Středočeská basketbalová liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
SBLM skupina západ 1. kolo 1
BK Kladno
TJ TZ Rakovník
25. 9. 2021
17:30
Kladenská sportovní hala Radek Šťavík
Michal Bukovský
68
34
15
9
31
17
44
23
Review
SBLM skupina západ 1. kolo 2
BK Kralupy-Junior muži
BK Beroun "A"
25. 9. 2021
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Ľudovít Šikorský
63
41
13
18
35
22
54
29
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 3
BK R&J EBC Mělník
BK Beroun "A"
16. 10. 2021
17:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Pavel Velda
69
77
15
24
36
44
54
59
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 5
TJ TZ Rakovník
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
9. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Radek Šťavík
60
71
17
15
32
36
42
51
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 4
BK Kladno
BC Benešov B
9. 10. 2021
17:30
Kladenská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Ľudovít Šikorský
74
56
14
14
31
34
50
46
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 7
TJ TZ Rakovník
BC Benešov B
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Radek Šťavík
74
57
22
13
35
33
57
44
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 6
BK Kladno
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
10. 10. 2021
17:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Petr Frána
Ľudovít Šikorský
58
62
16
12
32
26
39
41
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 10
BK R&J EBC Mělník
TJ TZ Rakovník
23. 10. 2021
17:00
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 5. kolo 8
BC Benešov B
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
23. 10. 2021
20:00
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 5. kolo 9
BK Kralupy-Junior muži
BK Kladno
23. 10. 2021
20:30
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
SBLM skupina západ 6. kolo 12
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
24. 10. 2021
10:00
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 6. kolo 11
BK Kralupy-Junior muži
TJ TZ Rakovník
24. 10. 2021
14:00
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
SBLM skupina západ 7. kolo 13
BK Kladno
BK Beroun "A"
13. 11. 2021
-
Kladenská sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 7. kolo 14
BC Benešov B
BK Kralupy-Junior muži
13. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 7. kolo 15
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK R&J EBC Mělník
13. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 8. kolo 16
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "A"
14. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 8. kolo 17
BC Benešov B
BK R&J EBC Mělník
14. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 8. kolo 18
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Kralupy-Junior muži
14. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 9. kolo 19
BK Kralupy-Junior muži
BK R&J EBC Mělník
27. 11. 2021
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
SBLM skupina západ 9. kolo 20
BK Beroun "A"
BC Benešov B
27. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 10. kolo 21
BK Beroun "A"
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
28. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 11. kolo 22
BK Beroun "A"
BK R&J EBC Mělník
11. 12. 2021
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 12. kolo 23
TJ TZ Rakovník
BK Kladno
12. 12. 2021
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 12. kolo 24
BK Beroun "A"
BK Kralupy-Junior muži
12. 12. 2021
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 13. kolo 25
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Kladno
8. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 13. kolo 26
BC Benešov B
TJ TZ Rakovník
8. 1. 2022
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 14. kolo 27
BC Benešov B
BK Kladno
9. 1. 2022
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 14. kolo 28
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
TJ TZ Rakovník
9. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 15. kolo 29
TJ TZ Rakovník
BK Kralupy-Junior muži
22. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 15. kolo 30
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
22. 1. 2022
-
Kladenská sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 16. kolo 31
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BC Benešov B
23. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 16. kolo 32
BK Kladno
BK Kralupy-Junior muži
23. 1. 2022
-
Kladenská sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 16. kolo 33
TJ TZ Rakovník
BK R&J EBC Mělník
23. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 17. kolo 34
BK Beroun "A"
TJ TZ Rakovník
5. 2. 2022
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 17. kolo 36
BK Kralupy-Junior muži
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
5. 2. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
SBLM skupina západ 17. kolo 35
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov B
5. 2. 2022
17:00
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 18. kolo 37
BK Beroun "A"
BK Kladno
6. 2. 2022
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 18. kolo 38
BK Kralupy-Junior muži
BC Benešov B
6. 2. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
SBLM skupina západ 18. kolo 39
BK R&J EBC Mělník
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
6. 2. 2022
12:00
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 19. kolo 40
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Beroun "A"
19. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 20. kolo 42
BC Benešov B
BK Beroun "A"
20. 2. 2022
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 20. kolo 41
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy-Junior muži
20. 2. 2022
10:00
Tělocvična IŠST
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Szita Réma 24 2 1.0 27.0 9.0 1.5 4.5/5.5 81.8 2.0
Petr Krátký BKSad 27 3 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/4.0 25.0 2.7
Filip Adamec Kol 28 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
19 Jiří Beneš TZRak 37 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Petr Babaian ČBr 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Bareš BCBenB 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Čejka Měl 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Bártl Bol 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bahník Peč 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Blahovec ŠSKSla 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Beneš BraB 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Beranovský BK Ber 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Bendl BKKla 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Černý BAPOD 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Černík BK Kral-Jun.muži 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Real Réma 2 23.5 5.0 14.0 /19.0 73.7 17.5
BC Kolín "C" 4 14.5 4.5 10.3 /21.8 47.1 21.8
BK Kralupy-Junior muži 1 18.0 5.0 12.0 /21.0 57.1 24.0
BK Beroun "A" 2 15.5 6.5 8.5 /18.0 47.2 21.0
BK Kladno 3 19.3 6.3 9.0 /20.0 45.0 17.7
TJ TZ Rakovník 3 17.7 5.0 5.7 /12.0 47.2 17.3
BA Poděbrady z.s. 2 24.0 6.5 15.0 /22.0 68.2 25.0
AŠ Mladá Boleslav B 3 16.7 7.0 10.3 /19.3 53.4 17.0
BK Sadská 3 11.3 4.7 8.3 /15.6 53.2 20.3
BK Český Brod 3 12.3 3.7 5.7 /14.0 40.5 11.3
Basketbal Pečky 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Brandýs n.L. B 2 21.0 5.0 6.0 /11.0 54.5 19.5
ŠSK Slaný 2 17.0 6.0 14.5 /24.5 59.2 17.0
BC Benešov B 2 16.0 4.0 12.5 /19.5 64.1 18.5
R&J EBC Mělník 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Jiří 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Velda Pavel 4 2 2 0 1.0 1.4 1.2
Šťavík Radek 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Šikorský Ľudovít 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Moravcová Lucie 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Machálek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Frána Petr 4 3 1 0 1.5 1.3 1.4
Bukovský Michal 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře