 29 22 18.8 6.2 2.6/6.7 38.5 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.5 0.0* 2.2 2.6 4.8 0.9 0.7 0.8 0.1 1.2 2.6 6.1
Jaroslav Bednář SNAK A 23 20 16.5 6.8 1.6/2.4 66.0 1.1/3.2 33.3 0.5/0.9 0.0* 0.4 1.0 1.4 1.0 1.2 1.0 0.1 0.8 1.0 5.9
Matouš Kurečka SNAK A 22 13 25.5 10.2 3.5/6.5 52.9 0.8/3.4 25.0 0.8/1.8 0.0* 1.2 2.6 3.8 1.5 1.2 2.2 0.1 1.9 2.1 7.9
Jakub Zbroj Slavoj Litoměřice 29 14 23.8 9.4 2.1/4.6 46.9 1.0/4.9 20.6 2.1/3.2 64.4 0.4 1.6 2.0 1.4 0.5 1.4 0.1 3.0 2.8 4.8
Jan Strašák Sokol Šlapanice 25 22 16.1 5.9 1.7/3.5 47.4 0.5/1.9 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.3 0.9 2.2 1.0 0.4 1.0 0.0 1.2 1.1 5.3
Martin Mach PLZ 22 22 19.7 5.9 2.2/4.0 56.3 0.1/0.9 0.0* 1.0/1.9 0.0* 1.5 3.0 4.4 0.8 1.1 1.2 0.0 1.7 2.8 7.2
Alexandr Novák Slavoj Litoměřice 35 24 19.3 5.3 1.5/3.3 45.0 0.5/2.1 25.5 0.7/0.9 0.0* 0.7 2.2 2.9 1.8 1.1 1.6 0.0 1.8 2.8 5.0
10 Daniel Klímek BC Nový Jičín 26 20 21.5 6.3 1.8/4.4 39.8 0.4/2.0 20.0 1.6/2.6 61.5 0.4 1.5 1.9 1.1 0.7 1.7 0.0 3.2 1.8 4.5
13 Miroslav Procházka Sokol Písek 23 15 15.5 8.3 1.9/2.8 69.0 1.2/2.2 54.5 0.9/1.3 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.8 0.4 1.1 0.1 1.4 1.5 7.7
16 Allen Jiles GBA 31 20 23.9 6.2 2.1/4.9 41.8 0.2/1.2 0.0* 1.6/2.4 66.7 1.0 3.0 3.9 2.5 1.1 1.6 0.1 2.6 2.4 7.8
Filip Kroutil Slavoj Litoměřice 26 11 28.4 11.0 2.5/4.7 53.8 1.5/3.5 41.0 1.5/1.8 0.0* 0.5 1.3 1.8 3.0 0.6 1.8 0.2 1.6 1.2 10.7
19 Filip Petružela USK 25 34 12.9 3.6 1.3/2.8 46.9 0.0 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.2 1.1 2.3 0.3 0.4 0.7 0.0 1.1 2.3 2.7
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 30 26 25.0 4.7 1.6/3.4 46.6 0.2/1.5 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.5 1.4 1.8 2.4 1.0 1.7 0.1 2.0 2.2 4.3
8 Kryštof Mach VYS 26 25 17.3 4.8 1.2/2.8 44.3 0.4/1.3 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.7 1.4 2.2 1.2 0.4 1.7 0.0 1.6 1.9 3.5
Michal Šušák ZLN 45 16 15.6 7.6 2.3/3.6 63.2 0.6/1.6 0.0* 1.4/2.1 66.7 1.2 2.4 3.6 0.8 0.5 0.6 0.1 1.6 1.4 9.1
Miloslav Kulich Basketball Nymburk B 23 21 19.0 5.7 2.0/4.2 46.6 0.1/0.8 0.0* 1.3/1.9 0.0* 2.3 3.6 5.9 0.3 0.1 0.9 0.0 1.8 2.7 7.2
35 Jiří Šoula KOL 27 32 17.4 3.7 0.8/2.0 38.5 0.5/1.4 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.5 1.5 2.1 1.1 0.6 0.9 0.0 1.2 1.1 4.4
