Tomáš Tejček

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 24 let
Aktuální klub
BK Český Brod
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
275
Procento vítězství
46.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina B ČBr U13B 10 - 11.0 5 0 1/3.3 30.3 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Finále ČBr U13B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Slavoj Č. Brod 13 - 6.9 3 0 0.9/2.6 35.3 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B BCM Nymburk 4 - 0.8 0.3 0 0.3/1.5 16.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Slavoj Č. Brod 8 - 9.1 3.9 0 1.4/4.5 30.6 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B BCM Nymburk 13 - 7.8 3.1 0 1.6/3.9 41.2 - -
2013/14 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U 17 TJ Slavoj-BK Český Brod 17 9 - 2.9 1.2 0 0.4/1.3 33.3 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U 15 a mladších žáků U 14 ČBr 12 - 26.7 12.4 0 1.8/4.2 44.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga BCM Nymburk 16 - 5.1 2 0 1.1/2.6 43.9 - -
2013/14 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-3 místo ČBr 2 - 23.0 9 0 5/6 83.3 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A BK Č. Brod 21 - 6.7 3.1 0 0.5/1.6 32.4 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A BK Č. Brod 6 - 8.3 3.8 0 0.7/1.7 40.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 8 - 7.9 3 0 1.9/2.3 83.3 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 13 - 5.0 1.9 /1.9 0 1.2/1.6 71.4 2.0 2.5
2015/16 muži - Krajský přebor mužů II.třídy ČBr 11 - 4.8 1.9 0 1/1.4 73.3 - -
2015/16 muži - Skupina o 1-4 místo ČBr 4 - 11.8 5 0 1.8/3 58.3 - -
2015/16 junioři U19 - play-off A BA Nymburk B 2 - 15.5 6.5 0 2.5/4 62.5 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 4.3 1.7 /1.7 0 1/2 50.0 2.3 1.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 9.0 4.5 1 /3 0.5 1/1 100.0 2.5 1.5
2016/17 junioři U19 - základní část BA Nymburk 7 6.9 1.6 0.6 /1.9 0 0.4/0.6 75.0 1.0 1.3
2016/17 muži - Krajský přebor mužů I.třídy ČBr 13 - 12.2 4.5 0.2 2.6/4.8 54.8 - -
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 17.7 3.5 1.7 /4 0 0.2/1 16.7 3.3 0.7
2017/18 muži - Středočeská basketbalová liga mužů ČBr 15 - 13.6 5.1 0.1 3.1/4.9 62.2 - -
2017/18 muži - Play-off čtvrtfinále ČBr 1 - 12.0 5 0 2/4 50.0 - -
2018/19 muži - Středočeská basketbalová liga mužů ČBr 15 - 16.1 6.5 0 3.1/5.9 52.3 - -
2019/20 muži - skupina B Sokol Kutná Hora 11 - 7.5 2.8 0 1.8/2.2 83.3 - -
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů ČBr 19 - 18.9 7.5 0.1 3.6/6.1 59.1 - -
2020/21 muži - SBLM skupina východ ČBr 1 - 19.0 7 0 5/8 62.5 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ ČBr 14 - 13.5 5.2 0.1 2.9/5.7 50.0 - -
2021/22 muži - Osmifinále ČBr 3 - 14.3 5.3 0.3 2.7/4.3 61.5 - -
2021/22 muži - Čtvrtfinále ČBr 3 - 12.7 4.7 0 3.3/4.3 76.9 - -
2022/23 muži - SBLM skupina východ ČBr 9 - 15.1 5.7 0.1 3.4/5.3 64.6 - -
Průměr za kariéru 22.9 0.6 10.3 4.2 0.0 1.8/3.4 141.6 2.7 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Kol 8. 1. 2023
2B body 13 Peč 17. 9. 2022
3B body 1 Kol 1. 10. 2022
Body 28 Peč 17. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BCBenB 30. 9. 2017 2017/18
2B body 18 BKBer 7. 12. 2013 2013/14
3B body 1 GBA 1. 5. 2016 2015/16
Obranné doskoky 4 Sokol pražský 26. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 BC Vysočina 25. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 5 BC Vysočina 25. 4. 2017 2016/17
Body 39 BKBer 7. 12. 2013 2013/14
Užitečnost 9 Synthesia Pardubice 25. 10. 2015 2015/16
Asistence 2 Sokol Písek 6. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2022 SBLM skupina východ Peč 28 13 0 2/5 40.0
1. 10. 2022 SBLM skupina východ Kol 21 7 1 4/7 57.1
2. 10. 2022 SBLM skupina východ BAPOD 12 3 0 6/9 66.7
15. 10. 2022 SBLM skupina východ Bol 13 5 0 3/4 75.0
12. 11. 2022 SBLM skupina východ BKSad 15 6 0 3/4 75.0
13. 11. 2022 SBLM skupina východ Réma 9 4 0 1/5 20.0
11. 12. 2022 SBLM skupina východ Peč 9 3 0 3/5 60.0
7. 1. 2023 SBLM skupina východ BAPOD 15 7 0 1/1 100.0
8. 1. 2023 SBLM skupina východ Kol 14 3 0 8/8 100.0
Celkem 9 136 51 1 31/48 64.6
Průměr 9 15.1 5.7 0.1 3.4/5.3 64.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BCBenB 8 0:00 21.9 8.4 0.0 0.3 4.4/7.1 61.4 2.4
Peč 11 0:00 15.5 6.0 0.0 0.0 3.5/6.2 55.9 3.1
BK Pb."A" 9 0:00 16.4 7.0 0.0 0.0 2.4/3.9 62.9 2.9
Réma 10 0:00 14.0 5.3 0.0 0.0 3.4/5.9 57.6 3.5
BAPOD 12 0:00 11.6 4.3 0.0 0.0 2.9/4.3 67.3 2.6
Měl 10 0:00 13.8 5.3 0.0 0.2 2.6/4.3 60.5 4.0
Bol 8 0:00 12.4 4.5 0.0 0.3 2.6/4.3 61.8 3.1
Bol 4 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 1.5/4.3 35.3 1.8
BK Kral-Jun.muži 4 0:00 17.0 6.8 0.0 0.3 2.8/5.0 55.0 2.3
KolB 6 0:00 9.2 3.8 0.0 0.2 1.0/2.8 35.3 3.7
Kol 4 0:00 13.0 3.8 0.0 0.3 4.8/7.3 65.5 2.3
BraB 5 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/4.2 47.6 2.4
BKSad 4 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.0
ŠSKSla 2 0:00 20.5 7.0 0.0 0.0 6.5/11.5 56.5 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 11.7 5.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
BKKla 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.0
Medvědi Tábor 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.0
USK Praha 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 2.5
BK Klatovy 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 2.5
BK Kladno 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BK Děčín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Sokol BK Chrudim 1 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 4.5
Slavoj Litoměřice 3 3:02 4.7 1.7 71.4 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol pražský 3 12:18 4.3 2.0 66.7 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
BA LYNX Liberec 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Tesla Pardubice 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 11.0 4.0 100.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad (ms) 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
USK Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Sparta 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.5
TZRak 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
VYS 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
USK 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Pod U13B (ms) 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 3.0
BVK Holice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BC Vysočina 2 13:52 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 11:43 4.0 1.0 33.3 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BerB 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Bra 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Žižkov C 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Benešov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 17:58 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 6:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0