35 Michal Svoboda PCE 23 25 14.2 4.7 0.8/1.7 0.0* 0.9/2.0 43.1 0.4/0.6 0.0* 0.6 1.6 2.3 1.5 0.5 1.0 0.1 0.5 1.3 4.9
Robin Matějka ZLN 29 22 14.8 5.2 1.3/3.1 42.0 0.6/2.0 28.9 0.8/1.4 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.9 0.4 0.8 0.1 1.0 2.2 2.0
František Fuxa USK Praha B 22 21 24.0 5.4 2.0/4.3 46.2 0.0/0.2 0.0* 1.4/2.6 52.7 1.2 2.6 3.8 1.0 0.6 1.2 0.0 2.3 2.5 6.0
3 Lukáš Vrťátko VYS 24 26 15.2 4.3 0.5/1.5 0.0* 0.9/2.9 30.3 0.6/0.8 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.5 0.5 1.3 0.0 0.7 1.8 1.0
František Němec Synthesia Pardubice 26 13 19.3 8.6 3.4/6.5 51.8 0.1/0.6 0.0* 1.6/2.4 67.7 2.3 3.2 5.5 1.0 0.8 0.8 0.1 2.1 2.2 10.8
17 Jakub Zavadil Basket Košíře 37 21 21.5 5.3 2.0/4.3 47.8 0.0/0.0 0.0* 1.1/2.5 43.4 1.5 2.5 4.0 0.5 0.3 0.8 0.0 2.4 2.2 6.0
Jakub Dokulil BC Vysočina 38 28 18.6 4.0 1.5/3.1 47.7 0.1/0.2 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.3 2.4 3.7 0.9 0.6 1.0 0.0 1.5 4.0 3.4
Jakub Čejka Synthesia Pardubice 22 13 18.1 8.6 1.9/4.1 47.2 1.3/3.2 40.5 0.8/1.2 0.0* 1.3 2.6 3.9 0.8 0.5 0.5 0.1 1.2 1.8 8.4
4 Adam Goga BCM Orli Prostějov 25 14 22.9 7.8 2.4/4.6 50.8 0.5/1.9 0.0* 1.6/2.4 64.7 0.4 2.6 3.1 3.1 1.4 2.1 0.1 3.0 3.1 9.6
David Jílek OLM 28 21 20.2 5.1 1.2/3.6 34.2 0.8/2.9 26.2 0.4/0.8 0.0* 0.6 1.5 2.0 0.9 0.7 1.6 0.0 1.1 1.9 1.7
Mikuláš Pavlík BK Opava B 22 21 18.5 5.1 2.0/3.3 61.4 0.2/1.2 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.2 2.6 3.8 0.6 0.7 0.8 0.0 0.7 2.0 5.4
Vojtěch Vejvar Basketball Nymburk B 23 23 20.8 4.6 0.5/2.0 25.5 0.9/4.0 23.1 0.8/1.2 0.0* 0.5 1.0 1.5 1.1 0.6 1.0 0.0 0.9 2.1 0.7
Ondřej Šiko SNAK A 42 12 22.8 8.8 3.4/5.8 58.6 0.1/0.2 0.0* 1.7/2.2 76.9 2.4 5.2 7.6 0.8 0.9 1.8 0.0 2.3 2.7 13.4
45 Filip Novotný GBA 22 21 16.9 5.0 0.8/2.0 38.1 1.0/3.6 28.0 0.4/0.6 0.0* 0.7 0.9 1.5 0.9 0.4 0.8 0.1 0.7 1.3 2.5
Jakub Jokl LJH 26 13 20.2 8.0 3.1/5.6 54.8 0.0 0.0* 1.8/2.8 66.7 1.6 5.7 7.3 1.2 0.5 0.6 0.1 2.7 2.6 14.8
Jan Kozina ZLN 27 11 29.0 9.2 1.9/3.5 55.3 1.1/2.2 50.0 2.1/2.7 76.7 1.3 3.1 4.4 3.5 2.0 2.5 0.1 3.9 2.6 14.6
6 Luka Jovanović VYS 26 15 22.1 6.6 1.3/3.4 37.3 0.9/3.7 25.5 1.3/1.9 0.0* 0.1 1.9 1.9 2.5 1.1 2.6 0.1 2.3 3.3 3.1
8 Daniel Panák BC Nový Jičín 28 19 14.8 5.2 1.6/2.6 60.0 0.5/1.3 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.8 1.3 2.2 1.0 0.6 1.2 0.0 1.3 2.0 4.7
Petr Martikán OLM 24 23 20.1 4.2 0.9/3.1 29.6 0.4/1.7 0.0* 1.2/1.5 0.0* 0.4 2.0 2.4 0.9 0.5 1.6 0.0 1.7 1.0 3.4
18 Tomáš Pistulka Sokol Písek 23 22 15.2 4.2 1.1/1.7 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.4 2.2 2.6 1.0 0.5 1.4 0.0 0.9 1.9 4.0
12 Matěj Michalčík BCM Orli Prostějov 23 13 16.4 7.0 2.3/4.1 56.6 0.5/1.5 0.0* 1.0/1.4 0.0* 0.5 1.4 1.8 2.1 0.3 1.2 0.1 0.9 2.2 5.5
Jan Mráz Basketball Nymburk B 24 14 25.4 6.4 1.6/5.9 26.5 0.9/4.8 17.9 0.7/1.3 0.0* 0.6 2.2 2.9 2.4 1.6 1.1 0.1 1.9 1.1 4.1
Jiří Brůha Sokol Pražský 37 23 15.3 3.9 1.6/3.3 48.1 0.0/0.3 0.0* 0.6/1.4 0.0* 2.4 2.9 5.3 0.7 0.7 0.9 0.0 1.4 2.0 6.6
7 Adam Klepač BCM Orli Prostějov 22 22 19.3 4.1 0.9/2.2 40.8 0.6/2.6 24.6 0.4/0.5 0.0* 0.9 2.7 3.5 2.1 0.9 1.3 0.1 1.0 2.5 4.4
Dominik Plešingr Basketball Nymburk B 22 20 15.5 4.5 1.0/2.3 41.3 0.7/2.7 25.9 0.5/0.8 0.0* 0.5 1.8 2.3 0.7 0.4 0.7 0.1 0.7 0.9 3.3
David Bělohlávek Slavoj Litoměřice 25 23 13.3 3.8 1.6/3.0 54.4 0.0/0.1 0.0* 0.5/1.3 0.0* 1.7 1.1 2.9 0.5 0.3 0.8 0.0 1.4 1.4 4.6
Jiří Hubálek LJH 40 5 24.0 17.4 3.6/8.8 40.9 2.0/4.2 47.6 4.2/5.8 72.4 2.8 4.8 7.6 1.8 1.0 2.8 0.1 4.0 3.6 17.0
24 Matěj Burda GBA 21 21 12.0 4.1 0.5/0.9 0.0* 0.8/1.9 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.2 0.5 0.8 1.2 0.4 0.6 0.1 1.5 0.8 4.7
6 Michal Voldán Sokol Písek 28 21 14.5 4.1 1.0/2.4 42.0 0.3/1.9 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.4 1.2 1.6 1.4 0.3 1.1 0.1 1.3 1.6 2.4
Petr Knetl BC Vysočina 26 13 24.9 6.5 2.2/4.8 46.0 0.2/0.7 0.0* 1.4/2.3 60.0 1.2 2.6 3.8 3.2 0.8 1.3 0.2 1.5 2.5 7.9
Matěj Strniště OLM 31 17 26.0 5.0 1.3/3.1 41.5 0.4/1.2 0.0* 1.4/2.0 67.6 0.7 2.4 3.1 1.6 1.5 3.2 0.0 2.6 2.4 4.9
Michal Palát SNAK A 32 10 22.3 8.5 2.1/4.4 47.7 0.8/2.4 33.3 1.9/2.2 86.4 0.7 2.9 3.6 1.1 0.9 1.1 0.1 2.3 2.4 8.9
Marek Slunečko Slavoj Litoměřice 33 23 19.7 3.7 0.8/2.0 0.0* 0.6/3.1 18.3 0.3/0.8 0.0* 0.4 2.3 2.8 1.3 1.4 1.0 0.1 1.2 2.7 2.5
Dalibor Žídek BK Opava B 25 25 13.3 3.3 0.8/2.3 35.1 0.3/0.9 0.0* 0.9/1.2 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.6 0.2 0.8 0.0 1.1 1.0 1.8
0 Filip Halada GBA 30 7 25.9 11.9 3.0/5.6 53.8 1.6/4.3 36.7 1.1/2.4 47.1 1.1 3.7 4.9 1.1 1.6 2.3 0.1 2.6 2.0 11.4
15 Jan Suchý PLZ 31 18 22.8 4.6 1.3/2.6 50.0 0.6/2.3 26.8 0.2/0.3 0.0* 1.4 1.8 3.2 0.8 0.2 0.4 0.1 0.6 1.4 4.8
16 Mikoláš Houser Sokol Písek 20 20 11.4 4.1 0.5/1.6 0.0* 1.0/2.9 32.8 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.5 0.2 0.8 0.0 0.4 0.9 1.6
Michal Svojanovský Synthesia Pardubice 21 10 22.6 8.1 1.7/2.6 65.4 1.3/4.0 32.5 0.8/1.9 0.0* 1.1 3.9 5.0 2.2 1.7 2.3 0.1 1.2 2.2 9.3
Robin Hoblík OLM 23 20 15.2 4.0 1.0/2.5 38.0 0.5/1.7 0.0* 0.6/1.1 0.0* 1.1 1.7 2.8 0.5 0.3 0.7 0.0 0.8 1.8 2.5
Matěj Kohout Sokol Pražský 29 19 14.7 4.1 1.3/2.7 49.0 0.4/1.7 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.4 2.1 2.5 0.5 0.4 0.2 0.1 0.5 1.9 3.0
Martin Holoubek Basketball Nymburk B 21 21 18.6 3.7 0.7/1.7 0.0* 0.5/2.0 0.0* 0.7/0.8 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.9 0.9 1.8 0.0 1.2 3.1 1.1
7 Dušan Hlaváček Basket Košíře 46 8 27.4 9.4 3.1/8.6 36.2 0.5/1.4 0.0* 1.6/2.5 65.0 1.8 3.6 5.4 1.5 0.9 2.0 0.1 2.6 2.5 8.1
Filip Čeněk Sokol Pražský 26 13 21.5 5.8 1.2/3.5 34.8 0.9/2.2 42.9 0.5/0.7 0.0* 0.3 2.3 2.6 4.2 0.8 1.5 0.2 1.2 2.5 7.1
Jan Král PLZ 24 17 23.1 4.4 1.5/3.1 49.1 0.2/1.8 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.2 1.1 1.4 1.3 1.1 0.9 0.1 0.8 1.5 3.2
Martin Müller Sokol Šlapanice 27 5 28.0 14.8 1.6/5.8 27.6 2.2/6.8 32.4 5.0/6.6 75.8 1.4 1.4 2.8 2.4 1.2 2.4 0.2 4.4 3.2 9.6
Jaroslav Kubín Sokol Šlapanice 22 16 15.1 4.6 1.3/2.8 46.7 0.4/1.1 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.6 1.4 1.9 0.7 0.6 1.1 0.0 1.0 2.2 2.9
13 František Jelínek VYS 25 25 14.5 2.9 0.5/1.6 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.2 1.3 1.4 1.1 0.6 1.0 0.0 1.0 1.9 1.6
Rostislav Jirák Basketball Nymburk B 22 9 20.0 7.9 2.2/3.9 57.1 0.4/2.3 19.0 2.1/2.8 76.0 0.6 1.6 2.1 1.8 0.9 2.3 0.1 3.4 2.0 7.6
Dominik Ihring ZLN 35 25 15.3 2.8 0.7/1.6 0.0* 0.4/1.9 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.8 0.9 0.4 0.1 0.8 1.3 2.7
10 Viktor Vašát BCM Orli Prostějov 25 9 20.4 7.4 3.0/5.8 51.9 0.0 0.0* 1.4/2.8 52.0 2.6 6.1 8.7 0.7 0.4 0.9 0.1 2.0 1.8 13.6
Jan Neugebauer BK Opava B 20 23 12.7 2.9 0.8/1.9 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.5 0.4 0.9 0.2 0.3 0.4 0.0 0.8 0.8 1.7
Ondřej Aulich Sokol Pražský 28 17 11.4 3.9 1.1/2.4 47.5 0.3/0.8 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.1 1.6 2.7 0.8 0.3 0.6 0.1 0.8 0.9 5.2
12 Jan Leczo BC Nový Jičín 26 9 20.1 7.2 3.0/5.2 57.4 0.2/1.0 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.8 3.8 4.6 1.7 0.6 0.9 0.2 2.2 2.1 10.7
5 Tomáš Reimer Sokol Pražský 28 16 19.4 4.1 0.5/1.8 0.0* 0.9/3.1 28.6 0.4/1.0 0.0* 0.6 2.2 2.8 1.3 0.4 0.9 0.1 0.7 0.5 3.8
Lukáš Karlíček PLZ 23 21 15.5 3.0 0.8/2.0 40.5 0.3/1.4 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.7 1.4 2.1 1.3 0.5 1.2 0.1 1.0 1.8 2.5
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23 23 13.0 2.7 0.7/1.2 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.7 0.7 0.6 0.1 0.7 1.8 2.3
Roman Menšík ZLN 27 13 14.8 4.8 2.0/4.3 46.4 0.1/0.3 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.5 2.3 3.8 0.5 0.3 1.0 0.0 1.0 2.2 4.5
Štěpán Svoboda OLM 22 7 22.4 8.9 2.1/5.0 42.9 1.0/3.1 31.8 1.6/2.9 55.0 0.9 1.1 2.0 0.7 0.7 1.1 0.1 1.7 1.1 5.6
Radek Farský LJH 23 7 20.7 8.6 0.9/2.3 37.5 1.6/4.1 37.9 2.1/2.7 78.9 0.3 2.4 2.7 2.3 0.9 1.4 0.2 2.1 2.6 8.1
Luboš Kovář Basketball Nymburk B 22 4 30.5 14.5 5.0/8.3 60.6 1.3/5.3 23.8 0.8/1.5 0.0* 2.5 8.8 11.3 3.0 1.3 2.8 0.3 2.3 1.5 20.8
Adam Robenek SNAK A 22 10 16.8 5.8 2.4/4.4 54.5 0.1/0.5 0.0* 0.7/1.2 0.0* 2.0 1.9 3.9 1.0 0.9 1.1 0.1 1.3 2.5 6.6
Lukáš Jokl Sokol Šlapanice 24 15 15.1 3.9 1.4/3.1 45.7 0.3/1.1 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.5 1.5 2.1 1.6 0.9 1.0 0.1 0.6 1.9 3.4
Jan Sedmík OLM 26 9 28.0 6.3 0.7/2.8 24.0 1.4/4.3 33.3 0.7/0.8 0.0* 0.4 4.2 4.7 1.0 1.3 1.4 0.1 0.8 0.7 7.0
11 Martin David UNL 25 24 7.8 2.4 0.3/0.8 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.2 0.5 0.0 0.5 1.0 1.0
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 21 8 18.5 7.0 2.5/4.8 52.6 0.3/1.4 0.0* 1.3/1.5 0.0* 1.9 2.3 4.1 3.5 0.9 2.3 0.2 1.1 2.4 8.5
Michal Seidler BC Vysočina 28 6 20.2 9.2 1.8/3.8 47.8 1.7/5.7 29.4 0.5/0.7 0.0* 0.7 1.2 1.8 1.5 0.5 0.8 0.3 1.2 2.7 4.5
3 Zurab Kereselidze Basketbal Olomouc 25 6 26.5 9.2 2.8/5.8 48.6 0.5/1.5 0.0* 2.0/3.3 60.0 0.3 2.8 3.2 2.2 1.0 1.3 0.3 3.0 2.0 10.0
Vojtěch Janata Synthesia Pardubice 23 12 14.7 4.5 0.8/1.2 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.9 0.5 1.7 0.1 1.2 1.5 5.1
Matěj Svoboda OLM 26 3 33.3 17.7 5.0/12.0 41.7 1.7/6.3 26.3 2.7/4.0 66.7 1.0 6.3 7.3 2.0 1.0 3.7 0.2 6.0 2.7 15.3
Vojtěch Nalevanko Synthesia Pardubice 26 15 18.7 3.5 0.9/1.9 0.0* 0.3/1.9 0.0* 1.0/1.5 0.0* 1.1 1.7 2.8 2.2 1.1 0.5 0.3 1.2 2.4 4.7
David Snop Basketball Nymburk B 22 17 13.4 3.0 0.2/0.4 0.0* 0.9/3.4 26.3 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.0 0.1 0.9 0.3
Michal Šmíd Sokol Šlapanice 33 6 19.8 8.5 2.2/5.0 43.3 0.5/2.0 25.0 2.7/4.0 66.7 1.5 2.7 4.2 1.7 1.0 1.5 0.2 3.0 2.8 9.2
Šimon Kurečka BK Opava B 26 11 17.0 4.5 1.7/2.8 61.3 0.2/1.4 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.1 1.3 2.4 1.3 0.6 0.5 0.2 0.9 2.6 4.0
7 Jan Přibyl VYS 27 24 17.8 2.1 0.7/2.0 33.3 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.6 0.5 1.0 0.0 0.2 1.5 0.5
17 Martin Hrabovský BC Nový Jičín 23 11 20.8 4.5 1.7/3.6 47.5 0.0/0.5 0.0* 1.1/2.5 44.4 2.0 3.9 5.9 0.5 0.5 1.5 0.0 2.1 2.0 6.4
15 Šimon Tomeš Basketbal Olomouc 25 26 9.3 1.9 0.4/0.8 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1 0.7 0.7 0.5 0.2 0.3 0.1 0.4 0.9 1.0
13 Štěpán Fical LJH 24 22 13.8 2.2 1.0/2.1 44.7 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.3 0.3 0.5 0.1 1.0 2.3 2.3
Nikola Filič LJH 25 11 13.0 4.5 1.4/2.8 48.4 0.3/1.3 0.0* 0.9/1.1 0.0* 0.5 1.1 1.5 3.3 0.9 1.4 0.2 1.3 1.7 5.8
Adrian Melski BC Vysočina 30 7 24.0 7.0 0.1/0.3 0.0* 2.1/7.1 30.0 0.3/0.3 0.0* 0.0 2.3 2.3 0.7 0.6 0.7 0.1 0.6 1.7 3.6
Marek Souček Sokol Šlapanice 32 10 19.1 4.8 2.2/4.7 46.8 0.0/0.2 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.8 2.7 3.5 0.8 0.3 1.0 0.1 1.9 2.3 5.0
21 Štěpán Picka LJH 24 10 16.3 4.7 1.1/2.7 40.7 0.6/1.6 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.5 0.8 1.3 1.4 0.2 1.2 0.1 1.4 2.8 1.7
17 Matěj Mach Sokol Písek 22 16 13.0 2.9 0.4/0.8 0.0* 0.6/1.8 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 1.4 1.6 0.5 0.8 0.9 0.0 0.3 1.6 1.9
Tomáš Vyleta PLZ 21 13 10.5 3.5 0.5/0.8 0.0* 0.8/2.5 30.3 0.2/0.5 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.5 0.2 0.9 0.0 0.2 0.5 1.2
18 Nikolaos Noumeros GBA 22 19 8.8 2.4 0.4/1.2 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.6 0.2 0.6 0.1 0.6 0.6 2.2
Radek Pumprla ZLN 27 3 29.7 14.3 2.7/7.0 38.1 1.7/3.7 45.5 4.0/5.7 70.6 1.7 4.3 6.0 3.7 2.7 1.0 1.2 4.3 3.3 19.0
David Nehoda ZLN 31 3 28.0 14.0 4.3/8.3 52.0 1.7/6.7 25.0 0.3/1.0 0.0* 1.3 1.3 2.7 1.3 0.0 1.7 0.3 2.0 3.3 5.3
11 Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 21 16 14.1 2.6 0.8/1.3 0.0* 0.3/0.9 0.0*